Warszawa 11 - 12.05.2019
Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego. Mityng warszawski [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 s 1 24.48 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ -0.5 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 s 1 25.29 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -0.5 II BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
3 s 1 25.84 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.5 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 s 1 26.02 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.5 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
5 s 1 26.94 SUCHECKA Katarzyna AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -0.5 III OBROCKI Bogdan Z/2640/16 2019 3
6 s 1 27.35 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ -0.5 IV ZAMECZNIK Jacek Z/5875/15 2019 4
7 s 1 27.55 JACKIEWICZ Patrycja UKS Filipides Teresin 01 U20 MZ -0.5 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5392/15 2019 4 LDK!
8 s 1 27.72 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -0.5 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3
1 s 2 27.10 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -0.5 III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2019 4 LDK!
2 s 2 27.57 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -0.5 IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
3 s 2 27.85 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/0757/15 2019 2
4 s 2 28.15 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ -0.5 IV JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
5 s 2 28.70 MAREK Zofia UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -0.5 -- WRZECIONO Dorota RĄCZKA Paweł , Z/4241/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 2 29.65 RADASZKIEWICZ Weronika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.5 -- DMP U20 B.D. Z/3894/15 2019 4 73
7 s 2 30.64 DĄBROWSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 04 U16 MZ -0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0331/18 2019 BEZ LDK!
8 s 2 32.31 BRANDYS Katarzyna UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ -0.5 -- BIENIEWICZ Joanna Z/2897/17 2019 BEZ
1 s 3 27.18 ŚWIESIULSKA Olga GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ +0.1 III BUSZTA Stanisław Z/4368/17 2019 2
2 s 3 28.12 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ +0.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019
3 s 3 28.25 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ +0.1 -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 s 3 29.18 KOWALSKA Marta UKS Wawer ZS 70 Warszawa 04 U16 MZ +0.1 V BIENIEWICZ Joanna Z/2900/17 2019 BEZ
5 s 3 29.58 GLIŃSKA Natalia UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ +0.1 V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0374/17 , 2019 5 LDK!
6 s 3 32.16 SKURZAK Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5440/18 2019 BEZ
7 s 3 33.26 BRAUZE Antonina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2076/19 2019
1 s 4 28.81 PAŻYCH Klaudia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.9 -- DĄBROWSKI Dariusz MIERZEJEWSKI Marek Z/1503/17 2019 4 LDK!
2 s 4 29.65 GÓRSKA Zofia OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1914/16 2019 BEZ
3 s 4 30.04 STASZEWSKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05 U16 MZ -0.9 V B.D. Z/3554/19 2019
4 s 4 30.49 DRZEWIECKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -0.9 -- BIENIEWICZ Joanna Z/1536/17 2019 5
5 s 4 30.84 KUKIER Karolina OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.9 -- BUKIS-OWSIAK Anna # Z/2265/18 2019 BEZ LDK!
6 s 4 31.02 LEWANDOWSKA Nastazja OKS Skra Warszawa 04 U16 MZ -0.9 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2836/19 2019
7 s 4 31.16 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/1260/17 2019 BEZ LDK!
8 s 4 31.23 KUKLIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 05 U16 MZ -0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0981/16 2019 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:05.20 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ III WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
2 2 s 1 3:07.21 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2019 2
3 3 s 1 3:15.33 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 04 U16 MZ IV B.D. Z/2180/19 2019
4 4 s 1 3:17.74 KRUŻEWSKA Nina niest. Warszawa 05 U16 MZ IV
5 5 s 1 3:19.39 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1255/17 2019 5
6 6 s 1 3:21.74 KALISIAK Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2424/17 2019 4
7 7 s 1 3:36.16 KOPCZYŃSKA Natalia SSA Legia 1926 Warszawa 01 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/2197/19 2019
8 8 s 1 3:37.17 GĄSIOROWSKA Julia UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ -- KUBIK Ilona Z/1358/18 2019 BEZ
100 m pł J MŁ K
3 3 e 1 15.93 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -1.0 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
3 f 1 15.89 BURLEWICZ Barbara OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -0.9 III RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # , Z/0311/18 , 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 1 e 1 15.04 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -1.0 II B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2019
2 2 e 1 15.20 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -1.0 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
4 4 e 1 16.19 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -1.0 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
1 f 1 15.21 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.9 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1
2 f 1 15.39 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -0.9 II B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1465/13 , 2019
4 f 1 16.50 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.9 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1
200 m pł K
1 1 s 1 31.55 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.8 III RADKIEWICZ Przemysław Z/3467/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 31.86 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ +1.8 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 31.89 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.8 III BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 33.92 KWIATKOWSKA Dominika UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.8 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2019 4
5 5 s 1 36.23 ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 05 U16 MZ +1.8 -- RADKIEWICZ Przemysław Z/3466/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 37.37 TOMCZYK Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 04 U16 WN +1.8 -- B.D. Z/3506/19 2019
7 7 s 1 38.36 GORZKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo # 05 U16 WN +1.8 -- B.D. Z/3505/19 2019
8 8 s 1 39.04 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.8 -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
1500 m prz K
1 s 1 5:11.46 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
2 s 1 5:27.21 KONDRACKA Gabriela UKS Technik Augustów 01 U20 PD -- SOWÓL Bogusław SOWÓL Bogusław , Z/0519/16 , 2019 3 LDK!
