Wrocław 11 - 12.05.2019
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2019. Mistrzostwa Dolnego Śląska w wielobojach [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 25.61 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.4 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
2 2 s 1 25.95 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.4 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
3 3 s 1 26.02 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.4 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
4 4 s 1 26.03 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +1.4 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
5 5 s 1 26.08 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +1.4 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
6 10 s 1 27.46 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.4 IV KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
1 6 s 2 26.20 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +1.0 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
2 7 s 2 27.15 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.0 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK! 104
3 8 s 2 27.16 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS +1.0 III GOLEC Dominik Z/0492/17 2019 4
4 9 s 2 27.31 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.0 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
5 11 s 2 27.83 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.0 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK! 94
6 14 s 2 27.92 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.0 IV DMP U20 MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK! 93
7 21 s 2 28.62 RUTKOWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS +1.0 V B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0443/19 , 2019 LDK!
8 46 s 2 31.74 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1342/19 2019
1 19 s 3 28.47 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP +0.8 IV ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
2 28 s 3 29.07 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS +0.8 V BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
3 40 s 3 30.73 ROCZYŃSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.8 -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2407/18 2019 65
4 43 s 3 31.49 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.8 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2019
5 44 s 3 31.55 FREUND Nikola KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2851/18 2019
6 49 s 3 31.82 DRZEWIECKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.8 -- MAKUCH Beata Z/2417/18 2019
7 51 s 3 32.40 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.8 -- MAKUCH Beata Z/2412/18 2019 BEZ
1 13 s 4 27.88 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 05 U16 DS +0.4 IV B.D. B.D. , Z/0661/19 , 2019 5 LDK!
2 15 s 4 28.03 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +0.4 IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2019 4
3 17 s 4 28.09 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.4 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK!
4 20 s 4 28.62 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
5 27 s 4 29.04 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4
6 36 s 4 29.60 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.4 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
1 12 s 5 27.84 JASZCZAK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP +0.5 IV LACH Magdalena # Z/2201/17 2019 3 LDK!
2 18 s 5 28.09 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.5 IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2019 4 LDK!
3 24 s 5 28.93 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3938/17 2019 5
4 26 s 5 29.00 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +0.5 -- ZAJDEL Jadwiga Z/2421/16 2019 BEZ
5 29 s 5 29.14 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0359/16 2019
6 30 s 5 29.19 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.5 V STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2019 5
1 16 s 6 28.08 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP +1.2 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2019 4 LDK!
2 31 s 6 29.26 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS +1.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
3 33 s 6 29.45 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 -- SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
4 37 s 6 29.77 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +1.2 V SKRZYPACZ Adrian Z/1201/18 2019 5
5 42 s 6 31.08 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +1.2 -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0711/18 2019 5 62
6 47 s 6 31.75 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.2 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
1 23 s 7 28.78 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +1.6 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK!
2 32 s 7 29.31 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
3 35 s 7 29.54 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP +1.6 -- LACH Magdalena Z/3863/17 2019 LDK!
4 39 s 7 30.69 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +1.6 -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2164/16 2019 BEZ
5 45 s 7 31.62 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP +1.6 -- ZOK Roman Z/1263/18 2019 BEZ
6 48 s 7 31.80 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
1 22 s 8 28.74 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 04 U16 WP +1.0 V B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2019 3 LDK!
2 25 s 8 28.93 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.0 V DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/3230/19 2019 LDK! 81
3 34 s 8 29.46 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP +1.0 -- PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2019 LDK!
4 38 s 8 30.40 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP +1.0 -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1377/17 , 2019 BEZ LDK!
5 41 s 8 30.75 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP +1.0 -- ZOK Roman Z/1374/17 2019 BEZ
6 50 s 8 32.14 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS +1.0 -- GOLEC Dominik Z/0849/18 2019 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:44.70 KROK Agnieszka UKS-MOS Opole 04 U16 OP IV JANAS Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2019 5 LDK!
2 2 s 1 1:45.17 KOPEĆ Sylwia SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0099/19 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:45.94 WIŚNIEWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/4930/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:46.20 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS V GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:48.35 KARAMON Aleksandra MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS V SZCZUPAK Andrzej Z/2029/18 2019 5
6 6 s 1 1:48.36 BANASIK Marcelina WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/1275/18 2019 4 LDK!
