Ruda ¦l±ska 11.05.2019
¦l±ska liga U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.09 JANCZAR Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +2.2 III SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/0999/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 13.52 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +2.2 IV SPISAK Barbara Z/5604/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 13.62 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +2.2 IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2032/18 2019 4 45 87
4 4 s 1 13.80 ¦LUSARCZYK Julia UKS Czwórka Żory 05 U16 SL +2.2 IV KRUPA Iwona Z/1387/18 2019 4
5 10 s 1 14.02 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +2.2 V SPISAK Barbara SITARSKI Michał , Z/5009/18 , 2019 5 LDK!
6 11 s 1 14.06 ZAGÓRSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 03 U18 SL +2.2 -- JONDA Czesław Z/2285/17 2019 3 LDK!
7 12 s 1 14.17 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +2.2 V JUSTYNIAK Joanna Z/1999/18 2019 5 LDK!
1 5 s 2 13.91 CZYSZCZON Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +1.6 V CZYŻ Katarzyna Z/3227/18 2019 5 LDK!
2 6 s 2 13.93 ¦WISTUN Nina KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.6 V DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2986/18 2019 5 LDK! 77
3 8 s 2 13.99 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +1.6 V DMP U20 HOMA Wioleta Z/3582/18 2019 5 75
4 9 s 2 14.00 SOŁTYS Wiktoria LKS Pszczyna 06 U14 SL +1.6 V HELBIK Joachim # Z/4641/18 2019 BEZ LDK!
5 13 s 2 14.22 MAJOR Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL +1.6 V JUSTYNIAK Joanna Z/1995/18 2019 4 LDK!
6 14 s 2 14.23 SZCZYGIEŁ Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +1.6 V PRENCEL Piotr Z/3692/19 2019
7 15 s 2 14.48 ROSTEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +1.6 V PRENCEL Piotr Z/4381/17 2019 BEZ LDK!
8 19 s 2 14.86 ZAJˇC Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +1.6 -- SITARSKI Michał Z/3814/18 2019 BEZ LDK!
1 16 s 3 14.50 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 08 U12 SL +0.8 V KRUPA Iwona Z/1386/18 2019 BEZ
2 17 s 3 14.65 KU¦ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3282/18 2019 BEZ
3 22 s 3 15.46 WI¦NIEWSKA Maja UKS Czwórka Żory 08 U12 SL +0.8 -- KRUPA Iwona Z/4763/18 2019 BEZ
4 23 s 3 15.46 BŁASZCZYK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.8 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna SITARSKI Michał , Z/4494/18 , 2019 BEZ LDK!
5 27 s 3 15.73 PIASECKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.8 --
6 30 s 3 15.87 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL +0.8 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2019 BEZ
7 31 s 3 15.97 WRZECIONA Roksana TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3255/18 2019 BEZ
8 37 s 3 17.10 RODAK Elżbieta UKS Czwórka Żory 09 U12 SL +0.8 -- B.D.
1 21 s 4 15.31 NIECKARZ Zuzanna UKS Czwórka Żory 08 U12 SL +0.7 -- B.D.
2 24 s 4 15.59 SKOWRONEK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/3251/18 2019 BEZ
3 32 s 4 16.11 DˇBROWSKA Wiktoria LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL +0.7 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5381/18 2019 BEZ
4 35 s 4 16.89 PRZEWDZING Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/3248/18 2019 BEZ
5 38 s 4 17.25 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2019 LDK!
6 39 s 4 17.36 WALCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/1738/19 2019
7 41 s 4 17.67 SŁOTA Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/1735/19 2019
1 18 s 5 14.71 PŁONKA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1997/18 2019 LDK!
2 20 s 5 15.25 SZEWCZYK Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2319/19 2019 LDK!
3 25 s 5 15.63 SKOK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -0.6 --
4 26 s 5 15.71 WOJTASZCZYK Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/3254/18 2019
5 36 s 5 16.96 SIKORSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/3249/18 2019 BEZ
6 40 s 5 17.36 GUZY Roksana TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/3232/18 2019 BEZ
7 43 s 5 18.69 ¦LIWKA Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/1737/19 2019
1 7 s 6 13.93 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL +1.0 V DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2019 5 LDK!
2 28 s 6 15.74 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL +1.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2019 LDK!
3 29 s 6 15.78 RESPONDEK Roksana TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3277/18 2019
4 33 s 6 16.18 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +1.0 -- SPISAK Barbara Z/0003/19 2019 BEZ LDK!
5 34 s 6 16.89 URBANIAK Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3274/18 2019 BEZ
6 42 s 6 18.56 GUZY Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3641/18 2019 BEZ
300 m K
1 1 s 1 39.61 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 2 s 1 42.56 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2019 3
3 3 s 1 44.27 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 44.91 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2019 3
5 5 s 1 44.95 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL -- HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
6 6 s 1 45.19 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2019 4
1 10 s 2 46.41 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL IV SPISAK Barbara SPISAK Barbara Z/3645/18 2019 4 LDK!
2 12 s 2 47.29 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/4379/17 2019 5 LDK!
3 15 s 2 48.40 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2019 LDK!
4 18 s 2 49.04 LORAŃCZYK Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1992/18 2019 5 LDK!
5 19 s 2 49.08 WELET Maria LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0986/18 2019 BEZ
6 22 s 2 49.92 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/3815/18 2019 BEZ LDK!
1 7 s 3 45.39 SZCZE¦NIAK Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1989/18 2019 BEZ LDK!
2 8 s 3 45.55 GAWIN Otylia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3280/18 2019 BEZ LDK!
