Kraków 11.05.2019
29. Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny - KRAK [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 14.15 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.4 V MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2019 5
2 2 s 1 15.19 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2019 BEZ
3 3 s 1 15.42 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3680/19 2019
4 4 s 1 15.65 PRZYBYLSKA Nikola SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/2999/19 2019
5 5 s 1 15.96 ANTKOWIAK Tamara SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1835/18 2019 BEZ
6 6 s 1 16.24 BAKALUS Weronika SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1848/18 2019 BEZ
7 7 s 1 16.67 BOULAHOUACHE Nina SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3007/19 2019
8 8 s 1 16.77 SAŁATA Martyna SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2637/18 2019 BEZ
1 1 e 1 12.42 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA +0.3 II GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
2 2 e 1 12.50 MATYŚKIEWICZ Maja UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD +0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0895/19 , 2019 LDK!
3 3 e 1 12.61 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.3 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3 93 129
4 4 e 1 13.08 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.3 III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2019 2 LDK!
6 7 e 1 13.28 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.3 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3 100
7 8 e 1 13.38 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.3 IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
8 25 e 1 14.50 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA +0.3 -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0607/15 2019 4
1 6 e 2 13.13 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA +2.8 III DMP U20 GIZA Maciej Z/3285/18 2019 4 LDK! 106
5 17 e 2 14.15 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U18 MA +2.8 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2019 5
6 21 e 2 14.37 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +2.8 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2019 5 LDK!
7 23 e 2 14.40 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +2.8 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2019 4 LDK!
1 15 e 3 14.03 JURCZAK Wiktoria UKS Kobylanka 05 U16 MA -0.1 V B.D. Z/3431/19 2019
2 22 e 3 14.38 BARSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.1 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3330/19 2019
3 24 e 3 14.41 BINKIEWICZ Agnieszka WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.1 V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4672/17 2019 5 LDK!
5 28 e 3 14.68 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2019 5
6 29 e 3 14.84 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2482/18 2019 BEZ
1 10 e 4 13.52 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06 U14 MA +0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2019 BEZ
2 16 e 4 14.13 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA +0.1 V SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2019 BEZ LDK!
3 18 e 4 14.19 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.1 V BORA Piotr Z/4006/18 2019 BEZ
4 26 e 4 14.55 WŁODARCZYK Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +0.1 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2160/19 2019 BEZ LDK!
5 30 e 4 15.12 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2019 BEZ
6 31 e 4 15.15 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2019 BEZ
7 32 e 4 15.19 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05 U16 MA +0.1 -- B.D. Z/5260/18 2019 BEZ
8 33 e 4 15.26 KALINOWSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM +0.1 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2158/19 2019 BEZ
1 12 e 5 13.63 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -0.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
3 19 e 5 14.28 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -0.3 V MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
4 20 e 5 14.32 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA -0.3 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3036/19 2019
5 34 e 5 15.53 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -0.3 -- B.D. Z/5608/18 2019 BEZ LDK!
6 35 e 5 15.78 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -0.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1832/18 2019 BEZ
7 36 e 5 16.76 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1846/18 2019 BEZ
300 m K
1 1 s 1 39.75 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA -- GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
2 2 s 1 41.98 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2019 2 LDK!
3 4 s 1 43.58 STROIKE Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 04 U16 PM III RUTKOWSKI Mariusz Z/4750/17 2019 3 LDK!
4 5 s 1 43.86 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA III CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
5 6 s 1 44.31 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA III GIZA Maciej Z/3285/18 2019 4 LDK!
6 8 s 1 45.77 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 07 U14 MA IV SOBCZYK Bogumiła Z/3503/19 2019 LDK!
1 7 s 2 44.65 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD III B.D. Z/3464/19 2019 5 LDK!
2 10 s 2 47.24 DŁUGA Wiktoria SKS Kusy Kraków 06 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata Z/2587/18 2019 5
3 11 s 2 47.59 PĘCEK Karina UKS Jedynka Tokarnia 06 U14 MA V KRUPA Zdzisław Z/2949/18 2019 BEZ LDK!
4 12 s 2 47.98 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2019 5
5 18 s 2 52.30 STACHERSKA Milena LKS Prime Food Brda Przechlewo 06 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2159/19 2019 BEZ LDK!
