Ostrava (CZE) 26.01.2019
Mistrzostwa ¦l±ska SEN, U20, U18, U16
60 m K
1 e 1 7.80 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
2 e 1 8.21 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
3 e 1 8.48 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ
4 e 1 8.59 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2018 4 LDK!
5 e 1 8.62 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3613/17 2018 3 LDK!
6 e 1 9.33 KO¦CIUCH Klara CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL --
1 e 2 7.91 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
2 e 2 8.23 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 3 LDK!
3 e 2 8.64 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL -- BIELA Monika Z/3771/17 2018 5
4 e 2 8.78 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK!
5 e 2 8.86 ŁEBEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0790/17 2019 4
6 e 2 8.99 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ
1 e 3 8.44 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0801/17 2018 4
2 e 3 8.47 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
3 e 3 8.58 KO¦CIELNA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL --
4 e 3 8.63 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 4
5 e 3 8.86 PIERÓG Ewelina MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3576/18 2018 5
6 e 3 9.47 STANO Jagoda MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0779/17 2019 BEZ
1 e 4 8.15 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
2 e 4 8.43 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
3 e 4 8.52 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
4 e 4 8.64 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2018 4
5 e 4 8.76 PRZYBYLSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL --
6 e 4 8.98 OBRZUT Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0914/18 2019 BEZ
1 e 5 8.20 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
2 e 5 8.40 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 3 LDK!
3 e 5 8.54 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- CIUK Marek TRˇBCZYŃSKA Żaneta # Z/2920/18 2018 5 LDK!
1 e 6 7.74 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
2 e 6 7.82 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
3 e 6 7.86 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
4 e 6 8.49 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0887/15 2019 4
5 e 6 8.52 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1900/17 2018 4
6 e 6 8.67 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2019 4
1 e 7 7.74 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL -- OLSZAR Michal Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 e 7 7.75 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
3 e 7 8.52 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
4 e 7 8.55 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/0903/15 2019 3
1 e 8 7.83 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
2 e 8 7.88 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
3 e 8 7.91 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- B.D. Z/3313/11 2019 1
  e 8 DQ SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2019 1
1 f 1 7.79 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
2 f 1 7.85 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
3 f 1 8.14 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
4 f 1 8.18 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
5 f 1 8.20 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 3 LDK!
6 f 1 8.35 GOEBEL Alicja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0801/17 2018 4
7 f 1 8.47 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
8 f 1 8.59 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
1 f 2 7.70 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
2 f 2 7.74 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
3 f 2 7.75 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
4 f 2 7.79 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL -- OLSZAR Michal Z/3464/15 2019 1 LDK!
5 f 2 7.83 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
6 f 2 8.50 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1900/17 2018 4
7 f 2 8.56 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0887/15 2019 4
8 f 2 8.56 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/0903/15 2019 3
1 f 3 7.90 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2019 2
2 f 3 8.05 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
3 f 3 8.07 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 98 U23 SL -- ROLAK Dorota # Z/1500/16 2019 3
4 f 3 8.44 HYRA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 98 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/5080/15 2018 BEZ
200 m K
1 s 1 25.68 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
2 s 1 25.86 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
3 s 1 26.72 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL III PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
4 s 1 27.02 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
5 s 1 27.06 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
1 s 2 27.91 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV HEPPNER Beata Z/4002/17 2018 3 LDK!
2 s 2 28.37 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL IV FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ
3 s 2 28.89 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2019 4
4 s 2 28.94 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
5 s 2 29.33 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2019 4 LDK!
6 s 2 29.58 WRÓBEL Klaudia UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2111/18 2018 BEZ LDK!
1 s 3 28.83 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- JONDA Czesław Z/2285/17 2019 3 LDK!
2 s 3 28.84 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2018 4
3 s 3 28.93 KOWALCZYK Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4417/17 , 2018 5 LDK!
4 s 3 29.75 PRZYBYLSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL --
5 s 3 31.71 KO¦CIUCH Klara CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL --
1 s 4 27.46 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK!
2 s 4 28.64 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3613/17 2018 3 LDK!
3 s 4 29.36 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1073/17 , 2018 4 LDK!
4 s 4 29.57 PIERÓG Ewelina MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3576/18 2018 5
5 s 4 29.69 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ
1 s 5 27.09 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
2 s 5 28.12 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
3 s 5 28.72 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice # 06 U14 SL V ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
4 s 5 28.90 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
1 s 6 24.58 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. Z/4569/15 2019 M
2 s 6 25.42 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL II CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
3 s 6 25.50 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL II OLSZAR Michal Z/3464/15 2019 1 LDK!
