Kielce 11.05.2019
10. Memoriał Zdzisława Furmanka [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 6 s 1 13.24 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +4.6 IV B.D. Z/1485/19 2019 5
2 10 s 1 13.54 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK +4.6 IV JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3386/19 , 2019 BEZ LDK!
3 11 s 1 13.75 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK +4.6 IV B.D. SARNA Mirosława , Z/1399/17 , 2019 BEZ LDK!
4 14 s 1 13.95 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +4.6 V TIETIERIN Paweł Z/2297/19 2019
5 16 s 1 14.01 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U16 SK +4.6 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2019 5 LDK!
6 18 s 1 15.03 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U14 SK +4.6 -- B.D. Z/3385/19 2019 LDK!
7 19 s 1 15.07 JUSZCZAK Katarzyna KKL Kielce 07 U14 SK +4.6 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3389/19 , 2019 LDK!
8 21 s 1 17.31 RĘBOSZ Nikola KKL Kielce 08 U12 SK +4.6 -- B.D. Z/3397/19 2019 LDK!
1 5 s 2 13.12 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK +1.7 III WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2019 3 LDK!
2 7 s 2 13.39 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U20 SK +1.7 IV DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3 55 96
3 8 s 2 13.44 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +1.7 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK!
4 12 s 2 13.81 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +1.7 V WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2019 4
5 13 s 2 13.86 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02 U18 SK +1.7 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK!
6 15 s 2 13.97 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 05 U16 SK +1.7 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
7 20 s 2 16.29 MARKS Julia KKL Kielce 09 U12 SK +1.7 -- B.D. Z/3395/19 2019 LDK!
1 1 s 3 12.58 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 03 U18 SK +1.1 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 3 12.87 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK +1.1 III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK!
3 3 s 3 13.09 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +1.1 III WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
4 4 s 3 13.11 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK +1.1 III DMP U20 SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2019 3 LDK! 107
5 9 s 3 13.52 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U20 SK +1.1 IV OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
6 17 s 3 14.09 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +1.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
200 m K
1 s 1 28.03 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +1.0 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK! 91
2 s 1 28.39 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +1.0 IV WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2019 4
3 s 1 28.40 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK +1.0 IV SZCZERBA Mariusz Z/2613/18 2019 4
4 s 1 28.62 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK +1.0 -- B.D. SARNA Mirosława , Z/1399/17 , 2019 BEZ LDK!
5 s 1 28.64 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +1.0 V B.D. Z/1485/19 2019 5
6 s 1 28.86 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +1.0 V TIETIERIN Paweł Z/2297/19 2019
7 s 1 30.18 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 05 U16 SK +1.0 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
1 s 2 27.44 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U20 SK +1.9 IV OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
2 s 2 27.55 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK +1.9 IV WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2019 3 LDK!
3 s 2 28.37 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK +1.9 IV PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2019 4 LDK!
4 s 2 28.53 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U20 SK +1.9 -- WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3
5 s 2 29.18 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK +1.9 -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2019 BEZ LDK!
6 s 2 29.18 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02 U18 SK +1.9 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK!
7 s 2 29.41 MOLENDOWSKA Julia KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK +1.9 V PEREPICZKO Zdzisław Z/1041/18 2019 5 LDK!
1 s 3 26.37 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 03 U18 SK +0.4 III OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
2 s 3 26.52 BANA¦ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK +0.4 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
3 s 3 26.92 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK +0.4 III DMP U20 SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2019 2 LDK! 108
4 s 3 27.11 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK +0.4 III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK!
5 s 3 27.65 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +0.4 IV WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
6 s 3 29.14 ROKITA Katarzyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK +0.4 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0131/17 , 2019 4 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:08.83 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK III BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2019 2
2 2 s 1 3:11.67 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2019 3
3 3 s 1 3:21.70 OLEKSIAK Magda UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/2406/19 2019
4 4 s 1 3:28.33 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2019 4 LDK!
5 5 s 1 3:45.01 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 06 U14 SK -- B.D. Z/3371/19 2019 LDK!
6 6 s 1 3:50.72 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 07 U14 SK -- B.D. Z/3392/19 2019 LDK!
7 7 s 1 3:52.38 PICHETA Patrycja SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK -- B.D. Z/2690/19 2019
8 8 s 1 4:02.97 JARZˇBEK Zuzia SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK -- B.D. Z/1486/19 2019
1500 m K
1 s 1 4:48.40 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/1249/15 2019 2 LDK!
