Gliwice 11.05.2019
I rzut ligi U16. Grupa B [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.94 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.4 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 114
2 2 s 1 12.98 DZIADZIA Anna GKS Piast Gliwice 04 U16 SL +0.4 III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam , Z/3294/18 , 2019 4 LDK! 73 113
3 4 s 1 13.16 ZIMOLˇG Oliwia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.4 III KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2019 3 LDK!
4 5 s 1 13.24 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 06 U14 SL +0.4 IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2019 4 LDK!
5 6 s 1 13.54 MUC Julia MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +0.4 IV KOTUŁA Krzysztof Z/2771/15 2019 3
6 12 s 1 13.66 WAWRYKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.4 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0458/18 2019 3 LDK! 86
7 20 s 1 14.03 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.4 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK! 74
8 22 s 1 14.14 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.4 -- DMP RAMUS Józef Z/4536/17 2019 4 LDK! 28
1 3 s 2 13.06 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.6 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
2 7 s 2 13.55 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.6 IV DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/3419/18 , 2019 4 LDK! 90
3 8 s 2 13.59 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.6 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2920/18 2019 5 LDK!
4 10 s 2 13.66 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 06 U14 SL +0.6 IV ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
5 14 s 2 13.76 SMORCZEWSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL +0.6 IV ROLAK Dorota Z/2899/18 2019 5
6 15 s 2 13.77 SOJKA Agata MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +0.6 IV DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3485/18 2019 3 LDK!
7 16 s 2 13.91 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +0.6 V WAJDA Aleksandra Z/2313/18 2019 4 LDK!
8 23 s 2 14.17 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.6 V KOTUŁA Krzysztof Z/0446/18 2019 5 LDK!
1 11 s 3 13.66 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL 0.0 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0936/19 2019 5 86
2 21 s 3 14.08 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL 0.0 V MICHALSKA Alicja Z/3048/18 2019 5 LDK!
3 25 s 3 14.25 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 02 U18 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/3474/17 2019 BEZ
4 26 s 3 14.33 WICHEREK-DROST Wiktoria MKS-MOS Katowice 05 U16 SL 0.0 V ROLAK Dorota Z/1950/19 2019 BEZ
5 27 s 3 14.37 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL 0.0 V KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2019 BEZ
6 36 s 3 14.91 LIPSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0909/18 2019 BEZ
7 39 s 3 14.99 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0819/18 2019 4 LDK!
8 40 s 3 15.01 PROKOPIUK Marta GKS Piast Gliwice 03 U18 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/4593/17 2019 5 LDK!
1 18 s 4 14.03 ¦LUSAREK Agnieszka GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -0.9 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5639/18 2019 5 LDK!
2 24 s 4 14.18 PEŁKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.9 V PASZTA Anna Z/4355/18 2019 BEZ LDK!
3 28 s 4 14.38 MAJKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -0.9 V PILAREK Sławomir Z/1563/18 2019 BEZ LDK!
4 29 s 4 14.40 SZENDZIELORZ Kinga MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL -0.9 V B.D. Z/3403/18 2019 BEZ LDK!
5 30 s 4 14.43 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.9 V WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2019 BEZ LDK!
6 34 s 4 14.76 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.9 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2019 5 LDK!
7 44 s 4 15.18 SOBCZAK Magdalena UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL -0.9 -- WAJDA Aleksandra Z/4515/18 2019 BEZ LDK!
1 31 s 5 14.45 RYBAK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.1 V PILAREK Sławomir Z/3353/18 2019 BEZ LDK!
2 33 s 5 14.71 HAJDUK Aleksandra MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL -0.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1926/19 2019
3 37 s 5 14.91 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL -0.1 -- B.D. Z/3416/18 2019 BEZ LDK!
4 42 s 5 15.11 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2019 BEZ LDK!
5 45 s 5 15.23 ŁOZA Martyna MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -0.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0940/19 2019 BEZ LDK!
6 48 s 5 15.77 JAŃCZAK Karolina GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/5641/18 2019 BEZ LDK!
7 50 s 5 16.04 NOWICKA Julia GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/1186/19 2019 LDK!
1 9 s 6 13.65 ¦PIEWAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +0.5 IV MICHALSKA Alicja Z/3254/19 2019 BEZ
2 13 s 6 13.71 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +0.5 IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2019 BEZ LDK!