6 20 s 2 53.17 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2019 BEZ
7 22 s 2 55.13 BIERNAT Nikola SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2488/18 2019 BEZ
1 15 s 3 50.51 WÓJCIAK Izabela MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1418/19 2019 BEZ LDK!
2 16 s 3 51.30 CZOSNEK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2485/18 2019 BEZ
3 17 s 3 52.09 GRABARZ Julia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5608/18 2019 BEZ LDK!
4 21 s 3 54.14 NOWACKA Patrycja LKS Prime Food Brda Przechlewo 07 U14 PM -- B.D.
5 24 s 3 56.02 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 08 U12 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2584/18 2019 BEZ
1 3 s 4 43.50 DYBALAK Marita UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0894/19 , 2019 4 LDK!
2 13 s 4 48.60 JOŃCZYK Julia UKS Czempion Bełchatów 06 U14 LD -- B.D. Z/3472/19 2019 LDK!
3 14 s 4 48.90 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3461/19 , 2019 BEZ LDK!
4 19 s 4 53.09 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2019 BEZ
5 23 s 4 55.32 SĘK Alessandra MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1419/19 2019 BEZ LDK!
6 25 s 4 58.73 OCHOJNA Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U16 PM -- B.D.
7 26 s 4 59.48 OGRODZIŃSKA Adrianna LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U16 PM -- B.D.
1 1 s 5 49.39 KASZTULSKA Antonina SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2586/18 2019 BEZ
2 2 s 5 51.81 OCIEPKA Lena SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2492/18 2019 BEZ
3 3 s 5 52.65 BATKO Jagoda SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1833/18 2019 BEZ
4 4 s 5 55.14 MAJ Roksana SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1836/18 2019 BEZ
5 5 s 5 56.59 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0879/19 2019
6 6 s 5 59.04 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2019
7 7 s 5 60.12 ŚWIATEK Natalia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3831/18 2019 BEZ
8 8 s 5 62.27 SKORACZEWSKA Zofia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1840/18 2019 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:39.18 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA III GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:39.56 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2019 2 LDK!
3 3 s 1 1:42.80 PAWELUS Amelia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0728/19 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 1:43.23 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0277/18 2019 4 LDK!
5 6 s 1 1:44.19 MALINOWSKA Oliwia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0756/19 , 2019 LDK!
6 7 s 1 1:45.24 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/5229/18 2019 5 LDK!
7 8 s 1 1:45.43 NITSCH Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/3284/19 2019 LDK!
8 9 s 1 1:46.01 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4
9 10 s 1 1:46.30 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA V B.D. Z/5248/18 2019 5
10 11 s 1 1:48.96 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2019 3 LDK!
11 15 s 1 1:54.43 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1888/18 2019 5
12 16 s 1 1:54.49 SITKO Julia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -- GIZA Maciej Z/1942/19 2019 5 LDK!
13 26 s 1 2:01.00 POSMYK Wiktoria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka B.D. , Z/0757/19 , 2019 5 LDK!
1 14 s 2 1:54.41 KRÓL Małgorzata SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3684/17 2019 BEZ LDK!
2 18 s 2 1:54.80 NAKIELNA Weronika WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/3051/18 2019 BEZ LDK!
3 21 s 2 1:55.96 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2094/17 , 2019 BEZ LDK!
4 22 s 2 1:57.65 JAJECZNICA Anna MKS Rabka-Zdrój 06 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1425/19 2019 BEZ LDK!
5 24 s 2 1:58.25 SZOT Otylia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 06 U14 MA -- B.D. Z/3061/18 2019 BEZ LDK!
6 27 s 2 2:01.59 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U16 MA -- B.D. Z/3058/18 2019 BEZ LDK!
7 28 s 2 2:02.21 SŁONINA Katarzyna UKS Jedynka Tokarnia 05 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2963/18 2019 BEZ LDK!
8 31 s 2 2:04.18 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 07 U14 MA -- B.D. Z/3062/18 2019 BEZ LDK!
9 32 s 2 2:05.68 NIZIAŁEK Oliwia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/1628/19 2019 BEZ
10 33 s 2 2:06.37 NAWRAT Wiktoria LKS Prime Food Brda Przechlewo 07 U14 PM -- B.D.
11 34 s 2 2:07.78 JANAS Emilia ULKS Lipinki 05 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3460/18 2019 5 LDK!
12 35 s 2 2:12.30 MAJCHRZAK Anna MKS Rabka-Zdrój 05 U16 MA -- PERUCKI Wiesław PERUCKA Kamila , Z/1661/18 , 2019 BEZ LDK!
