Żary 18.05.2019
Mityng SWISS KRONO Cup Żary [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 2 e 1 8.49 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina # , Z/5561/18 , 2019 5 LDK!
2 3 e 1 8.65 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2019 BEZ
3 6 e 1 8.96 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr LDK!
4 8 e 1 9.02 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK!
5 12 e 1 9.15 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr LDK!
6 20 e 1 10.41 CIPIŃSKA Nadia KS Team Baryła Gorzów 10 U12 LB 0.0 -- B.D. Z/5619/18 2019
1 4 e 2 8.71 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
2 5 e 2 8.73 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina Z/5632/18 2019 BEZ LDK!
3 14 e 2 9.31 MIRECKA Julia niest. Z.Góra 06 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej
4 15 e 2 9.33 NASKRENT Adrianna MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 --
5 19 e 2 10.01 ORŁOWSKA Marta niest. Z.Góra 07 U14 LB 0.0 --
6 21 e 2 10.48 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 09 U12 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina # LDK!
1 1 e 3 8.48 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 06 U14 WP 0.0 -- WEISS Elżbieta Z/2826/19 2019 LDK!
2 9 e 3 9.08 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2019 LDK!
3 10 e 3 9.14 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta BEZ LDK!
4 13 e 3 9.15 NOWICKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian LDK!
1 7 e 4 8.97 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 06 U14 WP 0.0 -- WEISS Elżbieta Z/2828/19 2019 LDK!
2 11 e 4 9.15 FICYGOWSKA Aleksandra MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina Z/5631/18 2019 BEZ LDK!
3 16 e 4 9.35 PIOTROWICZ Jagoda AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian LDK!
4 17 e 4 9.47 DUNDELSKA Maria ZLKL Zielona Góra 06 U14 LB 0.0 -- HASIÓW Tomasz Z/1473/19 2019
5 18 e 4 9.86 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 --
1 f 1 8.56 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina # , Z/5561/18 , 2019 5 LDK!
2 f 1 8.60 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 06 U14 WP 0.0 -- WEISS Elżbieta Z/2826/19 2019 LDK!
3 f 1 8.65 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina Z/5632/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 8.68 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2019 BEZ
5 f 1 8.93 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
6 f 1 9.08 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr LDK!
100 m K
1 2 s 1 13.74 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.6 IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2019 3 LDK!
2 3 s 1 13.84 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -0.6 V WALCZAK Piotr Z/4648/18 2019 5
3 4 s 1 13.91 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP -0.6 V PTAK Krzysztof Z/5045/18 2019 5
4 5 s 1 14.04 OLEJNICZAK Wiktoria MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04 U16 LB -0.6 V KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1439/19 , 2019 LDK!
5 11 s 1 14.68 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -0.6 -- WALCZAK Piotr Z/1101/19 2019
1 6 s 2 14.47 MASIEL Maja ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB +0.2 V KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/1489/19 2019
2 8 s 2 14.48 SEREMAK Sandra MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.2 V WISZ Mateusz Z/4731/17 2019 LDK!
3 9 s 2 14.57 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB +0.2 -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2019 5 LDK!
4 12 s 2 14.70 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB +0.2 -- WALCZAK Piotr Z/1100/19 2019 BEZ LDK!
5 13 s 2 14.87 DYBAŚ Dominika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +0.2 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3379/18 2019 BEZ
1 1 s 3 13.53 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.6 IV WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK!
2 7 s 3 14.47 PEMPERA Julia UMKS Iskra Wolsztyn 05 U16 WP +1.6 V B.D. Z/2825/19 2019 LDK!
3 10 s 3 14.65 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB +1.6 --
4 14 s 3 14.95 JACKOWSKA Hanna ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +1.6 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław 5
5 15 s 3 15.02 JAROCIŃSKA Hanna MKL 12 Jelenia Góra 05 U16 DS +1.6 -- PRZEORSKI Marek Z/1995/19 2019 LDK!
6 16 s 3 16.33 MATUSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +1.6 -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3256/19 2019
1 1 e 1 12.26 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.6 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 7 e 1 13.37 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U18 LB +1.6 IV WISZ Dariusz Z/0517/17 2019 2 LDK!
3 9 e 1 13.57 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.6 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
4 10 e 1 13.73 ZAMBRANO OJEDA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.6 IV WALCZAK Piotr Z/4829/18 2019 BEZ
5 17 e 1 15.48 DŁUGOSZ Wiktoria GZSN START Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.6 --
1 11 e 2 13.88 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -1.7 -- CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK!
2 13 e 2 13.97 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -1.7 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2019 3
3 14 e 2 14.02 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB -1.7 -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK!
1 3 e 3 12.64 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -1.9 II DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK! 128
2 6 e 3 13.34 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD -1.9 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3
3 8 e 3 13.49 GAWROŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 02 U18 LB -1.9 IV DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/1649/16 2019 3 LDK! 92
4 15 e 3 14.13 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 02 U18 LB -1.9 -- WISZ Dariusz Z/0497/16 2019 BEZ LDK!
1 2 e 4 12.57 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -2.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
2 4 e 4 13.21 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -2.2 IV KNULL Mariusz Z/2239/19 2019
3 5 e 4 13.33 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -2.2 IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
4 12 e 4 13.94 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 02 U18 DS -2.2 -- BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2019 BEZ LDK!
