Spała 24 - 27.01.2013
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów mł.
60 m K
1 1 e 1 7.76 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U18 PM -- #
2 3 e 1 8.09 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U18 SL --
3 4 e 1 8.11 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U18 PD -- B.D. 3
4 5 e 1 8.12 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0275/13 2020 1
5 10 e 1 8.40 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U18 SL -- #
6 12 e 1 8.71 CZUBA Ewelina MKS Agros Chełm 96 U18 LU --
1 2 e 2 8.04 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U18 LD -- B.D. # 1
2 6 e 2 8.13 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U18 WN --
3 7 e 2 8.14 POSTOŁOWICZ Justyna UKS 19 Bojary Białystok 96 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/0630/12 2014 4
4 8 e 2 8.17 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U18 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2020
5 9 e 2 8.31 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD --
6 11 e 2 8.51 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS --
7 13 e 2 9.04 JANKOWSKA Katarzyna UKS Sprint Stadnicka Wola 96 U18 SK --
1 f 1 7.80 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U18 PM -- #
2 f 1 8.02 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U18 PD -- B.D. 3
3 f 1 8.03 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U18 LD -- B.D. # 1
4 f 1 8.03 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U18 WN --
5 f 1 8.13 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0275/13 2020 1
6 f 1 8.13 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U18 SL --
7 f 1 8.15 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U18 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2020
8 f 1 8.25 POSTOŁOWICZ Justyna UKS 19 Bojary Białystok 96 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/0630/12 2014 4
200 m K
1 3 e 1 26.05 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U18 PM II
2 11 e 1 26.78 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
3 19 e 1 28.56 JANKOWSKA Dominika UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD --
1 5 e 2 26.11 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U18 PM II SĘKOWSKA Anna Z/1146/12 2020
2 10 e 2 26.65 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U18 PK III
3 15 e 2 27.31 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 96 U18 SL IV B.D. B.D. BEZ
1 6 e 3 26.16 SMOLIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 96 U18 LD II
2 14 e 3 27.16 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U18 WP III B.D. 2
3 17 e 3 27.91 AGAJEW Sima UKS 55 Łódź 97 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej B.D. BEZ
1 4 e 4 26.09 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U18 PM II B.D. # Z/0909/12 2019 M
2 9 e 4 26.60 ADAMCZYK Natalia MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ III B.D. Z/0690/13 2014 2
3 20 e 4 29.26 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 97 U18 MZ --
1 16 e 5 27.55 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U18 PM IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2020
2 18 e 5 27.91 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U18 WN IV
1 2 e 6 26.00 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP II #
2 12 e 6 26.81 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U18 ZP III KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
3 13 e 6 27.10 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
1 1 e 7 25.03 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
2 7 e 7 26.36 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ III
3 8 e 7 26.45 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP III B.D. B.D. 2
1 f 1 24.67 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2020 M
2 f 1 24.94 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 U20 PD II KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0899/11 2019 MM
3 f 1 25.11 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U20 PM II
4 f 1 25.11 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U20 MZ II LEWANDOWSKI Jacek
1 f 2 25.19 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 f 2 25.21 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław # 94 U20 DS II KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2020
3 f 2 25.47 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2020
4 f 2 26.03 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP II #
300 m K
1 2 e 1 41.44 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- B.D. 2
2 12 e 1 43.43 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U18 SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2019 1
3 20 e 1 45.27 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM --
