Toruń 08 - 10.02.2019
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
60 m K
1 4 e 1 7.85 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 5 e 1 7.87 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 2
3 9 e 1 7.96 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 2 LDK!
4 10 e 1 7.97 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/4590/15 2018 2
5 14 e 1 8.15 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2
6 18 e 1 8.34 KWIATKOWSKA Katarzyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 02 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2685/17 , 2019 3 LDK!
7 23 e 1 9.19 KARCZEWSKA Justyna KM Aktywni Sochaczew 02 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0499/18 2019 BEZ LDK!
  e 1 DQ SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2018 3 LDK!
1 1 e 2 7.74 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- B.D. B.D. , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 2 e 2 7.74 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
3 7 e 2 7.89 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2018 3 LDK!
4 12 e 2 8.03 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
5 13 e 2 8.13 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
6 16 e 2 8.21 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
7 19 e 2 8.50 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2018 4
8 22 e 2 8.70 BURZYŃSKA Kinga KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0285/18 2019 4 LDK!
1 3 e 3 7.75 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2018 BEZ LDK!
2 6 e 3 7.89 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 2 LDK!
3 8 e 3 7.93 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena B.D. , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
4 11 e 3 7.97 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2018 2 LDK!
5 15 e 3 8.16 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0071/15 , 2018 3 LDK!
6 17 e 3 8.22 TARKOWSKA Natalia MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1576/16 2018 3
7 20 e 3 8.53 ZIÓŁKOWSKA Oliwia KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2598/16 2018 4 LDK!
8 21 e 3 8.58 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BEDNAREK Agata Z/0127/16 2019 4
1 2 e 4 7.47 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 5 e 4 7.63 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL -- OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
3 11 e 4 7.74 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
4 17 e 4 7.92 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
5 18 e 4 7.94 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
6 23 e 4 8.14 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2018 4
7 26 e 4 8.45 GOŁĘBIEWSKA Hanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16 2018 3
1 1 e 5 7.44 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- B.D. Z/4569/15 2019 M
2 12 e 5 7.74 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2018 2
3 13 e 5 7.78 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
4 19 e 5 7.99 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2
5 24 e 5 8.21 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
6 27 e 5 8.49 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2018 4
1 3 e 6 7.62 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
2 7 e 6 7.68 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 1
3 9 e 6 7.71 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
4 15 e 6 7.84 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
5 20 e 6 8.01 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
6 22 e 6 8.12 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
7 25 e 6 8.29 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2018 3
1 4 e 7 7.62 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
2 6 e 7 7.68 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP -- SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2018 1
3 8 e 7 7.70 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK!
4 9 e 7 7.71 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK!
5 14 e 7 7.81 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2018 3
6 16 e 7 7.88 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 01 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1895/16 2018 2
7 21 e 7 8.04 ŻUROWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1754/17 2018 2
1 f 1 7.66 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- B.D. B.D. , Z/0674/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 7.67 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2018 2 LDK!
3 f 1 7.74 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2018 BEZ LDK!
4 f 1 7.80 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 2 LDK!
5 f 1 7.81 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
6 f 1 7.84 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP -- ŚLIWKA Irena B.D. , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
7 f 1 7.85 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2018 2
8 f 1 7.90 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2018 3 LDK!
1 f 2 7.97 WOŹNICKA Justyna BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/2039/16 2019 3 LDK!
2 f 2 7.97 ORSZAGH Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław B.D. Z/0163/16 2018 2 LDK!
3 f 2 7.99 SOBCZYK Kamila OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0493/17 2018 2
4 f 2 8.01 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/4590/15 2018 2
5 f 2 8.07 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2018 2 LDK!
6 f 2 8.17 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- KACZOCHA Malwina OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0071/15 , 2018 3 LDK!
7 f 2 8.19 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2018 3
8 f 2 8.31 NOWOSADKO Julia AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0123/17 2019 2
1 f 3 7.43 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 f 3 7.51 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -- B.D. Z/4569/15 2019 M
3 f 3 7.56 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL -- OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
4 f 3 7.60 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
5 f 3 7.63 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP -- PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
6 f 3 7.72 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP -- SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2018 1
7 f 3 7.78 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/2836/15 2019 2 LDK!
8 f 3 7.79 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 1
1 f 4 7.64 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK!
2 f 4 7.66 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
3 f 4 7.70 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
4 f 4 7.73 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2018 3
5 f 4 7.79 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
6 f 4 7.80 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
7 f 4 7.85 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- BIELA Marek Z/4607/15 2018 2
200 m K
1 6 e 1 26.44 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2018 3
2 12 e 1 27.27 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 3
3 23 e 1 28.70 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
4 24 e 1 29.17 MACIASZCZYK Klaudia MKS Inowrocław 02 U18 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3584/17 2019 3
  e 1 DQ RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 1
1 2 e 2 25.42 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2019 2
2 8 e 2 26.58 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
3 10 e 2 26.88 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 2
4 13 e 2 27.33 CHOJNACKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1019/17 2019 3 LDK!
5 19 e 2 27.96 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 03 U18 ZP IV KECLER Szymon Z/3364/18 2018 4
1 4 e 3 25.85 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
2 9 e 3 26.71 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2018 3 LDK!
3 16 e 3 27.62 BIELACKA Weronika MKL Toruń 02 U18 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/3342/17 2018 3
4 21 e 3 28.37 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ IV WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
  e 3 DQ ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2
1 3 e 4 25.58 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II OLCZYK Stanisław Z/0679/18 2018 2
2 5 e 4 26.09 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 2
3 14 e 4 27.36 RYBAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 03 U18 KP IV B.D. BAUMGART Iwona , Z/0047/16 , 2018 3 LDK!
4 15 e 4 27.45 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 03 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/3759/17 2018
5 18 e 4 27.83 TYLAK Martyna ULKS Muflon Bielawa 03 U18 DS IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław Z/0839/17 2019 3 LDK!
1 1 e 5 25.40 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 2
2 7 e 5 26.48 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2
3 11 e 5 27.12 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2018 3
4 17 e 5 27.70 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2018 2 LDK!
5 20 e 5 28.25 BARTODZIEJ Wioletta LUKS Strzałków 02 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3253/16 2018 4
6 22 e 5 28.65 LEWANDOWSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0216/16 2019 4 LDK!
