Toruń 27.01.2019
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
60 m K
1 2 e 1 7.44 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2018 M
2 3 e 1 7.50 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2018 MM
3 4 e 1 7.50 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 M
4 10 e 1 7.71 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
5 16 e 1 7.80 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 1
6 22 e 1 7.87 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -- HAS Rafał Z/1665/12 2019 1
7 33 e 1 8.01 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2
8 103 e 1 9.51 DĄBROWSKA Julia SKLA Sopot 00 U20 PM --
1 1 e 2 7.34 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 5 e 2 7.53 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech # Z/4039/11 2019 M
3 6 e 2 7.58 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 1
4 8 e 2 7.67 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
5 9 e 2 7.70 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
6 12 e 2 7.78 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 2
7 13 e 2 7.78 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
8 20 e 2 7.86 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
1 11 e 3 7.78 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP -- SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2018 1
2 15 e 3 7.79 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/0866/14 2019 1
3 17 e 3 7.80 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
4 19 e 3 7.84 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -- SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 1
5 23 e 3 7.87 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
6 35 e 3 8.01 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
7 59 e 3 8.28 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/0349/16 2018 2
1 18 e 4 7.81 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- B.D. B.D. , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 21 e 4 7.86 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 27 e 4 7.92 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
4 38 e 4 8.05 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2
5 43 e 4 8.07 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2018 2 LDK!
6 45 e 4 8.11 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 2 LDK!
1 25 e 5 7.92 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/0679/18 2018 2
2 30 e 5 7.96 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
3 31 e 5 7.96 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
4 32 e 5 7.99 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena B.D. , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
5 36 e 5 8.02 GROT Aneta RKS Łódź 79 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2019 3
6 39 e 5 8.05 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
7 49 e 5 8.14 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2019 4
8 50 e 5 8.15 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
1 28 e 6 7.93 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
2 29 e 6 7.96 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
3 34 e 6 8.01 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
4 42 e 6 8.07 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 2
5 48 e 6 8.13 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK!
6 54 e 6 8.17 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
7 65 e 6 8.36 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U23 PM -- RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 LDK!
1 37 e 7 8.02 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2018 2 LDK!
2 41 e 7 8.06 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- REJEWSKI Robert Z/0789/15 2018 2
3 46 e 7 8.11 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
4 52 e 7 8.17 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
5 53 e 7 8.17 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2
1 44 e 8 8.09 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0071/15 , 2018 3 LDK!
2 51 e 8 8.16 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
3 56 e 8 8.22 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 2
4 58 e 8 8.27 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/0047/16 , 2018 3 LDK!
5 62 e 8 8.31 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2019 3 LDK!
6 68 e 8 8.39 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2018 4
  e 8 DQ PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U18 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2018 3 LDK!
1 60 e 9 8.28 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
2 61 e 9 8.30 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/3264/15 2018 3
3 63 e 9 8.31 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna Z/3794/16 2018 3 LDK!
4 66 e 9 8.36 KSIĄŻEK Julia AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0017/17 2019 4 LDK!
5 67 e 9 8.37 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2018 3 LDK!
6 91 e 9 8.64 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
7 93 e 9 8.67 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/0073/17 2018 2 LDK!
1 55 e 10 8.20 WASZKIEWICZ Hanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0556/19 2019
2 70 e 10 8.48 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0591/15 2019 3
3 72 e 10 8.49 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
4 76 e 10 8.50 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2018 3
5 75 e 10 8.50 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2018
6 79 e 10 8.53 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BEDNAREK Agata Z/0127/16 2019 4
7 85 e 10 8.59 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
8 86 e 10 8.60 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2019 4
1 69 e 11 8.47 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0298/16 2019 5
2 73 e 11 8.49 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2018 4
3 77 e 11 8.51 STAŚKOWIAK Anna UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1524/16 2019 4
4 83 e 11 8.56 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. MAGDOWSKI Michał , Z/6531/15 , 2018 3 LDK!
5 84 e 11 8.58 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2019 3
6 87 e 11 8.61 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
7 89 e 11 8.62 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2019 2 LDK!
8 90 e 11 8.63 ZIÓŁKOWSKA Oliwia KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2598/16 2018 4 LDK!
1 71 e 12 8.48 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
2 81 e 12 8.54 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5440/15 2019 3
3 82 e 12 8.56 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. Z/2002/15 2019
4 88 e 12 8.62 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 4
5 94 e 12 8.84 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
6 97 e 12 8.98 KRUŻYCKA Zuzanna SKLA Sopot 03 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/5037/18 2019 5
7 98 e 12 9.00 ROŻEK Marcelina LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/6534/15 2019 BEZ LDK!
1 57 e 13 8.25 ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- DEJEWSKI Michał # Z/1126/19 2019 LDK!
2 95 e 13 8.87 KUPCZYK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- B.D. Z/0696/19 2019
3 99 e 13 9.02 JAŁOSZYŃSKA Magdalena UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/2811/18 2018 BEZ
4 101 e 13 9.20 BŁAWAT Julia MTS Junior Sopot 97 U23 PM -- RETYK Sławomir Z/0318/14 2018 BEZ LDK!
5 102 e 13 9.34 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella niest. Warszawa 74 Weteran MZ --
6 104 e 13 9.51 LACH Iwetta PZLAM 73 Weteran KP --
1 64 e 14 8.33 GRABLOWSKA Natalia RKS Rumia 01 U20 PM -- SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2236/15 2017 LDK!
2 74 e 14 8.50 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -- B.D. Z/2672/15 2019
3 78 e 14 8.53 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL -- BIEDERMANN Roman 3
4 80 e 14 8.54 STENZEL Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2984/17 2019 5 LDK!
5 92 e 14 8.65 SŁOWIŃSKA Wiktoria KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/5030/18 2018 4
6 96 e 14 8.92 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 03 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2203/17 2019 5
7 100 e 14 9.14 TRAN Dominika KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- MARCINIAK Roman Z/5031/18 2018 5
1 7 e 15 7.61 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 1
2 14 e 15 7.79 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 1
3 24 e 15 7.89 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- B.D. B.D. , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
4 26 e 15 7.92 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/0679/18 2018 2
5 40 e 15 8.06 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 2 LDK!
6 47 e 15 8.13 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0071/15 , 2018 3 LDK!
1 f 1 7.36 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 f 1 7.40 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 M
3 f 1 7.44 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2018 MM
4 f 1 7.44 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech # Z/4039/11 2019 M
5 f 1 7.44 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2018 M
6 f 1 7.62 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2018 1
7 f 1 7.64 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
8 f 1 7.69 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
200 m K
1 1 s 1 24.16 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS I KOSENDIAK Wojciech # Z/4039/11 2019 M
2 7 s 1 24.84 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/1273/13 , 2019 1
3 11 s 1 25.12 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM II SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
4 12 s 1 25.14 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2018 1
5 13 s 1 25.16 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
1 2 s 2 24.34 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2018 MM
2 4 s 2 24.60 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2018 1
3 9 s 2 25.07 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2018 1
4 18 s 2 25.48 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
5 25 s 2 25.94 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
1 5 s 3 24.71 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1
2 6 s 3 24.82 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
3 16 s 3 25.24 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
4 17 s 3 25.26 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 1
5 19 s 3 25.54 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 1
1 8 s 4 25.01 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 2
2 10 s 4 25.09 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 2
3 21 s 4 25.63 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II ROSTEK William Z/1561/13 2019 2
4 29 s 4 26.16 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 3
5 68 s 4 27.88 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0680/15 2019 4
1 15 s 5 25.22 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
2 20 s 5 25.57 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
3 32 s 5 26.23 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 2
4 33 s 5 26.24 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2018 2
5 38 s 5 26.29 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK!
1 26 s 6 26.03 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
2 31 s 6 26.21 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2018 2
3 35 s 6 26.26 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK!
4 36 s 6 26.26 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP III SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1
5 89 s 6 30.90 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2018 BEZ
1 14 s 7 25.18 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP II PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 2 LDK!
2 23 s 7 25.78 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD II FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
3 34 s 7 26.25 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK!
4 37 s 7 26.29 GROT Aneta RKS Łódź 79 Weteran LD III GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2019 3
5 41 s 7 26.83 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2018 2
1 22 s 8 25.73 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
2 24 s 8 25.89 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
3 39 s 8 26.32 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
4 44 s 8 27.00 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3
5 64 s 8 27.77 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM IV B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2018 2
1 43 s 9 26.92 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2019 2
2 45 s 9 27.01 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD III MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
3 50 s 9 27.21 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
4 55 s 9 27.38 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP IV REJEWSKI Robert Z/0789/15 2018 2
5 61 s 9 27.54 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
6 74 s 9 28.48 WASZKIEWICZ Hanna WLKS Wrocław 02 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0556/19 2019
1 42 s 10 26.85 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP III JAGACIAK Jarosław Z/3264/15 2018 3
2 52 s 10 27.28 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 03 U18 KP III B.D. BAUMGART Iwona , Z/0047/16 , 2018 3 LDK!