1 7 e 2 42.60 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U18 SL --
2 14 e 2 43.58 DZIKOWSKA Adrianna SL GKS Olsza Olszyna 96 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0012/12 2015 3
1 1 e 3 40.99 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U18 PM --
2 17 e 3 44.18 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 97 U18 LD -- #
3 18 e 3 45.14 STAŃKO Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK --
1 8 e 4 42.62 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS --
2 16 e 4 43.86 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2020 1
1 6 e 5 42.49 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2020 1
2 13 e 5 43.48 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
3 22 e 5 47.84 FILIPOWSKA Monika LKB Rudnik 97 U18 SK -- DUDEK Sylwester Z/0186/13 2014 4
1 3 e 6 41.49 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # BEZ
2 4 e 6 41.94 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U18 SL -- B.D. 2
3 10 e 6 42.88 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U18 LD --
1 9 e 7 42.84 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 15 e 7 43.67 WOJTKOWSKA Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- WIEJA Piotr SOBIERAJ Dawid # , Z/1330/13 , 2015 BEZ
3 21 e 7 45.37 GÓRALCZYK Natalia UKS Lisy Zgierz 97 U18 LD --
1 5 e 8 41.99 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
2 11 e 8 43.07 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
3 19 e 8 45.22 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra # 97 U18 DS -- #
400 m K
1 f 1 55.42 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U20 WP I MOTYL Edward B.D. Z/0658/11 2020 MM
2 f 1 56.07 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U20 DS I B.D. # M
3 f 1 57.21 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U20 WN II B.D. 3
4 f 1 58.17 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
1 f 2 57.52 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U20 MA II B.D. 1
2 f 2 57.56 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
3 f 2 58.07 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 94 U20 WN II
4 f 2 59.46 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP III B.D. BEZ
600 m K
1 1 e 1 1:37.31 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
2 7 e 1 1:41.72 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda Śląska # 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/0209/13 2019
3 8 e 1 1:41.76 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -- JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
4 11 e 1 1:42.16 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U18 WP -- B.D.
5 13 e 1 1:43.39 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ -- B.D. Z/0691/13 2015 2
6 18 e 1 1:48.97 ŁUCZAK Justyna KS Żeglina Sieradz 96 U18 LD --
7 19 e 1 1:52.86 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U18 SL --
1 2 e 2 1:38.28 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. B.D. Z/0799/13 2020 2
2 3 e 2 1:38.81 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD --
3 4 e 2 1:40.24 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2020 M
4 12 e 2 1:43.00 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno 96 U18 PK --
5 14 e 2 1:44.15 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM -- WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2019 1
6 16 e 2 1:46.02 FILIP Weronika MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/0066/13 2013 3
1 5 e 3 1:40.25 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP --
2 6 e 3 1:40.35 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ --
3 9 e 3 1:41.79 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej # 2
4 10 e 3 1:42.11 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- B.D. # BEZ
5 15 e 3 1:44.88 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
6 17 e 3 1:46.93 ŚWIDZIŃSKA Joanna MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU --
7 20 e 3 1:54.40 MAMIŃSKA Małgorzata UKS Lisy Zgierz 97 U18 LD --
8 21 e 3 1:55.34 STĘPNIEWSKA Diana LKB Rudnik 97 U18 SK -- DUDEK Sylwester Z/0333/13 BEZ
800 m K
1 f 1 2:14.53 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN II
2 f 1 2:16.73 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL II LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
3 f 1 2:18.01 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
4 f 1 2:20.71 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U20 MZ III #
5 f 1 2:21.55 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
6 f 1 2:24.36 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U20 PM III B.D. B.D. 3
7 f 1 2:25.09 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska 95 U20 SL IV B.D.
