Spała 03.02.2019
II Halowy Sprawdzian PZLA
60 m K
1 4 e 1 7.70 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
2 8 e 1 7.75 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 2
3 15 e 1 7.86 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
4 19 e 1 7.96 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
5 23 e 1 8.12 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
6 27 e 1 8.27 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2018 4 LDK!
1 2 e 2 7.66 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 12 e 2 7.80 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2018 BEZ LDK!
3 17 e 2 7.94 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
4 20 e 2 7.97 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- CUCH Tadeusz B.D. Z/1971/11 2018 2
5 28 e 2 8.27 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
6 33 e 2 8.50 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
1 1 e 3 7.62 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018 1
2 3 e 3 7.66 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 2
3 5 e 3 7.70 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
4 17 e 3 7.94 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
5 24 e 3 8.13 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
6 30 e 3 8.44 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
1 9 e 4 7.75 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
2 11 e 4 7.75 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
3 13 e 4 7.82 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2018 2
4 14 e 4 7.83 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- B.D. Z/3313/11 2019 1
5 21 e 4 7.99 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2
6 22 e 4 8.02 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -- NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
7 29 e 4 8.29 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
8 31 e 4 8.47 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2018 4
1 6 e 5 7.72 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
2 7 e 5 7.74 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
3 10 e 5 7.75 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2019 M
4 16 e 5 7.87 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2019 2
5 25 e 5 8.14 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
6 26 e 5 8.19 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2
7 31 e 5 8.47 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
1 f 1 7.63 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 f 1 7.66 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William Z/0925/14 2019 1
3 f 1 7.66 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2018 1
4 f 1 7.68 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
5 f 1 7.68 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2018 2
6 f 1 7.71 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
7 f 1 7.71 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 2
1 f 2 7.71 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 Sen MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 f 2 7.72 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
3 f 2 7.75 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2019 M
4 f 2 7.79 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2018 2
5 f 2 7.80 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2018 BEZ LDK!
6 f 2 7.86 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/4171/15 2019 2
7 f 2 7.89 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
200 m K
1 1 s 1 24.13 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 MM
2 7 s 1 25.42 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2
3 35 s 1 28.55 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2018 4
1 2 s 2 24.67 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I JADCZAK Bożena Z/0635/15 2018 M
2 4 s 2 24.75 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 1
3 5 s 2 24.81 RAJEWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 99 U23 DS I STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2019 1
1 6 s 3 25.25 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
2 9 s 3 25.59 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona # 01 U20 II B.D. Z/1746/16 2019
3 15 s 3 25.97 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1
4 16 s 3 26.02 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 1
1 10 s 4 25.71 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II B.D. Z/3313/11 2019 1
2 12 s 4 25.81 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2018 1
3 13 s 4 25.90 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
4 19 s 4 26.11 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK!
1 11 s 5 25.78 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
2 14 s 5 25.95 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M
3 17 s 5 26.05 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
4 24 s 5 26.42 WÓJTOWICZ Magdalena KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA III B.D. GIZA Maciej , Z/0576/17 , 2018 2
1 18 s 6 26.08 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA II B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
2 20 s 6 26.20 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II GIZA Maciej Z/1449/13 2018 2
3 22 s 6 26.40 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU III JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018 2
1 21 s 7 26.27 BIŃKOWSKA Julia RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ III GOS Piotr Z/0508/19 2019
2 23 s 7 26.41 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
3 26 s 7 27.39 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA IV GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
4 28 s 7 27.66 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
1 25 s 8 26.70 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/5568/15 2018 3
2 27 s 8 27.59 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 01 U20 LD IV BLAUSZ Henryka Z/3487/16 2018 3
3 29 s 8 27.67 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2018 3
1 31 s 9 27.80 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 03 U18 LD IV SADACH Aneta Z/3968/17 2018 5
2 33 s 9 28.02 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/3156/16 2018 4
3 34 s 9 28.12 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
4 36 s 9 28.59 KWAPISIEWICZ Julia AZS Łódź 03 U18 LD -- BRÓDKA Daniel BRÓDKA Daniel , Z/3144/17 , 2018 4 LDK!