7 7 s 1 1:48.85 ZIÓŁKOWSKA Maja LUKS Podium Kup 06 U14 OP V BUŚKO Przemysław Z/2565/18 2019 BEZ
8 11 s 1 1:50.55 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1268/18 2019 5 LDK!
9 12 s 1 1:50.78 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2019 4 LDK!
10 13 s 1 1:52.51 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS -- JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2019 BEZ LDK!
11 14 s 1 1:52.82 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2019 LDK!
1 8 s 2 1:49.47 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 05 U16 WP V ZDONEK Filip Z/0987/19 2019
2 9 s 2 1:49.67 DAŃKOWSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 06 U14 DS V MAKUCH Beata Z/0817/19 2019
3 10 s 2 1:49.85 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/5045/18 2019 5
4 15 s 2 1:52.92 KOT Aldona UKS Achilles Leszno 05 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/4213/18 2019 BEZ
5 16 s 2 1:56.24 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1354/19 , 2019 LDK!
6 17 s 2 2:13.54 KWIATKOWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0705/18 2019
7 18 s 2 2:21.02 BOGUCKA Jagoda MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS -- B.D. Z/1712/19 2019
8 19 s 2 2:21.38 JANIK Patrycja UMLKS START Wieruszów 04 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3480/19 2019
1 1 w 1 1:48.13 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3 557
2 2 w 1 1:50.57 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK! 513
3 3 w 1 1:52.05 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 487
4 4 w 1 1:54.90 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 439
5 5 w 1 1:55.28 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 04 U16 WP -- KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK! 433
6 6 w 1 1:55.54 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 428
7 7 w 1 1:56.76 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 409
8 8 w 1 1:56.77 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 409
9 9 w 1 1:59.21 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4 371
10 15 w 1 2:02.06 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 328
11 16 w 1 2:02.30 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK! 325
1 10 w 2 1:59.45 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2019 5 LDK! 367
2 11 w 2 1:59.79 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019 362
3 12 w 2 2:00.93 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ 345
4 13 w 2 2:01.58 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 335
5 14 w 2 2:01.71 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK! 333
6 17 w 2 2:05.63 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK! 279
7 18 w 2 2:07.28 PIĄTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5 257
8 19 w 2 2:11.22 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK! 209
9 20 w 2 2:17.26 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ 144
10 21 w 2 2:30.44 ŚLUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK! 43
  w 2 DNF CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2019 0
800 m K
1 1 s 1 2:26.41 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/1349/13 2019 3
2 2 s 1 2:30.62 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
3 3 s 1 2:36.45 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK! 72
4 4 s 1 2:36.49 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- BIALIC Marek ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0718/17 , 2019 LDK!
5 5 s 1 2:41.62 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 2:50.06 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2019 BEZ
1 1 w 1 2:31.48 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 674
2 2 w 1 2:36.49 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 614
3 3 w 1 2:41.10 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 560
4 4 w 1 2:42.23 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 548
5 5 w 1 2:46.56 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 500
6 6 w 1 2:54.83 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 415
7 7 w 1 2:56.26 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ 401
  w 1 DNS BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 0
1 1 w 2 2:28.15 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 716
2 2 w 2 2:36.81 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 610
3 4 w 2 2:37.56 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 601
4 5 w 2 2:44.39 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 524
5 6 w 2 2:46.53 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 500
6 7 w 2 2:47.11 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 494
7 10 w 2 2:57.18 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 392
8 11 w 2 2:59.49 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 370
9 12 w 2 3:02.85 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 339
10 15 w 2 3:05.96 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 312
1 3 w 3 2:36.97 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019 608
2 8 w 3 2:48.21 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3 482
3 9 w 3 2:56.35 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK! 400
4 13 w 3 3:03.24 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4 336
5 14 w 3 3:03.39 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK! 334
6 16 w 3 3:11.27 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK! 268
7 17 w 3 4:05.28 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ 6
  w 3 DNF GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5 0
400 m pł K K
1 1 s 1 66.12 JANIK Michalina WLKS Wrocław # 00 U20 DS III DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 120
2 2 s 1 66.74 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 69.51 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP IV HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 71.91 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3 92
5 5 s 1 72.50 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U23 DS -- GOLEC Dominik Z/0682/15 2019 4
6 6 s 1 72.70 ZAJAC Joanna MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP IV ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6394/15 2019 3
  s 1 DNF WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 Sen OP -- DMP JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2019 M
1 1 s 2 68.77 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
2 2 s 2 74.40 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK! 82
3 3 s 2 74.71 KUNICKA Emilia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- ZOK Roman Z/5119/18 2019 5
4 4 s 2 76.15 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
5 5 s 2 79.29 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2019 5 68
6 6 s 2 81.98 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:56.77 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 03 U18 WP IV GÓRSKA Hanna ZDONEK Filip , Z/0850/17 , 2019 5 LDK!
