Toruń 02.02.2019
Mistrzostwa U14 i U16 województwa kuj.-pom. Ogólnopolski mityng LA
60 m K
1 1 s 1 8.37 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2018 3 LDK!
2 7 s 1 8.87 SŁUPSKA Otylia LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZRADA Piotr Z/5201/18 2018 BEZ LDK!
3 15 s 1 9.24 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0142/18 2019 BEZ
4 16 s 1 9.24 JORDANOWSKA Natalia BOSiR Barcin 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3927/18 2018 BEZ
5 18 s 1 9.29 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2018
6 19 s 1 9.34 WIŚNIEWSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- KALINOWSKA Katarzyna Z/0963/19 2019
7 30 s 1 9.71 RABINEK Kinga BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1056/19 2019
1 17 s 2 9.25 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2018
2 22 s 2 9.49 KAMIŃSKA Dominika LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0578/19 2019
3 23 s 2 9.49 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3926/18 2018
4 28 s 2 9.61 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2018 LDK!
5 43 s 2 10.13 BRONISZEWSKA Anna BOSiR Barcin 06 U14 KP --
6 45 s 2 10.16 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2018
7 48 s 2 10.37 PAPIS Oliwia UKS Cyprianka 06 U14 KP --
8 52 s 2 10.47 ADAMOWSKA Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/2307/18 2019
1 6 s 3 8.85 KRAWCZYK Maja MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/2924/16 2016 BEZ LDK!
2 8 s 3 8.90 CIŻYŃSKA Paulina MUKL Brodnica 06 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4043/18 2019 5
3 11 s 3 8.99 CELLMER Karolina MUKL Brodnica 06 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4042/18 2019 5
4 14 s 3 9.23 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3559/18 2019 BEZ LDK!
5 29 s 3 9.66 BEDNAREK Adriana MKL Toruń 06 U14 KP -- MAKOWSKA Paulina BEZ
1 33 s 4 9.76 CHOLEWIŃSKA Amelia BOSiR Barcin 07 U14 KP -- B.D.
2 40 s 4 10.07 KAROW Natasza UKS Czapla Białe Błota # 08 U12 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/1067/19 2019 LDK!
3 42 s 4 10.12 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2019 BEZ LDK!
4 44 s 4 10.15 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 08 U12 KP -- B.D. MAKOWSKA Paulina BEZ
5 61 s 4 10.88 SCHEWE Julia UKB Szubin 07 U14 KP -- PAWLAK Sandra LDK!
1 35 s 5 9.80 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0598/18 2019 LDK!
2 47 s 5 10.19 WARMUZ Melania OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LDK!
3 53 s 5 10.51 NOWICKA Marta LUKS Serock 09 U12 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/0979/19 2019
4 54 s 5 10.54 MIKOŁAJCZAK Maja BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej Z/3935/18 2018
5 55 s 5 10.61 KŁOSOWSKA Justyna MKL Toruń 09 U12 KP -- MAKOWSKA Paulina
6 60 s 5 10.85 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 09 U12 KP -- B.D. Z/1041/19 2019
7 65 s 5 11.69 RÓŻYCKA Urszula LUKS Serock 09 U12 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/0982/19 2019
8 66 s 5 13.16 DRABIK Maja UKS Czapla Białe Błota 09 U12 KP -- B.D. Z/1057/19 2019
1 2 s 6 8.63 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 07 U14 PM -- B.D. Z/0684/19 2019
2 3 s 6 8.70 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0073/18 2019 5 LDK!
3 5 s 6 8.82 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
4 10 s 6 8.95 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
5 12 s 6 9.08 MACIEJEWSKA Amelia KL Lechia Gdańsk 06 U14 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2547/18 2018 5
6 13 s 6 9.20 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 08 U12 PM -- B.D. Z/4951/18 2018 BEZ
7 38 s 6 9.94 BASIOR Zuzanna KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0431/19 2019 LDK!
8 41 s 6 10.09 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0778/19 2019 LDK!
1 4 s 7 8.74 DOMAGAŁA Małgorzata BKL Bełchatów 07 U14 LD -- B.D. BEZ LDK!
2 9 s 7 8.91 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- B.D. Z/0838/19 2019
3 21 s 7 9.49 WRÓBEL Olivia UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- B.D. Z/0839/19 2019
4 26 s 7 9.53 KILANOWSKA Patrycja LUKS Lidzbark Welski 07 U14 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/2564/17 2019 BEZ
5 34 s 7 9.78 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- B.D. Z/0834/19 2019
6 46 s 7 10.18 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0195/19 2019 LDK!
7 56 s 7 10.67 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0429/19 2019 LDK!
8 57 s 7 10.68 FILIPSKA Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0899/19 2019 LDK!
1 27 s 8 9.59 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las 08 U12 WP -- TYLAK Łukasz Z/4322/18 2018 BEZ LDK!
2 31 s 8 9.71 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 08 U12 WN -- PALUCH Krystian Z/0902/19 2019 LDK!
3 39 s 8 10.07 PAWLOWSKA Oliwia LUKS Lidzbark Welski 08 U12 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/3393/18 2019 BEZ
4 49 s 8 10.39 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech LDK!
5 50 s 8 10.42 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0428/19 2019 LDK!
1 20 s 9 9.35 WAJER Roksana LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz LDK!
2 24 s 9 9.50 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2019 LDK!
3 32 s 9 9.76 MIETKOWSKA Maja UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP --
4 36 s 9 9.88 NOWAK Amelia LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz BEZ LDK!
5 37 s 9 9.92 KLECZEWSKA Patrycja LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna Z/1382/19 2019 BEZ LDK!
6 51 s 9 10.45 ZIĘBA Anna GKS Olimpia Grudziądz 09 U12 KP --
7 62 s 9 11.15 ZAKRZEWSKA Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 U12 KP --
8 64 s 9 11.48 OSTROWSKA Maja LUKS Start Nakło 11 U12 KP --
1 25 s 10 9.50 BORKOWSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał BEZ LDK!
2 58 s 10 10.76 ADAMOWSKA Zuzanna UKB Szubin 08 U12 KP -- B.D.
3 59 s 10 10.81 MAŁKOWSKI Martyna LUKS Start Nakło 09 U12 KP --
4 63 s 10 11.38 SKWARCZEK Laura LUKS Start Nakło 09 U12 KP --
1 1 e 1 7.47 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- B.D. Z/4569/15 2019 M
1 1 e 1 7.47 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- B.D. Z/4569/15 2019 M
2 2 e 1 7.68 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
2 2 e 1 7.68 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
3 3 e 1 7.72 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
3 3 e 1 7.72 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
4 5 e 1 7.80 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
5 6 e 1 7.81 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
5 6 e 1 7.81 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
6 7 e 1 7.83 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -- HAS Rafał Z/1665/12 2019 1
6 7 e 1 7.83 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -- HAS Rafał Z/1665/12 2019 1
7 9 e 1 7.87 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0109/16 2018 1
8 26 e 1 8.16 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
8 26 e 1 8.16 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
1 4 e 2 7.74 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP -- SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2018 1
1 4 e 2 7.74 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP -- SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2018 1
2 8 e 2 7.85 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
2 8 e 2 7.85 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
3 10 e 2 7.89 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
4 11 e 2 7.95 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
4 11 e 2 7.95 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
5 12 e 2 7.99 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 2 LDK!
5 12 e 2 7.99 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 2 LDK!
6 13 e 2 7.99 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2
6 13 e 2 7.99 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2
7 15 e 2 8.02 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- REJEWSKI Robert Z/0789/15 2018 2
8 24 e 2 8.13 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
1 14 e 3 8.02 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2
2 16 e 3 8.04 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2
3 18 e 3 8.07 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
4 21 e 3 8.09 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
4 21 e 3 8.09 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
5 20 e 3 8.09 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
5 20 e 3 8.09 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
6 23 e 3 8.13 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
6 23 e 3 8.13 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
7 25 e 3 8.15 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
7 25 e 3 8.15 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
1 27 e 4 8.18 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 2
1 27 e 4 8.18 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 2
3 31 e 4 8.28 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/16 2019 4 LDK!
3 31 e 4 8.28 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/16 2019 4 LDK!
4 32 e 4 8.30 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
5 34 e 4 8.38 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4661/17 2019 4 LDK!
5 34 e 4 8.38 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4661/17 2019 4 LDK!
6 36 e 4 8.40 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2685/17 , 2019 3 LDK!
6 36 e 4 8.40 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2685/17 , 2019 3 LDK!
7 38 e 4 8.45 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2018 3
7 38 e 4 8.45 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2018 3
1 33 e 5 8.37 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
1 34 e 5 8.37 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 3
1 33 e 5 8.37 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
1 34 e 5 8.37 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 3
3 39 e 5 8.47 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4663/17 2019 4 LDK!
3 39 e 5 8.47 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/4663/17 2019 4 LDK!
4 40 e 5 8.47 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- POGORZELSKA Marta RATAJCZAK Maciej , Z/4662/17 , 2019 5 LDK!
4 40 e 5 8.47 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- POGORZELSKA Marta RATAJCZAK Maciej , Z/4662/17 , 2019 5 LDK!
5 41 e 5 8.49 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2018 4
5 41 e 5 8.49 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/3364/18 2018 4
6 43 e 5 8.52 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
6 43 e 5 8.52 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
7 44 e 5 8.53 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0059/19 2019 5
7 44 e 5 8.53 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0059/19 2019 5
8 47 e 5 8.57 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U18 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2018 4 LDK!
8 47 e 5 8.57 UZARSKA Julia LKS Lubawa 03 U18 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0420/17 2018 4 LDK!
1 29 e 6 8.21 ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- DEJEWSKI Michał # Z/1126/19 2019 LDK!
2 46 e 6 8.57 MALINOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- B.D. MAGDOWSKI Michał , Z/6531/15 , 2018 3 LDK!
3 50 e 6 8.67 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
4 52 e 6 8.71 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 4
5 54 e 6 8.74 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
6 68 e 6 10.20 CANTOP Gabriela CSiR Susz 08 U12 WN --
1 17 e 7 8.05 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
2 30 e 7 8.26 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/3264/15 2018 3
3 42 e 7 8.52 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2019 4
4 45 e 7 8.55 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
5 55 e 7 8.76 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 5
6 59 e 7 9.20 DRZEWIECKA Natalia Orka Iława Athletics 05 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. , Z/0338/19 , 2019 BEZ LDK!
7 62 e 7 9.36 EWERTOWSKA Anna LKS Lubawa 05 U16 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1064/19 2019 LDK!
1 37 e 8 8.41 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2018
2 49 e 8 8.65 SZAUER Anna LKS Lubawa 05 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/5707/18 , 2019 BEZ LDK!
3 58 e 8 9.15 DOMAŃSKA Anna CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0182/19 2019
4 63 e 8 9.46 BARICA Kinga CSiR Susz 08 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2019 BEZ
5 64 e 8 9.49 GRZYWACZ Agata LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3104/18 2019 BEZ LDK!
6 65 e 8 9.53 KACA Emilia CSiR Susz 08 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2019 BEZ
7 67 e 8 9.87 KREZYMON Wiktoria LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0070/18 2019 LDK!
8 69 e 8 10.29 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2019
1 22 e 9 8.13 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0071/15 , 2018 3 LDK!
2 51 e 9 8.69 KRZEMIŃSKA Julia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/3092/17 2018 4 LDK!
3 56 e 9 8.98 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2018 BEZ LDK!
4 57 e 9 8.99 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0071/18 2019 BEZ LDK!
5 61 e 9 9.32 ZŁOTOWSKA Julia LKS Lubawa 04 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3497/17 , 2019 5 LDK!
1 19 e 10 8.08 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0711/19 , 2019 3 LDK!
1 19 e 10 8.08 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0711/19 , 2019 3 LDK!
2 48 e 10 8.60 KOWALSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 04 U16 WN -- B.D. Z/0340/19 2019 5 LDK!
3 53 e 10 8.73 KACA Anna CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0183/19 2019 5
4 60 e 10 9.22 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 04 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. , Z/0337/19 , 2019 BEZ LDK!
5 66 e 10 9.53 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 08 U12 WN --
