Toruń 08 - 10.02.2019
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
200 m K
1 f 1 25.28 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL II KRUPA Iwona Z/1634/16 2018 2
2 f 1 25.47 FARASIEWICZ Monika AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/5826/15 2019 2
3 f 1 25.53 NIERUSZEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 03 U18 KP II OLCZYK Stanisław Z/0679/18 2018 2
4 f 1 25.99 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
5 f 1 26.19 NOWAKOWSKA Marcelina AKL Ursynów Warszawa 02 U18 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2149/16 2018 2
6 f 1 26.71 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2018 3
1 f 2 26.39 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2018 2
2 f 2 26.56 CZARNECKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0154/16 2018 3
3 f 2 26.71 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2018 3 LDK!
4 f 2 26.76 GAJKOWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa 03 U18 MZ III JOBT Andrzej Z/3000/17 2018 2
5 f 2 27.13 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2018 3
6 f 2 27.33 GROCHOWSKA Paulina BKS Bydgoszcz 03 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/1441/17 2018 3
1 f 3 24.08 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. Z/4569/15 2019 M
2 f 3 24.40 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 01 U20 KP I BAUMGART Iwona Z/5030/15 2018 1
3 f 3 24.81 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn 00 U20 WN I NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2018 1
4 f 3 24.87 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 01 U20 KP I BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16 2018 2
5 f 3 25.46 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK!
  f 3 DNF BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL -- CIUK Marek Z/3835/15 2018 1
1 f 4 24.82 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK I TORBA Tomasz Z/2047/16 2018 1
2 f 4 24.94 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2018 1
3 f 4 25.89 STEFAŃSKA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD II NOWOSIELSKI Rafał Z/2227/15 2019 2
4 f 4 25.93 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD II FIRLIT Roman Z/4999/15 2019 2
5 f 4 26.26 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK III KARKUT Bogdan Z/0142/16 2018 1
300 m K
1 f 1 39.83 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2018 2 LDK!
2 f 1 40.07 RUDNIK Anita UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3425/17 2018 2 LDK!
3 f 1 40.09 WRUSZAK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4780/17 2018 2
4 f 1 40.71 SZEWCZYK Julia BKS Bydgoszcz 02 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/5101/15 2018 2
5 f 1 40.94 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0055/16 2018 2 LDK!
6 f 1 41.20 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0082/16 2018 1
1 f 2 41.22 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2018 2 LDK!
2 f 2 41.66 WOŁOWICZ Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- B.D. SĘKOWSKA Anna , Z/3077/18 , 2019 2
3 f 2 42.06 POGORZELSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 02 U18 MZ -- RADKE Karol Z/0344/19 2019 LDK!
4 f 2 42.30 KORNACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 03 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/1124/17 , 2019 2 LDK!
5 f 2 42.95 JANUSZEWSKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1007/17 2018 2 LDK!
6 f 2 43.99 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3297/17 2018 3
400 m K
1 f 1 54.16 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm 00 U20 LU M LESZCZYŃSKI Damian Z/0172/15 2018 1
2 f 1 54.17 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP M MARCINIAK Roman Z/1473/15 2018 2
3 f 1 56.11 WSOŁEK Aleksandra niestowarzyszona # 01 U20 I B.D. Z/1746/16 2019
4 f 1 56.47 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP I KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2018 1
5 f 1 57.13 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2018 2
6 f 1 57.85 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 01 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał Z/3200/17 2019 2
1 f 2 56.43 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK I ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2
2 f 2 56.75 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
3 f 2 57.44 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2018 2
4 f 2 57.56 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2018 1
5 f 2 57.59 BARTNOWSKA Weronika KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II ZIENOWICZ-LESZKIEWICZ-OLPIŃSKI Jerzy Z/2676/16 2019 1
6 f 2 58.86 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2018 2 LDK!
600 m K
1 f 1 1:31.73 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 1 LDK!
2 f 1 1:35.48 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław Z/1288/16 2018 2
3 f 1 1:35.99 KAPUSTKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0237/16 2018 2 LDK!
4 f 1 1:38.33 KORNIAT Ludwika AML Słupsk 03 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0122/17 2019 2 LDK!
5 f 1 1:38.47 SŁAWIŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 02 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0113/16 2019 3
  f 1 DQ KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2018 2 LDK!
1 f 2 1:36.37 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2018 2 LDK!
2 f 2 1:38.24 JAGUŚCIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2018 2
3 f 2 1:38.76 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2018 3 LDK!
4 f 2 1:39.28 RYSZEWSKA Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16 2018 2 LDK!
5 f 2 1:39.59 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2018 3 LDK!
6 f 2 1:40.09 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2018 3 LDK!
800 m K
1 f 1 2:10.36 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1
2 f 1 2:11.86 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2018 2
3 f 1 2:11.87 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/1766/15 2018
4 f 1 2:11.90 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2018 1 LDK!
