Wrocław 11 - 12.05.2019
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2019. Mistrzostwa Dolnego ¦l±ska w wielobojach [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.70 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP -1.5 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 12.80 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 04 U16 DS -1.5 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 13.04 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -1.5 III DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4 110
4 5 s 1 13.33 ¦LIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -1.5 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
5 8 s 1 13.39 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -1.5 IV WALCZAK Michał Z/1077/18 2019 LDK!
6 9 s 1 13.41 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06 U14 WP -1.5 IV BIERŁA Dawid Z/0749/18 2019 4
7 10 s 1 13.44 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP -1.5 IV GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
8 12 s 1 13.52 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -1.5 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
1 4 s 2 13.31 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP -0.6 IV WALCZAK Michał Z/4988/18 2019 5 LDK!
2 11 s 2 13.44 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -0.6 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0267/19 2019 LDK! 94
3 13 s 2 13.53 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -0.6 IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2019 4 LDK!
4 17 s 2 13.69 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS -0.6 IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
5 23 s 2 13.83 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -0.6 V POSACKI Ryszard Z/1745/18 2019 3 LDK!
6 24 s 2 13.84 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -0.6 V DMP U20 KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0616/18 , 2019 LDK! 80
7 34 s 2 14.06 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS -0.6 V GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2019 BEZ LDK!
8 s 2 15.74 BRZUSKA Jagoda MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -0.6 --
1 6 s 3 13.36 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Michał Z/1055/18 2019 4 LDK!
2 14 s 3 13.56 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +0.7 IV SZOMBURG Tomasz Z/3230/19 2019 LDK!
3 15 s 3 13.65 ROLSKA Helena WKS ¦l±sk Wrocław 04 U16 DS +0.7 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
4 22 s 3 13.79 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS +0.7 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
5 25 s 3 13.86 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +0.7 V DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
6 27 s 3 13.92 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.7 V SKRZYPACZ Adrian Z/1201/18 2019 5
7 33 s 3 14.04 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.7 V POSACKI Ryszard Z/1746/18 2019 4 LDK!
8 47 s 3 14.77 FREUND Nikola KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2851/18 2019
1 18 s 4 13.70 WŁOSZCZYK Liwia UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP +0.2 IV B.D. Z/4328/18 2019 5
2 19 s 4 13.72 ROMANIUK Dominika LUKS Namysłów 05 U16 OP +0.2 IV GŁOWACKI Leszek Z/0174/19 2019 LDK!
3 20 s 4 13.74 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.2 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2019 5 83
4 21 s 4 13.76 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 05 U16 DS +0.2 IV BENKOWSKI Henryk Z/0735/19 2019
5 28 s 4 13.94 TWARDOWSKA Emilia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +0.2 V WALCZAK Michał Z/1059/18 2019 3 LDK!
6 31 s 4 14.01 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.2 V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1048/18 2019 3 LDK!
7 36 s 4 14.19 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP +0.2 V PTAK Krzysztof Z/5044/18 2019 BEZ
8 59 s 4 16.07 DURSKA Zuzanna WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.2 -- B.D. Z/2542/19 2019
1 7 s 5 13.37 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS +0.5 IV B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0441/19 , 2019 4 LDK!
2 37 s 5 14.28 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +0.5 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2019
3 38 s 5 14.30 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 05 U16 DS +0.5 V B.D. Z/0636/19 2019
4 39 s 5 14.41 ROCZYŃSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.5 V MAKUCH Beata Z/2407/18 2019
5 41 s 5 14.53 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +0.5 -- POSACKI Ryszard Z/1411/19 2019
6 42 s 5 14.54 MŁOCEK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.5 -- POSACKI Ryszard Z/1743/18 2019 BEZ LDK!
7 48 s 5 14.95 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.5 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
8 49 s 5 15.03 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.5 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2019
1 32 s 6 14.04 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 05 U16 OP 0.0 V LACH Magdalena Z/3862/17 2019 5 LDK!
2 40 s 6 14.52 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 04 U16 DS 0.0 -- BENKOWSKI Henryk Z/0734/19 2019
3 44 s 6 14.62 OLEKSYK Amelia OLA Dolno¶l±skie 06 U14 DS 0.0 -- B.D. LDK!
4 55 s 6 15.72 HEREZO Małgorzata MKS MOS Wrocław 05 U16 DS 0.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2530/19 2019
5 57 s 6 15.75 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2412/18 2019 BEZ
6 58 s 6 15.86 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS 0.0 -- WYROBA Piotr Z/0439/19 2019
1 29 s 7 13.97 CIE¦LACHOWSKA Julia SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS +1.3 V B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0442/19 , 2019 LDK!
2 30 s 7 13.98 WILCZYŃSKA Magdalena UKS-MOS Opole 04 U16 OP +1.3 V MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4389/18 , 2019 4 LDK!
3 35 s 7 14.07 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.3 V LACH Magdalena Z/2803/18 2019 5 LDK!
4 s 7 15.02 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.3 -- ŁO¦ Dariusz Z/2920/19 2019
5 51 s 7 15.13 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +1.3 -- MAKUCH Beata Z/2416/18 2019
6 52 s 7 15.26 NAWROCKA Julia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP +1.3 -- SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1208/19 , 2019 LDK!
7 53 s 7 15.45 BUSZEWSKA Zuzanna MKS Siechnice 05 U16 DS +1.3 -- SOBCZYK Tomasz Z/2553/19 2019
8 60 s 7 16.40 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +1.3 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0438/19 2019
1 16 s 8 13.66 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2019 BEZ
2 26 s 8 13.91 KOPEĆ Sylwia SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS -0.5 V GOLEC Dominik Z/0099/19 2019 BEZ LDK!
3 43 s 8 14.60 SMUSZ Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -0.5 -- POSACKI Ryszard Z/1413/19 2019
4 45 s 8 14.71 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.5 -- B.D. Z/0736/18 2019 BEZ LDK!
5 46 s 8 14.73 CHLASTAWA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -0.5 -- POSACKI Ryszard Z/1408/19 2019
6 50 s 8 15.13 WO¬NIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -0.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1342/19 2019
7 54 s 8 15.68 MIZIELSKA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS -0.5 -- B.D. Z/3530/19 2019
8 56 s 8 15.73 NITARSKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -0.5 -- POSACKI Ryszard Z/1410/19 2019
1 1 e 1 12.12 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.4 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 121
2 2 e 1 12.20 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.4 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 3 e 1 12.20 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +0.4 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
4 4 e 1 12.42 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.4 II PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019
5 5 e 1 12.50 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.4 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
6 7 e 1 12.66 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +0.4 II DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK! 127
7 8 e 1 12.72 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +0.4 II DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK! 124
8 14 e 1 13.11 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.4 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
1 9 e 2 12.80 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.2 III SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
2 11 e 2 12.91 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +0.2 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2
3 13 e 2 13.03 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.2 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
4 16 e 2 13.17 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.2 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019
5 19 e 2 13.22 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +0.2 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
6 21 e 2 13.24 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.2 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
7 23 e 2 13.29 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.2 IV WALCZAK Michał Z/0591/15 2019 3
8 29 e 2 13.48 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.2 IV WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
1 6 e 3 12.56 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.5 II STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 10 e 3 12.90 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.5 III DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 116
3 12 e 3 12.98 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.5 III SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
4 15 e 3 13.13 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -0.5 III DMP U20 NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 106
5 18 e 3 13.19 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.5 III KNULL Mariusz Z/2239/19 2019
6 25 e 3 13.36 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.5 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK! 97
7 28 e 3 13.45 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -0.5 IV GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
1 17 e 4 13.19 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP +1.1 III LACH Magdalena Z/3863/17 2019 LDK!