3 19 s 6 14.03 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.5 V CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
4 32 s 6 14.51 ROŻEK Małgorzata MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.5 -- SZCZYRK Janusz LDK!
5 35 s 6 14.82 BIENIEK Marta TL ROW Rybnik 06 U14 SL +0.5 -- OLSZAR Michał Z/4977/18 2019 BEZ LDK!
6 41 s 6 15.10 DZIEKOŃSKA Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.5 -- PASZTA Anna MALARZ Beata Z/3958/18 2019 BEZ LDK!
7 47 s 6 15.73 OSMAŃSKA Laura UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL +0.5 -- PASZTA Anna Z/2184/18 2019 LDK!
1 17 s 7 13.91 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL +1.6 V CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
2 38 s 7 14.97 MAZUR Julia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL +1.6 -- KOTUŁA Krzysztof Z/1261/19 2019 LDK!
3 43 s 7 15.17 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL +1.6 -- WAJDA Aleksandra Z/2322/18 2019 BEZ LDK!
4 46 s 7 15.48 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL +1.6 -- PASZTA Anna Z/2905/19 2019 LDK!
5 49 s 7 15.95 WĘŻYK Paulina GKS Piast Gliwice 08 U12 SL +1.6 --
6 51 s 7 17.70 MUSIALIK Lena UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL +1.6 -- PASZTA Wiesław Z/2886/19 2019
7 52 s 7 18.55 WOJTERA Marta UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL +1.6 -- PASZTA Anna Z/2883/19 2019 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.69 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2019 2 LDK!
2 2 s 1 44.00 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
3 3 s 1 45.77 KOWALCZYK Marta CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Czesław Z/1024/19 2019 BEZ LDK!
4 7 s 1 47.17 KATRYNIOK Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V KOTUŁA Krzysztof Z/0447/18 2019 5 LDK!
5 19 s 1 49.92 JAŃCZAK Magda GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5645/18 2019 4 LDK!
1 4 s 2 46.45 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2019 5 LDK!
2 5 s 2 46.75 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
3 6 s 2 47.07 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2019 5
4 10 s 2 47.47 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 06 U14 SL V OLSZAR Michał Z/3063/19 2019 LDK!
5 12 s 2 47.93 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1772/19 2019
1 13 s 3 47.98 PRZE¬DZING Hanna TL ROW Rybnik 06 U14 SL V OLSZAR Michał Z/2969/18 2019 BEZ LDK!
2 14 s 3 48.09 SZPIR Monika GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V RAMUS Józef Z/1189/19 2019 LDK!
3 15 s 3 48.33 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2019 BEZ LDK!
4 23 s 3 51.20 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2019 LDK!
1 8 s 4 47.23 BOREK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0926/19 2019 BEZ LDK!
2 11 s 4 47.87 KACZMARCZYK Hanna MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0934/19 2019 BEZ LDK!
3 18 s 4 49.44 KUPCZAK Sara MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0938/19 2019 BEZ LDK!
4 24 s 4 51.29 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- B.D.
5 29 s 4 53.68 BIEŃKOWSKA Oliwia GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam
1 16 s 5 48.70 WYSTEMP Marcelina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 02 U18 SL -- B.D. Z/4682/18 2019 BEZ
2 21 s 5 50.93 SAŁAHUB Oliwia TS AKS Chorzów 06 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3685/18 2019 BEZ LDK!
3 28 s 5 53.52 PIWOWARCZYK Maja MOSM Tychy 06 U14 SL -- GAWLINA Józef Z/3410/19 2019 BEZ
1 9 s 6 47.31 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 05 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1948/19 2019
2 17 s 6 48.87 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1176/19 2019 LDK!
3 22 s 6 51.18 STEPANIUK Patrycja MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- MALARZ Beata LDK!
4 25 s 6 51.40 CHRAPKA Jagoda UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2879/19 2019 LDK!
5 27 s 6 52.45 KAWA Iga MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0962/19 2019 BEZ
1 20 s 7 50.39 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 07 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2019 LDK!
2 26 s 7 52.04 SLESIONA Julia UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2887/19 2019
3 31 s 7 54.47 BRONISZEWSKA Maja MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0959/19 2019 BEZ LDK!
4 32 s 7 54.82 SOŁTYSIAK Ewa UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2904/19 2019 LDK!
5 33 s 7 54.99 MĘDREK Julia MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2198/19 2019 LDK!
1 30 s 8 54.31 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 08 U12 SL -- PASZTA Anna # Z/2179/18 2019 BEZ LDK!
2 34 s 8 62.75 PAWĘZOWSKA Julia UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2885/19 2019 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.89 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:41.78 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 04 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2019 LDK!
3 3 s 1 1:42.20 KROMOŁOWSKA Iga CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL III MICHALSKA Alicja Z/4364/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 1:42.98 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/0996/15 2019 3