1 5 s 3 1:43.88 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/3189/18 , 2019 3 LDK!
2 12 s 3 1:50.33 LESKA Antonina UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD -- SKARBA Andrzej RYBARCZYK Dariusz , Z/2421/19 , 2019 5 LDK!
3 13 s 3 1:52.56 GRUSZKA Dominika TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3090/19 2019 LDK!
5 19 s 3 1:55.03 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2019 BEZ
6 20 s 3 1:55.92 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2093/17 , 2019 5 LDK!
7 23 s 3 1:57.88 GRYCEWICZ Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1975/19 2019
8 25 s 3 1:59.35 FOLWARSKA Anita MKS Rabka-Zdrój 07 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1426/19 2019 LDK!
9 29 s 3 2:03.03 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 06 U14 MA -- WOJNA Anna Z/1974/19 2019 LDK!
10 30 s 3 2:03.45 MAZUR Laura UKS Kobylanka 03 U18 MA -- B.D. Z/3351/19 2019
11 36 s 3 2:15.66 LUTY Karolina KS AZS AWF Kraków 05 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1110/19 2019
80 pł K
1 1 s 1 12.08 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA 0.0 II ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 13.25 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 IV MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2019 5 LDK!
3 5 s 1 13.96 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD 0.0 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2019 LDK!
4 7 s 1 14.12 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05 U16 MA 0.0 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4200/18 2019 BEZ
5 11 s 1 14.77 PUDLIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA 0.0 V GIZA Maciej Z/0266/19 2019 LDK!
6 13 s 1 16.82 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2019 BEZ
7 14 s 1 17.67 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U16 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2019 BEZ
1 3 s 2 13.53 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.8 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2019 4 LDK!
2 4 s 2 13.81 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.8 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2019 5 LDK!
3 6 s 2 14.06 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +0.8 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3432/19 2019 BEZ
4 8 s 2 14.15 GAWIN Karolina KS AZS AWF Kraków 07 U14 MA +0.8 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3036/19 2019
5 9 s 2 14.48 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD +0.8 V RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3462/19 , 2019 5 LDK!
6 10 s 2 14.71 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.8 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2019 BEZ LDK!
7 12 s 2 15.32 BOCHENEK Weronika SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2482/18 2019 BEZ
200 m pł K
1 2 s 1 31.61 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.1 III ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK!
2 4 s 1 33.88 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3432/19 2019 BEZ
3 5 s 1 33.99 KACZKOWSKA Kamila SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.1 IV MĘDRECKA Małgorzata Z/3682/17 2019 5 LDK!
4 6 s 1 35.37 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 06 U14 MA +0.1 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2019 BEZ
5 7 s 1 35.65 MIELCZAREK Martyna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD +0.1 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0889/19 , 2019 5 LDK!
6 8 s 1 37.27 KLAJA Martyna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3683/17 2019 BEZ LDK!
7 11 s 1 38.98 PASIKIEWICZ Emilia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2487/18 2019 BEZ
8 14 s 1 46.68 ARCZYŃSKA Patrycja SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2493/18 2019 BEZ
3 9 s 2 37.28 PUDLIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.8 -- GIZA Maciej Z/0266/19 2019 LDK!
5 12 s 2 40.90 KOSIEC Estera TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2802/18 2019 5
6 13 s 2 41.86 ŻAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2522/18 2019 BEZ
4x100 m K
1 1 s 1 51.28 PUDLIK Patrycja
SKIMINA Emilia
KRZESZEWSKA Olga
BINIEK Martyna
TS Wieliczanka Wieliczka 04
04
05
04
U16 MLP -- GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
Z/0266/19
Z/0274/18
Z/3285/18
Z/0272/18
2019
2019
2019
2019

2
4
2
2 2 s 1 51.32 MIELCZAREK Zuzanna
KOŁODZIEJCZUK Maria
MATYŚKIEWICZ Maja
MIELCZAREK Martyna
UKS Czempion Bełchatów 05
04
04
05
U16 LDZ -- MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/0888/19
, Z/0755/19
, Z/0895/19
, Z/0889/19
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
5


5
3 4 s 1 53.20 GAWIN Karolina
GAWIN Wiktoria
SROKA Paulina
SADKIEWICZ Julia
KS AZS AWF Kraków 07
04
04
07
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/3036/19
Z/3331/19
Z/2699/18
Z/2698/18
2019
2019
2019
2019


3
BEZ
4 6 s 1 55.15 BOBREK Kamila
KACZKOWSKA Kamila
OSUCH Joanna
MORĄG Alicja
SKS Kusy Kraków 04
05
05
05
U16 MLP -- MĘDRECKA Małgorzata B.D.