3 20 s 3 49.29 GAŻA Oliwia LKS Pszczyna 05 U16 SL -- HELBIK Joachim # Z/4638/18 2019 BEZ LDK!
4 21 s 3 49.54 Bʦ Nicole MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/0996/18 2019 5 LDK!
5 23 s 3 50.27 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3230/18 2019 BEZ LDK!
6 29 s 3 53.09 BRZEZOWSKA Melisa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3214/18 2019 BEZ
1 9 s 4 45.60 MAZUREK Magda UKS Czwórka Żory 04 U16 SL IV B.D. Z/1361/19 2019
2 11 s 4 46.57 CYCOŃ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL V KĘDZIOR Paweł Z/1897/19 2019
3 28 s 4 52.80 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2019
4 31 s 4 54.19 PTOSZEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL --
5 32 s 4 54.97 CZECH Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1714/19 2019
6 33 s 4 55.64 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -- KULESZA Artur Z/0977/18 2019 BEZ
1 13 s 5 47.52 KĘDZIORA Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL V ŻUK Bartłomiej Z/3305/19 2019 LDK!
2 16 s 5 48.43 DYRDA Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3062/19 2019
3 17 s 5 48.43 OSTYŃSKA Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V HOMA Wioleta Z/1516/19 2019
4 25 s 5 51.32 STOLARSKA Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1902/19 2019
5 30 s 5 53.12 RESZKO Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2778/19 2019 LDK!
1 14 s 6 47.74 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL V DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2019 LDK!
2 24 s 6 51.01 WI¦NIOWSKA Lena KS Sprint Bielsko-Biała 08 U12 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2776/19 2019 BEZ LDK!
3 26 s 6 51.36 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -- KULESZA Artur Z/0981/18 2019 BEZ
4 27 s 6 51.80 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2019 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:42.96 LUBIŃSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL III KOS Kamil Z/1981/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 1:43.81 SMAL Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL IV SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/1014/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:46.73 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2019 3
4 4 s 1 1:46.99 LAJTNER Michelle MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V MORKA Piotr Z/1023/18 2019 5 LDK!
5 5 s 1 1:47.88 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL V SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK!
6 7 s 1 1:50.56 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/5612/18 2019 BEZ LDK!
7 8 s 1 1:51.62 CHORTASZKO Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1991/18 2019 BEZ LDK!
8 9 s 1 1:52.51 BERNADY Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3225/18 2019 5 LDK!
1 6 s 2 1:49.06 MILICZEK Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3242/18 2019 BEZ LDK!
2 10 s 2 1:53.03 BEDNARZ Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0982/18 2019 BEZ
3 11 s 2 1:53.07 SZOSKA Anna LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0974/18 2019 BEZ
4 12 s 2 1:53.79 KURKOWSKA Patrycja UKS Czwórka Żory 05 U16 SL -- KRUPA Iwona Z/1388/18 2019 BEZ
5 13 s 2 1:54.64 KLUGE Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3235/18 2019 BEZ LDK!
6 14 s 2 1:56.55 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3243/18 2019 BEZ LDK!
7 15 s 2 1:56.67 BARANOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3213/18 2019 BEZ
8 16 s 2 1:57.70 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3236/18 2019 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:04.57 RĘBISZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL III ŻAK Dariusz SZYJKA Beata SZYJKA Beata SZYJKA Beata , Z/1013/18 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 3:10.27 TOMALA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL III SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/1019/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 3:28.52 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:29.24 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V SITARSKI Michał RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/3646/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:52.25 PODOLSKA Matylda KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2997/18 2019 BEZ
80 pł K
1 1 s 1 13.48 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL 0.0 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 13.77 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL 0.0 IV HYJEK Katarzyna # Z/1002/18 2019 BEZ
3 3 s 1 14.70 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL 0.0 V HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK!
4 4 s 1 15.84 SMUDA Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 06 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/3702/19 2019 BEZ LDK!
200 m pł K
1 s 1 34.11 MUNARI Sabrina LKS Pszczyna 05 U16 SL -0.2 V # LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 52.40 JANCZAR Kamila
Bʦ Nicole
DZIUBA Natalia
KU¬MIŃSKA Justyna
MKS-SMS Victoria Racibórz 04
04
05
04
U16 SLK -- SZYJKA Beata SZYJKA Beata
SZYJKA Beata SZYJKA Beata
SZYJKA Beata SKALIK Joanna
MORKA Piotr
Z/0999/18
Z/0996/18
, Z/3718/18
Z/1004/18
2019
2019
, 2019
2019
4
5
BEZ
3
2 2 s 1 53.02 CZYSZCZON Daria
MADUZIA Karolina
GAWIN Otylia
BERNADY Natalia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06
04
05
05
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/3227/18
Z/3216/18
Z/3280/18
Z/3225/18
2019
2019
2019
2019
5
4
BEZ
5
3 3 s 1 53.40 GIBAS Gabriela
LAZAR Malwina
LAZAR Malwina
OSOWIEC Nicola
MKS Czechowice-Dziedzice 04
05
05
04
U16 SLK -- HOMA Wioleta
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan
JARCZOK Miłosz
Z/3582/18
, Z/2528/18
, Z/2528/18
Z/2033/18
2019
, 2019
, 2019
2019
5
4
4
3
4 8 s 1 61.13 MIKOŁAJEWSKA Barbara
WI¦NIOWSKA Lena
PODOLSKA Matylda
RESZKO Patrycja
KS Sprint Bielsko-Biała 08
08
05
06
U16 SLK -- DOBIJA Katarzyna
RU¦NIAK Stefan
RU¦NIAK Stefan
DOBIJA Katarzyna
Z/2780/19
Z/2776/19
Z/2997/18
Z/2778/19
2019
2019
2019
2019

