Kołobrzeg 11.05.2019
Mityng kwalifikacyjny KMKL Sztorm Kołobrzeg [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 13 e 1 14.50 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP -0.1 V
2 14 e 1 14.76 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -0.1 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/2199/17 , 2019 5 LDK!
3 17 e 1 15.56 GONDEK Maja MKS Święc Sławno 09 U12 ZP -0.1 -- KAPAŁA Leszek Z/4502/18 2019 BEZ
4 23 e 1 16.48 SAWICKA Sandra GULKS Barwice 07 U14 ZP -0.1 -- B.D. Z/3003/19 2019
5 24 e 1 16.50 JABŁOŃSKA Martyna MKS Święc Sławno 09 U12 ZP -0.1 -- KAPAŁA Leszek Z/4484/18 2019 BEZ
6 25 e 1 17.00 KAMIŃSKA Oliwia MKL Szczecinek 09 U12 ZP -0.1 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3338/19 2019
1 6 e 2 13.50 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -0.8 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2019 3 LDK!
2 16 e 2 15.21 SOBIŁO Maja KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.8 -- B.D. Z/2675/19 2019
3 18 e 2 15.57 KOMMISARCZYK Zuzanna MKL Szczecinek 08 U12 ZP -0.8 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3339/19 2019
4 21 e 2 16.43 FARYNIK Magdalena MKL Szczecinek 08 U12 ZP -0.8 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3336/19 2019
5 22 e 2 16.45 KIELING Anna GULKS Barwice 62 Masters ZP -0.8 -- B.D. Z/2757/18 2019 BEZ
6 26 e 2 17.64 PROKOP Katarzyna MKL Szczecinek 08 U12 ZP -0.8 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3341/19 2019
1 4 e 3 13.49 CZESZEWSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.6 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2019 3
2 11 e 3 14.37 MOHAMAD Besna KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -0.6 V B.D. Z/2746/19 2019
3 12 e 3 14.39 KACZMAREK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -0.6 V B.D. Z/2753/19 2019
4 15 e 3 14.84 STANISŁAWSKA Maja MKL Szczecinek 05 U16 ZP -0.6 -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/3333/19 2019 BEZ
5 19 e 3 15.62 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 07 U14 ZP -0.6 -- B.D. Z/2747/19 2019
6 20 e 3 15.64 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP -0.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/1709/18 2019 BEZ LDK!
1 1 e 4 12.85 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.2 III DMP U20 BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2 118
2 2 e 4 13.04 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -0.2 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
3 3 e 4 13.34 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.2 IV MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
4 5 e 4 13.49 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.2 IV JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
5 7 e 4 13.51 MESZCZYK Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP -0.2 IV DMP U20 BARTA Franciszek Z/2202/18 2019 4 91
6 8 e 4 13.56 CIESAK Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.2 IV B.D. Z/0285/19 2019
7 9 e 4 13.58 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.2 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
8 10 e 4 14.05 CICHOSZ Natalia MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP -0.2 -- MIKUL Kazimierz Z/2286/18 2019 4 LDK!
1 f 1 12.91 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.4 III DMP U20 BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2 116
2 f 1 13.16 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -0.4 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
3 f 1 13.45 TARASEWICZ Julia KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.4 IV JACEWICZ Edward Z/3119/15 2019 3
4 f 1 13.52 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -0.4 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2019 3 LDK!
5 f 1 13.54 CZESZEWSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.4 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2019 3
6 f 1 13.56 MESZCZYK Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP -0.4 IV DMP U20 BARTA Franciszek Z/2202/18 2019 4 89
7 f 1 13.57 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.4 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
200 m K
1 1 s 1 26.66 GRZYWIŃSKA Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.5 III BARTA Franciszek Z/4590/15 2019 2
2 2 s 1 26.87 PAWŁOWSKA Maja KL Bałtyk Koszalin 02 U18 ZP -0.5 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2823/16 2019 2
3 3 s 1 27.03 CZESZEWSKA Weronika KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.5 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/4946/18 2019 3
4 7 s 1 29.46 CICHOSZ Natalia MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP -0.5 -- MIKUL Kazimierz Z/2286/18 2019 4 LDK!
1 4 s 2 28.23 MESZCZYK Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP -0.5 IV BARTA Franciszek Z/2202/18 2019 4
2 5 s 2 28.27 KALBARCZYK Jagoda KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -0.5 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2605/16 2019 3 LDK!
