Białystok 22.06.2014
Mityng wojewódzki
100 m K
1 s 1 12.52 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.2 II B.D. 3
2 s 1 12.57 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.2 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0304/15 2019
3 s 1 13.10 PIOTROWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 95 U20 PD +0.2 III
4 s 1 13.14 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.2 III B.D. 2
5 s 1 13.41 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 99 U16 LU +0.2 IV MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
6 s 1 13.42 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 99 U16 PD +0.2 IV
1 s 2 13.55 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.6 IV B.D. B.D.
2 s 2 13.62 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD -0.6 IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
3 s 2 13.66 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U14 PD -0.6 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2019 2 LDK!
4 s 2 13.69 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -0.6 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/4521/15 2019
6 s 2 14.61 MOJSA Marlena KS Podlasie Białystok 95 U20 PD -0.6 --
200 m K
1 f 1 25.67 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.6 II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0304/15 2019
2 f 1 27.54 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 99 U16 PD +0.6 IV
3 f 1 28.34 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD +0.6 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/4521/15 2019
4 f 1 29.65 MOJSA Marlena KS Podlasie Białystok 95 U20 PD +0.6 --
400 m K
1 s 1 62.52 KUCHARSKA Małgorzata Maria UKS Technik Augustów 98 U18 PD IV
2 s 1 64.47 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
1 s 2 60.86 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ III B.D. # Z/3062/15 2019
2 s 2 61.47 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD III
3 s 2 64.12 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. # Z/1209/14 2019
4 s 2 64.95 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/5015/15 2018 BEZ
5 s 2 69.89 LASZKOWSKA Angelika LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD --
800 m K
1 f 1 2:21.26 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U23 PD III B.D. # 3
2 f 1 2:21.77 MICHAŁOWSKA Daria UKS Technik Augustów 98 U18 PD III
3 f 1 2:22.44 GRABOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
4 f 1 2:23.96 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz # Z/1216/14 2019 2
5 f 1 2:24.65 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2018 4
6 f 1 2:33.96 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD V
7 f 1 2:39.36 MŚCIWUJEWSKA Adriana KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
100 m pł J MŁ K
1 f 1 15.60 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU +0.3 II MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1
2 f 1 17.71 GAJEWSKA Żaneta LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.3 IV
3 f 1 18.73 BRZEŹNICKA Justyna LKS Sprinter Siemiatycze 97 U18 PD +0.3 --
Wzwyż K
1 f 1 1.59 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
2 f 1 1.56 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD III KLESZOWSKI Leszek # BEZ
3 f 1 1.53 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV B.D. B.D. BEZ
4 f 1 1.50 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ IV B.D. B.D.
W dal K
1 f 1 5.46 MODZELEWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD +0.2 II
2 f 1 5.18 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.5 III BOBINSKI Marian # BEZ
3 f 1 5.10 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU 0.0 III MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2
4 f 1 4.96 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ 0.0 IV
5 f 1 4.93 CZARNIECKA Ewelina LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD 0.0 IV
6 f 1 4.86 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +0.7 IV MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
7 f 1 4.61 BRZOZOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD +1.8 --
8 f 1 4.56 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.1 -- KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
9 f 1 4.26 MIKIEWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 01 U14 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # Z/2836/15 2019 2 LDK!