2 s 1 4:48.65 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/2768/16 2019 3 LDK!
3 s 1 4:53.35 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U20 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2019 2
4 s 1 4:55.55 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III DMP DMP U20 B.D. Z/1703/17 2019 3 51 102
5 s 1 4:58.43 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2019 2 LDK!
6 s 1 5:05.42 SAPKO Julia KS Agros Zamo¶ć 01 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
7 s 1 5:09.96 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0557/16 2019 3
8 s 1 5:19.74 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U18 SK -- DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/0815/16 2019 BEZ LDK! 15 74
9 s 1 5:38.88 CHMIEL Natalia KKL Kielce 01 U20 SK -- DMP WO¬NIAK Łukasz Z/0878/16 2019 4 LDK! 0
Tyczka K
1 f 1 2.52 JASTRZˇB Zofia KKL Kielce 06 U14 SK IV WRONA Agnieszka Z/2295/19 2019 LDK!
2 f 1 2.42 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 05 U16 SK IV JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.94 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 Sen SK +1.8 I DMP LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2019 1 122
2 f 1 5.94 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +2.1 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
3 f 1 5.36 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +3.4 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK! 110
4 f 1 5.21 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +0.5 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
5 f 1 5.03 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK +2.0 IV DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2019 5 LDK! 83
6 f 1 4.66 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK +0.6 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2019 4 LDK!
1 f 2 4.42 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK +1.0 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3386/19 , 2019 BEZ LDK!
2 f 2 4.30 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 06 U14 SK +0.8 -- B.D. Z/3371/19 2019 LDK!
3 f 2 4.12 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U14 SK +0.6 -- B.D. Z/3385/19 2019 LDK!
4 f 2 3.86 JUSZCZAK Katarzyna KKL Kielce 07 U14 SK +0.6 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3389/19 , 2019 LDK!
5 f 2 3.50 MARKS Julia KKL Kielce 09 U12 SK +1.0 -- B.D. Z/3395/19 2019 LDK!
6 f 2 3.26 RĘBOSZ Nikola KKL Kielce 08 U12 SK +1.0 -- B.D. Z/3397/19 2019 LDK!
  5.19 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.4 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK! 95
  5.73 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +1.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
Kula (4) K
1 f 1 17.74 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 Sen PD MM DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM 171
Młot (3) K
1 f 1 48.30 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK II DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2019 3 122
1 f 1 55.34 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK! 144
2 f 1 44.64 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 04 U16 PK III DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2019 5 109
Młot (4) K
1 f 1 73.10 FIODOROW Joanna O¦ AZS Poznań 89 Sen WP MM DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/2822/11 2019 MM 196
3 f 1 66.89 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 Sen SK M DMP FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M 180
4 f 1 58.71 KACZMAREK Marika KKL Kielce 96 Sen SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
5 f 1 50.38 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
100 m M
1 s 1 12.81 SZCZEPAŃCZYK Kamil SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK +0.3 -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1516/17 2019 5
2 s 1 14.53 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK +0.3 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3394/19 2019 BEZ LDK!
3 s 1 14.61 CISZEK Krzysztof SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +0.3 -- B.D. Z/2381/19 2019 BEZ
4 s 1 15.42 BIELECKI Miłosz KKL Kielce 07 U14 SK +0.3 -- B.D. Z/3382/19 2019 LDK!
5 s 1 15.95 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK +0.3 -- B.D. Z/3376/19 2019 LDK!
1 s 2 11.72 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK +0.8 III PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
2 s 2 12.30 LENARTOWICZ Eryk KKL Kielce 03 U18 SK +0.8 -- SARNA Mirosława TIETIERIN Paweł Z/0144/17 2019 5 LDK!
3 s 2 12.34 TOMASZEWSKI Wiktor SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK +0.8 -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1515/17 2019 4
4 s 2 12.49 GˇSIOREK Jakub KKL Kielce 02 U18 SK +0.8 -- B.D. Z/2494/19 2019
5 s 2 12.71 RADWAŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 03 U18 SK +0.8 -- B.D. Z/5145/18 2019 5
1 s 3 11.29 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U23 SK +1.2 II DMP TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2019 2 80
2 s 3 11.53 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK +1.2 III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2019 2
3 s 3 12.04 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 04 U16 SK +1.2 IV B.D. Z/3513/19 2019
4 s 3 12.05 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK +1.2 IV WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2019 5 LDK!