1 1 e 6 24.19 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. Z/4569/15 2019 M
2 5 e 6 24.92 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
3 12 e 6 25.75 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD II FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
4 21 e 6 26.65 LENKIEWICZ Magdalena UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ III MIERZEJEWSKI Marek Z/0485/18 2019 4
5 22 e 6 26.90 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN III NIESTATEK Szymon Z/5539/15 2019 3
1 3 e 7 24.71 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
2 10 e 7 25.63 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
3 16 e 7 25.94 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL II BIELA Marek Z/4607/15 2018 2
4 23 e 7 26.95 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD III SZABLEWSKI Tadeusz Z/6309/15 2018 3
1 2 e 8 24.40 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
2 13 e 8 25.76 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2018 2 LDK!
3 24 e 8 28.38 CZACHOR Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 01 U20 PK IV KARKUT Bogdan Z/6463/15 2018 4
  e 8 DQ JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU -- JAROS Kazimierz Z/4184/18 2018 2
1 8 e 9 25.24 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
2 9 e 9 25.38 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL II OLSZAR Michal Z/3464/15 2018 1 LDK!
3 18 e 9 26.11 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK!
4 25 e 9 29.05 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0173/17 2019 4
1 4 e 10 24.87 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP I BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
2 6 e 10 25.03 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL II CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
3 14 e 10 25.89 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 01 U20 LD II KUCZKOWSKI Piotr SADACH Aneta Z/2049/15 2018 2 LDK!
4 17 e 10 26.05 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2018 2
5 26 e 10 29.06 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2018 4
1 7 e 11 25.15 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK II TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 1
2 11 e 11 25.70 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1
3 15 e 11 25.93 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2324/15 2018 3
4 19 e 11 26.18 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 01 U20 ZP II SĘKOWSKA Anna Z/5288/15 2018 1
5 20 e 11 26.64 KOWALSKA Julia KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM III MARGULEWICZ Wojciech Z/0153/16 2019 2
300 m K
1 1 e 1 40.07 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2018 2 LDK!
2 15 e 1 43.12 WOJNOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3046/16 2019 2
3 19 e 1 43.26 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0800/17 2018 2
4 26 e 1 43.94 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2018 3
5 27 e 1 44.56 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0362/17 2018 3
1 4 e 2 40.59 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2
2 9 e 2 42.02 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
3 11 e 2 42.50 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3297/17 2018 3
4 16 e 2 43.15 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1403/16 2019 2
5 30 e 2 47.15 ZIÓŁKOWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4400/18 2018 4
1 6 e 3 40.89 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2018 1
2 8 e 3 41.40 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
3 22 e 3 43.46 STAWICKA Maja KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0260/17 , 2019 2 LDK!
4 25 e 3 43.85 ŚWIRBUTOWICZ Julia MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5696/15 2018 2 LDK!
5 29 e 3 44.73 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL -- OLSZAR Michal Z/2263/16 2018 2
1 12 e 4 42.81 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2018 2 LDK!
2 14 e 4 43.10 PIECHOCKA Alicja MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1130/17 2018 2
3 17 e 4 43.17 MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2018 2
4 21 e 4 43.45 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1954/16 2019 3
5 32 e 4 48.85 TCHÓRZ Kinga MLKS Ostróda 03 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/1129/17 2018 5 LDK!
  e 4 DQ ZIELIŃSKA Jessika GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- DEJEWSKI Michał Z/1126/19 2019 LDK!
1 5 e 5 40.81 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
2 10 e 5 42.28 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
3 13 e 5 42.98 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0492/17 2019 4
4 20 e 5 43.30 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2018 3
5 23 e 5 43.48 MIERZEJEWSKA Martyna MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3047/16 2019 4
6 31 e 5 48.11 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0119/18 2018 BEZ LDK!
1 2 e 6 40.15 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4780/17 2018 2
2 3 e 6 40.48 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3425/17 2018 2 LDK!
3 7 e 6 41.35 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
4 18 e 6 43.25 WESOŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5325/15 2019 2
5 24 e 6 43.80 CITAK Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
6 28 e 6 44.73 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 2 e 1 55.52 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 1
2 3 e 1 56.54 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona # 01 U20 II B.D. Z/1746/16 2019
3 12 e 1 58.58 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK!
4 22 e 1 63.79 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2018 4
5 23 e 1 68.17 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2019 BEZ LDK!
1 1 e 2 55.19 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP I MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 2
2 4 e 2 56.63 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 1
3 6 e 2 57.20 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2
4 13 e 2 59.34 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL III WERNER Mirosław Z/4618/15 2018 2
5 20 e 2 62.32 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
1 5 e 3 57.13 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2019 2
2 8 e 3 57.36 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 1
3 15 e 3 59.68 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
4 21 e 3 63.48 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2
  e 3 DQ JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 2
1 9 e 4 57.37 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2
2 11 e 4 57.82 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
3 14 e 4 59.40 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2018 3 LDK!
4 17 e 4 60.88 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2018 2
5 19 e 4 62.30 SOCHA Helena MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/1772/15 2018 3
1 7 e 5 57.30 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 10 e 5 57.42 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2
3 16 e 5 60.02 KAŁMUK Marta UKS Czwórka Żory 01 U20 SL III KRUPA Iwona Z/0007/15 2018 3
4 18 e 5 62.16 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2018 3
600 m K
1 2 e 1 1:35.98 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 1 LDK!
2 3 e 1 1:37.21 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2018 2 LDK!
3 4 e 1 1:37.58 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0122/17 2019 2 LDK!
4 5 e 1 1:37.92 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2019 3
5 9 e 1 1:39.67 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2018 3 LDK!
6 14 e 1 1:43.07 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2019 3
7 15 e 1 1:44.56 FRIESKE Anna UKS Wiking Rychnowy 02 U18 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/3799/17 2019 3
8 16 e 1 1:44.96 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
9 25 e 1 1:50.39 WĄŻ Anastazja MKL Toruń 03 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1527/17 2018 4
1 1 e 2 1:35.12 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK!
2 8 e 2 1:39.67 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 2
3 13 e 2 1:43.07 KWIATKOWSKA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0785/19 2019
4 17 e 2 1:45.04 PIZOŃ Wiktoria MUKL Brodnica 02 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0782/18 2019 3
5 19 e 2 1:46.40 MORDAKA Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0916/17 2019 4
6 23 e 2 1:48.12 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2018 5 LDK!
7 24 e 2 1:48.14 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK!
  e 2 DQ MANTHEY Julia GKS Olimpia Grudziądz 03 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław B.D. Z/4318/17 2018 4 LDK!
1 6 e 3 1:38.32 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 2
2 7 e 3 1:38.42 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2018 2 LDK!
3 10 e 3 1:40.74 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2018 2 LDK!
4 11 e 3 1:41.11 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 3 LDK!
