Toruń 06.02.2019
5. ORLEN Copernicus Cup
60 m K
1 2 e 1 7.25 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2018 MM
6 11 e 1 7.44 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- B.D. Z/4569/15 2019 M
7 12 e 1 7.50 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- KOSENDIAK Wojciech Z/4039/11 2019 M
8 16 e 1 7.61 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 93 Sen KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2018 M
5 10 e 2 7.44 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 95 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2018 M
6 13 e 2 7.50 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 88 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2018 MM
8 15 e 2 7.55 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0634/15 2018 MM
1 f 1 7.15 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice 97 U23 SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2018 MM
400 m K
1 5 s 1 53.16 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 90 Sen PM M MODELSKI Michał Z/2684/11 2019 MM
4 8 s 1 53.61 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS M ROŻEJ Marek Z/1152/14 2019 M
5 9 s 1 53.70 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 Sen ZP M MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2018 MM
1 1 s 2 51.91 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2018 MM
2 2 s 2 52.14 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice 92 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2018 MM
5 10 s 2 54.13 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2019
6 11 s 2 54.98 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/0304/15 2019 M
800 m K
3 3 s 1 2:00.40 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 Sen LU MM SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
7 7 s 1 2:04.44 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2018 MM
  s 1 DNF WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań 94 Sen WP -- MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2018 MM
60 m pł K K
3 7 e 1 8.08 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4343/11 2019 MM
6 12 e 1 8.44 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -- BUGAŁA Edward B.D. Z/2785/11 2018 1
7 15 e 1 8.66 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U23 KP -- HULISZ Robert Z/0397/15 2018 1
2 4 e 2 8.04 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 MM
7 13 e 2 8.55 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław Z/0250/15 2018 MM
7 f 1 8.07 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2018 MM
8 f 1 8.10 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4343/11 2019 MM
Kula (4) K
5 f 1 18.28 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 Sen PD MM ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
6 f 1 18.09 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 91 Sen LU MM ANTCZAK Edmund B.D. Z/4665/11 2019 MM
400 m M
2 5 s 1 47.24 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS I SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3817/11 2019 M
4 9 s 1 47.57 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław 95 Sen DS I LISOWSKI Józef Z/0195/12 2019 1
5 10 s 1 47.78 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2018 M
6 11 s 1 47.88 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U23 PD I NABIAŁEK Łukasz Z/1077/14 2019 M
3 4 s 2 46.67 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice 93 Sen SL M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2018 MM
5 8 s 2 47.53 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 95 Sen LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2018 M
800 m M
3 3 s 1 1:47.78 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD M JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM
5 5 s 1 1:49.02 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0697/15 2018 M
  s 1 DNF TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 1
1500 m M
2 2 s 1 3:36.50 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 87 Sen KP MM LEWANDOWSKI Tomasz Z/1659/11 2018 MM
4 4 s 1 3:38.53 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP MM KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2018 MM
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88 Sen MA -- CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2018 1
60 m pł M M
6 11 e 1 7.92 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2018 M
7 13 e 1 8.02 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa 93 Sen MZ -- B.D. Z/4587/11 2019 1
3 7 e 2 7.79 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -- B.D. Z/4065/11 2019 MM
4 8 e 2 7.84 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -- MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
5 9 e 2 7.90 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/3148/11 2018 1
5 f 1 7.74 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -- MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2019 MM
8 f 1 7.87 NOGA Artur SKLA Sopot 88 Sen PM -- B.D. Z/4065/11 2019 MM
Wzwyż M
2 f 1 2.20 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 Sen LD I B.D. Z/2877/11 2019 MM
2 f 1 2.20 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 97 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2019 M
Tyczka M
2 f 1 5.68 LISEK Piotr OSOT Szczecin 92 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2018 MM
3 f 1 5.28 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 95 Sen KP M B.D. B.D. , Z/2159/11 , 2019 M
3 f 1 5.28 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
  f 1 NM WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 89 Sen KP -- CZAPIEWSKI Wiesław Z/2184/11 2018 MM
W dal M
3 f 1 7.87 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice 92 Sen SL M JAGACIAK Jarosław Z/4919/11 2019 MM LDK!
5 f 1 7.58 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2018 M
6 f 1 7.46 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD I URBANIAK Jarosław Z/4261/11 2018 1
7 f 1 7.17 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS II KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.61382293701172 sekund