5 16 e 4 14.70 KRZEMIEŃ Alicja MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -2.2 -- KORDASIEWICZ Damian Z/3622/19 2019
1 f 1 12.21 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.3 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 f 1 12.49 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -0.3 II DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK! 134
3 f 1 12.55 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -0.3 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
4 f 1 12.96 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.3 III KNULL Mariusz Z/2239/19 2019
5 f 1 13.21 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U20 LD -0.3 IV KUCZKOWSKI Piotr Z/2048/15 2019 3
6 f 1 13.24 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -0.3 IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.20 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB I DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0863/17 2019 2 LDK! 147
2 2 s 1 56.83 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II DMP U20 PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2 141
600 m K
1 1 s 1 1:42.89 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 04 U16 WP III B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:46.75 CHOROSTKOWSKA Zofia MKST Astra Nowa Sól 04 U16 LB V BIESIADA Ryszard Z/0804/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:48.49 MEJZA Zofia ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/2462/19 2019
4 4 s 1 1:52.40 SYPNIEWSKA Zuzanna ULKS Sprinter Zielona Góra 05 U16 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1710/19 2019 BEZ
5 5 s 1 1:52.91 SZCZOTKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1448/19 , 2019 LDK!
6 6 s 1 1:55.14 BARTCZAK Alicja MLLKS BiegamBoLubię Gubin 05 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1430/19 , 2019 LDK!
7 9 s 1 2:00.03 KLUCZYCKA Julia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1434/19 , 2019 LDK!
8 11 s 1 2:02.43 MEJZA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/2461/19 2019
1 7 s 2 1:55.51 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 04 U16 LB -- MISJAN Rafał B.D. Z/0808/18, Z/4764/19 2019, 2019
2 8 s 2 1:58.12 RYBAK Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/1100/19 2019 BEZ LDK!
3 10 s 2 2:01.96 MAKOŚ Marta KS Team Baryła Gorzów 04 U16 LB -- B.D. Z/2246/19 2019
4 12 s 2 2:04.48 DŁUGOSZ Wiktoria GZSN START Gorzów Wlkp. 02 U18 LB --
5 13 s 2 2:08.64 WYRWIŃSKA Ewa LLKS Osowa Sień 05 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1224/19 2019
6 14 s 2 2:13.79 ŚWIĄTEK Julia KS Team Baryła Gorzów 04 U16 LB -- B.D. Z/3661/19 2019
1 1 s 3 1:47.92 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 06 U14 DS V BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:53.13 KARBOWIAK Dominika MLLKS BiegamBoLubię Gubin 06 U14 LB -- BRZEZIŃSKA Małgorzata LDK!
3 3 s 3 1:54.50 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 08 U12 LB -- SENDEREK Żaklina Z/5563/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 3 1:57.07 BULDYK Zuzanna ULKS Sprinter Zielona Góra 06 U14 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/3594/19 2019
5 5 s 3 1:58.72 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 06 U14 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2019 BEZ LDK!
6 6 s 3 2:02.79 SAMEK Alicja ZLKL Zielona Góra 07 U14 LB -- B.D.
7 7 s 3 2:04.50 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 07 U14 LB -- WALCZAK Piotr LDK!
8 9 s 3 2:07.13 GIERCZAK Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB -- WALCZAK Piotr LDK!
9 12 s 3 2:08.49 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 07 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz BEZ LDK!
1 8 s 4 2:07.06 SAWICKA Amelia niest. Wrocław 08 U12 DS --
2 10 s 4 2:07.87 SZMYTKIEWICZ Debora KS Team Baryła Gorzów 07 U14 LB -- MISJAN Rafał Z/0810/18 2019 BEZ
3 11 s 4 2:07.88 RYNKIEWICZ Zofia KS Team Baryła Gorzów 09 U12 LB -- MISJAN Rafał Z/0813/18 2019 BEZ
4 13 s 4 2:14.52 PIĄTKOWSKA Emilia KS Team Baryła Gorzów 08 U12 LB -- B.D. Z/4651/18 2019
5 14 s 4 2:16.67 KORZENIEWSKA Jagoda KS Team Baryła Gorzów 09 U12 LB -- MISJAN Rafał Z/0812/18 2019
1500 m K
1 1 s 1 4:34.22 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów 96 Sen LB II B.D. Z/3914/16 2019 1
2 2 s 1 4:47.50 MŁYNARCZYK Liliana MKST Astra Nowa Sól 03 U18 LB III BIESIADA Ryszard Z/0444/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 5:00.48 ŚCISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1198/17 2019 3
4 4 s 1 5:02.25 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/1352/18 2019 3
5 5 s 1 5:09.47 BEREŚNIEWICZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB IV WESOŁEK Krzysztof Z/3372/16 2019 4
6 6 s 1 5:19.81 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 5:28.59 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -- URBATZKA Natalia Z/0248/17 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 5:40.98 CHRÓŚCIEL Kornelia MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0568/16 2019 3 LDK!
9 9 s 1 5:49.38 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 03 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2019 5
3000 m K
12 s 1 14:29.35 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 07 U14 LB -- KOŁACZ Dariusz BEZ LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.73 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04 U16 LB -2.6 III WISZ Dariusz Z/4678/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 12.96 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB -2.6 III WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2019 4 LDK!
3 7 s 1 18.56 RÓŻAŃSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U16 LB -2.6 -- WALCZAK Piotr Z/1101/19 2019
1 3 s 2 14.81 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 06 U14 WP +1.4 -- WEISS Elżbieta Z/2826/19 2019 LDK!