5 66 e 10 9.53 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 08 U12 WN --
1 1 e 11 7.95 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 2 LDK!
2 2 e 11 8.08 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/0894/18 2018 3
3 3 e 11 8.12 DZIEMIDZIK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/0895/18 2018 4
4 5 e 11 8.27 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2018 3 LDK!
5 6 e 11 8.33 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05 U16 KP -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2019 4 LDK!
6 9 e 11 8.39 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2019 4 LDK!
7 12 e 11 8.53 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2018
1 11 e 12 8.50 STEJMAN Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0126/18 2018 4
2 15 e 12 8.58 KOWALSKA Urszula CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/0896/18 2018 4
3 18 e 12 8.77 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. DEJEWSKI Michał , Z/0497/19 , 2019 5 LDK!
4 22 e 12 8.90 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0125/18 2018 BEZ
5 26 e 12 8.93 TOMASZEWSKA Natalia MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/0698/18 2018 5
6 30 e 12 9.00 KUCIŃSKA Marta BKS Bydgoszcz 04 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0109/18 2018 BEZ
1 20 e 13 8.80 KLISZEWSKA Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- KOHUTEK Artur Z/0196/18 2018 BEZ
2 21 e 13 8.85 SZYMAŃSKA Nicol MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0129/18 2018 5
3 27 e 13 8.95 CWALINA Paulina GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/4598/17 2018 5
4 31 e 13 9.02 SCHMIDT Wiktoria MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4588/18 2018 5
5 32 e 13 9.14 MARCHEWKA Martyna KS Wda Świecie 05 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/0114/18 2018 BEZ
6 34 e 13 9.19 BEHRENDT Julia MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/5162/18 2018 BEZ
1 13 e 14 8.55 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr Z/4890/18 2018 BEZ LDK!
2 16 e 14 8.75 MOSKWA Weronika UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1046/19 2019 BEZ LDK!
3 28 e 14 8.96 SZOKALSKA Nikola KS Team Baryła Gorzów 04 U16 LB -- MISJAN Rafał Z/0808/18 2019 5
4 33 e 14 9.18 CHMARA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- B.D. Z/1002/19 2019
5 35 e 14 9.21 URBAŃSKA Martyna UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5594/18 , 2018 BEZ LDK!
6 36 e 14 9.30 MIELCZAREK Zuzanna MKL Toruń 05 U16 KP -- MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz LDK!
7 37 e 14 9.45 SOWIŃSKA Wiktoria MUKL Brodnica 05 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0873/19 2019
8 38 e 14 9.59 BEDNAREK Alicja MKL Toruń 05 U16 KP -- MAKOWSKA Paulina BEZ
1 4 e 15 8.23 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK!
2 7 e 15 8.37 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0936/19 2019 5
3 8 e 15 8.37 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2019 3 LDK!
4 10 e 15 8.46 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
5 14 e 15 8.57 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0446/18 2019 5 LDK!
1 17 e 16 8.77 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- B.D. Z/0767/19 2019
2 19 e 16 8.78 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
3 23 e 16 8.91 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2019 BEZ
4 24 e 16 8.92 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2019 5
5 25 e 16 8.93 NARODZONEK Weronika LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- WATKOWSKA Mirosława NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/1104/19 , 2019 LDK!
6 29 e 16 8.98 LETOCHA Nadia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0960/19 2019
1 f 1 7.36 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- B.D. Z/4569/15 2019 M
2 f 1 7.63 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
3 f 1 7.67 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP -- SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2018 1
4 f 1 7.71 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
5 f 1 7.71 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
6 f 1 7.77 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
6 f 1 7.77 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U23 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/1386/13 2018 2
7 f 1 7.80 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -- HAS Rafał Z/1665/12 2019 1
7 f 1 7.80 KASICA Monika SKLA Sopot 96 Sen PM -- HAS Rafał Z/1665/12 2019 1
8 f 1 7.83 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
8 f 1 7.83 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
1 f 2 7.85 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 2 LDK!
2 f 2 8.09 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/0894/18 2018 3
3 f 2 8.19 DZIEMIDZIK Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/0895/18 2018 4
4 f 2 8.25 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2018 3 LDK!
5 f 2 8.28 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05 U16 KP -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2019 4 LDK!
6 f 2 8.46 GLIŃSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 05 U16 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/6554/15 , 2019 4 LDK!
7 f 2 8.51 MICHALSKA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- STEFAŃSKA Malwina Z/5227/18 2018
8 f 2 8.53 STEJMAN Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0126/18 2018 4
200 m K
1 2 s 1 31.27 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2019 BEZ LDK!
2 3 s 1 31.80 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2018
3 6 s 1 33.05 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2018
4 8 s 1 33.63 LEWANDOWSKA Olga BOSiR Barcin 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3926/18 2018
5 9 s 1 33.69 ŚWIDER Amelia LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0591/19 2019 BEZ LDK!
6 24 s 1 37.92 OSTROWSKA Zofia LUKS Start Nakło 08 U12 KP --
1 5 s 2 32.20 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/2300/18 2019
2 10 s 2 33.94 BUJALSKA Nina LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0598/18 2019 LDK!
3 12 s 2 34.64 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2018
4 15 s 2 35.43 KWIATKOWSKA Olga GKS Olimpia Grudziądz 08 U12 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/5656/18 2018 BEZ LDK!
5 17 s 2 35.59 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 10 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2019 BEZ LDK!
6 22 s 2 37.61 KOWALSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 08 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0538/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 3 31.88 SKOWRON Zuzanna LIUKS Kruszwica 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej BEZ LDK!
2 14 s 3 35.09 NOSKOWSKA Nel MKL Toruń 07 U14 KP --
3 20 s 3 36.45 KOSIŃSKA Zuzanna UKS Cyprianka 08 U12 KP --
4 21 s 3 36.81 BRETT Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- B.D. Z/1039/19 2019
5 23 s 3 37.88 JEZIERSKA Zofia UKS Cyprianka 08 U12 KP --
1 11 s 4 33.95 JANKIEWICZ Maria BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- BAUMGART Iwona Z/5766/18 2019
2 13 s 4 34.74 DOMAŃSKA Julia UKB Szubin 08 U12 KP -- B.D.
3 18 s 4 35.75 WARMUZ Melania OLA Kujawsko-pomorskie 09 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LDK!
4 25 s 4 38.04 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- BAUMGART Iwona Z/0919/19 2019
5 26 s 4 38.46 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 10 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2018 BEZ
6 28 s 4 40.71 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 09 U12 KP -- PAWLAK Sandra BEZ LDK!
1 1 s 5 30.76 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- BAUMGART Iwona Z/5764/18 2019
2 7 s 5 33.43 CYCKOWSKA Blanka BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- BAUMGART Iwona Z/5765/18 2019
3 16 s 5 35.53 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 08 U12 WN -- PALUCH Krystian Z/0902/19 2019 LDK!
4 19 s 5 36.07 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech LDK!
5 27 s 5 39.14 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 09 U12 KP --
1 1 e 1 24.39 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
2 2 e 1 24.54 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
3 3 e 1 24.83 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1
4 8 e 1 25.19 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 98 U23 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
5 19 e 1 26.48 STEMPKOWSKA Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 04 U16 WN III PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/0711/19 , 2019 3 LDK!
1 4 e 2 24.83 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP I BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
2 6 e 2 25.02 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 04 U16 KP II PLISZKA Julia Z/4615/17 2018 2 LDK!
3 9 e 2 25.32 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/1569/12 2018 1
4 10 e 2 25.43 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 1
5 15 e 2 26.14 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II B.D. B.D. , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
1 11 e 3 25.53 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2
2 12 e 3 25.69 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
3 14 e 3 25.98 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2018 2
4 16 e 3 26.25 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM II MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
1 7 e 4 25.03 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2018 MM
2 13 e 4 25.75 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2
3 20 e 4 26.59 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/3297/17 2018 3
4 25 e 4 27.09 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 3
5 29 e 4 27.33 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP IV REJEWSKI Robert Z/0789/15 2018 2
1 17 e 5 26.35 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
2 22 e 5 26.78 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
3 26 e 5 27.10 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
1 18 e 6 26.35 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2
2 24 e 6 26.89 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2
3 31 e 6 27.53 GORNOWICZ Daria LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP IV B.D. B.D. Z/3312/16 2018 3 LDK!
4 32 e 6 27.98 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2018 4
1 34 e 7 28.18 TOPOLEWSKA Gabriela BKS Bydgoszcz 03 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/3720/18 2018 3
2 36 e 7 28.50 FAFIŃSKA Emilia LKS Lubawa 03 U18 WN IV TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0423/17 2018 3 LDK!
3 40 e 7 29.08 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
1 21 e 8 26.72 POKRZYWNIAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP III JAGACIAK Jarosław Z/3264/15 2018 3
2 45 e 8 29.57 SZMIGIEL Julia CSiR Susz 05 U16 WN V SZYSLER Andrzej Z/0187/19 2019 4
3 47 e 8 30.93 LANGOWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- B.D. DEJEWSKI Michał SZUBRING Zbigniew , Z/3486/17 , 2018 5 LDK!
4 49 e 8 32.56 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
  e 8 DQ JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK!
  e 8 DQ ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2019 4
1 33 e 9 27.99 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
2 41 e 9 29.11 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
3 43 e 9 29.56 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 5
1 5 e 10 24.85 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2018 1
3 30 e 10 27.46 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2018
4 42 e 10 29.46 TWARDOWSKA Julia KL Lechia Gdańsk 03 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3120/17 2018 4
5 46 e 10 30.21 WÓJCIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- B.D. Z/5431/18 2018 5
6 48 e 10 32.04 CHABECKA Martyna UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2014/18 2018 5 LDK!
1 23 e 11 26.87 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa 73 Weteran MZ III BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2018 2
2 27 e 11 27.16 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2018 2
3 44 e 11 29.56 ADRYJAŃCZYK Małgorzata MKL Toruń 74 Weteran KP -- GOWORSKI Tomasz BEZ
4 50 e 11 34.35 ZBOIŃSKA Agnieszka niest. Szczecin 72 Weteran ZP -- B.D. Z/1259/19 2019 BEZ
1 35 e 12 28.35 GOŁOTA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV
2 37 e 12 28.50 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05 U16 WN IV B.D. TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/0096/18 , 2019 LDK!
3 38 e 12 28.61 JANUCHTA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 05 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3459/17 , 2018 4 LDK!
4 39 e 12 28.75 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon Z/0707/19 2019 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.05 WARAWĄSOWSKA Martyna BKS Bydgoszcz 04 U16 KP III GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/0048/16 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 43.41 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 05 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/2301/18 2019 5
3 4 s 1 43.68 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 04 U16 KP III WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2018 3 LDK!
4 8 s 1 45.43 KONIECZNA Joanna LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0840/16 , 2019 4 LDK!
1 5 s 2 44.72 PRUCHNIEWSKA Amelia MUKL Brodnica 04 U16 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/0354/18 2019 4
2 7 s 2 45.40 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0447/18 2019 5 LDK!
3 9 s 2 45.77 RACINOWSKA Wiktoria KS Wda Świecie 04 U16 KP IV PLISZKA Julia Z/0113/18 2018 4
4 10 s 2 46.33 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2019 5 LDK!
5 14 s 2 46.54 KAMINSKA Julia BKS Bydgoszcz 05 U16 KP V GURNA Jolanta BAUMGART Iwona , Z/3901/16 , 2019 5 LDK!
1 18 s 3 49.69 KASZUBOWSKA Julia KS Wda Świecie 04 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/0112/18 2018 BEZ
2 19 s 3 50.06 KOWALSKA Agnieszka LIUKS Kruszwica 05 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0793/18 , 2018 BEZ LDK!
