Brzeszcze 02.02.2019
Halowe Mistrzostwa Małopolski U20,U18, Halowy Mityng LA
60 m K
1 e 1 8.19 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
2 e 1 8.24 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
3 e 1 8.61 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA --
4 e 1 8.67 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
5 e 1 8.83 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- BORA Piotr Z/3010/17 2018 4
6 e 1 9.38 ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
7 e 1 10.33 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
1 e 2 8.41 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
2 e 2 8.47 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
3 e 2 8.63 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2019 4
4 e 2 8.80 ORMANIEC Łucja UKS Jedynka Skawina 03 U18 MA -- MROWIEC ADAM Z/3960/17 2018 4 LDK!
5 e 2 8.97 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
6 e 2 9.29 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
1 e 3 8.27 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 e 3 8.71 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
1 e 4 8.33 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3
2 e 4 8.45 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 4
3 e 4 8.77 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
4 e 4 8.95 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2678/18 2019 BEZ
1 e 5 8.34 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2018 3
2 e 5 8.39 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
3 e 5 8.49 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
4 e 5 8.64 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2019 4
5 e 5 8.84 MUSIAŁ Aneta niest. Kraków 99 U23 MA -- KUCZEK Piotr BEZ
6 e 5 9.19 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2018 BEZ LDK!
1 e 6 8.44 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
2 e 6 8.52 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
3 e 6 8.70 BIELAS Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/0957/18 2019 BEZ
4 e 6 9.14 LEWICKA Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2907/18 2019 BEZ
5 e 6 9.18 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1948/19 2019
6 e 6 9.54 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2018 BEZ LDK!
7 e 6 9.90 KRASZEWSKA Kornelia MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL --
1 e 7 8.03 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 98 U23 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/1069/14 2019 I
2 e 7 8.50 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
3 e 7 8.70 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
4 e 7 8.90 PABJAŃCZYK Agata niest. Poznań 93 Sen WP --
5 e 7 9.02 ZAWADZKA Lena MUKS Czerwionka-Leszczyny 09 U12 SL -- B.D. OWCZAREK Konrad BEZ LDK!
6 e 7 9.06 OBRZUT Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0914/18 2019 BEZ
7 e 7 9.29 TRĘDZBOR Maria MKS-MOS Katowice 06 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/2901/18 2019 BEZ
1 e 8 8.41 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 3 LDK!
2 e 8 9.22 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4
3 e 8 9.32 STANO Jagoda MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0779/17 2019 BEZ
4 e 8 9.35 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1950/19 2019 BEZ
5 e 8 9.37 LIPSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0909/18 2019 BEZ
6 e 8 9.59 PŁONKA Rozalia LKS Brzezina Osiek 05 U16 MA --
7 e 8 10.11 GALACIŃSKA Maja LKS Brzezina Osiek 05 U16 MA --
1 e 9 7.99 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 98 U23 SL -- ROLAK Dorota # Z/1500/16 2019 3
2 e 9 8.61 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2899/18 2019 5
3 e 9 8.69 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
4 e 9 8.77 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice # 06 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
5 e 9 9.05 MILATA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 07 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1933/19 2019
6 e 9 9.13 FUKLIN Adrianna MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL --
1 f 1 8.20 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
2 f 1 8.22 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
3 f 1 8.44 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
4 f 1 8.46 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
5 f 1 8.64 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA --
6 f 1 8.76 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2019 4
1 f 2 8.07 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 f 2 8.20 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2018 3
3 f 2 8.39 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
4 f 2 8.59 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
5 f 2 8.63 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2678/18 2019 BEZ
6 f 2 8.95 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 4
1 f 3 8.01 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice # 98 U23 SL -- ROLAK Dorota # Z/1500/16 2019 3
2 f 3 8.08 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków # 98 U23 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/1069/14 2019 I
3 f 3 8.34 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 3 LDK!
4 f 3 8.36 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2018 3
5 f 3 8.42 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
6 f 3 8.51 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
7 f 3 8.52 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.73 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
2 s 1 11.79 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 1 11.92 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL --
1 s 2 9.66 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa ¦LUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2018 3 LDK!
2 s 2 11.41 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK!
3 s 2 11.77 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL --
60 m pł K J Mł K
1 s 1 10.23 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
2 s 1 9.33 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
2 s 1 10.28 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
3 s 1 10.32 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
4 s 1 10.62 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- BORA Piotr Z/3010/17 2018 4
5 s 1 10.90 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2019 4
6 s 1 10.92 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
7 s 1 11.14 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
  s 1 DNF SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
1 s 2 10.38 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
2 s 2 9.19 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
2 s 2 10.42 GÓRNIAK Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3870/18 2019 4
3 s 2 10.46 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
4 s 2 10.84 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- BORA Piotr Z/3010/17 2018 4
5 s 2 10.85 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
6 s 2 11.16 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
60 m pł K K
1 s 1 8.89 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
3 s 1 9.64 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
4 s 1 9.80 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
1 s 2 8.81 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
3 s 2 9.83 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
  s 2 DNF TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
Wzwyż K
1 1.65 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 1.55 KU¬NIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA III ZAPART Stanisław Z/3049/18 2018 4
3 1.50 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
4 1.45 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
5 1.45 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
6 1.40 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 4 LDK!