5 12 e 3 1:42.18 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK!
6 18 e 3 1:45.26 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2018 3 LDK!
7 20 e 3 1:46.71 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
8 21 e 3 1:46.71 DRZEWUCKA Maja AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1477/17 2018 5
9 22 e 3 1:47.55 TROŚCIANKO Kornelia UKS Sokół Węgorzewo 03 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0036/17 2019 4 LDK!
800 m K
1 1 e 1 2:15.05 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/1766/15 2018
2 2 e 1 2:15.21 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2
3 3 e 1 2:15.28 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK!
4 4 e 1 2:19.83 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 2
5 5 e 1 2:20.87 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III PAŚ Mariusz Z/3016/15 2018 2
6 6 e 1 2:24.44 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2019 3 LDK!
1 7 e 2 2:24.46 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1
2 8 e 2 2:24.49 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA III GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK!
3 9 e 2 2:24.60 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2019 1
4 10 e 2 2:24.99 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
5 11 e 2 2:25.30 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2018 2
6 12 e 2 2:26.00 WITASZCZYK Paulina UKS Dziesiątka Radomsko 00 U20 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0297/15 2019 3
1000 m K
1 9 s 1 3:09.08 DZWONKOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0986/17 2018 3
1 9 s 1 3:09.08 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/0364/17 2018 3
3 11 s 1 3:09.10 KUPC Paulina LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0638/16 2019 3
4 12 s 1 3:09.17 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/5718/18 2018 BEZ LDK!
5 13 s 1 3:09.43 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2019 3
6 15 s 1 3:10.97 SZCZECHLA Zofia AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1478/17 2018 4
7 16 s 1 3:11.15 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKA Aleksandra Z/2544/18 2019 4
8 17 s 1 3:15.52 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
9 18 s 1 3:24.15 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2018 4
10 19 s 1 3:28.07 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2019 4 LDK!
1 1 s 2 2:57.18 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2019 1
2 2 s 2 2:59.32 PLECZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 02 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2926/16 2019 3 LDK!
3 3 s 2 3:00.08 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
4 4 s 2 3:00.29 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/1186/18 2018 2
5 5 s 2 3:00.31 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2018 2 LDK!
6 6 s 2 3:02.78 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4125/17 2018 2 LDK!
7 7 s 2 3:03.38 WĘGRZYN Monika UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 02 U18 PK -- KARKUT Bogdan Z/1364/16 2018 3
8 8 s 2 3:05.66 DOMURAT Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0802/16 2019 3
9 14 s 2 3:09.80 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0641/16 2018 2
  s 2 DNF SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
1500 m K
1 4 s 1 4:49.33 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
2 8 s 1 4:52.14 TRUSZKOWSKA Wiktoria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III GAŁASZEWSKI Adrian Z/2854/17 2018 3
3 11 s 1 5:02.16 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD IV ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2018 4
4 12 s 1 5:05.45 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK IV SOCHA Tomasz Z/0482/17 2018 2
5 13 s 1 5:07.17 WERNER Anna MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0432/15 2019 3
6 14 s 1 5:07.96 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2019 3
7 15 s 1 5:08.67 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2018 3
8 16 s 1 5:26.31 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/5326/15 2019 4 LDK!
9 17 s 1 5:30.79 KOSSAKOWSKA Julia MKS Gniezno 01 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0010/15 2019 4
1 1 s 2 4:30.41 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP I BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2019 1
2 2 s 2 4:34.60 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II THIEL Adam Z/2119/15 2018 2
3 3 s 2 4:44.87 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
4 5 s 2 4:49.99 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/1249/15 2019 2 LDK!
5 6 s 2 4:50.38 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK III ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2018 3
6 7 s 2 4:50.93 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U20 SL III B.D. Z/2896/15 2019 1
7 9 s 2 4:53.78 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
8 10 s 2 4:55.89 BUTLER Katarzyna OKLA Ostrołęka 01 U20 MZ III WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz Z/1755/15 2018 3 LDK!
  s 2 DNF ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U20 SL -- B.D. Z/2788/15 2019 1
Wzwyż K
1 f 1 1.72 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 02 U18 LD I KRAKOWIAK Lech Z/1644/16 2019 1
2 f 1 1.70 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP I KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2018 1 LDK!
3 f 1 1.70 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ I SOBIERAJ Aneta RADKIEWICZ Przemysław , Z/0311/18 , 2018 2 LDK!
4 f 1 1.65 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS II PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2018 2 LDK!
5 f 1 1.65 JANKOWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 02 U18 PD II GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0448/16 2019 1 LDK!
6 f 1 1.62 WYSOCKA Alicja KS Orzeł Warszawa 03 U18 MZ II PODRAŻKO Marian Z/3508/17 2018 2 LDK!
7 f 1 1.62 KRUŻA Marcelina MKS Sambor Tczew 03 U18 PM II KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0092/17 2019 2
8 f 1 1.59 KOZERA Natalia UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP III KARNAS Zbigniew Z/2588/16 2018 3 LDK!
8 f 1 1.59 OWCZAREK Patrycja RKS Łódź 02 U18 LD III KRAKOWIAK Lech Z/4816/15 2018 2
10 f 1 1.55 PARZYCHOWSKA Karolina MKS Pułtusk 03 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/2878/17 2019 2
11 f 1 1.55 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
12 f 1 1.50 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła 03 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/2673/17 , 2018 4 LDK!
12 f 1 1.50 LITWIN Adrianna AML Słupsk 03 U18 PM IV TARGAŃSKI Marcin KOPEĆ Bernadeta B.D. , Z/0038/16 , 2019 3 LDK!
14 f 1 1.50 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2018 2
  f 1 NM ZDYBAŁ Nikola LKS Fenix Słupsk 03 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/5282/18 2018 5
W dal K
1 f 2 6.10 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP I WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
2 f 2 6.04 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
3 f 2 6.00 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
4 f 2 5.67 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
5 f 2 5.58 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2018 2
6 f 2 5.52 KACZMAREK Zuzanna LIUKS Kruszwica 00 U20 KP II LUZAK Małgorzata Z/1942/15 2018 2
7 f 2 5.47 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP II ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
8 f 2 5.32 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U20 LD III PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2018 2 LDK!