4 s 6 25.54 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
5 s 6 27.25 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
1 s 7 26.32 MICHALAK Antonia KB MOSiR Jastrzębie 01 U20 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/1555/16 2018 2
2 s 7 26.38 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL III WERNER Mirosław Z/4618/15 2019 2
3 s 7 28.18 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL IV RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4
4 s 7 28.75 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/2606/15 2018 4
1 s 8 26.12 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL II SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
2 s 8 27.12 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS III MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 2
3 s 8 28.48 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
4 s 8 28.93 NOGA Justyna MOSiR Łaziska Górne 01 U20 SL -- BONK Anna Z/3902/18 2019 BEZ
5 s 8 29.52 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 4
1 s 9 24.58 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
2 s 9 25.77 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2019 2
3 s 9 26.53 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL III PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
4 s 9 26.57 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL III HOMA Wioleta Z/0362/15 2019 2
5 s 9 26.88 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 98 U23 SL III ROLAK Dorota # Z/1500/16 2019 3
1 s 10 25.32 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
2 s 10 25.74 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2019 1
3 s 10 26.16 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II B.D. Z/3313/11 2019 1
4 s 10 27.99 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
5 s 10 28.90 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2018 BEZ
6 s 10 29.23 LASKO¦ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2019 BEZ
300 m K
1 s 1 43.01 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0800/17 2019 2
2 s 1 43.84 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
3 s 1 44.75 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL -- OLSZAR Michal Z/2263/16 2019 2
4 s 1 45.38 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
1 s 2 45.47 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2993/18 2018 5
2 s 2 45.91 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2018 3
3 s 2 45.99 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK!
4 s 2 46.48 KINDRAT Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- B.D. Z/0559/19 2019
1 s 3 46.20 WAŁGA Hanna MUKS SZS Cieszyn 03 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1373/17 2018 5
2 s 3 46.27 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2018 4
3 s 3 47.43 ŁEBEK Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0790/17 2019 4
4 s 3 48.13 KOZIK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PASZTA Anna Z/4543/17 2018 BEZ LDK!
5 s 3 52.48 SZCZYGIEŁ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan
1 s 4 43.65 RODAK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PASZTA Anna Z/3731/17 2018 2 LDK!
2 s 4 46.57 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1349/17 2019 BEZ LDK!
3 s 4 47.13 SZCZEPAŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 03 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1370/17 2018 4
4 s 4 47.59 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2018 3 LDK!
1 s 5 40.23 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
2 s 5 41.79 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/4618/15 2019 2
3 s 5 42.64 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/0007/15 2019 3
4 s 5 43.07 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2781/15 2019 3
1 s 6 40.56 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona # 01 U20 -- B.D. Z/1746/16 2019
2 s 6 42.38 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 2
3 s 6 45.48 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/2606/15 2018 4
4 s 6 46.59 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/0901/17 2019 4
1 s 7 38.99 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
2 s 7 40.05 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2018 M
3 s 7 40.27 KARA¦ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M
4 s 7 40.53 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
5 s 7 41.66 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2018 1
6 s 7 43.50 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- B.D. Z/1733/15 2019 4
600 m K
1 s 1 1:36.06 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2019 2
2 s 1 1:38.39 KWIATKOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0785/19 2019
3 s 1 1:40.30 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK!
4 s 1 1:42.03 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
5 s 1 1:47.40 HOŁDYS Inga GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1815/17 2019 4 LDK!
6 s 1 1:47.97 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
7 s 1 1:49.69 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 03 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2288/16 2019 3
8 s 1 1:50.41 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/2024/18 , 2018 5 LDK!
9 s 1 1:51.30 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/4761/18 2019 5
10 s 1 1:52.88 BˇK Aleksandra MKS-MOS Katowice # 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2211/19 2019
11 s 1 1:56.46 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2019 BEZ
1 s 2 1:41.10 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK!
2 s 2 1:41.19 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 04 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2019 LDK!
3 s 2 1:43.19 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2019 3 LDK!
4 s 2 1:43.37 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
5 s 2 1:48.97 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2019 5 LDK!
  s 2 DNF KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
1 s 3 1:33.33 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/2389/15 2019 1 LDK!
2 s 3 1:33.42 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U20 SL -- B.D. Z/2788/15 2019 1
3 s 3 1:33.56 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1
4 s 3 1:36.47 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
  s 3 DNF SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza # 00 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
1000 m K
1 s 1 2:59.19 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
2 s 1 2:59.79 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK!
