Sucha Beskidzka 12.05.2019
Małopolski Mityng Lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać Mistrzem. 3. Memoriał Edwarda Szklarczyka [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.80 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.3 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3 82 121
2 3 s 1 13.14 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.3 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
3 4 s 1 13.17 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.3 III DMP DMP U20 GIZA Andrzej # Z/0903/17 2019 LDK! 64 105
4 6 s 1 13.36 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -0.3 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
5 9 s 1 13.70 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -0.3 IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2019 3 LDK!
1 2 s 2 13.12 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.5 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 5 s 2 13.28 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.5 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
3 7 s 2 13.47 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA +0.5 IV GRECH Halina Z/0227/18 2019 3 LDK!
4 8 s 2 13.52 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA +0.5 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
5 10 s 2 13.74 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +0.5 IV BORA Piotr Z/3010/17 2019 4
6 11 s 2 13.78 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.5 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
1 13 s 3 14.01 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -0.1 V ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2019 BEZ
2 14 s 3 14.06 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.1 V ZAWADZKA Gabriela Z/2568/18 2019 BEZ
3 15 s 3 14.22 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -0.1 V ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
4 16 s 3 14.28 WALUŚ Karolina MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -0.1 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0599/18 2019 5 LDK!
5 17 s 3 14.38 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
6 18 s 3 14.48 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA -0.1 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
1 12 s 4 13.92 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -0.3 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2019
2 19 s 4 14.59 KLIMEK Gabriela MLUKS Tarnów 05 U16 MA -0.3 -- GRECH Halina Z/3807/18 2019 BEZ LDK!
3 20 s 4 14.92 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2019 BEZ
4 21 s 4 15.01 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.3 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3275/19 2019 BEZ
5 22 s 4 15.04 ADAMCZYK Justyna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA -0.3 -- KUBICZ Wojciech Z/1234/19 2019 BEZ
6 23 s 4 15.98 HUTNICZAK Ewelina UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -0.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/3352/19 2019
200 m K
1 3 s 1 27.63 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +1.3 IV GIZA Andrzej # Z/0903/17 2019 LDK!
2 11 s 1 29.20 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +1.3 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
3 20 s 1 30.29 WICHER Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +1.3 -- LDK!
4 21 s 1 30.74 KLIMEK Gabriela MLUKS Tarnów 05 U16 MA +1.3 -- GRECH Halina Z/3807/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 2 27.64 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.4 IV PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
2 5 s 2 27.86 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA +0.4 -- DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3 51
3 6 s 2 27.93 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.4 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
4 8 s 2 28.60 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +0.4 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2019
1 2 s 3 27.45 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.9 IV PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 10 s 3 28.79 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +1.9 -- MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
3 22 s 3 34.42 FRYŹLEWICZ Kamila UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +1.9 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2491/19 2019 0 35
1 7 s 4 28.07 ĆWIK Natalia MLUKS Tarnów 04 U16 MA +0.4 IV GRECH Halina Z/0227/18 2019 3 LDK!
2 9 s 4 28.61 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +0.4 -- BORA Piotr Z/3010/17 2019 4
3 15 s 4 29.47 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
4 18 s 4 29.90 WALUŚ Karolina MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +0.4 V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0599/18 2019 5 LDK!
1 13 s 5 29.34 BARSZCZ Anna UKS Budowlani Nowy Sącz 06 U14 MA -0.5 V KLIMEK Józef Z/3278/19 2019
2 14 s 5 29.34 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -0.5 V DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4 29 76
3 16 s 5 29.68 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA -0.5 -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2019 BEZ
4 17 s 5 29.71 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -0.5 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
1 1 s 6 27.44 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.8 IV KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
2 12 s 6 29.25 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +0.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
3 19 s 6 29.97 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
400 m K
1 1 s 1 59.66 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA III GRECH Halina Z/2094/15 2019 2 LDK!
2 4 s 1 64.55 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
3 7 s 1 65.88 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 Sen MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3859/11 2019 2
4 9 s 1 66.92 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2019 3 LDK!
1 2 s 2 61.87 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
2 3 s 2 62.07 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U18 MA IV JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. # Z/0083/17 2019 2 LDK!
3 6 s 2 65.23 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
1 10 s 3 69.69 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2019 5 LDK!