2 4 s 2 15.24 DZIADEK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +1.4 -- WALCZAK Piotr Z/4648/18 2019 5
3 5 s 2 16.76 KULUS Daria UMKS Iskra Wolsztyn 06 U14 WP +1.4 -- WEISS Elżbieta Z/2828/19 2019 LDK!
4 6 s 2 17.73 LENCKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +1.4 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5303/18 , 2019 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.91 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB -1.0 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 15.17 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS -1.0 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 15.24 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB -1.0 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2019 2 LDK!
4 4 s 1 15.52 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -1.0 II DMP U20 PAPUGA Sebastian # Z/0727/17 2019 2 LDK! 128
5 5 s 1 15.82 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -1.0 III SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
1 6 s 2 16.13 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -2.0 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2
2 7 s 2 16.27 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -2.0 III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK! 114
3 8 s 2 16.54 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -2.0 III DMP U20 SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK! 108
4 10 s 2 17.23 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS -2.0 IV CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
  s 2 DNF MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -2.0 -- WOŹNIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2019 3 LDK!
1 9 s 3 16.60 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 02 U18 DS -2.7 III BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2019 4 LDK!
2 11 s 3 17.25 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -2.7 IV WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK!
3 12 s 3 19.14 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 03 U18 DS -2.7 -- BIELAWA Przemysław Z/3482/17 2019 BEZ LDK!
4 13 s 3 19.59 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 02 U18 DS -2.7 -- BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2019 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.71 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -0.4 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 126
2 2 s 1 15.85 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS -0.4 III DMP U20 BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 123
3 3 s 1 18.39 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -0.4 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
4x100 m K
1 1 s 1 49.26 MAKAROWSKA Maja
WAWROWSKA Emilia
TARNOWSKA Nikola
GÓRECZNA Julia
MLKS Sokół Lubin 02
03
02
03
U18 DOL -- KNULL Mariusz
KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz
KNULL Mariusz KNULL Mariusz
KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej
Z/2239/19
, Z/0325/17
Z/1663/16
, Z/1924/17
2019
, 2019
2019
, 2019

3
2
2
2 2 s 1 51.41 CARUK Anna
PAWŁOW Nina
KWIATKOWSKA Adrianna
MISTOŃ Zuzanna
MLKS Agros Żary 03
02
02
02
U18 LBU -- WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
WISZ Dariusz
Z/0517/17
Z/0485/16
Z/0494/16
Z/0441/16
2019
2019
2019
2019
2
2
3
2
Wzwyż K
1 f 1 1.72 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS I PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1.62 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2019 4 121
3 f 1 1.62 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB II CZERNIK Edward CZERNIK Edward , Z/0910/16 , 2019 LDK!
3 f 1 1.62 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB II WISZ Dariusz Z/0494/16 2019 3 LDK!
5 f 1 1.62 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB II WISZ Mateusz Z/0495/16 2019 2 LDK!
6 f 1 1.56 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 03 U18 LB III CZERNIK Edward Z/2111/17 2019 5
7 f 1 1.56 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/3623/17 2019 4 LDK!
8 f 1 1.53 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/0331/16 2019 2
9 f 1 1.50 KULUS Matylda UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3054/16 2019 2
10 f 1 1.45 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/6529/15 2019 4
1 f 2 1.56 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 04 U16 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2019 5 LDK!
2 f 2 1.35 FALINSKA Lena MLKS Agros Żary 05 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/2722/19 2019 LDK!
2 f 2 1.35 LENCKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5303/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 2 1.20 SZULAK Izabela MLKS Agros Żary 05 U16 LB -- WISZ Dariusz # Z/2302/19 2019
W dal K
1 f 1 5.37 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.6 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
2 f 1 5.14 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.7 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
3 f 1 5.11 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS +1.0 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK!
4 f 1 5.10 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +2.3 III KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2019 3 LDK!
5 f 1 5.10 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +2.2 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
6 f 1 4.89 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +1.3 IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
7 f 1 4.80 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U18 LB -0.1 IV WISZ Dariusz Z/0516/17 2019 4 LDK!
8 f 1 4.61 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U20 LB +2.0 -- WISZ Mateusz Z/1910/15 2019 3 LDK!
9 f 1 4.51 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.4 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2019 3
10 f 1 4.41 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.1 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/0331/16 2019 2
11 f 1 3.53 JACKOWSKA Hanna ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +1.9 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław 5
12 f 1 3.44 MATUSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -0.9 -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3256/19 2019
  f 1 NM JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS 0.0 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.75 CYMBALISTA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/3362/18 2019 BEZ
2 f 1 4.43 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz BEZ LDK!
3 f 1 4.37 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr LDK!
4 f 1 4.31 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta BEZ LDK!
5 f 1 4.28 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina Z/5632/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.24 PIOTROWICZ Jagoda AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian LDK!
7 f 1 4.19 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 06 U14 WP 0.0 -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2019 BEZ
8 f 1 4.18 NOWICKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian LDK!
9 f 1 4.17 MIRECKA Julia niest. Z.Góra 06 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej
10 f 1 4.14 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr LDK!
11 f 1 4.14 PASTOR Karolina AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4075/19 2019 LDK!
12 f 1 4.05 KWIATEK Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 06 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/1575/19 2019 LDK!