3 s 1 5:37.17 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
4 s 1 5:44.72 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2019 4 LDK! 88
  s 1 DNF RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
4x100 m K
1 1 s 1 49.40 LIPIŃSKA Julia
SOKOŁOWSKA Julia
MASZKIEWICZ Maja
ŻUROWSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 01
00
01
01
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan B.D.
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/2758/17
Z/2324/15
Z/2152/16
Z/1754/17
2019
2019
2019
2019
2

3
2
2 2 s 1 53.13 KOWALSKA Justyna
SZYMANOWSKA Aleksandra
WIECZOREK Krystyna
MIELCZAREK Laura
UKS Herkules Sulejówek 04
04
04
04
U16 MAZ -- CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
CZYŻ Maciej
Z/2219/16
Z/2223/16
Z/1256/17
Z/2222/16
2019
2019
2019
2019
4
4
5
3
3 3 s 1 53.54 SOKÓŁ Oliwia
SUCHOWOLAK Lena
SOKÓŁ Aleksandra
CIURZYŃSKA Amelia
UKS Filipides Teresin 05
05
05
06
U16 MAZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej
, Z/0299/18
Z/3276/17
, Z/0298/18
Z/0392/19
, 2019
2019
, 2019
2019
4
3
BEZ

4 4 s 1 56.33 DIMITROW Maja
KWIATKOWSKA Dominika
DYŻAKOWSKA Alicja
LODKOWSKA Amelia
UKS Sprint 2020 Warszawa 04
05
05
05
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria
ZAKRZEWSKI Dariusz
B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz
B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz
Z/3456/18
Z/5638/18
, Z/5437/18
, Z/5438/18
2019
2019
, 2019
, 2019
4
4
BEZ
4
5 5 s 1 56.58 DRZEWIECKA Barbara
JASTRZĘBSKA Amelia
WYDRZYŃSKA Zofia
WÓJCIK Agata
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03
03
03
03
U18 MAZ -- BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
Z/1536/17
Z/1538/17
Z/2895/17
Z/2894/17
2019
2019
2019
2019
5
BEZ
BEZ
BEZ
6 6 s 1 59.12 DĄBROWSKA Natalia
BRANDYS Katarzyna
KOWALSKA Marta
STASZEWSKA Barbara
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 05
04
04
05
U16 MAZ -- NIKIEL-ZENTALA Monika
BIENIEWICZ Joanna
BIENIEWICZ Joanna
B.D.
Z/3549/19
Z/2897/17
Z/2900/17
Z/3554/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ

  s 1 DQ MULARZUK Natalia
NOWAKOWSKA Marcelina
POLANOWSKA Nina
RYMARZ Weronika
AKL Ursynów Warszawa 03
02
03
03
U18 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
JENDRYCH Marek OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/1480/17
Z/2149/16
, Z/1481/17
Z/2328/17
2019
2019
, 2019
2019
4
2
4
4
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 1.40 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2
3 f 1 1.40 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/0403/17 2019 3 LDK!
4 f 1 1.35 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2019 5
5 f 1 1.35 ZAWADZKA Ida UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2077/19 2019 BEZ
6 f 1 1.25 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
7 f 1 1.25 DRZYZGA Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2078/19 2019
8 f 1 1.20 WOŹNIAK Anna MKS Bank BS Płońsk 04 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2358/19 2019 5 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U20 MZ I DMP DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/3992/15 2019 1 117 150
2 f 1 2.80 KAMIEŃ Monika AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2019 3 LDK! 72 116
3 f 1 2.60 LIZAK Weronika AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ IV DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/2518/19 2019 104
4 f 1 2.60 ŚLIWKA Maria AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2019 LDK!