2 11 s 3 69.93 MODZELEWSKA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2996/18 2019 4
3 12 s 3 70.26 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina Z/0573/17 2019 5 LDK!
1 5 s 4 64.84 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2019 4
2 8 s 4 66.68 ADAMCZYK Agata ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA V KUBICZ Wojciech Z/1235/19 2019 BEZ
3 13 s 4 77.47 HEJMO Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 05 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/1233/19 2019 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:22.57 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2019 3
2 2 s 1 2:25.81 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/0910/15 2019 2
3 3 s 1 2:29.28 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA IV GRECH Halina Z/1358/16 2019 4 LDK!
4 4 s 1 2:32.37 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 2:46.26 LISZKA Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5269/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:55.44 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2675/18 2019 BEZ 53
7 7 s 1 3:04.94 MATEJA Renata UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2484/19 2019
8 8 s 1 3:06.84 BIERNAT Emilia UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2489/19 2019 0 41
9 9 s 1 3:07.13 JOŃCZYK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5295/18 2019 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:03.30 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 5:08.40 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2019 3 LDK!
3 3 s 1 5:18.62 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2019 BEZ
4 4 s 1 5:18.91 CZAJA Agata Maria UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2488/19 2019 16 74
5 5 s 1 5:33.17 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
6 6 s 1 5:40.36 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2493/19 2019 0 64
7 7 s 1 5:50.59 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 02 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5403/18 2019
4x100 m K
1 1 s 1 53.74 BAŁDYS Magdalena
SKRZYPEK Lena
SYDORCHUK Anna
KUSTRA Zuzanna
KS Cracovia 1906 Kraków 03
04
02
02
U18 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/4143/17
Z/1423/16
Z/1425/16
Z/4144/17
2019
2019
2019
2019
4
4
3
3
2 2 s 1 53.97 ĆWIK Natalia
MENDEL Kinga
SZYLAR Joanna
NAJBEREK Weronika
MLUKS Tarnów 04
03
03
03
U18 MLP -- GRECH Halina
GRECH Halina
GRECH Halina JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D.
Z/0227/18
Z/0573/17
Z/0572/17
Z/0083/17
2019
2019
2019
2019
3
5
5
2
Wzwyż K
1 f 1 1.45 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4 75
W dal K
1 f 1 5.25 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +0.4 III DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019 76
2 f 1 5.13 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
3 f 1 4.99 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -0.4 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK! 81
4 f 1 4.86 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +1.4 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
5 f 1 4.38 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA +0.1 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2019 4
6 f 1 4.31 KUBECZKO Julia MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -0.1 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2572/18 2019 BEZ
7 f 1 4.30 ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.4 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2482/19 2019 22 55
8 f 1 4.19 KONIOR Justyna MKS Tempo Kęty 05 U16 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/4993/18 2019 BEZ
9 f 1 3.99 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 06 U14 MA +0.1 -- ZAWADZKA Gabriela Z/3275/19 2019 BEZ
10 f 1 3.89 BĄK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.6 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2696/19 2019
11 f 1 3.47 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -1.1 -- ZAWADZKA Gabriela Z/2568/18 2019 BEZ
12 f 1 3.42 POLAK Anna MKS Tempo Kęty 06 U14 MA -0.5 -- ZAWADZKA Gabriela Z/4912/18 2019 BEZ
Trójskok K
1 f 1 12.47 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -1.1 I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/1069/14 2019
2 f 1 11.33 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -0.3 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.86 PRZYBYŚ Julia WKS Wawel Kraków 04 U16 MA III DMP U20 B.D. Z/4005/18 2019 3 118
2 f 1 11.90 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 06 U14 MA III SYSAK Tomasz Z/4914/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 11.40 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4 101
Kula (4) K
1 f 1 7.94 BIBER Bernadetta UKS Sprint ZSME Żywiec 01 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/2869/18 2019 BEZ
2 f 1 7.87 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 1 33.73 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV B.D. Z/1678/17 2019 4 LDK!
2 f 1 32.47 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK! 82
3 f 1 28.41 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3790/17 2019 4 LDK!
