Brzeszcze 26.01.2019
Halowe Mistrzostwa Małopolski U16 U14, Halowy Mityng LA
60 m K
1 e 1 8.87 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła 5 LDK!
2 e 1 8.90 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 5
3 e 1 9.07 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2568/18 2019 BEZ
4 e 1 9.15 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
5 e 1 9.45 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2018 BEZ
6 e 1 9.46 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2019 BEZ
7 e 1 9.88 KUREK Natalia UKS Kusy Bukowno 06 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2585/18 2019 BEZ
1 e 2 8.66 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
2 e 2 9.06 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA -- B.D.
3 e 2 9.74 SZOJDA Weronika UKS Polfin Oświęcim 07 U14 MA -- B.D. BEZ
4 e 2 10.16 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2575/18 2019 BEZ
5 e 2 10.30 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
6 e 2 10.58 TOMCZYK Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
7 e 2 11.32 HANO Emilia KS Victoria Trzebinia 07 U14 MA -- B.D. LDK!
1 e 3 9.55 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- B.D. Z/3323/18 2018 BEZ
2 e 3 9.62 KUSAK Barbara LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA --
3 e 3 9.78 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1418/19 2019 BEZ LDK!
4 e 3 9.91 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2018 BEZ
5 e 3 9.92 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
6 e 3 10.97 ZAJĄC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa WAŁASZEK Jarosław BEZ
1 e 4 8.52 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
2 e 4 8.88 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 5 LDK!
3 e 4 9.06 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
4 e 4 9.18 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2019 BEZ
5 e 4 9.26 SŁONINA Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 05 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2963/18 2019 BEZ LDK!
6 e 4 9.44 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- BORA Piotr Z/4006/18 2018 BEZ
7 e 4 10.30 HANUSIAK Beata UKS Jedynka Tokarnia 05 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2952/18 2019 BEZ LDK!
1 e 5 8.71 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- B.D.
2 e 5 8.75 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
3 e 5 8.98 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018 5
4 e 5 9.17 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -- ZAWADZKA Gabriela HARAT Beata Z/2572/18 2019 BEZ
5 e 5 9.28 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 5 LDK!
6 e 5 9.51 CZYSZCZOŃ Klaudia MKS Rabka-Zdrój 04 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/1660/18 2019 BEZ
7 e 5 9.66 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2018 BEZ
1 e 6 9.40 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2019 BEZ
2 e 6 9.50 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2019 BEZ
3 e 6 9.55 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
4 e 6 9.68 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela BEZ
5 e 6 10.28 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08 U12 MA --
6 e 6 10.45 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2584/18 2019 BEZ
7 e 6 11.63 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2582/18 2019 BEZ
1 e 7 10.07 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1836/18 2018 BEZ
2 e 7 10.14 SĘK Alessandra MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1419/19 2019 BEZ LDK!
3 e 7 10.16 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09 U12 MA -- B.D. BEZ
4 e 7 10.26 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0879/19 2019
5 e 7 10.29 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2567/18 2019 BEZ
6 e 7 10.35 KRAMARCZYK Nel MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1659/18 2019 BEZ LDK!
7 e 7 10.67 PUDEŁKO Magdalena MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2571/18 2019
1 e 8 10.24 ROMANIAK Izabela UKS Jedynka Tokarnia 08 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5664/18 2019 LDK!
2 e 8 10.39 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1846/18 2018 BEZ
3 e 8 10.47 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2018 BEZ
4 e 8 10.57 CHMIEL Nikola UKS Polfin Oświęcim 09 U12 MA --
5 e 8 10.59 JANIK Julia UKS Polfin Oświęcim 08 U12 MA --
6 e 8 10.67 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0878/19 2019
7 e 8 10.79 KOWAL Monika UKS Polfin Oświęcim 09 U12 MA --
1 e 9 10.29 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2019 BEZ LDK!
2 e 9 10.48 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2223/18 2019 BEZ LDK!