5 5 s 1 1:46.71 CENDROWSKA Sandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2026/18 2019 4 LDK!
6 8 s 1 1:48.53 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL V PASZTA Anna Z/3090/18 2019 BEZ LDK!
7 13 s 1 1:49.85 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2019 BEZ LDK!
8 18 s 1 1:54.13 DRO¦ Olga CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/3584/18 2019 5 LDK!
9 20 s 1 1:55.06 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 05 U16 SL -- B.D. Z/3971/18 2019 BEZ
1 9 s 2 1:49.14 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0929/19 2019 BEZ
2 12 s 2 1:49.80 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2019 5 LDK!
3 14 s 2 1:51.27 ROMBERG Karolina MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0952/19 , 2019 BEZ LDK!
4 16 s 2 1:52.54 OSMAŃSKA Oliwia UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2186/18 2019 BEZ LDK!
5 17 s 2 1:53.70 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2019
6 21 s 2 1:55.40 JABŁOŃSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0857/19 2019
7 22 s 2 1:57.13 WYDMUCH Michalina CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- CIUK Marek Z/3312/19 2019
8 23 s 2 1:57.80 ZARĘBSKA Hanna MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1951/19 2019
9 26 s 2 2:08.71 PIJET Izabela GKS Piast Gliwice 08 U12 SL -- B.D.
1 6 s 3 1:48.21 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2019 LDK!
2 7 s 3 1:48.41 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2019 LDK!
3 10 s 3 1:49.24 WYSTEMP Martyna MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 02 U18 SL -- B.D. Z/4683/18 2019 BEZ
4 11 s 3 1:49.76 LEWICKA Amelia MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/2907/18 2019 BEZ
5 15 s 3 1:51.81 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
6 19 s 3 1:54.53 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2019 BEZ LDK!
7 24 s 3 2:00.35 GEC Oliwia GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- MATUSZ Mirosława MATUSZ Mirosława Z/1199/19 2019 LDK!
8 25 s 3 2:02.30 ALBERSKA Emilia TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3023/18 2019 BEZ
1000 m K
1 1 s 1 3:07.51 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
2 2 s 1 3:12.93 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0959/18 2019 BEZ
3 3 s 1 3:14.24 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0906/18 2019 5
4 4 s 1 3:17.17 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2019 3
5 5 s 1 3:23.62 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL -- B.D. Z/2178/19 2019
6 6 s 1 3:23.89 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL V CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
7 7 s 1 3:25.45 LISOWSKA Daria MOSM Tychy 05 U16 SL V B.D. Z/2935/19 2019
8 8 s 1 3:35.09 LIZIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/4420/18 2019 5 LDK!
9 9 s 1 3:49.58 CZYPEK Karolina MOSM Tychy 07 U14 SL -- B.D. Z/2945/19 2019
80 pł K
1 1 s 1 12.42 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +1.4 III SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 13.04 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U16 SL +1.4 IV OLSZAR Michał Z/2970/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 13.60 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.4 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 15.82 BURZAWA Wiktoria GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +1.4 -- RAMUS Józef Z/1191/19 2019 BEZ LDK!
200 m pł K
1 2 s 1 32.70 STROINSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL 0.0 IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3022/18 2019 5 LDK!
2 4 s 1 33.35 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL 0.0 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
3 6 s 1 35.76 ROKICKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL 0.0 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2019
4 7 s 1 37.11 ¦RUTEK Ewa MKS-MOS Katowice 04 U16 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/2902/18 2019 BEZ
1 1 s 2 32.13 SZOPNIEWSKA Zofia TL ROW Rybnik 05 U16 SL +1.2 III OLSZAR Michał Z/2970/18 2019 5 LDK!
2 3 s 2 33.14 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.2 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
3 5 s 2 34.13 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +1.2 V PASZTA Anna Z/3957/18 2019 BEZ LDK!
  s 2 DQ KRÓL Julia MKS-MOS Katowice # 04 U16 SL +1.2 -- ROLAK Dorota Z/1947/19 2019
4x100 m K
1 1 s 1 52.49 OZIĘBŁO Wanessa
CICHY Laura
MAJKA Emilia
SZCZYRBA Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04
04
05
04
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
, Z/4612/17
Z/2407/17
Z/1563/18
Z/2410/17
, 2019
2019
2019
2019
4
3
BEZ
3
2 3 s 1 52.89 CICHOCKA Anastazja
CYRULIŃSKA Oliwia
TRˇBCZYŃSKA Nadia
MARCZEWSKA Karolina
CKS Budowlani Częstochowa 04
05
05
04
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
MICHALSKA Alicja
Z/2921/18
, Z/3419/18
Z/2920/18
Z/3048/18
2019
, 2019
2019
2019
3
4
5
5
3 4 s 1 53.60 WALICKA Anna
STĘPIEŃ Dagmara
PLAMINIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 05
05
05
05
U16 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0966/19
, Z/0820/18
, Z/0818/18
Z/0814/18
2019
, 2019
, 2019
2019