9 f 2 5.30 KAMIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 01 U20 MZ III KRAWCZAK Andrzej Z/3925/15 2019 2
10 f 2 5.29 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN III PALUCH Krystian Z/3010/15 2019 1
11 f 2 5.21 WABIA Tatiana MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U20 PK III BIGUS Anna Z/6198/15 2018 2
12 f 2 5.09 OLECHNO Kinga UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD IV WOJSZKO Krzysztof Z/2002/17 2019 3
12 f 2 5.09 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP IV WALCZAK Michał Z/0595/15 2019
14 f 2 4.93 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL IV CHRIST Marek Z/2387/15 2018 2
15 f 2 4.90 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA IV SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 3
16 f 2 4.85 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ
60 m M
1 1 e 1 6.91 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 8 e 1 7.15 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
3 16 e 1 7.31 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2018 3
4 22 e 1 7.43 CZESIŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0566/18 2018 3
5 27 e 1 7.58 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -- B.D. Z/5554/18 2018 4
6 29 e 1 7.67 SAMULEWICZ Jan KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1128/17 , 2019 5 LDK!
  e 1 DQ ŁUCZYŃSKI Dominik WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0553/19 2019
1 2 e 2 6.96 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 1 LDK!
2 10 e 2 7.20 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
3 13 e 2 7.25 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2018 2
4 14 e 2 7.30 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK!
5 20 e 2 7.36 KRUPIŃSKI Dawid ULKS MOSiR Sieradz 03 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2019 3
6 28 e 2 7.61 DURLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2764/17 2019 BEZ
1 4 e 3 7.07 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
2 6 e 3 7.12 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2019 2
3 9 e 3 7.16 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/0440/19 2019 3
4 19 e 3 7.35 KOWALSKI Piotr GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- MAGDOWSKI Michał Z/3489/17 2018 3
4 18 e 3 7.35 DĄBROWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4658/18 2018 3
6 23 e 3 7.44 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 02 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2019 BEZ LDK!
  e 3 DQ ADAMCZYK Szymon UKB Szubin 03 U18 KP -- PAWLAK Sandra B.D. Z/5223/15 2018 3 LDK!
1 7 e 4 7.14 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP -- B.D. Z/3853/18 2019 2
2 12 e 4 7.25 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2018 3 LDK!
3 15 e 4 7.30 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
4 25 e 4 7.45 MARIASZ Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 03 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/0673/17 2018 3
5 26 e 4 7.49 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3249/16 2018 3
  e 4 DQ WESTER Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/0745/16 2018 3
1 3 e 5 7.04 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2018 3 LDK!
2 5 e 5 7.12 MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
3 11 e 5 7.23 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0089/15 , 2018 2 LDK!
4 17 e 5 7.34 DZIKIEWICZ Paweł MUKS Płock 02 U18 MZ -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0992/16 , 2018 3 LDK!
5 21 e 5 7.39 BARTECZKA Bartek BKS Bydgoszcz 03 U18 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/3044/17 2018 3
6 24 e 5 7.44 ISKRA Bartosz UKB Szubin 03 U18 KP -- WOCHNA Marek Z/1131/16 2018 3 LDK!
  e 5 DQ MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019
1 1 e 6 6.85 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
2 4 e 6 6.93 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1532/15 2019 M
3 12 e 6 7.04 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2018 2
4 21 e 6 7.16 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD -- FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
5 22 e 6 7.18 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/3195/16 2018 3
6 30 e 6 7.34 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2018 3
7 32 e 6 7.44 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 2
1 5 e 7 6.94 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
2 8 e 7 7.01 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2018 2
3 11 e 7 7.03 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2018 1 LDK!
4 19 e 7 7.13 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
5 26 e 7 7.24 CZARNECKI Marcin UKS Czwórka Białystok 00 U20 PD -- WOJSZKO Krzysztof Z/0571/17 2019 3
6 28 e 7 7.31 CYL Norbert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP -- KOHUTEK Artur B.D. Z/4753/15 2018 3 LDK!
7 33 e 7 7.50 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2018 BEZ
1 2 e 8 6.85 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 13 e 8 7.05 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2018 II
3 14 e 8 7.06 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
4 17 e 8 7.09 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
5 20 e 8 7.13 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2019 2
6 29 e 8 7.33 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2018 2
7 34 e 8 7.52 GRABOWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- KOWALSKI Robert Z/0510/19 2019
1 3 e 9 6.87 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2018 1
2 7 e 9 7.00 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
3 15 e 9 7.07 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018 2
4 18 e 9 7.13 ZALEWSKI Mikołaj MKL Szczecin 01 U20 ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/2212/16 2018 2
5 25 e 9 7.24 BRODZIK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek , Z/3015/16 , 2018 3 LDK!
6 27 e 9 7.25 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2018 2
7 31 e 9 7.37 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -- KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 2 LDK!
1 6 e 10 6.95 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 1 LDK!
2 9 e 10 7.01 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
3 10 e 10 7.02 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2018
4 16 e 10 7.08 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3991/18 2019 2
5 23 e 10 7.21 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK!
6 24 e 10 7.24 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2018 3
7 35 e 10 7.60 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
1 f 1 6.87 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 f 1 7.03 MICHALAK Piotr AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2019 2 LDK!
3 f 1 7.04 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 02 U18 ZP -- B.D. Z/3853/18 2019 2
4 f 1 7.05 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2018 3 LDK!
5 f 1 7.12 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
  f 1 DQ MATEŃKO Wiktor Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2618/16 , 2019 4 LDK!
  f 1 DQ KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech Z/0324/16 2018 1 LDK!
  f 1 DQ CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2019 2
1 f 2 7.14 KOZELAN Hubert LKS Maraton Turek 03 U18 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/2635/17 2018 2
2 f 2 7.15 GRZEGRZÓŁKA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- OLCZYK Stanisław Z/0440/19 2019 3
3 f 2 7.16 TUREK Bartosz UKS Atos Woźnice 02 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/0026/16 2019 2
4 f 2 7.19 KASZYŃSKI Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek OLCZYK Stanisław B.D. , Z/0089/15 , 2018 2 LDK!
5 f 2 7.20 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK!
6 f 2 7.22 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2018 3 LDK!
7 f 2 7.28 ALEKSANDROWICZ Oskar AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0035/16 2019 3 LDK!
8 f 2 7.36 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2018 3
1 f 3 6.87 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 f 3 6.88 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2018 1
3 f 3 6.91 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- ORŁOWSKI Piotr Z/2667/18 2019 M
4 f 3 6.94 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
5 f 3 7.07 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2018 2
6 f 3 7.17 ŁĘCZYCKI Artur UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1532/15 2019 M
  f 3 DQ ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 1 LDK!
  f 3 DQ TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
1 f 4 6.97 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
2 f 4 7.05 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2018
3 f 4 7.06 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2018 1 LDK!
