Opole 20.06.2014
Mistrzostwa Woj. Opolskiego juniorów i jun. mł.
100 m K
1 1 s 1 12.81 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +2.2 III
2 2 s 1 12.89 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +2.2 III KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
3 4 s 1 13.14 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U18 DS +2.2 III #
4 8 s 1 13.65 KOŁODZIEJCZYK Lidia ULKS MOSiR Sieradz # 00 U16 LD +2.2 IV FIRLIT Roman # Z/4999/15 2019 2
5 10 s 1 13.73 PAKOS Nina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +2.2 IV
6 12 s 1 14.18 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP +2.2 -- ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/1051/14 2018
7 13 s 1 14.27 SZEWCZYK Natalia UKS-MOS Opole 97 U18 OP +2.2 --
1 3 s 2 13.13 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +3.7 III
2 5 s 2 13.31 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS +3.7 -- B.D. 3
3 6 s 2 13.44 KOT Natalia LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP +3.7 IV
4 7 s 2 13.55 PAWLICKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 96 U20 LD +3.7 IV KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 9 s 2 13.70 REKIEL Anna UKS-MOS Opole 99 U16 OP +3.7 IV B.D.
6 11 s 2 13.84 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP +3.7 V MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
7 14 s 2 14.75 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP +3.7 --
8 15 s 2 15.55 MALINOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP +3.7 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1027/15 2015 5
200 m K
1 1 s 1 25.89 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +4.4 II
2 2 s 1 25.91 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +4.4 II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
3 3 s 1 25.97 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +4.4 II
4 4 s 1 26.92 SOKOŁOWSKA Kinga LKS Orzeł Namysłów 96 U20 OP +4.4 III
5 5 s 1 26.95 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS +4.4 III B.D. 3
6 6 s 1 30.06 WANICKA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U18 OP +4.4 --
7 7 s 1 30.43 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP +4.4 --
8 8 s 1 32.37 MALINOWSKA Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP +4.4 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1027/15 2015 5
400 m K
1 1 s 1 56.66 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 2 s 1 57.52 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II
3 3 s 1 59.05 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III #
800 m K
1 1 s 1 2:19.80 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
2 2 s 1 2:37.51 PIONTEK Klaudia LUKS Podium Kup 01 U14 OP -- #
3 3 s 1 2:45.07 CIECHOMSKA Natalia LZS Zawisza Stara Kuźnia 99 U16 OP -- PAKOSZ Piotr Z/0425/15 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:48.18 WANICKA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U18 OP --
1500 m K
1 1 s 1 5:30.58 GIET Magdalena LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP -- B.D. BEZ
2 2 s 1 5:42.37 SZMIT Anna MKS MOS Wrocław 95 U20 DS -- #
3 3 s 1 5:48.88 MAREK Zuzanna MKS Siechnice # 97 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/0824/15 2019
4 4 s 1 5:56.74 MAJNUSZ Bernadeta LZS Zawisza Stara Kuźnia 97 U18 OP --
5 5 s 1 6:15.08 KOCOŃ Joanna Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 00 U16 OP --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.94 REKIEL Anna UKS-MOS Opole 99 U16 OP +4.6 III B.D.