3 s 1 3:00.39 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/1186/18 2019 2
4 s 1 3:06.66 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
5 s 1 3:07.98 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2019 3
6 s 1 3:09.68 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
7 s 1 3:12.52 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
8 s 1 3:27.31 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2178/19 2019
1 s 2 3:04.17 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
2 s 2 3:06.34 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
3 s 2 3:10.10 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U20 SL -- CIEPŁAK Maciej Z/3456/15 2019 3 LDK!
4 s 2 3:12.45 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
1 s 3 2:56.40 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2019 1
2 s 3 2:57.85 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0479/13 2019 M
3 s 3 3:16.93 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2019 BEZ
2000 m K
1 s 1 6:05.88 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 Sen SL -- B.D. B.D. Z/4043/11 2019 1
2 s 1 6:13.70 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2019 1
3 s 1 6:15.69 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2019 1
4 s 1 6:22.50 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
5 s 1 6:25.73 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2018 1
6 s 1 6:39.49 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U20 SL -- B.D. Z/2896/15 2019 1
7 s 1 6:39.65 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3180/16 2019 2
8 s 1 6:53.65 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
9 s 1 7:01.21 ŁOZIŃSKA Karolina MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1306/16 2019 3 LDK!
10 s 1 7:05.04 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U20 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2019 3
11 s 1 7:08.83 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
12 s 1 7:10.76 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U20 SL -- TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
13 s 1 7:24.33 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2138/17 2018 3
14 s 1 8:37.76 DYLLA Elżbieta UKS Trójka Mikołów 99 U23 SL -- WAJDA Aleksandra BEZ
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.18 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
2 s 1 9.21 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2
3 s 1 9.94 BOGUCKA Jagoda UKS-MOS Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard Z/2172/17 2018 3
4 s 1 10.03 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK!
5 s 1 10.26 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
1 f 1 9.27 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
2 f 1 9.89 WYSOCZAŃSKA Zofia MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0745/17 , 2019 3 LDK!
3 f 1 10.13 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2019 4 LDK!
4 f 1 10.93 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. # 3 LDK!
  f 1 DQ KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL -- OLSZAR Michal Z/2263/16 2019 2
60 m pł K K
1 f 1 8.95 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 f 1 8.98 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
3 f 1 9.63 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
4 f 1 9.66 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2019 2
5 f 1 9.68 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
6 f 1 10.22 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
7 f 1 10.98 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK!
  f 1 DQ SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0545/14 2019 1
Wzwyż K
1 f 1 1.45 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/0752/17 2019 3 LDK!
2 f 1 1.45 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2019 4
3 f 1 1.40 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2291/17 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.40 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK!
5 f 1 1.35 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1073/17 , 2018 4 LDK!
6 f 1 1.30 WRZOSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2293/17 2019 5 LDK!
1 f 2 1.50 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
2 f 2 1.40 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2019 2
3 f 2 1.35 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1900/17 2018 4
1 f 3 1.68 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP II B.D. Z/3660/11 2019 M
2 f 3 1.59 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2
3 f 3 1.53 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
4 f 3 1.40 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2018 1
2 f 1 3.20 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/3371/15 2018 1
3 f 1 3.00 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/2690/17 2018 3
4 f 1 2.80 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2689/17 2018 3
5 f 1 2.60 ¦WIATŁOCH Natalia UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4106/17 2018 3
6 f 1 2.60 CHRAPEK Kamila MKS Ustroń 03 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/1613/16 2018 3
7 f 1 2.20 ŁATANIK Dominika UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4105/17 2018 5
1 f 2 2.80 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3519/16 2018 2
1 f 3 2.40 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/1182/18 2018 4
2 f 3 2.40 PIASECZNY Lena UKS Olimp Mazańcowice 04 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/2977/18 2018 4
3 f 3 2.20 MUSIAŁ Zuzanna MKS Ustroń 05 U16 SL V KUBALA Magdalena Z/4062/18 2018 5
4 f 3 2.20 ZAWADA Wiktoria MKS Ustroń 05 U16 SL V KUBALA Magdalena Z/4064/18 2018
W dal K
1 f 1 5.42 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2018 3
2 f 1 5.16 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL III SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
3 f 1 4.81 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/2208/18 2018 5 LDK!
4 f 1 4.73 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
5 f 1 4.44 KAMIŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0799/17 2019 BEZ
6 f 1 4.34 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1161/17 2019 5 LDK!