3
4
4
4 9 s 1 55.60 LIPSKA Anna
LEWICKA Amelia
ROKICKA Weronika
NAWROT Paulina
MOS CSiR D±browa Górnicza 04
05
05
06
U16 SLK -- ROLAK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
Z/0909/18
Z/2907/18
Z/1930/19
Z/0918/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ

4
5 10 s 1 55.74 NOWICKA Martyna
ROMBERG Karolina
AUGUSTINIOK Kamila
BOCHENEK Jagoda
MKS-MOSM Bytom 05
05
06
06
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
, Z/0946/19
, Z/0952/19
Z/0961/19
Z/3405/19
, 2019
, 2019
2019
2019
5
BEZ


  s 1 DQ KRAWCZYK Maja
LE¦NIAK Matylda
BURZAWA Wiktoria
DZIADZIA Anna
GKS Piast Gliwice 05
04
05
04
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1176/19
Z/1177/19
Z/1191/19
, Z/3294/18
2019
2019
2019
, 2019


BEZ
4
1 7 s 2 55.14 WICHEREK-DROST Wiktoria
SMORCZEWSKA Hanna
¦RUTEK Ewa
SŁOMSKA Magdalena
MKS-MOS Katowice 05
05
04
06
U16 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1950/19
Z/2899/18
Z/2902/18
Z/1946/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
BEZ

2 8 s 2 55.42 KATRYNIOK Roksana
MAZUR Julia
PRZYPALIŃSKA Zuzanna
ERING Emilia
MKS-MOSM Bytom 04
06
05
05
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
SZCZYRK Janusz
Z/0447/18
Z/1261/19
Z/0951/19
Z/0929/19
2019
2019
2019
2019
5

BEZ
BEZ
3 11 s 2 56.07 MASŁOWSKA Karolina
KOSIŃSKA Justyna
SZENDZIELORZ Kinga
GÓRCZEWSKA Daria
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07
05
06
04
U16 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3416/18
Z/3407/18
Z/3403/18
Z/3397/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
4
4 16 s 2 58.20 OSMAŃSKA Oliwia
KUCHNIA Karolina
CHRAPKA Jagoda
STEC Hanna
UKS Chromik Mysłowice 06
04
06
08
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Wiesław
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/2186/18
Z/0996/15
Z/2879/19
Z/2179/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
3

BEZ
5 15 s 2 58.20 SOBCZAK Magdalena
DASZYŃSKA Karolina
DEC Hanna
WÓJCIK Julia
UKS Trójka Mikołów 04
05
04
04
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/4515/18
Z/2320/18
Z/2314/18
Z/2313/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
4
4
1 2 s 3 52.57 GAJEWSKA Patrycja
KRYSTOSIK Maja
WAWRYKA Zuzanna
ZIMOLˇG Oliwia
MKS-MOSM Bytom 04
05
04
05
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
Z/0446/18
Z/0936/19
Z/0458/18
Z/0457/18
2019
2019
2019
2019
5
5
3
3
2 5 s 3 54.45 KALINOWSKA Agata
JUNDZIŁŁ Maja
CAŁUS Barbara
¦PIEWAK Magdalena
CKS Budowlani Częstochowa 05
05
04
05
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja
Z/3253/19
Z/3255/19
Z/2922/18
Z/3254/19
2019
2019
2019
2019
BEZ