8 f 1 2:27.58 KOBECKA Marta UKS Misiaczki Pruszków 95 U20 MZ IV B.D. B.D. Z/0144/11 2013 3
9 f 1 2:27.83 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U20 SL IV
1000 m K
1 1 s 1 2:59.74 OWCZAREK Klaudia SKLA Sopot # 97 U18 PM -- #
2 2 s 1 3:01.36 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
3 3 s 1 3:02.30 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2020
4 4 s 1 3:02.45 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
5 5 s 1 3:05.80 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U18 DS -- B.D. # 2
6 6 s 1 3:06.17 KOPIK Amanda MKS Pogoń Siedlce 96 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0205/12 2013 3
7 7 s 1 3:06.22 OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM --
8 10 s 1 3:10.34 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 96 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
9 17 s 1 3:14.88 KORDALSKA Karolina GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0169/13 2017 3
1 8 s 2 3:07.81 FILIP Paulina KKB MOSiR Krosno 96 U18 PK --
2 9 s 2 3:09.09 ADAMCZYK Emanuela LKS Olimpic Szczecin # 96 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/0113/12 2015 BEZ
3 11 s 2 3:10.52 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK --
4 12 s 2 3:12.24 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów # 97 U18 PK --
5 13 s 2 3:12.47 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno # 97 U18 PK --
6 14 s 2 3:12.68 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U18 LU -- B.D. Z/0203/12 2020 2
7 15 s 2 3:12.68 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard # 97 U18 ZP -- B.D. 3
8 16 s 2 3:13.43 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2020 2
9 18 s 2 3:29.73 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
3000 m K
1 1 s 1 9:24.51 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 2 s 1 10:18.50 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
3 3 s 1 10:18.68 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL II CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2020 1
4 4 s 1 10:48.10 ŁUKASIEWICZ Dominika MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 94 U20 SK III JAROS Kazimierz B.D. Z/4858/11 2018 3
5 5 s 1 10:49.74 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
6 6 s 1 11:04.41 MIŁEK Antonina KS Agros Zamość 94 U20 LU III B.D. # BEZ
7 7 s 1 11:32.44 KARAŚ Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 94 U20 SL IV
60 m pł K K
1 1 e 1 9.09 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. B.D. # M
2 2 e 1 9.31 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U20 WN -- B.D. # Z/4223/11 2014 2
3 3 e 1 9.33 ORZESZYNA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 94 U20 WP --
1 f 1 8.99 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. B.D. # M
2 f 1 9.25 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ --
3 f 1 9.30 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 94 U20 WN -- B.D. # Z/4223/11 2014 2
4 f 1 9.36 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
5 f 1 9.44 ORZESZYNA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 94 U20 WP --
6 f 1 9.74 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U20 MZ -- B.D.
7 f 1 9.84 KOBUS Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U20 MZ --
8 f 1 9.95 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U20 MA --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.67 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U18 MA II ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
1 1 f 1 1.80 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U20 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2020 1
2 2 f 1 1.62 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS II
2 6 f 1 1.62 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM II B.D. 1
2 8 f 1 1.62 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS II
2 2 f 1 1.75 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U20 ZP I FERFET Marek B.D. GRENDA Jan Z/4448/11 2016 2
3 3 f 1 1.73 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. # 1
4 4 f 1 1.67 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
5 3 f 1 1.62 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
5 5 f 1 1.67 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U20 PM II RETYK Sławomir Z/1322/11 2016 1
6 7 f 1 1.62 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U18 MZ II NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2020 3
6 7 f 1 1.62 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U20 PM II
7 5 f 1 1.62 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U18 PD II DUDEK Marcin B.D. # Z/1445/12 2020 2
7 6 f 1 1.62 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
7 4 f 1 1.62 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U18 PD II KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
8 8 f 1 1.57 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
9 10 f 1 1.57 MACIEJCZUK Oliwia LUKS Hańcza Suwałki 97 U18 PD III
10 11 f 1 1.57 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo # 97 U18 WP III
11 9 f 1 1.57 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U18 MZ III B.D. B.D.