2 2 s 1 6:12.02 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2813/17 2019 4 LDK!
3 3 s 1 6:16.61 WOŹNIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/1205/17 , 2019 5 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:54.94 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0798/12 2019 1
2 2 s 1 7:14.32 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/1293/14 2019
3 3 s 1 7:29.64 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP II DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2019 2 120
4 4 s 1 7:35.66 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U23 PK -- WOSIEK Jacek B.D. BEZ
5 5 s 1 8:22.27 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2019 4 LDK! 91
Wzwyż K
1 f 1 1.55 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2019 3 103
2 f 1 1.50 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4 92
3 f 1 1.50 JACULA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP IV NALEPA Marek
4 f 1 1.45 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
4 f 1 1.45 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U16 DS IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1310/18 , 2019 4 LDK!
6 f 1 1.40 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2192/17 2019 5
7 f 1 1.35 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2019 4 LDK! 62
8 f 1 1.30 KALETA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2403/18 2019 55
W dal K
1 f 1 5.18 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +1.4 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
2 f 1 4.72 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +1.5 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2019 4
3 f 1 4.62 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.6 -- KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
4 f 1 4.52 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.0 V DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK! 62
5 f 1 4.23 WILCZYŃSKA Magdalena UKS-MOS Opole 04 U16 OP +1.6 -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4389/18 , 2019 4 LDK!
6 f 1 4.07 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.6 -- WYSOCKA Wanda POSACKI Ryszard , Z/0831/17 , 2019 5 LDK!
7 f 1 3.84 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +2.0 -- POSACKI Ryszard Z/1411/19 2019
8 f 1 3.68 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +0.6 -- ŁOŚ Dariusz Z/2920/19 2019
1 1 w 1 5.41 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.9 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 674
2 2 w 1 5.06 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS +0.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 576
3 3 w 1 4.80 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS -1.6 IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 506
4 4 w 1 4.75 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP -0.7 -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 492
5 5 w 1 4.55 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS -0.5 -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 441
6 6 w 1 4.53 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +0.9 -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 436
7 7 w 1 4.16 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP -0.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ 345
8 8 w 1 4.02 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +1.2 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 312
  w 1 DNS BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB 0.0 -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK! 0
1 1 w 2 5.27 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP +1.6 III MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 634
2 2 w 2 4.91 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +1.0 IV LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 535
3 3 w 2 4.76 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -0.5 -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3 495
4 4 w 2 4.73 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.4 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 487
5 5 w 2 4.69 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP +1.2 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 477
6 6 w 2 4.68 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.5 -- CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 474
7 7 w 2 4.62 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB +0.8 -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK! 459
8 9 w 2 4.61 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +0.9 -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 456
9 8 w 2 4.61 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 456
10 10 w 2 4.56 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.7 -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 443
11 11 w 2 4.45 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.2 -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 416
12 12 w 2 4.32 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.9 -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK! 384
13 13 w 2 4.32 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -0.6 -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 384
14 14 w 2 4.31 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.7 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK! 381
15 15 w 2 4.03 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +1.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5 315
16 16 w 2 3.92 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -1.0 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019 290
17 17 w 2 3.61 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +0.9 -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ 223
  w 2 NM MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4 0
1 w 3 5.16 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +1.3 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK! 603
2 w 3 5.05 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -1.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3 573
3 w 3 4.98 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.9 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4 554
4 w 3 4.86 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP +2.0 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 522
5 w 3 4.64 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.0 V MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 464
6 w 3 4.62 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +0.6 V DMP U20 ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 459 65
7 w 3 4.56 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP +1.6 V DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK! 443
8 w 3 4.48 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 04 U16 WP -0.6 -- KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK! 423
9 w 3 4.47 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +1.2 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 421
10 w 3 4.43 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -0.2 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK! 411
11 w 3 4.43 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.5 -- WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK! 411
12 w 3 4.35 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP +0.9 -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 391
13 w 3 4.34 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019 388
14 w 3 4.23 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +0.9 -- MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 362
15 w 3 4.13 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP +1.3 -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ 338
16 w 3 4.12 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP +0.7 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ 336
17 w 3 4.02 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP +1.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2019 5 LDK! 312
18 w 3 4.01 PIĄTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.8 -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5 310
19 w 3 3.76 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP +1.1 -- LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK! 254
20 w 3 3.69 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -2.5 -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 239 35
21 w 3 3.66 ŚLUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.6 -- LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK! 233
  w 3 DNF CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2019 0
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.11 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS IV MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 30.21 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK!
