Chorzów 12.05.2019
Międzynarodowy mityng U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.79 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.2 M B.D. Z/4569/15 2019 M
2 5 e 1 12.35 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +0.2 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2019 107
3 11 e 1 12.79 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
4 12 e 1 12.95 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +0.2 III PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
5 21 e 1 13.62 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +0.2 IV ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
6 23 e 1 13.76 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U23 SL +0.2 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3 40
7 24 e 1 13.79 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.2 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
1 2 e 2 12.09 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.2 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 6 e 2 12.38 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +0.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
3 10 e 2 12.74 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL +0.2 II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
4 16 e 2 13.20 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.2 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK! 104
5 18 e 2 13.50 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL +0.2 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3 50
6 20 e 2 13.57 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 03 U18 SL +0.2 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
7 22 e 2 13.64 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL +0.2 IV BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2019 4
1 3 e 3 12.29 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.7 II DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2019 1 143
2 8 e 3 12.59 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.7 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
3 13 e 3 12.97 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.7 III SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK!
4 14 e 3 13.16 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.7 III DMP CIUK Marek Z/3211/16 2019 2 65
5 17 e 3 13.31 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.7 IV DMP U20 CIUK Marek Z/2463/18 2019 4 99
6 25 e 3 14.00 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.7 -- HEPPNER Beata WRÓBLEWSKA Aleksandra Z/4002/17 2019 LDK!
1 4 e 4 12.33 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +0.8 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
2 7 e 4 12.49 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.8 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
3 9 e 4 12.69 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL +0.8 II SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
4 15 e 4 13.19 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.8 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ 104
5 19 e 4 13.56 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.8 IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3458/15 2019 LDK! 89
1 f 1 11.61 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +1.2 M B.D. Z/4569/15 2019 M
2 f 1 11.91 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +1.2 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
3 f 1 12.28 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +1.2 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
4 f 1 12.37 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +1.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
5 f 1 12.37 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +1.2 II DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2019 1 140
6 f 1 12.47 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +1.2 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
7 f 1 12.48 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.2 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.31 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
2 2 s 1 56.54 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB II SASKA Tomasz Z/0628/17 2019 1 LDK!
3 3 s 1 57.38 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
4 4 s 1 58.68 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL II WERNER Mirosław Z/4618/15 2019 2
5 5 s 1 58.81 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
6 9 s 1 60.45 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
7 11 s 1 60.57 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
8 12 s 1 61.49 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
9 14 s 1 62.43 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL IV PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
1 10 s 2 60.52 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2019 2 LDK!
2 15 s 2 62.73 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0800/17 2019 2
3 16 s 2 62.92 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL IV OLSZAR Michał Z/2263/16 2019 2 LDK!
4 17 s 2 64.75 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3
5 18 s 2 65.22 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/2024/18 , 2019 5 LDK!
6 19 s 2 65.36 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 03 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2288/16 2019 3
7 20 s 2 65.85 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
8 21 s 2 66.07 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK!
1 6 s 3 59.39 JAGU¦CIK Julia LUKS Strzałków 03 U18 LD III WRÓBLEWSKI Daniel Z/3730/17 2019 2
2 7 s 3 60.29 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
3 8 s 3 60.44 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2019 2
4 13 s 3 61.94 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 01 U20 SL III STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1555/16 2019 2
5 22 s 3 66.47 KINDRAT Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0559/19 2019
6 23 s 3 67.20 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2019 4 LDK!