12 12 f 1 1.52 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U18 PD IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
Tyczka K
1 1 f 1 3.70 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I
2 2 f 1 3.60 GAŁWA Ewa AZS-AWF Warszawa 94 U20 MZ I
3 3 f 1 3.50 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań 94 U20 WP I
4 4 f 1 3.40 KALINICZENKO Anastasiya OSOT Szczecin 94 U20 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1556/12 2017 2
5 5 f 1 3.30 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin 95 U20 ZP I #
6 6 f 1 3.20 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 U20 MZ II ROGOWSKA Anna # Z/2685/11 2019 MM
7 7 f 1 3.00 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U20 MZ II
8 9 f 1 2.50 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U20 MZ IV
8 8 f 1 2.50 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 95 U20 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/4721/11 2013 3
Trójskok K
1 f 1 12.36 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U18 WP I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2020 M
1 1 f 1 12.71 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U20 KP I
2 f 1 11.64 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD II B.D. # 1
2 2 f 1 12.37 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL I
3 f 1 11.52 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 96 U18 MZ II
3 3 f 1 12.21 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 95 U20 MZ I
4 f 1 11.51 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP II ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
4 4 f 1 12.20 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U20 MA I B.D. 3
5 f 1 10.92 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III #
5 5 f 1 11.85 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U20 PM II
6 f 1 10.92 ŁĘKOWSKA Manuela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U18 LB III SASKA Tomasz Z/1358/12 BEZ
6 6 f 1 11.76 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U20 MA II B.D. B.D. 2
7 f 1 10.71 LESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 96 U18 MZ IV
7 7 f 1 11.53 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U20 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
8 f 1 10.59 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U18 PK IV
8 8 f 1 11.42 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL III B.D. # 3
9 f 1 10.56 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV BOBINSKI Marian # BEZ
9 9 f 1 11.41 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III
10 f 1 10.52 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD IV KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
10 10 f 1 11.32 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U20 LB III SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
11 f 1 10.42 UKLEJA Agata KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP IV GIZA Zdzislaw B.D. Z/0200/13 2015 BEZ
11 11 f 1 10.83 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 94 U20 WP III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
12 f 1 10.22 KALACZYŃSKA Elżbieta MKLA Łęczyca 96 U18 LD IV
12 12 f 1 10.73 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U20 KP IV WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
13 13 f 1 10.72 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK IV
14 14 f 1 10.50 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 95 U20 MA IV
  f 1 NM SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U18 PK -- #
  f 1 NM KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 15.68 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U18 PM I RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
2 2 f 1 15.04 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U18 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2020 MM
3 3 f 1 14.06 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U18 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
4 4 f 1 13.72 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U18 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
5 5 f 1 13.63 WĘGRZYN Monika LKS Polkowice 96 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/4980/15 2015 3
6 6 f 1 12.88 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 96 U18 MZ III #
7 7 f 1 12.63 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
8 8 f 1 12.42 KRAWCZYK Letisja UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III
9 9 f 1 12.16 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U18 SL III
10 10 f 1 12.06 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów # 97 U18 PK III B.D. BEZ
11 11 f 1 11.79 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III #
12 12 f 1 10.95 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2019 1
13 13 f 1 10.22 GÓRCZYŃSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ IV
14 15 f 1 9.65 MYŚLIWIEC Magdalena ULKS Technik Trzcinica 96 U18 PK --
15 14 f 1 9.65 GÓRECKA Ewa RLTL ZTE Radom 96 U18 MZ --
16 16 f 1 9.53 ZGIERSKA Natalia UKS Lisy Zgierz 97 U18 LD --
17 17 f 1 9.42 BIELSKA Elżbieta MLUKS Mokasyn Płoty 97 U18 ZP -- KECLER Szymon SKIBICKI Jarosław # Z/1755/13 2017
18 18 f 1 8.97 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U18 LD -- B.D. BEZ
19 19 f 1 7.30 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
Kula (4) K
1 1 f 1 14.33 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL I BONK Stanisław 3
2 2 f 1 13.25 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 3 f 1 12.48 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U20 DS II B.D. 2
4 4 f 1 12.47 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U20 DS II
5 5 f 1 12.00 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
6 6 f 1 11.86 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2020 1
7 7 f 1 11.51 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 94 U20 PD III B.D. 3
8 8 f 1 11.36 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice # 94 U20 SL III B.D. # 3
9 9 f 1 11.05 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U20 MZ III
10 10 f 1 10.94 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U20 MZ III
11 11 f 1 10.87 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III
12 12 f 1 10.63 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik 94 U20 SL III #
13 13 f 1 10.48 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM III WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2020
60 m M
1 1 e 1 7.11 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -- #
2 6 e 1 7.25 WEJKSZNIA Marek MLKS Sokół Lubin 96 U18 DS --
3 14 e 1 7.36 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U18 LU -- #
4 15 e 1 7.37 WNĘK Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
5 20 e 1 7.48 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 97 U18 WN --
6 22 e 1 7.49 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU -- #
7 25 e 1 7.52 PYSZNY Wojciech MKS-R Centrum Dzięgielów 97 U18 SL --
1 4 e 2 7.23 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U18 PM --
2 7 e 2 7.25 ŁAPECIŃSKI Przemysław MKL Szczecin 97 U18 ZP -- #
3 12 e 2 7.32 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -- B.D.