2 20 e 4 13.22 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
3 22 e 4 13.28 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP +1.1 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2019 4 LDK!
4 24 e 4 13.33 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +1.1 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
5 26 e 4 13.37 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.1 IV MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK!
6 27 e 4 13.39 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +1.1 IV DMP U20 POSACKI Ryszard Z/0832/17 2019 4 LDK! 96
7 30 e 4 13.62 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
8 32 e 4 13.77 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.1 IV DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2852/18 2019 4
1 34 e 5 13.79 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -1.7 IV ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2164/16 2019 BEZ
2 35 e 5 13.83 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -1.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
3 38 e 5 13.98 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS -1.7 -- B.D. Z/2983/19 2019
4 39 e 5 13.99 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS -1.7 -- BEDNAREK Agata Z/0127/16 2019 4
5 41 e 5 14.21 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP -1.7 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/3692/17 2019 4 LDK!
6 43 e 5 14.45 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -1.7 -- ŁO¦ Dariusz Z/1992/17 2019 4
7 45 e 5 14.49 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -1.7 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
8 46 e 5 14.51 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -1.7 -- GÓRSKA Hanna Z/0531/17 2019 5 LDK!
1 31 e 6 13.68 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.1 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
2 33 e 6 13.77 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.1 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/0729/18 2019 5
3 37 e 6 13.92 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0359/16 2019
4 40 e 6 14.12 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.1 -- WYSOCKA Wanda POSACKI Ryszard , Z/0831/17 , 2019 5 LDK!
5 42 e 6 14.27 KICIŃSKA Julia KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0862/18 2019 BEZ
6 47 e 6 14.52 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.1 -- ROSTEK William Z/2101/17 2019 5
7 48 e 6 14.64 WIATER Wioletta MKS Siechnice 97 U23 DS +0.1 -- SOBCZYK Tomasz Z/2715/19 2019
8 49 e 6 14.65 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.1 -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0730/18 2019 BEZ 62
1 36 e 7 13.86 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -1.7 -- MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3
2 44 e 7 14.46 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -1.7 -- ZOK Roman Z/1263/18 2019 BEZ
3 50 e 7 14.89 JAŃDZIAK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -1.7 -- LACH Magdalena Z/3849/17 2019 BEZ LDK!
4 51 e 7 14.97 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -1.7 -- ZOK Roman Z/1374/17 2019 BEZ
5 52 e 7 15.08 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -1.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
6 53 e 7 15.16 ŁUCZKOWSKA Oliwia MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.7 -- SZOMBURG Tomasz Z/5231/18 2019 BEZ LDK!
7 54 e 7 15.31 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -1.7 -- GOLEC Dominik Z/0849/18 2019 BEZ
1 f A 12.80 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP -1.9 III WALCZAK Michał Z/1058/18 2019 3 LDK!
2 f A 13.00 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 04 U16 DS -1.9 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
3 f A 13.25 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -1.9 IV DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4 102
4 f A 13.40 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -1.9 IV WALCZAK Michał Z/1077/18 2019 LDK!
5 f A 13.52 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP -1.9 IV WALCZAK Michał Z/4988/18 2019 5 LDK!
6 f A 13.52 ¦LIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -1.9 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
7 f A 13.60 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS -1.9 IV B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0441/19 , 2019 4 LDK!
1 f 1 12.03 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.2 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 127
2 f 1 12.12 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS -0.2 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
3 f 1 12.45 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
4 f 1 12.74 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -0.2 II DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK! 123
5 f 1 12.75 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -0.2 II DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK! 123
1 f 2 12.81 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -0.3 III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2
2 f 2 12.82 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.3 III SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
3 f 2 12.90 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.3 III DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 116
4 f 2 13.00 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.3 III SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
5 f 2 13.18 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.3 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
200 m K
1 2 w 1 26.59 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.3 III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 746
2 3 w 1 27.22 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS +0.3 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 694
3 4 w 1 27.37 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS +0.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 681
4 8 w 1 29.52 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +0.3 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 516
1 1 w 2 25.27 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 862
2 5 w 2 28.26 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U20 ZP +0.2 IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 610
3 6 w 2 29.18 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +0.2 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 541
4 7 w 2 29.35 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB +0.2 -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 528
5 9 w 2 29.97 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ 484
1 1 w 3 25.99 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -0.1 II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 798
2 5 w 3 27.82 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 02 U18 DS -0.1 IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 645
3 7 w 3 27.96 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -0.1 IV SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 634
4 8 w 3 27.97 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -0.1 IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3 633
5 10 w 3 28.41 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -0.1 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 599
6 11 w 3 28.67 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.1 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019 579
1 6 w 4 27.84 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.2 IV SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 643
2 9 w 4 28.01 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -0.2 IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 630
3 13 w 4 29.18 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 541
4 14 w 4 29.93 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -0.2 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK! 487
5 15 w 4 30.17 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.2 -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK! 470
6 17 w 4 30.49 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -0.2 -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK! 448
1 2 w 5 26.61 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP +0.1 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 745
2 3 w 5 27.32 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.1 IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 685
3 4 w 5 27.81 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.1 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 646
4 12 w 5 29.11 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4 546
5 16 w 5 30.22 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5 467
6 18 w 5 33.27 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.1 -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ 278
400 m K
1 1 s 1 55.89 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS I ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 2 s 1 56.42 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019 113
3 3 s 1 57.33 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
4 4 s 1 58.78 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
5 5 s 1 60.20 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U23 OP III BU¦KO Przemysław Z/0925/15 2019 2
6 6 s 1 61.05 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2019 2
7 12 s 1 61.71 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK! 101
8 15 s 1 62.20 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0564/14 2019
1 7 s 2 61.22 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0492/17 2019 4
2 9 s 2 61.27 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
3 10 s 2 61.31 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/1866/16 2019
4 11 s 2 61.66 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2019 3 LDK!
5 16 s 2 62.56 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
6 19 s 2 63.33 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS IV DMP U20 ROSTEK William Z/1079/15 2019 4 89
7 24 s 2 64.76 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- DMP U20 NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4 80
8 26 s 2 64.82 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena Z/1349/17 2019 BEZ LDK! 79
1 21 s 3 63.79 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP IV PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2019 LDK!
2 22 s 3 64.28 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2019 4
3 23 s 3 64.75 PIETRZAK Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- DMP U20 NALEPA Marek Z/3322/19 2019 80
4 29 s 3 65.81 GAŁKA Ada LUKS Podium Kup 03 U18 OP -- SZARZYŃSKA Barbara BU¦KO Przemysław , Z/3704/17 , 2019 4 LDK!