3 6 s 2 28.56 KAMIŃSKA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.5 V MAKSYMIUK Zbigniew Z/4151/18 2019 4
4 8 s 2 31.89 SOBIŁO Maja KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.5 -- B.D. Z/2675/19 2019
300 m K
1 1 s 1 45.89 DZWOLAK Ewa KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP IV B.D. Z/2751/19 2019
2 2 s 1 48.66 URBAŃSKA Natalia MKS Olimp Łobez 07 U14 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/2682/18 2019 BEZ
3 3 s 1 49.93 ZALEWSKA Aurelia GULKS Barwice 07 U14 ZP -- B.D. Z/3006/19 2019
4 4 s 1 50.72 DMITROCA Julia KL Iskra Białogard 04 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/1709/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 50.99 STĘPIEŃ Wiktoria KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz , Z/2199/17 , 2019 5 LDK!
6 6 s 1 51.49 PAWLAK Roksana MKS Olimp Łobez 04 U16 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/3352/17 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 59.67 HRYCYK Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP III ŻUROMSKI Kazimierz Z/1313/17 2019 2
2 2 s 1 59.97 PIERÓG Agata MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP III MIKUL Kazimierz Z/3326/15 2019 2 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:55.16 JAKUBCZYK Nikola KL Iskra Białogard 03 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/2597/16 2019 5 LDK!
2 2 s 1 1:58.46 SZUBERT Alicja KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP -- B.D. Z/5273/18 2019 BEZ
3 3 s 1 1:59.80 SZACHEWICZ Joanna MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- KOROL Andrzej Z/1979/19 2019
4 4 s 1 1:59.99 BABIAK Natalia MKL Szczecinek 05 U16 ZP --
5 5 s 1 2:00.07 ZELEWSKA Konstancja KMKL Sztorm Kołobrzeg 07 U14 ZP -- B.D. Z/2754/19 2019
6 6 s 1 2:00.26 CYWIŃSKA Julia ULKS Barwice 06 U14 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/4530/18 2019 BEZ
7 7 s 1 2:00.66 LIPNICKA Julia KL Iskra Białogard 05 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/3192/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:02.86 OSTACH Małgorzata KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -- B.D. Z/2749/19 2019
800 m K
1 1 s 1 2:33.88 LEWANDOWSKA Wiktoria MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/3325/15 2019 4 LDK!
2 2 s 1 2:42.23 LEWANDOWSKA Anna MKL Szczecinek 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/2186/16 2019 BEZ
3 3 s 1 2:43.38 SŁOBODA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/1323/19 2019 65
1500 m K
1 1 s 1 4:48.72 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U23 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/1598/14 2019 3
2 2 s 1 4:51.86 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 01 U20 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0642/16 2019 3
80 pł K
1 1 s 1 15.98 KIELING Anna GULKS Barwice 62 Masters ZP -0.8 -- B.D. Z/2757/18 2019 BEZ
  s 1 DNF ZALEWSKA Aurelia GULKS Barwice 07 U14 ZP -0.8 -- B.D. Z/3006/19 2019
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.78 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -1.1 III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 17.18 CIESAK Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -1.1 IV DMP U20 B.D. Z/0285/19 2019 87
Wzwyż K
1 f 1 1.45 MIŚCIUR Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP IV DMP U20 B.D. Z/0286/19 2019 75
2 f 1 1.25 GONDEK Maja MKS Święc Sławno 09 U12 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/4502/18 2019 BEZ
W dal K
1 f 1 4.81 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP +1.6 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK!
2 f 1 4.40 KACZMAREK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP +0.7 -- B.D. Z/2753/19 2019
3 f 1 4.00 WOŹNIAK Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP +0.6 -- B.D. Z/4666/18 2019 BEZ
4 f 1 3.93 MOLIS Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/3345/18 2019 BEZ
5 f 1 3.78 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP +0.7 --
6 f 1 3.41 ALBIŃSKA Jaśmina KMKL Sztorm Kołobrzeg 07 U14 ZP +1.2 -- B.D. Z/2747/19 2019
7 f 1 3.27 JABŁOŃSKA Martyna MKS Święc Sławno 09 U12 ZP +0.7 -- KAPAŁA Leszek Z/4484/18 2019 BEZ
8 f 1 3.25 MOHAMAD Besna KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP +0.1 -- B.D. Z/2746/19 2019
Trójskok K
1 f 1 11.10 RÓŻAŃSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP +1.8 III MAKSYMIUK Zbigniew KRAUZE Jerzy Z/5260/15 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.53 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP IV DMP U20 B.D. Z/3286/19 2019 90
2 f 1 9.75 OSTROWSKA Karolina MKS Junior Złocieniec 05 U16 ZP V B.D. Z/5050/18 2019 BEZ
3 f 1 9.18 WOJAKOWSKA Helena KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP --
4 f 1 8.60 LEMIESZEK Klara KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- B.D. Z/4479/18 2019 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 9.04 MACIEJEWSKA Marta KL Bałtyk Koszalin 86 Sen ZP -- JACEWICZ Edward Z/3980/18 2019 BEZ
2 f 1 8.33 LIBERA Dorota KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U20 ZP -- DMP U20 B.D. Z/2201/18 2019 4 80
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.87 WOLDT Sandra GULKS Barwice 04 U16 ZP IV KIELING Mariusz Z/3386/17 2019 2
2 f 1 18.82 WERKUN Magdalena GULKS Barwice 06 U14 ZP -- B.D. Z/3005/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 31.17 BARDA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U20 ZP IV DMP U20 SZPAK Mieczyslaw Z/1755/16 2019 3 103
2 f 1 25.72 LEMIESZEK Klara KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/4479/18 2019 BEZ 82
Oszczep (500) K
1 f 1 36.00 TOBIASZ Natalia MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/2885/16 2019 4
2 f 1 30.12 POSZYTEK Olga MKS Olimp Łobez 04 U16 ZP V MIKUL Kazimierz Z/2254/18 2019 5
3 f 1 27.44 PIERÓG Alicja MKS Olimp Łobez 03 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/3327/15 2019 3 LDK!