3 e 9 10.88 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- B.D. LDK!
4 e 9 11.37 BIERÓWKA Olimpia UKS Jedynka Tokarnia 08 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1455/19 2019 LDK!
5 e 9 12.07 SIERKA-MŚCICHOWSKA Julia KS Victoria Trzebinia 10 U12 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1648/18 , 2019 LDK!
6 e 9 12.55 SOBOŃ Daria KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- B.D. LDK!
7 e 9 12.81 SŁONINA Amelia UKS Jedynka Tokarnia 09 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1457/19 2019 LDK!
1 e 10 10.17 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa ZALEWSKA Ewa BEZ
1 e 10 10.17 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa ZALEWSKA Ewa
3 e 10 10.43 SOLAK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
4 e 10 10.44 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 08 U12 MA --
5 e 10 10.89 ŻUCHOWICZ Daria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
6 e 10 11.11 JAMRÓZ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA --
7 e 10 12.69 PAPROCKA Jadwiga MKS Rabka-Zdrój 10 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1428/19 2019
1 e 11 8.17 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 e 11 8.47 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
3 e 11 8.65 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 4 LDK!
4 e 11 8.66 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2019 4
5 e 11 8.88 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3082/17 2018 4 LDK!
6 e 11 8.91 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
7 e 11 8.92 ŻYGADŁO Aleksandra MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2917/18 2018 4 LDK!
1 e 12 8.09 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 98 U23 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/1069/14 2019 I
2 e 12 8.77 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA --
3 e 12 8.89 MUSIAŁ Aneta niest. Kraków 99 U23 MA -- KUCZEK Piotr BEZ
4 e 12 9.19 ZAWADZKA Lena MUKS Czerwionka-Leszczyny 09 U12 SL -- B.D. OWCZAREK Konrad BEZ LDK!
5 e 12 9.52 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn Koźle 05 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0939/18 2019 BEZ LDK!
6 e 12 11.53 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA --
1 f 1 9.46 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2019 BEZ
2 f 1 9.54 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2019 BEZ
3 f 1 9.55 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela BEZ
4 f 1 9.56 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
5 f 1 10.16 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1836/18 2018 BEZ
6 f 1 10.26 SĘK Alessandra MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1419/19 2019 BEZ LDK!
7 f 1 10.32 ŁAJKA Dorota UKS Polfin Oświęcim 09 U12 MA -- B.D. BEZ
1 f 2 8.69 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
2 f 2 8.93 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła 5 LDK!
3 f 2 9.13 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA -- B.D.
4 f 2 9.20 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2568/18 2019 BEZ
5 f 2 9.29 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
6 f 2 9.43 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 5
7 f 2 9.67 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2018 BEZ
1 f 3 8.54 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
2 f 3 8.64 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
3 f 3 8.86 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- B.D.
4 f 3 8.88 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 5 LDK!
5 f 3 9.06 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018 5
6 f 3 9.08 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -- ZAWADZKA Gabriela HARAT Beata Z/2572/18 2019 BEZ
7 f 3 9.09 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
1 f 4 8.04 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 98 U23 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/1069/14 2019 I
2 f 4 8.12 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
3 f 4 8.76 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA --
4 f 4 8.78 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 4 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 s 1 11.15 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
2 s 1 11.94 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2492/18 2018 BEZ
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.59 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
2 e 1 10.85 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 5 LDK!
3 e 1 10.95 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 5 LDK!
4 e 1 11.01 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 5 LDK!
5 e 1 12.22 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK!
  e 1 DNF KRAWCZYK Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka # 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/2800/18 2019 4
1 e 2 11.16 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 5 LDK!
2 e 2 11.98 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2280/18 2019 BEZ
3 e 2 12.09 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2018 BEZ
4 e 2 12.47 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018 5
5 e 2 13.43 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2018 BEZ
6 e 2 13.95 ŚWIĘTEK Agata UKS Sokół Zator 05 U16 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
1 e 3 9.71 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
2 e 3 11.76 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn Koźle 05 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0939/18 2019 BEZ LDK!