5 31 s 3 67.17 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4 69
6 36 s 3 69.26 PRZYSTA¦ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
7 37 s 3 70.20 JANOWSKA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4813/19 2019
1 8 s 4 61.22 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2019 4 LDK!
2 13 s 4 61.84 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2019 3
3 14 s 4 61.96 SZCZEPANIAK Paulina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila # Z/1080/18 2019 4
4 27 s 4 65.30 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3938/17 2019 5
5 28 s 4 65.51 M¦CISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- BIALIC Marek ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0718/17 , 2019 LDK!
6 30 s 4 66.24 RYBCZYŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- B.D. Z/2558/19 2019
7 32 s 4 67.59 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS -- BEDNAREK Agata Z/0127/16 2019 4
8 35 s 4 68.55 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1377/17 , 2019 BEZ LDK!
1 18 s 5 62.79 DˇBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1057/18 2019 4 LDK!
2 20 s 5 63.74 MAZUR Zuzanna LUKS Podium Kup 04 U16 OP IV BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3706/17 , 2019 4 LDK!
3 25 s 5 64.79 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP V WALCZAK Michał Z/0650/19 2019 LDK!
4 33 s 5 67.91 SŁOMIAN Jagoda WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2019 5 LDK!
5 38 s 5 70.27 KOTLARZ Katarzyna WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1314/19 2019 LDK!
6 39 s 5 70.44 SADOWSKA Amelia MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 05 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman , Z/1305/18 , 2019 LDK!
1 17 s 6 62.74 DŁUGOSZ Paulina MKS Siechnice # 97 U23 DS -- B.D. SOBCZYK Tomasz , Z/3884/19 , 2019
2 34 s 6 67.97 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
3 40 s 6 71.33 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2019 BEZ 57
4 41 s 6 78.21 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0439/19 2019
1500 m K
1 1 s 1 4:57.03 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS III GOLEC Dominik Z/2851/15 2019 3
2 2 s 1 5:00.93 ANDRUSZKÓW Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 97 U23 DS -- B.D. SOBCZYK Tomasz , Z/1453/15 , 2019
3 3 s 1 5:02.79 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
4 4 s 1 5:05.03 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
5 5 s 1 5:13.05 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2019 3 LDK!
6 6 s 1 5:22.22 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/3248/19 2019 73
7 7 s 1 5:26.96 NAJDEK Ewa MKS Siechnice 98 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0549/17 2019
8 8 s 1 5:28.33 CYZA Oliwia UKS Sprint Legnica 02 U18 DS -- B.D. Z/3617/19 2019
80 pł K
1 1 s 1 12.51 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP 0.0 III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 12.63 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP 0.0 III GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 12.87 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP 0.0 III ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
4 4 s 1 13.00 WŁOSZCZYK Liwia UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP 0.0 III B.D. Z/4328/18 2019 5
5 6 s 1 13.52 KĘDZIERSKA Iga MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS 0.0 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1048/18 2019 3 LDK!
6 7 s 1 13.56 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS 0.0 IV POSACKI Ryszard Z/1746/18 2019 4 LDK!
7 10 s 1 14.31 URBAŃCZYK Nicola UKS-MOS Opole 05 U16 OP 0.0 V LACH Magdalena Z/3862/17 2019 5 LDK!
8 13 s 1 15.48 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06 U14 WP 0.0 -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2019 4
1 9 s 2 14.24 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.4 V LACH Magdalena Z/2803/18 2019 5 LDK!
2 11 s 2 14.98 ALEKSANDROWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.4 -- MAKUCH Beata Z/2415/18 2019
3 12 s 2 15.03 CHLASTAWA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -0.4 -- POSACKI Ryszard Z/1408/19 2019
4 16 s 2 15.94 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.4 -- MAKUCH Beata Z/2413/18 2019
5 17 s 2 16.06 ZENKA Michalina MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 04 U16 DS -0.4 -- KUCZA Roman Z/1306/18 2019 5
6 18 s 2 16.73 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -0.4 -- POSACKI Ryszard Z/1745/18 2019 3 LDK!
7 19 s 2 17.16 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -0.4 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0438/19 2019
1 5 s 3 13.46 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.9 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
2 8 s 3 13.61 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -0.9 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0711/18 2019 5
3 15 s 3 15.90 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.9 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
4 14 s 3 15.90 KALETA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.9 -- MAKUCH Beata Z/2403/18 2019
5 20 s 3 18.32 NITARSKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -0.9 -- POSACKI Ryszard Z/1410/19 2019
  s 3 DNF ROMANIUK Dominika LUKS Namysłów 05 U16 OP -0.9 -- GŁOWACKI Leszek Z/0174/19 2019 LDK!
1 1 w 1 12.26 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +1.2 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 824
2 2 w 1 12.33 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.2 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3 813
3 4 w 1 12.51 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.2 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4 785
4 7 w 1 12.97 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint PrzeĽmierowo 04 U16 WP +1.2 III KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK! 715
5 11 w 1 13.19 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +1.2 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 683
6 15 w 1 14.01 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS +1.2 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK! 568
7 16 w 1 14.06 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP +1.2 V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 562
8 19 w 1 14.43 ¦LUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.2 V LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK! 513
1 3 w 2 12.33 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan ¦roda Wlkp. 04 U16 WP +1.1 II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK! 813
2 5 w 2 12.72 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP +1.1 III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 753
3 6 w 2 12.86 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.1 III MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 732
4 10 w 2 13.14 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +1.1 IV ŁO¦ Dariusz Z/2921/19 2019 690
5 20 w 2 14.52 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP +1.1 V LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK! 502
6 22 w 2 20.24 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP +1.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ 29
1 8 w 3 13.07 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.3 IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 700
2 9 w 3 13.08 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.3 IV WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK! 699
3 12 w 3 13.47 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP -0.3 IV DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK! 643
4 13 w 3 13.52 PIˇTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.3 IV PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5 636
5 14 w 3 13.64 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP -0.3 IV PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ 619
6 17 w 3 14.11 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -0.3 V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019 555
7 18 w 3 14.24 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -0.3 V RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2019 5 LDK! 538
8 21 w 3 16.40 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -0.3 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 290
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.21 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.1 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 15.48 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/2432/16 2019 4
3 3 s 1 15.59 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.1 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
4 4 s 1 15.77 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.1 III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK! 123
5 5 s 1 16.74 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS +0.1 III OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK!
6 6 s 1 16.92 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.1 IV POSACKI Ryszard Z/0832/17 2019 4 LDK!