3 54 s 10 27.34 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
4 56 s 10 27.47 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź 99 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0198/15 2019 4
5 58 s 10 27.49 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 2
1 48 s 11 27.12 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
2 53 s 11 27.28 PIECUCH Marta RKS Rumia 03 U18 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0233/17 2018 3 LDK!
3 57 s 11 27.47 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2018 3
4 63 s 11 27.68 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2018
5 66 s 11 27.83 KONICKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP IV B.D. Z/2002/15 2019
1 40 s 12 26.38 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
2 60 s 12 27.54 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2019 4
3 65 s 12 27.82 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 3
4 72 s 12 28.37 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 4
5 73 s 12 28.43 GRZYBEK Barbara WKS Flota Gdynia 01 U20 PM IV SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/6244/15 2018 4
1 62 s 13 27.61 DRABIK Izabela RKS Łódź 98 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/4689/15 2019
2 71 s 13 28.05 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
3 79 s 13 28.95 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
4 82 s 13 29.37 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP V RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2018 5 LDK!
5 87 s 13 30.55 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2019 4
1 84 s 14 30.13 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2018 BEZ
2 85 s 14 30.25 SIROKOS Alicja MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0783/18 2019 BEZ
3 90 s 14 31.96 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella niest. Warszawa 74 Weteran MZ --
1 46 s 15 27.03 KORNECKA Aleksandra GKS Piast Gliwice 90 Sen SL III BIEDERMANN Roman 3
2 51 s 15 27.24 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna Z/3794/16 2018 3 LDK!
3 67 s 15 27.84 GRABLOWSKA Natalia RKS Rumia 01 U20 PM IV SZYMAŃSKI Maciej PEPLIŃSKI Tadeusz SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2236/15 2017 LDK!
4 69 s 15 27.95 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP IV HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 2 LDK!
5 78 s 15 28.82 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -- B.D. Z/2672/15 2019
  s 15 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
1 3 s 16 24.55 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1
2 28 s 16 26.04 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2018 1
3 75 s 16 28.49 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 3 LDK!
4 91 s 16 32.01 DOMINIAK Aleksandra UKB Szubin 03 U18 KP -- PAWLAK Sandra B.D. Z/5224/15 2018 BEZ LDK!
1 27 s 17 26.04 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2018 2 LDK!
2 59 s 17 27.51 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2018 3 LDK!
3 76 s 17 28.49 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
4 80 s 17 29.19 STAŚKOWIAK Anna UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1524/16 2019 4
5 88 s 17 30.73 JAŁOSZYŃSKA Magdalena UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/2811/18 2018 BEZ
1 30 s 18 26.17 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
2 49 s 18 27.18 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2018 2 LDK!
3 70 s 18 27.99 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/1080/18 2018 4
4 77 s 18 28.65 TROJAN Julia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0298/16 2019 5
5 81 s 18 29.23 ZIÓŁKOWSKA Oliwia KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2598/16 2018 4 LDK!
6 86 s 18 30.28 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2018 5
1 47 s 19 27.10 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III SĘKOWSKA Anna Z/0193/17 2019 3 LDK!
2 83 s 19 29.48 KOBUSIŃSKA Michalina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -- B.D. Z/2672/15 2019
300 m K
1 1 s 1 37.70 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 Sen PD -- KĘDZIORA Robert B.D. Z/0899/11 2019 MM
2 2 s 1 38.91 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
3 3 s 1 39.26 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
4 4 s 1 39.29 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM -- SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
1 5 s 2 40.30 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
2 6 s 2 40.61 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2018 1
3 7 s 2 41.15 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2
4 8 s 2 41.38 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2018 2
5 9 s 2 42.05 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2
1 11 s 3 42.30 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
2 13 s 3 42.85 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 2
3 14 s 3 42.89 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
4 16 s 3 43.21 GORNOWICZ Daria LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- B.D. B.D. Z/3312/16 2018 3 LDK!
5 23 s 3 45.78 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/0073/17 2018 2 LDK!
1 12 s 4 42.83 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
2 15 s 4 43.17 WASIELEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna Z/5657/15 2019 2 LDK!
3 18 s 4 44.03 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
4 20 s 4 45.25 MAKARA Julianna SKLA Sopot 03 U18 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/3179/17 , 2019 3 LDK!
1 22 s 5 45.39 KOWALSKA Natalia AZS Łódź 00 U20 LD -- SEKIETA Radosław Z/2398/15 2018 3
2 25 s 5 46.31 BEMBNISTA Martyna LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3439/16 2019 4 LDK!
3 26 s 5 46.38 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2018 4
  s 5 DQ STENZEL Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2984/17 2019 5 LDK!
1 19 s 6 45.01 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3720/18 2018 3
2 27 s 6 46.40 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
3 28 s 6 47.29 WAJER Daria LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. Z/3757/17 2018 4 LDK!
4 29 s 6 47.34 SPRYSZYŃSKA Michalina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna DOBROSIELSKA Martyna , Z/0137/17 , 2019 4 LDK!
5 32 s 6 52.07 SKWIERAWSKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- B.D. B.D.
1 17 s 7 43.68 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Weteran KP -- NOWAKOWSKI Marian B.D. 3
2 21 s 7 45.37 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2018 3
3 24 s 7 46.20 ROSZAK Aleksandra KS Gwardia Piła 04 U16 WP IV MARCINIAK Roman Z/0474/18 2018 3
4 31 s 7 50.97 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2018 BEZ LDK!
1 10 s 8 42.26 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3297/17 2018 3
2 30 s 8 48.98 MAJEWSKA Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- B.D. KRAWCZAK Tomasz , Z/0087/17 , 2019 5
400 m K
1 1 s 1 55.06 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 1
2 2 s 1 56.56 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1
3 3 s 1 57.86 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2019 2
4 6 s 1 59.40 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK!
  s 1 DQ KONKEL Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck # 02 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2211/16 2018 3
1 7 s 2 60.11 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
2 9 s 2 61.82 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
3 10 s 2 61.97 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2019 2
4 11 s 2 64.48 KMIN-NIEMIRSKA Julia RKS Łódź 01 U20 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/2219/15 2019 4
5 17 s 2 67.12 GAFFKE Izabella KS Wejher Wejherowo 99 U23 PM -- BOGUSZ Igor Z/0355/17 2018
1 4 s 3 58.45 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 1
2 8 s 3 61.07 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2019 2 LDK!
3 16 s 3 66.77 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/2991/15 2019 4
4 19 s 3 67.87 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Weteran KP -- GOWORSKI Tomasz BEZ
1 5 s 4 58.83 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2
2 12 s 4 64.87 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2019 3
3 13 s 4 65.32 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- SZUBRING Zbigniew Z/1735/16 2018 BEZ
4 14 s 4 65.53 KLEINSCHMIDT Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1299/19 2019 BEZ
5 15 s 4 66.39 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1742/16 , 2019 BEZ LDK!
6 18 s 4 67.22 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4400/18 2018 4
600 m K
1 1 s 1 1:34.50 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 1 LDK!
2 2 s 1 1:37.75 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2019 1
3 3 s 1 1:38.27 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U23 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2018 1
4 4 s 1 1:38.77 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2018 2 LDK!
5 5 s 1 1:38.78 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2019 3
6 6 s 1 1:39.10 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
7 7 s 1 1:39.26 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0122/17 2019 2 LDK!
8 8 s 1 1:39.30 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2018 1
9 10 s 1 1:39.77 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 2
10 13 s 1 1:41.82 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2018 2 LDK!
1 12 s 2 1:40.45 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2019 2
2 14 s 2 1:42.51 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
3 15 s 2 1:42.75 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2018 4 LDK!
4 16 s 2 1:42.86 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/3944/15 2018 3
5 18 s 2 1:44.80 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
6 19 s 2 1:45.18 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
7 20 s 2 1:45.35 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U16 KP IV SCHULZ Stanisław B.D. Z/2671/15 2019 3 LDK!
8 21 s 2 1:47.51 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U14 MZ V KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2019 5 LDK!
9 23 s 2 1:50.22 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2018 5 LDK!
1 9 s 3 1:39.73 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK!
2 11 s 3 1:40.07 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2018 2 LDK!
3 17 s 3 1:44.49 PAWLINA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- PASZKE Roman Z/2239/17 2018 4
4 22 s 3 1:48.70 KUJASZEWSKA Martyna SKLA Sopot 02 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. LDK!
5 24 s 3 1:52.63 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- B.D. 5
6 25 s 3 1:53.80 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek BEZ
7 26 s 3 1:54.69 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2019 4
8 27 s 3 1:55.21 KOBUS Julia UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- B.D. Z/0835/19 2019
9 28 s 3 2:01.26 BROWAREK Zuzanna KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/0697/19 2019
1000 m K
1 1 s 1 2:47.62 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 2 s 1 2:47.92 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2018 1
3 3 s 1 2:49.71 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
4 4 s 1 2:51.28 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
5 5 s 1 2:53.46 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- THIEL Adam Z/2119/15 2018 2
6 6 s 1 2:54.87 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2019 1
7 7 s 1 2:55.68 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2018 2
8 8 s 1 2:56.73 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD -- BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
9 9 s 1 2:58.94 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2926/16 2019 3 LDK!