4 f 1 22.66 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2019 BEZ 50
5 f 1 20.42 BĄK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2696/19 2019 43
Oszczep (600) K
1 f 1 37.68 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2 84
2 f 1 29.15 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
3 f 1 24.85 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2019 BEZ
100 m M
1 1 s 1 11.00 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 2 s 1 11.02 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA 0.0 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 11.28 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA 0.0 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019 81 122
4 4 s 1 11.35 CZYSZCZOŃ Maciej MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA 0.0 III PERUCKI Wiesław Z/2092/17 2019 2
5 7 s 1 11.68 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA 0.0 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3
6 8 s 1 11.77 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA 0.0 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
1 5 s 2 11.49 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 02 U18 MA 0.0 III SOBCZYK Grzegorz # Z/2262/17 2019 LDK!
2 6 s 2 11.59 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA 0.0 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
3 11 s 2 11.94 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL 0.0 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2019 3
3 12 s 2 11.94 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA 0.0 IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
1 9 s 3 11.83 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.6 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4 95
2 13 s 3 12.01 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +0.6 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2019 3 LDK!
3 15 s 3 12.07 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.6 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2019 3 LDK!
1 10 s 4 11.90 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.1 IV SKOCZEŃ Marcin # Z/1350/18 2019 BEZ
2 14 s 4 12.04 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA +1.1 IV KUKLA Rafał Z/1155/19 2019 LDK!
3 17 s 4 12.28 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +1.1 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
4 18 s 4 12.36 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 03 U18 SL +1.1 -- B.D. Z/3293/18 2019 5
5 22 s 4 14.99 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA +1.1 -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2019 BEZ LDK!
1 16 s 5 12.17 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.4 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019 30 82
2 19 s 5 12.71 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +0.4 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2019
3 20 s 5 12.80 MICHALCZYK Maciej MKS Tempo Kęty 05 U16 MA +0.4 -- SYSAK Tomasz Z/3426/19 2019
4 21 s 5 13.21 SZAFRAŃSKI Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +0.4 -- KUKLA Rafał Z/1212/19 2019 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.49 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +1.5 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 22.82 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 02 U18 MA +1.5 III SOBCZYK Grzegorz # Z/2262/17 2019 LDK!
3 17 s 1 24.86 KAPUSTA Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków 99 U23 MA +1.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0779/18 2019
1 4 s 2 23.10 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +0.6 III ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
2 5 s 2 23.54 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +0.6 III DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2 59 104
3 9 s 2 24.06 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +0.6 -- DMP KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3 46
1 3 s 3 22.89 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.9 III PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019
2 7 s 3 23.97 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA +0.9 IV KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
3 10 s 3 24.37 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.9 IV KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3
1 6 s 4 23.65 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.7 IV ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
2 8 s 4 23.98 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.7 IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
3 13 s 4 24.60 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +0.7 V KUKLA Rafał Z/2966/18 2019 3 LDK!
4 21 s 4 25.78 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
1 11 s 5 24.41 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 -- DMP U20 SKOCZEŃ Marcin # Z/1350/18 2019 BEZ 87
2 12 s 5 24.46 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4
1 14 s 6 24.74 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2019 3 LDK!
2 16 s 6 24.82 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA +0.1 V KUKLA Rafał Z/1155/19 2019 LDK!
3 19 s 6 25.46 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA +0.1 V KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK!
4 23 s 6 27.05 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.1 -- DMP DMP U20 B.D. Z/1300/19 2019 BEZ 3 60
1 18 s 7 25.42 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +1.6 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
2 24 s 7 27.52 SZAFRAŃSKI Krzysztof UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +1.6 -- KUKLA Rafał Z/1212/19 2019 LDK!
1 15 s 8 24.77 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.8 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019
2 20 s 8 25.75 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +0.8 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
3 22 s 8 26.86 MICHALCZYK Maciej MKS Tempo Kęty 05 U16 MA +0.8 -- SYSAK Tomasz Z/3426/19 2019
4 25 s 8 30.54 PUDEŁKO Igor MKS Tempo Kęty 06 U14 MA +0.8 -- SYSAK Tomasz Z/4471/18 2019 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 52.11 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
2 2 s 1 52.55 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2362/17 2019 105
3 5 s 1 53.37 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
4 10 s 1 58.77 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2019 4 LDK!