13 f 1 3.95 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 --
14 f 1 3.85 FICYGOWSKA Aleksandra MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina Z/5631/18 2019 BEZ LDK!
15 f 1 3.80 ORŁOWSKA Marta niest. Z.Góra 07 U14 LB 0.0 --
16 f 1 3.49 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina # , Z/5561/18 , 2019 5 LDK!
17 f 1 3.17 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 09 U12 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina # LDK!
  f 1 NM TUTKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 06 U14 LB 0.0 -- SASKA Tomasz Z/3423/19 2019
Kula (3) K
1 f 1 13.91 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB II KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
2 f 1 12.37 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS III DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK! 112
3 f 1 12.37 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
4 f 1 11.99 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88 108
5 f 1 11.64 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB III BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
6 f 1 11.59 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5
7 f 1 10.56 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2019 BEZ
8 f 1 10.08 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2019 4
9 f 1 10.01 BARTKOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/3053/16 2019 3
10 f 1 9.36 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6529/15 2019 4
11 f 1 8.86 CZERNIAK Julia UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4825/19 2019
12 f 1 8.36 MIŚKIEWICZ Klaudia UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -- SZPIGUN Zenon #
1 f 2 9.36 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2019 5
2 f 2 9.35 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05 U16 LB V KORSAK Przemysław Z/4729/17 2019 4 LDK!
3 f 2 9.33 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 05 U16 LB V SENDEREK Żaklina KORSAK Przemysław , Z/2164/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 2 7.79 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 96 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew BEZ
5 f 2 7.19 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB -- KOWALSKI Zenon Z/5735/18 2019 BEZ
6 f 2 6.47 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 06 U14 LB -- B.D. # Z/3557/17 2019 BEZ LDK!
7 f 2 6.25 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 05 U16 LB -- CZERNIK Edward Z/3556/17 2019 BEZ LDK!
8 f 2 5.61 ROSŁANOWSKA Izabela MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 06 U14 LB -- B.D. Z/1222/19 2019 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.36 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
2 f 1 11.06 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
3 f 1 10.68 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2019 3 115
4 f 1 8.28 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
5 f 1 8.19 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
6 f 1 5.89 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.93 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05 U16 LB IV KORSAK Przemysław Z/4729/17 2019 4 LDK!
2 f 1 26.07 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/1592/18 2019 4
3 f 1 23.94 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2019 4
4 f 1 23.44 ŚLIWIŃSKA Renata GZSN START Gorzów Wlkp. 96 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew BEZ
5 f 1 20.65 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 05 U16 LB -- SENDEREK Żaklina KORSAK Przemysław , Z/2164/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 20.27 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 06 U14 LB -- B.D. # Z/3557/17 2019 BEZ LDK!
7 f 1 19.35 ZMACZYŃSKA Oliwia MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04 U16 LB -- BRZEZIŃSKA Małgorzata Z/1444/19 2019 LDK!
8 f 1 18.46 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 06 U14 LB --
9 f 1 16.00 DOBRZYŃSKA Dominika LKS Lubusz Słubice 05 U16 LB -- CZERNIK Edward Z/3556/17 2019 BEZ LDK!
10 f 1 13.60 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB -- KOWALSKI Zenon Z/5735/18 2019 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 49.43 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
2 f 1 38.56 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
3 f 1 36.04 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2019 2 LDK!
4 f 1 33.15 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2019 3
5 f 1 31.23 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK! 103
6 f 1 28.99 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/1040/16 2019 4 LDK! 95
7 f 1 25.51 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2019 4
8 f 1 25.24 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88
9 f 1 25.11 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2019 BEZ
10 f 1 23.47 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB -- BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2019 3
11 f 1 20.91 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK!
12 f 1 14.77 CZERNIAK Julia UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4825/19 2019
  f 1 NM PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 41.81 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP III CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2019 3
2 f 1 35.56 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2019 4 82
3 f 1 35.22 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV ŻUROWSKI Mariusz WALCZAK Jerzy , Z/1069/17 , 2019 5 LDK!
4 f 1 33.68 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/6529/15 2019 4 78
5 f 1 29.78 OLSZEWSKA Aga UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/4203/18 2019 BEZ
6 f 1 26.59 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB -- KOWALSKI Zenon Z/5735/18 2019 BEZ
7 f 1 25.99 RABSKA Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2787/18 2019 4
8 f 1 24.49 GRĄZKA Kornelia ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2019 5
9 f 1 23.24 OLSZEWSKA Martyna UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/4204/18 2019 BEZ
10 f 1 19.31 KOZŁOWSKA Gabriela ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -- WALCZAK Jerzy WALCZAK Jerzy , Z/4578/17 , 2019 BEZ LDK!
Młot (4) K
1 f 1 41.03 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB III DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2019 1 124
2 f 1 37.27 SKORUPIŃSKA Marta UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP III CZARNECKI Mateusz Z/3104/15 2019 3
3 f 1 34.21 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2019 3
4 f 1 26.07 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3025/16 2019 4
60 m M
1 1 e 1 7.98 BRYL Fabian AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian LDK!
2 2 e 1 8.30 KOŁA Kamil ULKS Sprinter Zielona Góra 06 U14 LB 0.0 -- B.D. Z/3593/19 2019
3 3 e 1 8.34 ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/1916/19 2019 LDK!
4 4 e 1 8.76 WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól 07 U14 LB 0.0 -- CEGIEŁKA Grzegorz CEGIEŁKA Grzegorz , Z/5564/18 , 2019 BEZ LDK!