7 7 s 1 16.99 CHAIKH-ALI Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.1 IV DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0729/18 2019 5 95
8 8 s 1 18.50 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.1 -- DMP U20 MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK! 61
1 1 w 1 14.37 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP +2.0 I SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 927
2 2 w 1 14.45 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +2.0 I MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 916
3 4 w 1 15.77 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +2.0 III DMP U20 SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 743 123
4 6 w 1 16.05 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +2.0 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 708
5 11 w 1 16.80 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB +2.0 III WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK! 619
6 12 w 1 17.08 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +2.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3 587
7 13 w 1 17.20 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +2.0 IV DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 574 86
  w 1 DQ GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +2.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5 0
1 3 w 2 15.37 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.5 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 793
2 8 w 2 16.36 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 02 U18 DS +1.5 III SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 671
3 9 w 2 16.62 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.5 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 640
4 10 w 2 16.66 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +1.5 III WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK! 635
5 14 w 2 17.40 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019 552
6 15 w 2 17.45 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +1.5 IV SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4 547
1 5 w 3 15.82 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.3 III SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 736
2 7 w 3 16.31 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +1.3 III LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 677
3 16 w 3 18.50 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.3 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK! 438
4 17 w 3 18.62 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.3 -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ 426
100 m pł K
1 1 s 1 14.34 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS 0.0 I DMP PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 124
2 2 s 1 16.01 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS 0.0 III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 120
3 3 s 1 16.85 WÓJS Marika WKS ¦l±sk Wrocław 99 U23 DS 0.0 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/0645/15 2019
1 1 w 1 15.32 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.0 II DMP DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1 800 89 133
2 2 w 1 15.80 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS +1.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 739
3 3 w 1 15.99 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS +1.0 III DMP U20 BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 715 121
4 5 w 1 16.52 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U20 ZP +1.0 III ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 652
5 6 w 1 16.85 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +1.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 614
6 8 w 1 17.21 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB +1.0 IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 573
1 4 w 2 16.43 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +1.7 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 662
2 7 w 2 17.03 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.7 IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 593
3 9 w 2 18.56 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +1.7 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 432
4 10 w 2 19.24 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP +1.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ 368
Wzwyż K
1 1 w 1 1.61 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1 747
2 3 w 1 1.52 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U20 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 644
2 2 w 1 1.52 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 644
4 6 w 1 1.46 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 577
5 5 w 1 1.46 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 577
6 4 w 1 1.46 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 577
7 7 w 1 1.40 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 512
8 8 w 1 1.37 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 481
9 9 w 1 1.37 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 481
10 10 w 1 1.34 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ 449
1 1 w 2 1.64 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP II MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 783
2 2 w 2 1.55 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK! 678
3 3 w 2 1.52 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 644
3 4 w 2 1.52 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 644
5 5 w 2 1.52 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 644
6 6 w 2 1.46 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 577
7 7 w 2 1.46 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 577
8 8 w 2 1.46 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 02 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 577
9 10 w 2 1.43 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 544
10 9 w 2 1.43 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4 544
11 11 w 2 1.40 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5 512
12 12 w 2 1.40 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 512
13 14 w 2 1.34 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3 449
14 13 w 2 1.34 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK! 449
15 15 w 2 1.31 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019 419
16 16 w 2 1.31 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK! 419
17 17 w 2 1.28 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 389
18 18 w 2 1.16 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ 275
1 w 3 1.61 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK! 747
2 w 3 1.58 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3 712
3 w 3 1.52 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan ¦roda Wlkp. 04 U16 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK! 644
4 w 3 1.52 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/2921/19 2019 644
5 w 3 1.49 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 610
6 w 3 1.49 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP IV PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ 610
7 w 3 1.46 ¦LUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK! 577
8 w 3 1.46 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 577
9 w 3 1.43 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 544
10 w 3 1.43 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP V MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 544
11 w 3 1.40 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint PrzeĽmierowo 04 U16 WP V KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK! 512
12 w 3 1.40 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019 512
13 w 3 1.34 PIˇTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5 449
14 w 3 1.34 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 449
15 w 3 1.31 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ 419
16 w 3 1.31 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK! 419
16 w 3 1.31 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4 419
18 w 3 1.28 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 389
19 w 3 1.28 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK! 389
20 w 3 1.28 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK! 389
21 w 3 1.28 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2019 5 LDK! 389
22 w 3 1.25 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 359
Trójskok K
1 f 1 11.71 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.0 II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019 96
2 f 1 11.36 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +0.7 III GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
3 f 1 11.13 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +0.9 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
4 f 1 10.11 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +1.4 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
5 f 1 10.07 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów # 01 U20 WP +1.2 -- B.D. Z/1034/15 2019
6 f 1 9.75 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -1.1 -- DMP U20 NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4 71
  f 1 NM FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 12.66 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
2 f 1 12.16 ¦LAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS III DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK! 110
3 f 1 12.03 POHL Natalia WKS ¦l±sk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
4 f 1 11.77 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5
5 f 1 11.38 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U18 OP III GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2019 3
6 f 1 11.05 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88 97
7 f 1 10.68 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK!
8 f 1 10.59 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2019 5 LDK!
9 f 1 10.30 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2019 4 LDK!
10 f 1 9.83 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/0537/19 2019 LDK!
11 f 1 9.53 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS V DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0709/18 2019 5 77
12 f 1 9.16 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
13 f 1 9.06 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK!
14 f 1 8.82 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2018 5
15 f 1 8.07 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2019 5 60
16 f 1 7.92 ZADWÓRNA Oliwia MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/3261/19 2019
17 f 1 7.66 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3925/17 2019 BEZ LDK!
18 f 1 7.39 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2413/18 2019 52
19 f 1 7.37 ZENKA Michalina MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 04 U16 DS -- KUCZA Roman Z/1306/18 2019 5
20 f 1 7.25 WRÓBEL Małgorzata MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS -- B.D. Z/2924/19 2019
21 f 1 7.19 CHMIELOWSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1747/18 2019 BEZ LDK!
22 f 1 6.20 STODOLNIK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 06 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/2957/19 2019
23 f 1 6.18 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
24 f 1 6.18 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/3456/19 2019
  f 1 NM PIETRUK Ingrid MKS MOS Wrocław # 04 U16 DS -- B.D. Z/2531/19 2019
1 1 w 1 12.27 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 679
2 2 w 1 11.08 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 600
3 3 w 1 10.52 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 564
4 4 w 1 9.82 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5 518
5 5 w 1 9.14 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ 473
6 6 w 1 8.98 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019 463
7 7 w 1 8.82 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 452
8 8 w 1 8.78 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 02 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 450
9 9 w 1 8.47 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 430
10 10 w 1 8.24 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 415
11 11 w 1 8.18 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3 411
12 13 w 1 7.90 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK! 393
13 12 w 1 7.90 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4 393
14 14 w 1 7.81 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK! 387
15 15 w 1 7.78 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 385
16 16 w 1 7.50 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 367
17 17 w 1 7.15 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK! 345
18 18 w 1 7.15 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 345
1 w 2 10.94 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 591 96
2 w 2 10.30 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan ¦roda Wlkp. 04 U16 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK! 549
3 w 2 9.75 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3 513
4 w 2 9.50 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP V DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK! 497
5 w 2 8.60 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 438
6 w 2 8.13 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 408
7 w 2 8.09 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK! 405
8 w 2 8.08 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK! 405
9 w 2 7.77 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4 385
10 w 2 7.68 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ 379
11 w 2 7.65 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2019 5 LDK! 377
12 w 2 7.59 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 373
13 w 2 6.78 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ 321
14 w 2 6.77 ¦LUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK! 320
15 w 2 6.67 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 314
16 w 2 6.63 PIˇTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5 311
17 w 2 6.63 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 311
18 w 2 6.57 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK! 308
19 w 2 6.46 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 301
20 w 2 6.32 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint PrzeĽmierowo 04 U16 WP -- KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK! 292
21 w 2 5.72 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019 254
22 w 2 5.47 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/2921/19 2019 238
Kula (4) K
1 f 1 12.79 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
2 f 1 11.82 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
3 f 1 9.74 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek ¦l±ski 01 U20 DS IV BIALIC Katarzyna Z/0416/16 2019 3 LDK!