4 f 4 7.06 GOŁĄB Jarosław ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/2244/18 2019 2
5 f 4 7.10 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2018 II
6 f 4 7.12 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- ROSTEK William Z/4584/15 2018 2
7 f 4 7.13 PAWLAK Jakub LKS Zantyr Sztum 00 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3991/18 2019 2
8 f 4 7.18 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018 2
1 1 w 1 7.37 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! 755
2 2 w 1 7.37 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 755
3 6 w 1 7.53 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 703
4 7 w 1 7.59 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 684
1 3 w 2 7.38 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3 752
2 4 w 2 7.39 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3 749
3 5 w 2 7.40 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK! 745
4 8 w 2 7.66 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 662
5 9 w 2 7.87 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ 598
1 3 w 3 7.47 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3 723
2 6 w 3 7.70 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 650
3 7 w 3 7.72 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ 643
4 8 w 3 7.80 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 619
5 9 w 3 7.80 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 619
6 10 w 3 7.91 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 586
1 1 w 4 7.16 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2 826
2 2 w 4 7.43 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 736
3 4 w 4 7.61 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2 678
4 5 w 4 7.63 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2 671
5 11 w 4 8.25 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 489
200 m M
1 1 e 1 21.82 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
2 6 e 1 22.89 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 3
3 9 e 1 23.25 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2018 3 LDK!
4 18 e 1 23.94 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
5 22 e 1 24.24 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2018 4
1 4 e 2 22.45 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK!
2 8 e 2 23.11 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK!
3 12 e 2 23.59 KOTYNIA Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 03 U18 LD III WASIAK Jarosław Z/1357/17 2019 2
4 14 e 2 23.65 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/3998/18 2018 4
5 24 e 2 24.34 SZYMAŃSKI Cezary UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0195/17 2018 3
1 2 e 3 22.03 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD II MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
2 10 e 3 23.36 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3
3 17 e 3 23.89 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
4 21 e 3 24.19 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/3928/17 2019 4 LDK!
  e 3 DNF KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- CHMIELEWSKI Marek Z/0352/16 2018 3 LDK!
  e 3 DQ SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał , Z/2970/17 , 2019 2 LDK!
1 3 e 4 22.41 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
2 7 e 4 22.98 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
3 11 e 4 23.52 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
4 15 e 4 23.66 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL IV HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2018 2 LDK!
5 20 e 4 24.03 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2018 3 LDK!
6 26 e 4 25.22 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2019 BEZ LDK!
1 5 e 5 22.79 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL II KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 3
2 12 e 5 23.59 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
3 16 e 5 23.78 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL IV HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2018 2 LDK!
4 19 e 5 24.02 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2
5 23 e 5 24.30 PILARSKI Mateusz SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5560/15 2019 4 LDK!
6 25 e 5 24.39 GRZEGORZEWSKI Szymon ULKS MOSiR Sieradz 02 U18 LD IV FIRLIT Roman Z/0258/19 2019 4
1 1 e 6 21.44 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP M WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 9 e 6 22.54 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 2 LDK!
3 13 e 6 22.90 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2018 2
4 19 e 6 23.37 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2018 3
5 21 e 6 23.44 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
  e 6 DQ WIRA Kacper MKS Truso Elbląg 01 U20 WN -- LICZNERSKI Jacek Z/0481/16 2019 3 LDK!
1 5 e 7 22.19 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2018 1 LDK!
2 11 e 7 22.80 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
3 24 e 7 23.59 PLĂCINTĂ Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 01 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/5259/15 2019 2 LDK!
4 25 e 7 24.37 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2018 3
  e 7 DQ LEWANDOWSKI Jakub AZS Łódź 00 U20 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/2046/15 2018 3
1 4 e 8 22.17 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB II WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 7 e 8 22.38 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 1
3 12 e 8 22.81 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/2699/16 2019 2
4 15 e 8 23.12 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS III MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
1 17 e 9 23.17 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2018 3
2 22 e 9 23.53 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2018 2
3 23 e 9 23.56 WŁODAREK Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek Z/3773/15 2019 4
  e 9 DQ KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/5152/15 2018 2
1 3 e 10 21.83 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ I MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
2 6 e 10 22.29 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 1
3 14 e 10 23.09 GAWRON Patryk ULKS MOSiR Sieradz 01 U20 LD III FIRLIT Roman Z/2333/16 2019
4 16 e 10 23.14 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2018 3
5 18 e 10 23.23 MAKOWSKI Adam MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS III SZYMAŃSKI Tomasz Z/2300/15 2018 2
1 2 e 11 21.64 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA I B.D. Z/1746/15 2018 1
2 8 e 11 22.44 ZUBEL Krystian LIUKS Kruszwica 01 U20 KP II KARNAS Zbigniew LUZAK Andrzej , Z/2401/16 , 2018 1 LDK!
3 10 e 11 22.63 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2018 3
4 20 e 11 23.38 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2018 2 LDK!
5 26 e 11 24.43 ZARASKA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/0778/18 2019 3
6 27 e 11 28.25 KĘDZIERSKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/0259/19 2019
300 m M
1 1 e 1 34.64 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1
2 8 e 1 35.90 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
3 18 e 1 36.76 JAROSZ Bartosz STS Pomerania Szczecinek 02 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/3094/16 2019 2
4 25 e 1 37.78 DUCHNOWSKI Igor LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKI Przemysław Z/1589/17 2018
1 3 e 2 35.16 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP -- POKORA Tomasz Z/0669/16 2018 2
2 15 e 2 36.72 DĄBROWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2018 2
3 17 e 2 36.76 ROWIŃSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/3152/16 , 2019 3
4 33 e 2 39.41 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2018 3
  e 2 DQ KUSZ Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1184/17 2018 3
1 4 e 3 35.53 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2018 2
2 13 e 3 36.54 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/5054/18 2018 4
3 28 e 3 38.15 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3250/16 2018 3
4 31 e 3 38.92 SOBCZAK Bartłomiej LIUKS Kruszwica 03 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Małgorzata Z/2851/17 2018 3 LDK!
  e 3 DQ ZAJĄC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2018 4 LDK!
1 10 e 4 35.96 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2018 2
2 11 e 4 36.30 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
3 19 e 4 36.99 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2018 2 LDK!
4 22 e 4 37.58 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0803/17 2018 3
5 32 e 4 38.97 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3247/16 2018 4
1 6 e 5 35.71 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
2 7 e 5 35.89 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/1136/16 2018 4 LDK!