4 18 e 2 7.41 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1
5 19 e 2 7.47 WAŻNY Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 96 U18 PK --
6 21 e 2 7.48 GŁUSZEK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 96 U18 MA --
7 24 e 2 7.51 JANICKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 96 U18 LD --
1 5 e 3 7.23 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok # 96 U18 PD -- B.D. # 2
2 9 e 3 7.30 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U18 WN --
3 10 e 3 7.32 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
4 13 e 3 7.35 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 96 U18 SL --
5 23 e 3 7.49 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- #
6 26 e 3 7.55 OSTROWSKI Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
7 27 e 3 7.68 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa # 97 U18 MZ -- RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
1 2 e 4 7.15 JĘDRAS Dominik WKS Wawel Kraków 96 U18 MA --
2 3 e 4 7.18 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2020 1
3 8 e 4 7.26 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U18 SL --
4 11 e 4 7.32 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
5 16 e 4 7.37 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
6 17 e 4 7.39 FUDZIAK Kamil WLKS Wrocław 96 U18 DS -- #
  e 4 DQ MOSAKOWSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa # 97 U18 SL --
1 f 1 7.09 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -- #
2 f 1 7.17 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok # 96 U18 PD -- B.D. # 2
3 f 1 7.17 JĘDRAS Dominik WKS Wawel Kraków 96 U18 MA --
4 f 1 7.18 WEJKSZNIA Marek MLKS Sokół Lubin 96 U18 DS --
5 f 1 7.20 ŁAPECIŃSKI Przemysław MKL Szczecin 97 U18 ZP -- #
6 f 1 7.20 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U18 SL --
7 f 1 7.21 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2020 1
8 f 1 7.31 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U18 PM --
1 f 2 7.31 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
2 f 2 7.32 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
3 f 2 7.33 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 f 2 7.34 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U18 WN --
4 f 2 7.34 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U18 LU -- #
6 f 2 7.35 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -- B.D.