3 22 s 3 51.56 KRZEMIŃSKA Emilia LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5205/18 2019 BEZ LDK!
1 6 s 4 45.34 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek 4
2 20 s 4 50.50 KLIMEK Nadzieja UKS Dąb Suchy Las 05 U16 WP -- TYLAK Łukasz Z/1092/18 2018
3 21 s 4 51.18 WIELGOS Oliwia UKS Wyspiański Szubin 05 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3764/18 2019 BEZ
4 24 s 4 52.22 PAWLAK Adrianna UKS Wyspiański Szubin 05 U16 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3557/18 2019 BEZ LDK!
1 11 s 5 46.37 WIŚNIEWSKA Marika MKL Toruń 05 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek 4
2 15 s 5 46.60 SZEWCZYK Nadia MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek BEZ
3 23 s 5 51.95 JABŁOŃSKA Adrianna UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3143/18 2018 BEZ LDK!
4 25 s 5 52.61 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 05 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2019 LDK!
1 1 s 6 45.30 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 06 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2018 3 LDK!
2 6 s 6 49.66 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3122/18 2018 BEZ LDK!
3 9 s 6 49.77 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP --
4 13 s 6 50.44 HAŚKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0342/18 2019 BEZ LDK!
1 3 s 7 43.64 WAWRZYNOWICZ Julia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN III BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz Z/0067/18 2019 3 LDK!
2 12 s 7 46.43 KOPKO Zuzanna UKS Atos Woźnice 05 U16 WN IV B.D. Z/0767/19 2019
3 13 s 7 46.45 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2019 BEZ
4 16 s 7 46.73 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 04 U16 WN V MORGAŚ Tomasz Z/0068/18 2019 5
1 16 s 8 51.26 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2018
2 18 s 8 52.05 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0567/18 2019 BEZ LDK!
3 31 s 8 57.17 KOSIŃSKA Paulina OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
  s 8 DQ TOMCZYK Ania UKS Wyspiański Szubin # 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3873/18 2019 BEZ
1 17 s 9 47.50 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 04 U16 WP V KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK!
2 26 s 9 52.83 BOŻKIEWICZ Dominika UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP -- TYLAK Łukasz B.D. KASPRZYK Marek Z/0922/18 2018 BEZ LDK!
1 7 s 10 49.68 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 07 U14 KP -- PLISZKA Julia Z/0320/19 2019 BEZ
2 15 s 10 50.97 TURSKA Karina LKS Vectra Włocławek # 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 20 s 10 53.17 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1042/19 2019
4 27 s 10 56.16 BUJEWSKA Tatiana UKB Szubin 07 U14 KP -- WOCHNA Marek Z/1348/19 2019 BEZ
1 8 s 11 49.71 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1011/19 2019 BEZ
2 22 s 11 54.43 LISOWSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5203/18 2018 LDK!
3 26 s 11 55.90 MIZIUŁA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 07 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz , Z/1062/19 , 2019 LDK!
4 30 s 11 56.86 BIEŃKOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1008/19 2019
5 32 s 11 57.54 RADKOWSKA Maja UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- B.D. Z/1049/19 2019
6 35 s 11 58.43 PALICKA Iga UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- B.D. Z/1059/19 2019
1 10 s 12 49.79 MIKOŁAJCZAK Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz # 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
2 12 s 12 50.35 LISOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5204/18 2018 BEZ LDK!
3 19 s 12 52.51 WESOŁOWSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
4 21 s 12 53.21 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 07 U14 KP -- B.D. Z/2920/16 2016 BEZ
5 24 s 12 54.83 MACIEJEWSKA Melania GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/4407/18 , 2018 BEZ LDK!
6 34 s 12 57.97 GODEK Wiktoria UKS Wyspiański Szubin 07 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0989/19 2019 BEZ LDK!
1 14 s 13 50.47 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 07 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/0944/18 2019 BEZ LDK!
2 23 s 13 54.47 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota # 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1051/19 , 2019 LDK!
3 28 s 13 56.51 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5196/18 2018 BEZ LDK!
4 41 s 13 62.38 LIPIŃSKA Maria LIUKS Kruszwica 07 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/3894/18 2018 BEZ LDK!
1 2 s 14 47.69 WALISIEWICZ Urszula KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ V ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0194/19 2019 BEZ LDK!
2 3 s 14 48.24 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 06 U14 WN V MORGAŚ Tomasz Z/0073/18 2019 5 LDK!
3 4 s 14 48.91 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2019 LDK!
4 39 s 14 59.84 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0778/19 2019 LDK!
5 42 s 14 63.65 OSTASZEWSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0429/19 2019 LDK!
1 17 s 15 51.30 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0912/19 2019 LDK!
2 25 s 15 55.61 FABER Aleksandra UKS Sokół Węgorzewo 06 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0911/19 2019 LDK!
3 33 s 15 57.79 ŹREBIEC Katarzyna UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0900/19 2019 LDK!
4 36 s 15 58.66 FLIS Gabriela KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0195/19 2019 LDK!
5 38 s 15 59.65 FILIPSKA Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0899/19 2019 LDK!
1 5 s 16 48.91 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1044/19 2019
2 11 s 16 50.31 PASZEWSKA Adrianna KUKS Remus Kościerzyna 06 U14 PM --
3 29 s 16 56.70 KUCHARSKA Julia UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0924/19 2019 LDK!
4 37 s 16 58.78 DOBBERSTEIN Dominika KUKS Remus Kościerzyna 08 U12 PM --
5 40 s 16 61.61 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0428/19 2019 LDK!
1 1 e 1 38.37 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP -- MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 2
2 2 e 1 38.65 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2018 MM
3 3 e 1 41.09 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2018 1
4 7 e 1 42.52 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2019 2 LDK!
5 14 e 1 43.41 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2019 2
1 6 e 2 42.08 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
2 8 e 2 42.88 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2019 2
3 9 e 2 42.95 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
4 11 e 2 43.21 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 04 U16 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2018 3
5 12 e 2 43.24 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2781/15 2019 3
1 13 e 3 43.36 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0059/19 2019 5
2 15 e 3 43.43 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2019 4
3 18 e 3 44.35 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0297/16 2019 4 LDK!
4 20 e 3 45.29 ZAJĄC Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 05 U16 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0067/19 2019
5 24 e 3 47.32 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 06 U14 WN V SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2019 5
1 23 e 4 47.30 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1859/15 2019 4
2 25 e 4 47.50 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 03 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/1741/18 2019 5
3 28 e 4 48.35 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra LKS Lubawa 03 U18 WN -- TYKARSKI Marek Z/0479/17 2018 4
4 33 e 4 50.01 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2019
5 36 e 4 51.18 SZAUER Anna LKS Lubawa 05 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/5707/18 , 2019 BEZ LDK!
1 27 e 5 47.61 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2018 5 LDK!
2 34 e 5 50.21 KARPIERZ Kamila Orka Iława Athletics 04 U16 WN -- B.D. Z/0339/19 2019 5 LDK!
3 38 e 5 51.79 KACA Anna CSiR Susz 05 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0183/19 2019 5
4 40 e 5 52.12 KACA Emilia CSiR Susz 08 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2019 BEZ
5 41 e 5 52.75 FURMAŃSKA Amelia CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0181/19 2019 BEZ
1 4 e 6 41.36 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
2 10 e 6 43.06 KWIATKOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0785/19 2019
3 16 e 6 43.67 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2018 3
4 19 e 6 44.57 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
5 22 e 6 46.28 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4400/18 2018 4
6 35 e 6 50.96 DARGIEWICZ Ewa KL Lechia Gdańsk 02 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/3116/17 2018 BEZ
1 26 e 7 47.53 WASILAK Julia MLKS Ostróda 05 U16 WN V
2 29 e 7 48.40 GRABOWSKA Joanna niest. Bydgoszcz 75 Weteran KP -- B.D. Z/0164/19 2019
3 30 e 7 49.22 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 05 U16 WN --
4 32 e 7 49.73 JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2597/16 2018 5 LDK!
5 39 e 7 52.00 BARICA Kinga CSiR Susz 08 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2019 BEZ
  e 7 DNF GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Weteran KP -- NOWAKOWSKI Marian B.D. 3
1 5 e 8 41.53 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 05 U16 PM II JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2019 2
2 17 e 8 43.79 ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- DEJEWSKI Michał # Z/1126/19 2019 LDK!
3 21 e 8 45.76 BULIK Patrycja LKS Lubawa 05 U16 WN IV B.D. TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/0096/18 , 2019 LDK!
4 31 e 8 49.49 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2018 BEZ LDK!
5 37 e 8 51.18 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2018 5 LDK!
1 e 9 45.16 SADURSKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3068/18 , 2018 3 LDK!
2 e 9 45.50 CYBULSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz POLEWACZ Małgorzata Z/3463/17 2018 3 LDK!
3 e 9 47.88 KRAWIEC Wiktoria MLKS Ostróda 04 U16 WN V NOWICKI Ryszard Z/1978/18 2018 4
4 e 9 49.43 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 06 U14 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2018 5
400 m K
1 1 s 1 54.74 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 Sen PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
2 2 s 1 56.28 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 97 U23 PM I SĘKOWSKA Anna Z/1776/13 2019 2
3 3 s 1 56.57 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/1766/15 2018
4 5 s 1 59.97 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0445/13 2018 3
5 9 s 1 61.99 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 3
1 4 s 2 58.37 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2018 1
2 6 s 2 60.78 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U23 PM III WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2018 1
3 8 s 2 61.85 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0851/16 2019 3 LDK!
4 12 s 2 63.72 TRZCIŃSKA Joanna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/3944/15 2018 3
5 14 s 2 66.45 JELIŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- SZUBRING Zbigniew Z/1735/16 2018 BEZ
1 7 s 3 61.52 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP III WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2018 2 LDK!
2 10 s 3 62.93 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna Z/3794/16 2018 3 LDK!
3 11 s 3 63.24 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2
4 13 s 3 65.69 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2018 4
5 15 s 3 72.74 KAMINIECKA Milena CSiR Susz 06 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0185/19 2019 5
6 16 s 3 83.22 MISIAK Małgorzata CSiR Susz 06 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0248/19 2019 BEZ
600 m K
1 2 s 1 1:44.88 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/2658/16 2018 2 LDK!
2 3 s 1 1:45.91 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP IV STEFAŃSKA Malwina Z/0168/18 2018 4
3 4 s 1 1:46.43 JACKOWIAK Antonina MKL Toruń 05 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/4589/18 2018 5
4 11 s 1 1:52.44 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- B.D. KARNAS Kinga Z/3112/18 2018 BEZ LDK!
5 12 s 1 1:53.00 CZUBASZEK Weronika GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał Z/3882/18 2018 BEZ LDK!
6 14 s 1 1:53.89 KAŹMIERCZAK Sylwia LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/1105/19 2019
7 16 s 1 1:56.34 MILAK Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- KOHUTEK Artur Z/1762/18 2018 BEZ
8 17 s 1 1:56.58 WOJNOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3269/17 2019 5
9 18 s 1 1:58.68 KAMIŃSKA Julia BKS Bydgoszcz 04 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/0680/19 2019
10 22 s 1 2:06.56 KOTOWICZ Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/0134/18 2018 BEZ LDK!
1 8 s 2 1:51.21 CHMIELEWSKA Kaja KS Zawkrze Mława 06 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof OSTROWSKI Piotr , Z/5244/18 , 2019 5 LDK!
2 13 s 2 1:53.39 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek
3 15 s 2 1:55.57 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2019 BEZ LDK!
4 21 s 2 2:04.65 STYPCZYŃSKA Amelia UKB Szubin 05 U16 KP -- PAWLAK Sandra # Z/1350/19 2019
5 24 s 2 2:12.34 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 05 U16 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2018 BEZ LDK!
6 25 s 2 2:22.68 EVYA Hoefsmit UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1040/19 2019 BEZ
1 1 s 3 1:38.69 URBANIAK Kalina UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP II B.D. TYLAK Łukasz , Z/1531/17 , 2018 2 LDK!
2 5 s 3 1:46.90 SZCZEPANKIEWICZ Beata MKS Gniezno 04 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł GORCZYŃSKI Paweł , Z/4131/18 , 2019 5