7 f 1 4.33 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0786/17 2019 5
8 f 1 4.14 TRUBIC Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- JONDA Czesław Z/2292/17 2019 BEZ
1 f 2 5.22 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
2 f 2 4.69 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
3 f 2 4.62 BOGUCKA Jagoda UKS-MOS Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard Z/2172/17 2018 3
4 f 2 4.61 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2
1 f 3 5.55 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 1
2 f 3 5.16 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL III RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4
3 f 3 5.07 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL IV CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
4 f 3 5.06 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ
1 f 4 5.08 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2019 2
1 f 5 5.49 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II BIELA Marek Z/0307/15 2019 1
2 f 5 5.22 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
3 f 5 4.99 HYRA Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 98 U23 SL -- MICHALSKA Alicja B.D. Z/5080/15 2018 BEZ
4 f 5 4.78 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2018 BEZ
1 f 6 6.04 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 Sen MA I BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
2 f 6 5.32 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 2
Trójskok K
1 f 1 10.55 KRZYSTOLIK Alina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/2208/18 2018 5 LDK!
2 f 1 10.54 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL IV BIELA Monika Z/3771/17 2018 5
3 f 1 10.50 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL IV B.D. # 3 LDK!
4 f 1 10.00 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
  f 1 NM PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa # 03 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3980/17 2018 4 LDK!
1 f 2 12.00 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 1
2 f 2 10.87 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
3 f 2 10.38 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL IV CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
4 f 2 10.18 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- CHRIST Marek Z/2376/15 2019 2
1 f 3 12.30 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I BIELA Marek Z/0307/15 2019 1
2 f 3 11.02 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL III RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 11.69 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
2 f 1 10.60 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2018 4 LDK!
3 f 1 10.31 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL IV SKIBSKI Łukasz Z/3615/16 2019 1 LDK!
4 f 1 10.25 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
5 f 1 9.38 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3573/18 2018 4 LDK!
6 f 1 9.27 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2018 BEZ LDK!
7 f 1 9.22 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/1171/16 2019 BEZ LDK!
8 f 1 8.92 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2018 4 LDK!
9 f 1 8.81 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2018 4 LDK!
10 f 1 7.95 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2019 3
11 f 1 7.15 JAREK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/0744/17 2019 BEZ
12 f 1 6.55 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- PĘKALA Łukasz B.D.
1 f 2 10.51 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV ZIEMBA Krzysztof # Z/3755/16 2019 3 LDK!
2 f 2 9.89 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2018 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.00 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 1
2 f 1 10.71 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK!
3 f 1 10.52 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
4 f 1 10.17 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2018 3
5 f 1 9.47 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U20 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2019 3
1 f 2 12.73 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018 1
2 f 2 11.69 ZAKLIŃSKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III TATARUCH Rafał Z/2747/18 2019 3
3 f 2 10.00 STETTNER Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 00 U20 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/6396/15 2019 2
Chód 2 km K
1 11:34.42 GOŁˇBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1025/18 2019 5
2 11:37.97 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2019 BEZ
3 11:50.22 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0791/17 2019 4
4 12:46.87 WEŻGOWIEC Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2923/18 2018 5 LDK!
5 13:11.13 DMOCHOWSKA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4465/17 , 2018 LDK!
6 13:13.61 SKUZA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- HEPPNER Beata Z/4426/17 2018 BEZ LDK!
  DNF LAKWA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2245/19 2019
  DQ WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U20 SL -- MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
60 m M
1 e 1 7.19 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
2 e 1 7.21 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
3 e 1 7.32 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 2
4 e 1 7.43 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 2 LDK!
5 e 1 7.63 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019
6 e 1 7.96 ORGANI¦CIAK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- B.D. Z/0561/19 2019
7 e 1 7.99 PINDEL Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0911/17 2019 5 LDK!
1 e 2 7.26 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
2 e 2 7.33 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK!
3 e 2 7.38 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
4 e 2 7.70 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2018 5
5 e 2 7.84 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2018 5 LDK!
6 e 2 7.89 DˇBEK Kuba MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- DUDAŁA Piotr # Z/5628/18 2019 BEZ
1 e 3 7.18 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL -- B.D. Z/0577/19 2019 3
2 e 3 7.33 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 2 LDK!
3 e 3 7.42 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
4 e 3 7.54 SUCHARSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL --
5 e 3 7.91 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
1 e 4 7.16 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2019 3
2 e 4 7.46 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 4 LDK!