3 34 e 5 39.93 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2018 BEZ
  e 5 DQ JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 02 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2018 4 LDK!
  e 5 DQ BAKALARZ Jakub WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/2262/17 2018 2 LDK!
1 9 e 6 35.92 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2018 2 LDK!
2 14 e 6 36.61 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2018 2 LDK!
3 23 e 6 37.62 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL -- BONK Anna Z/3904/18 2019 4
4 24 e 6 37.69 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2018 2
5 29 e 6 38.30 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2018 2 LDK!
1 5 e 7 35.67 MAZUR Krystian UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2053/15 2019 3 LDK!
2 12 e 7 36.35 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
3 20 e 7 37.39 PRZĄDAK Szymon Mazovia ProActiv Ciechanów 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert , Z/2614/16 , 2019 BEZ LDK!
4 21 e 7 37.40 AUGUSTYNIAK Janusz UKS-MOS Opole 03 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa MARCINÓW Ryszard Z/2423/17 2018 3
5 26 e 7 37.98 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0206/17 2018 4 LDK!
1 2 e 8 35.07 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/2442/16 2018 2 LDK!
2 16 e 8 36.75 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
3 27 e 8 38.07 MALENDOWICZ Filip UKS Czapla Białe Błota 03 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/4023/17 2018 3 LDK!
4 30 e 8 38.79 KORYCKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/1029/17 , 2019 4 LDK!
400 m M
1 2 e 1 48.66 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL II BIELA Marek Z/4611/15 2018 1
2 4 e 1 49.69 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2
3 10 e 1 50.21 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ II BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
4 25 e 1 53.72 TOKARZ Marcin UKS Sokół Węgorzewo 00 U20 WN IV PALUCH Krystian Z/3312/17 2019 4
5 26 e 1 53.74 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj GUKS Asy Dywity 01 U20 WN IV NIESTATEK Szymon Z/0457/17 2018 4
1 1 e 2 48.37 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM I SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
2 6 e 2 49.85 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 3
3 13 e 2 50.50 PĘKAŁA Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5591/15 2018 2
4 14 e 2 50.73 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 00 U20 KP III SZUBRING Zbigniew Z/2264/15 2018 3
5 27 e 2 55.16 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
1 7 e 3 49.92 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL II HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
2 9 e 3 50.19 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3
3 12 e 3 50.45 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL II MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
4 15 e 3 50.81 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2018 1
1 5 e 4 49.77 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2018 2 LDK!
2 11 e 4 50.25 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 2
3 16 e 4 50.92 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III ROSTEK William Z/4584/15 2018 2
4 18 e 4 51.07 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III B.D. Z/2601/15 2018 2
5 21 e 4 51.23 DĄBROWSKI Patryk RKS Łódź 00 U20 LD III KOPEĆ Dominik Z/6305/15 2018 3
1 3 e 5 49.39 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 2
2 8 e 5 49.93 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
3 20 e 5 51.23 PERKOWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2856/17 2019 3
4 23 e 5 52.20 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
5 24 e 5 52.75 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL III BIELA Marek Z/4608/15 2018 3
1 17 e 6 51.00 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III SĘKOWSKA Anna Z/1030/15 2019 2
2 19 e 6 51.14 KOS Mirosław MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1768/15 2018 2
3 22 e 6 51.46 GŁĄBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/2485/17 2018 3
  e 6 DQ BRONISZEWSKI Kacper LIUKS Kruszwica 01 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/3168/17 2018 3
600 m M
1 6 e 1 1:24.37 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
2 19 e 1 1:27.17 HAJDUK Norbert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0775/17 2019 2
3 21 e 1 1:27.65 GRZYBOWSKI Piotr SKLA Sopot 02 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3649/17 2019 4
4 22 e 1 1:27.97 GRODEK Fabian GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/6558/15 2018 3 LDK!
5 23 e 1 1:28.03 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/1745/17 2018 2 LDK!
6 27 e 1 1:29.49 MAŁECKI Jakub MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/1028/17 2019 3 LDK!
7 30 e 1 1:31.26 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
8 31 e 1 1:31.87 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0086/17 2019 4
  e 1 DQ CACH Łukasz KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/5291/15 2018 3 LDK!
1 7 e 2 1:24.64 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
2 10 e 2 1:25.41 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018 3
3 13 e 2 1:25.95 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2018 3
4 15 e 2 1:26.06 POROŻYŃSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 02 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0724/16 2019 3 LDK!
5 20 e 2 1:27.47 LEWANDOWSKI Filip SKLA Sopot 03 U18 PM -- B.D. URBANEK Ryszard B.D. , Z/2219/17 , 2019 2 LDK!
6 28 e 2 1:29.97 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
7 29 e 2 1:30.68 KUŁDO Jakub OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- MOTYL Edward Z/1575/18 2018 3
  e 2 DNF URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
1 3 e 3 1:23.05 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2018 2
2 5 e 3 1:24.28 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2019 3 LDK!
3 8 e 3 1:24.90 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2019 3 LDK!
4 11 e 3 1:25.51 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018 3
5 14 e 3 1:26.02 SUBOCZ Bartosz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2580/16 2018 4
6 16 e 3 1:26.19 BIESZKE Kacper SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/4771/17 2019 2 LDK!
7 17 e 3 1:26.39 KOMODA Dawid MKP Myślibórz 03 U18 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1700/18 2019 3
8 25 e 3 1:28.85 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- MOTYL Edward Z/1573/18 2018 3
1 1 e 4 1:22.50 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 03 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1098/17 , 2019 2 LDK!
2 2 e 4 1:22.80 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/5646/15 , 2019 2 LDK!
3 4 e 4 1:23.80 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 2 LDK!
4 9 e 4 1:25.21 SKOMSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata PODOLAK Kazimierz , Z/1096/17 , 2018 2 LDK!
5 12 e 4 1:25.56 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
6 18 e 4 1:26.43 TRZCIŃSKI Bartosz MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0565/16 2019 4
7 24 e 4 1:28.50 TUSZYŃSKI Krystian KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0178/19 2019 BEZ
8 26 e 4 1:29.37 KARWOWSKI Krystian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0533/16 2019 4
800 m M
1 2 e 1 1:56.89 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2018 1 LDK!
2 3 e 1 1:56.93 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2
3 6 e 1 1:57.76 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2018 2 LDK!