5 f 1 2:13.15 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2018 2 LDK!
6 f 1 2:17.63 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2018 2
7 f 1 2:19.65 FIC Renata WKS Wawel Kraków 00 U20 MA III PAŚ Mariusz Z/3016/15 2018 2
8 f 1 2:20.88 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/2768/16 2019 3 LDK!
2000 m K
1 9 s 1 6:55.36 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 02 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2018 4
2 10 s 1 6:55.69 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 03 U18 PM -- B.D. B.D. HERING Mateusz HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2019 3 LDK!
3 12 s 1 6:59.53 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2018 3 LDK!
4 13 s 1 7:05.59 ŁOZIŃSKA Karolina MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1306/16 2019 3 LDK!
5 14 s 1 7:13.14 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/5252/18 2019 BEZ
6 15 s 1 7:13.65 ZIÓŁEK Weronika KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3856/16 , 2019 3 LDK!
7 16 s 1 7:24.88 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/1151/16 2019 BEZ
1 1 s 2 6:06.22 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 02 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0096/17 2018 1
2 2 s 2 6:16.91 KORALEWSKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3014/16 2018 2
3 3 s 2 6:19.89 PĘTLICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0060/16 2018 2 LDK!
4 4 s 2 6:23.24 KARPIUK Małgorzata KS Parkiet Hajnówka 03 U18 PD -- GRYGORUK Andrzej KALINOWSKI Paweł SACHARCZUK Roman , Z/0431/18 , 2019 2 LDK!
5 5 s 2 6:28.86 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/3180/16 2018 2
6 6 s 2 6:31.15 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS -- B.D. Z/0442/16 2018 3 LDK!
7 7 s 2 6:34.90 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań 02 U18 WP -- GRENDA Jan Z/0256/16 2018 2
8 8 s 2 6:54.21 WALISIEWICZ Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 02 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CHOCHLIUK Grażyna Z/1031/15 2018 3 LDK!
9 11 s 2 6:58.38 DALIDOWICZ Maja MKS Truso Elbląg 02 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0422/16 2019 3 LDK!
10 17 s 2 7:45.13 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2018 4 LDK!
3000 m K
1 s 1 10:01.99 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
2 s 1 10:03.38 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II PASZTA Wiesław Z/2532/15 2018 1
3 s 1 10:04.33 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2019 2
4 s 1 10:07.30 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL II B.D. Z/2776/15 2019 1
5 s 1 10:11.51 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1
6 s 1 10:15.51 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2018 1
7 s 1 10:20.28 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 00 U20 PM II CZAPIEWSKA Grażyna Z/1950/15 2018 2
8 s 1 10:21.65 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2018 2 LDK!
9 s 1 10:21.87 PAWLUS Klaudia LLKS Osowa Sień 00 U20 LB II ORŁOWSKI Andrzej Z/2018/15 2019 1
10 s 1 10:47.20 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/3454/15 2019 3 LDK!
11 s 1 10:58.47 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2018 3
12 s 1 11:12.18 MATYSIK Nikola KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK IV SOCHA Tomasz Z/2393/18 2018 3
13 s 1 11:22.14 MAŁEK Emilia MKS Agros Chełm 00 U20 LU IV MAZUREK Marek Z/2637/15 2018 3
14 s 1 11:38.17 PIETRUCZUK Alicja LKS Korab Olecko 00 U20 WN IV BRYNDA Marcin Z/1795/16 2019 4 LDK!
  s 1 DQ HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona # 00 U20 -- LEANDRO Jean Marc Z/2075/15 2019
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.53 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
2 5 e 1 8.91 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
3 7 e 1 9.02 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
4 9 e 1 9.09 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK!
5 12 e 1 9.29 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
6 15 e 1 9.52 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0705/17 2018 3
7 18 e 1 9.76 KSEPKO Katarzyna KS Podlasie Białystok 03 U18 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/5742/18 2018 LDK!
1 2 e 2 8.70 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
2 6 e 2 8.94 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 1 LDK!
3 11 e 2 9.19 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS -- KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2018 2 LDK!
4 13 e 2 9.32 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
5 17 e 2 9.71 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0729/17 2018 3 LDK!
6 19 e 2 9.97 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2018 3 LDK!
1 3 e 3 8.75 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
2 4 e 3 8.77 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
3 8 e 3 9.03 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2402/16 2019 4
4 10 e 3 9.15 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
5 14 e 3 9.52 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 2 LDK!
6 16 e 3 9.64 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
7 20 e 3 10.46 RESEL Martyna LUKS Strzałków 03 U18 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3729/17 2018 4
1 f 1 8.58 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP -- PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2018 1 LDK!
2 f 1 8.70 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2018 2
3 f 1 8.77 ROŻEŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/2927/16 2019 2
4 f 1 8.89 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2018 2 LDK!