3 f 1 20.86 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2741/19 2019 LDK!
  f 1 NM WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2744/19 2019 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.27 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
2 f 1 28.18 BYRA Agata LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS IV DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/2150/16 , 2019 4 LDK! 92
3 f 1 27.07 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn Koźle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 25.08 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88
5 f 1 20.23 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK!
Oszczep (500) K
1 w 1 32.43 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 523 82
2 w 1 26.86 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK! 417
3 w 1 26.80 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 416
4 w 1 26.70 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 414
5 w 1 26.57 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK! 412
6 w 1 26.57 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK! 412
7 w 1 24.86 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK! 380
8 w 1 24.39 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2 371
9 w 1 21.21 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ 311
10 w 1 19.86 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019 286
11 w 1 19.62 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ 282
12 w 1 19.00 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4 270
13 w 1 18.25 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 256
14 w 1 17.82 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK! 249
15 w 1 17.13 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK! 236
16 w 1 16.64 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK! 227
17 w 1 16.58 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3 226
18 w 1 11.86 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5 140
Oszczep (600) K
1 1 w 1 27.91 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP -- ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3 437
2 2 w 1 27.26 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2 425
3 3 w 1 26.55 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS -- BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 411
4 4 w 1 24.59 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4 375
5 5 w 1 22.55 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 336
6 6 w 1 21.85 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 323
7 7 w 1 14.87 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ 194
  w 1 NM BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2 0
5-bój K MŁ K
1 f 1 3168 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
2 f 1 3122 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
3 f 1 2707 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS III ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 2655 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK!
5 f 1 2514 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
6 f 1 2469 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
7 f 1 2453 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
8 f 1 2445 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK!
9 f 1 2422 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
10 f 1 2412 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK!
11 f 1 2375 GRONOWSKA Zofia UKS Sprint Przeźmierowo 04 U16 WP IV KASPRZYK Marek BEBEJEWSKI Michał , Z/0111/19 , 2019 4 LDK!
12 f 1 2231 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP V PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
13 f 1 2183 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB V WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK!
14 f 1 2136 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK!
15 f 1 2071 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019
16 f 1 1983 SKRZYPCZAK Zuzanna MUKS Szok Bojanowo 06 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0039/18 2019 5 LDK!
17 f 1 1963 PIĄTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5
18 f 1 1686 ŚLUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK!
19 f 1 1662 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK!
20 f 1 1572 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2019
21 f 1 1537 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK!
22 f 1 1309 BELTER Weronika MUKS Szok Bojanowo 04 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5132/18 2019 BEZ
7-bój J MŁ K
1 f 1 4746 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP I MARCINÓW Ryszard Z/4649/15 2019 2 LDK!
2 f 1 4012 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 03 U18 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
3 f 1 3854 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB III WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
4 f 1 3809 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP III NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
5 f 1 3774 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK!
6 f 1 3759 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK!
7 f 1 3611 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
8 f 1 3570 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS IV SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
9 f 1 3405 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
10 f 1 3377 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2
11 f 1 3334 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK!
12 f 1 3283 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
13 f 1 3197 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019
14 f 1 2903 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK!
15 f 1 2636 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4
16 f 1 2613 KAZIMIERSKA Martyna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2744/17 , 2019 5 LDK!
17 f 1 1963 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ
18 f 1 1952 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5
7-bój K
1 f 1 4261 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
2 f 1 4021 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK!