5 s 3 12.15 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Masters SL +1.2 -- DMP WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ 31
6 s 3 12.21 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK +1.2 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ
7 s 3 12.36 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 01 U20 SK +1.2 -- DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/4048/18 2019 BEZ 23 76
200 m M
1 s 1 24.90 TOMASZEWSKI Wiktor SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK +0.8 -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1515/17 2019 4
2 s 1 25.07 BANA¦ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 02 U18 SK +0.8 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0551/16 2019 BEZ LDK!
3 s 1 25.09 GˇSIOREK Jakub KKL Kielce 02 U18 SK +0.8 -- DMP U20 B.D. Z/2494/19 2019 77
4 s 1 26.36 SZCZEPAŃCZYK Kamil SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK +0.8 -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1516/17 2019 5
5 s 1 30.87 CISZEK Krzysztof SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +0.8 -- B.D. Z/2381/19 2019 BEZ
1 s 2 22.87 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U23 SK +0.1 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2019 2
2 s 2 22.88 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK +0.1 III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2019 2
3 s 2 24.58 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 04 U16 SK +0.1 V B.D. Z/3513/19 2019
4 s 2 24.71 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK +0.1 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2019 5 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:34.94 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2
2 s 1 2:37.16 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- B.D. Z/2229/19 2019 BEZ
3 s 1 2:39.97 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 04 U16 SK III B.D. Z/0488/19 2019 LDK!
4 s 1 2:43.37 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/3731/16 2019 BEZ
5 s 1 2:47.37 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 03 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/5507/18 2019 BEZ
6 s 1 2:52.31 ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1311/17 2019 BEZ
7 s 1 2:52.76 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/0856/19 2019
8 s 1 2:52.97 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK V WO¬NIAK Łukasz Z/3001/18 2019 BEZ LDK!
9 s 1 2:54.23 GABER Adam KKL Kielce 99 U23 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/2055/16 2019 BEZ
10 s 1 2:54.71 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2019 BEZ
11 s 1 2:56.23 KOT Adrian UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/0855/19 2019
12 s 1 3:13.69 RACZYŃSKI Piotr SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1487/19 2019
13 s 1 3:19.96 HABERKO Radosław KKL Kielce 04 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓ¬WIK Krzysztof , Z/2911/18 , 2019 BEZ LDK!
14 s 1 3:22.68 MARKOWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3394/19 2019 BEZ LDK!
15 s 1 3:38.69 KOPACZ Michał KKL Kielce 06 U14 SK -- B.D. Z/3391/19 2019 LDK!
16 s 1 3:45.25 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK -- B.D. Z/3376/19 2019 LDK!
17 s 1 3:56.97 KRAKOWIAK Kacper KKL Kielce 07 U14 SK -- B.D. Z/3375/19 2019 LDK!
18 s 1 3:59.49 BIELECKI Miłosz KKL Kielce 07 U14 SK -- B.D. Z/3382/19 2019 LDK!
W dal M
1 f 1 3.57 KOPACZ Michał KKL Kielce 06 U14 SK +1.4 -- B.D. Z/3391/19 2019 LDK!
1 f 1 7.03 PYLYPCHUK Oleksandr KKL Kielce 96 Sen SK +1.1 II FURMANEK Grzegorz Z/3528/19 2019 3
2 f 1 5.62 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK +0.8 V SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
3 f 1 5.58 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK +0.8 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ 68
4 f 1 5.40 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK +3.3 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
5 f 1 5.19 GRDEŃ Mateusz KKL Kielce 04 U16 SK +0.6 -- SARNA Mirosława Z/5064/18 2019 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 21.46 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 92 Sen SL MM GALON Piotr Jan Z/0084/11 2019 MM
2 f 1 20.77 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. Z/1690/11 2019
3 f 1 19.99 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 97 U23 WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
4 f 1 18.51 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN M BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/5061/11 2019 M
  f 1 NM ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 Sen WN -- BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
Młot (5) M
1 f 1 76.97 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1 166
2 f 1 17.99 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2019 BEZ LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 75.55 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok 89 Sen PD MM DMP WOJTULEWICZ Malwina Z/3138/11 2019 MM 178
2 f 1 60.20 SWANCAR Kamil O¦ AZS Poznań 98 U23 WP I DMP PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2019 127
  f 1 NM KOLANO Paweł MKL Sparta Stalowa Wola # 99 U23 PK -- MOMOT Krzysztof Z/4485/15 2019 2
Oszczep (800) M
1 f 1 84.76 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
2 f 1 82.82 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/2741/11 2019 MM
3 f 1 77.43 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ M DMP B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M 160

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.7439868450165 sekund