4 f 1 8.02 SAMULSKA Wiktoria UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/1886/18 2019 BEZ
1 1 w 1 9.60 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 503
2 2 w 1 9.38 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 489
3 3 w 1 9.29 DELUGA Jagoda MKL Maraton ¦winouj¶cie 01 U20 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 483
4 4 w 1 9.08 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 469
5 5 w 1 8.34 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 421
6 6 w 1 8.18 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 411
7 7 w 1 7.55 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 370
8 8 w 1 7.22 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 349
9 9 w 1 6.23 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ 286
  w 1 DNS DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1 0
Młot (3) K
1 f 1 53.24 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK! 140
2 f 1 45.71 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 KOZANECKA Anna Z/1688/16 2019 2 LDK! 113
3 f 1 44.08 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK! 107
4 f 1 43.53 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5 105
5 f 1 35.99 SOWIŃSKA Michalina MUKS Szok Bojanowo 02 U18 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/2618/17 2018 4
6 f 1 35.05 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1042/16 2019 4 LDK!
7 f 1 30.55 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS V PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
8 f 1 25.21 SOLAK Martyna MUKS Szok Bojanowo 03 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2098/17 2018 5
9 f 1 24.73 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0537/19 2019 LDK!
10 f 1 23.61 ZADWÓRNA Oliwia MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/3261/19 2019
11 f 1 21.54 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/3925/17 2019 BEZ LDK! 50
Młot (4) K
1 f 1 60.08 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U23 WP I GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
2 f 1 48.52 KLIMASZ Jolanta UKS Achilles Leszno 01 U20 WP I GÓRSKA Hanna Z/3500/15 2019 1
3 f 1 44.48 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2019 2 134
4 f 1 35.90 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 43.94 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS II DMP U20 WOCHNA Robert Z/2812/17 2019 2 LDK! 126
2 f 1 39.98 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
3 f 1 39.19 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2019 2 LDK! 106
4 f 1 37.78 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/3755/16 2019 3 LDK! 100
5 f 1 33.06 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK!
6 f 1 29.05 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK!
7 f 1 21.76 ALEKSANDROWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2415/18 2019
8 f 1 18.32 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2414/18 2019 BEZ 36
Oszczep (600) K
1 f 1 43.30 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019 108
2 f 1 32.52 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3 92
100 m M
1 1 s 1 11.73 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -0.3 III WALCZAK Michał Z/0651/19 2019 LDK!
2 2 s 1 11.91 ZABŁUDOWSKI Oliwier UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.3 IV JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/3032/19 , 2019 LDK!
3 3 s 1 12.10 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2019 5
4 4 s 1 12.19 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -0.3 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz , Z/1184/18 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 12.23 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 04 U16 DS -0.3 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2019 5
6 6 s 1 12.26 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 05 U16 WP -0.3 V GÓRSKI Dariusz Z/4973/18 2019 BEZ
7 7 s 1 12.31 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -0.3 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
8 8 s 1 12.57 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.3 V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0639/19 2019
1 9 s 2 12.61 ANDRZEJEWSKI Maciej UKS Achilles Leszno 05 U16 WP +0.4 V GÓRSKI Dariusz Z/4974/18 2019 BEZ
2 10 s 2 12.69 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +0.4 V WALCZAK Michał Z/0649/19 2019 LDK!
3 11 s 2 12.69 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS +0.4 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2960/19 2019 LDK!
4 14 s 2 13.37 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +0.4 -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
5 15 s 2 13.49 MOTYKA Dominik MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP +0.4 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/2745/18 2019 BEZ LDK!
6 18 s 2 13.88 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +0.4 -- SOBCZYK Tomasz Z/3314/19 2019
7 19 s 2 13.89 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 05 U16 DS +0.4 -- B.D. Z/3033/19 2019
1 12 s 3 12.70 GIDZIŃSKI Michał WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.8 V KOBIAŁKA Kamil Z/0638/19 2019
2 13 s 3 12.84 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS -0.8 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2019 LDK!
3 16 s 3 13.54 BRANDYK Filip WLKS Wrocław 06 U14 DS -0.8 -- B.D. Z/3444/19 2019
4 17 s 3 13.69 DZIAŁOSZEK Karol WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.8 -- B.D. Z/2540/19 2019
5 20 s 3 14.02 KACZMAREK Dawid MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -0.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2529/19 2019
6 21 s 3 14.16 KORCZYŃSKI Tymon MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -0.8 --
1 1 e 1 10.83 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP +0.3 I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 117
2 2 e 1 10.86 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.3 I ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
3 4 e 1 10.93 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.3 II WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
4 5 e 1 11.04 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U23 DS +0.3 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2019 M
5 6 e 1 11.12 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP +0.3 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
6 7 e 1 11.13 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.3 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
7 15 e 1 11.48 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.3 III ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2019 3
8 35 e 1 12.22 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 91 Sen WP +0.3 -- WALCZAK Michał Z/5019/11 2019
1 3 e 2 10.89 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.4 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019
2 8 e 2 11.14 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP +1.4 II WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
3 9 e 2 11.16 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +1.4 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
4 10 e 2 11.29 GRˇBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.4 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
5 11 e 2 11.33 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.4 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
6 12 e 2 11.33 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +1.4 III ROSTEK William Z/2300/15 2019
7 13 e 2 11.34 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.4 III DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 119
1 14 e 3 11.41 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -1.5 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
2 16 e 3 11.65 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -1.5 III WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
3 19 e 3 11.75 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.5 III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
4 21 e 3 11.78 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -1.5 IV WALCZAK Michał Z/0689/19 2019
5 22 e 3 11.80 KRY¦ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -1.5 IV SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2019 3
6 23 e 3 11.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
7 24 e 3 11.91 GNYWKOWIEC Michał WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 00 U20 DS -1.5 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
8 26 e 3 12.00 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -1.5 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2019 3 LDK!