3 6 s 3 1:47.24 ULIŃSKA Otylia KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/1692/18 2018 3
4 7 s 3 1:50.28 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0929/19 2019 BEZ
5 9 s 3 1:51.28 PERZ Marianna UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna Z/0924/18 2018 BEZ LDK!
6 10 s 3 1:52.00 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2019 BEZ LDK!
7 19 s 3 2:01.09 BUBACZ Wanessa MKS Gniezno 05 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0870/19 2019
8 20 s 3 2:01.75 NARWOJSZ Nadia UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- B.D. Z/0766/19 2019
9 23 s 3 2:08.81 DOBERSCHUTZ Dorota MKS Gniezno 04 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0871/19 2019
1 2 s 4 1:48.93 TĘŻYCKA Amelia LKS Vectra Włocławek # 06 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka Z/5323/18 2018 5 LDK!
2 3 s 4 1:49.86 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 07 U14 KP V KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2019 BEZ LDK!
3 6 s 4 1:51.21 LAMBERSKA Wiktoria LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0141/18 2019 5
4 12 s 4 1:58.49 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2019 BEZ LDK!
5 14 s 4 2:00.92 STAROŃ Maria UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/0866/16 2019 BEZ LDK!
6 18 s 4 2:04.58 CZUBASZEK Cecylia GKS Olimpia Grudziądz 08 U12 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/3883/18 2018 BEZ LDK!
7 22 s 4 2:08.33 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
8 26 s 4 2:09.44 LANGE Marta BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- BAUMGART Iwona GURNA Jolanta Z/6555/15 2019 LDK!
9 27 s 4 2:11.62 JAROCH Judyta LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4370/17 2019 BEZ
10 40 s 4 2:22.53 MAŁKOWSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna LDK!
1 15 s 5 2:01.79 ŻURAWSKA Angelika GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/4406/18 2018 LDK!
2 16 s 5 2:02.12 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0990/19 2019 LDK!
3 19 s 5 2:05.34 JECHNA Oliwia UKB Szubin 08 U12 KP -- PAWLAK Sandra Z/0231/17 2019 BEZ LDK!
4 25 s 5 2:09.38 SADOWSKA Hanna MKL Toruń 07 U14 KP -- MAKOWSKA Paulina BEZ
5 28 s 5 2:12.23 SZYMBARA Natalia LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0595/19 2019 BEZ LDK!
6 33 s 5 2:15.26 LADA Weronika MKL Toruń 09 U12 KP --
7 37 s 5 2:20.23 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek # 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0589/19 , 2019 LDK!
8 38 s 5 2:20.66 ŚWIĄDER Ewa MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 U12 KP --
9 39 s 5 2:22.03 DERENDA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 U14 KP --
10 42 s 5 2:25.47 NOWICKA Oliwia MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 U14 KP -- KENSIK Jan
11 43 s 5 2:34.12 OSIKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 09 U12 KP -- KENSIK Jan
12 44 s 5 2:34.17 RYBARCZYK Wiktoria LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna Z/1381/19 2019 BEZ LDK!
  s 5 DNF KULCZYK Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 07 U14 KP --
1 1 s 6 1:45.94 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP IV KARNAS Grażyna KARNAS Kinga Z/3131/18 2018 BEZ LDK!
2 4 s 6 1:50.82 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -- B.D. 5 LDK!
3 10 s 6 1:56.61 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. BEZ LDK!
4 11 s 6 1:57.74 MICHTA Michalina UKS Halszka Szamotuły 06 U14 WP -- B.D. Z/0768/19 2019
5 20 s 6 2:05.94 ZARĘBA Alicja LIUKS Kruszwica 07 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3895/18 2018 BEZ LDK!
6 21 s 6 2:07.28 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 07 U14 PM --
7 24 s 6 2:08.91 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 08 U12 PM --
8 30 s 6 2:13.12 JEZNACH Olga KS Zamek Kurzętnik 09 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0967/19 2019 BEZ LDK!
9 32 s 6 2:13.96 ZEHNER Iga GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
10 34 s 6 2:16.80 ZABIELSKA Barbara MKL Toruń 07 U14 KP -- MAKOWSKA Paulina BEZ
11 36 s 6 2:18.29 SOBCZAK Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/1053/19 2019
12 45 s 6 2:39.31 DOMAGALSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 09 U12 KP -- KENSIK Jan
  s 6 DNF JABŁOŃSKA Maja MKL Toruń 06 U14 KP -- MAKOWSKA Paulina 5
1 5 s 7 1:50.84 CHOMIAK Emilia UKS Halszka Szamotuły 06 U14 WP -- BRYCH-KADZIŃSKI Wojciech Z/0279/18 2019 5
2 7 s 7 1:52.18 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2019
3 8 s 7 1:54.41 JEZNACH Patrycja KS Zamek Kurzętnik 06 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0090/18 2019 BEZ LDK!
4 9 s 7 1:55.52 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0938/19 2019 BEZ LDK!
5 13 s 7 1:58.52 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3124/18 2018 BEZ LDK!
6 17 s 7 2:03.06 ADAMCZEWSKA Bianka UKS Dąb Suchy Las 08 U12 WP -- TYLAK Łukasz Z/4322/18 2018 BEZ LDK!
7 23 s 7 2:08.80 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2019 BEZ LDK!
8 29 s 7 2:12.70 ŁUCZAK Nikola GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/4409/18 2018 LDK!
9 31 s 7 2:13.35 ZŁOTOWSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 U12 KP --
10 35 s 7 2:16.82 JEZNACH Anita KS Zamek Kurzętnik 09 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0968/19 2019 LDK!
11 41 s 7 2:23.22 KUTTA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 U12 KP -- KENSIK Jan
1 1 s 8 1:38.72 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK!
2 5 s 8 1:41.28 GALUCH Vanessa MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1148/17 2019 3 LDK!
3 6 s 8 1:44.49 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2019 3
4 8 s 8 1:45.46 STEFANOWICZ Inez MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/3324/17 2019 4
5 12 s 8 1:50.24 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 05 U16 WN -- NAGY Czesław Z/0160/19 2019 BEZ
6 13 s 8 1:52.41 PELA Oliwia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek BEZ
7 14 s 8 1:57.53 RADZIKOWSKA Patrycja MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/2995/17 2019 5
8 16 s 8 2:23.26 KLIMCZAK Amelia UKS Gimpas Pasłęk 06 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0740/19 2019
1 2 s 9 1:39.75 KORNACKA Kinga KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1125/17 , 2019 2 LDK!
2 3 s 9 1:40.90 MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2018 4 LDK!
3 4 s 9 1:41.10 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
4 7 s 9 1:44.54 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
5 9 s 9 1:46.06 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN V PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # , Z/0710/19 , 2019 4 LDK!
6 10 s 9 1:47.42 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 04 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2019 5 LDK!
7 11 s 9 1:49.48 KUCIŃSKA Amelia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- PRUSAKOWSKI Leon ROSIŃSKI Zenon , Z/1742/16 , 2019 BEZ LDK!
8 15 s 9 2:00.05 KALINOWSKA Emilia MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/4076/18 2019 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:11.12 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U20 SL II B.D. Z/2788/15 2019 1
2 2 s 1 2:11.99 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM II POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2018 1
3 3 s 1 2:12.41 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U23 PD II B.D. B.D. Z/5014/15 2018 2
4 4 s 1 2:13.06 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/0252/15 2018 2
5 6 s 1 2:13.54 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0464/14 2018 1
6 9 s 1 2:18.07 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
7 10 s 1 2:19.47 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U20 SL III B.D. Z/2896/15 2019 1
8 11 s 1 2:19.57 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL III DĘBOWSKI Michał Z/3180/16 2018 2
9 12 s 1 2:20.29 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3
10 13 s 1 2:20.63 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
11 19 s 1 2:50.63 DATA Dominika KUKS Remus Kościerzyna 03 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech 5
1 5 s 2 2:13.47 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM II POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2018 1
2 7 s 2 2:14.16 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 Sen LB II B.D. Z/3914/16 2019 1
3 8 s 2 2:14.91 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2018 2
4 14 s 2 2:21.42 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK!
5 15 s 2 2:24.81 RZEPCZYŃSKA Klaudia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III CIEŚLICKA Elżbieta Z/6246/15 2018 3
6 16 s 2 2:25.38 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM IV KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
7 17 s 2 2:30.15 ORGACKA Dominika GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP IV CZUBASZEK Jarosław Z/2666/15 2018 3 LDK!
8 18 s 2 2:31.61 ŁOZIŃSKA Karolina MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1306/16 2019 3 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:05.69 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 04 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/0772/18 2018 2
2 2 s 1 3:05.93 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2018 2 LDK!
3 3 s 1 3:06.20 BARSZCZ Alicja LUKS Serock 04 U16 KP III SCHULZ Stanisław B.D. Z/2671/15 2019 3 LDK!
4 4 s 1 3:16.30 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/0179/18 2018 4
5 5 s 1 3:21.51 KOWALEWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0572/18 , 2019 5 LDK!
6 6 s 1 3:22.73 PAWLAK Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/5128/18 2018 5
7 7 s 1 3:29.07 BEDNARZ Daria MLKS Nadwiślanin Chełmno 04 U16 KP V KENSIK Jan Z/0124/18 2018 5
8 8 s 1 3:39.77 SZCZODRZYŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 05 U16 WP -- TYLAK Łukasz Z/2660/17 2018 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:50.14 ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2019 5 LDK!
10 10 s 1 3:59.47 CZERWIŃSKA Zofia GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP -- DEJEWSKI Michał CZUBASZEK Jarosław , Z/1278/17 , 2018 5 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:43.68 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 LDK!
2 2 s 1 4:48.05 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP III GRENDA Jan Z/0256/16 2018 2
3 3 s 1 5:00.30 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U23 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2019 2
4 4 s 1 5:04.82 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2019 3
5 5 s 1 5:32.46 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 5:46.36 GAWRYŚ Katarzyna niestowarzyszona 81 Weteran --
2000 m K
1 1 s 1 6:26.15 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL -- B.D. Z/2776/15 2019 1
2 2 s 1 7:21.21 KOLASA Zuzanna PTT Delta Płock 01 U20 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2633/16 2018 3
  s 1 DNF MICHALIK Patrycja MKS-MOSM Bytom # 00 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2769/15 2019 1
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 11.09 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2018 BEZ LDK!
2 2 s 1 11.16 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 08 U12 PM -- B.D. Z/4951/18 2018 BEZ
3 3 s 1 11.51 KUKUCZKA Aleksandra LIUKS Kruszwica 06 U14 KP -- B.D. Z/0796/18 2018 BEZ LDK!
4 4 s 1 11.59 OLCZYK Anna BKL Bełchatów 07 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. 5 LDK!
5 5 s 1 11.73 GOZA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3122/18 2018 BEZ LDK!
6 6 s 1 12.57 JANKOWSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga Z/3123/18 2018 BEZ LDK!
7 7 s 1 14.40 BRZEZIŃSKA Maja LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0577/18 2019 BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.16 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -- WINOGRODZKI Artur Z/2279/16 2018 2 LDK!
2 2 s 1 9.49 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP -- B.D. Z/4012/17 2018 4
3 5 s 1 10.63 URBANSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0353/18 2018 4 LDK!
4 7 s 1 11.64 KHVAT CAO Lena BKS Bydgoszcz 04 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3043/17 2018 5
5 9 s 1 12.87 ZAROŚLIŃSKA Martyna LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka BEZ LDK!
1 3 s 2 10.56 SURDY Zuzanna UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/2655/16 , 2018 5 LDK!
2 4 s 2 10.58 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 04 U16 WP -- KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK!
3 6 s 2 11.09 LEŚNIEWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP -- SZUBRING Zbigniew Z/0699/18 2018 4
4 8 s 2 11.90 WYLANDOWSKA Marta LIUKS Kruszwica 05 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/0802/18 2018 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.34 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
2 2 e 1 9.43 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 2 LDK!
3 3 e 1 9.76 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
4 4 e 1 9.93 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
5 5 e 1 9.94 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
6 6 e 1 10.31 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
1 7 e 2 11.34 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 5
2 8 e 2 11.36 WROŃSKA Laura LKS Lubawa 03 U18 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0421/17 2018 4 LDK!
1 f 1 9.37 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
2 f 1 9.84 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
3 f 1 9.99 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
4 f 1 10.25 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.60 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1
2 2 e 1 9.01 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
1 f 1 8.55 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1
  f 1 DQ TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
4x200 m K
1 2 s 1 1:59.74 ORZECHOWSKA Noemi
JANKA Nadia
KULCZYK Paulina
GOZA Wiktoria
UKS Czapla Białe Błota 06
09
06
06
U14 KPO -- KARNAS Grażyna KARNAS Kinga
B.D.
B.D.
KARNAS Kinga
Z/3131/18
Z/1041/19
Z/1044/19
Z/3122/18
2018
2019
2019
2018
BEZ