7 f 2 7.35 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 96 U18 SL --
8 f 2 7.37 WNĘK Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
200 m M
1 3 e 1 22.79 WIŚLICKI Maciej AZS Łódź 96 U18 LD II
2 6 e 1 23.24 KARWECKI Adrian UKS Czapla Białe Błota 96 U18 KP III
3 11 e 1 23.62 WOŹNIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 96 U18 MZ IV #
1 9 e 2 23.52 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP III
2 10 e 2 23.59 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 97 U18 DS III
3 19 e 2 24.97 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U18 MZ --
1 15 e 3 24.31 ZDUNEK Konrad MKS Zduńska Wola 96 U18 LD IV
2 18 e 3 24.97 OPALUCH Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK -- SZCZUREK Leszek BEZ
  e 3 DQ KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -- MODELSKI Michał # Z/0967/13 2020 2
1 4 e 4 22.89 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 96 U18 PK III
2 12 e 4 23.66 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 96 U18 LD IV
3 17 e 4 24.60 KIDA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK --
1 7 e 5 23.40 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP III #
2 13 e 5 23.66 CIESLIKOWSKI Marcin MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP IV
3 20 e 5 25.20 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ -- #
1 1 e 6 22.78 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U18 DS II
2 8 e 6 23.49 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
3 14 e 6 23.95 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U18 LD IV #
1 2 e 7 22.79 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U18 LU II GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 5 e 7 23.18 ZIMNY Cezary RKS Łódź # 96 U18 LD III
3 16 e 7 24.54 DANIELAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL -- #
1 f 1 21.68 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 94 U20 WN I
2 f 1 22.12 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U20 LU II WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
3 f 1 22.18 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U20 PM II B.D. BEZ
4 f 1 22.43 STANKIEWICZ Gabriel KS AZS AWF Wrocław # 94 U20 DS II B.D. 1
1 f 2 22.39 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów 94 U20 SL II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
2 f 2 22.50 BORKOWSKI Karol GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP II #
3 f 2 22.70 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS II LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2020 1
4 f 2 22.97 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U20 MZ III #
300 m M
1 12 e 1 37.65 KACPRZAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U18 LD -- #
  e 1 DQ LIS Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM -- B.D. 3
1 6 e 2 36.63 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U18 MZ --
2 11 e 2 37.49 SZCZUDLIŃSKI Artur LIUKS Kruszwica 96 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1456/12 2013 2
3 24 e 2 39.40 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U18 LD --
1 3 e 3 35.66 CHYLIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U18 PD --
2 20 e 3 38.47 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U18 LD -- B.D. # BEZ
1 7 e 4 36.72 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U18 DS --
2 21 e 4 38.58 PODKOWA Michał RLTL ZTE Radom 96 U18 MZ --
3 25 e 4 39.78 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA --
1 4 e 5 36.18 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS --
2 19 e 5 38.42 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2020
1 10 e 6 37.30 MYSZOR Bartłomiej TL Pogoń Ruda Śląska 96 U18 SL -- #
2 14 e 6 37.78 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL --
3 15 e 6 38.02 PINDELSKI Łukasz UKS bieganie.pl Stryszawa 96 U18 MA --
1 9 e 7 37.14 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0081/13 2019 3
2 13 e 7 37.68 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
3 18 e 7 38.35 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 96 U18 MZ -- #
1 1 e 8 34.96 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U18 KP -- #
2 8 e 8 37.03 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U18 PM --
3 26 e 8 39.98 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK --
1 5 e 9 36.45 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- B.D. 2
2 17 e 9 38.15 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U18 LD --
3 22 e 9 39.09 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U18 WP --
1 2 e 10 35.62 DALECKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 96 U18 LB --
2 16 e 10 38.04 BIERNACKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD --
3 23 e 10 39.19 WILK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U18 PK --
400 m M
1 f 1 47.66 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U20 ZP I BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2020 MM
2 f 1 48.55 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 94 U20 MZ II B.D. B.D. 2
3 f 1 48.64 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź # 95 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
4 f 1 49.62 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U20 DS II
1 f 2 50.14 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U20 PM II HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2020 1
2 f 2 50.46 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań 94 U20 WP II
3 f 2 50.53 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U20 DS III