800 m K
1 7 s 1 2:19.27 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK! 117
2 10 s 1 2:22.65 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
3 11 s 1 2:24.52 CIE¦LIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS III DMP U20 ROSTKOWSKA Anna Z/5048/18 2019 3 LDK! 102
4 12 s 1 2:25.01 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
5 13 s 1 2:36.29 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/4761/18 2019 5
6 14 s 1 2:36.94 DZIDA Maria MKS Iskra Pszczyna 05 U16 SL -- BIELA Marek Z/2167/19 2019
7 15 s 1 2:57.90 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2019 BEZ
1 1 s 2 2:14.76 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II B.D. Z/2788/15 2019 1
2 2 s 2 2:15.22 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS II DMP U20 B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK! 129
3 3 s 2 2:15.36 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL II WERNER Mirosław Z/1288/16 2019 2
4 4 s 2 2:16.58 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2 125
5 5 s 2 2:18.53 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
6 6 s 2 2:18.67 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
7 8 s 2 2:21.17 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL III DMP U20 PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK! 112
8 9 s 2 2:22.23 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2 60
  s 2 DNF ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- B.D. Z/2896/15 2019 1
1500 m K
1 9 s 1 4:49.90 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
2 10 s 1 4:51.39 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 B.D. Z/5718/18 2019 BEZ LDK! 110
3 11 s 1 4:51.71 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III DMP U20 PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2019 3 LDK! 110
4 14 s 1 4:59.00 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
5 15 s 1 4:59.30 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2019 3
6 17 s 1 5:04.99 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV DMP LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2019 3 LDK! 35
7 18 s 1 5:07.00 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2019 3
8 19 s 1 5:08.54 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL IV PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019
9 20 s 1 5:09.02 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U20 SL IV CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
  s 1 DNF MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U20 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2019 3
1 1 s 2 4:24.88 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2019
2 2 s 2 4:28.61 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I PASZTA Wiesław Z/2532/15 2019 1
3 3 s 2 4:29.12 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. Z/2776/15 2019 1
4 4 s 2 4:31.66 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
5 5 s 2 4:34.69 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U18 ZP II WALKOWIAK Piotr Z/1272/15 2019 1
6 6 s 2 4:40.04 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
7 7 s 2 4:42.02 KU¦MIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
8 8 s 2 4:43.95 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
9 12 s 2 4:54.52 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U20 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2019 4
10 13 s 2 4:57.55 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL IV RU¦NIAK Stefan # Z/3180/16 2019 2
11 16 s 2 5:00.05 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2019 BEZ
12 21 s 2 5:12.97 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.31 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 I DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! 152
2 2 s 1 15.31 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.4 II DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK! 132
3 3 s 1 16.71 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.4 III B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
4 4 s 1 17.84 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.4 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2019 4 LDK!
100 m pł K
1 s 1 14.82 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.1 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
2 s 1 15.67 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.1 II DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK! 126
3 s 1 15.98 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U20 OP +0.1 III DMP U20 MEHLICH Ronald Z/2036/17 2019 2 121
4 s 1 16.73 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.1 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
  s 1 DNF MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL +0.1 -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
Tyczka K
1 f 1 3.60 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
1 f 1 3.60 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
3 f 1 3.40 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
6 f 1 2.80 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2689/17 2019 3
7 f 1 2.60 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
W dal K
1 f 1 5.58 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL +1.1 II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
2 f 1 5.31 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +1.4 III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
3 f 1 5.26 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.5 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK! 101
4 f 1 5.08 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +0.1 --
5 f 1 4.92 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
6 f 1 4.86 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -0.7 IV DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ 52 73
7 f 1 4.83 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL +0.9 -- DMP RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3 50
8 f 1 4.45 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -0.2 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1900/17 2019 4 60
Trójskok K
1 f 1 12.02 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.7 I BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2019
2 f 1 11.83 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.7 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
3 f 1 11.20 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.1 III DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK! 110
4 f 1 10.77 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.4 III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
5 f 1 10.55 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL +0.3 IV BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
6 f 1 10.28 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +1.2 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
7 f 1 10.10 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 Sen SL 0.0 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
8 f 1 9.69 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.8 -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.85 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
2 f 1 9.42 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK!
3 f 1 9.08 OTTO Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2484/16 2019 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 13.23 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1 143
2 f 1 9.68 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
Oszczep (500) K
2 f 2 34.62 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0740/17 , 2019 5 LDK!
2 f 2 34.62 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0740/17 , 2019 5 LDK!