5
BEZ
3 6 s 3 54.69 PEŁKA Oliwia
BRZOZOWSKA Zuzanna
STROINSKA Zofia
KAZIMIERCZYK Zuzanna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06
05
05
06
U16 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata
Z/4355/18
Z/3957/18
Z/3022/18
Z/3014/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
5
BEZ
4 12 s 3 57.09 SIKORSKA Marcelina
KALINO Paulina
DUDA Patrycja
KARMELITA Julia
AZS-AWF Katowice 06
06
07
07
U14 SLK -- CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/0819/18
Z/1532/19
, Z/2780/18
Z/1533/19
2019
2019
, 2019
2019
4

BEZ

5 13 s 3 57.38 WI¦NIOWSKA Zofia
PORWOLIK Oliwia
ABSYL Wiktoria
WÓJCIK Magdalena
UKS Trójka Mikołów 07
07
07
07
U14 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2322/18
Z/2317/18
Z/2319/18
Z/2316/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
6 14 s 3 58.02 SOCHACKA Julia
GŁOWACKA Julia
JAŃCZAK Magda
JAŃCZAK Karolina
GKS Piast Gliwice 07
06
05
04
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/1180/19
Z/1197/19
Z/5645/18
Z/5641/18
2019
2019
2019
2019
5