BEZ
BEZ

1 4 s 2 53.88 FRANIEL Agata
NOWAK Aleksandra
YOUSSEF Hanna
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05
04
06
07
U16 SLK -- SPISAK Barbara SITARSKI Michał
PRENCEL Piotr
SPISAK Barbara SPISAK Barbara
SPISAK Barbara
, Z/5009/18
Z/4379/17
Z/3645/18
Z/5604/18
, 2019
2019
2019
2019
5
5
4
5
2 5 s 2 54.60 SŁOMIŃSKA Wiktoria
LORAŃCZYK Nikola
SIUDA Nikola
MOJŻYSZEK Wiktoria
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05
05
04
04
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/1999/18
Z/1992/18
Z/2630/19
Z/4868/18
2019
2019
2019
2019
5
5

4
3 6 s 2 55.15 SMUDA Zuzanna
BISKUP Wiktoria
¦WISTUN Nina
KRUCZEK Martyna
KS Sprint Bielsko-Biała 06
08
05
06
U16 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/3702/19
Z/2787/19
Z/2986/18
Z/2983/18
2019
2019
2019
2019
BEZ

5
5
4 7 s 2 55.68 PŁONKA Kinga
SZCZE¦NIAK Maria
SZEWCZYK Dominika
MAJOR Nikola
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05
05
04
06
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/1997/18
Z/1989/18
Z/2319/19
Z/1995/18
2019
2019
2019
2019