1 f 1 10.13 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
2 f 1 10.70 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 5 LDK!
3 f 1 10.92 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 5 LDK!
4 f 1 11.36 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 5 LDK!
5 f 1 11.94 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2280/18 2019 BEZ
5 f 1 11.94 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2018 5 LDK!
7 f 1 12.04 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2018 BEZ
60 m pł K J Mł K
1 s 2 10.63 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
2 s 2 10.91 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2018 4 LDK!
Wzwyż K
1 1.50 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
2 1.50 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2018 4
3 1.45 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
4 1.40 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/2280/18 2019 BEZ
5 1.40 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2018 5
6 1.35 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2019 5 LDK!
7 1.35 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2018 5 LDK!
7 1.35 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 4 LDK!
9 1.30 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław BEZ
10 1.25 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2018 5 LDK!
11 1.25 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- B.D. Z/3323/18 2018 BEZ
12 1.20 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2570/18 2019 BEZ
12 1.20 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2492/18 2018 BEZ
14 1.20 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1418/19 2019 BEZ LDK!
15 1.20 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1424/19 2019 BEZ LDK!
16 1.10 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2018 BEZ
W dal K
1 5.43 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK!
2 5.24 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
3 4.79 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
4 4.78 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA V SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2018 BEZ LDK!
5 4.74 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA --
6 4.68 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 5
7 4.64 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V B.D.
8 4.55 SIWIEC Wiktoria UKS Gminy Brzeszcze 05 U16 MA V WŁODARCZYK Mirosław Z/0026/19 2019
10 4.42 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 4 LDK!
13 4.31 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -- ZAWADZKA Gabriela HARAT Beata Z/2572/18 2019 BEZ
14 4.27 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2019 BEZ
18 4.14 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2018 5 LDK!
25 3.94 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2018 5 LDK!
  NM WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018 5
W dal strefa K
9 4.47 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA -- B.D.
11 4.39 PAWLUS Dominika UKS Gminy Brzeszcze 07 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław BEZ
12 4.32 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2019 BEZ
15 4.26 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2568/18 2019 BEZ
16 4.22 OLCHAWA Róża WKS Wawel Kraków 07 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła 5 LDK!
17 4.14 CHYNAŁ Anna SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3802/18 2018 BEZ
19 4.14 OSUCH Hanna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2627/18 2018 BEZ
20 4.12 KASPRZAK Dominika MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2570/18 2019 BEZ
21 4.10 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- B.D. Z/3323/18 2018 BEZ
22 4.08 ZAWADZKA Lena MUKS Czerwionka-Leszczyny 09 U12 SL -- B.D. OWCZAREK Konrad BEZ LDK!
23 4.04 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2018 BEZ
24 3.96 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2018 BEZ
26 3.90 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2019 BEZ
27 3.88 GACEK Kamila MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2567/18 2019 BEZ
28 3.85 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela BEZ
29 3.77 NIEZABITOWSKA Izabela MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1422/19 2019 LDK!
30 3.68 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa ZALEWSKA Ewa
31 3.66 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2018 BEZ
32 3.62 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2019 BEZ
33 3.60 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2575/18 2019 BEZ
34 3.56 SĘK Alessandra MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1419/19 2019 BEZ LDK!
35 3.44 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1836/18 2018 BEZ
36 3.44 TOMCZYK Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
37 3.42 SAŁATA Sara MKS Tempo Kęty 10 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4466/18 2018 BEZ
38 3.40 PUDEŁKO Magdalena MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/2571/18 2019
39 3.40 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 08 U12 MA --
40 3.20 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2018 BEZ
41 3.20 ADAMCZYK Maja KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/1647/18 2019 BEZ LDK!