10 12 s 1 3:08.35 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2019 3
11 18 s 1 3:14.60 KACZOR Agnieszka UKS Wiking Rychnowy 89 Sen PM -- B.D.
12 19 s 1 3:14.60 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2019 3
13 23 s 1 3:32.79 DATA Dominika KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech 5
1 10 s 2 3:06.55 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2
2 11 s 2 3:06.91 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3
3 13 s 2 3:10.63 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2018 3
4 14 s 2 3:11.23 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 4
5 15 s 2 3:12.08 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
6 16 s 2 3:12.51 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
7 17 s 2 3:12.75 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKA Aleksandra Z/2544/18 2019 4
8 20 s 2 3:25.99 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
9 21 s 2 3:27.35 PIEKUT Martyna KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. BOGUSZ Igor , Z/1931/18 , 2018 4 LDK!
10 22 s 2 3:27.86 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2018 5
11 24 s 2 3:33.66 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0308/17 2018 5
12 25 s 2 3:46.88 ZASADA Zuzanna LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0185/17 , 2019 BEZ LDK!
13 26 s 2 3:56.01 TUROSTOWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin BEZ
1500 m K
1 1 s 1 5:13.23 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2019 3
2 2 s 1 5:19.62 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 01 U20 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/4071/18 2018 4
3 3 s 1 5:27.94 ZADERETSKA Sofiya LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech
2000 m K
1 1 s 1 6:09.47 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2018 1
2 2 s 1 6:24.04 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2018 2
3 3 s 1 6:26.34 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 LDK!
4 4 s 1 6:29.81 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM -- CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2018 2
5 5 s 1 6:31.30 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 4 LDK!
6 6 s 1 6:37.50 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1
7 7 s 1 6:51.36 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
8 8 s 1 6:57.10 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK!
9 9 s 1 6:59.72 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
10 10 s 1 7:00.45 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2018 3 LDK!
11 11 s 1 7:03.70 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
12 12 s 1 7:12.34 MŁYNAREK Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/0759/16 , 2018 4 LDK!
13 13 s 1 7:12.87 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
14 14 s 1 7:23.98 PIWOWARSKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3161/17 2018 2
15 15 s 1 7:57.84 RADTKE Aleksandra LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0025/15 2019 BEZ
  s 1 DNF RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/0147/14 2018 3
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.69 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
2 2 e 1 8.71 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
3 3 e 1 8.79 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
4 4 e 1 9.01 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 03 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/1090/17 2019 2
5 5 e 1 9.27 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
6 7 e 1 9.41 SOCHA Natalia WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -- B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy , Z/3081/15 , 2018 2
7 11 e 1 9.52 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz # , Z/0631/17 , 2018 2 LDK!
1 6 e 2 9.28 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2402/16 2019 4
2 8 e 2 9.47 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 2 LDK!
3 9 e 2 9.47 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
4 12 e 2 9.72 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
5 13 e 2 9.74 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2
6 14 e 2 10.05 BROWARCZYK Dominika SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/2872/17 2019 2 LDK!
7 18 e 2 10.53 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
1 10 e 3 9.50 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2018 2 LDK!
2 15 e 3 10.06 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz Z/0076/17 2019 4 LDK!
3 16 e 3 10.16 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 3 LDK!
4 17 e 3 10.41 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
5 19 e 3 10.68 KOMARZAŃSKA Martyna ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Janusz , Z/0776/16 , 2019 BEZ LDK!
6 20 e 3 11.20 BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3569/17 2018 5
7 21 e 3 11.22 KLEIN Natalia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4100/18 2018 5
1 f 1 8.60 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
2 f 1 8.70 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
60 m pł K K
1 3 e 1 8.68 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1
2 6 e 1 9.17 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
3 7 e 1 10.02 PRZYBYŁ Katarzyna MTS Junior Sopot 93 Sen PM -- RETYK Sławomir Z/0951/15 2018 2
4 8 e 1 10.03 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot 99 U23 PM -- RETYK Sławomir Z/1839/16 2018 2 LDK!
1 1 e 2 8.83 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
2 2 e 2 9.14 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 2 LDK!
3 3 e 2 9.38 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2
4 4 e 2 10.35 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
  e 2 DNF TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
1 1 e 3 8.55 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2018 1
2 2 e 3 8.59 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -- SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 1
3 4 e 3 8.85 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
4 5 e 3 8.91 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1
1 f 1 8.47 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U23 LD -- SYGDZIAK Zofia B.D. Z/0788/14 2018 1
2 f 1 8.51 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1
3 f 1 8.62 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2018 1
4 f 1 8.83 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
1 f 2 8.76 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
2 f 2 9.00 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.68 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0248/15 2018 1
2 f 1 1.65 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP II STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
3 f 1 1.65 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 1 LDK!
4 f 1 1.65 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U18 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2019 2
5 f 1 1.60 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III CZAPIEWSKI Wiesław Z/6142/15 2018 3
6 f 1 1.55 ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM III GRECKA Ewa Z/5282/18 2018 5
7 f 1 1.55 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
7 f 1 1.55 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM III TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta B.D. , Z/0038/16 , 2019 3 LDK!
9 f 1 1.55 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2018 3
10 f 1 1.50 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2
11 f 1 1.50 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
11 f 1 1.50 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
13 f 1 1.50 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
14 f 1 1.45 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 2
15 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
16 f 1 1.45 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2
17 f 1 1.45 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM IV PŁOMIEŃ Waldemar Z/2227/17 2018 4
18 f 1 1.40 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
  f 1 NM STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka # 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2192/17 2019 5
Tyczka K
1 f 1 4.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U23 PM I KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2018 1
2 f 1 3.70 BERENSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 Sen OP I SZYMCZAK Edward B.D. , Z/0972/19 , 2019
3 f 1 3.60 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U20 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK!
4 f 1 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2019 1
5 f 1 3.50 SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM I SZYMCZAK Edward Z/2209/16 2019 1 LDK!
6 f 1 3.50 KOZŁOWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM I SZYMCZAK Edward Z/0574/16 2019 1 LDK!
7 f 1 3.40 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U23 PM I MIGDA Leszek Z/0583/15 2019 1
8 f 1 3.30 IAKOVENKO Valentyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM I SZYMCZAK Edward Z/0209/17 2018 1 LDK!
9 f 1 3.30 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM I SZYMCZAK Edward Z/6129/15 2019 1 LDK!
10 f 1 2.80 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP III B.D. Z/4399/18 2018 2
11 f 1 2.80 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 02 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/3692/15 2018 4
12 f 1 2.80 TRACZYK Agata SKLA Sopot 01 U20 PM III JURGA Łukasz Z/3542/18 2019
  f 1 NM PORĘBA Martyna KL Gdynia 02 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0328/16 2018 2
  f 1 NM PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- PRZYBYŁA Krzysztof Z/0580/12 2018 M
  f 1 NM SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U18 PM -- PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2018 2
W dal K
1 f 1 5.46 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
1 f 1 5.46 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
2 f 1 5.27 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK!
2 f 1 5.27 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK!
3 f 1 5.18 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
3 f 1 5.18 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 5.16 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
4 f 1 5.16 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
5 f 1 4.97 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
5 f 1 4.97 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
6 f 1 4.93 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
6 f 1 4.93 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
7 f 1 4.89 SŁOWIŃSKA Wiktoria KS Gwardia Piła 03 U18 WP IV MARCINIAK Roman Z/5030/18 2018 4
7 f 1 4.89 SŁOWIŃSKA Wiktoria KS Gwardia Piła 03 U18 WP IV MARCINIAK Roman Z/5030/18 2018 4
8 f 1 4.84 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz # , Z/0631/17 , 2018 2 LDK!
8 f 1 4.84 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz # , Z/0631/17 , 2018 2 LDK!
9 f 1 4.83 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2019 4
9 f 1 4.83 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2019 4
10 f 1 4.80 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/1080/18 2018 4
10 f 1 4.80 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/1080/18 2018 4
11 f 1 4.77 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
11 f 1 4.77 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
12 f 1 4.63 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0852/16 , 2019 4 LDK!
12 f 1 4.63 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0852/16 , 2019 4 LDK!
13 f 1 4.55 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
13 f 1 4.55 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
14 f 1 4.41 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2018 4
14 f 1 4.41 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2018 4
15 f 1 4.31 BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3569/17 2018 5
15 f 1 4.31 BRONK Justyna MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/3569/17 2018 5
16 f 1 3.92 KUPCZYK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- B.D. Z/0696/19 2019
16 f 1 3.92 KUPCZYK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- B.D. Z/0696/19 2019
  f 1 NM KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 2 LDK!
  f 1 NM KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 2 LDK!