3 e 4 7.47 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2018 3 LDK!
4 e 4 7.60 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -- CHRIST Marek # Z/3587/18 2018 5
5 e 4 7.66 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
1 e 5 7.02 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
2 e 5 7.14 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
3 e 5 7.39 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- RAMUS Józef Z/2729/17 2019 3
4 e 5 7.43 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2019 3
5 e 5 7.80 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL -- HYJEK Katarzyna Z/2589/15 2019 4
6 e 5 7.82 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/0958/18 2019 BEZ
1 e 6 7.12 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/1443/15 2019 2
2 e 6 7.17 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
3 e 6 7.21 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
4 e 6 7.51 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
5 e 6 7.52 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2019 3
6 e 6 8.19 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/2213/19 2019
1 e 7 7.04 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
2 e 7 7.19 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
3 e 7 7.32 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3840/15 2019 3
4 e 7 7.62 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
  e 7 DQ KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- BIELA Marek Z/4608/15 2019 3
1 e 8 7.38 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 2
2 e 8 7.40 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 2
3 e 8 7.43 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 3
4 e 8 7.53 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 3
5 e 8 7.59 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
1 e 9 6.83 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
2 e 9 6.85 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -- PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
3 e 9 7.32 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -- HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
4 e 9 7.37 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2018 3
1 e 10 6.90 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 e 10 7.04 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
3 e 10 7.25 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -- BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2018 3
4 e 10 7.41 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0973/19 2019
1 e 11 6.98 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1
2 e 11 7.05 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
3 e 11 7.08 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
4 e 11 7.31 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/1662/12 2019 2
5 e 11 7.46 MYRTA Szymon niest. Katowice 88 Sen SL --
1 e 12 6.83 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2019 M
2 e 12 6.91 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 1
3 e 12 7.23 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
4 e 12 7.50 KARPECKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94 Sen MA --
5 e 12 7.97 KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Weteran KP -- B.D. Z/0788/19 2019 BEZ
1 f A 6.83 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -- PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 f A 6.83 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2019 M
3 f A 6.98 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
4 f A 7.08 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
5 f A 7.28 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -- BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2018 3
6 f A 7.45 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2018 3
  f A DQ SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
1 f B 6.92 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 1
2 f B 6.99 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1
3 f B 7.01 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
4 f B 7.03 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
5 f B 7.12 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
6 f B 7.50 MYRTA Szymon niest. Katowice 88 Sen SL --
7 f B 7.57 KARPECKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94 Sen MA --
1 f 1 7.12 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL -- B.D. Z/0577/19 2019 3
2 f 1 7.13 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
3 f 1 7.19 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
4 f 1 7.27 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK!
5 f 1 7.28 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
6 f 1 7.28 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 2 LDK!
7 f 1 7.33 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 2
8 f 1 7.42 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
1 f 2 6.95 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
2 f 2 6.98 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
3 f 2 6.99 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
4 f 2 7.06 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/1443/15 2019 2
5 f 2 7.10 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
6 f 2 7.15 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
7 f 2 7.16 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
8 f 2 7.31 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3840/15 2019 3
200 m M
1 s 1 22.37 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 s 1 22.52 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
3 s 1 23.05 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
4 s 1 23.31 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
5 s 1 23.85 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
6 s 1 24.91 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2018 3 LDK!
1 s 2 23.16 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3197/16 2019 2
2 s 2 23.64 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL IV FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK!
3 s 2 24.61 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2019 4
4 s 2 24.80 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
5 s 2 24.89 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
6 s 2 26.45 PINDEL Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0911/17 2019 5 LDK!
1 s 3 25.01 WI¦NIEWSKI Dawid KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL --
2 s 3 25.18 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 02 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2964/17 2019 BEZ LDK!
3 s 3 25.30 TEBEL Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL --
4 s 3 26.40 WOŁCZYK Wojciech TL ROW Rybnik 02 U18 SL -- LDK!
1 s 4 23.47 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL III HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 2 LDK!
2 s 4 23.60 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL III HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 2 LDK!
