Bielsko-Biała 21.06.2014
13. Mityng Beskidianathletic
100 m K
1 1 s 1 12.53 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL +6.7 II
2 2 s 1 12.55 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +6.7 II #
3 3 s 1 12.63 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U20 SL +6.7 II
4 4 s 1 12.68 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 96 U20 SL +6.7 II B.D. B.D. BEZ
1 5 s 2 12.88 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL +2.7 III
2 6 s 2 13.17 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL +2.7 III
3 7 s 2 13.18 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +2.7 III RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
4 9 s 2 13.23 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +2.7 IV RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
5 10 s 2 13.26 ŁYZNIAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +2.7 IV
6 13 s 2 13.38 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +2.7 IV
1 11 s 3 13.28 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +6.4 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
2 12 s 3 13.32 BRY¦ Sandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL +6.4 IV
3 14 s 3 14.24 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL +6.4 -- B.D. BEZ
4 15 s 3 15.78 MICHALIK Paulina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL +6.4 --
200 m K
1 1 s 1 26.27 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U20 SL +1.3 III
2 2 s 1 27.38 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +1.3 IV RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
4 4 s 1 27.55 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +1.3 IV RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
5 5 s 1 27.99 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +1.3 IV
6 6 s 1 28.01 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +1.3 IV
400 m K
1 1 s 1 58.39 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
3 3 s 1 59.70 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
4 5 s 1 59.95 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL III B.D. 3
1 4 s 2 59.92 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. BEZ
2 6 s 2 60.32 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL III
4 11 s 2 63.97 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL IV
5 12 s 2 65.06 GREŃ Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL --
1 8 s 3 61.61 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III #
2 9 s 3 61.86 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD III
3 13 s 3 65.83 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -- #
4 14 s 3 66.28 KRAWCZYK Gabriela KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL --
5 15 s 3 66.65 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:17.56 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/0464/14 2019 1
2 2 s 1 2:19.83 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2
3 3 s 1 2:26.45 DERLICH Anna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL IV
4 4 s 1 2:27.22 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki # 98 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/0238/14 2018 BEZ
5 5 s 1 2:27.71 TOLASZ Ewa MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL IV WERNER Mirosław # Z/1256/14 2019 BEZ
100 m pł K
1 1 s 1 15.22 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U20 SL +2.3 II
2000 m prz K
1 1 s 1 7:30.76 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U23 SL -- B.D. 1
2 2 s 1 7:31.12 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL III
  s 1 DNF INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
2 2 f 1 1.65 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS II
3 3 f 1 1.55 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U20 SL III
4 4 f 1 1.45 BEJM Marta CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV B.D.
W dal K
  f 1 4.25 PIEROG Paulina niest. Katowice 98 U18 SL +2.0 --
1 1 f 1 5.28 MYSZOR Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +3.7 III
2 2 f 1 4.90 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +3.3 IV RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
3 3 f 1 4.38 PIEROG Paulina niest. Katowice 98 U18 SL +3.3 --
4 4 f 1 4.19 PUCZKA Natalia niest. Katowice 98 U18 SL +2.0 --
Trójskok K
1 1 f 1 11.42 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL +0.8 III
2 2 f 1 9.86 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +1.4 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
3 3 f 1 9.84 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 96 U20 SL +1.3 -- B.D. BEZ
Kula (3) K
3 3 f 1 12.68 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
6 6 f 1 10.00 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL IV B.D. BEZ
7 7 f 1 9.83 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
8 8 f 1 9.81 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
9 9 f 1 9.38 GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. B.D.