MĘDRECKA Małgorzata
MĘDRECKA Małgorzata B.D.
MĘDRECKA Małgorzata B.D.
Z/3676/17
Z/3682/17
Z/3688/17
Z/3687/17
2019
2019
2019
2019
5
5
5
4
5 7 s 1 55.18 MORĄG Alicja
KASZTULSKA Antonina
KRÓL Małgorzata
GRUDZIEŃ Zuzanna
SKS Kusy Kraków 05
06
05
04
U16 MLP -- MĘDRECKA Małgorzata B.D.
MĘDRECKA Małgorzata
MĘDRECKA Małgorzata
MĘDRECKA Małgorzata B.D.
Z/3687/17
Z/2586/18
Z/3684/17
Z/3681/17
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
BEZ
3
1 3 s 2 52.73 SITKO Julia
JAKUBOWSKA Alicja
NAGIĘĆ Nikola
ULIDOWSKA Alicja
TS Wieliczanka Wieliczka 05
05
05
04
U16 MLP -- GIZA Maciej
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
GIZA Karolina GIZA Maciej
GIZA Maciej
Z/1942/19
, Z/3189/18
Z/3191/18
Z/0277/18
2019
, 2019
2019
2019
5
3
3
4
2 5 s 2 53.66 DOMAGAŁA Małgorzata
OLCZYK Anna
ZOCHNIAK Amelia
HAŁADAJ Barbara
UKS Czempion Bełchatów 07
07
07
07
U14 LDZ -- B.D.
RYBARCZYK Dariusz B.D.
B.D.
RYBARCZYK Dariusz B.D.
Z/3465/19
, Z/3462/19
Z/3464/19
, Z/3461/19
2019
, 2019
2019
, 2019
BEZ
5
5
BEZ
3 8 s 2 56.48 BOCHENEK Weronika
JAWIEŃ Wiktoria
KOPIENIAK Oliwia
PASIKIEWICZ Emilia
SKS Kusy Kraków 05
05
05
05
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota
KADUSZKIEWICZ Dorota B.D.
KADUSZKIEWICZ Dorota
Z/2482/18
Z/2486/18
Z/2484/18
Z/2487/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
4
BEZ
  s 2 DNF PAWELUS Amelia
DYBALAK Marita
GROCHULSKA Julia
MALINOWSKA Oliwia
UKS Czempion Bełchatów 05
04
05
05
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/0728/19
, Z/0894/19
, Z/0892/19
, Z/0756/19
, 2019
, 2019
, 2019
, 2019
3
4
4

Wzwyż K
2 f 1 1.55 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2019 4 103
4 f 1 1.50 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0892/19 , 2019 4 LDK!
5 f 1 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4 75
7 f 1 1.35 MIELCZAREK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka RYBARCZYK Dariusz , Z/0888/19 , 2019 5 LDK!
8 f 1 1.35 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2019 BEZ 62
9 f 1 1.30 JAWIEŃ Wiktoria SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2486/18 2019 5
10 f 1 1.30 SKÓRSKA Patrycja UKS Kobylanka 05 U16 MA -- B.D. Z/3430/19 2019 BEZ
11 f 1 1.20 KOTT Nela MKS Rabka-Zdrój 07 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1424/19 2019 BEZ LDK!
W dal K
2 f 1 4.92 KOPIENIAK Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +1.5 IV KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/2484/18 2019 4 LDK!
3 f 1 4.81 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -1.3 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
4 f 1 4.74 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA +0.4 V DMP U20 SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2019 BEZ LDK! 69
5 f 1 4.62 LUKOSCHEK Karolina WKS Wawel Kraków 05 U16 MA -0.3 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4200/18 2019 BEZ
6 f 1 4.61 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.4 V WÓJCIK Teodor Z/2126/18 2019 3
8 f 1 4.55 BOBREK Kamila SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.3 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3676/17 2019 5 LDK!
9 f 1 4.51 OSUCH Joanna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -0.5 V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3688/17 2019 5 LDK!