1 32 s 10 27.95 KŁOS Karina AZS Łódź 03 U18 LD IV BRÓDKA Daniel Z/3143/17 2018 3
2 38 s 10 28.88 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2019 4
3 39 s 10 29.79 SOSNIERZ Maria AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4800/18 2018 BEZ
1 3 s 11 24.74 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/1273/13 , 2019 1
2 8 s 11 25.43 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2018 2
3 30 s 11 27.75 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2018 3
4 37 s 11 28.63 JANKOWSKA Natalia MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0114/17 2018 3
300 m K
1 1 s 1 38.48 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/1152/14 2019 M
2 14 s 1 43.00 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
3 16 s 1 44.01 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- B.D. Z/1733/15 2019 4
1 2 s 2 39.65 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/1477/11 2018 1
2 4 s 2 40.24 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 1
3 12 s 2 42.52 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 2
4 13 s 2 42.69 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek 78 Weteran KP -- NOWAKOWSKI Marian B.D. 3
1 3 s 3 40.18 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2018 M
2 5 s 3 40.33 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
3 8 s 3 41.20 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2
4 10 s 3 41.71 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/1469/13 2018 1
1 6 s 4 40.37 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2018 1
2 7 s 4 40.60 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/0633/15 2018 1
3 9 s 4 41.45 ANDRYCHOWICZ Marta AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/0183/16 2019
4 11 s 4 41.73 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
1 15 s 5 43.70 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/0666/17 2018 2 LDK!
2 17 s 5 45.05 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
3 18 s 5 47.46 ZIĘBA Dominika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/0477/17 2018 5
1 1 s 6 42.44 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2018 3 LDK!
2 2 s 6 43.78 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ III RADKIEWICZ Przemysław Z/3464/18 2018 4 LDK!
3 3 s 6 45.06 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL IV PASZTA Anna CHRIST Marek Z/0815/18 2018 3 LDK!
4 5 s 6 46.15 WUJEK Marta UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP IV B.D. 5
1 4 s 7 45.92 SKRZEK Pola OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ IV GAWENDA Andrzej Z/0149/19 2019 LDK!
2 6 s 7 47.33 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ V RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2018 BEZ LDK!
3 7 s 7 47.40 BURLEWICZ Antonina OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/3470/18 , 2018 5 LDK!
4 8 s 7 47.68 KĘDZIOR Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V NALEPA Marek Z/3363/18 2018 4
400 m K
1 1 s 1 52.13 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2018 MM
2 3 s 1 54.23 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2019
3 4 s 1 54.76 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/0304/15 2019 M
4 10 s 1 59.85 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2018 2
1 2 s 2 53.98 SAGANIAK Justyna UKS 55 Łódź 95 Sen LD M BLAUSZ Henryka B.D. Z/0108/11 2018 M
2 5 s 2 55.29 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2018 M
3 9 s 2 59.61 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK!
4 11 s 2 60.11 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK!
1 6 s 3 55.42 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0932/13 2018 M
2 7 s 3 55.59 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/2554/15 2019 M
3 12 s 3 60.25 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2018 2
4 13 s 3 61.67 ZABIELSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/2839/15 2018 3
1 8 s 4 57.43 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 14 s 4 61.75 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/1772/15 2018 3
3 15 s 4 63.91 GROT Weronika RKS Łódź 00 U20 LD IV KOPEĆ Dominik Z/6301/15 2019 3
4 16 s 4 66.38 BOGUSŁAWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/0746/17 2018 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:33.03 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1
2 2 s 1 1:38.06 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/1186/18 2018 2
3 4 s 1 1:38.66 KRAWCZYŃSKA Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2019 3
4 10 s 1 1:43.49 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
1 3 s 2 1:38.44 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
2 6 s 2 1:41.25 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3
3 7 s 2 1:41.25 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2018 3 LDK!
4 9 s 2 1:42.48 BUDNICKA Zuzanna PTT Delta Płock 02 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/1527/16 2018 3
5 11 s 2 1:43.99 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 4
6 14 s 2 1:46.79 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0916/17 2019 4
1 5 s 3 1:41.04 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2018 2 LDK!
2 8 s 3 1:41.32 GŁĄBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2018 3 LDK!
3 12 s 3 1:44.07 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2018 3 LDK!
4 13 s 3 1:46.56 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
800 m K
1 1 s 1 2:11.47 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
2 2 s 1 2:12.57 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK!
3 4 s 1 2:13.33 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK!