3 f 1 3878 DELUGA Jagoda MKL Maraton Świnoujście 01 U20 ZP III ŁAPIŃSKI Jerzy Z/6388/15 2019 3
4 f 1 3639 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
5 f 1 3508 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP IV ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2
6 f 1 3085 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
7 f 1 2527 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ
  f 1 DNF BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
  f 1 DNF DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
  f 1 DNF BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.89 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
2 2 s 1 23.00 KĘDZIA Krzysztof UMLKS START Wieruszów 00 U20 LD +1.1 III URBANIAK Jarosław Z/0174/17 2019 3
3 3 s 1 23.19 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 03 U18 LD +1.1 III URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2019 2
4 5 s 1 23.48 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.1 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK! 105
5 6 s 1 23.55 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.1 III BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
6 10 s 1 24.07 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.1 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
7 13 s 1 24.32 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +1.1 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
1 4 s 2 23.34 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +2.0 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
2 7 s 2 23.74 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +2.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
3 8 s 2 23.78 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS +2.0 IV GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
4 9 s 2 23.89 MISEK Kamil SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +2.0 IV DMP U20 URBATZKA Natalia Z/3928/17 2019 4 LDK! 97
5 11 s 2 24.15 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS +2.0 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2019 4
6 14 s 2 24.55 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS +2.0 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/1148/15 2019 4
7 25 s 2 25.79 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 02 U18 OP +2.0 -- ZOK Roman Z/1463/19 2019
1 15 s 3 24.72 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP +1.4 V ZOK Roman PIERÓG Paweł # , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
2 20 s 3 25.16 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS +1.4 V DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar Z/2960/19 2019 LDK! 76
3 29 s 3 27.01 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS +1.4 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2019 LDK!
4 30 s 3 28.02 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2019 BEZ
1 12 s 4 24.17 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +1.7 IV KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
2 16 s 4 24.75 MOŻDŻEŃ Karol UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0727/18 2019 3
3 19 s 4 24.96 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.7 -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
4 21 s 4 25.22 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.7 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2019 4 LDK!
5 22 s 4 25.52 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4
6 28 s 4 26.92 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP +1.7 -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2019 BEZ LDK!
1 17 s 5 24.94 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.6 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK!
2 18 s 5 24.95 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.6 -- KNULL Mariusz Z/2794/18 2019 4
3 23 s 5 25.61 KRAWCZYK Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +1.6 -- LACH Magdalena LACH Magdalena
4 24 s 5 25.76 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 04 U16 DS +1.6 -- BENKOWSKI Henryk Z/1236/18 2019 5
5 26 s 5 26.10 ZAWADKA Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP +1.6 -- SACZKO Andrzej # Z/2734/18 2019 5 LDK!
6 27 s 5 26.74 MALIK Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.6 --
800 m M
1 1 s 1 1:54.47 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2 89
2 2 s 1 1:54.51 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS II WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 1:56.66 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2019 2
4 4 s 1 1:57.32 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3 119
5 5 s 1 1:57.75 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/1759/18 , 2019 2
6 6 s 1 2:00.34 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS III MATOSZ Wlodzimierz # Z/0254/17 2019 2 LDK!
7 8 s 1 2:01.93 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS III ADAMEK Marek Z/0710/14 2019 3
8 9 s 1 2:03.94 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U23 OP -- MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2019 3
9 10 s 1 2:05.88 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2019 3 LDK!
10 14 s 1 2:09.91 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2019 4
1 7 s 2 2:01.59 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP III DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
2 11 s 2 2:06.02 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2019 4
3 12 s 2 2:07.43 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/3667/15 2019 4
4 13 s 2 2:09.55 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2019 4
5 15 s 2 2:10.09 STASIK Marek MKS Siechnice 97 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2154/19 2019
6 16 s 2 2:13.54 PILECKI-SILVA Iwo UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3885/16 2019 4
7 17 s 2 2:14.20 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4
8 18 s 2 2:15.56 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/2562/18 2019 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:49.31 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0465/18 2019 4 LDK!
2 s 1 2:50.00 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/0098/19 2019 5 LDK!
3 s 1 2:56.18 ŚWIĄTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V B.D. Z/1158/18 2019 BEZ
4 s 1 3:00.66 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0664/19 2019 BEZ
5 s 1 3:04.22 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1589/18 2019 BEZ LDK!
6 s 1 3:05.11 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
7 s 1 3:11.33 CHOROSZY Ksawery WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0466/19 2019 BEZ LDK!
8 s 1 3:12.85 PIETRUSZKA Maciej SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -- B.D. Z/3529/19 2019
9 s 1 3:14.90 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BEDNAREK Agata Z/1355/19 2019
10 s 1 3:17.60 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0833/19 , 2019 BEZ LDK!