10 f 1 4.47 MORĄG Alicja SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -1.5 -- MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3687/17 2019 4 LDK!
11 f 1 4.42 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -1.4 -- B.D. Z/3465/19 2019 BEZ LDK!
12 f 1 4.35 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4
13 f 1 4.14 WOLAK Anita WKS Wawel Kraków 04 U16 MA -1.4 -- BORA Piotr Z/4006/18 2019 BEZ
14 f 1 3.78 JURCZAK Wiktoria UKS Kobylanka 05 U16 MA -1.4 -- B.D. Z/3431/19 2019
W dal strefa K
1 f 1 4.14 DRAGOW Patrycja SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1842/18 2019 BEZ
2 f 1 4.06 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2019 BEZ
3 f 1 3.84 TUPTA Dominika SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/1837/18 2019 BEZ
4 f 1 3.65 NOWICKA Patrycja SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3451/19 2019 BEZ
5 f 1 3.48 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 09 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0878/19 2019
6 f 1 3.44 WANAT Natalia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2592/18 2019
7 f 1 3.40 ZAKRZEWSKA Natalia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA 0.0 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2588/18 2019 BEZ
8 f 1 3.27 URBAN Martyna SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3683/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 12.60 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III DMP U20 B.D. Z/4005/18 2019 3 115
2 f 1 10.63 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2019 3 LDK!
3 f 1 10.36 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2019 4
6 f 1 8.33 CZYŻYKIEWICZ Weronika UKS Kobylanka 05 U16 MA -- B.D. Z/5260/18 2019 BEZ
7 f 1 8.03 NIEMIEC Klaudia UKS Kobylanka 05 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5262/18 2019 BEZ
8 f 1 7.94 CEPIGA Klaudia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3678/17 2019 BEZ LDK!
9 f 1 7.74 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2019 BEZ LDK!
10 f 1 7.65 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/2224/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 7.42 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 7.01 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2019 BEZ LDK!
13 f 1 6.97 STASIOWSKA Karolina SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2489/18 2019 BEZ
14 f 1 6.95 MARKOWICZ Martyna SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2495/18 2018 BEZ
15 f 1 6.71 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 06 U14 MA -- B.D. Z/3740/19 2019 BEZ
16 f 1 6.47 MĘDRECKA Magdalena SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2483/18 2019 BEZ
17 f 1 6.24 STAROWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1844/18 2018
18 f 1 5.58 MENTEL Nikola SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2521/18 2018 BEZ
Ppal (150) K
1 f 1 47.00 KACHNIJ Kira SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata BEZ
2 f 1 35.00 SOWIŃSKA Małgorzata SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1832/18 2019 BEZ
3 f 1 28.00 KASPRZYK Magdalena SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1846/18 2019 BEZ
4 f 1 27.00 NOWAK Maria SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2996/19 2019
5 f 1 25.00 CZUBALA Julia SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2591/18 2019 BEZ
6 f 1 23.00 STACHOWSKA Paulina SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1847/18 2019 BEZ
7 f 1 22.00 SZURA Justyna SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/1838/18 2019 BEZ
8 f 1 21.00 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 29.72 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U20 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2019 4
4 f 1 23.41 KUBIŃSKA Oliwia SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2524/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 20.95 SZEWCZYK Aleksandra SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/4669/17 2019 BEZ LDK!
6 f 1 20.64 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5609/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 17.82 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2019 BEZ LDK!
8 f 1 12.79 GORYCZKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 04 U16 MA -- B.D. Z/5607/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 9.84 CEPIGA Klaudia SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3678/17 2019 BEZ LDK!
100 m M
1 1 s 1 13.60 GRĘBOSZ Dorian SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.2 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4695/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 14.04 WÓJCIK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4725/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 14.37 DONIEC Konrad SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/4694/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 15.23 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.2 -- MUNIAK Michał Z/4838/19 2019 LDK!
5 5 s 1 15.73 KRZECZEK Oskar SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -0.2 -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4696/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 15.87 KHOMA Oleksandr SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.2 -- MUNIAK Michał Z/4845/19 2019 LDK!
7 7 s 1 16.04 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 17.98 SKRZYPEK Wiktor SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -0.2 -- MUNIAK Michał Z/4844/19 2019 LDK!