3 s 4 24.62 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL V CHRIST Marek # Z/3587/18 2018 5
4 s 4 25.60 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2018 5
1 s 5 22.28 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL II HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
2 s 5 22.33 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
3 s 5 22.74 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
4 s 5 22.87 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL III MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
1 s 6 23.17 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III KOTUŁA Krzysztof Z/3840/15 2019 3
2 s 6 23.18 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III SKALIK Joanna Z/1443/15 2019 2
3 s 6 23.70 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL IV MORKA Piotr Z/2588/15 2019 4
4 s 6 23.83 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2019 3
1 s 7 23.82 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL IV BIELA Marek Z/4608/15 2019 3
2 s 7 24.43 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
3 s 7 24.91 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2019 3
4 s 7 25.22 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
1 s 8 22.13 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA II B.D. Z/1746/15 2019 1
2 s 8 23.06 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS III MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
3 s 8 23.50 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 2
4 s 8 23.59 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 3
5 s 8 23.68 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA IV ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 2
1 s 9 21.52 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL I PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 s 9 21.93 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
3 s 9 22.02 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
4 s 9 23.04 ŻACZEK Daniel MOSM Tychy 97 U23 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/3089/15 2018 3
5 s 9 23.16 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2018 3
1 s 10 23.00 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
2 s 10 23.41 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
3 s 10 23.83 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0973/19 2019
4 s 10 24.34 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL -- PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2018 3
  s 10 DNF CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL -- PILAREK Sławomir Z/0474/14 2018 3
1 s 11 22.24 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
2 s 11 23.23 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/1662/12 2019 2
3 s 11 24.91 KARPECKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94 Sen MA --
4 s 11 25.96 KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Weteran KP -- B.D. Z/0788/19 2019 BEZ
300 m M
1 s 1 34.74 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
2 s 1 36.41 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2018 4 LDK!
3 s 1 36.96 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
4 s 1 37.67 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL -- BONK Anna Z/3904/18 2019 4
5 s 1 37.80 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2019 3
6 s 1 38.28 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3724/16 2018 3 LDK!
1 s 2 37.57 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2143/17 2018 2
2 s 2 37.94 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK!
3 s 2 37.94 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2018 2 LDK!
4 s 2 39.83 PŁACZEK Mikołaj MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0557/19 2019
5 s 2 40.30 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2018 5
6 s 2 40.98 SZYMKIEWICZ Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0742/17 2019 5 LDK!
1 s 3 39.72 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2019 BEZ LDK!
2 s 3 40.00 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2018 BEZ LDK!
3 s 3 41.35 KRYSTA Tymoteusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1344/19 2019
4 s 3 41.65 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2018 5 LDK!
5 s 3 42.13 WAWOCZNY Grzegorz RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/4108/18 2019 BEZ
1 s 4 36.21 BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PA¦ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK!
2 s 4 37.76 AUGUSTYNIAK Janusz UKS-MOS Opole 03 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa MARCINÓW Ryszard Z/2423/17 2018 3
3 s 4 38.27 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
4 s 4 39.38 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL IV HOMA Wioleta Z/2034/18 2019 5
5 s 4 41.15 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2018 BEZ LDK!
1 s 5 34.70 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
2 s 5 35.18 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
3 s 5 35.68 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
4 s 5 36.43 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
5 s 5 36.94 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/2485/17 2019 3
6 s 5 37.92 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2019 3
1 s 6 38.02 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 00 U20 SL -- BONK Anna Z/3903/18 2019 4
2 s 6 38.02 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2774/15 2019 4
3 s 6 38.77 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
4 s 6 39.54 PALA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/1844/17 2019 4
5 s 6 40.55 SZYMCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- B.D. Z/0558/19 2019
1 s 7 40.20 JÓZEF Samuel AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP --
1 s 8 36.27 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL -- B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
2 s 8 38.13 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL -- WERNER Mirosław Z/1546/16 2019 4
3 s 8 40.12 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2019 BEZ
1 s 9 34.66 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 M
2 s 9 35.37 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/1519/14 2019 1
3 s 9 35.64 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0272/14 2019 1
4 s 9 36.25 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2
5 s 9 36.44 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Andrzej Z/0044/13 2019 1
6 s 9 37.79 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/0984/13 2019 2
600 m M
1 s 1 1:21.41 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
2 s 1 1:24.95 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2019 3 LDK!
3 s 1 1:26.13 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
4 s 1 1:26.30 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
5 s 1 1:28.20 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2019 2 LDK!
6 s 1 1:28.84 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK!
7 s 1 1:29.28 KORGÓL Bartosz GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1464/19 2019 4
1 s 2 1:32.01 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK!
2 s 2 1:34.62 BIELEWICZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/1653/17 2019 BEZ
3 s 2 1:34.85 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK!
4 s 2 1:36.61 POWOLNY Kewin MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0780/17 2019 5
5 s 2 1:36.73 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna
1 s 3 1:24.91 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
2 s 3 1:25.19 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U20 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2019 2 LDK!