1 17 e 4 11.70 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -0.5 III MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
2 18 e 4 11.72 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -0.5 III WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
3 27 e 4 12.02 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.5 IV ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
4 28 e 4 12.05 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS -0.5 IV DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/1148/15 2019 4 86
5 29 e 4 12.09 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.5 IV ROSTEK William Z/1301/19 2019
6 31 e 4 12.15 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.5 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
7 32 e 4 12.16 MIKUSZEWSKI Konrad UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -0.5 IV BIERŁA Dawid Z/3250/16 2019 3
1 25 e 5 11.93 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -0.2 IV WALCZAK Michał Z/1082/18 2019 3
2 33 e 5 12.18 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.2 IV KNULL Mariusz Z/2794/18 2019 4
3 34 e 5 12.21 STRAUBE Jakub MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 02 U18 DS -0.2 -- KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
4 36 e 5 12.33 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -0.2 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0727/18 2019 3
5 39 e 5 12.36 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.2 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2019 4 LDK!
6 44 e 5 12.87 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.2 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/3307/15 2019 4
1 20 e 6 11.77 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -0.5 IV WALCZAK Michał Z/1191/18 2019 BEZ
2 30 e 6 12.09 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.5 IV LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
3 37 e 6 12.33 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.5 -- DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! 77
4 38 e 6 12.34 ŻYLUK Jakub MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.5 -- KNULL Mariusz Z/2240/19 2019
5 40 e 6 12.45 O¦KO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -0.5 -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2019 BEZ
6 41 e 6 12.49 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -0.5 -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4 73
7 42 e 6 12.49 FRˇCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 03 U18 DS -0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2019 BEZ
1 43 e 7 12.67 SITKOWSKI Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -1.7 -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/3685/15 2019 BEZ 70
2 45 e 7 13.00 KAMIŃSKI Kacper WLKS Wrocław 03 U18 DS -1.7 -- LDK!
3 46 e 7 13.34 KOBRZAK Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -1.7 -- LACH Magdalena
4 47 e 7 13.66 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.7 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2019 BEZ
1 f A 11.64 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/0651/19 2019 LDK!
2 f A 11.96 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.1 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2019 5
3 f A 12.00 ZABŁUDOWSKI Oliwier UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.1 IV JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/3032/19 , 2019 LDK!
4 f A 12.06 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -0.1 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz , Z/1184/18 , 2019 4 LDK!
5 f A 12.23 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 05 U16 WP -0.1 V GÓRSKI Dariusz Z/4973/18 2019 BEZ
6 f A 12.31 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 04 U16 DS -0.1 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2019 5
7 f A 12.34 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.1 V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0639/19 2019
8 f A 12.39 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -0.1 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
1 f 1 10.89 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.7 I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019
2 f 1 10.90 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
3 f 1 10.91 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.7 II WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
4 f 1 10.95 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U23 DS -0.7 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2019 M
5 f 1 11.10 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP -0.7 II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 94
6 f 1 11.15 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.7 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
7 f 1 11.16 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP -0.7 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
8 f 1 11.23 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.7 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
1 f 2 11.28 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +0.1 II ROSTEK William Z/2300/15 2019
2 f 2 11.33 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.1 III DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 119
3 f 2 11.38 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD +0.1 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
4 f 2 11.43 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
5 f 2 11.45 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.1 III ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2019 3
1 1 w 1 11.53 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 III ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 746
2 2 w 1 12.26 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 601
3 3 w 1 12.29 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS 0.0 -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019 595
1 1 w 2 11.59 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -0.5 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 734
2 2 w 2 11.72 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -0.5 III MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 707
3 3 w 2 11.93 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -0.5 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 665
4 4 w 2 12.09 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -0.5 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 633
5 5 w 2 12.26 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -0.5 -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 601
6 6 w 2 12.46 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -0.5 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 563
7 7 w 2 12.59 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -0.5 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 540
8 8 w 2 12.61 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -0.5 -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 536
1 1 w 3 11.61 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS 0.0 III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 730
2 2 w 3 11.65 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 III WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 721
3 3 w 3 11.98 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 655
4 4 w 3 12.01 PYSIAK Bartosz UKS Sprint PrzeĽmierowo 03 U18 WP 0.0 IV BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 649
5 6 w 3 12.31 KRZY¦KÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 591
1 5 w 4 12.31 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -0.6 -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 591
2 7 w 4 12.32 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 589
3 8 w 4 12.53 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS -0.6 -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 551
4 9 w 4 12.62 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint PrzeĽmierowo 02 U18 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 534
5 10 w 4 12.84 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -0.6 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 495
400 m M
1 1 s 1 48.81 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ROSTEK William Z/4584/15 2019 2 143
2 2 s 1 49.38 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 3 s 1 49.39 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II DMP U20 KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK! 137
4 4 s 1 49.53 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD II FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
5 5 s 1 50.46 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
6 6 s 1 50.86 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
7 7 s 1 50.88 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/0971/16 2019 2 LDK!
8 8 s 1 51.31 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
1 13 s 2 52.48 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 03 U18 DS III MATOSZ Wlodzimierz # Z/0254/17 2019 2 LDK!
2 14 s 2 52.54 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2019 4
3 16 s 2 53.01 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
4 17 s 2 53.18 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
5 18 s 2 53.61 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
6 20 s 2 53.88 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP IV DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/2423/17 2019 3 93
7 24 s 2 54.76 RUDNIK Piotr UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0175/17 2019 4
1 15 s 3 52.93 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV URBATZKA Natalia Z/3928/17 2019 4 LDK!
2 22 s 3 54.17 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP IV ZOK Roman PIERÓG Paweł # , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
3 25 s 3 54.93 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1075/18 2019 3
4 26 s 3 54.93 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
5 29 s 3 55.99 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0456/16 2019 BEZ LDK!
6 30 s 3 56.48 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4 73
7 34 s 3 57.79 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0381/18 2019 4 LDK!
1 9 s 4 51.64 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
2 27 s 4 55.45 KRAWCZYK Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena LACH Magdalena
3 28 s 4 55.71 SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 03 U18 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1618/17 2019 4
4 31 s 4 56.88 MALIK Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS --
5 33 s 4 57.14 FRˇCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2019 BEZ
6 36 s 4 58.92 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2019 BEZ LDK!
7 38 s 4 59.28 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 02 U18 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2019
1 10 s 5 51.70 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP III DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
2 11 s 5 51.88 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2019
3 21 s 5 54.14 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/0845/17 2019
4 32 s 5 56.96 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/2562/18 2019 BEZ
5 35 s 5 58.22 KASPRYSZYN Jakub WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 05 U16 DS -- MATOSZ Wlodzimierz Z/0644/19 2019 BEZ LDK!
6 37 s 5 59.15 WI¦NIEWSKI Kryspin MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2586/19 2019
7 39 s 5 60.50 PIĘTA Dawid WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław , Z/1273/18 , 2019 4 LDK!
1 12 s 6 52.34 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
2 19 s 6 53.77 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0986/16 2019 4
3 23 s 6 54.37 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1512/17 2019 3 LDK!