1 f 2 4.84 BIHUN Paulina STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub # Z/4790/18 2019 5
2 f 2 4.50 PASTUSZKO Patrycja STS Pomerania Szczecinek 04 U16 ZP V JUNIEWICZ Dorota Z/1454/18 2019 5
3 f 2 4.24 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2018 5 LDK!
4 f 2 4.14 NOWAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- B.D. BEZ
5 f 2 3.97 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2018 BEZ
1 f 3 5.89 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin 00 U20 ZP I IWIŃSKA Anna Z/5069/15 2019 M
2 f 3 5.80 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP I WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
3 f 3 5.35 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP III LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2018 2
4 f 3 5.27 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
5 f 3 4.89 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP IV WALCZAK Michał Z/0595/15 2019
6 f 3 4.87 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2018 2
7 f 3 4.50 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5440/15 2019 3
8 f 3 4.34 CZAJA Julia LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- PŁOMIEŃ Waldemar Z/2227/17 2018 4
9 f 3 3.86 DĄBROWSKA Julia SKLA Sopot 00 U20 PM --
1 f 4 5.13 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 2
2 f 4 4.82 RATAJCZAK Alina MUKS Szok Bojanowo 81 Weteran WP --
3 f 4 3.76 LACH Iwetta PZLAM 73 Weteran KP --
  f 4 DNF SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 74 Weteran DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.62 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
2 f 1 12.32 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U23 KP I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2018 1
3 f 1 12.17 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 94 Sen WP I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2018
4 f 1 12.17 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
5 f 1 11.74 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
6 f 1 11.70 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ II MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
7 f 1 11.13 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
8 f 1 11.04 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0611/16 2018 3 LDK!
9 f 1 10.98 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00 U20 PM III LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2019 3
10 f 1 10.85 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
11 f 1 10.83 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U20 LD III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
12 f 1 10.28 RATAJCZAK Alina MUKS Szok Bojanowo 81 Weteran WP --
13 f 1 9.90 CIENIAWSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0852/16 , 2019 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.95 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
2 f 1 13.75 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/2403/16 2018 2
3 f 1 12.03 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
4 f 1 11.74 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej # Z/2391/16 2018 2 LDK!
5 f 1 11.72 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2018 3 LDK!
6 f 1 11.52 SZCZERBA Dominika ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. RADTKE Marek , Z/0790/16 , 2019 3 LDK!
7 f 1 11.22 GEHRMANN Julia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM III GELO Krystyna Z/3827/17 2019 3 LDK!
8 f 1 11.12 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz # , Z/0631/17 , 2018 2 LDK!
9 f 1 10.96 HALECKA Patrycja AML Słupsk 03 U18 PM IV WITEK Mirosław TARGAŃSKI Marcin Z/0020/17 2019 3 LDK!
10 f 1 10.35 ŁUKASZEWSKA Karina MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/2087/16 2018 3 LDK!
11 f 1 10.13 WOJTKUN Aleksandra SKLA Sopot 03 U18 PM IV B.D. Z/4922/18 2019 4
12 f 1 10.10 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM IV WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 2
13 f 1 10.05 MIKOŁAJEK Roksana MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0095/17 2018 3
14 f 1 9.38 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/6533/15 2019 1 LDK!
15 f 1 9.37 AUGUSTYNIAK Kinga GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- SCHUBRING Zbigniew Z/3886/18 2018 5
16 f 1 9.13 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 2 LDK!
17 f 1 8.69 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3343/17 2018
18 f 1 8.52 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2018 2
19 f 1 8.48 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2018 5
20 f 1 8.26 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
21 f 1 8.20 ADAMCZYK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3655/17 2018 4 LDK!
22 f 1 7.57 PIENIĄŻEK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/5136/18 2018 BEZ LDK!
23 f 1 7.50 SMULSKA Halina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- ROJEWSKI Wojciech WIERZBICKI Dariusz , Z/3767/17 , 2019 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.11 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2018 2
2 f 1 11.52 PIESIK Nina RKS Rumia 00 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1953/15 2018 3
3 f 1 10.79 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2018 3
4 f 1 10.57 GIMIŃSKA Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP III KENSIK Jan Z/1967/15 2018 2 LDK!
5 f 1 9.28 SUSKA Sylwia UKS Cyprianka 01 U20 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/3122/16 2018 4
6 f 1 9.08 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2018 3
7 f 1 6.53 PIASECKA Patrycja LKS Zantyr Sztum 01 U20 PM -- B.D. Z/0700/19 2019
1 f 2 16.33 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP M NOWAK Grzegorz Z/2107/11 2018 M
2 f 2 12.84 WITEK Marcelina AML Słupsk 95 Sen PM I WITEK Mirosław Z/4493/11 2019 MM
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:23.98 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- KENSIK Jan Z/2094/16 2018 3 LDK!
2 2 s 1 16:28.65 KAMIŃSKA Marta KS Gwardia Piła 00 U20 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0229/16 2018 3
3 3 s 1 16:32.54 GEPPERT Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0634/17 2019 3
4 4 s 1 16:52.37 CHANDUSZKO Karolina KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2928/16 2018 3
5 5 s 1 17:23.79 STRÓGAREK Katarzyna KS Gwardia Piła 00 U20 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/5682/15 2018 3
6 6 s 1 18:04.99 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2019 5 LDK!
7 7 s 1 18:10.51 ŁUKASZEWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz , Z/0687/16 , 2018 3 LDK!
8 8 s 1 18:27.11 ŻAKOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/2088/16 2018 4 LDK!
9 9 s 1 18:29.47 KOTLIŃSKA Zuzanna UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0843/17 2018 4
10 10 s 1 19:05.74 MAIER Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/3660/17 2018 5
11 11 s 1 19:11.34 ZAKRZEWSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna Z/3838/18 2019 5 LDK!
12 12 s 1 19:20.51 SULIMA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/0139/18 2018 5 LDK!
13 13 s 1 21:26.58 MUSIAŁ Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0136/18 2018 BEZ LDK!
14 14 s 1 22:31.90 KOTOWICZ Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0134/18 2018 BEZ LDK!
60 m M
1 3 e 1 6.87 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 1
2 4 e 1 6.88 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
3 6 e 1 6.92 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 1
4 7 e 1 6.94 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. Z/3398/11 2018 M
5 9 e 1 6.96 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2018 1
6 13 e 1 7.05 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- ŁOŚ Dariusz Z/1301/11 2019 1
7 14 e 1 7.07 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1532/15 2019 M
1 1 e 2 6.82 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M
2 2 e 2 6.83 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- B.D. Z/1329/14 2019
3 8 e 2 6.95 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
4 10 e 2 6.96 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 M
5 11 e 2 7.01 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
6 22 e 2 7.13 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
7 30 e 2 7.21 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2019 2
1 15 e 3 7.09 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
2 17 e 3 7.10 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
3 19 e 3 7.12 ZALEWSKI Mikołaj MKL Szczecin 01 U20 ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/2212/16 2018 2
4 23 e 3 7.13 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2018 2
5 26 e 3 7.14 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2018 2
6 27 e 3 7.14 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2
7 45 e 3 7.28 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0089/15 , 2018 2 LDK!
8 52 e 3 7.35 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 92 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/4258/11 2019
1 21 e 4 7.13 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
2 20 e 4 7.13 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3991/18 2019 2
3 25 e 4 7.14 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018 2
4 28 e 4 7.16 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/3976/15 2018 3
5 36 e 4 7.24 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
6 41 e 4 7.27 SZPANOWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/5098/15 2018 2
7 79 e 4 7.55 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
1 16 e 5 7.10 WRÓBEL Dawid UKS Wyspiański Szubin 00 U20 KP -- KASZEWSKI Tomasz Z/5501/15 2018 3
2 18 e 5 7.11 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 1 LDK!
3 31 e 5 7.21 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U23 PM -- MODELSKI Michał Z/0967/13 2019 2
4 33 e 5 7.22 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/0440/19 2019 3
5 34 e 5 7.23 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/0553/19 2019
6 37 e 5 7.26 TAMIOŁA Kornel MKL Szczecin 01 U20 ZP -- ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/4957/15 , 2019 3 LDK!
7 53 e 5 7.36 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3828/16 2018 3
1 24 e 6 7.14 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
2 32 e 6 7.22 CZECHOSKI Adam KS Orzeł Warszawa 99 U23 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0535/15 2018 4
3 35 e 6 7.24 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 3
4 40 e 6 7.27 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2018 3
5 42 e 6 7.27 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William Z/4507/11 2019 1
6 47 e 6 7.30 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 3
1 29 e 7 7.17 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
2 38 e 7 7.26 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2018 3 LDK!
3 43 e 7 7.27 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM -- B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 2
4 44 e 7 7.28 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
5 48 e 7 7.30 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0842/14 2019 2
6 51 e 7 7.35 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 2
7 57 e 7 7.37 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2018 3
8 68 e 7 7.45 ISKRA Bartosz UKB Szubin 03 U18 KP -- WOCHNA Marek Z/1131/16 2018 3 LDK!
1 39 e 8 7.27 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
2 49 e 8 7.30 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
3 56 e 8 7.36 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
4 55 e 8 7.36 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/4753/15 2018 3 LDK!