11 s 1 3:19.16 SZPYRKA Alan WKS Oleśniczanka Oleśnica 06 U14 DS -- SZAŁEK Andrzej B.D. ŚWIERCZYŃSKI Dariusz Z/1277/18 2019 BEZ LDK!
12 s 1 3:20.50 KARKULOWSKI Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/1352/19 2019
1 1 w 1 3:03.44 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- B.D. Z/1299/18 2019 5 631
2 2 w 1 3:05.95 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK! 607
3 3 w 1 3:06.33 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3 604
4 4 w 1 3:21.15 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3 472
5 5 w 1 3:21.82 BRZEZINSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0636/18 2019 BEZ 466
6 6 w 1 3:25.49 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5 436
7 7 w 1 3:26.87 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK! 425
8 8 w 1 3:27.87 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0528/19 2019 417
9 9 w 1 3:33.78 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 372
10 10 w 1 3:34.66 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 365
11 11 w 1 3:35.81 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ 357
1500 m M
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
1 w 2 5:16.86 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 467
2 w 2 5:27.94 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 410
3 w 2 5:28.91 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 405
4 w 2 5:32.31 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 388
5 w 2 5:39.26 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 355
  w 2 DNS WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 0
1 1 w 3 5:32.24 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 388
2 2 w 3 5:32.47 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 387
3 3 w 3 5:32.99 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 385
4 4 w 3 5:34.34 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 378
5 5 w 3 5:34.91 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 375
6 6 w 3 5:51.73 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 299
7 7 w 3 6:00.14 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 264
8 8 w 3 6:02.83 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 253
110 m pł J MŁ M
1 1 w 1 14.94 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 II DMP U20 WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 857 131
2 2 w 1 16.76 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS 0.0 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 650
3 7 w 1 19.04 PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 429
4 9 w 1 20.15 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 337
1 3 w 2 16.91 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +0.6 -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 634
2 4 w 2 17.66 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS +0.6 -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 557
3 5 w 2 18.27 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 499
4 6 w 2 18.69 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP +0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 460
5 8 w 2 19.85 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.6 -- DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 361 43
110 m pł M (99.1) M
1 1 w 1 16.05 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +1.3 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 727
2 2 w 1 17.08 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +1.3 IV DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 616 84
3 3 w 1 17.24 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +1.3 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 599
4 4 w 1 17.69 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS +1.3 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 554
5 5 w 1 17.84 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS +1.3 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 540
6 6 w 1 18.72 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP +1.3 -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 457
  w 1 DNF WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB +1.3 -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 0
110 m pł M
  w 1 DNF ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.3 -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019 0
  w 1 DNF OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP +1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
  w 1 DNS JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.3 -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 0
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.45 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS III DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK! 120
2 2 s 1 57.91 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3 107
3 3 s 1 60.27 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP IV ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
4 4 s 1 63.33 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2019 BEZ 74
5 5 s 1 63.45 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- DMP U20 ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0456/16 2019 BEZ LDK! 73
6 6 s 1 64.28 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
7 7 s 1 64.85 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
1 s 2 61.41 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2019 3
2 s 2 62.13 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- DMP U20 KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK! 82
3 s 2 64.11 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1399/18 2019 5
4 s 2 65.49 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 02 U18 DS --
  s 2 DNF BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
400 m pł M
1 1 s 1 54.72 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz 97 U23 LD II FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. Z/1260/13 2019
2 2 s 1 55.70 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2019 2 92
3 3 s 1 57.11 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS III DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 117
4 4 s 1 57.68 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP III DMP OLSZAŃSKI Paweł Z/1662/12 2019 2 70
5 5 s 1 57.75 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2019 2
6 6 s 1 62.83 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/4532/17 2019 3
2000 m prz M
1 1 s 1 6:02.62 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
2 2 s 1 6:17.88 BODURA Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/1469/17 2019 2 112
3 3 s 1 6:30.15 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
4 4 s 1 6:56.87 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP -- GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2019 4
5 5 s 1 7:53.36 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Marek , Z/0462/17 , 2019 5 LDK!
