Poznań 20.06.2014
3. Mohico Junior Cup - Razem [DMP]
100 m K
1 5 s 1 13.89 ZAWADA Paulina MKS Gniezno 99 U16 WP +0.7 V PINIARSKI Paweł BEZ
2 6 s 1 13.94 WOJCIECHOWSKA Weronika LUKS Orkan Września 99 U16 WP +0.7 V
1 1 s 2 12.51 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.8 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
2 2 s 2 12.66 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.8 II DMP OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019 90
3 3 s 2 12.81 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP +1.8 III PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
4 4 s 2 13.00 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +1.8 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
200 m K
1 1 s 1 25.87 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP +0.9 II B.D. B.D. 3
2 2 s 1 25.91 HUDZIAK Agata OŚ AZS Poznań 88 Sen WP +0.9 II
3 3 s 1 27.14 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.9 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
4 4 s 1 30.27 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra 67 Masters LB +0.9 -- B.D. BEZ
400 m K
1 4 s 1 61.57 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP III REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
2 7 s 1 64.95 LESTER Jolanta SL Olimpia Poznań 00 U16 WP V
3 9 s 1 67.11 HOFMAN Marta SL Olimpia Poznań 99 U16 WP --
4 10 s 1 68.69 POKORA Katarzyna MKS Gniezno 99 U16 WP -- PINIARSKI Paweł 5
5 11 s 1 68.98 SZAŁEK Justyna niest. Poznań 94 U23 WP --
6 12 s 1 72.35 STRZELECKA Sara MKS Gniezno 00 U16 WP --
1 1 s 2 57.50 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
2 2 s 2 59.23 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań 90 Sen WP III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3934/11 2012 3
3 3 s 2 59.71 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP III B.D.
4 5 s 2 61.96 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
5 6 s 2 64.94 ZABOROWSKA Magdalena SL Olimpia Poznań 99 U16 WP V
6 8 s 2 65.98 GRABOWSKA Marta OŚ AZS Poznań 99 U16 WP V
800 m K
1 1 s 1 2:02.50 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2019
2 2 s 1 2:05.05 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 U23 PM I
3 3 s 1 2:05.53 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 Sen LU I B.D. B.D. 1
4 4 s 1 2:06.45 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach 87 Sen ZP I B.D. Z/0066/12 2016 1
5 5 s 1 2:06.92 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 93 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
6 6 s 1 2:15.21 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U23 OP II #
7 7 s 1 2:20.32 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej NOWAKOWSKI Marian # , Z/0038/13 , 2017 2
  s 1 DNF WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -- DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
1000 m K
1 1 s 1 3:03.72 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP --
2 2 s 1 3:11.99 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP --
3 3 s 1 3:13.36 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP --
4 4 s 1 3:26.42 GORCZYŃSKA Michalina MKS Gniezno 99 U16 WP V GORCZYŃSKI Paweł # Z/4285/15 2018 BEZ
5 5 s 1 3:37.17 BĄKOWSKA Dorota MKS Gniezno 99 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/4282/15 2015 BEZ
6 6 s 1 3:41.39 GORCZYŃSKA Zuzanna MKS Gniezno 97 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0662/14 2015 BEZ
7 7 s 1 3:42.27 DUFFY Ewelina OŚ AZS Poznań 00 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/0707/15 2019 4
8 8 s 1 3:42.30 WEISS Weronika OŚ AZS Poznań 00 U16 WP --
9 9 s 1 3:50.57 BARTOSZAK Paulina MKS Gniezno 97 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0660/14 2015 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:41.15 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
2 2 s 1 4:43.01 TALAR Patrycja SL Olimpia Poznań 86 Sen WP II B.D. B.D. , Z/0538/13 , 2014 2
3 3 s 1 4:51.26 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III
4 4 s 1 4:53.66 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U23 WP III B.D. 1
5 5 s 1 4:54.88 LAZAR Dominika SL Olimpia Poznań 94 U23 WP III MOTYL Edward B.D. Z/1726/11 2015 BEZ
6 6 s 1 5:01.48 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań 94 U23 WP -- #
7 7 s 1 5:03.41 BRUCH Patrycja MKS Gniezno 97 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł # Z/0511/13 2016 4
8 8 s 1 5:03.89 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV B.D. Z/1464/14 2015 4
9 9 s 1 5:10.92 ANTONIUK Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0434/14 2018 BEZ
10 10 s 1 5:18.46 GORCZYCA Maria SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- B.D. B.D.