6 1.40 GUZ Matylda SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- LDK!
8 1.35 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 5
9 1.30 LEWICKA Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2907/18 2019 BEZ
10 1.30 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL --
11 1.25 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 07 U14 MA -- B.D. Z/3323/18 2018 BEZ
W dal K
1 5.47 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK!
2 5.35 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 1
3 5.32 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL III SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
4 5.26 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA III ¦LUSARCZYK Ewa Z/4528/15 2018 2
5 5.18 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
6 5.12 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
7 4.93 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2018 3 LDK!
8 4.89 WIERZBICKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP --
9 4.86 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
10 4.84 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV
11 4.75 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL V ROLAK Dorota Z/2899/18 2019 5
12 4.59 ¦LIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
13 4.53 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0786/17 2019 5
14 4.52 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2018 5
15 4.30 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2018 4 LDK!
16 4.28 ROGULSKA Maria UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3874/16 2018 5
17 4.24 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
18 4.18 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice # 06 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
19 4.14 ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
20 3.94 ZAWADZKA Lena MUKS Czerwionka-Leszczyny 09 U12 SL -- B.D. OWCZAREK Konrad BEZ LDK!
21 3.78 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2018 BEZ LDK!
22 3.51 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
  NM OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 3 LDK!
Trójskok K
1 11.07 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 10.98 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
Kula (3) K
1 11.15 KOSTOŁOWSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5623/18 2019 4
2 10.61 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2018 3 LDK!
3 10.46 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
4 10.44 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
5 10.39 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2018 4
6 10.16 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2018 3 LDK!
7 9.92 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4
8 9.79 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2018 4 LDK!
9 9.44 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2018 3 LDK!
10 7.92 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2018 BEZ LDK!
11 7.89 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2019 BEZ
12 7.46 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2019 3
13 6.71 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0912/18 2019 BEZ
14 5.98 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1563/18 2018 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 9.46 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U20 MA IV MICHNIAK Jan Z/0390/16 2019 3 LDK!
2 9.07 ¦LIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U20 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2018 4
3 8.07 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2019 BEZ
60 m M
1 e 1 7.05 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 e 1 7.56 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 2 LDK!
3 e 1 7.81 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2019 BEZ
4 e 1 7.99 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2018 5
5 e 1 8.03 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 U18 MA --
1 e 2 7.25 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2019 2
2 e 2 7.60 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
3 e 2 7.66 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4
4 e 2 7.78 RˇCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 4
5 e 2 8.06 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 4
6 e 2 8.10 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
1 e 3 7.52 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1350/18 2019 BEZ
2 e 3 7.58 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2
3 e 3 7.67 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2018 4 LDK!
4 e 3 7.93 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA --
5 e 3 8.18 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2019 BEZ
6 e 3 8.36 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- B.D. Z/1300/19 2019 BEZ
1 e 4 7.65 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2019 3
2 e 4 7.66 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
3 e 4 7.80 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2018 4
4 e 4 8.11 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
5 e 4 8.22 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
6 e 4 8.56 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
1 e 5 7.73 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
2 e 5 7.79 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2018 BEZ LDK!
3 e 5 8.07 ZAWADKA Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/2734/18 2019 5 LDK!
4 e 5 8.16 ZAGRODZKI Klaudiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1296/19 2019
5 e 5 8.63 JAENEL Igor MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2897/18 2019 BEZ
6 e 5 11.41 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 09 U12 MA -- BUJAS Marcin BEZ LDK!
1 e 6 7.36 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 2
2 e 6 7.49 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
3 e 6 7.69 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
4 e 6 7.72 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
5 e 6 7.78 JAGIEŁŁO Tymoteusz WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3605/18 2018 4
6 e 6 7.82 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
7 e 6 7.93 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
1 e 7 7.44 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 3
2 e 7 7.47 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3
3 e 7 7.58 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018 3
4 e 7 7.72 PIWOWARCZYK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3080/16 2018 4
5 e 7 7.79 KRZYŻAK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA --
6 e 7 7.83 STUDZIŃSKI Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA --
1 e 8 7.40 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
2 e 8 7.44 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 2
3 e 8 7.48 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 3
4 e 8 7.49 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
5 e 8 7.50 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3
6 e 8 7.56 KWA¦NY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA -- KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
7 e 8 8.30 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2019 4
1 e 9 7.17 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 e 9 7.39 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
3 e 9 7.55 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 4 LDK!
4 e 9 7.95 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 5 LDK!
5 e 9 7.96 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 4
1 e 10 7.05 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 e 10 7.70 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U16 MA -- BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2018 5 LDK!
3 e 10 7.81 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 03 U18 SL -- B.D. Z/3293/18 2018 5
4 e 10 8.11 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1953/19 2019
5 e 10 9.03 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
1 e 11 7.29 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
2 e 11 7.31 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
3 e 11 7.37 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 2
4 e 11 7.54 KARPECKI Bartłomiej KS Sprinterzy.com Kraków 94 Sen MA --
5 e 11 7.90 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U20 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 4
6 e 11 7.96 KURCZ Tadeusz PZWLA Toruń 74 Weteran KP -- B.D. Z/0788/19 2019 BEZ
7 e 11 8.65 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
1 f 1 6.99 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 7.24 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2019 2
3 f 1 7.37 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 2 LDK!