2 2 s 1 17.70 DYCEWICZ Dominika Krystyna UKS-MOS Opole 99 U16 OP +4.6 V
3 3 s 1 18.40 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP +4.6 V
4 4 s 1 18.82 MACHNER Matylda UKS-MOS Opole 99 U16 OP +4.6 --
5 5 s 1 21.52 JABORSKA Anna UKS-MOS Opole 00 U16 OP +4.6 --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.76 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +3.3 III
100 m pł K
1 1 s 1 15.33 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +3.3 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 2 s 1 16.32 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +3.3 III B.D. 2
300 m pł K
1 1 s 1 50.64 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD IV
2 2 s 1 52.31 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U16 OP V BUŚKO Przemysław Z/0925/15 2019 2
3 3 s 1 52.77 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP V
4 4 s 1 53.23 MACHNER Matylda UKS-MOS Opole 99 U16 OP V
  s 1 DNF URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD --
400 m pł K K
1 6 s 1 68.20 DREWIENKOWSKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof Z/0586/14 2018 3
2 7 s 1 68.44 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS III KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
3 8 s 1 68.45 RANECKA Daria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/0587/14 2018 BEZ
4 9 s 1 70.05 HAJDASZ Aleksandra LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV #
5 11 s 1 72.41 STRZEMIŃSKA Wioletta MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS IV
6 13 s 1 73.70 TKACZUK Weronika MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS --
1 1 s 2 60.39 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 Sen OP I JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
2 2 s 2 62.21 SOBEK Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP I
3 3 s 2 65.56 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
4 4 s 2 66.23 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 94 U23 OP III
5 5 s 2 66.85 JAWORSKA Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III
6 10 s 2 70.97 ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB IV
7 12 s 2 72.51 STACHOWIAK Marta MKL 12 Jelenia Góra 98 U18 DS IV
2000 m prz K
1 1 s 1 7:35.09 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP III
2 2 s 1 7:37.91 SZAKIEL Paulina GLKS Świdnica 97 U18 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/0784/13 2015 3
3 3 s 1 7:40.27 SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów # 97 U18 LD III
4 4 s 1 7:49.80 NOWICKA Dorota LKS OSiR Pleszew 97 U18 WP III GRENDA Jan
5 5 s 1 8:08.93 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP III
6 6 s 1 8:22.96 DOBRUCKA Aleksandra LUKS Podium Kup 96 U20 OP --
  s 1 DNF SZANDURSKA Klaudia ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB --
4x100 m K
1 s 1 52.18 PAKOS Nina
MACHNER Ines
MYNTE Małgorzata
SADLAK Alicja
UKS-MOS Opole 95
96
96
96
U20 OPL --

B.D.
2
2 s 1 54.87 BORKOWSKA Aleksandra
REKIEL Anna
METELSKA Marta
DOLIŃSKA Alicja
UKS-MOS Opole 99
99
99
00
U16 OPL --
B.D.

MARCINÓW Ryszard
Z/2872/15
2019

1
Wzwyż K
1 1 f 1 1.61 WĄCHAŁA Patrycja LUKS Dwójka Namysłów # 98 U18 OP III
2 2 f 1 1.55 FUKS Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III
3 3 f 1 1.45 BRODKORB Kamila LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław Z/1014/15 2017 4
4 4 f 1 1.40 PIERZCHAWKA Oliwia LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP V
W dal K
1 1 f 1 5.41 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.9 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 2 f 1 5.24 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U20 OP +0.3 III
3 3 f 1 5.10 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.8 III B.D. 2
4 4 f 1 4.50 KOT Natalia LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP +1.0 V
5 5 f 1 4.44 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP +1.8 --
Trójskok K
  f 1 10.43 CHOLEWA Marta WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS +1.2 IV
1 1 f 1 11.11 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +2.9 III
2 2 f 1 10.56 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.4 IV NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
3 3 f 1 10.46 CHOLEWA Marta WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS +4.1 IV
4 4 f 1 9.93 MACHNER Ines UKS-MOS Opole 96 U20 OP +1.3 --
  f 1 NM PALAMASZ Patrycja LUKS Dwójka Namysłów 98 U18 OP 0.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 9.99 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U14 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4493/15 2019 3
1 1 f 1 12.19 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
2 2 f 1 8.66 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD --
2 2 f 1 11.47 SOBIESIŃSKA Patrycja UKS Piast Bolków 98 U18 DS III
3 3 f 1 11.35 STRONSKI Maja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP III
4 4 f 1 11.16 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD III LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
5 5 f 1 11.12 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP III
6 6 f 1 11.00 ŁACIAK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP III #
7 7 f 1 10.04 PONIKIEWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP IV
8 8 f 1 9.11 PRZYBYŁA Monika LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1352/14 2014 BEZ
Kula (4) K
