Aleksandrów Łódzki 22.06.2014
Mityng lekkoatletyczny (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.88 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U23 MZ -1.8 III LEWANDOWSKI Jacek
2 s 1 13.03 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -1.8 III #
3 s 1 13.90 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ -1.8 -- GĄSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
1 s 2 13.09 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.4 III B.D. BEZ
2 s 2 13.61 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -0.4 IV MARSZAŁEK Rafał Z/3245/15 2016 4
3 s 2 13.87 KOTULSKA Magda OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ -0.4 -- B.D. BEZ
1 s 3 13.73 PIĄTEK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +1.6 IV #
2 s 3 13.89 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +1.6 -- B.D. BEZ
3 s 3 14.49 ŚWIĄTEK Klaudia RKS Łódź 98 U18 LD +1.6 -- #
4 s 3 14.50 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD +1.6 V
1 s 4 14.82 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -1.3 --
2 s 4 15.15 KRZYSZTOFIK Beata UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -1.3 --
3 s 4 15.21 ANDRZEJCZAK Anita MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD -1.3 --
1 s 5 14.59 PIELASZEWSKA Aleksandra MUKS Płock 00 U16 MZ +0.7 --
2 s 5 15.32 PAWLAK Ewelina MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD +0.7 --
3 s 5 15.90 PIETRZAK Anna MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.7 --
4 s 5 17.21 CIEŚLAK Milena MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.7 --
200 m K
1 s 1 26.27 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U23 MZ +0.8 III LEWANDOWSKI Jacek
2 s 1 27.69 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ +0.8 IV GĄSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
1 s 2 28.89 KOTULSKA Magda OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +0.5 -- B.D. BEZ
2 s 2 29.44 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.5 V #
1 s 3 28.78 PIĄTEK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.3 -- #
2 s 3 30.75 ŚWIĄTEK Klaudia RKS Łódź 98 U18 LD +0.3 -- #
3 s 3 32.59 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.3 --
1 s 4 30.79 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD +0.6 --
2 s 4 30.83 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.6 -- #
3 s 4 32.24 PIELASZEWSKA Aleksandra MUKS Płock 00 U16 MZ +0.6 --
4 s 4 35.85 PAKUŁA Agata MUKS Płock 00 U16 MZ +0.6 --
1 s 5 27.20 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.8 III B.D. BEZ
2 s 5 28.74 JĘDRASIK Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD -0.8 V MARSZAŁEK Rafał Z/3245/15 2016 4
3 s 5 32.03 KRZYSZTOFIK Beata UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -0.8 --
100 m M
1 s 1 11.82 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD +1.1 IV
2 s 1 12.21 BIERNACKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +1.1 --
1 s 2 11.65 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +0.2 III KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
2 s 2 11.77 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +0.2 IV
3 s 2 12.13 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD +0.2 IV GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
4 s 2 13.06 OLAK Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.2 -- JUDA Jerzy BEZ
5 s 2 13.25 SOBCZAK Miłosz UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.2 --
1 s 3 11.94 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -1.0 IV MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
2 s 3 12.16 MAS Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -1.0 IV
3 s 3 12.44 BANASIAK Patryk AZS Łódź 98 U18 LD -1.0 --
4 s 3 12.47 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U20 LD -1.0 -- B.D. BEZ
1 s 4 12.14 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -2.3 IV B.D. BEZ
2 s 4 12.29 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -2.3 V GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
3 s 4 12.58 ŚNIADY Mateusz RKS Łódź 97 U18 LD -2.3 --
1 s 5 12.14 KRZEPICKI Bartosz RKS Łódź 97 U18 LD -0.2 IV
2 s 5 12.66 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD -0.2 --
3 s 5 12.76 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 99 U16 LD -0.2 -- KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
4 s 5 13.33 MANDECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -0.2 --
1 s 6 13.40 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -0.8 --
2 s 6 14.05 OGIŃSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -0.8 --
3 s 6 14.07 URBAŃSKI Michał RKS Łódź 00 U16 LD -0.8 --
1 s 7 12.90 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD -1.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
2 s 7 14.30 KIELAN Adam MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -1.5 -- #
1 s 8 12.72 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD -0.4 --
2 s 8 13.65 ANDRZEJCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -0.4 --
200 m M
1 s 1 25.07 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -1.9 V MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
2 s 1 25.70 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD -1.9 -- GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
3 s 1 25.74 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD -1.9 --
4 s 1 26.85 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 99 U16 LD -1.9 -- KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
1 s 2 23.51 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD -0.5 III
2 s 2 23.52 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD -0.5 III
3 s 2 24.66 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD -0.5 -- GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
1 s 3 24.33 MAS Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.7 IV
2 s 3 24.55 KRZEPICKI Bartosz RKS Łódź 97 U18 LD -0.7 --
3 s 3 25.67 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 96 U20 LD -0.7 -- B.D. BEZ
1 s 4 24.88 BIERNACKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -1.0 --
2 s 4 27.41 ADAMSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -1.0 --
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.79 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD +0.9 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
2 s 1 19.85 URBAŃSKI Michał RKS Łódź 00 U16 LD +0.9 --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.54 BIEGALESKI Adrian MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ 0.0 -- ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2016 2
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.36 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD 0.0 II
2 s 1 15.69 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD 0.0 II LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
3 s 1 16.41 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ 0.0 III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0100831985474 sekund