  f 1 NM FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98 U18 PD 0.0 -- B.D. #
Trójskok K
1 f 1 10.74 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.5 IV BOBINSKI Marian # BEZ
2 f 1 10.61 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +0.1 IV MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 14.34 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ I
2 f 1 13.45 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II B.D. 3
3 f 1 12.98 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
Kula (4) K
1 f 1 14.25 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
2 f 1 9.55 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD IV
Dysk (1) K
1 f 1 40.85 ŁAZARSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
2 f 1 37.87 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II B.D. 3
3 f 1 37.06 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
4 f 1 33.35 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD III
5 f 1 31.07 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD IV B.D. BEZ
6 f 1 31.07 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM IV WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
Młot (3) K
1 f 1 37.27 JANKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV
2 f 1 35.67 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok # 98 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. # Z/5175/15 2017
  f 1 NM MATOCHA Magdalena LUKS Atletic Białystok # 00 U16 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/5256/15 2017 4
Młot (4) K
1 f 1 58.08 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok 93 U23 PD I B.D. # 2
2 f 1 46.25 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
Oszczep (500) K
1 f 1 38.06 MAJEWSKA Łucja KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
2 f 1 36.20 BURDAK Wiktoria KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV
3 f 1 34.79 BRZOZOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD IV
4 f 1 34.04 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ IV
5 f 1 33.23 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU IV MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1
6 f 1 28.39 MATYGA Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
Oszczep (600) K
1 f 1 53.61 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
2 f 1 46.61 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
3 f 1 34.89 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD III B.D. BEZ
4 f 1 32.19 ZACNY Karolina UKS Czwórka Białystok 96 U20 PD IV
5 f 1 28.00 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD -- B.D. BEZ
6 f 1 27.02 PACHWICEWICZ Natalia LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD --
100 m M
1 s 1 10.84 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.4 I B.D. B.D. 3
2 s 1 10.97 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU -0.4 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
3 s 1 11.16 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1
4 s 1 11.20 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD -0.4 II
5 s 1 11.29 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.4 II SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/1800/13 2019 1
6 s 1 11.40 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 90 Sen PD -0.4 III B.D. 1
7 s 1 11.50 BARTNOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 94 U23 PD -0.4 III
1 s 2 11.69 KLUZ Gerard KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.1 III #
2 s 2 11.75 ANIOŁKOWSKI Kamil LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD -0.1 III CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/0939/14 2015 BEZ
3 s 2 11.76 KIERSKI Dawid Jarosław UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD -0.1 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0627/12 2014 3
4 s 2 11.98 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -0.1 IV #
5 s 2 12.13 MAZIUK Rafał UKS Czwórka Białystok 97 U18 PD -0.1 IV
6 s 2 12.22 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN -0.1 -- #
  s 3 12.12 BAŃKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -1.1 IV
  s 3 12.16 AMBROZIAK Mariusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -1.1 IV #
  s 3 12.19 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 00 U16 PD -1.1 IV SUPROŃ Jaroslaw Z/2032/15 2019 3
  s 3 13.17 PERKOWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD -1.1 --
200 m M
1 s 1 22.32 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U23 PD +0.6 II B.D. # Z/3483/11 2019
2 s 1 22.40 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 90 Sen PD +0.6 II B.D. 1
3 s 1 22.59 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.6 II KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 s 1 22.96 BARTNOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 94 U23 PD +0.6 III
5 s 1 23.44 KLUZ Gerard KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.6 III #
6 s 1 23.80 ANIOŁKOWSKI Kamil LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD +0.6 IV CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/0939/14 2015 BEZ
1 s 2 23.42 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +1.0 III
2 s 2 23.69 KIERSKI Dawid Jarosław UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +1.0 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0627/12 2014 3
3 s 2 24.82 BAŃKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +1.0 --
4 s 2 25.26 BUJNAROWSKI Seweryn KS Podlasie Białystok 99 U16 PD +1.0 V #
5 s 2 25.39 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +1.0 -- #
6 s 2 27.10 PERKOWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD +1.0 --
400 m M
1 s 1 48.57 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 92 U23 PD II B.D. # Z/3483/11 2019