1 1 f 1 9.68 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U20 OP IV
2 2 f 1 7.83 MAŃKOWSKA Aleksandra LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 96 U20 OP --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.64 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD IV
2 2 f 1 26.01 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
3 3 f 1 21.08 DYCEWICZ Dominika Krystyna UKS-MOS Opole 99 U16 OP --
Dysk (1) K
1 1 f 1 32.20 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
2 2 f 1 32.14 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U20 OP III
3 3 f 1 31.97 HORWAT Wirginia Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP IV
4 4 f 1 30.44 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
5 5 f 1 29.73 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP IV
6 6 f 1 29.52 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
7 7 f 1 26.84 PONIKIEWSKA Martyna MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP --
8 8 f 1 25.46 ŁACIAK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP -- #
9 9 f 1 25.32 MAŃKOWSKA Aleksandra LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 96 U20 OP --
10 10 f 1 23.49 MISTARZ Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 37.05 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/1051/14 2018
2 2 f 1 36.27 SŁOWIK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS IV
3 3 f 1 35.61 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
4 4 f 1 30.66 BĄBEL Wiktoria LUKS Podium Kup 98 U18 OP --
5 5 f 1 30.42 STRONSKI Maja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP --
6 6 f 1 27.80 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
7 7 f 1 26.11 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP --
8 8 f 1 25.71 FILIPOW Joanna LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
9 9 f 1 25.44 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
10 10 f 1 23.23 ŁAPSZYŃSKA Sandra LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 35.87 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup 95 U20 OP III
2 2 f 1 27.35 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław 95 U20 DS --
100 m M
1 7 s 1 11.48 CYBIŃSKI Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 U20 OP +1.1 III B.D. # 3
2 10 s 1 11.56 WERNER Mariusz LUKS Podium Kup 97 U18 OP +1.1 III
3 11 s 1 11.62 KOŚCIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP +1.1 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
4 12 s 1 11.64 JANCZURA Stanisław LZS KL Kotwica Brzeg # 98 U18 OP +1.1 III ZOK Roman Z/3702/15 2015 3
5 13 s 1 11.69 POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander LUKS Podium Kup 98 U18 OP +1.1 III
6 16 s 1 12.43 SZOŁDRA Sergiusz LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP +1.1 V
7 18 s 1 13.11 PAWŁOWSKI Filip LUKS Namysłów # 01 U14 OP +1.1 -- #
1 1 s 2 11.00 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -0.6 II
2 2 s 2 11.21 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -0.6 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
3 3 s 2 11.23 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.6 II
4 4 s 2 11.30 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -0.6 II #
5 5 s 2 11.46 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 92 U23 OP -0.6 III
6 15 s 2 11.71 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD -0.6 III B.D. Z/1255/14 2017 3
1 6 s 3 11.48 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.8 III B.D. 2
2 8 s 3 11.55 WYSOTA Tomasz MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD +0.8 III FIRLIT Roman Z/1262/13 2015 4
2 9 s 3 11.55 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +0.8 III OWCZAREK Konrad # Z/1465/12 2019 1
4 14 s 3 11.70 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP +0.8 III PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
5 17 s 3 12.68 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.8 V SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
200 m M
1 6 s 1 23.35 WERNER Mariusz LUKS Podium Kup 97 U18 OP 0.0 III
2 7 s 1 24.00 KOŚCIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP 0.0 IV SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
3 8 s 1 24.39 PAKOSZ Piotr LKS Górnik Januszkowice 98 U18 OP 0.0 IV CZUTA - PAKOSZ Irena B.D.
4 9 s 1 24.60 POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander LUKS Podium Kup 98 U18 OP 0.0 --
5 10 s 1 24.63 ORLIKOWSKI Mateusz LUKS Namysłów # 99 U16 OP 0.0 V #
6 11 s 1 25.14 PASZKOWSKI Miłosz UKS-MOS Opole 99 U16 OP 0.0 V
1 1 s 2 22.18 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +2.2 II
2 2 s 2 22.70 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +2.2 II B.D. 2
3 3 s 2 22.91 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS +2.2 III
4 4 s 2 23.11 RDZANEK Norbert MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +2.2 III
5 5 s 2 23.27 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +2.2 III OWCZAREK Konrad # Z/1465/12 2019 1
6 12 s 2 25.53 TOBOŁA Krzysztof Jan LUKS Podium Kup 99 U16 OP +2.2 V
7 13 s 2 26.27 FALTIN Dawid LUKS Podium Kup 01 U14 OP +2.2 --
400 m M
1 1 s 1 49.56 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
2 2 s 1 49.80 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS II #
3 3 s 1 51.08 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
4 4 s 1 52.62 PAKOSZ Piotr LKS Górnik Januszkowice 98 U18 OP III CZUTA - PAKOSZ Irena B.D.