5 58 e 8 7.39 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/3489/17 2018 3
6 70 e 8 7.46 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 2 LDK!
7 82 e 8 7.57 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/5773/15 2018 3
8 113 e 8 7.99 SZYMAŃSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/3038/17 2018 4
1 12 e 9 7.04 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018 2
2 50 e 9 7.33 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0689/19 2019
3 54 e 9 7.36 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2019 3
4 59 e 9 7.39 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
5 73 e 9 7.47 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
6 74 e 9 7.49 ZAMIATOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KENSIK Rafał OLCZYK Stanisław , Z/0761/16 , 2018 4 LDK!
7 93 e 9 7.66 PIONK Andrzej KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna Z/1295/19 2019 LDK!
1 46 e 10 7.29 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
2 67 e 10 7.44 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2018 3 LDK!
3 71 e 10 7.46 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/1191/18 2019 BEZ
4 78 e 10 7.55 SLUPSKYI Bohdan AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0731/19 2019 3
5 77 e 10 7.55 GRUDZIŃSKI Patryk MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16 2018 2
6 110 e 10 7.93 SŁOMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0287/16 2019 4
7 118 e 10 8.24 NOWICKI Krzysztof SKLA Sopot 01 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0219/18 2019 4
1 61 e 11 7.40 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
2 64 e 11 7.41 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2018 2
3 66 e 11 7.43 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
4 72 e 11 7.46 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- B.D. Z/0234/19 2019
5 81 e 11 7.56 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
6 89 e 11 7.63 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 4
1 69 e 12 7.45 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
2 76 e 12 7.54 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/19 2019 3
3 80 e 12 7.55 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2019 4 LDK!
4 83 e 12 7.59 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2019 BEZ
5 85 e 12 7.60 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2019
6 91 e 12 7.64 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3567/17 2019 4 LDK!
7 94 e 12 7.67 MIKLEWICZ Błażej KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna , Z/2068/17 , 2019 4 LDK!
  e 12 DQ PIEKAREK Mikołaj MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16 2018 3
1 87 e 13 7.61 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2018 3
2 88 e 13 7.63 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3661/18 2019 BEZ
3 96 e 13 7.70 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1667/16 2018 BEZ
4 95 e 13 7.70 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
5 98 e 13 7.74 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -- BLASZKE Mirosław Z/3007/16 2018 4
6 101 e 13 7.77 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 01 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5512/15 2018 BEZ
7 103 e 13 7.79 PYSZKA Patryk KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. WALCZAK Mariusz GELO Krystyna , Z/1540/16 , 2019 5 LDK!
8 105 e 13 7.84 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
1 92 e 14 7.65 BETAŃSKI Krzysztof LUKS Serock 03 U18 KP -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław , Z/2669/15 , 2019 3
2 97 e 14 7.71 ADAMCZYK Szymon UKB Szubin 03 U18 KP -- PAWLAK Sandra B.D. Z/5223/15 2018 3 LDK!
3 99 e 14 7.75 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
4 108 e 14 7.92 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ
5 111 e 14 7.93 LATOCHA Krzysztof LUKS Serock 02 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/3044/16 2019 3
6 114 e 14 7.99 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3507/15 2018 BEZ
7 115 e 14 8.03 MISZKE Patryk SKLA Sopot 03 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3438/18 2019 BEZ LDK!
8 116 e 14 8.05 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2018 BEZ
1 5 e 15 6.92 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U23 KP -- B.D. Z/1611/16 2019 M
2 63 e 15 7.41 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2018 3
3 75 e 15 7.51 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 91 Sen PM --
4 104 e 15 7.82 TURAJCZYK Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2629/17 2019
5 106 e 15 7.86 POLAK Wojciech KL Gdynia 02 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/2238/16 2018 4
6 119 e 15 8.46 MAJCHRZAK Krystian LUKS Serock 03 U18 KP --
7 121 e 15 9.01 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
1 62 e 16 7.40 TOKARZ Marcin UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/3312/17 2019 4
2 60 e 16 7.40 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2018 2
3 65 e 16 7.41 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2018 2 LDK!
4 90 e 16 7.64 JENCZ Robert niestowarzyszony 02 U18 --
5 100 e 16 7.77 JAKÓBCZAK Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/3549/18 2019 BEZ
6 107 e 16 7.88 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
7 117 e 16 8.09 OSTROWSKI Dawid KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3114/16 , 2019 BEZ LDK!
1 84 e 17 7.60 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2018 4
2 86 e 17 7.61 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
3 102 e 17 7.78 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
4 109 e 17 7.92 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5238/18 , 2019 5 LDK!
5 112 e 17 7.97 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
6 120 e 17 8.66 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 05 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2019 BEZ LDK!
7 122 e 17 12.83 MIŁEK Czesław PZLAM 59 Weteran KP --
1 f 1 6.82 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- B.D. Z/1329/14 2019
2 f 1 6.84 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M
3 f 1 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
4 f 1 6.88 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U23 KP -- B.D. Z/1611/16 2019 M
5 f 1 6.89 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
6 f 1 6.90 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2018 1
6 f 1 6.90 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2018 1
8 f 1 6.90 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz B.D. Z/3398/11 2018 M
200 m M
1 2 s 1 21.61 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP I WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 3 s 1 21.79 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 M
3 4 s 1 21.89 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 1
4 15 s 1 22.67 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 Sen WP II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2018 1
5 49 s 1 24.01 WOJCIECHOWSKI Maciej WLKS Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2731/16 2018 3
1 5 s 2 22.18 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD II NABIAŁEK Łukasz Z/1532/15 2019 M
2 6 s 2 22.25 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
3 7 s 2 22.29 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
4 10 s 2 22.49 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U23 PM II MODELSKI Michał Z/0967/13 2019 2
1 8 s 3 22.39 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP II WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
2 9 s 3 22.49 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 3
3 12 s 3 22.56 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ROSTEK William Z/0842/14 2019 2
4 24 s 3 23.07 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP III JAGACIAK Jarosław Z/3976/15 2018 3
5 56 s 3 24.21 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno 92 Sen WP -- GÓRSKI Dariusz Z/4258/11 2019
1 11 s 4 22.51 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2
2 13 s 4 22.57 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2018 2
3 17 s 4 22.87 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III ROSTEK William Z/4584/15 2018 2
4 26 s 4 23.17 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III SĘKOWSKA Anna Z/0257/14 2019 2
5 30 s 4 23.27 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
1 14 s 5 22.64 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3
2 20 s 5 22.93 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD III FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
3 25 s 5 23.10 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
4 29 s 5 23.27 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 98 U23 PM III SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0891/14 2018 3
1 18 s 6 22.89 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 2
2 22 s 6 23.02 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III ROSTEK William Z/4507/11 2019 1
3 36 s 6 23.33 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2019 2
4 40 s 6 23.42 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM III WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
5 45 s 6 23.71 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB IV SASKA Tomasz Z/5773/15 2018 3
1 16 s 7 22.87 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 2
2 27 s 7 23.23 OSS Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 01 U20 PM III B.D. PASZKE Roman , Z/2224/17 , 2018 2
3 39 s 7 23.42 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM III B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2019 3
4 41 s 7 23.43 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP III WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
1 21 s 8 22.99 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018 2
2 23 s 8 23.04 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM III DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
3 35 s 8 23.33 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
4 37 s 8 23.35 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK!
1 33 s 9 23.29 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2018 2
2 44 s 9 23.64 ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02 U18 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/0553/19 2019
3 46 s 9 23.76 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
4 55 s 9 24.19 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP IV B.D. Z/0257/19 2019 BEZ
1 32 s 10 23.29 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 3
2 38 s 10 23.37 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD III KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
  s 10 DQ PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
1 28 s 11 23.23 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD III SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
2 31 s 11 23.29 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2018 3 LDK!
3 42 s 11 23.46 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 2 LDK!
4 50 s 11 24.07 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 3 LDK!
5 51 s 11 24.10 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD IV FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
6 61 s 11 24.76 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
1 53 s 12 24.11 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
1 54 s 12 24.11 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP IV JUNIEWICZ Andrzej Z/2945/16 2019 3
3 58 s 12 24.29 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
4 60 s 12 24.58 HEWELT Mikołaj LKS Ziemi Puckiej Puck 02 U18 PM -- BLASZKE Mirosław Z/3007/16 2018 4
5 69 s 12 25.17 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3567/17 2019 4 LDK!
1 48 s 13 24.00 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM IV DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
2 59 s 13 24.52 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2019 BEZ LDK!
3 63 s 13 24.91 JANTA LIPIŃSKI Maciej ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0789/16 2019 4 LDK!
4 66 s 13 24.94 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2019
  s 13 DNF WALCZAK Mariusz KS Wejher Wejherowo 75 Weteran PM -- WALCZAK Mariusz
1 70 s 14 25.33 MIKLEWICZ Błażej KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna , Z/2068/17 , 2019 4 LDK!