4 14 e 1 2:00.50 SKROBIŃSKI Arkadiusz PTT Delta Płock 00 U20 MZ III KĄPIŃSKI Sławomir Z/2052/15 2018 3
5 15 e 1 2:01.05 SZPEJNA Paweł MKL Toruń 00 U20 KP III WOŹNIAK Jacek Z/2113/17 2018 3
6 18 e 1 2:01.99 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2018 3
7 20 e 1 2:05.19 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/0393/16 2018 3
1 4 e 2 1:57.56 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
2 7 e 2 1:57.77 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 1
3 8 e 2 1:57.80 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
4 9 e 2 1:58.52 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III MOTYL Edward Z/0785/15 2018 3
5 10 e 2 1:58.55 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
6 12 e 2 2:00.05 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2018 2
7 19 e 2 2:03.18 PIETRZKO Jakub WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV PAŚ Mariusz Z/2362/17 2018 3
8 21 e 2 2:06.74 KALINOWSKI Jakub UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2847/15 2018 4
1 1 e 3 1:56.76 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2018 1
2 5 e 3 1:57.59 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
3 11 e 3 1:59.31 WIECZOREK Alan AML Słupsk 00 U20 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/0198/16 2019 3 LDK!
4 13 e 3 2:00.29 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
5 16 e 3 2:01.14 STANIAK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0185/15 2019 4
6 17 e 3 2:01.89 SOLDAT Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/0858/15 2018 3
7 22 e 3 2:15.29 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1262/16 2018 4
  e 3 DQ WEREMCZUK Krzysztof niestowarzyszony 00 U20 -- B.D. Z/2323/15 2018 2
1500 m M
1 6 s 1 4:03.56 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
2 12 s 1 4:09.06 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK III KOWAL Piotr Z/0721/18 2018 4
3 16 s 1 4:11.74 PAWLAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów # 01 U20 LD III B.D. RYBARCZYK Dariusz , Z/4628/15 , 2019 LDK!
4 17 s 1 4:13.24 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2018 4
5 18 s 1 4:13.26 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN IV PODOLAK Irena Z/2310/15 2018 3
6 21 s 1 4:15.58 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2018 3
7 22 s 1 4:17.46 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0266/17 2019 3
8 23 s 1 4:19.73 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2018 3 LDK!
9 25 s 1 4:22.91 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2018 4
1 2 s 2 3:59.35 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP II GRENDA Jan Z/0711/15 2018 2
2 9 s 2 4:06.93 LEWANDOWSKI Jakub MKS Gniezno 00 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł Z/1159/16 2019 3
3 10 s 2 4:07.21 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/2667/15 2018 2
4 11 s 2 4:08.34 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III TRZOS Leszek Z/2174/15 2018 3
5 14 s 2 4:11.14 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2018 3
6 15 s 2 4:11.33 SZTEJTER Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/1743/16 , 2018 3
7 20 s 2 4:15.38 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/1769/15 2018 3
8 24 s 2 4:21.16 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2311/18 2018 3
9 26 s 2 4:31.33 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U20 ZP -- WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2019 3
1 1 s 3 3:59.26 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
2 3 s 3 3:59.40 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2018 2
3 4 s 3 4:00.59 SZYNAKA Wiktor MKL Toruń 01 U20 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2385/16 2018 3
4 5 s 3 4:02.40 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
5 7 s 3 4:06.16 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III B.D. Z/2602/15 2018 2
6 8 s 3 4:06.86 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2018 3 LDK!
7 13 s 3 4:09.11 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2018 3
8 19 s 3 4:14.38 KOZŁOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 01 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/5533/15 2018 2 LDK!
  s 3 DNF OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn 01 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0336/15 2019 2
  s 3 DNF KOWALSKI Marcin GKS Żukowo 01 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1010/17 2018 2
2000 m M
1 14 s 1 6:01.37 ŚWIĄTKOWSKI Miłosz MKS Inowrocław 02 U18 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/3769/16 2019 4
2 18 s 1 6:05.66 KUROWSKI Marcin WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0440/18 2018 BEZ LDK!
3 19 s 1 6:08.22 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2018 4 LDK!
4 21 s 1 6:15.54 WIKTOROWICZ Paweł MLUKS Mokasyn Płoty 02 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0656/16 2018 BEZ LDK!
5 23 s 1 6:32.02 SZCZEŚNIAK Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0874/18 2018 5
6 24 s 1 6:36.56 KRZYWDZIŃSKI Dominik UKB Szubin 03 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0209/15 2018 5
1 7 s 2 5:55.69 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2018 2 LDK!
2 9 s 2 5:57.73 SZCZERBA Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 02 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0783/16 , 2019 4 LDK!
3 12 s 2 6:00.69 BAKA Jakub SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard Z/1344/17 2019 3 LDK!
4 13 s 2 6:00.70 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2018 4
5 15 s 2 6:01.99 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2018 4 LDK!
6 16 s 2 6:03.71 KOZŁOWSKI Marcel LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0640/16 2019 BEZ
7 17 s 2 6:04.98 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2898/18 2018 5
8 20 s 2 6:14.07 UŁANOWSKI Łucjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0761/18 2018 4
9 22 s 2 6:22.21 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/4675/18 2018 BEZ LDK!
1 1 s 3 5:43.70 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2018 2
2 2 s 3 5:43.79 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0605/18 2018 2
3 3 s 3 5:45.68 CYRANKOWSKI Dominik LKS Vectra Włocławek 03 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/0849/16 , 2019 3 LDK!
4 4 s 3 5:48.94 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2019 3
5 5 s 3 5:54.80 ROMANOWICZ Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2545/16 2019 4
6 6 s 3 5:54.86 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1831/18 2018 3 LDK!
7 8 s 3 5:56.59 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2019 3 LDK!
8 10 s 3 5:58.10 ŻUK Bartosz MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1421/17 2018 2
9 11 s 3 5:59.51 RUDAWSKI Dominik MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0050/17 2019 2
  s 3 DNF MOSZCZYŃSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1180/17 2018 2
  s 3 DQ ZIELEŃ Michał ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3739/16 2019 3
Wzwyż M
1 w 1 1.92 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK! 731
2 w 1 1.83 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 653
3 w 1 1.83 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 653
4 w 1 1.80 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 627
5 w 1 1.80 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3 627
6 w 1 1.65 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 504
7 w 1 1.65 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3 504
8 w 1 1.62 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! 480
9 w 1 1.59 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ 457
1 w 2 1.89 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 705
2 w 2 1.86 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2 679
3 w 2 1.80 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 627
3 w 2 1.80 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 627
5 w 2 1.80 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2 627
6 w 2 1.77 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3 602
7 w 2 1.74 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 577
8 w 2 1.74 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2 577
9 w 2 1.71 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 552
10 w 2 1.71 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ 552
Tyczka M
1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2018 1
2 f 1 4.25 JAWORSKI Oskar AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II SZYMCZAK Edward KOZŁOWSKI Mateusz Z/2188/16 2019 3 LDK!