4 5 s 1 2:13.82 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2018 1
5 6 s 1 2:15.44 JELSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/1051/15 2019 1
6 8 s 1 2:21.68 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2018 2
7 11 s 1 2:27.97 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
1 3 s 2 2:12.76 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2
2 7 s 2 2:20.28 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 3
3 9 s 2 2:23.84 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 3
4 10 s 2 2:24.23 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III KOWAL Piotr Z/1805/18 2018 3
1000 m K
1 1 s 1 2:46.92 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 Sen SL -- B.D. B.D. Z/4043/11 2019 1
2 2 s 1 2:48.91 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2018 1
3 3 s 1 2:51.83 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL -- PASZTA Wiesław Z/2532/15 2018 1
4 4 s 1 2:55.08 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona # 00 U20 -- LEANDRO Jean Marc # Z/2075/15 2019
5 5 s 1 2:56.16 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2019 2
6 6 s 1 2:57.76 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD -- BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
7 7 s 1 2:58.58 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/2443/15 2018 2
8 8 s 1 2:58.78 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
9 9 s 1 3:00.68 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 2 LDK!
10 10 s 1 3:01.55 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1
1 11 s 2 3:01.82 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
2 12 s 2 3:02.11 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
3 13 s 2 3:06.08 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2018 3 LDK!
4 14 s 2 3:08.36 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2019 3
5 15 s 2 3:11.44 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U20 LU -- MAZUREK Marek Z/2637/15 2018 3
6 16 s 2 3:12.75 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1470/17 2018 3
7 17 s 2 3:12.96 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0756/19 , 2019 LDK!
8 18 s 2 3:16.33 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 4 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:59.06 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 5:07.90 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 8.91 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 1 LDK!
2 7 e 1 9.30 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
3 9 e 1 9.55 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 2 LDK!
4 10 e 1 9.59 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
5 11 e 1 9.82 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. PASZTA Anna , Z/2802/17 , 2018 3 LDK!
6 12 e 1 10.19 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2018 4 LDK!
7 14 e 1 10.48 RESEL Martyna LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3729/17 2018 4
1 1 e 2 8.68 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
2 3 e 2 8.92 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
3 4 e 2 8.93 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
4 5 e 2 8.97 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
5 6 e 2 9.09 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
6 8 e 2 9.43 GEORGIEVA Natalia RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/3744/17 , 2018 BEZ LDK!
7 13 e 2 10.44 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 4
1 f 1 8.67 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
2 f 1 8.76 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
3 f 1 8.85 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 1 LDK!
4 f 1 8.91 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
5 f 1 9.08 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
6 f 1 9.17 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
7 f 1 9.26 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
8 f 1 9.30 GEORGIEVA Natalia RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/3744/17 , 2018 BEZ LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.69 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
2 2 e 1 8.70 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
3 3 e 1 8.81 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1
4 4 e 1 8.86 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
5 5 e 1 8.87 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
6 6 e 1 9.11 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
7 7 e 1 9.52 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
1 2 e 2 8.91 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
2 3 e 2 8.95 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 4 e 2 9.06 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2
4 8 e 2 9.51 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
5 10 e 2 10.06 OMELIANOWICZ Karolina UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1533/15 2019 3
1 1 e 3 8.83 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 5 e 3 9.22 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
3 6 e 3 9.23 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2
4 7 e 3 9.36 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
5 9 e 3 9.81 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK!
  e 3 DNF NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 2 LDK!
1 f 1 8.62 GOLCZEWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 97 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/1683/13 2019 1
2 f 1 8.64 WOJCIESZEK Anna OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/1793/13 , 2018 1
3 f 1 8.74 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP -- SZOSTAK Janusz Z/0382/15 2018 1
4 f 1 8.86 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM -- MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
5 f 1 8.98 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William Z/0767/13 2019 1
6 f 1 9.06 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/1161/11 2018 1
7 f 1 9.43 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
1 f 2 8.74 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
2 f 2 8.76 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 f 2 8.89 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
4 f 2 9.00 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2
5 f 2 9.11 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
6 f 2 9.19 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2
7 f 2 9.24 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
Wzwyż K
1 f 1 1.79 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1
2 f 1 1.79 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2018 1
3 f 1 1.79 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ I NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
4 f 1 1.79 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
5 f 1 1.69 KONIOR Justyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA II ZAPART Stanisław B.D. Z/0842/11 2018 M
6 f 1 1.64 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD II KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2019 1
7 f 1 1.64 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2018 1 LDK!
8 f 1 1.59 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DZIDO Dariusz Z/2226/16 2018 2
8 f 1 1.59 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
10 f 1 1.59 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ III SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
11 f 1 1.59 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
12 f 1 1.54 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 2
12 f 1 1.54 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV GOS Piotr Z/4755/18 2018 3
12 f 1 1.54 FLISIŃSKA Natalia RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ IV GOS Piotr B.D. Z/1662/17 2018 2 LDK!
