Aleksandrów Łódzki 03.02.2019
Halowe mistrzostwa województwa U16 w pchnięciu kulą + mityng
W dal K
1 f 1 6.11 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź 96 Sen LD I SADACH Aneta Z/0206/12 2018 1
2 f 1 5.23 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
3 f 1 4.83 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4844/15 2018 4
4 f 1 4.82 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2019 4
5 f 1 4.82 WIDULIŃSKA Wiktoria MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/4737/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 4.52 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
7 f 1 4.45 CHMIELEWSKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0056/19 2019
Trójskok K
1 f 1 12.22 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 98 U23 LD I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2018 1
2 f 1 11.83 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1
3 f 1 11.81 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U23 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
4 f 1 10.86 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
5 f 1 10.04 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2018 3
Kula (2) K
1 f 1 9.86 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 06 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2018 BEZ LDK!
2 f 1 7.79 GAJEWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0723/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 13.39 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
2 f 1 11.10 FLEJSZMAN Gabriela MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2562/16 2018 4
3 f 1 10.80 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2018 2
1 f 2 11.00 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 04 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0420/18 2019 4
2 f 2 9.87 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2019 3 LDK!
3 f 2 9.61 JUSZCZAK Gabriela UKS 55 Łódź 04 U16 LD V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/0281/18 2019 2 LDK!
4 f 2 9.21 MROWIŃSKA Gabriela MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/1404/18 2019 5
5 f 2 8.92 PIASECKA Amelia MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD V GOŹDZIK Beata
6 f 2 8.86 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur B.D. JOACHIMIAK Robert , Z/0213/19 , 2019 LDK!
7 f 2 8.83 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2019
1 f 3 9.14 KACZOR Jagoda LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V B.D.
2 f 3 8.77 SKORUPA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V B.D.
Kula (4) K
1 f 1 8.89 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- NALEPA Marek 4
2 f 1 8.38 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4844/15 2018 4
W dal M
1 f 1 7.79 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 M
2 f 1 7.38 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD I KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2018 2
3 f 1 7.04 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 94 Sen LD II SADACH Aneta Z/4506/11 2018 1
4 f 1 6.95 KUŚ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2019 2
5 f 1 6.83 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
6 f 1 6.79 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2019 3
7 f 1 6.77 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3
8 f 1 6.52 JOACHIMIAK Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3747/15 2019 4
9 f 1 6.24 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
10 f 1 6.19 CHOINSKI Klaudiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD IV KOTOWSKI Jan Z/1335/18 2018 4 LDK!
11 f 1 6.08 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD IV KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2018 3 LDK!
12 f 1 6.01 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2019 BEZ LDK!
13 f 1 5.90 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2019 BEZ
14 f 1 5.83 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
15 f 1 5.72 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
16 f 1 5.67 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2018 5 LDK!
17 f 1 5.65 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
18 f 1 5.57 SIENKIEWICZ Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2770/17 2018 BEZ LDK!
19 f 1 5.41 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3
20 f 1 5.12 BOROWSKI Jarosław MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/1464/18 2018
21 f 1 5.05 PODEMSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2769/17 , 2019 BEZ
22 f 1 4.97 SZUBA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0290/18 2019 BEZ
23 f 1 4.91 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2019 BEZ
24 f 1 4.88 BORKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0057/19 2019
25 f 1 4.81 MADEJA Igor MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0668/18 , 2019 BEZ
26 f 1 3.82 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 08 U12 LD -- KOWALSKI Robert
Trójskok M
1 f 1 14.22 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK!
2 f 1 13.52 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2019 3
3 f 1 13.36 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U23 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
4 f 1 12.98 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/0587/17 2019 3
5 f 1 12.88 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 4
6 f 1 12.20 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2019 3
7 f 1 11.55 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
8 f 1 10.77 MADEJA Igor MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0668/18 , 2019 BEZ
9 f 1 10.18 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź 94 Sen LD -- SADACH Aneta Z/4506/11 2018 1
  f 1 NM SZUBA Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0290/18 2019 BEZ
Kula (4) M
1 f 1 9.71 GRUNTKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1416/18 , 2018 LDK!
2 f 1 9.50 KUREK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- KARASIAK Roman
3 f 1 9.40 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur Z/1412/18 2018
4 f 1 7.42 ŻARNECKI Odyseusz UKS 12 Kalisz 07 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/2725/18 2018 BEZ LDK!
5 f 1 6.86 CYBARTOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0089/19 2019
6 f 1 6.22 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 07 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2018
7 f 1 6.10 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur Z/1419/18 2018
Kula (5) M
1 f 1 14.72 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
2 f 1 13.92 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD III KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 4
3 f 1 13.82 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
4 f 1 13.78 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2582/16 2018 4
5 f 1 11.86 NOWAK Bruno LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- B.D. B.D.
6 f 1 11.43 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4324/18 2018 2
7 f 1 11.38 SKORUPA Bartosz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1159/18 2018 5
1 f 2 11.80 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
2 f 2 10.74 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur Z/1414/18 2018 5
3 f 2 10.52 PAŁKA Igor MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/1406/18 2019
4 f 2 10.24 GAWROŃSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur Z/1415/18 2018
5 f 2 10.08 GRZELAK Alan MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0076/19 2019
6 f 2 9.72 CIECHOMSKI Szymon MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0073/19 2019
7 f 2 9.70 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2019 3
8 f 2 9.69 WALCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/1428/18 2019 4 LDK!
9 f 2 9.38 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
10 f 2 8.65 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
11 f 2 8.23 DYLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0090/19 2019
12 f 2 8.15 MALCZEWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1420/18 , 2018 BEZ LDK!
13 f 2 7.89 MATUSIAK Alan MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0091/19 2019
14 f 2 7.87 KORC Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0092/19 2019
15 f 2 7.43 WIELGOSIŃSKI Aleksander MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK Beata Z/1016/19 2019
16 f 2 6.64 KAMIŃSKI Krzysztof MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0078/19 2019
17 f 2 6.35 OSIPOWICZ Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur Z/1423/18 2018
Kula (6) M
1 f 1 16.96 GOŹDZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
2 f 1 14.50 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2
3 f 1 9.97 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3
Kula (7.26) M
1 f 1 13.92 WOJTASZCZYK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 83 Weteran LD II JOACHIMIAK Robert Z/2043/18 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.77474784851074 sekund