10 10 f 1 8.79 NIEWIEDZIAŁ Maja MKS Żywiec 97 U18 SL --
Kula (4) K
1 1 f 1 10.98 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
2 2 f 1 10.97 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
Dysk (1) K
1 1 f 1 34.00 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
5 5 f 1 28.88 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
Młot (3) K
2 2 f 1 51.28 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
3 3 f 1 50.24 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
4 4 f 1 33.80 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
5 5 f 1 30.60 CZERW Magdalena MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL --
100 m M
1 1 s 1 10.63 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL +4.6 M B.D. # BEZ
2 2 s 1 10.79 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 Sen SL +4.6 I B.D. 1
3 3 s 1 10.85 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +4.6 I
4 4 s 1 10.92 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +4.6 II KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
6 11 s 1 11.60 WI¦NIEWSKI Filip MKS-MOS Katowice 97 U18 SL +4.6 III
1 6 s 2 11.10 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +5.5 II HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
2 7 s 2 11.25 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +5.5 II CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2019 2
3 8 s 2 11.31 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL +5.5 III
4 12 s 2 11.64 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +5.5 III
6 14 s 2 11.81 WALA Sławomir niestowarzyszony # 96 U20 +5.5 IV B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
1 9 s 3 11.48 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +4.6 III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
2 10 s 3 11.59 KUBICA Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +4.6 III B.D. # 4
3 15 s 3 11.96 SŁOWIOK Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +4.6 IV
4 16 s 3 12.21 NOWAKOWSKI Jan KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +4.6 --
5 17 s 3 12.39 MALAREK Michał UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +4.6 -- #
200 m M
1 1 s 1 21.58 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL +0.7 I B.D. # BEZ
2 2 s 1 21.88 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 Sen SL +0.7 I B.D. 1
3 4 s 1 22.99 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.7 III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
5 9 s 1 24.20 SŁOWIOK Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.7 IV
6 11 s 1 24.66 NOWAKOWSKI Jan KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.7 --
1 3 s 2 22.70 MATUSZNY Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +1.0 II
4 7 s 2 24.15 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +1.0 IV
5 10 s 2 24.53 WALA Sławomir niestowarzyszony # 96 U20 +1.0 -- B.D. Z/1185/12 2016 BEZ
6 12 s 2 25.25 MALAREK Michał UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +1.0 -- #
400 m M
1 1 s 1 50.77 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III B.D. 2
2 2 s 1 51.01 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL III
4 9 s 1 52.73 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U23 SL III B.D. 3
5 12 s 1 53.17 KANIA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL IV
1 3 s 2 51.28 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL III
2 4 s 2 51.72 FREDYK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL III
3 6 s 2 51.92 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL III B.D. # Z/0680/14 2019 1
4 7 s 2 52.39 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U20 SL III B.D. BEZ
5 8 s 2 52.61 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
2 13 s 3 54.16 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 Sen SL --
3 14 s 3 56.68 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -- B.D. BEZ
4 15 s 3 60.19 SPRATEK Bartosz UKS 5 Plus Rydułtowy 96 U20 SL --
800 m M
1 1 s 1 1:55.95 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL II RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
3 3 s 1 1:59.77 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
4 4 s 1 2:00.05 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 BEZ
5 5 s 1 2:07.11 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
6 6 s 1 2:09.03 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
7 7 s 1 2:12.85 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik 98 U18 SL -- #
8 8 s 1 2:19.70 KUPCZEWSKI Krystian LUKS Zabrzeg 98 U18 SL --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.28 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +4.0 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL IV
2 2 f 1 1.60 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
W dal M
1 1 f 1 7.34 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +2.6 I
2 2 f 1 6.97 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL +2.3 II B.D. B.D. 2
3 3 f 1 6.35 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +3.2 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
4 4 f 1 5.73 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +3.9 -- B.D.
Trójskok M
1 1 f 1 12.95 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 97 U18 SL +1.6 IV
2 2 f 1 12.05 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL +1.1 -- HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
Kula (5) M
1 1 f 1 18.35 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 13.21 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV #
3 3 f 1 12.68 WILK Olivier GKS Piast Gliwice 98 U18 SL IV
Kula (6) M
1 1 f 1 14.71 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U20 SL II #
2 2 f 1 13.56 BRY¦ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL III HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
3 3 f 1 11.91 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
4 4 f 1 11.82 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 55.60 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 35.70 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
Dysk (1.75) M
2 2 f 1 36.60 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Młot (5) M
1 1 f 1 51.80 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III #
Młot (7.26) M
1 1 f 1 42.80 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U23 SL III B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
2 2 f 1 38.40 STRZEWICZEK Mirosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0494139194489 sekund