15 f 1 1.54 KOŚCIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3
  f 1 NM BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U23 PM -- BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2019 M
Tyczka K
1 f 1 4.00 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2018 1
2 f 1 3.60 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U20 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK!
3 f 1 3.50 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2018 1
4 f 1 3.40 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2018 1
5 f 1 3.10 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/3371/15 2018 1
6 f 1 3.00 HOFFMANN Julia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2345/16 2018 2 LDK!
7 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 2.90 PERKA Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ III GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/4022/15 2018 3 LDK!
9 f 1 2.80 GOSCHORSKA Gabriela MAL-MKLA Mława 04 U16 MZ III REKS Elżbieta SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam , Z/3889/16 , 2019 4 LDK!
10 f 1 2.80 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2018 2 LDK!
11 f 1 2.20 KALINICZENKO Liza MKS Kusy Szczecin 06 U14 ZP V FERFET Marek B.D. LDK!
W dal K
1 f 1 6.26 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS M B.D. Z/3313/11 2019 1
2 f 1 6.07 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS I B.D. B.D. Z/0003/13 2019 1
3 f 1 6.01 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków 96 Sen MA I BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2018 M
4 f 1 5.97 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 96 Sen PD I NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
5 f 1 5.81 BARGIELSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 99 U23 PD I KOTOWSKI Jan MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2018 2
6 f 1 5.81 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
7 f 1 5.51 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
8 f 1 5.26 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
9 f 1 5.24 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
10 f 1 5.18 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U23 MZ III MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
11 f 1 5.15 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
12 f 1 5.14 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
13 f 1 5.03 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ IV CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
14 f 1 4.87 LANDOWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ IV GAWENDA Andrzej RADKIEWICZ Przemysław Z/2312/17 2018 4 LDK!
15 f 1 4.82 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
16 f 1 4.72 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 4
17 f 1 4.65 DUDA Julia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL V PASZTA Anna CHRIST Marek Z/0815/18 2018 3 LDK!
18 f 1 4.63 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
19 f 1 4.52 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
20 f 1 4.49 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
21 f 1 4.48 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 4
Trójskok K
1 f 1 12.95 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań 96 Sen WP I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2018 M
2 f 1 12.17 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 94 Sen WP I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2018
3 f 1 11.72 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/0058/11 2018 2
4 f 1 11.09 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/3998/15 2019 3
5 f 1 10.91 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL III CHRIST Marek Z/2387/15 2018 2
6 f 1 10.33 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL IV BIELA Monika Z/3771/17 2018 5
7 f 1 10.21 MIŚ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL IV CHRIST Marek Z/2381/15 2018 4
8 f 1 10.16 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- B.D. Z/1063/19 2019
9 f 1 9.94 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. PASZTA Anna , Z/2802/17 , 2018 3 LDK!
10 f 1 9.89 OLSZEWSKA Maria MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/0530/16 2019 4
11 f 1 9.58 DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.05 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2018 3 LDK!
2 f 1 11.92 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2018 2 LDK!
3 f 1 10.39 KRAWCZYK Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2356/18 2018 2
4 f 1 10.36 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2018 4
5 f 1 9.44 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2
6 f 1 8.33 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2018 4
Kula (4) K
1 f 1 13.78 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 99 U23 MZ I SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/0638/15 2018 1
2 f 1 13.68 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 Sen PD I B.D. KOTOWSKI Jan Z/2813/11 2018 1
3 f 1 12.80 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2018 1
4 f 1 12.46 SIEŃKO Magda KS Podlasie Białystok 99 U23 PD II ZABAWSKI Przemysław Z/2266/16 2019 1
5 f 1 12.15 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
6 f 1 11.97 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2018 1
7 f 1 11.65 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
8 f 1 11.28 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2018 1
9 f 1 10.44 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DZIDO Dariusz Z/3361/16 2018 3
10 f 1 10.34 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2018 3
11 f 1 10.09 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK!