4 f 1 2.60 SMOLARCZYK Julia KS Warszawianka W-wa 05 U16 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1121/18 2019 4
6 f 1 2.60 PAWLAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV ŻEWŁAKOW Kamil Z/0336/18 2019 3
7 f 1 2.40 MICHNIEWSKA Anna KS Warszawianka W-wa 01 U20 MZ IV GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam Z/2029/16 2019 3
8 f 1 2.40 DĄBROWSKA Klaudia UKS Kusy Warszawa 02 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/2719/17 2019 BEZ
9 f 1 2.40 KISLING Aleksandra AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2019
Trójskok K
1 f 1 10.89 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U18 WN -0.2 III CYTLAŁ Jacek Z/3092/16 2019 4
2 f 1 10.77 BIERNACKA Julia GKS Wilga Garwolin 02 U18 MZ -1.0 III BUSZTA Stanisław Z/0765/15 2019 3
3 f 1 9.92 WÓJTOWICZ Paula UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1261/17 2019 5 LDK!
4 f 1 9.83 KINALSKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 02 U18 MZ -1.8 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0489/18 2019 4 LDK!
5 f 1 9.63 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ -0.5 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0784/19 2019
6 f 1 9.40 KOWALSKA Julia UKS MOSiR Działdowo 03 U18 WN -2.6 -- CYTLAŁ Jacek Z/3896/17 2019 4
7 f 1 7.14 JASTRZĘBSKA Amelia UKS Wawer ZS 70 Warszawa 03 U18 MZ -1.5 -- BIENIEWICZ Joanna Z/1538/17 2019 BEZ
  f 1 NM BUDZIŁEK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1489/17 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM DZIADAK Nikolina UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ 0.0 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/5112/18 2019 BEZ LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.62 GRZESZCZYK Karolina OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ III SZUSTER Konrad Z/2730/18 2019 3 LDK!
2 f 1 27.24 WEBER Ewelina MUKS Płock 04 U16 MZ V MIESZKOWSKI Piotr MIESZKOWSKI Piotr , Z/3457/18 , 2019 4 LDK!
3 f 1 26.85 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2019 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 46.38 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ I DMP KĘCKI Krzysztof Z/2531/15 2019 1 123
2 f 1 44.08 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ I DMP DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1 114 146
3 f 1 38.77 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2019 2
4 f 1 37.02 WIELOSZ Wiktoria UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ II BOROŃ Aldona Z/3645/16 2019 4
5 f 1 33.92 MROCZKOWSKA Julia OKLA Ostrołęka 02 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna Z/3061/16 2019 3
200 m M
1 1 s 1 22.30 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
2 2 s 1 22.59 KILJAN Krzysztof AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.6 II WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2019 1
3 3 s 1 22.69 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +1.6 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
4 4 s 1 23.13 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +1.6 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
5 5 s 1 23.28 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +1.6 III WOJTKOWSKI Maciej Z/0784/15 2019 2
6 6 s 1 23.43 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.6 III BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3
7 9 s 1 23.61 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ +1.6 IV CZYŻ Maciej Z/2133/17 2019 3
1 7 s 2 23.48 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +1.2 III WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
2 11 s 2 24.03 ROMANIUK Daniel OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ +1.2 IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2632/16 2019 4
3 13 s 2 24.27 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 03 U18 MZ +1.2 IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2019 3
4 14 s 2 24.30 CIARKA Bartosz MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ +1.2 IV ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/3105/16 , 2019 4 LDK!
5 18 s 2 24.69 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ +1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
6 20 s 2 25.40 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 03 U18 MZ +1.2 -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2019 4 LDK!
7 22 s 2 25.59 NOWAK Jan OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ +1.2 -- BALCERZAK Piotr Z/3473/18 2019 4
1 16 s 3 24.60 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 02 U18 MZ +0.3 -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2019 BEZ
2 17 s 3 24.65 ZGLIŃSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.3 V CZYŻ Maciej Z/2214/16 2019 4
3 23 s 3 26.10 ADAMCZYK Maciej UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ +0.3 -- KUBIK Ilona Z/1354/18 2019 BEZ
4 24 s 3 26.48 KŁAKUS Igor UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ +0.3 -- B.D. Z/0565/19 2019
5 25 s 3 26.98 BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ +0.3 -- B.D. Z/2179/19 2019
6 26 s 3 28.43 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ +0.3 -- B.D. Z/2183/19 2019
1 8 s 4 23.59 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 97 U23 MZ -0.9 III KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
2 10 s 4 24.00 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ -0.9 IV BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019
3 12 s 4 24.23 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -0.9 IV BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK!
