Kraków 18.05.2019
11. Małopolski Memoriał Trenerów [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.14 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +0.4 I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2019 120
2 2 s 1 12.37 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +0.4 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 12.62 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.4 II BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2019
4 4 s 1 12.76 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
5 6 s 1 12.84 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.4 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3 80 119
6 8 s 1 12.98 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.4 III DMP DMP U20 GIZA Andrzej # Z/0903/17 2019 LDK! 73 113
7 12 s 1 13.18 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.4 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2019 3 64 104
1 5 s 2 12.81 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.4 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 11 s 2 13.11 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.4 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
3 14 s 2 13.34 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
4 15 s 2 13.37 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.4 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK! 97
5 17 s 2 13.41 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA +0.4 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
6 23 s 2 13.78 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.4 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
7 36 s 2 15.65 OSTACHOWSKA Aleksandra LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA +0.4 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1211/16 2019 BEZ LDK!
1 7 s 3 12.91 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -0.1 III KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. Z/0725/15 2019
2 9 s 3 13.07 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA -0.1 III WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2019 4 LDK!
3 10 s 3 13.08 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -0.1 III KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
4 18 s 3 13.51 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK!
5 19 s 3 13.57 KAZIMIERCZYK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.1 IV PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3014/18 2019 BEZ LDK!
6 20 s 3 13.65 STARZAK Julia WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -0.1 IV BORA Piotr Z/3010/17 2019 4
7 21 s 3 13.67 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -0.1 IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2032/18 2019 4 44 86
1 16 s 4 13.40 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -0.4 IV PASZTA Anna Z/3734/17 2019 5 LDK!
2 22 s 4 13.77 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA -0.4 IV KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
3 25 s 4 13.86 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
4 28 s 4 13.96 GIBAS Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -0.4 V DMP U20 HOMA Wioleta Z/3582/18 2019 5 76
5 29 s 4 14.00 STROINSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL -0.4 V DMP U20 PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3022/18 2019 5 LDK! 75
6 31 s 4 14.10 PEŁKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL -0.4 V PASZTA Anna Z/4355/18 2019 BEZ LDK!
7 32 s 4 14.16 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U18 MA -0.4 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2019 5
8 33 s 4 14.18 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA -0.4 V KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4
1 13 s 5 13.24 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.8 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
2 24 s 5 13.79 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL +0.8 IV BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
3 26 s 5 13.94 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
3 26 s 5 13.94 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL +0.8 V PASZTA Anna Z/3957/18 2019 BEZ LDK!
5 30 s 5 14.07 GĄSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.8 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2199/18 2019 LDK!
6 34 s 5 14.94 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 01 U20 MA +0.8 -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
7 35 s 5 15.59 GŁĄB Anna KS Olkusz 07 U14 MA +0.8 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4102/19 2019
8 37 s 5 15.95 HUTNICZAK Ewelina UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA +0.8 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/3352/19 2019
200 m K
1 1 s 1 24.88 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -0.8 I GIZA Andrzej B.D. Z/0652/15 2019
2 2 s 1 25.39 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.8 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
3 3 s 1 25.45 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.8 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
4 4 s 1 25.50 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.8 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
5 5 s 1 25.53 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -0.8 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
6 6 s 1 25.66 MACH Natalia AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.8 II BIELA Marek B.D. Z/0307/15 2019
1 7 s 2 25.91 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.4 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3
2 8 s 2 26.42 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +0.4 III B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2019 2 LDK!
3 10 s 2 26.83 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.4 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
4 11 s 2 26.89 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.4 III GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
5 12 s 2 27.04 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.4 III GIZA Andrzej # Z/0903/17 2019 LDK!
6 13 s 2 27.09 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.4 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
7 21 s 2 28.54 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL +0.4 -- HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
1 9 s 3 26.51 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.2 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 14 s 3 27.29 DULIAN Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.2 III WAŁASZEK Jarosław Z/1741/17 2019 4 LDK!
3 15 s 3 27.76 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.2 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
4 16 s 3 27.85 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.2 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK! 94
5 17 s 3 28.02 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.2 IV DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1955/17 2019 4 91
1 18 s 4 28.29 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.2 IV KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
2 19 s 4 28.33 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.2 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
3 20 s 4 28.46 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +0.2 IV KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
4 22 s 4 28.69 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.2 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
5 23 s 4 28.72 SKRZYPEK Lena KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA +0.2 V DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1423/16 2019 4 38 83
6 25 s 4 28.99 RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.2 -- WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2019 4 LDK!
1 24 s 5 28.97 BRZOZOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL 0.0 V PASZTA Anna Z/3957/18 2019 BEZ LDK!
2 26 s 5 29.08 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U18 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
3 27 s 5 29.21 GĄSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2199/18 2019 LDK!
4 28 s 5 29.71 STROINSKA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 05 U16 SL 0.0 V PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3022/18 2019 5 LDK!