BEZ

4
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL IV DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2019 4 LDK! 56 92
2 f 1 1.45 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV SITARSKI Michał # Z/4376/17 2019 5 LDK!
3 f 1 1.40 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2019 4 68
4 f 1 1.20 KLIMA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1898/19 2019
Tyczka K
1 f 1 3.63 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
2 f 1 3.43 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
  f 1 NM CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
W dal K
1 f 1 5.14 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -0.6 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
2 f 1 3.64 JASICA Dominika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1985/18 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.64 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 79
2 f 1 9.12 BERGER Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V SZYJKA Beata Z/0995/18 2019 5
3 f 1 8.01 KRÓL Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL --
4 f 1 7.60 GORGOŃ Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1901/19 2019
5 f 1 7.59 STˇSIEK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- B.D. Z/2364/18 2019 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 38.54 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2019 BEZ LDK!
2 f 1 36.29 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 04 U16 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2019 5 84
3 f 1 28.96 TARNAWSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4066/19 2019
4 f 1 23.71 MYDLARZ Joanna LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan # Z/2264/19 2019
5 f 1 22.64 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2280/18 2019 BEZ
6 f 1 21.40 SAŁAPATEK Natalia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan # Z/2266/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 21.41 PISZCZEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- SZYJKA Beata SZYJKA Beata Z/1011/18 2019 5 LDK!
2 f 1 14.55 GRUCHEL Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1499/19 2019 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 18:01.97 SZPARA Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL IV HOMA Wioleta Z/1517/19 2019
  s 1 DNF LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2019 4 LDK!
100 m M
1 2 s 1 11.82 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.7 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK! 95
2 3 s 1 12.07 LIBURA Jakub LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -0.7 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0978/18 2019 BEZ LDK!
3 4 s 1 12.39 LIBURA Sebastian LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -0.7 V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0979/18 2019 5 LDK!
4 5 s 1 12.42 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U14 SL -0.7 V FIJAK Krystyna Z/4169/18 2019 BEZ LDK!
5 6 s 1 12.52 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -0.7 -- JONDA Czesław Z/2288/17 2019 5 LDK!
6 8 s 1 12.96 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -0.7 -- KOBĘDZA Jan Z/3572/19 2019
7 9 s 1 13.05 KONOPACKI Maksymilian MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -0.7 -- MORKA Piotr MORKA Piotr Z/1000/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 2 11.32 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +2.2 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
2 7 s 2 12.94 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +2.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2019 BEZ LDK!
3 15 s 2 15.04 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL +2.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2546/19 2019 LDK!
4 19 s 2 16.88 MAKIEŁA Andrzej TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 08 U12 SL +2.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/1727/19 2019
5 20 s 2 16.89 ZANJAT Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 09 U12 SL +2.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/1740/19 2019
6 21 s 2 17.06 KLUGE Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL +2.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/1725/19 2019
1 10 s 3 13.15 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2320/19 2019 LDK!
2 11 s 3 13.88 SZANIEL Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +1.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3639/18 2019 BEZ
3 13 s 3 14.17 SITEK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +1.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3250/18 2019 BEZ LDK!
4 16 s 3 15.49 WITEK Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +1.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3253/18 2019 BEZ
1 12 s 4 14.02 GRZE¦KOWIAK Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/3231/18 2019 BEZ
2 14 s 4 14.25 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 08 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/1364/19 2019
3 17 s 4 16.30 PA¬DZIOR Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/3247/18 2019
4 18 s 4 16.53 MAKSELON Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.2 -- CZYŻ Katarzyna Z/3240/18 2019
300 m M
1 1 s 1 38.80 MˇKA Patryk UKS Czwórka Żory 04 U16 SL III KRUPA Iwona Z/4762/18 2019 5
2 2 s 1 38.82 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 40.01 GŁOWIŃSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/4294/18 2019 5
4 4 s 1 41.21 KUZIAK David MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V SZYJKA Beata # Z/1003/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 41.61 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2019 BEZ
1 6 s 2 41.88 MAŃKOWSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V SZYJKA Beata Z/1008/18 2019 5
2 10 s 2 49.03 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 07 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2019 BEZ LDK!
3 12 s 2 53.37 ZAMOJSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1739/19 2019
4 14 s 2 58.20 JOŃCZYK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1741/19 2019
5 15 s 2 62.56 JANOTTA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1724/19 2019
1 7 s 3 42.21 DOBRZAŃSKI Jacek MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V SZYJKA Beata Z/2510/19 2019
2 8 s 3 42.41 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2318/19 2019 LDK!
3 9 s 3 44.42 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3455/19 2019 LDK!
4 11 s 3 52.93 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2019
5 13 s 3 57.49 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2019 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:31.65 SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 1:32.09 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 05 U16 SL IV HELBIK Marzanna # Z/4565/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:32.74 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2019 BEZ
4 4 s 1 1:34.42 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 04 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/3749/17 2019 5
5 5 s 1 1:36.78 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2567/19 2019
6 6 s 1 1:40.21 HAJDUK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3043/19 2019
7 7 s 1 1:40.25 CHRAPUSTA Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3306/19 2019 LDK!
8 8 s 1 1:51.12 BEDNORZ Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3224/18 2019 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:49.90 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3750/17 2019 4
2 s 1 3:09.06 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/0006/19 2019 BEZ LDK!
3 s 1 3:09.50 KĘDZIOR Marcin LKS Pogórze Skoczów 05 U16 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1467/19 2019
4 s 1 3:29.93 KOWALCZYK Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2785/19 2019 BEZ
5 s 1 3:30.91 PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2019 BEZ
6 s 1 3:38.14 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 06 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2019
7 s 1 3:47.26 SZALBOT Arkadiusz LKS Pogórze Skoczów 07 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1471/19 2019
2000 m M
1 1 s 1 6:15.10 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2994/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 6:23.75 JONAS Beniamin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3279/18 2019 4
3 3 s 1 6:53.78 MIELIMˇKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1900/19 2019
4 4 s 1 7:00.77 BARON Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2788/19 2019 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.94 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +0.8 V DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +0.8 -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK!
200 m pł M
1 s 1 30.78 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
2 s 1 32.91 SOJKA Bartłomiej RMKS Rybnik 04 U16 SL -0.2 -- FOJCIK Dorota Z/2512/18 2019 5 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 49.61 BARON Jakub
LACHOWSKI Maciej
WITOS Mikołaj
WIˇCEK Tomasz
KS Sprint Bielsko-Biała 05
05
04
04
U16 SLK -- RU¦NIAK Stefan
RU¦NIAK Stefan
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/2788/19
Z/2994/18
Z/4249/17
Z/4251/17
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
BEZ
4
2 2 s 1 49.67 GŁOWIŃSKI Bartosz
JONAS Beniamin
SOCHA Tymon
HAJDUK Mateusz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04
04
05
04
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/4294/18
Z/3279/18
Z/3278/18
Z/3043/19
2019
2019
2019
2019
5
4
4