BEZ
2 6 s 1 2:06.87 PIELKA Kinga
MURACH Maja
WĄDOŁOWSKA Wiktoria
WRÓBEL Olivia
UKS Atos Woźnice 06
06
06
06
U14 WMZ -- B.D.
MORGAŚ Tomasz
B.D.
B.D.
Z/0838/19
Z/0073/18
Z/0834/19
Z/0839/19
2019
2019
2019
2019

5


3 10 s 1 2:16.39 KAŹMIERCZAK Kinga
SIKORSKA Zuzanna
KOWALSKA Zuzanna
JENDRZEJEWSKA Jagoda
LUKS Start Nakło 08
08
08
07
U14 KPO -- JANKOWSKI Marcin
KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna
Z/1390/19
Z/0121/18
Z/0538/18
Z/1379/19
2019
2019
2019
2019

BEZ
BEZ
BEZ
4 11 s 1 2:18.26 TOPCZEWSKA Leonia
TUPIKOWSKA Jagna
CYCKOWSKA Blanka
KRZYMIŃSKA Maja
BKS Bydgoszcz 08
08
08
08
U12 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
ROJTEK Mikołaj
Z/5764/18
Z/0919/19
Z/5765/18
Z/2300/18
2019
2019
2019
2019




5 12 s 1 2:19.28 WINKOWSKA Anna
JECHNA Oliwia
DOMAŃSKA Julia
BUJEWSKA Tatiana
UKB Szubin 07
08
08
07
U14 KPO -- PAWLAK Sandra
PAWLAK Sandra
B.D.
WOCHNA Marek
Z/0944/18
Z/0231/17
Z/1348/19
2019
2019
2019
BEZ
BEZ

BEZ
1 1 s 2 1:58.77 ZOCHNIAK Amelia
OLCZYK Anna
HAŁADAJ Barbara
DOMAGAŁA Małgorzata
UKS Czempion Bełchatów 07
07
07
07
U14 LDZ -- B.D.
RYBARCZYK Dariusz B.D.
RYBARCZYK Dariusz B.D.
B.D.
5
5
BEZ
BEZ
2 3 s 2 2:00.17 MORITZ Nicola
MACINA Julia
KRYSIAK Julia
JORDANOWSKA Natalia
BOSiR Barcin 06
06
06
06
U14 KPO -- MORITZ Rafał MORITZ Rafał
LUZAK Andrzej
MORITZ Rafał LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
, Z/3924/18
Z/3925/18
, Z/3928/18
Z/3927/18
, 2018
2018
, 2018
2018
5
BEZ
5
BEZ
3 4 s 2 2:00.26 PESTA Natalia
DĄBROWSKA Kaja
CIŻYŃSKA Paulina
CELLMER Karolina
MUKL Brodnica 06
06
06
06
U14 KPO -- ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
ROSIŃSKI Zenon
Z/4044/18
Z/0239/19
Z/4043/18
Z/4042/18
2019
2019
2019
2019
5

5
5
4 7 s 2 2:08.72 ŻURAWSKA Angelika
SALA Malwina
MIKOŁAJCZAK Wiktoria
KAWAŁKOWSKA Maja
GKS Olimpia Grudziądz 07
06
07
06
U14 KPO -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał
DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał
DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał
DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał
Z/4406/18
, Z/3889/18
Z/3887/18
2018
, 2018
2018

BEZ

BEZ
1 5 s 3 2:06.42 GOSIK Michalina
BASIOR Zuzanna
WALISIEWICZ Urszula
SKOMIAŁ Julia
KM Aktywni Sochaczew 06
06
06
05
U16 MAZ -- ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
Z/0192/19
Z/0431/19
Z/0194/19
Z/0193/19
2019
2019
2019
2019


BEZ

2 8 s 3 2:09.87 HAŚKIEWICZ Aleksandra
KACZKOWSKA Wiktoria
WESOŁOWSKA Martyna
CIUPAK Marta
LKS Vectra Włocławek 06
07
06
08
U14 KPO -- NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka B.D.
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
Z/0342/18
Z/0567/18
Z/5195/18
2019
2019
2018
BEZ
BEZ


3 9 s 3 2:10.91 ZARĘBA Alicja
SKOWRON Zuzanna
DZIERŻAWSKA Daria
KUKUCZKA Aleksandra
LIUKS Kruszwica 07
08
06
06
U14 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
B.D.
Z/3895/18
Z/0791/18
Z/0796/18
2018
2018
2018
BEZ
BEZ

BEZ
4 13 s 3 2:24.21 DROZD Oliwia
SZYSZKO Wiktoria
ŹREBIEC Katarzyna
KUCHARSKA Julia
UKS Sokół Węgorzewo 07
08
07
07
U14 WMZ -- PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
PALUCH Krystian
Z/0912/19
Z/0902/19
Z/0900/19
Z/0924/19
2019
2019
2019
2019




  s 3 DNF SŁUPSKA Otylia
TURSKA Karina
TĘŻYCKA Amelia
LISOWSKA Daria
LKS Vectra Włocławek 06
07
06
07
U14 KPO -- ZRADA Piotr
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
Z/5201/18
Z/5323/18
Z/5204/18
2018
2018
2018
BEZ

5
BEZ
1 1 s 4 1:49.13 DZIEMIDZIK Oliwia
OSTROWSKA Anna
KOWALSKA Urszula
DEJA Liwia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04
04
04
04
U16 KPO -- STEFAŃSKA Malwina
STEFAŃSKA Malwina
STEFAŃSKA Malwina
STEFAŃSKA Malwina
Z/0895/18
Z/0168/18
Z/0896/18
Z/0894/18
2018
2018
2018
2018
4
4
4
3
2 2 s 4 1:51.46 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
WIŚNIEWSKA Marika
DOKSA Maja
SAMOŁOWICZ Liwia
MKL Toruń 05
05
05
04
U16 KPO -- WOŹNIAK Jacek
WOŹNIAK Jacek
MAŃKOWSKI Gabriel B.D.
WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D.
Z/2304/18
Z/0765/18
2018
2018
4
4
3
3
3 3 s 4 1:54.14 WINOGRODZKA Julia
MOSKWA Weronika
KONERA Wiktoria
SURDY Zuzanna
UKS Czapla Białe Błota 04
05
05
05
U16 KPO -- WINOGRODZKI Artur
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Kamila KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
Z/2279/16
Z/1046/19
Z/2658/16
, Z/2655/16
2018
2019
2018
, 2018
2
BEZ
2
5
4 4 s 4 1:56.66 LEŚNIEWSKA Julia
WOJTECKA Natalia
ŚWITANOWSKA Natalia
CZUBASZEK Weronika
GKS Olimpia Grudziądz 04
05
05
05
U16 KPO -- SZUBRING Zbigniew
DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. DEJEWSKI Michał
MAGDOWSKI Michał MAGDOWSKI Michał
CZUBASZEK Jarosław DEJEWSKI Michał
Z/0699/18
, Z/0497/19
Z/4601/17
Z/3882/18
2018
, 2019
2018
2018
4
5
5
BEZ
1 s 5 1:52.92 WARAWĄSOWSKA Martyna
MINTA Kinga
DUMA Martyna
GLIŃSKA Wiktoria
BKS Bydgoszcz 04
05
05
05
U16 KPO -- GURNA Jolanta BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
KAŹMIERCZAK Daniel
B.D. BAUMGART Iwona
, Z/0048/16
Z/2301/18
Z/0108/18
, Z/6554/15
, 2019
2019
2019
, 2019
2
5
3
4
2 s 5 2:00.46 KOPKO Zuzanna
NARWOJSZ Nadia
WAWRZYNOWICZ Julia
BIEGAJ Oliwia
UKS Atos Woźnice 05
05
04
04
U16 WMZ -- B.D.
B.D.
BRODOWSKI Wojciech MORGAŚ Tomasz
MORGAŚ Tomasz
Z/0767/19
Z/0766/19
Z/0067/18
Z/0068/18
2019
2019
2019
2019


3
5
3 s 5 2:00.92 KONIECZNA Joanna
KRZEMIŃSKA Emilia
KUCIŃSKA Matylda
KAŹMIERCZAK Sylwia
LKS Vectra Włocławek 04
05
04
04
U16 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka
ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka
NOWAKOWSKA Agnieszka
, Z/0840/16
Z/5205/18
, Z/4127/17
Z/1105/19
, 2019
2019
, 2019
2019
4
BEZ
5

4 s 5 2:06.34 PENSKO Zuzanna
KUNICKA Weronika
KOŁODZIEJCZAK Patrycja
JANKOWSKA Iga
LUKS Start Nakło 07
07
06
06
U14 KPO -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna
KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna
, Z/1198/18
Z/0534/18
, 2019
2019

BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.65 PRZYBYŁ Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0248/15 2018 1
2 f 1 1.65 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U18 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2019 2
3 f 1 1.65 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP II STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
4 f 1 1.55 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2
4 f 1 1.55 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2018 3 LDK!
6 f 1 1.50 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK!
7 f 1 1.50 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK!
8 f 1 1.45 CYCKOWSKA Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP IV B.D. Z/3778/18 2018 5
8 f 1 1.45 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 04 U16 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2018 5 LDK!
10 f 1 1.30 ORDAŃSKA Laura GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3488/17 , 2018 5 LDK!
1 f 2 1.57 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04 U16 WN III LDK!
2 f 2 1.50 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP IV KALINOWSKA Katarzyna Z/0587/18 2018 4 LDK!
3 f 2 1.35 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- B.D. Z/3780/18 2018
4 f 2 1.30 KRZYWIEC Zuzanna UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/4891/18 , 2018 BEZ LDK!
5 f 2 1.30 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2018 BEZ LDK!
6 f 2 1.30 SOWIŃSKA Wiktoria MUKL Brodnica 05 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0873/19 2019
1 f 3 1.50 KAWAŁKOWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP IV DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/3887/18 2018 BEZ LDK!
2 f 3 1.45 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 06 U14 WN IV B.D. Z/0834/19 2019
3 f 3 1.40 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 06 U14 WN V B.D. Z/0838/19 2019
4 f 3 1.30 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał Z/4410/18 2018
5 f 3 1.25 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1044/19 2019
6 f 3 1.20 BONIŚNIAK Alicja UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1071/19 2019
7 f 3 1.10 RADKOWSKA Maja UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- B.D. Z/1049/19 2019
7 f 3 1.10 RUCIŃSKA Natalia UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1050/19 2019
Tyczka K
1 f 1 4.10 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U23 PM M KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2018 1
2 f 1 3.70 BERENSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 Sen OP I SZYMCZAK Edward B.D. , Z/0972/19 , 2019
3 f 1 3.60 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U23 PM I JURGA Łukasz Z/0016/14 2019 1
4 f 1 3.60 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U23 PM I MIGDA Leszek Z/0583/15 2019 1
5 f 1 3.40 PLAK Malwina RKS Łódź 02 U18 LD I SZABLEWSKI Tadeusz Z/3535/16 2018 1
6 f 1 3.20 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 03 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2018 2
7 f 1 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 02 U18 LD II SZABLEWSKI Tadeusz Z/2708/16 2018 1
8 f 1 3.10 KANIA Malwina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II B.D. Z/4399/18 2018 2
9 f 1 3.00 PORĘBA Martyna KL Gdynia 02 U18 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa Z/0328/16 2018 2
10 f 1 2.90 TRACZYK Agata SKLA Sopot 01 U20 PM III JURGA Łukasz Z/3542/18 2019
11 f 1 2.80 OGIEGŁO Pola WKS Flota Gdynia 02 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/3692/15 2018 4
12 f 1 2.60 DĄBROWSKA Marta Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 05 U16 PM IV MIGDA Leszek Z/0050/19 2019
W dal K
1 f 1 5.60 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN II PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1
2 f 1 5.51 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP II KECLER Szymon Z/1291/15 2018 1
3 f 1 5.47 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U23 KP II KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2018 1
4 f 1 5.39 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
5 f 1 5.23 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 01 U20 WN III MICHAŁEK Piotr Z/5797/15 2018 2
6 f 1 5.10 CIESIELSKA Natalia MKL Jarocin # 00 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1554/15 2019 3
7 f 1 5.04 KUBALA Amelia AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM IV POGORZELSKA Marta PROKOP Wojciech , Z/2982/17 , 2019 4 LDK!
8 f 1 4.96 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
9 f 1 4.83 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 2 LDK!
10 f 1 4.51 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.44 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1573/16 2018 4
12 f 1 4.29 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3045/17 2018 4
13 f 1 3.84 CZARZASTA Wiktoria Orka Iława Athletics 04 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. , Z/0337/19 , 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3.83 DOMAŃSKA Anna CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0182/19 2019
15 f 1 3.83 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
16 f 1 3.68 GÓRNA Barbara KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3728/18 2018 5
17 f 1 3.19 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 09 U12 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2019
  f 1 NM BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
  f 1 NM DROŻYNER Oliwia UKS Sokół Węgorzewo # 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian , Z/3542/17 , 2019 5 LDK!
1 f 2 4.86 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP IV B.D. Z/4012/17 2018 4
2 f 2 4.83 LEŚNIEWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP IV SZUBRING Zbigniew Z/0699/18 2018 4
3 f 2 4.64 DUMA Martyna BKS Bydgoszcz 05 U16 KP V KAŹMIERCZAK Daniel Z/0108/18 2019 3
4 f 2 4.54 STAŚKIEWICZ Natalia UKB Szubin 05 U16 KP V B.D. PAWLAK Sandra , Z/3903/16 , 2019 4 LDK!
5 f 2 4.53 ZAWODNIK Maja MUKL Brodnica 04 U16 KP V AFELTOWICZ Karol Z/0241/19 2019 4
6 f 2 4.52 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 05 U16 KP V JETTER Piotr JETTER Piotr Z/4890/18 2018 BEZ LDK!
7 f 2 4.49 DOKSA Maja MKL Toruń 05 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/2304/18 2018 3 LDK!
8 f 2 4.27 KUCIŃSKA Marta BKS Bydgoszcz 04 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0109/18 2018 BEZ
9 f 2 4.26 KUCIŃSKA Matylda LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/4127/17 , 2019 5 LDK!
10 f 2 4.19 ŚWITANOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- MAGDOWSKI Michał MAGDOWSKI Michał Z/4601/17 2018 5 LDK!
11 f 2 4.18 MILAK Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 05 U16 KP -- KOHUTEK Artur Z/1762/18 2018 BEZ
12 f 2 4.15 MOSKWA Weronika UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1046/19 2019 BEZ LDK!
13 f 2 4.11 SZCZEPAŃSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/3837/18 2019 BEZ LDK!
14 f 2 4.07 ŻAKOWIECKA Vanessa LKS Vectra Włocławek 05 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0714/18 2019 BEZ LDK!
15 f 2 3.98 BEHRENDT Julia MKL Toruń 05 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/5162/18 2018 BEZ
16 f 2 3.90 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04 U16 WN -- LDK!
  f 2 NM WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -- WINOGRODZKI Artur Z/2279/16 2018 2 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.91 SKOWRON Zuzanna LIUKS Kruszwica 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej BEZ LDK!
2 f 1 3.56 KAROW Natasza UKS Czapla Białe Błota # 08 U12 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/1067/19 2019 LDK!
3 f 1 3.56 KWIATKOWSKA Olga GKS Olimpia Grudziądz 08 U12 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał Z/5656/18 2018 BEZ LDK!
4 f 1 3.47 ANDRZEJCZAK Lena LKS Vectra Włocławek 09 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0587/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 3.31 PAWLOWSKA Oliwia LUKS Lidzbark Welski 08 U12 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/3393/18 2019 BEZ
6 f 1 3.16 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 10 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2019 BEZ LDK!
7 f 1 3.09 ADAMOWSKA Zuzanna UKB Szubin 08 U12 KP -- B.D.
8 f 1 3.06 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek # 10 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
9 f 1 3.00 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 09 U12 KP -- PAWLAK Sandra BEZ LDK!
10 f 1 2.95 NOWICKA Marta LUKS Serock 09 U12 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/0979/19 2019
11 f 1 2.93 ŚWIEC Nadia LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0594/19 2019 LDK!
12 f 1 2.91 ZAKRZEWSKA Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 U12 KP --
13 f 1 2.86 WOJTECKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 09 U12 KP --
14 f 1 2.81 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 10 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2018 BEZ
15 f 1 2.75 MAŁKOWSKA Zuzanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech LDK!
16 f 1 2.37 RÓŻYCKA Urszula LUKS Serock 09 U12 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/0982/19 2019
1 f 2 4.89 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 06 U14 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2018 5 LDK!
2 f 2 4.81 ORZECHOWSKA Noemi UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Grażyna KARNAS Kinga Z/3131/18 2018 BEZ LDK!
3 f 2 4.73 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 06 U14 KP -- MORITZ Rafał MORITZ Rafał , Z/3924/18 , 2018 5 LDK!
4 f 2 4.42 JANKOWSKA Angelika UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Kinga Z/3123/18 2018 BEZ LDK!
5 f 2 4.36 MACINA Julia BOSiR Barcin 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3925/18 2018 BEZ
6 f 2 4.36 GRABOWSKA Nikola MKS Sambor Tczew 07 U14 PM -- B.D. Z/0684/19 2019
7 f 2 4.24 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2019 BEZ LDK!
8 f 2 4.17 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin BEZ LDK!
9 f 2 4.16 SZURKIEWICZ Monika UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3559/18 2019 BEZ LDK!
10 f 2 4.14 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0142/18 2019 BEZ
11 f 2 4.13 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1011/19 2019 BEZ
12 f 2 4.12 WRÓBEL Olivia UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- B.D. Z/0839/19 2019
13 f 2 4.10 JANKOWSKA Marika UKS Czapla Białe Błota 05 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3124/18 2018 BEZ LDK!
14 f 2 4.04 NOWICKA Kinga BOSiR Barcin 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3921/18 2018 BEZ
15 f 2 4.01 DYDECKA Zuzanna OLA Kujawsko-pomorskie 06 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
16 f 2 3.95 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 07 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/0944/18 2019 BEZ LDK!
17 f 2 3.99 SALA Malwina GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał , Z/3889/18 , 2018 BEZ LDK!
17 f 2 3.99 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło # 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna LDK!
19 f 2 3.88 JENDRZEJEWSKA Jagoda LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna Z/1379/19 2019 BEZ LDK!
20 f 2 3.82 BONIŚNIAK Alicja UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1071/19 2019
21 f 2 3.80 KILANOWSKA Patrycja LUKS Lidzbark Welski 07 U14 WN -- AFELTOWICZ Karol Z/2564/17 2019 BEZ
22 f 2 3.78 MIETKOWSKA Maja UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP --
23 f 2 3.78 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 06 U14 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał LDK!
24 f 2 3.62 JANKA Otylia UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- B.D. Z/1042/19 2019
25 f 2 3.61 RABINEK Kinga BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1056/19 2019
26 f 2 3.57 ORZECHOWSKA Aneta UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga B.D. KARNAS Kinga Z/3130/18 2018 BEZ LDK!
27 f 2 3.54 BASIOR Zuzanna KM Aktywni Sochaczew 06 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0431/19 2019 LDK!
28 f 2 3.52 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech Z/0778/19 2019 LDK!
29 f 2 3.51 KAMIŃSKA Dominika LUKS Serock 06 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0578/19 2019
30 f 2 3.43 DAMSKA Wiktoria UKB Szubin 06 U14 KP -- B.D.
31 f 2 3.41 BUJEWSKA Tatiana UKB Szubin 07 U14 KP -- WOCHNA Marek Z/1348/19 2019 BEZ
32 f 2 3.35 BIEŃKOWSKA Julia BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1008/19 2019
33 f 2 3.28 DROZD Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 07 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0912/19 2019 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.35 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
2 f 1 12.16 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U23 KP I KAŹMIERCZAK Daniel Z/0229/14 2018 1
3 f 1 12.14 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP I ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
4 f 1 11.74 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
5 f 1 11.38 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ III MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
6 f 1 11.27 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2018 3 LDK!
7 f 1 11.05 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U20 LD III MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
8 f 1 11.00 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP III WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2018 2 LDK!
9 f 1 9.41 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
Kula (2) K
  f 2 9.25 MICHALAK Karolina AML Słupsk 06 U14 PM -- WITEK Mirosław KOPEĆ Bernadeta Z/0019/18 2019 5 LDK!
  f 2 12.02 KUCIŃSKA Klaudia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 06 U14 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0709/19 2019 5 LDK!
1 f 2 10.26 BESZCZYŃSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP -- KENSIK Jan BEZ LDK!
2 f 2 9.81 ORZECHOWSKA Aneta UKS Czapla Białe Błota 06 U14 KP -- KARNAS Kinga B.D. KARNAS Kinga Z/3130/18 2018 BEZ LDK!
3 f 2 8.48 UCIŃSKA Maria UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz Z/3560/18 2019 BEZ LDK!
4 f 2 8.16 NOWAK Agata UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz B.D. Z/0762/17 2019 LDK!
5 f 2 7.82 DZIERŻAWSKA Daria LIUKS Kruszwica 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/0791/18 2018 LDK!