5 f 1 8.94 JÓŹWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- CUCH Tadeusz Z/2037/16 2018 2
6 f 1 8.99 BARCZ Weronika AZS Łódź 02 U18 LD -- BLAUSZ Henryka SADACH Aneta Z/2583/16 2018 1 LDK!
7 f 1 8.99 PIECZYŃSKA Monika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 02 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2402/16 2019 4
  f 1 DNF NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2018 1 LDK!
1 f 2 8.84 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2018 2 LDK!
2 f 2 9.10 SKOWROŃSKA Dominika AML Słupsk 02 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/0039/16 2019 2 LDK!
3 f 2 9.14 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0727/17 2018 2 LDK!
4 f 2 9.21 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
5 f 2 9.30 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0603/17 2019 2
6 f 2 9.33 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -- WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2018 2 LDK!
7 f 2 9.36 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS -- KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2018 2 LDK!
8 f 2 9.58 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0705/17 2018 3
60 m pł K K
1 1 e 1 8.58 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 5 e 1 8.85 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
3 6 e 1 8.85 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
4 12 e 1 9.09 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
5 13 e 1 9.16 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2
6 18 e 1 9.65 ŚNIADKOWSKA Gabriela KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- KLIN Aleksandra SUPROŃ Jaroslaw , Z/2747/15 , 2019 4 LDK!
1 2 e 2 8.72 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
2 4 e 2 8.73 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
3 8 e 2 8.96 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2018 1
4 10 e 2 9.01 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2
5 11 e 2 9.03 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2019 1 LDK!
6 17 e 2 9.64 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4793/15 2018 2
1 2 e 3 8.72 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 7 e 3 8.88 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
3 9 e 3 8.97 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
4 14 e 3 9.17 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 2 LDK!
5 15 e 3 9.53 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
6 16 e 3 9.63 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
1 f 1 8.43 SKRZYSZOWSKA Pia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2019 M LDK!
2 f 1 8.70 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw KOWALCZYK Paweł Z/0596/16 2019 1 LDK!
3 f 1 8.73 KIEPURA Monika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 00 U20 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
4 f 1 8.76 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
5 f 1 8.79 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2018 1 LDK!
6 f 1 8.87 OZGA Aleksandra RKS Łódź 01 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2018 1
7 f 1 8.89 SKIERKOWSKA Martyna UKS Gepard Warszawa 00 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4258/15 2019 2
8 f 1 9.04 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2018 1
1 f 2 8.92 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2018 1
2 f 2 8.98 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/6413/15 2018 2
3 f 2 9.04 ZACZKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor Z/0600/16 2019 1 LDK!
4 f 2 9.12 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/2339/16 2018 2
5 f 2 9.15 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U20 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0644/18 2019 2
6 f 2 9.23 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2018 2 LDK!
7 f 2 9.46 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
8 f 2 9.54 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
Wzwyż K
1 f 2 1.78 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ I NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
2 f 2 1.76 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I TITTINGER Michał Z/2337/16 2018 1
3 f 2 1.70 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP I STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
4 f 2 1.68 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
5 f 2 1.62 SZCZUKO Urszula MKS Kusy Szczecin 01 U20 ZP II FERFET Marek Z/6560/15 2018 1 LDK!
5 f 2 1.62 ZARĘBA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0069/15 2018 1 LDK!
7 f 2 1.62 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław Z/6142/15 2018 3
8 f 2 1.62 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
9 f 2 1.59 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DZIDO Dariusz Z/2226/16 2018 2
10 f 2 1.55 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 01 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2018 2 LDK!
Tyczka K
1 f 2 4.00 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2018 1
2 f 2 3.65 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U20 SK I WRONA Agnieszka Z/3633/15 2018 1 LDK!
3 f 2 3.40 CZARNECKA Olga AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM I SZYMCZAK Edward Z/6129/15 2019 1 LDK!
4 f 2 3.30 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP I ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2018 2
5 f 2 3.20 JURZAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3519/16 2018 2
6 f 2 3.00 GÓRNIAK Kamila AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II B.D. Z/3078/17 2018 2
7 f 2 2.80 TRACZYK Agata SKLA Sopot 01 U20 PM III JURGA Łukasz Z/3542/18 2019
  f 2 NM SUDOŁ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- SZYMCZAK Edward Z/2209/16 2019 1 LDK!
W dal K
1 f 1 5.69 MILEWSKA Elżbieta KS Podlasie Białystok 03 U18 PD II DUBICKI Piotr KALINOWSKI Paweł Z/3129/17 2018 3 LDK!
2 f 1 5.58 LIS Klaudia MKL Toruń 02 U18 KP II MAŃKOWSKI Gabriel B.D. Z/1806/16 2018 2 LDK!