42 3.20 AMROZI Milena ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA --
43 3.18 PIKOŃ Sara MKS Tempo Kęty 08 U12 MA --
44 3.16 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- ZALEWSKA Ewa ZALEWSKA Ewa BEZ
45 3.02 ZAJĄC Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 07 U14 MA -- ZALEWSKA Ewa WAŁASZEK Jarosław BEZ
46 2.97 JAMRÓZ Faustyna ULKS Bielgim Bielany 08 U12 MA --
47 2.90 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 08 U12 MA -- B.D. LDK!
48 2.75 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 09 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2582/18 2019 BEZ
49 2.62 HANO Emilia KS Victoria Trzebinia 07 U14 MA -- B.D. LDK!
50 2.20 DUDEK Antonina KS Victoria Trzebinia 11 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2223/18 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 11.33 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 12.79 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III B.D. Z/4005/18 2018 3
2 10.54 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06 U14 MA IV SYSAK Tomasz Z/4914/18 2019 BEZ LDK!
3 10.12 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 3 LDK!
4 10.10 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4
5 9.64 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 3 LDK!
6 9.56 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5
7 8.47 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika MMKS Kędzierzyn Koźle 05 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/4045/18 2019 5 LDK!
8 7.55 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2019 BEZ LDK!
9 7.34 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
10 7.20 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2018 BEZ LDK!
11 6.84 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -- SZUBERLA Stanisław BEZ
12 6.70 KLĘCZAR Marlena LKS Brzezina Osiek 06 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan B.D. Z/2784/18 2019 BEZ LDK!
13 6.62 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2018 BEZ LDK!
14 6.47 BERCOL Karolina UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
15 6.16 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2018 BEZ
16 6.04 WASZTYL Anastazja ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3328/18 2018 5
17 5.37 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2018 5
18 5.15 MROZIK Julia ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3324/18 2018 BEZ
60 m M
1 e 1 7.66 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2019 3
2 e 1 7.91 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor GIZA Andrzej Z/4801/18 2019 5 LDK!
3 e 1 8.49 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/4007/18 2018 BEZ
4 e 1 8.90 NIEZABITOWSKI Jan MKS Rabka-Zdrój 05 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/1423/19 2019 LDK!
5 e 1 10.84 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3325/18 2018 BEZ
1 e 2 8.31 PŁONKA Jakub LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA --
2 e 2 8.84 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof BEZ
3 e 2 9.07 PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał LDK!
4 e 2 9.14 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA --
5 e 2 10.08 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2018 BEZ
6 e 2 10.24 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
1 e 3 7.60 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5432/18 2018 4
2 e 3 7.93 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
3 e 3 7.98 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U16 MA -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 5 LDK!
4 e 3 8.07 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 5 LDK!
5 e 3 8.30 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
6 e 3 8.49 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2018 BEZ LDK!
1 e 4 8.83 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4725/18 2018 BEZ LDK!
2 e 4 9.31 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2019 BEZ LDK!
3 e 4 9.41 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2019 BEZ
4 e 4 9.45 GORCZYCA Piotr UKS Polfin Oświęcim 07 U14 MA -- B.D. BEZ
5 e 4 9.57 GWIAZDOŃ Filip UKS Polfin Oświęcim 07 U14 MA --
6 e 4 9.65 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz
7 e 4 10.18 GORCZYCA Aleksander UKS Polfin Oświęcim 07 U14 MA -- B.D. BEZ
1 e 5 8.60 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 BEZ LDK!
2 e 5 8.69 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
3 e 5 9.34 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 e 5 9.52 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2018 BEZ LDK!
5 e 5 9.66 ŚWIĘTEK Jacek UKS Sokół Zator 07 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
6 e 5 9.72 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2018 BEZ LDK!
7 e 5 10.40 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4719/18 2018 BEZ LDK!
1 e 6 8.98 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2019 BEZ LDK!
2 e 6 9.00 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3322/18 2018 BEZ
3 e 6 10.24 RYCHLIK Michał UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
4 e 6 10.54 GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07 U14 MA -- B.D. LDK!