4 15 s 4 24.51 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
5 19 s 4 24.89 FRĄCKIEWICZ Bartłomiej UKS Varsovia Warszawa 02 U18 MZ -0.9 -- B.D. Z/0563/19 2019
6 21 s 4 25.45 PIECHNIK Mateusz MKS Polonia Warszawa 84 Masters MZ -0.9 -- B.D. Z/3520/18 2019 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:31.65 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2019 2
2 2 s 1 2:31.95 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 2:37.99 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
4 s 1 2:42.92 ILIEV Michał niest. Warszawa 00 U20 MZ --
5 6 s 1 2:44.92 ZARĘBA Mateusz OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/2347/16 2019 3
6 8 s 1 2:46.37 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/4007/15 2019 4
7 9 s 1 2:47.30 SKIERKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 02 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/3155/16 2019 BEZ
8 11 s 1 2:49.27 KOWALCZYK Dominik OKLA Ostrołęka 04 U16 MZ IV WITKOWSKI Bartosz Z/1098/18 2019 5 LDK!
9 12 s 1 2:50.81 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
10 13 s 1 2:55.26 CHYLIŃSKI Alek AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/1057/17 2019 BEZ
11 14 s 1 2:56.20 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 99 U23 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2019 3
12 19 s 1 3:11.00 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0426/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 2 2:40.04 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87 Sen WN -- B.D.
2 5 s 2 2:41.45 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019
3 7 s 2 2:46.05 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ -- B.D. Z/1994/19 2019 4 LDK!
4 10 s 2 2:47.62 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 01 U20 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2127/17 2019 4
5 15 s 2 2:58.35 ASTRACHANCEW Konrad AZS-AWF Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0271/19 2019
6 16 s 2 2:59.78 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 05 U16 MZ V B.D. Z/0396/19 2019 BEZ
7 17 s 2 3:02.87 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 04 U16 MZ -- JENDRYCH Marek Z/1926/18 2019 BEZ
8 18 s 2 3:03.88 MIELCAREK Ignacy SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1872/18 2019 LDK!
9 20 s 2 3:15.45 JANKOWSKI Artur AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- B.D. Z/2516/19 2019
10 21 s 2 3:15.82 STĘPKA Stanisław OKS Skra Warszawa 03 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3695/19 2019
3000 m M
1 1 s 1 8:53.96 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
2 2 s 1 8:59.57 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
3 3 s 1 9:03.91 BIERNACKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/0082/18 2019 3
4 4 s 1 9:05.93 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2019 2
5 5 s 1 9:11.94 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2019
6 6 s 1 9:11.99 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2019 4
7 7 s 1 9:13.63 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2019 3
8 8 s 1 9:26.97 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2019 BEZ LDK!
9 9 s 1 9:35.14 ROZMIANIEC Paweł niest. Olsztyn 87 Sen WN -- B.D.
10 10 s 1 10:11.05 SELKE Radosław Lucjan UKS MTE Milanówek 85 Sen MZ -- B.D. Z/0511/19 2019
  s 1 DNF PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
  s 1 DNF MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2183/19 2019
  s 1 DNF JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Masters MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2019 3
  s 1 DNF BORECKI Kasper UKS 48 Warszawa 05 U16 MZ -- B.D. Z/2179/19 2019
110 m pł MŁ M
4 4 e 1 17.16 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -2.1 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 18.08 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -2.3 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 16.45 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -2.1 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 3 e 1 17.15 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -2.1 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
2 f 1 16.47 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 02 U18 MZ -2.3 IV RĄCZKA Paweł Z/5890/15 2019 4 LDK!
3 f 1 17.62 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -2.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK!
110 m pł M (99.1) M
2 2 e 1 16.51 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -2.1 IV CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
1 f 1 16.32 MAKOS Bartosz UKS Herkules Sulejówek 01 U20 MZ -2.3 III CZYŻ Maciej Z/1920/16 2019 3
110 m pł M
1 1 s 1 15.28 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.2 II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
2 3 s 1 15.49 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ -0.2 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
3 2 s 1 15.49 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -0.2 II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
4 4 s 1 16.38 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.2 III RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
5 5 s 1 17.93 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 Sen PD -0.2 -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
200 m pł M
1 s 1 28.28 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.5 IV BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
2 s 1 30.95 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ +1.5 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK!