3 f 1 5.52 ŚLUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2018 3
4 f 1 5.48 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
5 f 1 5.39 SZYMANKIEWICZ Wiktoria ZLKL Zielona Góra # 02 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/3056/16 2019 2
6 f 1 5.27 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2018 2 LDK!
7 f 1 5.20 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL III SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
8 f 1 5.18 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2018 3
9 f 1 5.05 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD IV KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2018 3 LDK!
10 f 1 5.02 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
11 f 1 5.01 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2018 2 LDK!
Trójskok K
1 f 2 12.65 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U20 ZP I STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
2 f 2 12.37 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD I LIPIŃSKI Leszek Z/3706/15 2019 1
3 f 2 12.17 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2018 1
4 f 2 11.93 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK II TORBA Tomasz Z/4423/15 2018 1
5 f 2 11.79 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ II MIERZEJEWSKI Marek Z/0775/15 2019 1
6 f 2 11.57 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP II MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2018 3 LDK!
7 f 2 11.21 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
8 f 2 10.90 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot 00 U20 PM III LEWANDOWSKI Michał Z/5468/15 2019 3
9 f 2 10.88 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
10 f 2 10.73 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U20 LD IV MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
11 f 2 10.63 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP IV WIELGOSZ Sławomir Z/1993/15 2018 2 LDK!
12 f 2 10.31 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
13 f 2 10.18 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- CHRIST Marek Z/2387/15 2018 2
  f 2 NM KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/3414/15 2018 3
Kula (3) K
1 f 1 14.32 SIEMIŃSKA Daria LKS Lubawa 02 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3340/16 2018 2 LDK!
2 f 1 13.47 BANACH Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław Z/2403/16 2018 2
3 f 1 13.32 GAJEWSKA Alicja MOS Zatoka Braniewo 03 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0441/18 2018 2
4 f 1 13.32 KURDEJ Barbara OKS Start Otwock 03 U18 MZ II SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3747/17 2018 4
5 f 1 13.14 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
6 f 1 12.56 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
7 f 1 12.36 CHYCIŃSKA Julia UKS 55 Łódź 02 U18 LD III WALCZAK Aleksandra PALISZEWSKI Maciej Z/2391/16 2018 2 LDK!
8 f 1 12.29 KACZMARCZYK Andżelika LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 02 U18 MZ III NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2706/17 2018 3
9 f 1 12.05 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
10 f 1 11.79 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP III PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2018 2 LDK!
11 f 1 11.66 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2018 3 LDK!
12 f 1 11.62 STASIOŁEK Kornelia AML Słupsk 03 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław B.D. TARGAŃSKI Marcin , Z/0040/16 , 2019 3 LDK!
13 f 1 11.50 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2018 2
14 f 1 10.52 ŁUKOMSKA Wiktoria MKS Inowrocław 02 U18 KP IV WOŁODKO Stanisław Z/3766/16 2019 3 LDK!
15 f 1 9.58 ORLIŃSKA Martyna KM Aktywni Sochaczew 03 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel ZIMNY Emanuel Z/0284/18 2019 5 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 14.71 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2018 1
2 f 1 12.67 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2018 1
3 f 1 12.55 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2018 2
4 f 1 12.41 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
5 f 1 12.34 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
6 f 1 11.93 KARWOWSKA Martyna RKS Rumia 01 U20 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1954/15 2018 2
7 f 1 11.33 PIESIK Nina RKS Rumia 00 U20 PM III PEPLIŃSKI Tadeusz Z/1953/15 2018 3
8 f 1 10.85 DZIĘGIELEWSKA Kamila UKS Cyprianka 01 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/5654/15 2018 3
9 f 1 10.37 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2018 3 LDK!
10 f 1 10.36 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DZIDO Dariusz Z/3361/16 2018 3
200 m M
1 f 1 21.55 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2018 1 LDK!
2 f 1 21.73 CHROSTA Filip BKL Bełchatów 02 U18 LD I MANTYK Łukasz B.D. Z/0168/16 2019 1 LDK!
3 f 1 22.25 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2018 2 LDK!
4 f 1 22.39 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
5 f 1 22.99 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2018 3
6 f 1 23.48 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2018 3
1 f 2 22.97 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 02 U18 LD III B.D. SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3531/16 , 2019 4 LDK!
2 f 2 23.02 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL III SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3
3 f 2 23.05 TURAJ Mateusz AZS Łódź 02 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr BRÓDKA Daniel Z/3488/16 2018 3 LDK!
4 f 2 23.34 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP III KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2018 3 LDK!
5 f 2 23.46 CZAPCZUK Oskar WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3528/17 2018 3 LDK!
6 f 2 23.59 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
1 f 3 21.38 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP M WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 f 3 21.62 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA I B.D. Z/1746/15 2018 1
3 f 3 21.93 TRZASKA Damian MKS Durasan Płońsk 00 U20 MZ II MAJEWSKI Zbigniew Z/2628/17 2019 2
4 f 3 22.24 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2018 1 LDK!