5 5 e 1 9.35 KACIEJA Hubert niest. Z.Góra 07 U14 LB 0.0 --
1 6 e 2 9.78 STANKIEWICZ Szymon MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 --
2 7 e 2 10.39 BOROWIEC Patryk MLKS Agros Żary 10 U12 LB 0.0 --
1 f 1 8.04 BRYL Fabian AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian LDK!
2 f 1 8.32 KOŁA Kamil ULKS Sprinter Zielona Góra 06 U14 LB 0.0 -- B.D. Z/3593/19 2019
3 f 1 8.39 ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/1916/19 2019 LDK!
4 f 1 8.80 WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól 07 U14 LB 0.0 -- CEGIEŁKA Grzegorz CEGIEŁKA Grzegorz , Z/5564/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 9.77 STANKIEWICZ Szymon MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 --
100 m M
1 1 s 1 11.71 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.7 III HOFFMAN Wioletta WISZ Dariusz , Z/1030/18 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 11.77 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP -0.7 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4
3 3 s 1 12.09 WAWRZYNIAK Piotr LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB -0.7 IV NOGA Grzegorz Z/1969/18 2019 4
4 4 s 1 12.18 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -0.7 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3111/18 2019 5
5 5 s 1 12.21 ROMBALSKI Maksymilian MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.7 V SENDEREK Żaklina WISZ Mateusz , Z/4697/17 , 2019 BEZ LDK!
1 6 s 2 12.37 TOPOROWSKI Szymon MLKS Agros Żary 04 U16 LB -3.0 V WISZ Mateusz Z/4746/17 2019 5 LDK!
2 7 s 2 12.45 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -3.0 V WALCZAK Piotr Z/4022/18 2019 4
3 10 s 2 12.69 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 04 U16 LB -3.0 V WISZ Dariusz # Z/2303/19 2019 LDK!
1 8 s 3 12.53 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 04 U16 LB -2.1 V WISZ Dariusz Z/2165/18 2019 5 LDK!
2 12 s 3 12.86 FURGA Sebastian MLKS Agros Żary 04 U16 LB -2.1 -- WISZ Mateusz Z/4685/17 2019 BEZ LDK!
3 14 s 3 13.35 KORZENIAK Michał ZLKL Zielona Góra 07 U14 LB -2.1 -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3445/19 2019
4 16 s 3 13.58 FOŁTYN Damian MLKS Agros Żary 05 U16 LB -2.1 -- B.D. Z/1917/19 2019 LDK!
1 9 s 4 12.56 MAC Szymon MLKS Agros Żary # 05 U16 LB -1.3 V WISZ Dariusz Z/3656/19 2019 LDK!
2 11 s 4 12.71 MOŻDŻEŃ Dominik ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -1.3 V KAMIŃSKI Bartosz Z/3229/19 2019
3 13 s 4 13.34 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -1.3 -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3657/19 2019
4 15 s 4 13.43 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB -1.3 -- HASIÓW Tomasz Z/1474/19 2019
1 19 e 1 12.47 PIETRUCHA Mariusz GZSN START Gorzów Wlkp. 91 Sen LB -1.3 -- LEWKOWICZ Zbigniew BEZ
2 23 e 1 12.91 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 97 U23 LB -1.3 -- LEWKOWICZ Zbigniew BEZ
3 26 e 1 13.57 KANIA Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 94 Sen LB -1.3 --
4 27 e 1 14.58 KWIATKOWSKI Karol GZSN START Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -1.3 --
1 2 e 2 11.02 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP 0.0 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
2 7 e 2 11.51 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB 0.0 III CZERNIK Edward Z/2872/16 2019
3 8 e 2 11.69 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB 0.0 III SASKA Tomasz Z/5773/15 2019 3
4 15 e 2 12.19 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB 0.0 IV WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ
1 3 e 3 11.03 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U23 DS -0.6 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2019 M
2 5 e 3 11.35 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -0.6 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2
3 9 e 3 11.78 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -0.6 IV PAPUGA Sebastian # Z/0728/17 2019 2 LDK!
1 4 e 4 11.31 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -0.3 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
2 6 e 4 11.37 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -0.3 III KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK!
3 14 e 4 12.08 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -0.3 IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/3631/19 2019
4 21 e 4 12.57 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -0.3 -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
1 1 e 5 10.63 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -0.5 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 11 e 5 11.96 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.5 IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/2868/17 2019 4
3 13 e 5 12.06 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -0.5 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
4 17 e 5 12.23 OGIEŁŁO Olaf AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -0.5 -- PAPUGA Sebastian Z/3791/19 2019
5 20 e 5 12.51 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 01 U20 LB -0.5 -- SKORUPA Krzysztof Z/0566/16 2019 4
6 22 e 5 12.58 TEPER Patryk MKS Piast Głogów 02 U18 DS -0.5 -- BIELAWA Przemysław Z/3993/18 2019 BEZ
1 10 e 6 11.79 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS -1.5 IV DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5 96
2 12 e 6 12.01 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -1.5 IV SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
3 16 e 6 12.23 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -1.5 -- WALCZAK Piotr Z/4830/18 2019 BEZ
4 18 e 6 12.39 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -1.5 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
5 24 e 6 13.02 ZABAWA Dominik MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS -1.5 -- PRZEORSKI Marek Z/0724/17 2019 BEZ LDK!