5 e 6 10.56 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2018 BEZ
6 e 6 10.62 KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3335/18 2018 BEZ
1 e 7 8.82 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
2 e 7 9.99 KRAMARCZYK Nataniel MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1658/18 2019 BEZ LDK!
3 e 7 10.11 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2956/18 2019 BEZ LDK!
4 e 7 10.53 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2951/18 2019 BEZ LDK!
5 e 7 10.85 JĘDROCHA Dawid UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1453/19 2019 LDK!
1 e 8 8.86 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2573/18 2019 BEZ
2 e 8 9.52 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2019
3 e 8 9.62 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4465/18 2019 BEZ
4 e 8 9.74 PARZĄTKA Beniamin MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1655/18 2019 BEZ LDK!
5 e 8 10.54 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1417/19 2019 BEZ LDK!
6 e 8 11.06 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 09 U12 MA -- BUJAS Marcin BEZ LDK!
7 e 8 11.38 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1421/19 2019 BEZ LDK!
1 e 9 9.50 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz BEZ
2 e 9 9.68 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09 U12 MA --
3 e 9 9.96 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
4 e 9 10.52 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 08 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
5 e 9 10.54 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
6 e 9 10.62 SZWAGRZYK Jakub UKS Sokół Zator 11 U12 MA --
7 e 9 11.24 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
1 e 10 9.55 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2019 BEZ
2 e 10 10.05 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2225/18 2019 BEZ LDK!
2 e 10 10.05 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
4 e 10 10.17 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 08 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2019 LDK!
5 e 10 10.55 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 U12 MA -- B.D. Z/5055/18 2018 BEZ LDK!
6 e 10 10.69 DRUŻKAWIECKI David UKS Jedynka Tokarnia 09 U12 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1456/19 2019 LDK!
7 e 10 11.57 SZOJDA Mateusz UKS Polfin Oświęcim 11 U12 MA --
1 e 11 9.44 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
2 e 11 10.30 RYCHLIK Filip UKS Sokół Zator 10 U12 MA -- B.D. BEZ
3 e 11 10.45 PAPROCKI Adam MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1420/19 2019 BEZ LDK!
4 e 11 11.37 ROMANIAK Szymon UKS Jedynka Tokarnia 09 U12 MA -- KRUPA Zdzisław # Z/2945/18 2019 BEZ LDK!
1 e 12 7.18 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2018 1
2 e 12 7.45 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/4801/15 2018 2
3 e 12 7.52 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
4 e 12 7.53 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
5 e 12 7.77 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
6 e 12 7.89 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
7 e 12 8.09 WOJDYŁO Justyn KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA --
1 e 13 7.64 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 4 LDK!
2 e 13 7.84 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA --
3 e 13 7.89 KOŚ Karol KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/1454/16 2018 BEZ
4 e 13 7.90 KRZYŻAK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA --
5 e 13 8.14 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
6 e 13 8.30 MAGIERA Kacper LKS Brzezina Osiek 03 U18 MA --
7 e 13 8.41 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
1 e 14 7.60 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1350/18 2019 BEZ
2 e 14 7.76 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
3 e 14 7.78 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4
4 e 14 7.84 ZABDYL Bartosz LKS Kłos Olkusz 03 U18 MA --
5 e 14 8.71 GARA Marcel UKS Kusy Bukowno 03 U18 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/1840/19 2019
6 e 14 8.80 KOLASA Krzysztof UKS Sokół Zator 03 U18 MA --
1 e 15 7.57 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
2 e 15 7.75 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2019 3
3 e 15 8.00 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 4
1 e 16 9.93 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2947/18 2019 BEZ LDK!
2 e 16 10.31 FUNEK Kacper UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2962/18 2019 BEZ LDK!
3 e 16 11.09 ROMANIAK Sylwester UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5672/18 2019 BEZ LDK!