2 73 s 14 25.41 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
3 77 s 14 25.89 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3507/15 2018 BEZ
4 78 s 14 26.25 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2018 BEZ
  s 14 DQ PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
1 19 s 15 22.91 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 2
2 76 s 15 25.84 PYSZKA Patryk KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. WALCZAK Mariusz GELO Krystyna , Z/1540/16 , 2019 5 LDK!
3 80 s 15 30.89 KWAPISZ Marek RKS Łódź 56 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0698/19 2019 BEZ
4 81 s 15 33.43 NIEZGODA Stanisław PZWLA Toruń 49 Weteran KP --
1 1 s 16 21.56 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U23 KP I B.D. Z/1611/16 2019 M
2 52 s 16 24.10 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2018 3
3 64 s 16 24.91 JAKÓBCZAK Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/3549/18 2019 BEZ
4 68 s 16 25.10 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
5 75 s 16 25.58 BRZOSKOWSKI Martyn MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1921/18 2018 BEZ
1 34 s 17 23.30 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 2
2 43 s 17 23.57 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0689/19 2019
3 47 s 17 23.84 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP IV WALCZAK Michał Z/1191/18 2019 BEZ
4 67 s 17 25.04 JENCZ Robert niestowarzyszony 02 U18 --
5 72 s 17 25.39 GRABOWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/0510/19 2019
1 57 s 18 24.25 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
2 74 s 18 25.56 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
1 62 s 19 24.78 KOWALSKI Damian UKS Cyprianka 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz Z/3123/16 2018 BEZ
2 65 s 19 24.93 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2018 4
3 71 s 19 25.35 GRANOSZEWSKI Igor KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5237/18 , 2019 5 LDK!
4 79 s 19 26.63 ŻOŁĄDEK Dawid KUKS Remus Kościerzyna 97 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech BEZ
300 m M
1 1 s 1 33.42 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M
2 2 s 1 34.94 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/3688/11 2018 M
3 5 s 1 35.31 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- B.D. Z/3078/15 2019 1
4 6 s 1 35.44 ZDROJEWSKI Amadeusz MKL Jarocin 98 U23 WP -- GOŚCINIAK Mateusz OSIK Tadeusz OSIK Tadeusz Z/2380/16 2019 1
5 7 s 1 35.53 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -- RADKE Karol Z/1764/13 2018 BEZ
  s 1 DNF PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
1 3 s 2 35.16 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 2
2 4 s 2 35.25 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2018 2
3 8 s 2 36.08 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2018 2 LDK!
4 9 s 2 36.08 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
5 13 s 2 36.92 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2018 2
1 10 s 3 36.20 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
2 12 s 3 36.88 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2018 4
3 15 s 3 36.96 BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2018 3
4 17 s 3 37.73 MAGALSKI Łukasz MUKL Brodnica 01 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2003/15 2019 3
5 19 s 3 37.77 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2018 4
1 11 s 4 36.24 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
2 16 s 4 37.43 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2018 2
3 21 s 4 38.24 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2018 3
4 23 s 4 38.68 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/19 2019 3
5 25 s 4 39.00 ADAMCZYK Kacper GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3326/17 2018 2
1 14 s 5 36.93 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 2 LDK!
2 18 s 5 37.76 KUBIAK Sebastian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/1940/15 2018 BEZ
3 27 s 5 39.16 PACUK Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/1392/17 2019 4 LDK!
4 30 s 5 40.03 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76 Weteran LD -- WASIAK Jarosław Z/1353/18 2018 BEZ
5 35 s 5 43.81 GORLEWSKI Szymon KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5236/18 , 2019 BEZ LDK!
1 22 s 6 38.61 KRAWIEC Mateusz LKS Fenix Słupsk 96 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1667/16 2018 BEZ
2 24 s 6 38.88 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2018 3 LDK!
3 26 s 6 39.01 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2019 BEZ LDK!
4 28 s 6 39.32 KUCIŃSKI Konrad KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ IV KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5238/18 , 2019 5 LDK!
1 29 s 7 39.68 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0846/16 , 2019 5 LDK!
2 31 s 7 41.79 STĘPNIAK Radosław niest. Wrocław 71 Weteran DS -- B.D. Z/1258/19 2019 BEZ
3 32 s 7 42.10 GRZYBOWSKI Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- POGORZELSKA Marta KRAWCZAK Tomasz , Z/0085/17 , 2019 BEZ LDK!
4 33 s 7 42.63 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 62 Weteran WP -- B.D. Z/4670/18 2018 BEZ
5 37 s 7 48.75 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
1 20 s 8 38.15 TOKARZ Marcin UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN -- PALUCH Krystian Z/3312/17 2019 4
2 34 s 8 43.29 CIĘŻKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1398/19 2019 LDK!
3 36 s 8 47.97 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 02 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3544/17 , 2019 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.01 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1075/12 2018 BEZ
2 2 s 1 48.81 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
3 3 s 1 49.26 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U23 LD II SADACH Aneta # Z/0417/15 2018 1
4 4 s 1 50.00 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 M
5 12 s 1 51.74 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 Sen PM III HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
1 6 s 2 50.14 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
2 7 s 2 50.38 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ II JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018 3
3 9 s 2 51.16 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP III SZUBRING Zbigniew Z/2264/15 2018 3
4 22 s 2 61.32 WENDICKI Dariusz KS Warszawianka W-wa 64 Weteran MZ -- B.D. Z/0726/19 2019
1 5 s 3 50.01 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2018 2 LDK!
2 8 s 3 50.43 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
3 10 s 3 51.34 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ III BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2018 4
4 13 s 3 51.84 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2019 2
5 19 s 3 55.74 BARTOSZEK Marcin niest. Łódź 92 Sen LD -- GOWORSKI Tomasz BEZ
1 11 s 4 51.34 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U20 KP III BAUMGART Iwona Z/0144/18 2018 3
2 16 s 4 54.88 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
3 18 s 4 55.24 KLUZA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- B.D. Z/1257/19 2019
4 20 s 4 55.75 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2019 4 LDK!
5 21 s 4 56.49 KRZYWOBŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/2716/17 2019 4
1 14 s 5 54.06 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB IV SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
2 15 s 5 54.11 GUSSMANN Konrad SKLA Sopot 01 U20 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/5603/18 2019 BEZ
3 17 s 5 54.92 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:21.60 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2018 2
2 3 s 1 1:21.96 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
3 4 s 1 1:22.60 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/5646/15 , 2019 2 LDK!
4 5 s 1 1:22.80 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD -- FIRLIT Roman FIRLIT Roman Z/1260/13 2019 1
5 7 s 1 1:23.71 WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony 00 U20 -- B.D. Z/2323/15 2018 2
6 8 s 1 1:23.87 KRAUZE Bartosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 99 U23 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0246/16 2019 3
7 9 s 1 1:24.83 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2113/17 2018 3
8 11 s 1 1:25.69 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
9 28 s 1 1:34.00 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
1 2 s 2 1:21.63 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
2 6 s 2 1:23.70 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2019 3 LDK!
3 10 s 2 1:25.52 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2019 4
4 13 s 2 1:26.81 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
5 14 s 2 1:26.99 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2018 3 LDK!
6 17 s 2 1:28.14 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0683/16 2018 4 LDK!
7 19 s 2 1:28.54 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1944/15 2018 3
8 21 s 2 1:29.88 GRZYWACZ Maciej KS Wda Świecie 02 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/4369/17 2018 4
9 24 s 2 1:30.46 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM -- B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
10 25 s 2 1:31.44 FILIPIAK Miłosz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/3120/16 2019 BEZ LDK!
1 12 s 3 1:26.25 CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/5291/15 2018 3 LDK!
2 15 s 3 1:27.40 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/4771/17 2019 2 LDK!
3 16 s 3 1:27.93 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2018 3
4 18 s 3 1:28.52 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2018 3
5 20 s 3 1:29.46 JANUSZEWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0971/17 2018 BEZ
6 26 s 3 1:31.99 ZALIŃSKI Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck 03 U18 PM -- B.D. JASKUŁKA Teresa , Z/3609/17 , 2018 3
7 27 s 3 1:32.98 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2019 4
8 30 s 3 1:34.88 KMIECIK Robert UKS Jedynka Bytów 03 U18 PM --
9 34 s 3 1:40.94 GDOWIK Rafał SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard 4 LDK!
1 22 s 4 1:30.01 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2018 3
2 23 s 4 1:30.38 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0986/16 2019 4
3 29 s 4 1:34.50 WRÓBEL Michał LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3992/18 2019 BEZ
4 31 s 4 1:35.44 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0845/17 2019
5 32 s 4 1:35.74 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
6 33 s 4 1:37.66 GOŚCINIAK Włodzimierz MKL Jarocin # 65 Weteran WP -- B.D. Z/0975/19 2019
7 35 s 4 1:44.16 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2019
8 36 s 4 1:47.32 WANIAK Dominik LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0283/17 2019 5 LDK!
  s 4 DNF KLUZA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- B.D. Z/1257/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:25.90 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1
2 2 s 1 2:26.09 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2018 1 LDK!