6 25 e 6 13.53 ZBORALSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -1.5 -- SZPIGUN Zenon BEZ
1 e 7 11.72 MARIASZ Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 03 U18 LB -2.1 III HUDYMA Grzegorz Z/0673/17 2019 3
2 e 7 11.72 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -2.1 III BOK Aleksandra Z/1859/19 2019 4
3 e 7 12.72 PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -2.1 -- LEWKOWICZ Zbigniew BEZ
1 f 1 10.74 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -1.7 I WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 f 1 10.95 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -1.7 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
3 f 1 11.38 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -1.7 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2
4 f 1 11.43 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -1.7 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
5 f 1 11.45 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -1.7 III KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK!
  f 1 DNF SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U23 DS -1.7 -- PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2019 M
300 m M
1 1 s 1 34.70 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław 99 U23 DS -- LISOWSKI Józef Z/0509/15 2019
2 2 s 1 36.95 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/5773/15 2019 3
3 3 s 1 37.32 SOŁTYSIAK Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U20 LB -- SASKA Tomasz Z/0233/19 2019
600 m M
1 3 s 1 1:33.92 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/4695/17 2019 3 LDK!
2 4 s 1 1:34.11 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 05 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5315/18 2019 BEZ
3 5 s 1 1:35.48 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 05 U16 LB V PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2019 4 LDK!
4 6 s 1 1:38.02 WIT Michał MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 04 U16 LB V GÓRA Ireneusz Z/2163/18 2019 5 LDK!
5 7 s 1 1:38.73 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 04 U16 LB V WISZ Mateusz Z/4688/17 2019 BEZ LDK!
6 s 1 1:42.27 DUBERT Jakub MLLKS BiegamBoLubię Gubin 05 U16 LB -- KWAPICH Roman Z/1431/19 2019 LDK!
7 11 s 1 1:42.81 MAKOWSKI Wojciech UKS Maszewiak Maszewo 05 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4015/18 2019 BEZ LDK!
8 14 s 1 1:47.46 SIWEK Jan MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/4690/17 2019 BEZ LDK!
9 16 s 1 1:53.63 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 05 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2019
1 1 s 2 1:23.44 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 Sen LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/4077/11 2019 2
2 2 s 2 1:24.43 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2019 3
3 8 s 2 1:38.79 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB V KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3111/18 2019 5
4 9 s 2 1:39.31 MALINOWSKI Emil MKST Astra Nowa Sól 05 U16 LB V BIESIADA Ryszard Z/3461/18 2019 BEZ LDK!
5 10 s 2 1:40.02 TEPPER Daniel UKS Maszewiak Maszewo 04 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/4017/18 2019 BEZ LDK!
6 12 s 2 1:44.26 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 97 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew BEZ
7 13 s 2 1:44.58 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4694/17 , 2019 BEZ LDK!
8 15 s 2 1:48.71 SIEMIANOWSKI Jakub UKS Maszewiak Maszewo 04 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1905/18 2019 BEZ LDK!
9 s 2 1:50.51 JAKUBOWSKI Maciej MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04 U16 LB -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1432/19 , 2019 LDK!
1 s 3 1:42.97 HETMAŃCZYK Dorian UKS Maszewiak Maszewo 06 U14 LB -- B.D. Z/4018/18 2019 BEZ LDK!
2 s 3 1:43.78 PIĄTEK Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew BEZ
3 s 3 1:52.39 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06 U14 LB -- KOZIEŁ Marek B.D. , Z/3809/18 , 2019 BEZ LDK!
4 s 3 1:54.65 GLAPA Piotr MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 08 U12 LB --
5 s 3 2:00.22 STĘŻYCKI Miłosz MLKS Agros Żary 06 U14 LB -- ŁABUL Wioletta B.D. , Z/2723/19 , 2019 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:00.49 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB III DMP U20 DRACZYŃSKI Adam # Z/1234/18 2019 4 104
2 2 s 1 2:01.08 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3
3 3 s 1 2:01.97 ŁAZARCZYK Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U18 LB III DMP U20 MAŁECKI Leszek Z/3741/17 2019 97
4 4 s 1 2:08.99 RATMAN Filip MLKS Agros Żary 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/2988/16 2019 4
5 9 s 1 2:22.39 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0492/15 2019 BEZ
  s 1 DNF KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/2711/15 2019 3
1 5 s 2 2:09.64 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U23 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2019 3
2 6 s 2 2:09.84 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0527/17 2019 4 LDK!
3 7 s 2 2:15.79 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Marek , Z/0462/17 , 2019 5 LDK!
4 8 s 2 2:20.80 SZYMAŃSKI Jan UKS Maszewiak Maszewo 03 U18 LB -- NOGA Grzegorz MUCHOWSKI Michał , Z/1903/18 , 2018 4 LDK!
5 10 s 2 2:32.57 KANIA Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 94 Sen LB --
1500 m M
1 1 s 1 4:05.67 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2019 3
2 2 s 1 4:07.33 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3
3 3 s 1 4:12.97 MEGER Michał ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1659/15 2019 3
4 4 s 1 4:16.41 SUSZCZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 96 Sen LB -- WALCZAK Piotr Z/0787/13 2019
5 5 s 1 4:16.42 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2019 3
6 6 s 1 4:17.87 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97 U23 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0439/13 2019 BEZ
7 7 s 1 4:19.51 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/1911/15 2019 3 LDK!