4 f 2 50.85 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U20 WP III B.D. B.D. 2
600 m M
1 5 e 1 1:25.13 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U18 SK --
2 6 e 1 1:25.21 WIĘCEK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 96 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0021/12 2014 3
3 7 e 1 1:25.46 WILK Sylwester OKS Start Otwock 96 U18 MZ --
4 9 e 1 1:28.23 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U18 PM --
5 18 e 1 1:30.87 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U18 DS -- #
6 19 e 1 1:31.07 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U18 MZ --
7 20 e 1 1:35.15 KOZIOŁ Wojciech UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK --
1 4 e 2 1:24.77 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U18 MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
2 8 e 2 1:25.58 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM --
3 12 e 2 1:28.71 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -- B.D. BEZ
4 13 e 2 1:28.98 RYBAK Arnold MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL --
5 15 e 2 1:29.09 DEC Mateusz GKS Piast Gliwice 97 U18 SL --
6 16 e 2 1:29.56 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD --
7 17 e 2 1:30.24 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN --
1 1 e 3 1:22.46 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek # 96 U18 KP --
2 2 e 3 1:22.93 NOWOTNY Bartosz SL Olimpia Poznań 96 U18 WP --
3 3 e 3 1:24.47 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U18 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
4 10 e 3 1:28.29 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK --
5 11 e 3 1:28.58 CISZEWSKI Piotr KKL Kielce 97 U18 SK --
6 14 e 3 1:29.08 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD --
7 21 e 3 1:35.93 BARTOSIK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 96 U18 LU --
800 m M
1 f 1 1:59.19 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U20 PM III
2 f 1 1:59.41 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III #
3 f 1 1:59.66 KOZIURA Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM III B.D. 2
4 f 1 1:59.67 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2020
5 f 1 1:59.72 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U20 LB III B.D. BEZ
6 f 1 2:00.42 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 94 U20 MZ III
3000 m M
1 1 s 1 8:31.16 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U20 LB II
2 2 s 1 8:33.00 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U20 MZ II B.D. B.D. 1
3 3 s 1 8:42.05 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U20 ZP II B.D. # 2
4 4 s 1 8:43.19 DĄBROWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U20 PD II
5 5 s 1 8:43.96 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 94 U20 SL II B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2020
6 6 s 1 8:47.24 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U20 PK III
7 7 s 1 8:54.26 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U20 WN III
8 10 s 1 9:06.00 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
9 14 s 1 9:12.96 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U20 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
1 8 s 2 9:03.80 PINDEL Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U20 SL III
2 9 s 2 9:04.41 SIENKIEWICZ Sebastian MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/0212/11 2013 3
3 11 s 2 9:06.19 SWAT Nataniel GKS Piast Gliwice 94 U20 SL III
4 12 s 2 9:07.43 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
5 13 s 2 9:09.74 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
6 15 s 2 9:16.77 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U20 PM IV B.D. 3
7 16 s 2 9:24.81 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U20 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
8 17 s 2 9:47.02 RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa # 95 U20 MZ IV B.D. BEZ
9 18 s 2 9:58.25 KOBYŁKA Adam RLTL ZTE Radom 94 U20 MZ IV CHMIELEWSKI Tomasz 3
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.12 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U20 DS --
2 2 e 1 8.15 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2020 1
3 6 e 1 8.44 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
4 8 e 1 8.52 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. # BEZ
5 10 e 1 8.59 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U20 WP -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
6 12 e 1 8.87 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD --
1 3 e 2 8.32 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. 1
2 4 e 2 8.34 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5026/11 2013 BEZ
3 5 e 2 8.42 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 94 U20 MZ -- B.D. BEZ
4 7 e 2 8.49 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
5 9 e 2 8.53 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM --
6 11 e 2 8.83 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- B.D. 2
  e 2 DNF WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA --
1 f 1 7.97 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U20 DS --
2 f 1 8.08 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2020 1
3 f 1 8.19 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. 1
4 f 1 8.34 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. Z/5026/11 2013 BEZ
5 f 1 8.38 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
6 f 1 8.46 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. # BEZ