3 s 3 1:27.56 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- CIUK Marek Z/1899/17 2018 3
4 s 3 1:27.69 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- PA¦ Mariusz Z/2362/17 2019
5 s 3 1:27.84 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
6 s 3 1:32.31 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1392/16 2019 4
1 s 4 1:23.91 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
1000 m M
1 s 1 2:35.31 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
2 s 1 2:35.41 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2019 3
3 s 1 2:35.92 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PA¦ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK!
4 s 1 2:36.92 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
5 s 1 2:43.52 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2065/18 2019 4
6 s 1 2:46.04 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
7 s 1 2:49.36 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2019 5
8 s 1 2:51.93 KAMEL Patryk LKS Pogórze Skoczów 03 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1294/16 2019 4
9 s 1 2:55.22 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2019 BEZ
10 s 1 2:55.33 NIKIEL Maciek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1345/19 2019
11 s 1 2:56.23 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2019 BEZ
12 s 1 3:08.04 BINIA¦ Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL --
  s 1 DNF MROZOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1310/16 2019 3 LDK!
1 s 2 2:28.32 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
2 s 2 2:38.37 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2311/18 2018 3
3 s 2 2:40.15 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0266/17 2019 3
4 s 2 2:55.34 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- B.D. Z/1297/19 2019
5 s 2 3:18.39 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
1 s 3 2:37.67 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL -- KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2019 BEZ
2 s 3 2:40.38 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Weteran SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2018 2
3 s 3 2:43.24 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL -- JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
4 s 3 2:44.17 BŁASZCZYK Adam UKS Olimpia Zabrze 99 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0521/15 2019 4
5 s 3 2:46.88 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 4
  s 3 DNF DˇBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków # 98 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018 2
1 s 4 2:27.18 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 2
2 s 4 2:27.90 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0519/13 2018 2
3 s 4 2:28.08 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018 2
4 s 4 2:28.81 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
5 s 4 2:29.71 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2019 2
6 s 4 2:29.85 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- MIREK Wacław Z/0469/15 2019
  s 4 DNF BREMORA Grzegorz GKS Piast Gliwice # 98 U23 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1905/17 2019 2
  s 4 DNF WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
2000 m M
1 s 1 5:58.23 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK!
2 s 1 6:01.15 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2019 3 LDK!
3 s 1 6:11.97 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
4 s 1 6:12.32 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2898/18 2019 5
5 s 1 6:24.26 PIWOŃSKI Jakub MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL -- B.D. Z/4218/18 2019 BEZ
6 s 1 6:27.08 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/0956/18 2019 BEZ
7 s 1 6:40.26 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2019
8 s 1 6:45.35 MAŃDOK Łukasz MOSiR Łaziska Górne 03 U18 SL -- BONK Anna Z/3969/18 2018 BEZ
9 s 1 6:45.95 MALARZ Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał
10 s 1 6:53.61 WÓJCIK Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- B.D. HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan BEZ LDK!
1 s 2 5:49.97 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL -- HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
2 s 2 6:13.95 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2019 4
3 s 2 6:27.56 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2019 4
4 s 2 6:50.81 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3191/16 2019 BEZ
  s 2 DNF ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała # 01 U20 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2019 BEZ
1 s 3 5:27.31 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa # 99 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
2 s 3 5:32.40 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 92 Sen OP -- ANTOSIAK Tomasz Z/4769/11 2019 3
3 s 3 5:35.59 MRÓWKA Mateusz TL ROW Rybnik 94 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej Z/2287/19 2019 3
4 s 3 5:38.64 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2019 2
5 s 3 5:41.26 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
6 s 3 5:41.73 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U23 SL -- PASZTA Wiesław Z/3240/15 2019 3
7 s 3 5:51.61 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2019 2
8 s 3 5:53.54 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 91 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. B.D. Z/0930/13 2019 2
9 s 3 6:01.14 KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 84 Weteran SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2019 3
10 s 3 6:07.23 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2018 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.23 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3197/16 2019 2
2 s 1 8.38 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
3 s 1 9.09 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK!
4 s 1 9.12 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 4 LDK!
5 s 1 9.33 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
6 s 1 9.84 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK!
1 s 2 8.38 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2018 2 LDK!