5 f 3 22.26 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB II WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
6 f 3 22.71 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL II ROLAK Dorota Z/5732/15 2018 1
1 f 4 22.15 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2018 1
2 f 4 22.79 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP II KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2018 2 LDK!
3 f 4 23.13 WÓJCIK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD III KOWALSKI Robert Z/2699/16 2019 2
  f 4 DNF KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
300 m M
1 f 1 34.43 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1
2 f 1 34.47 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz Z/2442/16 2018 2 LDK!
3 f 1 35.09 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP -- POKORA Tomasz Z/0669/16 2018 2
4 f 1 35.47 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2018 2
5 f 1 36.30 MAŁECKI Adrian MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2613/16 , 2019 3 LDK!
1 f 2 35.65 KONDERLA Jakub UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/1136/16 2018 4 LDK!
2 f 2 35.79 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3530/16 2018 3 LDK!
3 f 2 35.89 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 03 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2018 2 LDK!
4 f 2 36.26 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2018 2
5 f 2 36.66 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2018 3
6 f 2 36.92 SADOLEWSKI Alan Wiktor KS Zawkrze Mława 02 U18 MZ -- SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam ŁASZCZYCH Waldemar , Z/3110/16 , 2019 3 LDK!
400 m M
1 f 1 48.14 SARR-MALINOWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM I SĘKOWSKA Anna Z/3865/16 2019 1
2 f 1 48.44 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL I BIELA Marek Z/4611/15 2018 1
3 f 1 49.26 PIASECKI Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/0948/18 2018 2
4 f 1 49.66 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz 01 U20 KP II WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona , Z/1586/15 , 2018 2 LDK!
5 f 1 50.19 KSEPKA Jędrzej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II LEWANDOWSKI Jacek Z/3019/16 2018 2
6 f 1 50.64 TRZÓSŁO Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/0465/15 2018 3
1 f 2 49.87 PAŹDZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
2 f 2 50.63 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ III BALCERZAK Piotr Z/4261/15 2019 3
3 f 2 50.70 ŻYGOWSKI Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek Z/6140/15 2018 2
4 f 2 51.00 DZIMIRA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III KOWAL Piotr Z/1846/16 2018 3
5 f 2 52.57 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
600 m M
1 f 1 1:20.33 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1:20.47 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
3 f 1 1:20.91 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2018 2
4 f 1 1:21.42 GUTOWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. , Z/5646/15 , 2019 2 LDK!
5 f 1 1:23.21 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów # 03 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1098/17 , 2019 2 LDK!
6 f 1 1:25.38 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2018 2 LDK!
1 f 2 1:24.08 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 02 U18 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2019 3 LDK!
2 f 2 1:24.39 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2018 3
3 f 2 1:24.40 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2019 3 LDK!
4 f 2 1:25.24 JURAK Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2018 3
5 f 2 1:25.35 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
800 m M
1 f 1 1:53.01 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2018 1 LDK!
2 f 1 1:53.85 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2018 1
3 f 1 1:54.13 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2
4 f 1 1:54.67 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II KOWAL Piotr Z/0494/17 2018 2
5 f 1 1:55.01 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2018 1
6 f 1 1:55.71 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/3703/15 2019 2
7 f 1 1:57.11 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP III CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz Z/5020/15 2018 2 LDK!
8 f 1 1:57.53 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM III KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
1000 m M
1 19 s 1 2:41.22 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2018 2 LDK!
2 21 s 1 2:45.36 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2018 3 LDK!
3 22 s 1 2:45.83 BŁASZCZYK Kamil MKS Durasan Płońsk 03 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2019 4
4 23 s 1 2:47.21 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0965/17 2018 4 LDK!
5 24 s 1 2:47.67 GRZENKOWICZ Marcel KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1538/16 , 2019 4 LDK!
6 25 s 1 2:51.00 PYSZKA Mikołaj LUKS Start Nakło 02 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0579/16 2019 BEZ LDK!
7 26 s 1 2:53.35 BRĄGIEL Filip UKB Szubin 02 U18 KP -- PAWLAK Sandra Z/0219/15 2018 BEZ LDK!
8 27 s 1 2:54.64 SWĘDERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/4779/17 2018 4
1 7 s 2 2:34.66 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2018 3 LDK!
2 11 s 2 2:37.71 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej Z/1673/18 2018 3 LDK!
3 12 s 2 2:38.02 DOBRZAŃSKI Piotr SKLA Sopot 03 U18 PM -- URBANEK Ryszard B.D. Z/0210/17 2019 2 LDK!
4 13 s 2 2:38.15 RĄBKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/2137/15 2018 3 LDK!
5 14 s 2 2:38.30 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2019
6 15 s 2 2:38.35 RUMIŃSKI Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 02 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0683/16 2018 4 LDK!
