Olszyna 23.03.2019
91. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
Przełaj K
1 b 1 :14:43 r TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 b 1 :15:04 r JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82 Masters PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/1542/14 2019 1
3 b 1 :15:12 r WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 87 Sen PD -- B.D. Z/1806/18 2019 2
4 b 1 :15:20 r LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U23 PM -- POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2019 1
5 b 1 :15:23 r PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
6 b 1 :15:27 r MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2019
7 b 1 :15:29 r AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2019
8 b 1 :15:29 r ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0798/12 2019 1
9 b 1 :15:34 r WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP -- B.D. B.D. B.D. , Z/4621/11 , 2019
10 b 1 :15:39 r SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz Z/0092/11 2018 1
11 b 1 :15:43 r POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 99 U23 LB -- DRACZYŃSKI Adam B.D. Z/1455/15 2019
12 b 1 :15:57 r INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
13 b 1 :16:02 r JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 92 Sen ZP -- MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
14 b 1 :16:12 r ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 87 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2019 2
15 b 1 :16:14 r MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2019 1
16 b 1 :16:31 r ŁUKASIEWICZ Dominika MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 94 Sen SK -- JAROS Kazimierz B.D. Z/4858/11 2018 3
17 b 1 :16:32 r SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019
18 b 1 :16:47 r KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 Sen PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2019 1
19 b 1 :17:11 r ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
20 b 1 :17:19 r BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 96 Sen MZ -- PODOLAK Kazimierz DĄBROWSKI Dariusz , Z/0397/12 , 2019 3
21 b 1 :17:41 r PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 80 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2019 BEZ
22 b 1 :18:06 r SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U23 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2019 2
23 b 1 :18:54 r NAJDEK Ewa MKS Siechnice 98 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0549/17 2019
24 b 1 :19:18 r BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2019
25 b 1 :24:01 r MIGUT Urszula SL GKS Olsza Olszyna 73 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2219/19 2019
1 b 2 :29:40 r KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek 85 Sen KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
2 b 2 :29:53 r GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 Sen PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
3 b 2 :31:06 r KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
4 b 2 :31:48 r KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
5 b 2 :32:20 r MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 Sen LB -- B.D. Z/3914/16 2019 1
6 b 2 :33:06 r KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96 Sen PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
7 b 2 :33:59 r PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0795/11 2019 1
8 b 2 :35:25 r WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
9 b 2 :37:17 r CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD -- DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2019 2
Przełaj M
1 b 1 :12:35 r GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS -- GAJDUS Grzegorz Z/1684/11 2019 M
2 b 1 :12:45 r BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 Sen PM -- MICHALSKI Henryk Z/0759/12 2019 1
3 b 1 :12:51 r MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2019 2
4 b 1 :12:56 r DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD -- KRÓL Zbigniew Z/1685/11 2019 2
5 b 1 :12:56 r JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
6 b 1 :13:00 r TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL -- B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
7 b 1 :13:00 r OLEJARZ Artur MKL Szczecin 88 Sen ZP -- MURAWSKI Zbigniew Z/1405/11 2019 2
8 b 1 :13:04 r KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
9 b 1 :13:06 r MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
10 b 1 :13:06 r NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2019
11 b 1 :13:08 r SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U23 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2019 3
12 b 1 :13:17 r KONDEJ Mateusz GKS Wilga Garwolin 97 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/1785/13 2019 2
13 b 1 :13:20 r MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
14 b 1 :13:21 r KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA -- B.D. Z/1674/14 2019 1
15 b 1 :13:27 r PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 Sen LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0718/13 , 2019 2
16 b 1 :13:30 r WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
17 b 1 :13:43 r WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 Sen SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
18 b 1 :13:48 r WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
19 b 1 :13:52 r GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 Sen PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2019 3
20 b 1 :13:54 r DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
21 b 1 :13:54 r CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 Sen MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
22 b 1 :13:54 r MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
23 b 1 :13:58 r SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U23 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/3240/15 2019
24 b 1 :14:03 r MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
25 b 1 :14:06 r GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL -- B.D. Z/1863/11 2019 3
26 b 1 :14:07 r MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
27 b 1 :14:19 r LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
28 b 1 :14:47 r SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U23 WN -- NAGY Czesław Z/0547/13 2019 3
29 b 1 :15:03 r ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
30 b 1 :15:08 r WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97 U23 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0439/13 2019 BEZ
31 b 1 :15:25 r KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U23 PM -- B.D. 3
32 b 1 :21:33 r MIGUT Jerzy SL GKS Olsza Olszyna 66 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2224/19 2019
1 b 2 :33:08 r GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92 Sen PM -- OBERZIG Piotr Z/0283/11 2019 1
2 b 2 :33:21 r DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD -- B.D. Z/2257/11 2019 1
3 b 2 :33:34 r ŁOBODZIŃSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 85 Sen PD -- B.D. Z/0356/13 2019 BEZ
4 b 2 :33:59 r GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/1784/13 2019 1
5 b 2 :34:46 r DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 Sen PD -- B.D. Z/2532/11 2019 2
6 b 2 :34:52 r BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1355/12 2019 2
7 b 2 :35:26 r TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
8 b 2 :35:30 r MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 Sen PD -- B.D. Z/1198/11 2019 2
9 b 2 :35:38 r FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/2758/16 2019 2
10 b 2 :35:47 r PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 Sen PK -- SUDOŁ Edward B.D. Z/4190/11 2019 3
11 b 2 :36:10 r PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 84 Masters SL -- PAŁKA Piotr Z/1643/11 2019 2
12 b 2 :36:55 r GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3
13 b 2 :37:12 r SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
14 b 2 :37:48 r ŻAKOWSKI Adrian KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 Sen SK -- KUBIEC Dawid Z/1884/19 2019
15 b 2 :38:36 r KUŚMIDER Andrzej WMLKS Pomorze Stargard 83 Masters ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1191/16 2019 3
16 b 2 :39:45 r CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0166/15 2019 3
17 b 2 :46:34 r RYŻEWSKI Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 78 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2221/19 2019
18 b 2 :47:09 r TERTEL Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 72 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2222/19 2019
19 b 2 :49:12 r PASZKOWSKI Andrzej SL GKS Olsza Olszyna 70 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2220/19 2019
20 b 2 :50:21 r KOSSOWSKI Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 78 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2218/19 2019
21 b 2 :51:33 r TOCKI Dariusz SL GKS Olsza Olszyna 52 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2223/19 2019
22 b 2 :51:47 r KURCZEWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna 73 Masters DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0108/14 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1153781414032 sekund