3 f 1 4.25 MACIEJEWSKI Kacper WKS Flota Gdynia 03 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/3424/17 2018 3
4 f 1 4.20 SENK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/0575/16 2019 2 LDK!
5 f 1 4.15 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/3880/16 2018 2
6 f 1 4.00 RACZKOWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II SZYMCZAK Edward Z/4043/17 2019 3 LDK!
7 f 1 3.80 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/0588/17 2018 3
8 f 1 3.60 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP III B.D. Z/4815/18 2018 4
9 f 1 3.60 ŹEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2163/17 2018 4
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz Z/2627/16 2019 2 LDK!
1 f 2 4.60 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK!
2 f 2 4.40 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2018 2
3 f 2 4.20 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2018 3
4 f 2 4.10 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2018 2
5 f 2 4.10 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2018 2
6 f 2 4.10 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2018 2
7 f 2 4.00 SKURAS Filip KL Gdynia 01 U20 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/1833/16 2018 2
8 f 2 4.00 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2018 2 LDK!
9 f 2 3.90 KOLLAR Alessandro WKS Flota Gdynia 00 U20 PM III PISKULSKI Paweł Z/0585/17 2018 4
10 f 2 3.80 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra 00 U20 LB III HUDYMA Justyna Z/3982/15 2019 2
11 f 2 3.60 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2018 3
  f 2 NM NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2018 3
W dal M
1 f 1 6.78 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2018 3 LDK!
2 f 1 6.72 WĘCLEWSKI Dawid LIUKS Kruszwica 02 U18 KP III LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata Z/2610/16 2018 2 LDK!
3 f 1 6.69 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 02 U18 PD III BRYNDA Marcin NAZARKIEWICZ Robert , Z/2836/16 , 2019 2 LDK!
4 f 1 6.66 MAJSAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP III MAGDOWSKI Michał Z/3484/17 2018 3
5 f 1 6.51 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
6 f 1 6.50 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
7 f 1 6.45 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL III B.D. Z/0577/19 2019 3
8 f 1 6.35 KWIATKOWSKI Adam MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/3104/16 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 6.33 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
10 f 1 6.28 PRZYBYLSKI Marcin MLKS Krajna Sępólno 03 U18 KP IV PATYNA Tomasz Z/0349/18 2018 3
11 f 1 6.14 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/5053/18 2018 4
12 f 1 6.09 BRACKI Jakub LUKS Strzałków 03 U18 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3046/17 2018 4
13 f 1 6.01 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2018 3 LDK!
14 f 1 5.41 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2018 4 LDK!
  f 1 NM ROSZCZAK Bartosz UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKI Dariusz Z/0533/17 2018 4 LDK!
1 f 2 7.12 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 00 U20 PD II KOTOWSKI Jan Z/2698/15 2018 2
2 f 2 7.03 WIŚNIEWSKI Karol LUKS Start Nakło 01 U20 KP II PROKOP Wojciech Z/0020/15 2019 2 LDK!
3 f 2 7.02 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 2 LDK!
4 f 2 6.88 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2
5 f 2 6.86 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4029/15 2018 3
6 f 2 6.86 GRZELAK Mateusz MUKS Płock 01 U20 MZ II DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław Z/4998/15 2018 2 LDK!
7 f 2 6.76 NOWAK Igor MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3761/15 2019 3
8 f 2 6.73 KUŚ Emanuel MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/6151/15 2019 2
9 f 2 6.68 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 00 U20 MZ III ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
10 f 2 6.66 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2018 2
11 f 2 6.63 SKRZYPEK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4624/15 2019 2
12 f 2 6.54 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
13 f 2 6.54 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2018 3
14 f 2 6.52 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3
15 f 2 6.31 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2018 2 LDK!
16 f 2 6.03 JOACHIMIAK Juliusz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3747/15 2019 4
1 w 1 6.46 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 688
2 w 1 6.39 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK! 673
3 w 1 6.37 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 668
4 w 1 6.34 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3 661
5 w 1 6.31 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3 655
6 w 1 6.22 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! 635
7 w 1 6.16 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 621
8 w 1 5.73 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 529
9 w 1 5.21 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ 423
1 1 w 2 6.77 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2 760
2 2 w 2 6.18 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 626
3 3 w 2 6.10 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2 608
4 4 w 2 6.01 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2 589
5 5 w 2 6.00 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ 587
6 6 w 2 5.99 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3 584
7 7 w 2 5.97 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 580
8 8 w 2 5.97 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 580
9 9 w 2 5.90 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 565
10 10 w 2 5.45 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 471
  w 2 NM SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 0
Kula (5) M
1 w 1 13.00 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3 667
2 w 1 12.71 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! 650
3 w 1 12.57 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 641
4 w 1 12.00 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 606
5 w 1 11.75 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK! 591
6 w 1 11.49 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 575
7 w 1 10.53 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 518
8 w 1 10.48 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3 515
9 w 1 8.51 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ 397
Kula (6) M
1 f 1 18.98 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość 00 U20 LU I B.D. Z/4325/15 2019 1
2 f 1 18.61 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK!
3 f 1 18.17 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 00 U20 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2018 2
4 f 1 17.05 BORKOWSKI Jakub PKS Gwardia Szczytno 01 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/5618/15 2019 1 LDK!
5 f 1 16.72 ŻEBROWSKI Oskar OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1818/15 2018 2
6 f 1 16.62 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
7 f 1 16.38 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1
8 f 1 15.98 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2019 2
9 f 1 15.47 NOGA Konrad LUKS Namysłów 00 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/3320/15 2018 1
10 f 1 15.41 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
11 f 1 14.99 PIETRUSZCZAK Igor OKS Start Otwock 01 U20 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/2178/16 2018 2
12 f 1 14.93 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2018 2
13 f 1 14.73 GIEDREWICZ Jakub LKS Fenix Słupsk 01 U20 PM II GRECKA Ewa Z/0022/16 2018 2
14 f 1 14.22 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2018 2
  f 1 NM NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1812/15 2018 1
1 w 1 12.66 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3 647
2 w 1 12.35 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2 628
3 w 1 12.30 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2 625
4 w 1 10.74 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 530
5 w 1 10.70 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ 528
6 w 1 10.48 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 515
7 w 1 10.37 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 508
8 w 1 10.26 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2 501
9 w 1 9.85 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 477
10 w 1 9.23 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 440
  w 1 DNS SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 0

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.9414849281311 sekund