12 f 1 9.89 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2018 2 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.72 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2018 MM
2 24 e 1 7.09 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
3 25 e 1 7.09 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
4 34 e 1 7.26 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0973/19 2019
5 43 e 1 7.41 HARASIMCZUK Damian UKS 19 Bojary Białystok 02 U18 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/0629/16 2019 4
6 45 e 1 7.47 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
7 59 e 1 7.82 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2019 BEZ
1 4 e 2 6.85 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
2 16 e 2 6.99 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
3 20 e 2 7.02 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń 97 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2018 2
4 36 e 2 7.29 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
5 39 e 2 7.34 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL -- B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018 2
6 56 e 2 7.64 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/2046/18 2018
7 58 e 2 7.73 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2018 5
1 9 e 3 6.91 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 1
2 19 e 3 7.01 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
3 21 e 3 7.03 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP -- OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 M
4 26 e 3 7.12 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
5 28 e 3 7.17 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
6 57 e 3 7.73 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0727/18 2019 3
1 2 e 4 6.83 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M
2 14 e 4 6.98 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
3 18 e 4 7.00 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -- STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
4 44 e 4 7.45 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/3494/16 2018 4
5 49 e 4 7.56 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
  e 4 DQ FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL -- HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 1
1 6 e 5 6.90 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
2 12 e 5 6.95 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- B.D. Z/1746/15 2018 1
3 17 e 5 7.00 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 1 LDK!
4 32 e 5 7.24 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
5 40 e 5 7.37 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
6 51 e 5 7.59 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
1 13 e 6 6.95 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
2 15 e 6 6.98 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 1
3 22 e 6 7.05 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
4 27 e 6 7.13 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 2 LDK!
5 33 e 6 7.25 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018 3
6 42 e 6 7.40 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
7 60 e 6 7.88 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
1 8 e 7 6.91 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
2 10 e 7 6.94 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 M
3 31 e 7 7.23 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
4 38 e 7 7.31 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 2 LDK!
5 46 e 7 7.51 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
6 55 e 7 7.63 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 3 e 8 6.84 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
2 11 e 8 6.95 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU -- B.D. B.D. Z/5085/11 2018 M
3 30 e 8 7.21 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/0849/12 2019 3
4 35 e 8 7.27 AJDACKI Gabriel WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/0202/18 2018 3
5 41 e 8 7.37 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -- STEMPEL Paweł Z/1027/14 2018 3
6 47 e 8 7.52 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- KARPETA Beata WAŚNIEWSKI Marcin , Z/2998/16 , 2018 4 LDK!
7 52 e 8 7.59 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -- B.D. Z/5554/18 2018 4
8 53 e 8 7.60 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Weteran LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
1 5 e 9 6.85 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
2 7 e 9 6.91 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
3 23 e 9 7.07 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2018 3 LDK!
4 29 e 9 7.20 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2019 2
5 37 e 9 7.30 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2018 3
6 48 e 9 7.55 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
7 50 e 9 7.58 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 3 LDK!
8 54 e 9 7.61 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
1 f 1 6.68 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2018 MM
2 f 1 6.76 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
3 f 1 6.79 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice 96 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2018 M
4 f 1 6.86 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
5 f 1 6.87 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
6 f 1 6.88 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
7 f 1 6.96 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 Sen MA -- GIZA Andrzej Z/0148/11 2018 1
  f 1 DQ TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
1 f 2 6.82 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/1201/12 2018 1
2 f 2 6.90 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 M
3 f 2 6.90 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- B.D. Z/1746/15 2018 1
4 f 2 6.93 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 Sen LU -- B.D. B.D. Z/5085/11 2018 M
5 f 2 6.95 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 1 LDK!
6 f 2 7.00 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2018 1
7 f 2 7.00 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
8 f 2 7.01 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
200 m M
1 2 s 1 21.60 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 98 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek Z/4501/15 2018 M
2 3 s 1 21.82 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M
3 6 s 1 21.92 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL II HELBIK Joachim Z/0401/14 2018 1
4 13 s 1 22.65 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 1
1 3 s 2 21.82 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań 98 U23 WP I OSIK Tadeusz Z/0387/14 2018 M
2 5 s 2 21.89 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA I B.D. Z/1746/15 2018 1
3 7 s 2 21.97 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK II MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
1 8 s 3 22.09 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 10 s 3 22.32 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II GIZA Maciej B.D. Z/1304/13 2018 2
3 14 s 3 22.70 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/5037/15 2018 2
4 16 s 3 23.01 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 9 s 4 22.31 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD II SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1
2 12 s 4 22.49 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
3 20 s 4 23.42 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2018 2
4 21 s 4 23.44 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
1 17 s 5 23.11 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
2 22 s 5 23.52 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 2 LDK!
3 24 s 5 23.65 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/0849/12 2019 3
4 26 s 5 24.25 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 3 LDK!