4
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.45 IDZIŃSKA Maja TS AKS Chorzów 05 U16 SL IV GRUCHEL Marzena Z/3030/18 2019 5
2 f 1 1.40 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK!
2 f 1 1.40 GAŁUSZKA Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan OSIEWACZ Stefan , Z/1230/17 , 2019 5 LDK!
4 f 1 1.35 GŁOWACKA Julia GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1197/19 2019 LDK!
5 f 1 1.30 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 06 U14 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1.25 KOTYLAK Julia GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- RAMUS Józef Z/1175/19 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1.25 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL -- CHRIST Marek Z/1532/19 2019 LDK!
8 f 1 1.20 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 5.35 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.6 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
2 f 1 5.03 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +0.9 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4 62 83
3 f 1 4.75 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL +0.8 V B.D. Z/3397/18 2019 4 LDK!
4 f 1 4.66 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +0.7 V SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
5 f 1 4.60 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -0.2 -- DMP U20 PASZTA Anna Z/3734/17 2019 5 LDK! 65
6 f 1 4.47 ¦LIWA Iga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.1 -- MALARZ Beata LDK!
7 f 1 4.44 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +1.4 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 59
8 f 1 4.33 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +1.1 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2314/18 2019 4 LDK!
9 f 1 4.32 KALINOWSKA Agata CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -0.8 -- MICHALSKA Alicja Z/3253/19 2019 BEZ
10 f 1 3.95 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/4521/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 3.83 WIDEŁ Pola GKS Piast Gliwice 05 U16 SL +1.4 -- RAMUS Józef Z/5644/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 3.73 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 05 U16 SL +0.9 -- WAJDA Aleksandra Z/2320/18 2019 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.51 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
2 f 1 10.00 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
3 f 1 8.82 POPIK Anastazja MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0904/18 2019 BEZ
4 f 1 8.81 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 7.89 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK!
6 f 1 6.99 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.32 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
2 f 1 30.95 KOREJBA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/1083/19 2019 BEZ LDK!
3 f 1 26.86 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 21.71 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2019 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.56 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III DMP U20 RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK! 112
Młot (3) K
1 f 1 36.82 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2019 4 LDK!
2 f 1 31.15 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0912/18 2019 BEZ
3 f 1 25.77 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2019 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:02.69 TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2019 BEZ
2 2 s 1 17:23.09 KOCIMSKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0791/17 2019 4
100 m M
1 2 s 1 11.73 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 00 U20 SL -0.9 III BONK Anna Z/3903/18 2019 4
2 3 s 1 11.78 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -0.9 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/3840/15 2019 3 97
3 4 s 1 11.95 CIMERMAN Kewin GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -0.9 IV DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4893/18 2019 3 90
4 4 s 1 11.95 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -0.9 IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2019 2 LDK!
5 6 s 1 12.05 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.9 IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK! 86
6 9 s 1 12.41 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.9 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK! 74
7 17 s 1 12.90 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -0.9 -- KOTUŁA Krzysztof Z/0459/18 2019 5 LDK!
1 1 s 2 11.70 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.7 III PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
2 10 s 2 12.49 NOWAK Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL +1.7 V ROLAK Dorota Z/0910/18 2019 BEZ
3 12 s 2 12.63 DAMSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.7 V PASZTA Anna Z/3972/18 2019 BEZ
4 14 s 2 12.70 MALORNY Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +1.7 V KOTUŁA Krzysztof Z/0942/19 2019 BEZ
5 18 s 2 12.94 CINAL Jarosław MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL +1.7 -- B.D. Z/3395/18 2019 BEZ
6 19 s 2 13.01 KOWALCZYK Paweł MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +1.7 -- DUDAŁA Piotr DUBIEL Adam Z/3483/18 2019 5 LDK!
1 7 s 3 12.06 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.2 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
2 11 s 3 12.56 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +1.2 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
3 16 s 3 12.82 PORĘBSKI Robert MOS CSiR D±browa Górnicza 05 U16 SL +1.2 -- B.D. Z/1929/19 2019
4 20 s 3 13.25 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL +1.2 -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2019 BEZ LDK!
5 21 s 3 14.06 DYBAŁA Michał MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +1.2 -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof , Z/0445/18 , 2019 BEZ LDK!
6 23 s 3 14.39 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL +1.2 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2019 BEZ LDK!
1 8 s 4 12.38 DERES Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.3 V PĘKALA Łukasz Z/4282/18 2019 BEZ
2 13 s 4 12.69 MIKUŁA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL +0.3 V B.D. Z/3211/19 2019
3 15 s 4 12.77 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06 U14 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/1953/19 2019 LDK!
4 22 s 4 14.25 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 06 U14 SL +0.3 -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2019 BEZ LDK!
5 24 s 4 15.19 POGONOWSKI Adam GKS Piast Gliwice 06 U14 SL +0.3 -- ¦NIEGÓRSKI Adam LDK!
6 25 s 4 15.32 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 09 U12 SL +0.3 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2019 LDK!