8 8 s 1 4:21.13 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2019 3
9 9 s 1 4:36.22 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 03 U18 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2019 5 LDK!
10 10 s 1 4:41.10 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2019 5
11 11 s 1 4:57.93 WAWRZYKOWSKI Łukasz MKST Astra Nowa Sól 01 U20 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0571/16 2019 4
  s 1 DNF MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
3000 m M
1 s 1 9:27.22 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
2 s 1 9:40.50 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97 U23 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0439/13 2019 BEZ
4 s 1 9:59.96 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań 94 Sen WP --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.67 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB -1.3 II KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 17.35 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04 U16 LB -1.3 IV KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1436/19 , 2019 LDK!
3 3 s 1 18.54 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -1.3 -- WALCZAK Piotr Z/4022/18 2019 4
4 4 s 1 20.09 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 05 U16 WP -1.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.96 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -1.5 II DMP U20 WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK! 131
2 2 s 1 15.02 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -1.5 III DMP U20 KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2019 2 LDK! 129
3 7 s 1 17.06 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -1.5 -- KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK!
4 8 s 1 17.06 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -1.5 -- WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5
5 9 s 1 17.26 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U18 LB -1.5 -- WISZ Dariusz Z/0720/17 2019 2 LDK!
1 6 s 2 16.62 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS -2.3 -- URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
2 11 s 2 20.25 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -2.3 -- PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
3 12 s 2 20.65 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -2.3 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ
1 3 s 3 15.95 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -0.7 IV KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
2 4 s 3 16.24 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U18 LB -0.7 IV PAPUGA Sebastian # Z/0728/17 2019 2 LDK!
3 5 s 3 16.59 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -0.7 -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2019 3 LDK!
4 10 s 3 19.89 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -0.7 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/3467/17 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.10 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB -1.7 II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2019 2 138
2 2 s 1 15.32 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -1.7 II SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
3 3 s 1 15.49 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -1.7 II PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
4 4 s 1 15.61 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -1.7 II DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 126
5 5 s 1 16.52 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -1.7 IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
6 6 s 1 17.66 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -1.7 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
4x100 m M
1 1 s 1 43.96 WĘGRZYN Jakub
GRUZD Wiktor
KORDASIEWICZ Filip
ROJSZCZYK Szymon
MKS Osa Zgorzelec 02
02
02
02
U18 DOL -- WOCHNA Robert
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian
Z/1036/16
Z/2442/16
Z/3471/16
, Z/2321/16
2019
2019
2019
, 2019
2
2
4
2
2 2 s 1 47.24 MAC Szymon
PŁOSZAJSKI Norbert
ROMBALSKI Maksymilian
JUNG Marcin
MLKS Agros Żary 05
04
04
04
U16 LBU -- WISZ Dariusz
HOFFMAN Wioletta WISZ Dariusz
SENDEREK Żaklina WISZ Mateusz
KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz
Z/3656/19
, Z/1030/18
, Z/4697/17
, Z/4684/17
2019
, 2019
, 2019
, 2019

4
BEZ
4
3 3 s 1 47.32 KOSTRZYŃSKI Oskar
BRUDŁO Wiktor
SZUSTAK Jakub
KRZYŚKÓW Jakub
ZLKL Zielona Góra 02
03
03
02
U18 LBU -- MACIEJEWSKI Andrzej
MACIEJEWSKI Andrzej
WALCZAK Jerzy
WALCZAK Jerzy
Z/2868/17
Z/3631/19
Z/5521/18
Z/5575/18
2019
2019
2019
2019
4

5
BEZ
4 4 s 1 47.70 GIERULA Kamil
PALIGA Michał
KOZIŃSKI Konstanty
RADZIMSKI Filip
MLKS Agros Żary 03
03
03
03
U18 LBU -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz
WISZ Dariusz WISZ Dariusz
ŁABUL Wioletta
WISZ Dariusz
, Z/5308/18
, Z/0526/17
Z/0521/17
Z/0720/17
, 2019
, 2019
2019
2019
5
4
5
2
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2 125
2 f 1 1.95 OSTROWSKI Norbert AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB II DMP U20 ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5776/15 2019 3 125
3 f 1 1.95 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB II CZERNIK Edward Z/1216/17 2019
4 f 1 1.85 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
5 f 1 1.85 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS III DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
6 f 1 1.75 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2019 4 LDK! 90
7 f 1 1.75 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2019 3 LDK!
8 f 1 1.65 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
W dal M
1 f 1 6.76 WYRWAS Krzysztof LKS Lubusz Słubice 01 U20 LB +1.3 III CZERNIK Edward Z/2872/16 2019
2 f 1 6.32 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +1.0 III DMP U20 MACIEJEWSKI Andrzej Z/2868/17 2019 4 95
3 f 1 6.09 BRUDŁO Wiktor ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -0.2 IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/3631/19 2019
4 f 1 5.59 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS +0.7 -- PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
5 f 1 5.45 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.1 -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ
6 f 1 5.41 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U20 LB -0.2 -- SKORUPA Joanna WISZ Mateusz , Z/2989/16 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 5.40 ZBORALSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB +1.3 -- SZPIGUN Zenon BEZ
8 f 1 5.35 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +1.1 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
9 f 1 5.32 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ
10 f 1 5.29 SZUSTAK Jakub ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +0.1 -- DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5521/18 2019 5 60
11 f 1 4.90 TEPER Patryk MKS Piast Głogów 02 U18 DS +1.3 -- BIELAWA Przemysław Z/3993/18 2019 BEZ
12 f 1 4.06 GAWŁOWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB +2.7 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/3467/17 2019 BEZ
13 f 1 3.97 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.2 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2019 4 LDK!