2 s 2 8.41 WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2019 3
3 s 2 8.43 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 f 1 8.82 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
2 f 1 9.25 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2019 4
3 f 1 9.35 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2019 3
60 m pł M M
1 f 1 8.49 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1
Wzwyż M
1 f 1 2.00 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
2 f 1 1.90 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK!
3 f 1 1.70 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/3184/17 2019 4 LDK!
3 f 1 1.70 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2296/17 2019 4 LDK!
5 f 1 1.70 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2853/17 2018 BEZ LDK!
6 f 1 1.70 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1411/16 2019 BEZ
7 f 1 1.60 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK!
7 f 1 1.60 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2018 BEZ LDK!
1 f 2 1.95 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2
2 f 2 1.85 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2019 3
3 f 2 1.70 PILCH Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U20 SL -- B.D.
1 f 3 2.00 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2018 2
2 f 3 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 2
3 f 3 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3
Tyczka M
1 f 1 4.40 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2018 2
2 f 1 4.40 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2018 1
1 f 2 3.60 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
1 f 3 3.00 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL V KUBALA Magdalena Z/4061/18 2018 5
1 f 4 3.00 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
W dal M
1 f 1 6.53 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL III B.D. Z/0577/19 2019 3
2 f 1 6.02 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2018 3 LDK!
3 f 1 6.02 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL IV FOJCIK Dorota Z/3688/18 2019 4
4 f 1 5.85 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019
5 f 1 5.83 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2019 3
6 f 1 5.77 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/5053/18 2019 4
7 f 1 5.75 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/0786/19 2019 BEZ
8 f 1 5.70 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2018 3 LDK!
9 f 1 5.67 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
10 f 1 5.66 PRYCIUK Hubert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3736/17 2018 BEZ LDK!
11 f 1 5.63 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK!
12 f 1 5.17 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1163/17 2019 5 LDK!
13 f 1 4.52 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- LDK!
1 f 2 6.49 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 3
2 f 2 6.35 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
3 f 2 6.07 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2019 4
4 f 2 5.97 ANTONIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 00 U20 SL IV RAMUS Józef Z/2729/17 2019 3
5 f 2 4.56 WEBER Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4060/18 2018 BEZ
1 f 3 7.12 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL II B.D. Z/2974/11 2019
2 f 3 7.08 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
3 f 3 6.46 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
4 f 3 5.64 CHEŁCZYŃSKI Norbert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U23 SL -- PILAREK Sławomir Z/0474/14 2018 3
Trójskok M
1 f 1 12.44 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
2 f 1 12.30 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
3 f 1 12.21 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/0786/19 2019 BEZ
4 f 1 12.18 TEBEL Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL --
5 f 1 12.06 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2019 3
6 f 1 11.94 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3688/18 2019 4
7 f 1 11.19 OLEJNIK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3212/16 2018 BEZ LDK!
8 f 1 10.57 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- LDK!
9 f 1 10.05 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1163/17 2019 5 LDK!
1 f 2 12.40 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL -- KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2019 3
1 f 3 14.38 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 1
2 f 3 11.19 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Weteran SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 14.80 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 2 LDK!
2 f 1 13.35 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
3 f 1 12.99 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
4 f 1 12.44 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1304/16 2019 4 LDK!
5 f 1 12.16 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. # Z/4179/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 11.63 KALISZEWSKI Kasjan MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/1409/16 2019 4
7 f 1 11.37 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/2999/17 2018 3 LDK!
8 f 1 11.09 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
9 f 1 11.04 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2905/18 2019 5
10 f 1 11.00 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U18 SL -- B.D. Z/2960/17 2019 3 LDK!
11 f 1 10.79 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir # Z/2654/18 2018 4
12 f 1 10.70 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
13 f 1 10.35 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK!
14 f 1 7.16 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław # , Z/1153/17 , 2019 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.16 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL IV BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2
2 f 1 11.45 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Kula (7.26) M
1 f 1 15.00 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2018 1
2 f 1 14.55 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL I B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
3 f 1 14.52 UCHMAN Bartłomiej AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/1844/16 2019 1
4 f 1 14.37 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U23 SL II PUDŁOWSKI Szymon Z/0746/15 2019 1
5 f 1 13.47 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
6 f 1 11.62 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
7 f 1 9.68 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Weteran SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
Chód 3 km M
1 11:29.66 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -- TOMALA Grzegorz Z/2971/11 2019 MM
2 12:00.48 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin 80 Weteran LU -- MARMUR Stanisław Z/2959/11 2019 M
3 12:13.04 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 85 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2018 MM
4 17:23.66 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2018 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.1883280277252 sekund