7 26 s 4 15.63 ENDE Maximilian MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL +0.3 -- KOTUŁA Krzysztof Z/2199/19 2019 LDK!
8 27 s 4 15.96 GABRY¦ Marcel MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL +0.3 -- KOTUŁA Krzysztof BEZ
300 m M
1 1 s 1 36.09 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 36.33 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL -- BONK Anna Z/3904/18 2019 4
3 3 s 1 36.81 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL II PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
4 4 s 1 38.64 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL III PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
5 6 s 1 39.51 MLECZEK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL IV PILAREK Sławomir Z/5124/18 2019 4 LDK!
6 8 s 1 39.87 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
1 5 s 2 39.02 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
2 9 s 2 41.06 SÓWKA Maciej TL ROW Rybnik 04 U16 SL V OLSZAR Michał Z/3065/19 2019 LDK!
3 10 s 2 43.62 DYMAREK Filip GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1182/19 2019 BEZ LDK!
4 11 s 2 43.98 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2019 LDK!
5 13 s 2 47.47 JARZYNA Paweł TL ROW Rybnik 05 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2257/16 2019 BEZ LDK!
1 15 s 3 52.01 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 09 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam
2 16 s 3 52.63 KELLER Kacper GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -- B.D.
3 17 s 3 53.36 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U14 SL -- OLSZAR Michał Z/4979/18 2019 BEZ LDK!
1 7 s 4 39.81 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
2 12 s 4 44.40 GAMBUSZ Olaf GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -- RAMUS Józef Z/1183/19 2019 LDK!
3 14 s 4 51.31 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 07 U14 SL -- B.D. Z/3409/19 2019
4 18 s 4 53.53 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 08 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2019 LDK!
5 19 s 4 54.77 KUBICZEK Filip MKS-MOSM Bytom 07 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0937/19 2019 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:25.08 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:27.56 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL II LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:27.61 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/1297/19 2019
4 4 s 1 1:29.83 KORGÓL Bartosz GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1464/19 2019 4
5 5 s 1 1:30.88 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK!
6 6 s 1 1:31.97 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK!
7 9 s 1 1:34.46 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2019
8 10 s 1 1:35.24 WYDMUCH Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V CIUK Marek Z/3342/19 2019
9 11 s 1 1:35.30 KAWCZYK Kacper GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2099/18 2019 5 LDK!
10 15 s 1 1:41.87 ZAJˇC Kamil GKS Piast Gliwice 04 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef , Z/4594/17 , 2019 5 LDK!
1 7 s 2 1:33.16 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK!
2 8 s 2 1:33.84 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0450/18 2019 5 LDK!
3 13 s 2 1:38.15 JAENEL Igor MKS-MOS Katowice 04 U16 SL V ROLAK Dorota Z/2897/18 2019 BEZ
4 16 s 2 1:41.98 OBRZUT Kacper CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/1023/19 2019 BEZ LDK!
5 17 s 2 1:45.00 GRUND Rafał MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3482/18 2019 BEZ
6 19 s 2 1:46.05 ŻUKOWSKI Jan MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1952/19 2019
1 12 s 3 1:35.43 TRESZCZOTKO Dominik GKS Piast Gliwice 04 U16 SL V RAMUS Józef Z/1665/19 2019 LDK!
2 14 s 3 1:40.03 KLISZ Karol UKS Chromik Mysłowice 06 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2884/19 2019 LDK!
3 18 s 3 1:45.79 WÓJCIK Jan TS AKS Chorzów 05 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3038/18 2019 BEZ
4 20 s 3 1:49.81 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 05 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2019
5 21 s 3 1:58.64 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 07 U14 SL -- PASZTA Wiesław Z/2185/18 2019 BEZ LDK!
6 22 s 3 2:20.82 KONOPKA Iwo GKS Piast Gliwice 08 U12 SL -- B.D.
1000 m M
1 1 s 1 2:45.48 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2065/18 2019 4
2 2 s 1 2:45.62 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
3 3 s 1 2:47.96 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
4 4 s 1 2:50.11 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2019 5
5 5 s 1 2:55.37 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2019 BEZ
6 6 s 1 2:57.07 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2019 BEZ
7 7 s 1 3:00.94 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/2398/19 2019 BEZ
8 8 s 1 3:03.39 SEMPER Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- MALARZ Beata PASZTA Anna , Z/3733/18 , 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 3:07.34 BORAWSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/1026/19 , 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:20.32 GINCZELEWSKI Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -- PASZTA Anna Z/3734/18 2019 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:23.16 LEWANDOWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2064/18 2019 BEZ
12 12 s 1 3:26.23 RYNIAK Igor MOSM Tychy 05 U16 SL -- B.D. Z/2936/19 2019
13 13 s 1 3:28.41 ANDRYSIAK Jan UKS Olimpia Zabrze 07 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2066/18 2019 BEZ
14 14 s 1 3:38.35 MAZUR Maciej MOSM Tychy 07 U14 SL -- B.D. Z/2940/19 2019
2000 m M
1 1 s 1 6:15.28 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2898/18 2019 5
2 2 s 1 6:16.89 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2212/19 2019
3 3 s 1 6:17.15 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2019 4
4 4 s 1 6:41.94 KOŁODZIEJCZYK Łukasz GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2100/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 6:46.68 JUREWICZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- KRUKIEWICZ Tomasz Z/2454/19 2019
200 m pł M
1 1 s 1 27.14 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.3 II MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
2 2 s 1 33.15 BRZEZINA Grzegorz MKS-MOS Katowice 04 U16 SL +0.3 -- ROLAK Dorota Z/2896/18 2019 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 48.11 WYDMUCH Kajetan
DAWISKIBA Mateusz
CHRU¦CIEL Marek
BARTŁOMIEJCZYK Radosław
CKS Budowlani Częstochowa 04
04
04
04
U16 SLK -- CIUK Marek
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław LAMCH Czesław
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
Z/3342/19
Z/3693/18
, Z/2075/18
Z/2074/18
2019
2019
, 2019
2019