1 1 e 1 11.29 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -3.4 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2019 1 80
2 3 e 1 11.81 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -3.4 IV DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2019 2 48 96
3 5 e 1 12.00 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -3.4 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3
5 12 e 1 12.60 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -3.4 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2019 71
6 15 e 1 12.73 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U18 PM -3.4 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3623/19 2019
7 16 e 1 12.82 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U18 MA -3.4 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2019 5
1 2 e 2 11.68 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.3 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2019 3 101
2 4 e 2 11.95 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.3 IV DMP U20 GIZA Maciej Z/3283/19 2019 LDK! 90
4 8 e 2 12.36 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.3 V MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2019 BEZ LDK!
5 9 e 2 12.47 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -0.3 V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2019 5 LDK!
1 17 e 3 12.85 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U16 MA 0.0 -- B.D. CZYŻ Paweł Z/2624/19 2019 LDK!
2 18 e 3 12.98 KRAWCZYK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U16 PM 0.0 -- B.D. Z/1992/19 2019 BEZ
3 19 e 3 13.27 KORTA Szymon SKS Kusy Kraków 05 U16 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1667/18 , 2019 BEZ LDK!
4 20 e 3 13.38 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06 U14 MA 0.0 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2019 BEZ LDK!
5 21 e 3 13.55 BORSUK Andrzej LKS Prime Food Brda Przechlewo 05 U16 PM 0.0 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3219/19 2019 BEZ
6 24 e 3 14.30 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2019 BEZ LDK!
7 29 e 3 15.25 RUTKOWSKI Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U16 MA 0.0 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/3459/18 , 2019 BEZ LDK!
1 10 e 4 12.58 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -1.3 V B.D. Z/2620/19 2019 LDK!
2 13 e 4 12.60 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05 U16 MA -1.3 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3428/19 2019
3 22 e 4 13.76 PIERZYNKA Maciej SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -1.3 -- MUNIAK Michał Z/3450/19 2019 LDK!
4 23 e 4 14.03 CZOŁOWSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 05 U16 MA -1.3 -- KRAWCEWICZ Maria
5 25 e 4 14.63 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -1.3 -- RYBARCZYK Dariusz B.D. , Z/3470/19 , 2019 BEZ LDK!
6 26 e 4 14.93 BUBAK Kacper SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -1.3 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1664/18 , 2019 BEZ LDK!
7 27 e 4 15.03 MATYSIAK Szymon SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -1.3 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1653/18 , 2019 BEZ LDK!
8 28 e 4 15.05 KWINTA Wojciech SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -1.3 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1654/18 , 2019 BEZ LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.31 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -1.9 II GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2019 1
2 2 s 1 23.77 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -1.9 IV DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3 53 99
3 3 s 1 23.78 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.9 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2019 2
4 4 s 1 25.72 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -1.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2019
300 m M
1 1 s 1 36.30 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2019 3
2 2 s 1 37.70 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej Z/3283/19 2019 LDK!
3 3 s 1 39.60 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 40.28 DĄBRÓWKA Wiktor UKS Czempion Bełchatów 04 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0893/19 , 2019 5 LDK!
6 6 s 1 40.63 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2019 5
1 8 s 2 41.14 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA V B.D. Z/2620/19 2019 LDK!
2 9 s 2 41.39 SUŁEK Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U16 MA V B.D. CZYŻ Paweł Z/2624/19 2019 LDK!
3 10 s 2 41.40 KUCIŃSKI Wiktor UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0891/19 2019 5 LDK!
4 14 s 2 47.86 SITARSKI Oliwier UKS Kusy Bukowno 05 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2577/18 2019 BEZ
5 15 s 2 50.36 LUBERDA Przemysław UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2956/18 2019 BEZ LDK!
6 17 s 2 53.07 SŁONINA Jan UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2947/18 2019 BEZ LDK!
7 18 s 2 55.17 DRYNDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 07 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/2307/19 2019
1 7 s 3 40.68 SROKA Mateusz KS AZS AWF Kraków 05 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3428/19 2019
2 12 s 3 44.90 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 06 U14 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2019 BEZ LDK!
3 13 s 3 46.86 CZOŁOWSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 05 U16 MA -- KRAWCEWICZ Maria
4 16 s 3 51.86 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -- B.D. Z/3466/19 2019 BEZ LDK!
5 19 s 3 56.12 PACHACZ Sebastian MKS Rabka-Zdrój 08 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1421/19 2019 BEZ LDK!