4 40 s 6 71.58 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
1 w 1 56.45 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019 542
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
  w 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 0
1 w 2 52.24 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 714
2 w 2 53.22 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 672 99
3 w 2 54.93 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 602
4 w 2 55.41 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 582
5 w 2 56.44 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 542
6 w 2 57.66 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 496
7 w 2 61.76 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 355
  w 2 DNS PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 0
1 1 w 3 54.97 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 600
2 4 w 3 57.26 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 511
3 5 w 3 57.96 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 485
4 6 w 3 58.75 PYSIAK Bartosz UKS Sprint PrzeĽmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 457
  w 3 DNS ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 0
1 2 w 4 56.54 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 538
2 3 w 4 57.11 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 517
3 7 w 4 60.51 KRZY¦KÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 396
4 8 w 4 61.86 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 352
5 9 w 4 63.62 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint PrzeĽmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 298
1500 m M
1 1 s 1 3:58.86 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II DMP U20 WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2019 3 LDK! 126
2 2 s 1 3:59.22 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/4650/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 3:59.86 MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD II KU¦ Tomasz Z/3276/15 2019 2
4 4 s 1 4:02.85 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
5 5 s 1 4:03.04 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 99 U23 LD III SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
6 6 s 1 4:03.76 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
7 7 s 1 4:05.46 FRˇSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/1759/18 , 2019 2
8 8 s 1 4:06.46 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/2413/15 2019 3
9 9 s 1 4:07.66 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
10 10 s 1 4:10.52 CZWAKIEL Bartłomiej MLUKS Tarnów 98 U23 MA III
11 12 s 1 4:12.09 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS IV DMP U20 URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3 100
12 14 s 1 4:12.83 PAPLA Filip WKS ¦l±sk Wrocław 98 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/0710/14 2019 3
13 15 s 1 4:14.72 WITKOWSKI Marcin SSMKS Parasol Wrocław 85 Sen DS -- GOLEC Dominik Z/0474/16 2019 3
14 16 s 1 4:15.73 PORĘBSKI Patryk WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 01 U20 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2019 3
15 17 s 1 4:20.40 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/3667/15 2019 4
16 19 s 1 4:21.97 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 94 Sen DS -- B.D. BEZ
17 23 s 1 4:27.23 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2019 4
18 24 s 1 4:31.09 KURAS Wojciech WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 03 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2019 3 LDK!
19 26 s 1 4:35.25 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2019 4
1 11 s 2 4:11.07 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2019 3
2 13 s 2 4:12.13 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2019 4
3 18 s 2 4:21.12 KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/1870/19 2019 BEZ 21 85
4 20 s 2 4:23.01 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2019 4
5 21 s 2 4:23.83 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -- DMP U20 JANAS Małgorzata MARCINÓW Ryszard # , Z/4073/17 , 2019 LDK! 80
6 22 s 2 4:24.51 STASIK Marek MKS Siechnice 97 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2154/19 2019
7 25 s 2 4:34.07 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- B.D. Z/2555/19 2019
8 27 s 2 4:35.76 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena Z/2244/19 2019 71
9 28 s 2 4:36.22 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/3885/16 2019 4 70
10 29 s 2 4:42.49 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2132/15 2019 BEZ
11 30 s 2 4:47.35 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 01 U20 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1434/16 , 2019 BEZ LDK!
12 31 s 2 4:49.59 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2019
13 32 s 2 5:23.31 KOSIŃSKI Daniel MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 05 U16 DS --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.74 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS 0.0 III WOCHNA Robert Z/0529/19 2019
1 1 w 1 16.08 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB -1.7 III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK! 724
2 3 w 1 16.52 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -1.7 III WI¦NIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3 675
3 6 w 1 17.85 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -1.7 V B.D. Z/1299/18 2019 5 539
4 7 w 1 18.26 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -1.7 V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 499
5 9 w 1 19.26 BRZEZINSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -1.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0636/18 2019 BEZ 410
6 11 w 1 20.20 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -1.7 -- B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK! 334
1 2 w 2 16.49 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -0.2 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3 679
2 4 w 2 16.54 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.2 III WI¦NIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5 673
3 5 w 2 16.89 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -0.2 III SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 636
4 8 w 2 18.63 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -0.2 -- WOCHNA Robert Z/0528/19 2019 465
5 10 w 2 20.03 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -0.2 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ 347
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.59 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP 0.0 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
2 2 s 1 14.67 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 II DMP U20 KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2019 2 LDK! 137
3 3 s 1 15.37 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP 0.0 III ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
4 4 s 1 15.40 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP 0.0 III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK! 120
5 5 s 1 15.47 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS 0.0 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
6 6 s 1 16.57 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP 0.0 -- ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3
110 m pł M (99.1) M
2 2 s 1 15.35 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP 0.0 II SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
110 m pł M
1 1 s 1 15.26 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS 0.0 II DMP ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1 95
3 3 s 1 15.88 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS 0.0 III ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2019 3
Wzwyż M
1 f 1 2.03 CHMIELEWSKI Kevin WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 99 U23 DS II SZAŁEK Andrzej B.D. Z/0947/15 2019
2 f 1 1.90 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1
3 f 1 1.90 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2019 3
4 f 1 1.85 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP III GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2019
5 f 1 1.85 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019 66
6 f 1 1.80 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. Z/0744/15 2019
7 f 1 1.80 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
8 f 1 1.40 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 1.40 KUJAWIAKOWSKI Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1412/19 2019
  f 1 NM HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- DMP U20 PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2019 4 LDK!
1 1 w 1 1.88 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 696
2 2 w 1 1.76 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019 593
  w 1 NM OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
1 1 w 2 1.85 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 670
2 3 w 2 1.76 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 593
3 4 w 2 1.73 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 569
4 5 w 2 1.73 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 569
5 6 w 2 1.70 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 544
6 7 w 2 1.67 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 520
7 8 w 2 1.67 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 520
8 2 w 2 1.85 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB III SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 670
1 1 w 3 1.73 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 569
2 3 w 3 1.70 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 544
3 2 w 3 1.70 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 544
4 4 w 3 1.70 PYSIAK Bartosz UKS Sprint PrzeĽmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 544
5 5 w 3 1.67 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 520
6 6 w 3 1.67 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 520
7 7 w 3 1.55 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 426
8 8 w 3 1.49 KRZY¦KÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 381
9 9 w 3 1.46 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 360
10 10 w 3 1.40 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint PrzeĽmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 317
W dal M
1 1 w 1 6.05 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS 0.0 -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019 597
2 2 w 1 5.94 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 574
  w 1 NM JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 -- ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 0
1 w 2 6.29 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +0.8 IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 650
2 w 2 6.18 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +1.2 IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 626
3 w 2 6.03 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -0.6 IV GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 593
4 w 2 5.80 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.7 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 544
5 w 2 5.72 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS +0.7 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 527
6 w 2 5.68 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 519
7 w 2 5.50 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -0.7 -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 481
8 w 2 5.19 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS +0.2 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 419
1 1 w 3 6.63 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.8 III GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 727
2 2 w 3 5.92 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.1 IV WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 569
3 3 w 3 5.48 PYSIAK Bartosz UKS Sprint PrzeĽmierowo 03 U18 WP +1.4 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 477
4 4 w 3 5.45 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +2.0 -- DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 471 64
5 5 w 3 5.38 KRZY¦KÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.7 -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 457
6 6 w 3 5.36 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS +1.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 453
7 7 w 3 5.28 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.8 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 437
8 8 w 3 5.13 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.9 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 407
9 9 w 3 4.98 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 378
10 10 w 3 4.76 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint PrzeĽmierowo 02 U18 WP +1.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 337
1 1 w 4 5.84 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.5 V DMP U20 B.D. Z/1299/18 2019 5 552 74
2 2 w 4 5.79 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -0.6 V WI¦NIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5 542
3 3 w 4 5.77 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.4 V KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK! 537
4 4 w 4 5.75 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +0.9 V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 533
5 5 w 4 5.34 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +1.4 -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 449
6 6 w 4 5.26 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3 433
7 7 w 4 5.15 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS +0.7 -- B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK! 411
8 8 w 4 4.87 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS +0.6 -- WOCHNA Robert Z/0528/19 2019 358
9 9 w 4 4.84 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.5 -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3 352
10 10 w 4 4.81 BRZEZINSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0636/18 2019 BEZ 346
11 11 w 4 4.76 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS +0.6 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ 337
Trójskok M
1 f 1 14.21 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +1.3 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
2 f 1 13.53 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.9 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
3 f 1 12.68 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.1 IV DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/0361/16 2019 4 89
4 f 1 12.60 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.2 IV DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3 87
5 f 1 12.18 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -0.1 -- MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
6 f 1 11.23 RADZIK Adam MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.7 -- WOCHNA Robert Z/2815/17 2019 5 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.56 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK! 133
2 f 1 15.80 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
3 f 1 14.40 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK! 110
4 f 1 14.38 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
5 f 1 14.22 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
6 f 1 12.67 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1320/16 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 12.38 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
8 f 1 12.04 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 11.95 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS V ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
10 f 1 11.72 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2816/17 2019 5 LDK!