4 f 1 7.53 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1350/18 2019 BEZ
5 f 1 7.54 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
6 f 1 7.55 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2
7 f 1 7.64 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2019 3
1 f 2 7.34 LI¦KIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 2
2 f 2 7.35 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 2
3 f 2 7.36 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
4 f 2 7.38 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 3
5 f 2 7.42 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3
6 f 2 7.48 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 3
7 f 2 7.55 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
1 f 3 7.06 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 f 3 7.10 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
3 f 3 7.24 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
4 f 3 7.27 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
5 f 3 7.31 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2018 2
6 f 3 7.49 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
7 f 3 7.50 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.16 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 5 LDK!
2 s 1 9.47 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0936/18 2019 4 LDK!
3 s 1 9.77 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2019 4 LDK!
4 s 1 9.99 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/0938/18 , 2019 5 LDK!
5 s 1 11.78 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
6 s 1 12.46 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2018 BEZ
1 s 2 9.19 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2018 5 LDK!
2 s 2 11.79 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2018 BEZ LDK!
3 s 2 12.02 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2018 BEZ
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.10 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3197/16 2019 2
2 s 1 8.20 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
3 s 1 8.72 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2018 2 LDK!
4 s 1 9.59 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
5 s 1 9.59 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
6 s 1 11.88 WYWIAŁ Wiktor SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4312/17 2018 BEZ LDK!
1 s 2 8.06 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3197/16 2019 2
2 s 2 8.98 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
3 s 2 9.42 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2018 2 LDK!
4 s 2 12.09 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA --
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 9.14 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
2 s 1 9.44 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018 3
3 s 1 9.60 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
1 s 2 9.02 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
2 s 2 9.49 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
  s 2 DNF STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/5984/15 2018 3
Wzwyż M
1 2.00 WˇSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2
2 1.90 SYSAK Tomasz MKS Tempo Kęty 83 Weteran MA III
3 1.90 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3
4 1.75 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
5 1.70 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/0938/18 , 2019 5 LDK!
6 1.70 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1411/16 2019 BEZ
7 1.65 ¦WIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
8 1.60 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2018 BEZ
9 1.55 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJˇCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2018 BEZ LDK!
10 1.55 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0937/18 2019 4 LDK!
11 1.40 ZEGAN Oliwier SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa BEZ LDK!
W dal M
1 7.30 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL I B.D. Z/2974/11 2019
2 6.67 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
3 6.53 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2018 3
4 6.45 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3
5 6.38 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL III B.D. Z/0577/19 2019 3
6 6.17 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
7 6.10 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2018 4
8 6.09 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
9 6.00 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL IV FOJCIK Dorota Z/3688/18 2019 4
10 5.97 RˇCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2018 4
11 5.90 KRZYŻAK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA IV
12 5.90 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3
13 5.87 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
14 5.79 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1350/18 2019 BEZ
15 5.60 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0937/18 2019 4 LDK!
16 5.60 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U20 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2018 4
17 5.51 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2018 BEZ LDK!
18 5.50 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
19 5.27 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2018 4
20 5.18 ¦WIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2018 BEZ
21 5.15 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2019 BEZ
22 5.15 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA --
23 5.14 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 2 LDK!
24 5.05 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/0936/18 2019 4 LDK!
25 4.98 PIERWOCH Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/4165/18 2018 BEZ
26 4.84 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1953/19 2019
27 4.80 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2019 BEZ
28 4.77 TONDI Francesco TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3835/18 2019 3
29 4.64 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr
30 4.16 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2018 BEZ
Trójskok M
1 14.22 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3
2 14.20 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3
3 13.00 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
4 12.92 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
5 12.82 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2018 4
6 12.45 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 4
7 12.16 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
8 12.06 TEBEL Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U18 SL --
9 11.97 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
10 11.42 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3688/18 2019 4
Kula (5) M
1 14.66 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 2 LDK!
2 14.27 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
3 12.79 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL IV BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
4 12.63 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2018 3
5 12.67 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP IV SACZKO Andrzej Z/0936/18 2019 4 LDK!
6 11.87 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2905/18 2019 5
7 11.48 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK!
8 10.93 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ¦LUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2018 4
9 10.78 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2018 4 LDK!
10 9.68 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
11 9.11 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
12 8.56 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
Kula (6) M
1 13.39 WDANIEC Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III
2 11.83 KUBAT Kacper WKS Wawel Kraków 01 U20 MA IV MICHNIAK Jan Z/5834/15 2019 3
3 11.76 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2019 4
4 11.53 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2019 4
5 11.52 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
Kula (7.26) M
1 16.49 GAŁˇZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I B.D. Z/3386/11 2019 1
2 12.25 WALCZAK Marek niestowarzyszony 80 Weteran III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0368230342865 sekund