1 1 s 4 50.92 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 4 52.33 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 4 54.50 FIREK Grzegorz SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3448/19 2019 LDK!
4 4 s 4 56.25 SZUMILAS Piotr SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4720/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 4 57.52 MARCZYŃSKI Mateusz SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3729/19 2019 LDK!
6 6 s 4 58.92 SPOREK Patryk SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- MUNIAK Michał Z/4093/19 2019 LDK!
7 7 s 4 60.14 DACHOWSKI Tymon SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- MUNIAK Michał Z/4841/19 2019 LDK!
8 8 s 4 60.60 OŚRÓDKA Karol SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- MUNIAK Michał Z/4094/19 2019 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:29.32 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:29.80 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:30.08 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK!
4 6 s 1 1:39.45 MARKOWIAK Mateusz UKS Czempion Bełchatów 05 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0890/19 2019 5 LDK!
5 7 s 1 1:41.01 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej B.D. Z/3186/18 2019 BEZ LDK!
6 8 s 1 1:46.27 WOŁEK Błażej TS Wieliczanka Wieliczka 06 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3310/19 2019 BEZ LDK!
7 11 s 1 1:50.33 BORSUK Bartłomiej LKS Prime Food Brda Przechlewo 07 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3220/19 2019 LDK!
8 12 s 1 1:52.94 BOROWIAK Oliwier LKS Prime Food Brda Przechlewo 07 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/1383/18 2019 LDK!
9 13 s 1 1:53.82 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 09 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2019 LDK!
10 14 s 1 1:54.31 JANUS Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3834/18 2019 BEZ
1 4 s 2 1:36.86 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA V BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2019 5
2 5 s 2 1:37.23 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
3 9 s 2 1:49.12 BUBNIAK Artur ULKS Lipinki 05 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1221/19 2019 LDK!
4 10 s 2 1:49.22 SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 06 U14 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/3427/19 2019
5 15 s 2 2:00.25 BIERÓWKA Patryk UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2948/18 2019 BEZ LDK!
6 16 s 2 2:00.68 KOWALIK Norbert TS Wieliczanka Wieliczka 07 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3500/19 2019 LDK!
7 17 s 2 2:02.35 ZAJĄC Samuel MKS Rabka-Zdrój 09 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1417/19 2019 BEZ LDK!
8 18 s 2 2:04.99 JĘDROCHA Dawid UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/1453/19 2019 LDK!
9 19 s 2 2:05.81 JAROSZEWSKI Wojciech UKS Jedynka Tokarnia 07 U14 MA -- KRUPA Zdzisław Z/2951/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.81 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.4 III ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 16.30 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.4 III GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 19.03 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.4 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 21.28 IWANICKI Wiktor SKS Kusy Kraków 05 U16 MA +1.4 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1666/18 , 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 23.12 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA +1.4 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 27.44 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.3 II GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 28.64 WOZIWODZKI Jakub SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.3 IV ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1250/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 31.56 BANAŚ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.3 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz Z/1251/18 2019 BEZ LDK!
4 7 s 1 36.37 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA +0.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK!
5 8 s 1 36.53 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2019 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 47.22 BYDOŃ Oskar
JANECZEK Michał
MAREK Adrian
WÓJCIK Damian
TS Wieliczanka Wieliczka 04
04
04
04
U16 MLP -- GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
Z/0276/18
Z/0273/18
Z/0271/18
Z/3283/19
2019
2019
2019
2019
3
4
3

2 2 s 1 47.42 DONIEC Szymon
KORTA Szymon
ŁUKASIEWICZ Sebastian
BANACHOWICZ Bartosz
SKS Kusy Kraków 04
05
04
04
U16 MLP -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz
MUNIAK Michał MUNIAK Michał
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał
, Z/3455/18
, Z/1667/18
Z/1253/18
Z/1252/18
, 2019
, 2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
5
5 5 s 1 53.06 JURCZAK Jerzy
DANIEL Adam
TŁOCZEK Filip
KUCIŃSKI Wiktor
UKS Czempion Bełchatów 07
06
07
05
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz B.D.
RYBARCZYK Dariusz
B.D.