1 15 s 6 22.82 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/2699/16 2019 2
2 19 s 6 23.40 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U23 LD III SADACH Aneta Z/1118/13 2018 3
3 29 s 6 24.43 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
1 25 s 7 23.67 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
2 27 s 7 24.32 DOBROWOLSKI Bartłomiej AZS Łódź 02 U18 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/3494/16 2018 4
3 28 s 7 24.33 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
1 30 s 8 24.98 BEDNARCZYK Kacper RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- KARPETA Beata WAŚNIEWSKI Marcin , Z/2998/16 , 2018 4 LDK!
2 31 s 8 25.37 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
3 32 s 8 25.82 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
4 35 s 8 26.52 ŚCIUBEŁ Marcin RKS Łódź 76 Weteran LD -- B.D. GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/0877/18 , 2019 BEZ
1 18 s 9 23.39 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
2 33 s 9 25.89 KLEKOWSKI Adam UKS Dziesiątka Radomsko 99 U23 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/1970/17 2018 BEZ
3 34 s 9 26.26 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
1 1 s 10 21.50 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M
2 11 s 10 22.45 KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II JAROS Marek B.D. Z/0658/14 2018 2
3 23 s 10 23.55 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2018 3
4 36 s 10 29.99 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 63 Weteran MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2018 BEZ
300 m M
1 1 s 1 36.35 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
2 4 s 1 37.37 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 2
1 5 s 2 37.77 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2
2 6 s 2 37.78 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 82 Weteran LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2019 BEZ
3 14 s 2 40.03 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Weteran MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
4 15 s 2 41.19 STĘPNIAK Radosław niest. Wrocław 71 Weteran DS -- B.D. Z/1258/19 2019 BEZ
1 7 s 3 37.78 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
2 9 s 3 38.16 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2018 2 LDK!
3 16 s 3 41.60 PĘCZEK Adam RKS Łódź 72 Weteran LD -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/0876/18 , 2019 BEZ
4 17 s 3 43.21 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- B.D. Z/1300/19 2019 BEZ
1 10 s 4 39.28 PŁOCIENICKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- B.D. Z/5003/18 2018 5
2 12 s 4 39.47 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
3 13 s 4 39.70 PAWLAK Patryk MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/1873/15 2018 4
1 2 s 5 37.17 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2856/17 2019 3
2 3 s 5 37.22 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
3 8 s 5 37.99 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/1589/17 2018
4 11 s 5 39.43 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0727/18 2019 3
400 m M
1 5 s 1 47.86 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2018 M
2 9 s 1 49.61 HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II JAROS Marek Z/2537/16 2018 2
3 10 s 1 49.71 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II GIZA Andrzej Z/1519/14 2019 1
4 18 s 1 51.31 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
1 1 s 2 47.04 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS M LISOWSKI Józef Z/0195/12 2019 1
2 7 s 2 48.64 HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2018
3 14 s 2 50.71 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III GIZA Andrzej Z/0044/13 2019 1
4 20 s 2 52.04 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III ROSTEK William Z/4507/11 2019 1
1 2 s 3 47.11 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA M GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2018 M
2 4 s 3 47.61 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU I JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2018 1
3 8 s 3 49.20 MIKOŁAJEWSKI Gabriel AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II B.D. Z/3078/15 2019 1
4 11 s 3 50.33 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3
1 6 s 4 48.31 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS I B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
2 13 s 4 50.51 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2
3 16 s 4 51.16 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0272/14 2019 1
1 3 s 5 47.40 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD I NABIAŁEK Łukasz Z/1077/14 2019 M
2 12 s 5 50.50 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
3 17 s 5 51.21 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ III BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
4 23 s 5 55.58 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 76 Weteran LD -- WASIAK Jarosław Z/1353/18 2018 BEZ
1 15 s 6 51.14 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
2 19 s 6 51.55 LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3
3 21 s 6 52.23 SKRZYPCZAK Kamil SL Salos-Wodna Łódź 91 Sen LD III KOTELNICKI Mariusz B.D. Z/0592/18 2018 3
4 22 s 6 52.62 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL III KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2018 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:21.51 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2018 3
2 2 s 1 1:21.58 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 1
3 3 s 1 1:21.67 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0648/14 2018 1
4 4 s 1 1:24.92 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
5 5 s 1 1:25.88 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018 3
6 6 s 1 1:26.12 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2580/16 2018 4
7 9 s 1 1:27.51 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2019 3 LDK!
8 13 s 1 1:30.68 GĘBCZYK Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0386/17 , 2018 3 LDK!
1 7 s 2 1:26.18 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2018 3 LDK!
2 10 s 2 1:27.75 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 4
3 12 s 2 1:30.26 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK!