5 29 s 5 30.54 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA 0.0 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2486/19 2019 16 66
400 m K
1 1 s 1 54.81 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2019 M 133
2 2 s 1 55.02 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
3 3 s 1 56.60 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1061/13 2019 1 111
4 4 s 1 56.84 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0993/14 2019 2 109
5 5 s 1 57.70 WROŃSKA Wiktoria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 00 U20 PK II KARKUT Bogdan Z/0142/16 2019 1
6 6 s 1 57.72 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0943/13 2019 2 99
1 7 s 2 58.05 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK!
2 8 s 2 60.39 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
3 9 s 2 60.85 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
4 10 s 2 62.61 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
5 12 s 2 65.16 KUCHNIA Karolina UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL V PASZTA Wiesław Z/0996/15 2019 3
6 14 s 2 65.67 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław B.D. B.D. Z/2370/15 2018
1 11 s 3 63.46 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2019 4 LDK!
2 13 s 3 65.39 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/3960/17 2019 LDK!
3 15 s 3 66.82 LISZKA Faustyna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/5269/18 2019 BEZ LDK!
4 16 s 3 68.26 KOZIK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PASZTA Anna Z/4543/17 2019 BEZ LDK! 66
5 17 s 3 68.58 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2019 5
6 18 s 3 69.04 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
800 m K
1 1 s 1 2:08.49 KACHANAVA Marharyta KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA I DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/0990/18 2019 1 125
2 2 s 1 2:09.64 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA I DMP MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1 119
3 3 s 1 2:18.66 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U20 LD III URBANIAK Mateusz Z/4398/15 2019 3
4 4 s 1 2:19.37 SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK! 71 117
5 5 s 1 2:19.85 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0509/16 2019 3
6 6 s 1 2:20.10 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
7 8 s 1 2:22.01 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0910/15 2019 2
8 9 s 1 2:23.84 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2019 3 LDK!
9 10 s 1 2:27.22 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- B.D. BRACHMAN Tomasz , Z/1005/13 , 2019 3
10 12 s 1 2:29.76 HRUBY Anna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3536/15 2019
11 15 s 1 2:32.87 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0812/13 2019
1 7 s 2 2:20.21 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL III PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata Z/3735/17 2019 3 LDK!
2 11 s 2 2:27.28 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
3 13 s 2 2:31.93 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2019 BEZ
4 14 s 2 2:32.46 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2019 BEZ
5 16 s 2 2:33.26 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
6 17 s 2 2:34.86 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/2129/15 2019
7 18 s 2 2:35.89 DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 06 U14 SL V PASZTA Anna Z/3090/18 2019 BEZ LDK!
8 19 s 2 2:39.05 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U23 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/1548/16 2019
9 20 s 2 2:43.06 MAKSYMIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0916/15 2019 BEZ
10 21 s 2 2:45.89 URBAN Maria UKS Lider Siercza 92 Sen MA -- B.D. Z/3067/19 2019
1500 m K
1 1 s 1 5:01.24 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2019 BEZ
2 2 s 1 5:21.83 CZAJA Agata Maria UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2488/19 2019 13 73
3 3 s 1 5:49.17 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 02 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5403/18 2019
4 4 s 1 6:05.78 MAZUR Laura UKS Kobylanka 03 U18 MA -- B.D. Z/3351/19 2019
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.04 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.5 I DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! 159
2 2 s 1 14.86 MASTALERZ Pola TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +1.5 II DMP U20 B.D. GIZA Maciej , Z/2171/17 , 2019 2 LDK! 141
3 3 s 1 16.11 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +1.5 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 61.64 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0636/14 2019 1
2 2 s 1 61.72 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA I GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
3 3 s 1 65.15 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA II DMP U20 GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK! 126
4 4 s 1 65.57 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/1866/16 2019
5 5 s 1 66.84 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
1 6 s 2 67.70 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U18 MA III JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. # Z/0083/17 2019 2 LDK!
2 7 s 2 71.25 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
3 8 s 2 72.05 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2019 3 LDK!
4 9 s 2 73.61 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
5 10 s 2 73.78 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2019
Wzwyż K
1 f 1 1.64 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 f 1 1.61 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków 95 Sen MA III DMP ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019 83
3 f 1 1.45 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
W dal K
1 f 1 5.52 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.7 II PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
2 f 1 5.50 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA +0.3 II DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019 92
3 f 1 5.26 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +2.3 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK! 101
4 f 1 5.22 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +2.4 III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
5 f 1 5.22 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków 98 U23 MA +0.3 III BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
6 f 1 5.10 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA +1.0 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
7 f 1 5.05 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +1.2 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
8 f 1 4.73 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK!
9 f 1 4.63 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.6 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2019 2 LDK! 66
10 f 1 4.54 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +0.8 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2019 5
11 f 1 4.48 ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +1.4 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2482/19 2019 31 61
12 f 1 4.39 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +1.4 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
13 f 1 4.21 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.4 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2019 4
Kula (3) K
1 f 1 11.22 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4 99
2 f 1 10.58 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2019 4
Kula (4) K
1 f 1 12.76 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1 105
2 f 1 12.64 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. Z/0481/12 2019 1 103
1 f 2 9.00 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U20 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0390/16 2019 3 LDK! 92
2 f 2 8.70 ŁUKASZ Maria UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1891/17 2019 4 39 86
3 f 2 8.22 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 f 2 35.83 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK! 93
2 f 2 32.14 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV B.D. Z/1678/17 2019 4 LDK!