RYBARCZYK Dariusz
, Z/3470/19
Z/3469/19
Z/3463/19
Z/0891/19
, 2019
2019
2019
2019
BEZ

BEZ
5
6 6 s 1 55.31 IWANICKI Wiktor
WOZIWODZKI Jakub
RUTKOWSKI Wojciech
KWINTA Wojciech
SKS Kusy Kraków 05
04
05
05
U16 MLP -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał
ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał
MUNIAK Michał MUNIAK Michał
MUNIAK Michał MUNIAK Michał
, Z/1666/18
Z/1250/18
, Z/3459/18
, Z/1654/18
, 2019
2019
, 2019
, 2019
BEZ
5
BEZ
BEZ
Wzwyż M
8 f 1 1.60 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 1.55 GABRYEL Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3495/19 2019 BEZ
10 f 1 1.50 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
11 f 1 1.45 BUBNIAK Artur ULKS Lipinki 05 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1221/19 2019 LDK!
12 f 1 1.45 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 1.25 WIATER Norbert SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4700/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 1.15 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 07 U14 LD -- B.D. Z/3463/19 2019 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.01 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA +0.6 IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2019 4
2 f 1 5.80 BANACHOWICZ Bartosz SKS Kusy Kraków 04 U16 MA 0.0 V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1252/18 2019 5 LDK!
4 f 1 5.41 BORSUK Mikołaj LKS Prime Food Brda Przechlewo 03 U18 PM +1.3 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/3623/19 2019
6 f 1 5.35 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA -1.5 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
7 f 1 5.28 DONIEC Szymon SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.1 -- MUNIAK Michał ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz , Z/3455/18 , 2019 BEZ LDK!
8 f 1 5.22 SUDER Alan SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.7 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1247/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 5.20 ŁUKASIEWICZ Sebastian SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.2 -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz MUNIAK Michał Z/1253/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 4.36 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 05 U16 MA +1.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2019 BEZ
11 f 1 4.11 KWAŚNY Jakub SKS Kusy Kraków 05 U16 MA -0.5 -- MUNIAK Michał MUNIAK Michał , Z/1668/18 , 2019 BEZ LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.32 GRĘBOSZ Adrian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 --
2 f 1 4.26 MATUSIEWICZ Patryk SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4711/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 4.14 PLINCHA Jarosław SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa LDK!
4 f 1 3.90 NĘCKA Sebastian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4713/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 3.83 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 09 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/4840/19 2019 LDK!
6 f 1 3.67 SZEWCZYK Karol SKS Kusy Kraków 07 U14 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4719/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 3.16 PAWLIK Krystian SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- MUNIAK Michał Z/4092/19 2019 LDK!
8 f 1 2.94 BARTYZEL Konstanty SKS Kusy Kraków 08 U12 MA 0.0 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4702/18 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.74 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
4 f 1 8.79 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1987/19 2019
5 f 1 8.64 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U16 MA -- B.D. Z/3057/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 8.25 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/4451/18 2019 BEZ
7 f 1 7.80 CHWAJOŁ Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA -- B.D. Z/3303/19 2019
8 f 1 7.03 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA -- B.D. Z/3301/19 2019
9 f 1 6.42 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U16 MA -- B.D. Z/3280/19 2019 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 41.00 CEPIGA Jakub SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał B.D. Z/4693/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 40.00 SKIMINA Oskar SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4837/19 2019 LDK!
3 f 1 32.00 WŁODARCZYK Nikodem SKS Kusy Kraków 06 U14 MA -- GUJA Marta MUNIAK Michał Z/4701/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 30.00 STANISZEWSKI Krystian SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4717/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 25.00 ABRAMEK Maciej SKS Kusy Kraków 09 U12 MA -- MUNIAK Michał Z/4096/19 2019 LDK!
6 f 1 22.00 REC Grzegorz SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- MUNIAK Michał Z/4099/19 2019 LDK!
7 f 1 20.00 WILUSZ Bartłomiej SKS Kusy Kraków 07 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4721/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 17.00 JURGA Maciej SKS Kusy Kraków 08 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4709/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 40.19 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA V B.D. Z/4451/18 2019 BEZ
2 f 1 36.49 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
5 f 1 27.52 WOŹNIAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA -- B.D. Z/3301/19 2019
6 f 1 27.11 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U16 MA -- B.D. Z/3057/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 22.81 SUDER Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA -- B.D. Z/3302/19 2019
8 f 1 21.48 CHWAJOŁ Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA -- B.D. Z/3303/19 2019
9 f 1 20.11 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 05 U16 MA -- B.D. Z/3280/19 2019 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.069500923157 sekund