6 f 2 7.52 LISOWSKA Karolina UKS Sokół Węgorzewo 06 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0908/19 2019 LDK!
7 f 2 7.44 SIKORA Natalia MLKS Nadwiślanin Chełmno 06 U14 KP --
8 f 2 7.36 POLITOWSKA Zuzanna UKS Cyprianka 06 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
9 f 2 5.32 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0533/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.02 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2018 2 LDK!
2 f 1 12.52 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK!
3 f 1 12.28 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
4 f 1 11.77 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 2
5 f 1 10.58 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3
6 f 1 10.36 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U18 KP IV WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2019 3 LDK!
7 f 1 10.09 DYBICH Daria LKS Lubawa 04 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3103/18 2019 LDK!
8 f 1 9.90 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
9 f 1 9.57 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2018 2 LDK!
10 f 1 9.43 KAŁDAN Monika MKS Sambor Tczew 02 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/1163/16 2019 4
11 f 1 9.34 AUGUSTYNIAK Kinga GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- SCHUBRING Zbigniew Z/3886/18 2018 5
12 f 1 9.33 SOKOŁOWSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 04 U16 WN V CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/0947/18 2019 5
  f 1 NM SUSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 02 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/2949/16 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 14.21 WITEK Marcelina AML Słupsk 95 Sen PM I WITEK Mirosław Z/4493/11 2019 MM
1 f 2 9.89 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn Płoty 01 U20 ZP IV KECLER Szymon Z/1291/15 2018 1
60 m M
1 1 s 1 7.91 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 8.10 RADOŃ Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 06 U14 KP -- KACZOCHA Alina B.D. , Z/0586/19 , 2019 LDK!
3 4 s 1 8.51 PAŁKOWSKI Paweł MUKL Brodnica 06 U14 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/0238/19 2019 BEZ
4 5 s 1 8.60 KOSIAK Jakub LIUKS Kruszwica 06 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej Z/3890/18 2018 BEZ LDK!
5 11 s 1 8.99 NOWAK Antoni UKS Wyspiański Szubin 06 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/0771/17 2019 BEZ
6 12 s 1 9.00 KONDEL Damian BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/2298/18 2019
7 27 s 1 9.62 WEKWEJT Dawid LIUKS Kruszwica 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3892/18 2018 LDK!
8 35 s 1 10.00 KOWALSKI Piotr LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0183/17 2019 BEZ LDK!
1 3 s 2 8.33 LACH Radosław MKL Toruń 06 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna BEZ
2 6 s 2 8.74 BEMBNISTA Dawid LUKS Start Nakło 07 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna JANKOWSKA Joanna Z/1377/19 2019 LDK!
3 7 s 2 8.76 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 07 U14 KP -- MORITZ Rafał BEZ LDK!
4 10 s 2 8.98 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U14 KP --
5 13 s 2 9.02 BORZĘCKI Igor MKL Toruń 06 U14 KP --
6 22 s 2 9.42 ORLIŃSKI Tymoteusz LKS Vectra Włocławek # 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0590/19 2019 LDK!
7 23 s 2 9.45 ZAWITOWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 06 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0346/18 2019 BEZ LDK!
8 25 s 2 9.53 KLISZEWSKI Patryk UKB Szubin 06 U14 KP -- PAWLAK Sandra BEZ LDK!
1 16 s 3 9.08 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel BEZ
2 17 s 3 9.25 GIEDROJĆ Krzysztof MKL Toruń 06 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel
3 20 s 3 9.33 LUBAWY Krzysztof UKB Szubin 07 U14 KP -- PAWLAK Sandra LDK!
4 26 s 3 9.57 FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 07 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz LDK!
5 30 s 3 9.70 WOJTAŚ Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3287/18 2018 LDK!
6 34 s 3 9.90 WYSZYŃSKI Szymon LUKS Serock 07 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0980/19 2019
7 38 s 3 10.17 MĄDRY Wiktor LIUKS Kruszwica 07 U14 KP -- B.D.
8 41 s 3 11.22 ZIELIŃSKI Marcel GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
1 15 s 4 9.04 ARUNSI Uba UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3115/18 2018
2 29 s 4 9.64 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin # 10 U12 KP -- LUZAK Andrzej LDK!
3 31 s 4 9.74 ŻURAWSKI Jakub LIUKS Kruszwica 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej LDK!
4 33 s 4 9.82 LANGOWSKI Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 08 U12 KP -- LATAŃSKI Grzegorz LDK!
5 39 s 4 10.32 KARWACKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1043/19 , 2019 LDK!
6 40 s 4 10.65 GRZEGOREK Jakub LIUKS Kruszwica 08 U12 KP --
7 42 s 4 13.44 TYLL Mateusz LUKS Start Nakło 07 U14 KP --
1 8 s 5 8.92 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. BEZ LDK!
2 19 s 5 9.32 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 09 U12 LD -- KOWALSKI Robert Z/0972/18 2019 BEZ
3 21 s 5 9.40 TŁOCZEK Filip BKL Bełchatów 07 U14 LD -- B.D. BEZ LDK!
4 32 s 5 9.75 CIBOROWSKI Jakub KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech LDK!
5 36 s 5 10.01 RUCIŃSKI Krzysztof UKS Sprint Przeźmierowo 08 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0476/19 2019
6 37 s 5 10.03 SELERSKI Jakub KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0703/19 2019 LDK!
7 43 s 5 16.63 LISSOWSKI Julian KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech LDK!
1 9 s 6 8.93 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
2 14 s 6 9.04 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0252/19 2019 BEZ LDK!
3 18 s 6 9.29 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0253/19 2019 BEZ LDK!
4 24 s 6 9.49 KUCHCIŃSKI Seweryn UKS Atos Woźnice 07 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BEZ LDK!
5 28 s 6 9.63 JABŁOŃSKI Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 09 U12 KP --
1 1 s 7 7.41 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2018 2 LDK!
2 2 s 7 7.51 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP -- AFELTOWICZ Karol Z/0237/19 2019 2
3 3 s 7 7.56 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
4 4 s 7 7.66 MAJER Mikołaj LIUKS Kruszwica 04 U16 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej Z/4557/17 2018 3 LDK!
4 5 s 7 7.66 SIERPNIEWSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- B.D. Z/5614/18 2018 5
6 9 s 7 7.93 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
7 10 s 7 7.96 RESZKA Mieszko GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP -- B.D. Z/0495/19 2019
8 17 s 7 8.28 PANKOWSKI Maciej MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0240/19 2019
1 7 s 8 7.90 STYPIK Piotr LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04 U16 WN -- GIERYSZEWSKI Andrzej Z/3163/18 2019 BEZ
2 12 s 8 7.99 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0459/18 2019 5 LDK!
3 13 s 8 8.03 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0714/19 2019 BEZ
4 16 s 8 8.11 STRUŻYŃSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan Z/0525/19 2019 LDK!
5 18 s 8 8.64 KUCHARSKI Kacper BOSiR Barcin 05 U16 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3929/18 , 2018 BEZ LDK!
6 20 s 8 8.89 SUSKI Jan UKS Cyprianka 05 U16 KP -- JETTER Piotr BEZ LDK!
7 23 s 8 17.11 FORGIEL Karol BOSiR Barcin 04 U16 KP --
1 6 s 9 7.88 BACZEWSKI Dominik UKS Atos Woźnice 04 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0069/18 2019 5
2 8 s 9 7.91 OLENIUK Jarosław UKS Sokół Węgorzewo 04 U16 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0905/19 2019 LDK!
3 14 s 9 8.04 CIĘŻKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1398/19 2019 LDK!
4 15 s 9 8.09 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK!
5 22 s 9 8.94 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0445/18 , 2019 BEZ LDK!
1 11 s 10 7.98 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
2 19 s 10 8.70 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4093/18 2018 BEZ
3 21 s 10 8.90 POSTAREMCZAK Ryszard UKS Sprint Przeźmierowo 04 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0472/19 2019
1 3 e 1 6.86 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 1
2 4 e 1 6.88 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
3 9 e 1 7.03 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
4 10 e 1 7.05 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
5 18 e 1 7.18 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
6 22 e 1 7.25 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0089/15 , 2018 2 LDK!
7 34 e 1 7.40 RYDER Dawid MKL Toruń 00 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15 2018 2
8 39 e 1 7.43 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Weteran WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2018 2
1 2 e 2 6.81 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M
2 5 e 2 6.97 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
3 7 e 2 7.01 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2018
4 8 e 2 7.01 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2018 2
5 13 e 2 7.10 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
6 15 e 2 7.15 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
7 20 e 2 7.21 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/0440/19 2019 3
1 1 e 3 6.67 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 92 Sen KP -- OLSZEWSKI Ryszard Z/1077/11 2018 MM
2 6 e 3 6.98 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU -- B.D. Z/0103/14 2019 M
3 11 e 3 7.06 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018 2
4 12 e 3 7.09 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 3
5 14 e 3 7.13 PIOTROWSKI Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 99 U23 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0582/16 2018 2
6 17 e 3 7.16 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3991/18 2019 2
7 64 e 3 9.92 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 08 U12 WN -- B.D. LDK!
1 16 e 4 7.15 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert # , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
2 19 e 4 7.21 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2018 3 LDK!
3 21 e 4 7.24 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
4 23 e 4 7.25 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
5 24 e 4 7.30 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
6 25 e 4 7.30 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
7 28 e 4 7.35 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
  e 4 DQ CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
1 29 e 5 7.35 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
1 27 e 5 7.35 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
3 30 e 5 7.36 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/3489/17 2018 3
4 32 e 5 7.38 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2019 2 LDK!
5 33 e 5 7.39 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/4753/15 2018 3 LDK!
6 36 e 5 7.40 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN -- FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
7 37 e 5 7.40 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/3374/18 2018 3
  e 5 DQ ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -- KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 2 LDK!
1 26 e 6 7.33 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0566/18 2018 3
2 35 e 6 7.40 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
3 38 e 6 7.42 SLUPSKYI Bohdan AZS-AWFiS Gdańsk 99 U23 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0731/19 2019 3
4 43 e 6 7.52 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 4
5 44 e 6 7.53 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
6 47 e 6 7.58 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U20 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2019 3 LDK!
1 40 e 7 7.45 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2019
2 45 e 7 7.54 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
3 46 e 7 7.57 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U18 WN -- TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0480/17 2018 3 LDK!
4 50 e 7 7.63 DOMARECKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3661/18 2019 BEZ
5 53 e 7 7.75 SKRZECZ Maksymilian AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/3567/17 2019 4 LDK!
1 48 e 8 7.59 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2018 3 LDK!
2 49 e 8 7.63 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2019 5 LDK!
3 52 e 8 7.74 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2019 5
4 56 e 8 7.82 WITTBRODT Marcin KL Gdynia 01 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/5512/15 2018 BEZ
5 57 e 8 7.89 CHRZĘŚCIEWSKI Dawid WKS Flota Gdynia 02 U18 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0135/19 2019
6 60 e 8 8.24 SZCZODRZYŃSKI Piotr niest. Poznań 74 Weteran WP -- B.D. B.D. , Z/0346/19 , 2019
  e 8 DQ ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 91 Sen PM --
1 55 e 9 7.78 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
2 59 e 9 8.22 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0015/19 2019 BEZ
3 61 e 9 8.26 GÓRNY Jacek KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 71 Weteran MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0773/19 2019
4 62 e 9 8.63 JASION Artur PZWLA Toruń 72 Weteran KP --
1 31 e 10 7.37 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2018 3
2 41 e 10 7.45 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2018 2
3 42 e 10 7.51 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2019
4 51 e 10 7.69 JENCZ Robert niestowarzyszony 02 U18 --
5 54 e 10 7.77 POGORZELSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/5405/18 2018 5
6 58 e 10 7.90 KUTNIK Miłosz UKS Sokół Węgorzewo 02 U18 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert PALUCH Krystian Z/3545/17 2019 BEZ LDK!
7 63 e 10 9.40 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0250/19 2019 BEZ
1 f 1 6.84 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
2 f 1 6.86 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP -- OSIK Tadeusz Z/3831/11 2018 M
3 f 1 6.87 BALCEREK Adam OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/0436/14 2018 1