5 5 s 1 53.29 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
6 6 s 1 55.42 STRZELCZYK Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP --
800 m M
1 1 s 1 1:57.36 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
2 2 s 1 2:00.72 BRZOSKA Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 93 U23 OP III MARCINÓW Ryszard B.D. Z/3658/11 2019 2
3 3 s 1 2:07.78 SOKOŁOWSKI Patryk LKS Orzeł Namysłów 98 U18 OP --
4 4 s 1 2:08.05 GULBIŃSKI Kacper LKS Orzeł Namysłów 99 U16 OP V
5 5 s 1 2:17.22 OLSZEWSKI Przemysław LZS Zawisza Stara Kuźnia 97 U18 OP -- #
6 6 s 1 2:36.77 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U14 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2019 3 LDK!
7 7 s 1 2:50.75 CIECHOMSKI Paweł LZS Zawisza Stara Kuźnia 00 U16 OP -- PAKOSZ Piotr # Z/0369/15 2019 BEZ LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:21.45 KOMOROWSKI Bartosz LKS Orzeł Namysłów 98 U18 OP IV
2 2 s 1 4:34.11 LASZCZOWSKI Dawid LLKS Osowa Sień 95 U20 LB --
3 3 s 1 4:39.69 MIELESZKIEWICZ Michał MUKS Park Zduńska Wola 98 U18 LD --
4 4 s 1 4:48.03 RADUCHOWSKI Arkadiusz LKS Orzeł Namysłów 99 U16 OP -- LDK!
5 6 s 1 4:53.46 CHUDZIK Stanisław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -- #
6 7 s 1 5:05.47 JUNIK Mateusz LZS Zawisza Stara Kuźnia 96 U20 OP --
7 8 s 1 5:09.98 SCHNEIDER Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 99 U16 OP --
8 9 s 1 5:30.38 MALARZ Sławomir LZS Zawisza Stara Kuźnia 00 U16 OP --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.00 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP +1.0 III
2 2 s 1 18.30 LACHOWICZ Remigiusz UKS-MOS Opole 99 U16 OP +1.0 V
3 3 s 1 18.71 ZAKRZEWSKI Łukasz UKS-MOS Opole 99 U16 OP +1.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.28 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +1.0 II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.38 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD III FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
2 2 s 1 58.06 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
3 3 s 1 59.86 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian # Z/0544/14 2019 2
4 4 s 1 59.94 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019
400 m pł M
1 1 s 1 54.64 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
2 2 s 1 54.82 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP II
3 3 s 1 55.97 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP II
2000 m prz M
1 1 s 1 6:16.93 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
2 2 s 1 6:28.34 BARON Kamil KS Rajsport Sieradz Active Team # 97 U18 LD IV
3 3 s 1 6:28.52 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS IV ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
4 4 s 1 6:28.59 HADRYŚ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
5 5 s 1 6:30.59 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS IV
6 6 s 1 6:36.45 GZEŚKÓW Wojciech GLKS Świdnica 97 U18 DS IV MYDŁOWSKI Ryszard Z/0783/13 2016 3
7 7 s 1 6:36.57 BARTELA Mateusz UKS-MOS Opole 97 U18 OP IV
8 8 s 1 6:56.20 FILIN Artur LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/0312/14 2015 4
9 9 s 1 7:06.70 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
10 10 s 1 7:15.34 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U18 OP -- #
11 11 s 1 7:32.12 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/1090/14 2019 2
4x100 m M
1 s 1 46.13 JURCZYŃSKI Rafał
POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander
WERNER Mariusz
KUPCZAK Aleksander
LUKS Podium Kup 97
98
97
97
U18 OPL -- ZIEMBA Krzysztof


ZIEMBA Krzysztof
Z/1090/14
Z/0984/13
2019
2019
2
2
2 s 1 47.87 SZOŁDRA Sergiusz
BARSZCZ Mikołaj
GĄSZCZAK Maciej
PAWŁOWSKI Filip
LUKS Dwójka Namysłów 00
98
99
01
U18 OPL --


Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole 93 U23 OP II
2 2 f 1 1.90 GRZELAK Mieszko AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP III
3 3 f 1 1.75 MICKIEWICZ Łukasz LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław Z/1354/14 2015 4
4 4 f 1 1.70 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
5 5 f 1 1.70 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
6 6 f 1 1.65 BIDZIŃSKI Michał Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V
7 7 f 1 1.60 KAROL Mateusz LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP --
8 8 f 1 1.60 JUZWA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP --
9 9 f 1 1.55 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
W dal M
  f 1 4.69 ŚWIERCZEWSKI Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP +0.4 --
  f 1 4.74 FALTIN Dawid LUKS Podium Kup 01 U14 OP -0.3 --