4 14 s 2 1:30.86 KOCHANOWICZ Krystian KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1446/16 2018 BEZ
1 8 s 3 1:27.18 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 2
2 11 s 3 1:28.56 BORAWSKI Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- GRYGO Paweł Z/4032/18 2018 3
3 16 s 3 1:37.67 PORUCZNIK Łukasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD V KORYTKOWSKI Andrzej Z/0984/19 2019
  s 3 DQ CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK -- B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2018 5 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:52.62 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin # 99 U23 LU II BARSZCZ Mirosław Z/1224/16 2019 1
2 2 s 1 1:52.66 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
3 3 s 1 1:52.72 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2018 1
4 4 s 1 1:53.45 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II B.D. B.D. Z/0177/14 2019 2
5 5 s 1 1:53.59 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 Sen LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2018 2
6 6 s 1 1:54.53 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 Sen LD II B.D. WASIAK Jarosław , Z/0718/13 , 2018 2
7 7 s 1 1:54.85 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL II B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2019 2
8 9 s 1 1:55.49 WÓJCICKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ II B.D. Z/1069/15 2019 2
1 8 s 2 1:55.14 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2
2 10 s 2 1:56.82 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2018 2
3 11 s 2 1:58.00 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
4 12 s 2 1:58.70 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0721/18 2018 4
5 13 s 2 2:00.17 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ III B.D. Z/1908/17 2019 4
6 14 s 2 2:03.00 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2018 4
7 15 s 2 2:05.27 PILISZEK Grzegorz RK Athletics Warszawa 87 Sen MZ -- B.D. KACZMAREK Aneta , Z/2828/17 , 2018 BEZ
8 16 s 2 2:07.50 RUTA Mateusz AZS Łódź 01 U20 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3564/18 2018 4
1000 m M
1 1 s 1 2:27.57 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2018 1
2 2 s 1 2:28.78 DOBAJ Szymon WKS Wawel Kraków 95 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/5219/11 2018 1
3 3 s 1 2:28.89 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK -- KARKUT Bogdan Z/0312/15 2018 1
4 4 s 1 2:29.36 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 2
5 5 s 1 2:30.64 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
6 6 s 1 2:32.71 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2018 2
7 7 s 1 2:34.07 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2018 2
8 8 s 1 2:35.10 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2018 2
9 9 s 1 2:35.41 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
10 11 s 1 2:35.71 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 3
1 10 s 2 2:35.53 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1469/17 2018 2
2 12 s 2 2:36.26 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 3
3 13 s 2 2:43.33 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2065/18 2018 4
4 16 s 2 2:46.83 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2018 5
5 17 s 2 2:47.91 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2019 BEZ
6 18 s 2 2:51.20 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2018 5 LDK!
7 19 s 2 2:52.63 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2018 5 LDK!
1 14 s 3 2:45.17 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2018 4
2 15 s 3 2:45.23 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2018 3
3 20 s 3 2:53.58 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2018 4 LDK!
4 21 s 3 2:57.67 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2018 3
5 22 s 3 3:00.37 DRZAZGA Dawid LKS Omega Kleszczów 05 U16 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0717/19 2019
6 23 s 3 3:01.35 BAGIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4996/18 2019 BEZ
7 24 s 3 3:08.19 KRUSZEWSKI Patryk LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 04 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0983/19 2019
8 25 s 3 3:18.61 JAMIOŁKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 05 U16 PD -- NIWIŃSKI Andrzej Z/4997/18 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 3:50.97 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0972/11 2018 1
2 2 s 1 3:51.36 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2018 2
3 3 s 1 3:51.48 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2018 2
4 4 s 1 3:51.50 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA II B.D. Z/1674/14 2019 1
5 5 s 1 3:53.30 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2018 2
6 6 s 1 3:53.74 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II MIREK Wacław Z/0469/15 2019
7 7 s 1 3:54.80 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2018 1
8 8 s 1 3:57.28 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2018 2 LDK!
9 9 s 1 3:58.17 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
10 11 s 1 3:59.39 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
1 10 s 2 3:59.00 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2018 2
2 12 s 2 4:02.55 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2018 2
3 13 s 2 4:07.23 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/2667/15 2018 2
4 14 s 2 4:08.05 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
5 15 s 2 4:10.54 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2019 2
6 16 s 2 4:12.18 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U20 PD IV SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2019 3
7 17 s 2 4:12.39 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2018 2
8 18 s 2 4:12.46 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018 4
9 19 s 2 4:13.35 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2019 4
10 20 s 2 4:25.93 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0440/18 2018 BEZ LDK!