7 16 s 2 2:38.72 GRABSKI Mateusz MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/2155/17 2018 4
8 17 s 2 2:40.14 FOLGA Bartosz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 03 U18 PD -- DĄBKOWSKA Małgorzata Z/0984/17 2018 2
9 18 s 2 2:40.22 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3750/17 2018 4
10 20 s 2 2:41.27 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
1 1 s 3 2:29.52 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 02 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2386/16 2018 2
2 2 s 3 2:32.22 JĘDRZEJAK Wiktor MKS Hermes Gryfino 03 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/2475/17 2019 2 LDK!
3 3 s 3 2:32.85 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2019 3
4 4 s 3 2:33.89 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
5 5 s 3 2:34.26 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1469/17 2018 2
6 6 s 3 2:34.38 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2018 2
7 8 s 3 2:34.86 LIKWIARZ Dawid LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 02 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/3643/16 2018 3
8 9 s 3 2:35.13 ZABAGŁO Paweł WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- PAŚ Mariusz Z/1440/16 2018 2 LDK!
9 10 s 3 2:36.93 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk 02 U18 PM -- BORUSIŃSKI Piotr Z/0778/16 2019 2 LDK!
1 w 1 2:56.16 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK! 702
2 w 1 2:57.76 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3 686
3 w 1 2:58.21 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 682
4 w 1 2:58.65 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 678
5 w 1 3:04.44 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 621
6 w 1 3:07.19 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3 596
7 w 1 3:10.52 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ 565
8 w 1 3:10.90 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 561
9 w 1 3:23.81 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! 450
1 w 2 2:58.72 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3 677
2 w 2 3:04.51 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 621
3 w 2 3:05.10 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2 615
4 w 2 3:08.07 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 587
5 w 2 3:08.08 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2 587
6 w 2 3:08.09 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 587
7 w 2 3:09.09 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ 578
8 w 2 3:12.47 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 547
9 w 2 3:13.61 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 537
10 w 2 3:18.95 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2 491
3000 m M
1 1 s 1 8:29.33 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2018 2
2 2 s 1 8:29.80 GROBERSKI Michał MKL Szczecin 00 U20 ZP II NOWICKI Bartosz Z/1296/15 2018 2
3 3 s 1 8:38.47 KUROWSKI Tomasz GKS Cartusia Kartuzy 00 U20 PM II KRÓL Krzysztof Z/1155/15 2018 2
4 4 s 1 8:54.11 TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 U20 WP III GRENDA Jan Z/0732/15 2018 3
5 5 s 1 8:58.14 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2018 3
6 6 s 1 8:59.67 MICHALSKI Jan niestowarzyszony 01 U20 III B.D. Z/3951/15 2018 3
7 7 s 1 9:00.63 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
8 8 s 1 9:01.26 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2018 4
9 9 s 1 9:02.73 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2018 3
10 10 s 1 9:04.25 WNOROWSKI Damian KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DĄBROWSKI Tomasz Z/2034/15 2019 2
11 11 s 1 9:08.43 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U20 LB III WISZ Mateusz Z/1911/15 2019 3 LDK!
12 12 s 1 9:11.75 ROMAŃCZUK Marek KS Parkiet Hajnówka 01 U20 PD III SACHARCZUK Roman Z/2454/15 2019 3
13 13 s 1 9:19.68 OSET Piotr RKS Łódź 01 U20 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2018 4
14 14 s 1 9:52.43 WILANOWSKI Błażej UKS Dziewiątka Kutno 00 U20 LD IV KUDŁA Jacek Z/4837/15 2018 BEZ
15 15 s 1 9:53.38 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ IV GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2018 3
16 16 s 1 10:16.72 PALUCH Sylwester GUKS Asy Dywity 01 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0165/18 2018 4
  s 1 DNF BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1780/15 2018 3
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 7.74 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
2 6 e 1 8.25 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
3 7 e 1 8.28 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2019 2 LDK!
4 12 e 1 8.89 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
5 15 e 1 9.08 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
1 4 e 2 8.24 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2018 2 LDK!
2 5 e 2 8.25 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
3 8 e 2 8.36 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2018 2 LDK!
4 11 e 2 8.68 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 2 LDK!
5 14 e 2 8.97 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
  e 2 DQ KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2018 2 LDK!
1 2 e 3 8.15 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2
2 3 e 3 8.17 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 2
3 9 e 3 8.54 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
4 10 e 3 8.66 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2
5 13 e 3 8.89 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 4 LDK!
6 16 e 3 9.19 BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 f 1 7.73 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 02 U18 PM -- WERNER Bernard Z/3149/16 2019 2
2 f 1 7.97 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3197/16 2018 2
3 f 1 8.06 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/0698/17 2018 2
4 f 1 8.14 RADOMSKI Dawid RKS Łódź 02 U18 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz SADACH Aneta Z/3532/16 2018 2 LDK!