11 11 s 1 5:19.56 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/0381/14 2017 4
W dal K
1 1 f 1 5.49 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP +0.9 II B.D. BEZ
2 2 f 1 4.61 MIKOŁAJCZAK Daria MKS Gniezno 99 U16 WP +0.5 V SZYMAŃSKA Hanna 4
3 3 f 1 4.20 NAROWSKA Paulina MKS Gniezno 01 U14 WP +0.4 -- SZYMAŃSKA Hanna Z/0014/15 2016 5
Młot (4) K
1 1 f 1 63.04 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU M DMP KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM 169
2 2 f 1 57.19 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 24:10.44 BAJON Anna UKS Gimnazjon Suchy Las 94 U23 WP --
2 2 s 1 26:56.72 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 97 U18 WP II GRENDA Jan # Z/0380/13 2016 2
3 3 s 1 28:12.11 PANKOWSKA Marietta UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III
4 4 s 1 28:24.22 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U20 WP III
5 5 s 1 28:47.78 ZIELIŃSKA Kornelia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/0391/14 2016 2
6 6 s 1 29:49.22 SIATKOWSKA Iza UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP III
7 7 s 1 30:12.63 KUKIER Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/1180/13 2016 3
8 8 s 1 30:31.59 KUŹMA Marcelina KS Gwardia Piła 98 U18 WP III
9 9 s 1 30:45.70 ZAWITAJ Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III
10 10 s 1 30:45.70 BANDOSZ Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III
11 11 s 1 31:57.89 KARÓLAK Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV
12 12 s 1 32:09.99 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV
100 m M
1 4 s 1 11.68 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U18 WP +0.9 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
2 5 s 1 11.92 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek 94 U23 ZP +0.9 -- STAWICKI Michał Z/1591/13 2014 BEZ
3 6 s 1 12.08 KASZUBA Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.9 IV SZOSTAK Janusz # Z/4188/15 2015 4
4 7 s 1 12.35 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U16 WP +0.9 V BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
1 1 s 2 11.27 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.5 II
2 2 s 2 11.37 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U18 WP +0.5 III BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
3 3 s 2 11.45 KONWA Mateusz CRS Barlinek 95 U20 ZP +0.5 III STAWICKI Michał Z/4154/11 2014 2
4 8 s 2 12.55 DOKTÓR Patryk AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB +0.5 V
1 s 3 10.88 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań 92 U23 WP 0.0 I
2 s 3 11.10 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP 0.0 II POLAK Mirosław Z/4549/11 2019 2
3 s 3 11.14 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP 0.0 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
4 s 3 11.25 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP 0.0 II B.D. B.D. 2
5 s 3 11.36 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP 0.0 III PAWŁOWSKI Wojciech 3
6 s 3 11.42 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 U23 WP 0.0 III B.D. B.D. 2
200 m M
1 7 s 1 23.35 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U18 WP +0.5 III BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
  s 1 DNF PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U20 LB +0.5 --
1 1 s 2 21.96 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań 92 U23 WP +0.7 II
2 2 s 2 22.36 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP +0.7 II B.D. B.D. 2
3 3 s 2 22.57 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań 95 U20 WP +0.7 II MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
4 4 s 2 22.70 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.7 II
5 5 s 2 22.71 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP +0.7 II PAWŁOWSKI Wojciech 3
6 6 s 2 23.15 KONWA Mateusz CRS Barlinek 95 U20 ZP +0.7 III STAWICKI Michał Z/4154/11 2014 2
400 m M
1 9 s 1 56.66 ARCISZEWSKI Bartosz SL Olimpia Poznań 96 U20 WP --
2 11 s 1 59.15 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań # 00 U16 WP -- MOTYL Edward # Z/0793/15 2019 3
3 12 s 1 62.84 LEMAN Patryk SL Olimpia Poznań 00 U16 WP --
1 6 s 2 52.90 RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań # 98 U18 WP IV
2 8 s 2 55.00 LESTER Mateusz SL Olimpia Poznań 98 U18 WP --
3 10 s 2 56.88 ŁESZYK Oskar SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- BYTNIEWSKA Magdalena Z/0537/13 2016 BEZ
1 1 s 3 48.88 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 Sen LB II #
2 2 s 3 49.78 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
3 3 s 3 51.77 FRĄCKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/0965/13 2015 BEZ
4 4 s 3 52.16 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
5 5 s 3 52.28 GABRYCHOWICZ Jakub MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD III PIETRZAK Waldemar Z/0591/11 2014 2
6 7 s 3 53.89 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP IV DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
800 m M
1 7 s 1 2:00.44 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
2 8 s 1 2:00.55 NGUYEN Daniel KS Gwardia Piła 97 U18 WP III
3 10 s 1 2:03.51 KLUPP Michał OŚ AZS Poznań 93 U23 WP -- OSTROWSKI Ryszard Z/1185/11 2018 3
4 11 s 1 2:08.20 GULCZYŃSKI Marek UKS Dąb Suchy Las # 99 U16 WP V
5 12 s 1 2:08.48 PAWLAK Marcin OŚ AZS Poznań 95 U20 WP --
6 13 s 1 2:18.12 FABISIAK Marek MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -- #
1 1 s 2 1:46.84 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ MM WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1899/11 2019 MM
2 2 s 2 1:49.46 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 Sen ZP I OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2018 BEZ LDK!