4 f 1 25.89 ZAWOJSKA Małgorzata MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- B.D. Z/1633/18 2019 BEZ
5 f 1 22.20 KAWA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- DMP U20 B.D. Z/2676/19 2019 49
Oszczep (600) K
1 f 1 28.12 MACIEJEWSKA Marta KL Bałtyk Koszalin 86 Sen ZP -- JACEWICZ Edward Z/3980/18 2019 BEZ
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:20.30 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/4144/15 2019 3
2 2 s 1 15:20.56 WICZKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP II PODLEŚNY Jan Z/0930/18 2019 2 LDK!
3 3 s 1 16:12.83 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- ŻUROMSKI Kazimierz Z/3207/16 2019 3
4 4 s 1 17:33.32 LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/5155/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 18:34.07 ZAKRZEWSKA Kaja MKS Hermes Gryfino 04 U16 ZP IV GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan , Z/4901/18 , 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 18:51.03 SERAFIN Karolina MKS Hermes Gryfino 05 U16 ZP IV PODLEŚNY Jan Z/0977/19 2019 LDK!
100 m M
1 6 e 1 12.35 MACEL Karol MKS Junior Złocieniec # 02 U18 ZP 0.0 -- RADZIMSKI Adam Z/4121/19 2019 5 LDK!
2 7 e 1 12.39 BONDARONEK Damian MKS Junior Złocieniec 03 U18 ZP 0.0 -- KOROL Andrzej Z/5580/18 2019 5
3 9 e 1 13.11 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP 0.0 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
4 11 e 1 15.37 BUZE Igor MKS Święc Sławno 09 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/3514/19 2019
1 8 e 2 12.79 ROSTEK Dawid MKL Szczecinek 04 U16 ZP -0.6 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3335/19 2019
2 10 e 2 14.11 DĄBROWSKI Jan MKL Szczecinek 05 U16 ZP -0.6 -- KNAJDROWSKI Tomasz Z/3337/19 2019 BEZ
3 12 e 2 15.72 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 09 U12 ZP -0.6 -- KAPAŁA Leszek Z/1034/18 2019 BEZ
4 13 e 2 16.54 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 10 U12 ZP -0.6 -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2019
1 1 e 3 11.39 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.2 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
2 2 e 3 11.73 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -0.2 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2019 2
3 3 e 3 11.79 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -0.2 IV JACEWICZ Edward Z/4850/18 2019 4
4 4 e 3 11.94 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -0.2 IV KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
5 5 e 3 12.30 ELIASZ Piotr KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -0.2 -- DMP U20 GIZA Zdzislaw Z/3405/17 2019 4 78
1 f 1 11.56 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -1.7 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 11.71 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -1.7 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2019 2
3 f 1 12.00 PIEJKO Michał KL Bałtyk Koszalin 04 U16 ZP -1.7 IV JACEWICZ Edward Z/4850/18 2019 4
4 f 1 12.30 MACEL Karol MKS Junior Złocieniec # 02 U18 ZP -1.7 -- RADZIMSKI Adam Z/4121/19 2019 5 LDK!
5 f 1 12.47 BONDARONEK Damian MKS Junior Złocieniec 03 U18 ZP -1.7 -- KOROL Andrzej Z/5580/18 2019 5
6 f 1 12.49 ELIASZ Piotr KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -1.7 -- DMP U20 GIZA Zdzislaw Z/3405/17 2019 4 73
7 f 1 12.78 ROSTEK Dawid MKL Szczecinek 04 U16 ZP -1.7 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/3335/19 2019
200 m M
1 1 s 1 22.93 ZIOBRO Wiktor KL Bałtyk Koszalin 01 U20 ZP -0.3 III KRAUZE Jerzy MAKSYMIUK Zbigniew , Z/3793/16 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 23.61 GIBKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 03 U18 ZP -0.3 IV MAKSYMIUK Zbigniew Z/2822/16 2019 2
3 3 s 1 25.05 MACEL Karol MKS Junior Złocieniec # 02 U18 ZP -0.3 -- RADZIMSKI Adam Z/4121/19 2019 5 LDK!