5 f 1 8.24 ŁUCKI Oskar BKL Bełchatów 02 U18 LD -- MANTYK Łukasz B.D. Z/0166/16 2019 2 LDK!
6 f 1 8.25 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD -- KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2018 2 LDK!
7 f 1 8.30 SKOMSKI Maciej MMKS Kędzierzyn Koźle 02 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/1944/16 2018 2 LDK!
8 f 1 8.32 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 02 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/0682/17 , 2019 2 LDK!
1 f 2 8.37 OBŁĘKOWSKI Maksymilian UKS Sprint 2020 Warszawa 02 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0758/15 2019 3
2 f 2 8.46 NOWAKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2467/17 2019 2
3 f 2 8.48 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 03 U18 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna , Z/3334/17 , 2018 2 LDK!
4 f 2 8.79 KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2018 3 LDK!
5 f 2 8.90 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2018 4 LDK!
6 f 2 9.07 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
7 f 2 9.31 STEFANOWICZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn 03 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2466/17 2019 3
  f 2 DNF BIŃKOWSKI Jakub UKS Sprint 2020 Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2503/16 2019 3 LDK!
1 3 w 1 8.40 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 884
2 7 w 1 9.12 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 720
3 8 w 1 9.35 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 671
4 9 w 1 9.73 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ 593
1 1 w 2 8.14 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3 947
2 2 w 2 8.26 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 917
3 4 w 2 8.41 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! 881
4 5 w 2 8.74 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK! 804
5 6 w 2 8.85 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3 779
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.03 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 5 e 1 8.26 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2019 2
3 7 e 1 8.31 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2018 2
4 9 e 1 8.42 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK!
5 14 e 1 8.69 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 3
6 18 e 1 8.90 PRZYSTRZELSKI Karol MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/0495/18 2018 3
  e 1 DQ ORMAŃCZYK Miłosz MKS Sambor Tczew 01 U20 PM -- LANGOWSKI Andrzej Z/2852/16 2018 3
1 3 e 2 8.15 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
2 6 e 2 8.31 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
3 8 e 2 8.35 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
4 11 e 2 8.43 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
5 16 e 2 8.82 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 3
6 17 e 2 8.84 NADŁONEK Rafał CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/1170/18 2018 3
7 19 e 2 9.58 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 01 U20 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2019
1 2 e 3 8.09 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
2 4 e 3 8.22 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2019 1 LDK!
3 10 e 3 8.42 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
4 12 e 3 8.43 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
5 13 e 3 8.47 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
6 15 e 3 8.71 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
1 f 1 7.86 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/5567/15 2018 1
2 f 1 8.00 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 01 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2019 1
3 f 1 8.01 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB -- KACZMAREK Grzegorz Z/4588/15 2019 1
4 f 1 8.19 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2018 2
5 f 1 8.22 SINIŁO Krystian UKS 19 Bojary Białystok 00 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz Z/1535/15 2019 1
6 f 1 8.27 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/5075/15 2019 1 LDK!
7 f 1 8.28 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2018 2
8 f 1 11.90 PILARCZYK Adam MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/3772/15 2019 2
1 f 2 8.25 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3705/15 2019 2
2 f 2 8.29 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2018 2
3 f 2 8.37 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
4 f 2 8.50 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
5 f 2 8.59 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2018 2 LDK!
6 f 2 8.63 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1920/16 2018 3
7 f 2 8.71 WIECZOREK Kacper UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3684/15 2019 3
8 f 2 8.74 WIERZBA Jakub KL Lechia Gdańsk 01 U20 PM -- WIETEK Zbigniew Z/2392/18 2018 3
1 3 w 1 8.88 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 772
2 4 w 1 8.92 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 764
3 7 w 1 9.19 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 704
4 8 w 1 9.20 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 702
1 1 w 2 8.50 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2 860
2 2 w 2 8.58 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2 841
3 5 w 2 8.95 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 757
4 6 w 2 9.18 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3 707
5 9 w 2 9.27 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ 687
6 10 w 2 10.41 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2 466
Wzwyż M
1 f 2 2.08 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn Koźle 00 U20 OP I SACZKO Andrzej Z/2877/15 2018 2
2 f 2 2.05 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP II CZAPIEWSKI Wiesław B.D. Z/0798/15 2018 2 LDK!