3 3 s 1 2:27.31 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 99 U23 LU -- BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2019 1
4 4 s 1 2:27.93 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2019 2
5 5 s 1 2:28.67 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- B.D. B.D. Z/0177/14 2019 2
6 6 s 1 2:28.91 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2018 2
7 7 s 1 2:29.13 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 Sen LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0718/13 , 2018 2
8 8 s 1 2:29.76 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/4333/11 2018 2
9 9 s 1 2:31.42 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
10 10 s 1 2:33.39 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Weteran MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2018 3
11 11 s 1 2:33.63 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/0547/15 2018 2
12 14 s 1 2:35.59 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2018 3
  s 1 DNF KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA -- B.D. Z/1674/14 2019 1
1 12 s 2 2:34.87 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
2 15 s 2 2:36.18 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2019 2 LDK!
3 16 s 2 2:36.33 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/0210/17 2019 2 LDK!
4 17 s 2 2:38.35 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2019 3 LDK!
5 18 s 2 2:39.05 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
6 20 s 2 2:41.23 CIŻYŃSKI Błażej MUKL Brodnica 00 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2001/15 2019 4
7 21 s 2 2:41.74 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
8 22 s 2 2:43.24 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Weteran MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2018 BEZ
9 23 s 2 2:44.04 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2018 3 LDK!
10 25 s 2 2:47.99 JAROSZEWSKI Marek KS Gwardia Piła 75 Weteran WP --
1 19 s 3 2:39.32 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- B.D. Z/1908/17 2019 4
2 24 s 3 2:45.72 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2019
3 26 s 3 2:49.71 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0656/16 2018 BEZ LDK!
4 27 s 3 2:52.71 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/4751/17 2019 5
5 28 s 3 2:53.55 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/4779/17 2018 4
6 29 s 3 2:55.74 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 03 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0209/15 2018 5
7 31 s 3 2:56.39 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2019 BEZ LDK!
8 32 s 3 2:56.50 KRASIŃSKI Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2832/17 2018 BEZ
9 36 s 3 3:02.58 NOWAKOWSKI Jacek AKL Ursynów Warszawa 66 Weteran MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2018 BEZ
1 13 s 4 2:34.97 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- B.D. Z/1069/15 2019 2
2 30 s 4 2:56.16 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D.
3 33 s 4 2:57.42 SZCZODROWSKI Kajetan KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- WALCZAK Mariusz GELO Krystyna , Z/1541/16 , 2019 BEZ LDK!
4 34 s 4 2:57.99 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0874/18 2018 5
5 35 s 4 3:01.72 OLSZEWSKI Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/1792/15 2018 4
6 37 s 4 3:04.15 DĄBROWSKI Dominik KS Zawkrze Mława 05 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/5235/18 , 2019 BEZ LDK!
7 38 s 4 3:10.63 KAMIŃSKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- B.D. JANKOWSKI Marcin , Z/1389/19 , 2019 LDK!
8 39 s 4 3:13.21 HORSTEN Bastian SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/0402/18 2019 BEZ
9 40 s 4 3:24.06 MORAWSKI Jakub KS Zawkrze Mława 05 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof KOZIATEK Krzysztof , Z/0704/19 , 2019 LDK!
10 41 s 4 3:26.95 JUREK Krystian UKS Sokół Węgorzewo 02 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3544/17 , 2019 BEZ LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:58.82 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2018 2
2 2 s 1 3:58.89 KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2018 2
3 3 s 1 4:01.17 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia 96 Sen PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2018 2
4 4 s 1 4:05.47 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2018 3
5 5 s 1 4:18.15 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2019 4
6 6 s 1 4:27.95 KRAUZE Robert MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2119/17 2019 4 LDK!
7 7 s 1 4:40.44 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1866/15 2019 4
8 8 s 1 4:43.62 RAMUSIEWICZ Szymon BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/3560/16 , 2018 BEZ LDK!
9 9 s 1 4:52.09 LEWINSKI Konrad UKS Wiking Rychnowy 01 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1869/15 2019 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 5:30.02 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 2
2 2 s 1 5:43.70 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 2
3 3 s 1 5:44.45 MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2018 2
4 4 s 1 5:44.81 MICHALSKI Jan niestowarzyszony 01 U20 -- B.D. Z/3951/15 2018 3
5 5 s 1 5:45.02 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 5:46.22 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2019 3
7 7 s 1 5:46.51 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/0082/18 2018 3
8 8 s 1 5:53.58 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3
9 9 s 1 5:55.53 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2018 3 LDK!
10 14 s 1 6:04.94 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3
11 17 s 1 6:13.14 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław 4 LDK!
  s 1 DNF FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 94 Sen KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/1209/11 2018 3
  s 1 DNF ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2018 3 LDK!
1 10 s 2 5:56.17 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U23 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/1917/17 2019 4
2 11 s 2 5:57.32 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2019 4
3 12 s 2 6:03.12 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1344/17 2019 3 LDK!
4 13 s 2 6:03.55 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
5 15 s 2 6:05.49 KULIK Kamil niestowarzyszony 03 U18 --
6 16 s 2 6:10.79 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2019 BEZ
7 18 s 2 6:20.09 UŁANOWSKI Łucjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0761/18 2018 4
8 19 s 2 6:33.09 TOMASZEK Dawid LKS Zorza Gdynia 03 U18 PM -- WALENDZIAK Renata Z/0886/17 2018 4
9 20 s 2 6:36.04 SPRENGER Daniel CMKL Człuchów 03 U18 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0349/17 2018 5
10 21 s 2 6:36.09 DZIENISZ Nikodem KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. BOGUSZ Igor , Z/0232/17 , 2018 4 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 7.88 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
2 2 e 1 8.12 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
3 3 e 1 8.33 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
4 4 e 1 8.90 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 3
5 7 e 1 9.29 POLAK Wojciech KL Gdynia 02 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/2238/16 2018 4
1 5 e 2 8.92 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
2 6 e 2 9.09 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 8 e 2 10.05 KAISER Jakub UKB Szubin 03 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0214/15 2018 5 LDK!
4 9 e 2 11.26 STENKA Karol MKS Sambor Tczew 03 U18 PM --
  e 2 DQ KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna Z/2063/17 2019 5 LDK!
1 f 1 7.75 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.05 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 2 e 1 8.12 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 3 e 1 8.53 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2
4 4 e 1 8.56 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
5 7 e 1 9.01 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
  e 1 DQ PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/0495/18 2018 3
1 5 e 2 8.83 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
2 6 e 2 8.91 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 3
3 8 e 2 9.17 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 01 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5512/15 2018 BEZ
4 9 e 2 9.43 ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2018 3
5 10 e 2 9.52 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2019
1 f 1 8.09 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 f 1 8.10 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
3 f 1 8.52 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2
60 m pł M M
1 1 e 1 7.80 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP -- B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2018 M
2 2 e 1 7.86 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -- MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
3 3 e 1 7.98 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- B.D. Z/4587/11 2019 1
4 4 e 1 7.99 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2018 1
1 5 e 2 8.49 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- KOHUTEK Artur Z/0058/14 2018 1
2 6 e 2 8.64 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William Z/4507/11 2019 1
3 7 e 2 10.64 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
  e 2 DQ MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecin 94 Sen ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. JUNIEWICZ Jakub Z/3696/11 2018 2
1 f 1 7.70 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -- MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
2 f 1 7.93 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2018 1
3 f 1 7.94 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- B.D. Z/4587/11 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 2.00 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK!
2 f 1 2.00 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2018 2
3 f 1 1.90 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III KARNAS Zbigniew CZAPIEWSKI Wiesław , Z/3296/17 , 2018 3 LDK!
4 f 1 1.90 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
5 f 1 1.85 KALAMARSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CHOCHLIUK Grażyna DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/1736/16 , 2018 3 LDK!
6 f 1 1.80 ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP IV KENSIK Jan Z/1503/16 2018 3
6 f 1 1.80 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2
8 f 1 1.75 NALBORSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/2050/17 2018 3
9 f 1 1.75 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2019 3 LDK!
10 f 1 1.75 CIESIELSKI Jakub LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 03 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/5152/18 2018 5
11 f 1 1.75 ZBLEWSKI Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM IV B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0874/17 , 2019 4 LDK!
11 f 1 1.75 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP IV DEJEWSKI Michał B.D. Z/4605/17 2018 5 LDK!
13 f 1 1.65 MAŚLORZ Mikołaj AML Słupsk 03 U18 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/0011/18 2019 4 LDK!
  f 1 NM GODWIN Paweł ULKS Talex Borzytuchom # 03 U18 PM -- HERING Mateusz HERING Mateusz Z/0893/17 2018 BEZ LDK!
1 f 2 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Weteran MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2018 BEZ
2 f 2 1.42 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 5.40 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP M B.D. B.D. , Z/2159/11 , 2019 M
2 f 1 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP I CZAPIEWSKI Wiesław Z/0579/15 2018 1
3 f 1 4.30 GOŁOMAZOW Denis AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM II SZYMCZAK Edward Z/2203/18 2019 2
4 f 1 4.20 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2018 3
5 f 1 4.20 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U23 PM II JURGA Łukasz Z/0126/15 2019 2
6 f 1 4.10 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2019 3 LDK!