7 f 1 8.48 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
8 f 1 8.50 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 94 U20 MZ -- B.D. BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.98 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP II #
1 1 f 1 2.10 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 94 U20 PD I B.D. 2
1 2 f 1 2.10 JAROSZEWICZ Tomasz KS Podlasie Białystok 94 U20 PD I
2 2 f 1 1.95 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U18 WP II
3 3 f 1 1.95 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września # 96 U18 WP II
3 3 f 1 2.08 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD I
4 4 f 1 1.91 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca 96 U18 LD III B.D. # 2
4 4 f 1 2.08 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB I B.D. 3
5 5 f 1 1.91 JABŁOŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP III
5 6 f 1 2.06 MOTYLIŃSKI Damian AML Słupsk # 95 U20 PM II
6 6 f 1 1.87 SAJDAK Grzegorz LKS Stal Mielec 97 U18 PK III
6 5 f 1 2.06 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U20 PD II KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
7 7 f 1 1.82 CHU Tien RKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III RADKIEWICZ Przemysław Z/0876/13 2016 2
7 9 f 1 1.95 KONDEJ Dominik WLKS Nowe Iganie # 94 U20 MZ II
8 8 f 1 1.95 ADAMUS Sebastian ULKS Bielgim Bielany 94 U20 MA II DRABEK Krzysztof Z/5040/11 2013 3
9 7 f 1 1.95 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U20 SK II KALWAT Marek 3
10 10 f 1 1.90 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U20 LD III
  f 1 NM PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U20 DS --
  f 1 NM KULIG Karol LKS Stal Mielec 97 U18 PK --
Tyczka M
1 1 f 1 4.40 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 96 U18 DS II #
2 2 f 1 4.40 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U18 MZ II #
3 3 f 1 4.30 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP II B.D. BEZ
4 4 f 1 4.00 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U18 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1331/12 2018 1
5 8 f 1 3.80 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
6 5 f 1 3.80 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019
7 7 f 1 3.80 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U18 MZ III #
8 6 f 1 3.80 KOSTEK Dawid OSOT Szczecin 96 U18 ZP III KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1332/12 2016 2
9 9 f 1 3.60 SZABŁOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 96 U18 KP III
  f 1 NM KUPKA Kamil UKS Olimp Mazańcowice # 96 U18 SL --
Trójskok M
1 1 f 1 13.88 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U18 DS III
2 2 f 1 13.73 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U18 LD III
3 3 f 1 13.36 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U18 SL III BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
4 4 f 1 13.24 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U18 MZ III
5 5 f 1 12.94 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV #
6 6 f 1 12.81 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA IV B.D. # 3
7 7 f 1 12.40 ŚWIĄDER Daniel BKL Bełchatów 97 U18 LD --
8 8 f 1 12.08 KORZEŃ Łukasz LKS Stal Mielec 97 U18 PK --
Kula (5) M
1 1 f 1 20.54 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2020 MM
2 2 f 1 18.69 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U18 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2020 1
3 3 f 1 18.33 WALCZYŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 96 U18 PM I #
4 4 f 1 16.96 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U18 OP II SUSKI Witold # Z/1657/12 2020 MM
5 5 f 1 16.80 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS II
6 6 f 1 16.41 TARNACKI Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U18 PD II
7 7 f 1 14.71 ŁUKSZO Łukasz PKS Gwardia Szczytno 97 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz Z/0117/13 2013 2
8 8 f 1 14.46 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III #
9 9 f 1 13.10 KALENIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 96 U18 LD IV
10 10 f 1 12.94 LECHOWSKI Daniel LUKS Boguszyce 97 U18 LD IV
11 11 f 1 12.54 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP IV
12 12 f 1 12.27 ŁOPATA Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 96 U18 LD --
  f 1 NM MROWIŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 96 U18 LD --
Kula (6) M
1 1 f 1 19.74 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP I B.D. M
2 2 f 1 19.05 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
3 3 f 1 18.93 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U20 MZ I
4 4 f 1 18.86 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 94 U20 LU I B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2020
5 5 f 1 17.50 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U20 PD I B.D. 1
6 6 f 1 17.42 ZIÓŁKOWSKI Oskar GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP I
7 7 f 1 16.92 BOGUNIA Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U20 KP I
8 8 f 1 15.86 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U20 MZ II ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
9 9 f 1 15.73 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 94 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/4402/11 2013 2
10 10 f 1 15.06 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
11 11 f 1 15.00 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3620/11 2015 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4033179283142 sekund