3 f 2 2.05 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
4 f 2 2.05 SZTANDUR Piotr MKS Inowrocław 00 U20 KP II NIEMCZYN Dariusz Z/2763/16 2019 1
5 f 2 2.02 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2018 2
6 f 2 2.02 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II TITTINGER Michał Z/6349/15 2018 2
7 f 2 1.99 WĄSEK Emanuel MKS Żywiec 01 U20 SL II BOCZARSKI Zbigniew Z/3872/16 2018 2
8 f 2 1.91 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2018 3
9 f 2 1.87 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2018 3
  f 2 NM ŻEBROWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U20 KP -- KENSIK Jan Z/1503/16 2018 3
Tyczka M
1 w 1 4.00 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 617
2 w 1 3.60 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ III WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 509
3 w 1 3.60 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK! 509
4 w 1 3.60 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3 509
5 w 1 3.30 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3 431
6 w 1 3.00 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 357
7 w 1 2.90 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 333
8 w 1 2.90 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK! 333
9 w 1 2.00 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ 140
1 w 2 3.70 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD III KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3 535
2 w 2 3.60 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 509
3 w 2 3.60 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD III KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3 509
4 w 2 3.60 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 509
5 w 2 3.30 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3 431
6 w 2 3.30 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3 431
7 w 2 3.30 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2 431
8 w 2 3.20 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2 406
9 w 2 3.00 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2 357
  w 2 NM ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ 0
Trójskok M
1 f 1 13.75 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
2 f 1 13.58 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD III KOWALSKI Robert Z/0587/17 2019 3
3 f 1 13.49 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2018 4
4 f 1 13.10 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2018 3 LDK!
5 f 1 12.72 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP IV ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
6 f 1 12.60 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2019 4
7 f 1 12.34 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 12.20 WIŃSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 02 U18 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 12.16 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
10 f 1 12.08 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2018 4
11 f 1 11.92 CIEŃ Marcel MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
12 f 1 11.69 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
1 f 2 14.66 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2018 2
2 f 2 14.42 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
3 f 2 14.37 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2019 3
4 f 2 14.18 RÓŻYCKI Mateusz BKS Bydgoszcz 00 U20 KP III KAŹMIERCZAK Daniel Z/5816/15 2018 2
5 f 2 14.16 RUDNIK Kacper NKS Nowe Miasto Lubawskie 01 U20 WN III B.D. Z/0593/16 2019 2 LDK!
6 f 2 14.15 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 01 U20 LD III SADACH Aneta SADACH Aneta Z/3833/15 2018 2 LDK!
7 f 2 14.10 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2018 3
8 f 2 14.01 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA III KRAWCEWICZ Maria Z/5971/15 2018 3
9 f 2 13.66 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2018 3
10 f 2 13.65 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2018 2 LDK!
11 f 2 13.63 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4
12 f 2 13.54 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2018 3
13 f 2 13.53 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2018 3
14 f 2 13.02 WARSZYCKI Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3770/15 2019 3
  f 2 NM WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2018 3
Kula (5) M
1 f 1 17.00 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2018 2 LDK!
2 f 1 16.05 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/2796/17 2018 2 LDK!
3 f 1 16.01 ŁAZARSKI Szymon UKS Technik Augustów 02 U18 PD II SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/1836/16 , 2019 2 LDK!
4 f 1 15.58 RODZIAK Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP II B.D. Z/4273/18 2018 4 LDK!
5 f 1 15.54 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD II JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
6 f 1 15.01 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK!
7 f 1 14.69 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
8 f 1 14.60 KRYSZYN Paweł UKS Technik Augustów 03 U18 PD III SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0652/17 , 2019 2 LDK!
9 f 1 14.47 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU III MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2018 1
10 f 1 14.27 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III MARCINÓW Józef Z/2190/17 2018 3
11 f 1 14.18 CYDEJKO Bartosz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/2535/16 2019 3 LDK!
12 f 1 14.16 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
13 f 1 13.84 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD III KUBIAK Robert Z/2582/16 2018 4
14 f 1 13.55 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2018 BEZ
15 f 1 13.55 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2018 2 LDK!
16 f 1 13.09 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 2
17 f 1 13.02 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0201/17 2018 4
7-bój J MŁ M
1 f 1 4812 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2
2 f 1 4755 MURIAS Mateusz MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0490/16 2019 3 LDK!
3 f 1 4601 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2563/16 2018 3
4 f 1 4542 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK!
5 f 1 4477 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2018 3
6 f 1 4184 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2018 2 LDK!
7 f 1 4181 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK!
8 f 1 4102 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
9 f 1 3173 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2018 BEZ
7-bój JUN M
1 f 1 4697 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2018 2
2 f 1 4475 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2018 3
3 f 1 4328 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2018 3
4 f 1 4180 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3102/15 2018 2
5 f 1 4160 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3
6 f 1 4098 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2018 3
7 f 1 4036 SIEMEK Damian KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/3933/15 2019 3
8 f 1 3946 PIETRAS Maciej LUKS Hańcza Suwałki 01 U20 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1519/15 2019 2
9 f 1 3935 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3
10 f 1 3575 ŚLIWIŃSKI Filip SKLA Sopot 01 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/4775/18 2019 BEZ
  f 1 DNF SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5703680515289 sekund