1 f 1 9.38 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
2 f 1 9.58 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2019
3 f 1 9.60 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09 U12 MA --
4 f 1 9.61 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4465/18 2019 BEZ
5 f 1 9.71 PARZĄTKA Beniamin MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1655/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 9.77 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2019 BEZ
1 f 2 8.54 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 BEZ LDK!
2 f 2 8.59 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
3 f 2 8.76 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4725/18 2018 BEZ LDK!
4 f 2 8.94 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2573/18 2019 BEZ
5 f 2 9.02 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3322/18 2018 BEZ
6 f 2 9.52 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2019 BEZ LDK!
1 f 3 7.53 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/5432/18 2018 4
2 f 3 7.56 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2019 3
3 f 3 7.93 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U16 MA -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 5 LDK!
4 f 3 7.98 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
5 f 3 8.02 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor GIZA Andrzej Z/4801/18 2019 5 LDK!
5 f 3 8.02 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 5 LDK!
7 f 3 8.42 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
1 f 4 7.45 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1350/18 2019 BEZ
2 f 4 7.52 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
3 f 4 7.60 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
4 f 4 7.66 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
5 f 4 7.68 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 4 LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 s 1 11.91 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 BEZ LDK!
2 s 1 12.25 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2019 BEZ LDK!
3 s 1 12.26 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
4 s 1 12.45 DADAŚ Maciej UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
5 s 1 12.71 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -- BORA Piotr Z/3174/18 2018 BEZ
6 s 1 13.76 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
1 s 2 11.59 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 BEZ LDK!
2 s 2 11.69 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -- BORA Piotr Z/3174/18 2018 BEZ
3 s 2 12.27 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2019 BEZ LDK!
4 s 2 12.33 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
6 s 2 13.45 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
1 91 s 3 12.58 LISTOWSKI Andrzej niest. Katowice 68 Weteran SL --
1 91 s 4 12.61 LISTOWSKI Andrzej niest. Katowice 68 Weteran SL --
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.73 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 5 LDK!
2 s 1 10.98 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
3 s 1 11.76 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
4 s 1 12.13 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK!
5 s 1 12.54 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2018 BEZ
1 s 2 9.30 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 5 LDK!
2 s 2 11.03 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
3 s 2 11.91 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
4 s 2 12.17 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK!
5 s 2 12.25 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2018 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 s 1 10.24 MAGIERA Kacper LKS Brzezina Osiek 03 U18 MA --
2 s 1 10.34 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
60 m pł M (99.1) M
1 99 s 1 9.26 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
1 99 s 2 9.35 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
Wzwyż M
1 1.60 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK!
2 1.55 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2018 BEZ
3 1.50 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
4 1.50 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2018 BEZ LDK!
5 1.50 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 5 LDK!
6 1.35 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2019 BEZ LDK!
7 1.10 GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07 U14 MA -- B.D. LDK!
  NM ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA --
  NM KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3335/18 2018 BEZ
W dal M
1 6.90 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA II WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3
2 6.58 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
3 6.19 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
4 6.12 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
5 6.09 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2019 3 LDK!
6 6.04 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA IV WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2018 BEZ
7 5.72 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1350/18 2019 BEZ
8 5.59 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2019 3
9 5.58 KRZYŻAK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA --
10 5.57 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2018 5 LDK!
11 5.43 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2018 BEZ LDK!
12 5.30 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
13 5.04 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2019 3
14 5.00 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 4
15 4.92 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2019 3
16 4.90 LISTOWSKI Andrzej niest. Katowice 68 Weteran SL --
17 4.82 GÓRECKI Wiktor MUKS ILKUS Olkusz 04 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/4007/18 2018 BEZ
19 4.73 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4
20 4.72 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2018 BEZ
21 4.72 NIEZABITOWSKI Jan MKS Rabka-Zdrój 05 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/1423/19 2019 LDK!
24 4.47 KWIECIŃSKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor GIZA Andrzej Z/4801/18 2019 5 LDK!