11 f 1 11.35 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2019 BEZ LDK!
12 f 1 10.72 NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP V RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2019 5
13 f 1 10.00 GNATKOWICZ Maciej LUKS Namysłów 04 U16 OP -- GLOWACKI Leszek Z/5125/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 8.62 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
15 f 1 7.71 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0666/19 , 2019 BEZ LDK!
1 1 w 1 12.10 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 612
2 2 w 1 11.75 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 591
3 3 w 1 11.53 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 578
4 4 w 1 11.05 KRZY¦KÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 549
5 5 w 1 10.23 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 499
6 6 w 1 9.55 PYSIAK Bartosz UKS Sprint PrzeĽmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 459
7 7 w 1 9.45 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint PrzeĽmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 453
8 8 w 1 8.69 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 407
9 9 w 1 8.43 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 392
10 10 w 1 8.17 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 376
1 1 w 2 13.74 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP III SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 712
2 2 w 2 12.20 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP V WI¦NIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5 619
3 3 w 2 11.21 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK! 559
4 4 w 2 10.53 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 518
5 5 w 2 9.41 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3 450
6 6 w 2 9.39 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0528/19 2019 449
7 7 w 2 8.67 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- B.D. Z/1299/18 2019 5 406
8 8 w 2 8.54 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK! 398
9 9 w 2 7.78 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ 353
10 10 w 2 6.99 BRZEZINSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0636/18 2019 BEZ 307
11 11 w 2 6.96 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3 305
Kula (6) M
1 f 1 13.89 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
2 f 1 11.52 STANKIEWICZ Jakub WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew Z/0766/18 2019 3
1 1 w 1 12.36 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 628
2 2 w 1 11.91 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP IV GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 601
3 3 w 1 10.82 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 535
4 4 w 1 10.71 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 528
5 5 w 1 10.38 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 508
6 6 w 1 9.80 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 474
7 7 w 1 9.78 ¦WIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 472
8 8 w 1 9.58 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 460
Kula (7.26) M
1 1 w 1 14.16 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 738
2 2 w 1 10.40 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019 510
3 3 w 1 10.31 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 504
Dysk (1) M
1 f 1 53.11 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 52.88 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS II ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
3 f 1 49.03 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS II WOCHNA Robert Z/1347/18 2019 3 LDK!
4 f 1 41.67 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP III JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 36.01 GNATKOWICZ Maciej LUKS Namysłów 04 U16 OP IV GLOWACKI Leszek Z/5125/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 31.35 CIE¦LIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS V PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
7 f 1 30.89 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2019 LDK!
8 f 1 24.91 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela CZAJKOWSKI Waldemar , Z/2961/19 , 2019 LDK!
  f 1 NM NIEMCZYK Eryk MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5142/18 2019 5
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.44 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 151
2 f 1 48.16 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
3 f 1 41.55 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 41.53 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2 115
5 f 1 41.11 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK! 113
6 f 1 38.33 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK! 103
7 f 1 37.39 ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 02 U18 DS IV B.D.
8 f 1 37.05 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK!
9 f 1 36.73 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK!
10 f 1 28.38 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2019 5 LDK!
  f 1 NM MˇCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/0613/18 2019 5 LDK!
  f 1 NM JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 03 U18 DS -- B.D. Z/5326/18 2019 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.39 TRYBULSKI Michał WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
2 f 1 35.65 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
Dysk (2) M
1 f 1 36.79 DU¦ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS III B.D. B.D. Z/0306/12 2019
Młot (5) M
1 f 1 56.17 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3 124
2 f 1 46.57 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK!
3 f 1 41.76 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK! 96
4 f 1 36.86 POLOWY Klaudiusz MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4336/18 2019 5
5 f 1 31.94 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2816/17 2019 5 LDK!
6 f 1 27.66 GOŁĘBIOWSKI Konrad MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4340/18 2019 BEZ
7 f 1 25.95 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2019 LDK!
  f 1 NM PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1347/18 2019 3 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 54.43 PTAK Adam WKS ¦l±sk Wrocław 98 U23 DS I KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
2 f 1 51.19 KOWALSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 99 U23 WP II GÓRSKA Hanna Z/0897/17 2019 2
Oszczep (700) M
1 f 1 47.99 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS IV DMP U20 B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2019 4 LDK! 98
2 f 1 45.62 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 02 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew Z/0179/16 2019 4
3 f 1 39.20 KRÓLIKOWSKI Marcin UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/1570/18 2019 5
4 f 1 38.95 CZERWIŃSKI Marcel UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna Z/0851/17 2019 4 LDK!
5 f 1 35.64 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2019 BEZ LDK! 65
6 f 1 31.77 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- DMP U20 GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2019 5 LDK! 54
7 f 1 30.82 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- DMP U20 KWIECIŃSKI Rafał MARKOWSKI Tomasz , Z/1047/18 , 2019 BEZ LDK! 51
8 f 1 27.87 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0666/19 , 2019 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 60.12 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS II STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1
2 f 1 56.64 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP II DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2019 1 LDK! 82 126
3 f 1 55.75 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2019 2
4 f 1 51.43 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS ¦l±sk Wrocław 99 U23 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/3249/15 2019 2
5 f 1 49.84 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
6 f 1 36.13 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2019 4 LDK! 78

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 28.321411132812 sekund