7 f 1 4.10 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/4043/17 2019 3 LDK!
8 f 1 4.00 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 00 U20 PM II PISKULSKI Paweł Z/0585/17 2018 4
9 f 1 3.70 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
10 f 1 3.60 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM III SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2019 2 LDK!
11 f 1 3.20 ŻMICH Jakub KL Gdynia 03 U18 PM IV B.D. KLIMASZEWSKA Boguslawa , Z/0071/17 , 2018 4
12 f 1 3.10 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
13 f 1 3.10 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
  f 1 NM WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP -- KOHUTEK Artur Z/0058/14 2018 1
  f 1 NM SKURAS Filip KL Gdynia 01 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2018 2
W dal M
1 f 1 7.18 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA II WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 M
2 f 1 6.69 SYSKI Marcin MKL Toruń 98 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2018 2
3 f 1 6.63 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 Sen KP III KAŹMIERCZAK Daniel Z/3122/11 2018 1
4 f 1 6.06 SAWONIUK Przemysław SKLA Sopot 00 U20 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł 3
  f 1 NM MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
1 f 2 6.80 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
2 f 2 6.59 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2018 2 LDK!
3 f 2 6.23 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2018 3 LDK!
4 f 2 6.17 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
5 f 2 6.16 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
6 f 2 6.03 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2018 3
7 f 2 5.99 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U18 KP IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2018 3
8 f 2 5.93 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
9 f 2 5.90 ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 03 U18 WP IV GÓRSKI Dariusz Z/0533/17 2018 4 LDK!
10 f 2 5.73 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2019 BEZ
11 f 2 5.72 BEDRA Patryk KS Zawkrze Mława 04 U16 MZ V KOZIATEK Krzysztof ŁASZCZYCH Waldemar , Z/5243/18 , 2019 5 LDK!
12 f 2 5.64 ISKRA Bartosz UKB Szubin 03 U18 KP -- WOCHNA Marek Z/1131/16 2018 3 LDK!
13 f 2 5.43 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1082/18 2019 3
14 f 2 5.33 BACKHAUS Mateeusz GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- DEJEWSKI Michał Z/1734/16 2018 BEZ LDK!
15 f 2 5.15 OSTROWSKI Dawid KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3114/16 , 2019 BEZ LDK!
16 f 2 5.09 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2019 4 LDK!
17 f 2 5.08 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ
18 f 2 4.90 BETAŃSKI Krzysztof LUKS Serock 03 U18 KP -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław , Z/2669/15 , 2019 3
19 f 2 4.80 PIONK Andrzej KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna Z/1295/19 2019 LDK!
20 f 2 4.76 STENKA Karol MKS Sambor Tczew 03 U18 PM --
21 f 2 4.63 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 05 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2019 BEZ LDK!
22 f 2 4.33 STERLINGOW Borys AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- PROKOP Wojciech Z/4653/17 2019 4 LDK!
23 f 2 4.30 MAJCHRZAK Krystian LUKS Serock 03 U18 KP --
1 f 3 6.87 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U20 KP II PROKOP Wojciech Z/0020/15 2019 2 LDK!
2 f 3 6.80 KUŚ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2019 2
3 f 3 6.70 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
4 f 3 6.62 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III PROKOP Wojciech Z/5925/15 2019 3 LDK!
5 f 3 6.54 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3
6 f 3 6.51 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
7 f 3 6.50 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2019 3
8 f 3 6.25 JOACHIMIAK Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3747/15 2019 4
9 f 3 6.15 SOŁTYSIAK Daniel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB IV B.D. Z/0234/19 2019
10 f 3 5.87 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ
11 f 3 5.46 JASKUŁKA Artur LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U20 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/2231/17 2018 BEZ
  f 3 NM NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2019 3
Trójskok M
1 f 1 16.51 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS M SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2019 1
2 f 1 14.97 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 Sen KP I KAŹMIERCZAK Daniel Z/3122/11 2018 1
3 f 1 14.35 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U23 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
4 f 1 14.21 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
5 f 1 13.90 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2019 3
6 f 1 13.88 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 2
7 f 1 13.81 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN III B.D. Z/0593/16 2019 2 LDK!
8 f 1 13.75 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
9 f 1 13.51 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM III KAŃSKI Ryszard Z/1741/15 2019 1
10 f 1 13.26 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2019 3
11 f 1 13.09 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/0587/17 2019 3
12 f 1 12.58 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 00 U20 ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
13 f 1 12.41 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- PROKOP Wojciech Z/5925/15 2019 3 LDK!
14 f 1 12.35 STYBOR Jakub SKLA Sopot 00 U20 PM --
15 f 1 12.30 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
16 f 1 12.28 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
17 f 1 12.08 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2019 4
18 f 1 11.81 DZIEDZIECH Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 99 U23 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/0542/15 2018 BEZ
19 f 1 11.23 KOTWICKI Dominik LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej WIERZBICKI Dariusz , Z/3370/17 , 2019 3 LDK!
  f 1 NM TURAJCZYK Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2629/17 2019
Kula (5) M
1 f 1 14.99 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III B.D. Z/4273/18 2018 4 LDK!
2 f 1 14.48 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
3 f 1 14.30 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
4 f 1 13.04 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
5 f 1 12.98 PASIŃSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/2941/16 2018 3 LDK!
6 f 1 12.95 SŁODKI Dawid UKS Lipusz 02 U18 PM IV KRASKOWSKI Tomasz Z/1728/16 2018 3
7 f 1 12.93 STĘPIEŃ Dominik MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP IV KENSIK Jan Z/2940/16 2018 1 LDK!
8 f 1 12.58 MICHALAK Damian LIUKS Kruszwica 02 U18 KP IV ZIELIŃSKI Sylwester
9 f 1 12.50 KRANKOWSKI Wacław MKL Toruń 51 Weteran KP -- B.D. BEZ
10 f 1 11.62 DOMASZK Krystian UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1725/16 2018 BEZ
11 f 1 11.27 DYBCIAK Jarosław LUKS Serock 02 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2205/17 2019 4
12 f 1 9.79 WŁADOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/0139/17 2018 5 LDK!
13 f 1 9.66 BŁASZKOWSKI Maciej UKS Lipusz 02 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/1722/16 2018 BEZ
14 f 1 9.32 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2018 5 LDK!
15 f 1 9.24 KOSIOREK Adrian LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3369/17 2019 BEZ LDK!
16 f 1 9.21 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2018 5
17 f 1 9.07 SZCZERBIAK Mateusz LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/3909/18 2018 5 LDK!
18 f 1 8.66 WNUKOWSKI Aleksander Daniel LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1319/19 2019
19 f 1 8.46 KOWALEWSKI Rafał KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna Z/2063/17 2019 5 LDK!
20 f 1 8.24 KWIDZIŃSKI Karol KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/2064/17 , 2019 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 18.48 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK!
2 f 1 17.98 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1
3 f 1 17.60 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2018 2
4 f 1 14.75 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2
5 f 1 14.57 SARNOWSKI Adrian UKS Cyprianka 00 U20 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/5651/15 2018 2
6 f 1 14.15 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2019 2
7 f 1 14.02 ORLIKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II B.D. WALCZAK Aleksandra , Z/0562/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 13.61 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2018 3 LDK!
9 f 1 12.07 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
10 f 1 11.47 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM IV WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
11 f 1 10.83 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ
1 f 2 15.17 WITEK Mirosław AML Słupsk # 67 Weteran PM -- B.D. WITEK Mirosław , Z/1294/19 , 2019 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 13.35 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
2 f 1 13.19 JACKÓW Michał UKS Orkan Środa Wlkp. 78 Weteran WP III B.D. 3
Chód 3 km M
1 1 s 1 14:05.94 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2018 2 LDK!
2 2 s 1 14:10.75 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2018 3 LDK!
3 3 s 1 14:28.44 ADAMCZYK Adam ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1839/15 2019 3
4 4 s 1 14:33.57 ŚWISTULSKI Adam KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/5352/15 2018 3
5 5 s 1 14:39.40 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2018 4 LDK!
6 6 s 1 15:02.80 DĄBROWSKI Krzysztof KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/5349/15 2018 4
7 7 s 1 15:29.31 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 03 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2018 4 LDK!
8 8 s 1 15:37.20 ROLA Damian ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- ŚCIGAŁA Janusz Z/0774/16 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 16:08.60 MATUSZCZAK Natan KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- B.D. SZPAK Robert Z/4281/17 2018 4 LDK!
10 10 s 1 16:15.06 KWITA Zbigniew niest. Poznań 59 Weteran WP -- B.D. DYGACZ Agnieszka , Z/0156/19 , 2019 BEZ
11 11 s 1 16:15.61 RYNKIEWICZ Olaf KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/1838/16 2018 4
12 12 s 1 16:40.92