11 21 s 2 4:31.47 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2018 3
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.02 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
2 3 e 1 8.45 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
3 5 e 1 8.55 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
4 7 e 1 9.02 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
5 9 e 1 9.19 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 2 e 2 8.24 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
2 4 e 2 8.46 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
3 6 e 2 8.91 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
4 8 e 2 9.05 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
1 f 1 8.07 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
2 f 1 8.23 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
3 f 1 8.43 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
4 f 1 8.52 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
5 f 1 8.98 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
6 f 1 9.06 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
  f 1 DQ KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.91 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 2 e 1 8.31 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
3 3 e 1 8.35 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
4 4 e 1 8.45 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
5 5 e 1 8.50 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
6 6 e 1 8.56 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK!
7 7 e 1 8.79 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
1 f 1 7.88 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 f 1 8.10 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
3 f 1 8.28 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
4 f 1 8.39 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
5 f 1 8.43 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
6 f 1 8.50 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK!
7 f 1 8.67 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
60 m pł M M
1 1 e 1 8.24 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
2 2 e 1 8.26 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
3 3 e 1 8.31 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
4 4 e 1 8.33 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2018 1
5 5 e 1 8.34 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
6 6 e 1 8.45 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1
7 7 e 1 8.64 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
1 f 1 8.13 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
2 f 1 8.27 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 Sen PD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
3 f 1 8.29 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
4 f 1 8.30 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2018 1
5 f 1 8.65 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
  f 1 DNF ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
Wzwyż M
1 f 1 2.12 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM I NIEMCZYN Dariusz Z/0688/15 2018 2
2 f 1 2.08 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 Sen LU I MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2019 1
3 f 1 2.04 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
4 f 1 1.96 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 2
5 f 1 1.91 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 2
6 f 1 1.86 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2018 M
7 f 1 1.81 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
8 f 1 1.71 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
  f 1 NM HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
Tyczka M
3 f 1 4.60 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK!
4 f 1 4.60 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U23 LD I KUBIAK Robert Z/0409/15 2018 1
5 f 1 4.40 SZEWCZYK Stanisław KS Warszawianka W-wa 97 U23 MZ II GĘBSKI Adam Z/1278/13 2019 1
6 f 1 4.30 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2018 2
7 f 1 4.20 PIWOWARSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii Z/1588/14 2019
8 f 1 4.20 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Weteran DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
9 f 1 4.10 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2018 3
10 f 1 4.00 MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
11 f 1 3.80 CACAJ Wiktor UKS OSoT Szczecin 04 U16 ZP III FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/4943/18 , 2018 3 LDK!
12 f 1 3.50 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2018 3
13 f 1 3.50 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
14 f 1 3.30 ŹEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2163/17 2018 4
  f 1 NM TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/3292/11 2018 1
W dal M
1 f 1 7.63 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU I MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
2 f 1 7.14 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
3 f 1 6.89 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
4 f 1 6.80 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 2 LDK!
5 f 1 6.79 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 00 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
6 f 1 6.76 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2
7 f 1 6.69 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
8 f 1 6.32 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2018 4
9 f 1 6.19 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/2651/16 2019 3
10 f 1 6.16 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
11 f 1 6.06 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 4
12 f 1 5.51 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.76 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków 95 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/1677/12 , 2019 1
2 f 1 15.06 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2018 1
3 f 1 14.74 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
4 f 1 14.55 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP II OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2018 1
5 f 1 13.90 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III MIERZEJEWSKI Marek Z/0332/15 2018 3
6 f 1 13.72 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
7 f 1 13.44 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 Sen MZ III GRABOLUS Marek BEZ
8 f 1 12.69 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 3 LDK!
9 f 1 11.65 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
  f 1 NM ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS -- SIERADZKI Andrzej Z/1691/11 2019 1
Kula (5) M
1 f 1 15.89 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK!
2 f 1 15.33 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 2 LDK!
3 f 1 14.81 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
1 f 2 10.92 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2018 5
Kula (6) M
1 f 1 18.38 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2019 1
2 f 1 17.16 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
3 f 1 16.01 MIKULSKI Krystian WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/5386/15 2018 1
4 f 1 15.58 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2
Kula (7.26) M
1 f 1 20.47 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM B.D. Z/1690/11 2019
2 f 1 20.45 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2018 MM
3 f 1 18.04 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2018 M
4 f 1 17.37 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/0477/14 2018 M
5 f 1 16.32 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2018 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.027722120285 sekund