1 1 f 1 6.53 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +1.8 III PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
2 2 f 1 6.03 BARSZCZ Mikołaj LUKS Dwójka Namysłów 98 U18 OP +0.7 IV
3 3 f 1 5.96 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.2 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
4 4 f 1 5.44 TOBOŁA Krzysztof Jan LUKS Podium Kup 99 U16 OP +0.6 --
5 5 f 1 5.32 GĄSZCZAK Maciej LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP +0.2 --
6 6 f 1 5.10 PIECZARA Wojciech LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP +0.4 --
7 7 f 1 5.10 ŚWIERCZEWSKI Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP +2.7 --
8 8 f 1 4.83 FALTIN Dawid LUKS Podium Kup 01 U14 OP +3.2 --
Trójskok M
1 1 f 1 14.27 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP -0.2 III OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
2 2 f 1 12.50 ORZECHOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.0 --
3 3 f 1 12.34 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.7 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
4 4 f 1 11.34 CHARKIEWICZ Robert UKS-MOS Opole 96 U20 OP +1.2 --
Kula (5) M
1 1 f 1 11.60 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU V B.D. # Z/4325/15 2019 1
1 1 f 1 16.37 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP II
2 2 f 1 10.73 NOGA Konrad LUKS Namysłów # 00 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/3320/15 2019 1
2 2 f 1 15.46 KRYMSKI Wojciech LUKS Dwójka Namysłów 97 U18 OP II
3 3 f 1 10.12 KACZMAREK Marek LUKS Podium Kup 00 U16 OP -- #
3 3 f 1 14.82 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
4 4 f 1 8.79 KACZMAREK Michał LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
4 4 f 1 12.95 PAWLAK Jarosław LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP IV
5 5 f 1 12.67 SZELĄGIEWICZ Marcin LUKS Dwójka Namysłów 98 U18 OP IV
6 6 f 1 12.20 WOJDYŁO Dominik MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP -- SATORA Jan 3
Kula (7.26) M
1 1 f 1 13.10 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP III
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.67 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU III B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 2 f 1 40.16 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 01 U14 OP IV
3 3 f 1 35.93 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U16 DS IV
4 4 f 1 32.14 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
5 5 f 1 30.57 NOGA Konrad LUKS Namysłów # 00 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/3320/15 2019 1
6 6 f 1 25.16 KACZMAREK Michał LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 49.40 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 2 f 1 44.14 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
3 3 f 1 43.48 KOZŁOWSKI Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1350/14 2016 3
4 4 f 1 42.82 WOJDYŁO Dominik MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP III SATORA Jan 3
5 5 f 1 38.90 DZIUBA Krzysztof LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP IV
6 6 f 1 38.77 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP IV
7 7 f 1 37.75 MARKOWSKI Maciej LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP IV
8 8 f 1 36.65 KRYMSKI Wojciech LUKS Dwójka Namysłów 97 U18 OP IV
9 9 f 1 35.57 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS IV
10 10 f 1 34.46 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
11 11 f 1 31.23 WIECZOREK Bartosz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 98 U18 OP --
12 12 f 1 26.84 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
Dysk (2) M
1 1 f 1 40.30 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP II
Oszczep (600) M
1 1 f 1 42.99 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U16 DS IV
2 2 f 1 35.70 WOCKA Robert LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
3 3 f 1 33.74 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
4 4 f 1 33.00 DZIEDZIC Paweł LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -- #
5 5 f 1 28.74 KACZMAREK Marek LUKS Podium Kup 00 U16 OP -- #
6 6 f 1 22.38 STRZELCZYK Patryk LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1021/15 2015 BEZ
Oszczep (700) M
1 1 f 1 46.85 RADZIEJ Fabian LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV
2 2 f 1 44.06 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
3 3 f 1 40.82 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 43.00 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 92 U23 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
1 1 f 1 49.37 PROKOPOWICZ Piotr LKS Górnik Wałbrzych 96 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.364245891571 sekund