3 3 s 1 49.99 DOBRZAŃSKI Jacek
MAŃKOWSKI Kacper
KONOPACKI Maksymilian
KUZIAK David
MKS-SMS Victoria Racibórz 04
04
04
04
U16 SLK -- SZYJKA Beata
SZYJKA Beata
MORKA Piotr MORKA Piotr
SZYJKA Beata
Z/2510/19
Z/1008/18
Z/1000/18
Z/1003/18
2019
2019
2019
2019

5
BEZ
BEZ
4 4 s 1 51.26 PAJˇK Maksymilian
GRYGIERCZYK Rafał
GRYGIERCZYK Rafał
¦WIERCZEK Olaf
MKS Czechowice-Dziedzice 06
05
05
04
U16 SLK -- KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta
Z/3572/19
, Z/2531/18
, Z/2531/18
Z/2529/18
2019
, 2019
, 2019
2019

BEZ
BEZ
BEZ
5 5 s 1 52.10 SPYRA Dawid
GRZESIOWSKI Igor
PALECZNY Bartosz
BIZOŃ Marcin
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05
05
05
04
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/2320/19
Z/2000/18
Z/4867/18
Z/2318/19
2019
2019
2019
2019

BEZ
BEZ

  s 1 DNF GIED¬ Michał
JANUS Filip
BUSZ Sebastian
KOPYCIOK Igor
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06
04
04
04
U16 SLK -- SPISAK Barbara
PRENCEL Piotr SPISAK Barbara
SPISAK Barbara SITARSKI Michał
SITARSKI Michał
Z/0006/19
Z/4373/17
, Z/2808/18
Z/4293/18
2019
2019
, 2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.73 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2296/17 2019 4 LDK!
2 f 1 1.60 KOPYCIOK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4293/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 1.55 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ 16 63
4 f 1 1.50 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- PRENCEL Piotr SPISAK Barbara Z/4373/17 2019 BEZ LDK!
5 f 1 1.35 SZUDY Szymon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1796/19 2019
Tyczka M
1 f 1 3.03 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL V KUBALA Magdalena Z/4061/18 2019 5
W dal M
1 f 1 6.34 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.8 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2019 3 LDK! 96
2 f 1 5.92 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL +2.5 IV KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2019 3
3 f 1 5.39 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U14 SL +1.8 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 5.26 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +2.2 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 5.09 BUSZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +1.1 -- SPISAK Barbara SITARSKI Michał , Z/2808/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.41 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL +0.9 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2019 LDK!
  5.03 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.3 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2531/18 , 2019 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 7.57 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 06 U14 SL -- B.D. Z/1363/19 2019
Młot (5) M
1 f 1 41.22 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/4179/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 27.95 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1498/19 2019 LDK!
3 f 1 24.85 CZEKAŁA Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2568/19 2019
Oszczep (600) M
1 f 1 36.90 BRZOZOWSKI Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- SKALIK Joanna # Z/0997/18 2019 5

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.6466250419617 sekund