3 s 1 32.60 BARTOSIŃSKI Wiktor UKS MTE Milanówek 05 U16 MZ +1.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2908/19 2019 LDK!
4 s 1 32.80 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +1.5 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
5 s 1 33.63 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +1.5 -- BOROŃ Aldona Z/1598/19 2019
6 s 1 34.08 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ +1.5 -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 6:17.77 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ -- MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2019 2
2 2 s 1 6:34.08 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2019 4 97
3 3 s 1 7:03.17 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK! 74
4x100 m M
1 1 s 1 45.27 GARSTECKI Mikołaj
ZIELIŃSKI Stanisław
PRZYŻECKI Dominik
SULECKI Mateusz
AKL Ursynów Warszawa 00
01
01
00
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/4219/15
Z/4218/15
Z/2641/16
Z/1755/17
2019
2019
2019
2019
3
3
2
BEZ
2 2 s 1 49.90 ASTRACHANCEW Konrad
WAS Kacper
PIECHNA Wojciech
BARTOŚ Krzysztof
AZS-AWF Warszawa 05
04
02
03
U18 MAZ -- B.D.

ŁATKO Barbara
B.D.
Z/0271/19
Z/2420/17
Z/0282/19
2019
2019
2019

BEZ

  s 1 DQ KAMIONEK Patryk
WIELOSZ Mikołaj
ZWOLSKI Maciej
WOJCIECHOWSKI Gaurahari
UKS LA Basket Warszawa 04
04
04
05
U16 MAZ -- BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
Z/3569/18
Z/3675/18
Z/1598/19
Z/4491/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ

BEZ
  s 1 DQ MAZUREK Mikołaj
SYKA Mateusz
SZYMAŃSKI Jakub
WIĘCKOWSKI Przemysław
UKS LA Basket Warszawa 02
02
02
02
U18 MAZ -- B.D. BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
B.D. BOROŃ Adam
B.D.
, Z/3677/16
Z/0301/19
, Z/0160/18
Z/4728/18
, 2019
2019
, 2019
2019
5

3
BEZ
Trójskok M
1 f 1 14.58 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.7 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK! 132
2 f 1 13.98 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD +1.3 III DMP MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan Z/0332/15 2019 77
3 f 1 12.86 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ +0.1 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
4 f 1 11.21 MARKOWSKI Miłosz UKS Siódemka Ostrołęka 03 U18 MZ +1.1 -- MIERZEJEWSKI Marek MIERZEJEWSKI Marek Z/1497/17 2019 5 LDK!
  f 1 NM WIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 02 U18 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Arkadiusz KOZERA Piotr , Z/3051/17 , 2019 BEZ LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 43.07 MARKOWSKI Przemysław OKS Start Otwock 04 U16 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/3746/17 2019 3
2 f 1 36.56 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 04 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0572/19 2019
3 f 1 35.60 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2019 BEZ
4 f 1 28.24 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
5 f 1 25.30 KOPCIŃSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2344/19 2019 LDK!
6 f 1 25.04 ZALEWSKI Dawid OKLA Ostrołęka 05 U16 MZ -- SZUSTER Konrad Z/2868/19 2019
7 f 1 21.68 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2019 BEZ LDK!
8 f 1 19.00 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 05 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2354/19 2019 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 33.60 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 03 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew WIŚNIEWSKI Zbigniew , Z/3904/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 29.12 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 57.56 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 166
2 f 1 50.20 NIEDŹWIECKI Damian OKLA Ostrołęka 00 U20 MZ I SZUSTER Konrad Z/1812/15 2019 1
3 f 1 44.38 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ II BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
4 f 1 39.42 CUBER Bartosz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/2432/17 2019 2
5 f 1 34.18 ŻURAWSKI Sebastian OKS Start Otwock 01 U20 MZ IV SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara Z/4119/17 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 56.64 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin 93 Sen LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. Z/1411/11 2019 M 147
2 f 1 40.54 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
3 f 1 39.64 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M
4 f 1 28.24 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1
  f 1 NM MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU -- DMP KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3858318328857 sekund