4 f 1 6.93 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU -- B.D. Z/0103/14 2019 M
5 f 1 6.95 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
6 f 1 6.97 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2018
7 f 1 6.99 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
8 f 1 7.10 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2018 2
1 f 2 7.36 OLISIEJKO Samuel MKL Toruń 04 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2750/16 2018 2 LDK!
2 f 2 7.50 SIERPNIEWSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 05 U16 KP -- B.D. Z/5614/18 2018 5
3 f 2 7.52 RUMIŃSKI Mikołaj MUKL Brodnica 04 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0355/18 2019 4 LDK!
4 f 2 7.62 RESZKA Mieszko GKS Olimpia Grudziądz 04 U16 KP -- B.D. Z/0495/19 2019
5 f 2 7.87 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 05 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2019 BEZ
6 f 2 8.23 CIĘŻKI Paweł LUKS Start Nakło 04 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1398/19 2019 LDK!
200 m M
1 s 1 31.49 PALUSZAK Oliwier LIUKS Kruszwica 08 U12 KP -- LUZAK Andrzej Z/3893/18 2018 BEZ LDK!
2 s 1 33.33 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2018
1 s 2 30.33 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 07 U14 KP -- B.D. BEZ LDK!
2 s 2 31.72 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 08 U12 KP -- SZKOP Urszula ZIÓŁKOWSKI Marek LDK!
3 s 2 35.36 KARWACKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1043/19 , 2019 LDK!
4 s 2 37.77 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 08 U12 KP -- B.D. Z/1052/19 2019
1 s 3 30.06 MIELCAREK Marek niest. Bydgoszcz 48 Weteran KP -- B.D. B.D. , Z/0345/19 , 2019 BEZ
2 s 3 31.32 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 08 U12 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/2297/18 2019
3 s 3 33.95 ŻURAWSKI Jakub LIUKS Kruszwica 09 U12 KP -- LUZAK Andrzej LDK!
4 s 3 35.55 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 10 U12 KP -- MAKOWSKA Paulina BEZ
5 s 3 48.23 LISSOWSKI Julian KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 09 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech LDK!
1 3 s 4 22.02 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2018 1
2 9 s 4 23.04 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
3 17 s 4 23.79 WĘSIERSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/5858/15 2019 3
4 19 s 4 23.96 WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U20 WN IV LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2019 3 LDK!
5 23 s 4 24.20 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
1 16 s 5 23.46 BIZUNOWICZ Kamil MKS Truso Elbląg 01 U20 WN III LICZNERSKI Jacek Z/0479/16 2019 4 LDK!
2 20 s 5 24.10 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM IV DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
3 21 s 5 24.15 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2019 4 LDK!
4 28 s 5 24.30 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL IV KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
1 15 s 6 23.41 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2018 3 LDK!
2 18 s 6 23.95 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
3 24 s 6 24.24 FAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 01 U20 WN IV TYKARSKI Marek Z/5532/15 2018 3
4 29 s 6 24.40 PIECZUŁAJTIS Patryk UKS Jedynka Bartoszyce 01 U20 WN IV FIGAT Mirosław Z/0450/16 2019 3
5 31 s 6 24.49 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
1 25 s 7 24.25 PIEKOSZEWSKI Dominik LKS Lubawa 03 U18 WN IV TYKARSKI Marek KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0480/17 2018 3 LDK!
2 26 s 7 24.25 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U20 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
3 27 s 7 24.27 FILIPOWICZ Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/5620/18 2019
4 34 s 7 25.09 NOWAKOWSKI Oskar BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/3646/17 2018 4
5 36 s 7 25.70 MARKIEWICZ Jan MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0727/19 2019
1 30 s 8 24.46 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/3489/17 2018 3
2 32 s 8 24.74 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3068/17 2018 4
3 33 s 8 24.94 JARZYNA Damian LKS Lubawa 00 U20 WN -- TYKARSKI Marek Z/2705/17 2018 4
1 11 s 9 23.22 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2018 2
2 12 s 9 23.28 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 2 LDK!
3 35 s 9 25.37 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
4 38 s 9 26.59 MAŁOLEPSZY Rafał LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3319/17 2018 BEZ LDK!
  s 9 DQ JENCZ Robert niestowarzyszony 02 U18 --
1 14 s 10 23.39 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2018 2
2 22 s 10 24.20 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2018 2 LDK!
3 37 s 10 26.19 STĘPNIAK Radosław niest. Wrocław 71 Weteran DS -- B.D. Z/1258/19 2019 BEZ
4 39 s 10 26.74 NIEDZIELA Mateusz LKS Lubawa 02 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3342/16 2018 BEZ
5 40 s 10 28.24 ŻURAWSKI Bogumił niest. Warszawa 59 Weteran MZ -- B.D. BEZ
1 2 s 11 21.60 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 96 Sen LU I B.D. Z/0103/14 2019 M
2 4 s 11 22.28 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom 93 Sen MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/3688/11 2018 M
3 7 s 11 22.64 LEWANDOWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań 93 Sen WP II REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1358/13 2018 1
4 8 s 11 22.92 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2018 2
1 1 s 12 21.59 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019 1
2 5 s 12 22.32 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2018 3
3 6 s 12 22.50 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP II WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
4 10 s 12 23.15 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ III RADKE Karol Z/1764/13 2018 BEZ
5 13 s 12 23.34 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP III WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2018 2 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.29 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 04 U16 KP III AFELTOWICZ Karol Z/0237/19 2019 2
2 2 s 1 38.34 PIECHOWIAK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 04 U16 KP III B.D. Z/0148/18 2018 3
3 3 s 1 39.73 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 04 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/4126/17 , 2019 4 LDK!
4 5 s 1 40.58 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 04 U16 KP V PLISZKA Julia Z/1427/17 2018 5
1 4 s 2 39.86 BŁASZCZYK Norbert UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3116/18 2018 3 LDK!
2 6 s 2 41.90 SOŁTYS Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 05 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz B.D. Z/2274/18 2018 BEZ LDK!
3 12 s 2 48.47 KMIEĆ Jędrzej UKB Szubin 05 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/0945/18 2019 BEZ LDK!
4 13 s 2 52.72 BOGUSŁAWSKI Jakub UKS Wyspiański Szubin 05 U16 KP -- STAROŃ Tomasz Z/3874/18 2019
1 9 s 3 50.26 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/3121/18 2018 BEZ LDK!
2 10 s 3 50.69 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 06 U14 KP --
3 11 s 3 50.80 SOBCZAK Maciej UKS Wyspiański Szubin 07 U14 KP -- STAROŃ Tomasz Z/0765/17 2019 BEZ
4 13 s 3 52.13 KURZEWSKI Kacper UKS Czapla Białe Błota # 06 U14 KP -- KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1072/19 , 2019 LDK!
1 7 s 4 42.19 STALĘGA Sergiusz KS Zamek Kurzętnik 04 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/0089/18 2018 5
1 1 s 4 46.28 MAMOT Jakub MUKS Kadet Rawicz 06 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4087/18 2018 BEZ
2 8 s 4 42.52 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0714/19 2019 BEZ
2 6 s 4 48.64 PAŁKOWSKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna 06 U14 PM --
3 9 s 4 42.74 OLENIUK Jarosław UKS Sokół Węgorzewo 04 U16 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0905/19 2019 LDK!
3 19 s 4 56.07 CIBOROWSKI Jakub KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech LDK!
4 10 s 4 43.64 BARANOWSKI Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 04 U16 WN -- ŁUKIAN Paweł Z/3347/18 2019 BEZ LDK!
5 11 s 4 45.63 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4093/18 2018 BEZ
1 4 s 5 47.71 WOŁK-WOŁKOW Bartosz LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZRADA Piotr Z/5199/18 2018 BEZ LDK!
2 8 s 5 49.57 GIEDROJĆ Krzysztof MKL Toruń 06 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel
3 14 s 5 52.22 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1055/19 2019 BEZ
4 18 s 5 55.70 KARNIA Ksawery GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał Z/4607/17 2018 BEZ LDK!
5 24 s 5 58.32 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2019 BEZ LDK!
6 25 s 5 62.93 PISZCZEK Kacper LUKS Start Nakło # 07 U14 KP --
1 2 s 6 46.88 WESOŁOWSKI Emil UKS Czapla Białe Błota 07 U14 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew Z/3140/18 2018 BEZ LDK!
2 5 s 6 48.54 LIS Michał LKS Vectra Włocławek 07 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0573/18 2019 BEZ LDK!
3 7 s 6 48.67 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 06 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel BEZ
4 12 s 6 51.78 ŚLIŻ Mateusz BKS Bydgoszcz 07 U14 KP -- BAUMGART Iwona Z/0921/19 2019
5 15 s 6 53.11 WAWRZYNOWICZ Dawid UKS Atos Woźnice 05 U16 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0253/19 2019 BEZ LDK!
6 17 s 6 55.04 SZATKOWSKI Kasjan LIUKS Kruszwica 07 U14 KP -- B.D. BEZ
1 3 s 7 47.54 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 06 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2019 BEZ LDK!
2 16 s 7 53.84 WAWRZYNOWICZ Gabriel UKS Atos Woźnice 06 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz Z/0252/19 2019 BEZ LDK!
3 20 s 7 56.42 SADOWSKI Oliwier OLA Kujawsko-pomorskie 07 U14 KP -- JETTER Piotr LDK!
4 21 s 7 56.43 SELERSKI Jakub KM Aktywni Sochaczew 07 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0703/19 2019 LDK!
5 22 s 7 57.69 ŁUGIEWICZ Filip GKS Olimpia Grudziądz 07 U14 KP -- DEJEWSKI Michał LDK!
6 23 s 7 58.02 PIENIAK Gabriel UKS Sokół Węgorzewo 06 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0903/19 2019 LDK!
1 1 s 8 34.78 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2018 2 LDK!
2 4 s 8 35.59 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2019 2
3 6 s 8 36.00 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
4 7 s 8 36.12 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD -- SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
1 2 s 9 35.16 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 2
2 3 s 9 35.52 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 3
3 5 s 9 35.84 KINCZEWSKI Filip BKS Bydgoszcz 01 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/0144/18 2018 3
4 11 s 9 37.19 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
5 13 s 9 37.47 GLAZIK Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. Z/0257/19 2019 BEZ
1 12 s 10 37.45 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2019 4 LDK!
2 14 s 10 37.56 PRZĄDAK Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert # , Z/2614/16 , 2019 BEZ LDK!
3 15 s 10 37.58 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2774/15 2019 4
4 16 s 10 38.13 KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2018 3
5 22 s 10 39.72 SZCZUBEŁEK Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0297/19 2019 3
1 9 s 11 36.69 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
2 10 s 11 37.00 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
3 19 s 11 38.53 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2019 5
4 29 s 11 43.16 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 06 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2019
1 17 s 12 38.20 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/4023/17 2018 3 LDK!
2 25 s 12 41.25 GOSTOMCZYK Jan MKS Święc Sławno 05 U16 ZP V KAPAŁA Leszek Z/1031/18 2018 4
3 26 s 12 41.96 STĘPNIAK Radosław niest. Wrocław 71 Weteran DS -- B.D. Z/1258/19 2019 BEZ
4 28 s 12 42.48 GOŚCINIAK Włodzimierz MKL Jarocin # 65 Weteran WP -- B.D. Z/0975/19 2019
  s 12 DNF WENDICKI Dariusz KS Warszawianka W-wa 64 Weteran MZ -- B.D. Z/0726/19 2019
1 8 s 13 36.59 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2019 3 LDK!
2 18 s 13 38.40 ZAWADZKI Kajetan MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek
3 20 s 13 38.84 WYZGA Rafał MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek
4 21 s 13 38.93 GRZYWACZ Maciej KS Wda Świecie 02 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/4369/17 2018 4
5 24 s 13 40.58 SROKA Gracjan MKS Święc Sławno 04 U16 ZP V KAPAŁA Leszek Z/0511/18 2018 5
6 27 s 13 42.16 ŁUNIO Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 04 U16 PM V RATAJCZAK Maciej Z/0015/19 2019 BEZ
1 23 s 14 39.75 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 05 U16 WN IV B.D. Z/0132/19 2019
2 30 s 14 45.42 ŻURAWSKI Bogumił niest. Warszawa 59 Weteran MZ -- B.D. BEZ
3 31 s 14 47.28 KOWALSKI Marceli NKS Nowe Miasto Lubawskie 06 U14 WN -- B.D. Z/0179/19 2019
4 32 s 14 48.45 OLSZEWSKI Wojciech CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0249/19 2019 BEZ
5 33 s 14 48.91 PALIŃSKI Michał CSiR Susz 07 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0250/19 2019 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.09 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U23 LD II SADACH Aneta # Z/0417/15 2018 1
2 2 s 1 49.35 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 Sen PM II HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
3 7 s 1 50.34 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN II NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
4 11 s 1 51.31 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP III ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/5646/15 , 2019 2 LDK!
5 19 s 1 53.99 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2018 3 LDK!
6 22 s 1 55.72 HANKE Szymon LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0846/16 , 2019 5 LDK!
1 3 s 2 49.54 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia 98 U23 PM II B.D. HAS Rafał , Z/0373/14 , 2018 2
2 4 s 2 49.80 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2018 2
3 5 s 2 50.12 BUCH Natan AZS Łódź 95 Sen LD II SADACH Aneta B.D. Z/1522/11 2018 2
4 6 s 2 50.27 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 2