5
3
2
2 2 s 1 49.66 NOWAK Szymon
DYBAŁA Marek
KORYCIŃSKI Wojciech
MAZUREK Maksymilian
MKS-MOSM Bytom 04
04
04
05
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/0451/18
Z/0444/18
Z/0448/18
Z/0450/18
2019
2019
2019
2019
4
4
5
5
3 3 s 1 49.85 NIEDBAŁ Wojciech
PORĘBSKI Robert
BARANOWSKI Szymon
NOWAK Karol
MOS CSiR D±browa Górnicza 04
05
04
04
U16 SLK -- RZEWNICKI Wiktor
B.D.
RZEWNICKI Wiktor
ROLAK Dorota
Z/0916/18
Z/1929/19
Z/0907/18
Z/0910/18
2019
2019
2019
2019
BEZ

BEZ
BEZ
4 7 s 1 52.38 GAMBUSZ Olaf
ZAJˇC Kamil
TRESZCZOTKO Dominik
DYMAREK Filip
GKS Piast Gliwice 05
04
04
05
U16 SLK -- RAMUS Józef
KOSTRZEWA Jacek RAMUS Józef
RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1183/19
, Z/4594/17
Z/1665/19
Z/1182/19
2019
, 2019
2019
2019

5

BEZ
  s 1 DNF DAMSKI Mikołaj
WIECZOREK Jan
DERES Łukasz
HAJDUK Seweryn
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04
04
05
04
U16 SLK -- PASZTA Anna
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PĘKALA Łukasz
PASZTA Anna
Z/3972/18
, Z/4564/17
Z/4282/18
Z/3733/17
2019
, 2019
2019
2019
BEZ
4
BEZ
4
1 4 s 2 50.28 DYBAŁA Michał
MALORNY Szymon
MRUGAŁA Oskar
NIEWIEM Wiktor
MKS-MOSM Bytom 04
04
05
04
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
, Z/0445/18
Z/0942/19
Z/0943/19
Z/0459/18
, 2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
5
2 5 s 2 51.56 BORAWSKI Mikołaj
OBRZUT Kacper
RACHWALIK Sebastian
WOJNA Bartłomiej
CKS Budowlani Częstochowa 05
05
05
04
U16 SLK -- RUSZEL Piotr CIUK Marek
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
, Z/1026/19
Z/1023/19
Z/3425/19
Z/1974/18
, 2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
5
5
3 6 s 2 52.02 ĆWIK Mateusz
BRZEZINA Grzegorz
JAENEL Igor
JAENEL Igor
MKS-MOS Katowice 06
04
04
04
U16 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/1953/19
Z/2896/18
Z/2897/18
Z/2897/18
2019
2019
2019
2019

BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.70 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/1465/19 2019 37 81
W dal M
1 f 1 5.87 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL +0.9 -- JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2019 BEZ
2 f 1 5.72 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.9 -- DMP RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 24
3 f 1 5.70 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
4 f 1 5.66 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +1.6 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
5 f 1 5.59 PRYCIUK Hubert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -1.0 -- DMP U20 PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3736/17 2019 BEZ LDK! 68
6 f 1 5.09 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/0456/18 2019 LDK!
7 f 1 4.94 BARANOWSKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -0.8 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0907/18 2019 BEZ
8 f 1 4.68 NIEDBAŁ Wojciech MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -2.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0916/18 2019 BEZ
9 f 1 4.60 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/3163/19 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.79 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL IV BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
2 f 1 10.72 KŁUSEK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2408/17 2019 5 LDK!
3 f 1 7.21 LOT Tomasz GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -- B.D.
4 f 1 6.43 KELLER Kacper GKS Piast Gliwice 06 U14 SL -- B.D.
Dysk (1) M
1 f 1 50.55 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL II BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
2 f 1 39.74 ORZEŁ Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0911/18 2019 5
Dysk (1.5) M
1 f 1 38.22 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
2 f 1 34.99 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
Dysk (2) M
1 f 1 46.81 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 44.72 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 43.28 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2019 3 LDK!
3 f 1 37.93 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2019 5 88
4 f 1 34.46 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2019 LDK!
5 f 1 22.95 NOWAK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 04 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4422/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 40.65 LISAK Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL V B.D. Z/3162/19 2019 LDK!
2 f 1 34.82 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3425/19 2019 5 LDK!
3 f 1 33.23 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U16 SL -- B.D. Z/3404/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 29.98 WOJNA Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/1974/18 2019 5 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.19 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław RUSZEL Piotr Z/2999/17 2019 3 LDK! 100

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.517353057861 sekund