1 f 2 5.55 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.5 -- WISZ Mateusz Z/0787/19 2019 BEZ LDK!
2 f 2 5.52 MACIOŁEK Kamil MLLKS BiegamBoLubię Gubin 04 U16 LB +0.3 -- KACZMAREK Adam KWAPICH Roman , Z/1436/19 , 2019 LDK!
3 f 2 5.17 SUDA Orian LLKS Osowa Sień 05 U16 LB +0.8 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2384/19 2019
4 f 2 5.08 MOŻDŻEŃ Dominik ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +1.5 -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3229/19 2019
5 f 2 5.05 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +2.1 -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3657/19 2019
6 f 2 5.02 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.1 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta WISZ Dariusz , Z/4692/17 , 2019 BEZ LDK!
7 f 2 5.01 ZIELIŃSKI Wiktor MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.1 -- WISZ Dariusz # Z/2303/19 2019 LDK!
8 f 2 4.66 HASIÓW Szymon ZLKL Zielona Góra 05 U16 LB +0.4 -- HASIÓW Tomasz Z/1474/19 2019
W dal strefa M
1 f 1 4.77 KOŁA Kamil ULKS Sprinter Zielona Góra 06 U14 LB 0.0 -- B.D. Z/3593/19 2019
2 f 1 4.76 KORZENIAK Michał ZLKL Zielona Góra 07 U14 LB 0.0 -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3445/19 2019
3 f 1 4.75 WOŹNIAK Marcel MKST Astra Nowa Sól 07 U14 LB 0.0 -- CEGIEŁKA Grzegorz CEGIEŁKA Grzegorz , Z/5564/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 4.66 ALBINOWSKI Aleksander MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/1916/19 2019 LDK!
5 f 1 3.94 KACIEJA Hubert niest. Z.Góra 07 U14 LB 0.0 --
6 f 1 3.55 STANKIEWICZ Szymon MLKS Agros Żary 07 U14 LB 0.0 --
7 f 1 3.02 BOROWIEC Patryk MLKS Agros Żary 10 U12 LB 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 16.99 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK! 137
2 f 1 16.45 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
3 f 1 11.55 KRZYŚKÓW Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5575/18 2019 BEZ
4 f 1 11.45 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB -- HASIÓW Tomasz Z/1235/18 2019 4
5 f 1 11.23 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK!
6 f 1 11.22 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK! 78
7 f 1 9.86 FRANCUG Oskar UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4826/19 2019
8 f 1 8.39 KORCZAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -- WIERZBICKA Małgorzata SZPIGUN Zenon # LDK!
1 f 2 11.91 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2019 4 LDK!
2 f 2 10.72 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2019 3
3 f 2 10.34 SZCZEPAŃSKI Igor ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3657/19 2019
4 f 2 10.21 MOŻDŻEŃ Dominik ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB -- KAMIŃSKI Bartosz Z/3229/19 2019
5 f 2 10.00 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/4726/17 2019 BEZ LDK!
6 f 2 9.86 ZELEK Jakub UKS Maszewiak Maszewo 04 U16 LB -- SIKORA Ryszard SIKORA Ryszard MUCHOWSKI Michał , Z/1331/19 , 2019 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.29 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
2 f 1 15.94 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II DMP U20 WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2019 1 142
3 f 1 11.55 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/2287/15 2019 4 LDK! 93
Kula (7.26) M
1 f 1 14.33 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
2 f 1 11.05 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. Z/6501/15 2019
3 f 1 8.30 OGRABEK Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 95 Sen LB --
Dysk (1) M
1 f 1 52.65 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2019 3
2 f 1 26.10 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/4726/17 2019 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.43 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
2 f 1 45.63 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK! 128
3 f 1 38.03 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2019 2
4 f 1 37.51 BENDJELLOUL Reyane ZLKL Zielona Góra 03 U18 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1235/18 2019 4
5 f 1 36.67 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK!
6 f 1 34.41 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK!
7 f 1 25.63 KORCZAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -- WIERZBICKA Małgorzata SZPIGUN Zenon # LDK!
8 f 1 19.51 FRANCUG Oskar UKS Ares Nowa Sól 02 U18 LB -- SZPIGUN Zenon # Z/4826/19 2019
  f 1 NM ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 02 U18 DS -- B.D.
  f 1 NM KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- BOK Aleksandra Z/3716/16 2019 2
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.30 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 153
2 f 1 35.32 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2019 2
3 f 1 30.43 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/5938/15 2019 3
Dysk (2) M
1 f 1 54.82 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS I DMP SZWARC Zygmunt Z/4822/11 2019 M 138
2 f 1 56.70 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I DMP SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2019 M 147
3 f 1 42.81 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
4 f 1 40.81 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U23 DS II SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
5 f 1 37.37 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 98 U23 LB III SZPIGUN Zenon # Z/4683/19 2019 3
Młot (5) M
1 f 1 32.71 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2019 3
2 f 1 28.61 KOWALSKI Hubert ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -- KOWALSKI Zenon
Młot (6) M
1 f 1 48.95 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 U20 LB III DMP U20 KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2019 3 120
Młot (7.26) M
1 f 1 47.17 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U23 LB II KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.917537927628 sekund