2 s 1 53.13 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/0849/12 2019 3
3 s 1 53.37 SMÓŁKO Damian KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV #
4 s 1 55.00 LISZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 97 U18 PD --
  s 1 DNF NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 Sen PD -- SIENKIEWICZ Karol Z/2256/11 2018 3
1 s 2 55.71 MIŁOWICKI Adam LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD V #
2 s 2 55.95 ZUJKO Dawid LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD --
3 s 2 56.26 RADŁOWSKI Jakub LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD --
4 s 2 62.64 MIELENIEWSKI Wojciech KS Podlasie Białystok 97 U18 PD --
800 m M
1 f 1 2:00.64 JANUSZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 93 U23 PD III
2 f 1 2:00.68 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD III MYDLARZ Jerzy B.D. # Z/5018/15 2019 3
3 f 1 2:03.48 CZERWIŃSKI Filip KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV
4 f 1 2:06.98 CHOMICZEWSKI Marek KS Podlasie Białystok 94 U23 PD --
110 m pł J MŁ M
1 f 1 15.70 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.5 III SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
2 f 1 16.92 BUJNAROWSKI Seweryn KS Podlasie Białystok 99 U16 PD +0.5 -- #
3 f 1 17.39 GRABOWSKI Krystian KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.5 -- #
  f 1 DNF CZYŻKOWSKI Cezary KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.5 --
110 m pł M (99.1) M
1 f 1 14.53 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.5 II SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
400 m pł J MŁ M
1 f 1 58.69 ROSZKOWSKI Cezary Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD IV
2 f 1 58.97 RUDZIŃSKI Paweł LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV
3 f 1 59.93 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
400 m pł M
1 f 1 57.30 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ III GĄSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
2000 m prz M
1 f 1 6:24.43 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
2 f 1 6:38.08 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV ROSZKO Damian # Z/1078/14 2018 2
Wzwyż M
1 f 1 2.05 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP II
2 f 1 1.95 SIEMIENKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 91 Sen PD II B.D. 3
3 f 1 1.75 CHYLIŃSKI Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD IV KOTOWSKI Bartosz Z/3669/15 2017 BEZ
W dal M
1 f 1 7.10 CIEŚLUKOWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 88 Sen PD +0.1 II
2 f 1 6.75 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U23 PD +0.4 III KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
3 f 1 6.68 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +0.4 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
4 f 1 6.45 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.8 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
5 f 1 6.26 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD +0.4 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
6 f 1 6.18 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.2 IV
7 f 1 5.70 MOLENDA Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD +0.6 --
8 f 1 4.74 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN +1.5 -- #
Trójskok M
1 f 1 12.92 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ +0.9 IV
2 f 1 12.07 KOWALEWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 15.18 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ II #
2 f 1 14.31 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
3 f 1 13.92 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
4 f 1 13.71 ŻERAŃSKI Karol OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III
5 f 1 13.68 ŻUKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
6 f 1 12.87 CZARNOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV #
7 f 1 12.27 ROMANIUK Oskar UKS Czwórka Białystok 97 U18 PD --
Kula (6) M
1 f 1 15.24 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ II
2 f 1 14.08 OLIZAROWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
Kula (7.26) M
1 f 1 17.44 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.54 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
2 f 1 42.05 GIL Marcin KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III #
3 f 1 36.28 CZARNOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV #
4 f 1 30.49 GUTOWSKI Radosław KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.23 OLIZAROWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
2 f 1 40.56 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ III
Dysk (2) M
1 f 1 52.41 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
Młot (5) M
1 f 1 46.72 TYMIŃSKI Mateusz LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV
2 f 1 46.62 ORZEL Michał LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił Z/0955/14 2016 2
3 f 1 42.73 DWORAKOWSKI Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD IV
4 f 1 32.74 GIL Marcin KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -- #
Oszczep (700) M
1 f 1 58.64 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II
2 f 1 49.66 ANUSZKIEWICZ Maciej KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV B.D. #
3 f 1 40.00 WNOROWSKI Krzysztof UKS Czwórka Białystok 97 U18 PD --
4 f 1 35.99 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 97 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 f 1 67.66 OSTAPKOWICZ Damian KS Podlasie Białystok 90 Sen PD I B.D. BEZ
2 f 1 54.12 BĘBENEK Tomasz niest. Warszawa 89 Sen MZ III B.D. 3
3 f 1 45.80 ŻAKOWSKI Patryk UKS Czwórka Białystok 96 U20 PD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6273910999298 sekund