1 3 s 2 52.97 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # Z/5012/15 2018
2 6 s 2 53.95 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2019 3
3 7 s 2 54.78 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2019 3
1 4 s 3 52.98 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
2 8 s 3 57.48 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2019 3
3 9 s 3 58.15 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2019 BEZ
4 11 s 3 60.09 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2019 BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:03.20 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3 34 91
2 2 s 1 2:09.22 OGORZAŁY Sebastian UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA -- KLIMEK Józef Z/0900/17 2019 2
3 3 s 1 2:15.78 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2019 3 64
4 4 s 1 2:23.85 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2019 5 LDK!
5 5 s 1 2:58.37 RUSIN Miłosz UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5297/18 2019 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:58.53 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA V MENTLEWICZ Janusz Z/2453/18 2019 5
2 2 s 1 2:59.79 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA V KUKLA Rafał Z/5690/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:17.50 BOGDAŃSKI Kacper UKS Budowlani Nowy Sącz 05 U16 MA -- KLIMEK Józef Z/1046/18 2019 BEZ
4 4 s 1 3:26.23 ŚWIERCZEK Oskar KS Olkusz 03 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5720/18 2019
1500 m M
1 1 s 1 4:06.83 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
2 2 s 1 4:07.06 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
3 3 s 1 4:16.95 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
4 4 s 1 4:18.60 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2019 4 89
5 5 s 1 4:19.12 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2019 3
6 6 s 1 4:19.96 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- DMP BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2019 3 23
7 7 s 1 4:26.31 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA -- GRECH Halina Z/0082/17 2019 4 LDK!
8 8 s 1 4:28.02 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław # Z/2707/19 2019
9 9 s 1 4:28.24 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2019 3 LDK!
10 10 s 1 4:29.50 PAJĄK Aleksander ULKS Lipinki 02 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1531/19 2019
11 11 s 1 4:33.34 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2019 72
12 12 s 1 4:48.57 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0506/16 2019 BEZ
13 13 s 1 5:03.02 ŚWIĄTKOWSKI Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2676/18 2019 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 47.81 OŻÓG Rafał
SIKORA Maciej
KWAŚNY Błażej
PIETRUSA Jakub
UKS bieganie.pl Stryszawa 04
03
01
05
U20 MLP -- KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
Z/2966/18
Z/0063/17
Z/2360/17
Z/1155/19
2019
2019
2019
2019
3
2
3

2 2 s 1 48.67 CIĘŻKOWSKI Piotr
GRABOWSKI Arkadiusz
WOJDYŁA Dawid
PALARCZYK Maksymilian
KS Cracovia 1906 Kraków 04
02
02
03
U18 MLP -- KOŁODZIEJ Roman
B.D.
KOŁODZIEJ Roman
KOŁODZIEJ Roman
Z/2381/18
Z/1300/19
Z/3622/17
Z/0141/17
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
4
2
Wzwyż M
1 f 1 1.80 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- DMP ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2019 55
2 f 1 1.65 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2019
W dal M
1 f 1 7.35 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL -0.7 I B.D. Z/2974/11 2019
2 f 1 6.36 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA -0.1 III ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
3 f 1 5.43 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.6 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2487/19 2019 14 64
3 f 1 5.89 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -0.5 -- ZAPART Stanisław # Z/5971/15 2019 3
4 f 1 5.63 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +0.1 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 5.25 TOMASIAK Kacper UKS Junior Kamesznica 03 U18 SL -0.3 -- B.D. Z/3206/19 2019
Trójskok M
1 f 1 13.34 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.1 III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław # Z/5971/15 2019 3 59 105
2 f 1 12.86 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U20 MA +0.2 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2019 3 93
3 f 1 12.61 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -0.5 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3 87
Kula (5) M
1 f 1 10.37 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2019 4
2 f 1 10.07 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
3 f 1 9.96 DZIADKOWIEC Piotr UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2492/19 2019 64
4 f 1 9.25 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
5 f 1 7.40 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA -- B.D. Z/4451/18 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 42.14 TRZÓSŁO Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 04 U16 MA IV B.D. Z/4451/18 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 42.91 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
2 f 1 39.91 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
Oszczep (800) M
1 f 1 43.22 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.6431429386139 sekund