25 4.37 ŻMUDKA Norbert ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA --
26 4.32 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof BEZ
28 4.15 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2018 BEZ
31 4.06 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
33 4.02 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK!
37 3.90 PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał LDK!
W dal strefa M
18 4.74 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2018 BEZ LDK!
22 4.71 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/2573/18 2019 BEZ
23 4.48 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -- BORA Piotr Z/3174/18 2018 BEZ
27 4.24 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4725/18 2018 BEZ LDK!
29 4.12 LACH Marcel MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4992/18 2019 BEZ
30 4.10 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3322/18 2018 BEZ
32 4.04 BRIBRAM Wojciech MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz
34 4.02 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- MUNIAK Michał BEZ LDK!
35 4.01 KORCZYK Dawid UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
36 3.90 WALATEK Kacper MKS Tempo Kęty 07 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz BEZ
38 3.88 KOSOWSKI Kamil MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4477/18 2019
39 3.83 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2018 BEZ LDK!
40 3.72 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
41 3.71 RAKOCZY Karol MKS Tempo Kęty 09 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4991/18 2019 BEZ
42 3.70 DUDEK Leon KS Victoria Trzebinia 09 U12 MA -- SIERKA Ewa Z/2225/18 2019 BEZ LDK!
43 3.70 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
44 3.69 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2018 BEZ LDK!
45 3.62 PIELA Marcel UKS Sokół Zator 09 U12 MA --
46 3.54 PARZĄTKA Beniamin MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1655/18 2019 BEZ LDK!
47 3.55 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 08 U12 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/4465/18 2019 BEZ
48 3.50 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
49 3.50 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1417/19 2019 BEZ LDK!
50 3.45 PALIWODA Leon UKS Sokół Zator 08 U12 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
51 3.44 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2018 BEZ
52 3.40 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4719/18 2018 BEZ LDK!
53 3.37 GRONDAL Piotr KS Victoria Trzebinia 07 U14 MA -- B.D. LDK!
54 3.20 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 10 U12 MA -- B.D. Z/5055/18 2018 BEZ LDK!
55 3.20 KURDZIEL Szymon ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3335/18 2018 BEZ
56 3.00 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- MUNIAK Michał LDK!
Trójskok M
1 13.57 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3
2 13.42 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2019 3
3 13.32 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
4 13.18 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
5 12.82 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2019 3 LDK!
6 12.19 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 4
Kula (4) M
1 8.18 PETKA Kamil KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/1916/17 , 2019 BEZ LDK!
2 7.10 KAMIŃSKI Jakub UKS Sokół Zator 06 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ LDK!
3 6.72 KAPICA Filip ULKS Bielgim Bielany 06 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3322/18 2018 BEZ
4 6.60 FALKOWSKI Oskar UKS Sokół Zator 06 U14 MA --
5 5.60 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2018 BEZ
6 5.20 GAŁUSZKA Krzysztof UKS Sokół Zator 07 U14 MA -- KAJTOCH Jolanta BEZ
Kula (5) M
1 12.65 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U18 OP IV DOMIN Adam SACZKO Andrzej Z/1938/16 2018 4 LDK!
2 10.82 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2018 2 LDK!
3 9.59 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/1987/19 2019
4 9.16 BIEŃ Tymoteusz ULKS Bielgim Bielany 04 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3330/18 2018 BEZ
5 9.04 STACH Kacper MUKS ILKUS Olkusz 05 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1644/18 2018 BEZ LDK!
6 8.10 STACH Daniel MUKS ILKUS Olkusz 05 U16 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/1643/18 2018 BEZ LDK!
7 6.38 HODER Patryk ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3327/18 2018 BEZ
8 6.27 PŁONKA Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof BEZ
9 6.20 TOBIASZ Konrad ULKS Bielgim Bielany 05 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3325/18 2018 BEZ
Kula (6) M
1 13.26 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III
2 11.43 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2019 4
Kula (7.26) M
1 16.52 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I B.D. Z/3386/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1144678592682 sekund