Wzwyż M
1 1 w 4 1.75 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ 585
2 2 w 4 1.63 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK! 488
3 3 w 4 1.60 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- B.D. Z/1299/18 2019 5 464
4 6 w 4 1.57 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 441
5 4 w 4 1.57 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3 441
6 5 w 4 1.57 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0528/19 2019 441
7 8 w 4 1.54 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 419
8 7 w 4 1.54 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5 419
9 9 w 4 1.51 BRZEZINSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0636/18 2019 BEZ 396
10 10 w 4 1.48 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3 374
11 11 w 4 1.42 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK! 331
Tyczka M
  w 1 NM OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 0
1 1 w 2 3.30 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 431
2 2 w 2 3.20 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 406
3 3 w 2 2.70 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP -- GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 286
4 4 w 2 2.60 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 264
5 5 w 2 2.30 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 199
  w 2 DNS ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 0
  w 2 NM WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 0
1 1 w 3 3.20 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 406 92
2 2 w 3 2.90 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 333
3 3 w 3 2.70 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 286
4 4 w 3 2.70 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 286
5 5 w 3 2.20 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 179
6 6 w 3 2.00 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 140
7 7 w 3 2.00 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 140
  w 3 NM OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 0
W dal M
1 f 1 6.44 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +1.0 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
2 f 1 6.26 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.0 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
3 f 1 5.96 MIKUŚKIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +1.0 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
4 f 1 5.73 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS +0.8 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
5 f 1 5.72 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +0.8 -- KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
6 f 1 4.45 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +0.9 -- SOBCZYK Tomasz Z/3314/19 2019
Dysk (1.5) M
1 1 w 1 33.56 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 535
2 2 w 1 31.54 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 495
3 3 w 1 22.46 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 318
4 4 w 1 22.21 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 314
5 5 w 1 21.60 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 302
6 6 w 1 18.22 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 239
7 7 w 1 15.71 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 193
8 8 w 1 14.57 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 172
  w 1 DNS PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ 0
Dysk (1.75) M
1 1 w 1 34.90 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP IV GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 562
2 2 w 1 28.87 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 442
3 3 w 1 28.37 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 432
4 4 w 1 27.80 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3 421
5 5 w 1 27.79 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 421
6 6 w 1 26.30 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 392
7 7 w 1 20.10 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 274
Dysk (2) M
1 1 w 1 35.26 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 569
  w 1 DNS ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019 0
Oszczep (700) M
1 w 1 41.13 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 459
2 w 1 40.70 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 452
3 w 1 30.58 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK! 307
4 w 1 28.73 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 281
5 w 1 27.96 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 271
6 w 1 21.67 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019 184
7 w 1 18.50 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5 141
8 w 1 17.89 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ 133
Oszczep (800) M
1 1 w 1 40.77 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 453
1 w 2 43.44 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP IV GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4 492
2 w 2 41.04 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4 457
3 w 2 36.44 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK! 391
4 w 2 32.89 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 340
5 w 2 29.71 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ 295
6 w 2 26.53 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4 251
5-bój M MŁ M
1 f 1 2915 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 2689 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
3 f 1 2592 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS IV B.D. Z/1299/18 2019 5
4 f 1 2588 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK!
5 f 1 2540 KULUS Albert UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3380/18 2019 3
6 f 1 2356 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn Koźle 04 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK!
7 f 1 2245 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP V WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
8 f 1 2130 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0528/19 2019
9 f 1 1979 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ
10 f 1 1925 BRZEZINSKI Artur UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0636/18 2019 BEZ
11 f 1 1899 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK!
10-bój J MŁ M
1 f 1 5594 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK!
2 f 1 5054 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK!
3 f 1 4248 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5
4 f 1 4032 PYSIAK Bartosz UKS Sprint Przeźmierowo 03 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3672/17 2019 5
5 f 1 3879 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ
6 f 1 3753 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
7 f 1 3622 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK!
8 f 1 3526 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ
  f 1 DNF PLUCIŃSKI Michał UKS Sprint Przeźmierowo 02 U18 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/3670/17 2019 BEZ
  f 1 DNF ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 5181 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3
2 f 1 5128 SIKORA Jakub LUKS Namysłów 01 U20 OP III GLOWACKI Leszek Z/3322/15 2019 4
3 f 1 4888 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
4 f 1 4858 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
5 f 1 4219 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ
  f 1 DNF PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
  f 1 DNF WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK!
  f 1 DNF ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
10-bój M
1 f 1 2701 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
  f 1 DNF ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
  f 1 DNF JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.332286119461 sekund