4 4 s 1 25.62 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 Sen ZP -0.3 -- BARANSKI Boguslaw B.D. Z/0774/11 2019 BEZ
5 5 s 1 28.70 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 05 U16 ZP -0.3 -- KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2019 5
400 m M
1 1 s 1 54.19 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz Z/4962/15 2019 3 LDK!
2 2 s 1 54.49 GAJDA Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 03 U18 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/0950/18 2019 3
3 3 s 1 57.30 GRZĄDZIELA Wojciech MKL Szczecin 95 Sen ZP --
4 4 s 1 58.61 WILCZYŃSKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP --
800 m M
1 1 s 1 2:16.07 BRZÓZKA Marcin KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP --
2 2 s 1 2:29.76 BACZYŃSKI Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- B.D.
1000 m M
1 1 s 1 2:47.49 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 Sen ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. Z/0774/11 2019 BEZ
2 2 s 1 2:57.69 LEWANDOWSKI Bogdan MKL Szczecinek 01 U20 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0643/16 2019 BEZ
3 3 s 1 2:58.72 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
4 4 s 1 3:10.54 LINOWIECKI Cezary KL Bałtyk Koszalin 60 Masters ZP -- B.D. Z/1508/18 2019 BEZ
5 5 s 1 3:29.57 GIL Gracjan MKS Junior Złocieniec 05 U16 ZP -- B.D. Z/1612/18 2019 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.65 KARPIŃSKI Maksymilian MKS Święc Sławno 05 U16 ZP V KAPAŁA Leszek Z/0513/18 2019 5
2 f 1 1.60 DOMINIAK Maciej MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP -- B.D. Z/1611/18 2019 BEZ
3 f 1 1.55 WILCZEWSKI Jakub MKS Święc Sławno 06 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0515/18 2019 BEZ
3 f 1 1.55 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 07 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2019 BEZ
5 f 1 1.40 LIPIŃSKI Marcin GULKS Barwice 06 U14 ZP -- B.D. Z/3004/19 2019
6 f 1 1.30 WOLDT Mateusz GULKS Barwice 06 U14 ZP -- B.D. Z/3000/19 2019
7 f 1 1.15 KOPERA Marcel MKS Święc Sławno 09 U12 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1034/18 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 5.38 GLISZCZYŃSKI Łukasz KL Iskra Białogard 99 U23 ZP +0.8 -- B.D. Z/4571/18 2019 4
2 f 1 5.20 ŚLIWKA Rafał MKL Szczecin 82 Masters ZP +1.0 -- B.D. Z/3195/11 2019 BEZ
3 f 1 5.16 SMOLIŃSKI Michał KB Dziesiątka Białogard 03 U18 ZP +0.7 -- CICHOCKI Jarosław Z/0734/17 2019 4 LDK!
4 f 1 4.38 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 06 U14 ZP +1.1 -- B.D. Z/2748/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 12.13 DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/3209/16 2019 4
2 f 1 8.82 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2019 BEZ
3 f 1 8.35 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP -- B.D. Z/2473/18 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 10.15 BUCZYŃSKI Michał KS Start Szczecin 92 Sen ZP --
Kula (7.26) M
1 f 1 9.85 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U23 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
Dysk (1) M
1 f 1 40.56 SZWEJDA Paweł MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP IV KOROL Andrzej Z/3368/17 2019 5
2 f 1 32.82 LIBERA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 04 U16 ZP V B.D. Z/2473/18 2019 BEZ
3 f 1 22.98 WOLDT Hubert GULKS Barwice 06 U14 ZP -- B.D. Z/3001/19 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 33.95 DĄBROWSKI Beniamin MKS Junior Złocieniec 03 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/3363/17 2019 3 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 34.89 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U20 ZP IV DMP U20 SZYBOWSKI Mirosław Z/5715/15 2019 4 96
Dysk (2) M
1 f 1 50.67 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 Sen ZP I B.D. 1
2 f 1 31.35 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U23 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
Oszczep (600) M
1 f 1 48.67 KRAWCZYK Jakub MKS Junior Złocieniec 04 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/3367/17 2019 4
2 f 1 27.97 WŁODARSKI Wiktor KMKL Sztorm Kołobrzeg 05 U16 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/2750/19 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 f 1 44.66 DAWID Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 02 U18 ZP -- DMP U20 SZYBOWSKI Mirosław Z/3209/16 2019 4 92
Oszczep (800) M
1 f 1 55.65 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U23 ZP II MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
Chód 3 km M
1 1 s 1 16:02.67 KIELING Mariusz GULKS Barwice 61 Masters ZP -- B.D. Z/2756/18 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.9038670063019 sekund