3 f 2 32.42 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
3 f 2 32.42 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
4 f 2 18.07 OTTO Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2484/16 2019 BEZ
4 f 2 18.07 OTTO Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2484/16 2019 BEZ
Oszczep (600) K
2 f 1 39.98 BEDNAREK Aleksandra AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II STOCHAJ Piotr # Z/6409/15 2019 1
3 f 1 33.07 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
4 f 1 32.77 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3 93
5 f 1 31.88 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
1 f 2 44.05 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
100 m M
1 1 e 1 10.74 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +0.5 I DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 125
2 4 e 1 10.95 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.5 II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
3 5 e 1 10.98 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +0.5 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
4 7 e 1 11.04 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +0.5 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 136
5 12 e 1 11.31 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +0.5 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
1 6 e 2 10.98 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.1 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 10 e 2 11.22 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +1.1 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
3 11 e 2 11.30 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 Sen SL +1.1 II DMP RAMUS Józef B.D. Z/4061/11 2019 1 79
4 16 e 2 11.47 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.1 III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
5 17 e 2 11.52 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.1 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
6 19 e 2 11.63 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.1 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK! 104
1 2 e 3 10.92 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -0.4 II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 13 e 3 11.31 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.4 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
3 14 e 3 11.36 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -0.4 III CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3837/15 2019 2 LDK!
4 20 e 3 11.74 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.4 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK! 99
5 23 e 3 12.19 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL -0.4 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
1 3 e 4 10.94 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL 0.0 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 8 e 4 11.04 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL 0.0 II DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 99
3 9 e 4 11.20 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL 0.0 II MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
4 15 e 4 11.36 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL 0.0 III SKALIK Joanna Z/1443/15 2019 2
5 18 e 4 11.59 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL 0.0 III SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
6 21 e 4 11.92 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL 0.0 IV WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
7 22 e 4 12.11 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL 0.0 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
1 f 1 10.83 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.3 I CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
2 f 1 10.92 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.3 II FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
3 f 1 10.93 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.3 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
4 f 1 11.12 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +1.3 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
5 f 1 11.20 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +1.3 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 127
6 f 1 11.25 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +1.3 II CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3837/15 2019 2 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.34 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL I BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
2 2 s 1 48.92 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
3 3 s 1 49.25 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS II DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2 139
4 4 s 1 49.75 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
5 5 s 1 49.96 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
6 6 s 1 50.26 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
7 8 s 1 50.97 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL III DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2 75 121
8 12 s 1 52.57 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL III KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2019 BEZ
  s 1 DNF GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna # 00 U20 SL -- BIELA Marek Z/2485/17 2019 3
1 7 s 2 50.47 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS II DMP U20 WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2019 LDK! 126
2 9 s 2 51.10 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL III KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
3 10 s 2 51.44 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
4 11 s 2 52.50 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
5 14 s 2 53.18 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL IV BIELA Marek Z/4608/15 2019 3
6 16 s 2 53.78 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
7 21 s 2 56.25 PALA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- DMP U20 74
  s 2 DNF CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/2042/17 2019 3
1 17 s 3 53.99 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL IV DMP HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK! 38
2 18 s 3 54.36 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2019 3
3 19 s 3 54.51 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2019 BEZ LDK! 87
4 20 s 3 55.37 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
5 22 s 3 56.32 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
6 24 s 3 57.93 KRYSTA Tymoteusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1344/19 2019 67
7 26 s 3 59.88 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK!
1 13 s 4 53.02 KORO¦ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV DMP U20 B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK! 100
2 15 s 4 53.67 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 03 U18 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
3 23 s 4 56.93 SZYMCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0558/19 2019
4 25 s 4 59.01 WOŁCZYK Wojciech TL ROW Rybnik 02 U18 SL -- LDK!
5 27 s 4 64.79 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 03 U18 SL -- OLSZAR Michał Z/2968/18 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.87 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK! 126
2 2 s 1 1:56.96 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2019 3
3 3 s 1 2:00.37 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
4 4 s 1 2:01.23 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2019 3
5 5 s 1 2:02.04 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL IV DMP U20 KOS Kamil Z/2311/18 2019 3 96
6 6 s 1 2:03.11 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
7 7 s 1 2:03.80 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1899/17 2019 3 31 88
8 8 s 1 2:05.14 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0266/17 2019 3
9 9 s 1 2:07.42 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3724/16 2019 3 LDK! 17 74
10 10 s 1 2:12.46 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK! 5 68
11 11 s 1 2:16.20 NIKIEL Maciek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 KOS Kamil Z/1345/19 2019 64
1500 m M
1 14 s 1 4:13.96 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS IV DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2019 2 LDK! 97
2 15 s 1 4:15.05 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- DMP LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4 31
3 17 s 1 4:19.69 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
4 18 s 1 4:20.25 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2019 3 LDK!