3 3 s 2 1:50.52 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
4 4 s 2 1:50.69 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
5 5 s 2 1:54.37 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań 92 U23 WP II
6 6 s 2 1:58.12 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III B.D. 3
7 9 s 2 2:00.69 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
  s 2 DNF WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U23 WP -- B.D. 2
  s 2 DNF MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ --
1000 m M
1 1 s 1 2:42.47 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U16 WP III PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
2 2 s 1 2:47.49 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP IV TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
3 3 s 1 2:48.52 MATUSZEWSKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 77 Masters WP -- B.D. BEZ
4 4 s 1 2:50.17 SOBECKI Adrian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V
5 5 s 1 3:02.04 BOROWIK Przemysław LUKS Orkan Września # 00 U16 WP --
6 6 s 1 3:02.24 ŁUSZCZEWSKI Patryk MKS Gniezno 99 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/4280/15 2015 4
7 7 s 1 3:39.29 FELKEL Mikołaj MKS Gniezno 02 U14 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0861/16 2017 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:00.22 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 Sen WP II B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
2 2 s 1 4:01.77 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
3 3 s 1 4:02.64 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U23 WP III B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
4 4 s 1 4:02.89 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD III PIETRZAK Waldemar Z/0593/11 2014 3
5 5 s 1 4:06.83 GARCZAREK Mateusz SL Olimpia Poznań # 93 U23 WP III B.D. 3
6 6 s 1 4:21.74 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
7 7 s 1 4:21.80 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań 94 U23 WP --
8 8 s 1 4:23.06 WOJTASZAK Paweł SL Olimpia Poznań 96 U20 WP --
9 9 s 1 4:23.40 ZIELIŃSKI Gracjan MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD -- PIETRZAK Waldemar Z/0594/11 2014 3
10 10 s 1 4:35.56 BORWIŃSKI Hubert SL Olimpia Poznań 97 U18 WP -- B.D. BEZ
11 11 s 1 4:36.06 BYCZKOWSKI Mateusz MKS Gniezno 95 U20 WP --
12 12 s 1 4:42.45 ADAMSKI Andrzej MKS Gniezno 97 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0659/14 2015 4
Tyczka M
1 1 f 1 5.75 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 Sen KP MM CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 2 f 1 5.50 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin 83 Sen ZP M KALINICZENKO Wiaczesław Z/3784/11 2017 M
3 3 f 1 5.30 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP M B.D. # Z/2178/11 2019 M
4 4 f 1 5.00 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin 92 U23 ZP I
5 5 f 1 4.70 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I ŁOŚ Dariusz # Z/1334/12 2018 1
6 7 f 1 4.30 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U20 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1331/12 2018 1
7 6 f 1 4.30 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
W dal M
1 1 f 1 5.36 MUSIAŁ Wiesław niest. Poznań 57 Masters WP +1.4 -- B.D. Z/0359/19 2019 BEZ
2 2 f 1 5.13 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek 94 U23 ZP +1.2 -- STAWICKI Michał Z/1591/13 2014 BEZ
Młot (7.26) M
1 1 f 1 76.58 ZIÓŁKOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań 76 Masters WP MM
2 2 f 1 70.62 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U23 LU M DMP ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M 162
3 3 f 1 66.29 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2074/11 2016 1
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:39.09 KAMIŃSKI Michał KS Gwardia Piła 97 U18 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/0414/13 2016 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.840164899826 sekund