5 19 s 1 4:22.66 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
6 20 s 1 4:24.43 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- DMP U20 GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK! 79
7 21 s 1 4:26.78 GRZELKA Cyprian MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0560/19 2019
8 22 s 1 4:29.17 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- MORKA Piotr Z/2520/19 2019
9 23 s 1 4:35.99 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- KOS Kamil Z/1783/18 2019
10 24 s 1 4:36.68 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2019
11 25 s 1 4:38.39 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/0956/18 2019 BEZ
1 1 s 2 3:56.98 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK! 130
2 2 s 2 3:57.64 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS II DMP U20 B.D. Z/2602/15 2019 2 128
3 3 s 2 3:57.73 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
4 4 s 2 3:58.65 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/1194/15 2019 2
5 5 s 2 4:01.03 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
6 6 s 2 4:02.60 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL III LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
7 7 s 2 4:03.51 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2019 2
8 8 s 2 4:04.18 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III DMP LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK! 57
9 9 s 2 4:04.68 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK! 114
10 10 s 2 4:05.87 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
11 11 s 2 4:08.68 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U20 ZP III WALKOWIAK Piotr Z/1273/15 2019 3
12 12 s 2 4:08.99 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2 44
13 13 s 2 4:12.15 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL -- B.D. Z/1863/11 2019 3
14 16 s 2 4:16.54 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.13 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -0.8 I ROLAK Dorota # Z/3197/16 2019 2
2 2 s 1 14.66 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -0.8 II SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 15.86 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -0.8 IV DMP U20 HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2019 2 LDK! 108
4 4 s 1 16.29 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -0.8 IV DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 92
5 5 s 1 16.48 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.8 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2019 4 LDK! 87
Wzwyż M
1 f 1 2.00 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2019 2
2 f 1 1.95 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
3 f 1 1.90 FELSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/4603/15 2019 2 76 116
4 f 1 1.85 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK! 108
Tyczka M
1 f 1 4.60 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
2 f 1 3.80 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2019 2
3 f 1 3.80 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U23 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
4 f 1 3.70 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
5 f 1 3.60 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2019 4
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
W dal M
1 f 1 6.38 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.9 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3 98
2 f 1 6.35 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.8 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4 97
3 f 1 6.33 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +1.8 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
4 f 1 5.77 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2019 BEZ
5 f 1 5.63 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
6 f 1 5.61 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -0.1 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
7 f 1 5.29 WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.2 -- JACYSZYN Lechosław Z/0456/18 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.76 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
2 f 1 15.62 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
3 f 1 14.40 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
4 f 1 14.35 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
5 f 1 14.28 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
6 f 1 11.14 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2019 BEZ
7 f 1 10.86 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2019 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 17.25 GO¬DZIEWICZ Piotr UKS 12 Kalisz 01 U20 WP I MAŁECKI Marcin Z/3653/15 2019 1
2 f 1 13.79 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1
3 f 1 12.09 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
4 f 1 10.84 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.47 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
2 f 1 44.08 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
3 f 1 43.72 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2019 3
4 f 1 43.01 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK! 120
5 f 1 38.83 O¦KIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
6 f 1 37.98 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U18 SL IV DMP U20 B.D. Z/2960/17 2019 3 LDK! 102
7 f 1 37.77 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2019 4
8 f 1 31.52 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK! 80
9 f 1 29.73 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2019 BEZ
10 f 1 28.39 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2019 BEZ
  f 1 NM KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.33 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL II DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1 139
2 f 1 41.84 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2019 2
3 f 1 35.01 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
4 f 1 34.79 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.027097940445 sekund