3 f 2 31.31 OSIKA Kinga ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3790/17 2019 4 LDK!
4 f 2 26.48 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2019 BEZ 63
5 f 2 25.16 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2019 5
Oszczep (600) K
1 f 1 39.78 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2 93
1 f 2 29.57 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U20 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2019 4
2 f 2 26.69 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2019 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.69 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +1.2 I GIZA Andrzej B.D. # Z/1304/13 2019 2
2 4 s 1 10.90 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA +1.2 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
3 5 s 1 10.91 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +1.2 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
4 6 s 1 10.91 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +1.2 II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
5 7 s 1 10.94 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +1.2 II DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 107
6 9 s 1 11.07 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.2 II WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
7 10 s 1 11.08 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +1.2 II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0090/13 2019 1 96
8 47 s 1 14.80 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL +1.2 -- BIELA Marek Z/4611/15 2019 1
1 2 s 2 10.82 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.4 I KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 3 s 2 10.89 JANIAK Jakub KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +0.4 I DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/5037/15 2019 2 112
3 8 s 2 10.98 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
4 11 s 2 11.12 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.4 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019 93 131
5 12 s 2 11.20 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +0.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
6 14 s 2 11.24 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +0.4 II ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
7 23 s 2 11.58 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.4 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
1 13 s 3 11.23 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +2.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2019 3
2 15 s 3 11.35 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +2.4 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
3 17 s 3 11.39 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +2.4 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
4 18 s 3 11.44 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +2.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
5 19 s 3 11.46 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +2.4 III KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3
6 20 s 3 11.48 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.4 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2019 2 67 111
7 22 s 3 11.58 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.4 III KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3
8 25 s 3 11.60 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +2.4 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3
1 16 s 4 11.36 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA -0.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
2 27 s 4 11.77 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.6 IV SKOCZEŃ Marcin Z/1350/18 2019 BEZ
3 29 s 4 11.83 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -0.6 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
4 30 s 4 11.84 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -0.6 IV MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
5 31 s 4 11.88 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA -0.6 -- GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
6 32 s 4 11.92 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.6 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4 91
7 35 s 4 12.08 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA -0.6 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2019 3 LDK!
1 24 s 5 11.60 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
2 26 s 5 11.73 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA +1.4 III KUKLA Rafał Z/1155/19 2019 LDK!
3 28 s 5 11.82 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +1.4 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019 47 95
4 33 s 5 11.97 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +1.4 IV ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
5 37 s 5 12.18 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +1.4 IV KUCZEK Piotr Z/2430/17 2019 4
6 39 s 5 12.29 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +1.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2019 BEZ
1 34 s 6 12.05 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +1.5 IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
2 36 s 6 12.18 PIŁKA Dariusz LKS Kłos Olkusz 05 U16 MA +1.5 IV BUJAS Marcin BUJAS Marcin , Z/3095/18 , 2019 5 LDK!
3 38 s 6 12.24 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 03 U18 SL +1.5 -- B.D. Z/3293/18 2019 5
4 40 s 6 12.30 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +1.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2019
5 41 s 6 12.41 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.5 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2019 5 LDK! 74
1 21 s 7 11.54 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +1.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2019
2 42 s 7 12.41 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +1.6 -- WÓJCIK Teodor Z/3348/19 2019
3 43 s 7 12.46 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +1.6 -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
4 44 s 7 12.57 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +1.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2019 BEZ
5 45 s 7 12.79 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +1.6 -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2019 BEZ
6 46 s 7 12.99 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +1.6 -- B.D. Z/1300/19 2019 BEZ
200 m M
1 1 s 1 21.69 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.6 I DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/1304/13 2019 2 122
2 2 s 1 22.04 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.6 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 22.08 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.6 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
4 5 s 1 22.24 PAJĄK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL +0.6 II HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1
5 7 s 1 22.55 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 02 U18 MA +0.6 II SOBCZYK Grzegorz # Z/2262/17 2019 LDK!
6 10 s 1 22.95 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U23 MA +0.6 III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2019 2
1 4 s 2 22.19 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.1 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
2 6 s 2 22.51 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.1 II PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019
3 8 s 2 22.58 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
4 11 s 2 23.07 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.1 III LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2
5 12 s 2 23.13 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.1 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
6 19 s 2 23.71 PAJĄK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.1 IV JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK!
7 33 s 2 25.54 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.1 -- PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
  s 2 DQ CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.1 -- DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2
1 9 s 3 22.86 JEWUŁA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/4800/15 2019 3
2 14 s 3 23.39 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.5 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
3 15 s 3 23.44 HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA +0.5 III MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
4 16 s 3 23.45 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.5 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
5 18 s 3 23.70 KUŚ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.5 IV HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK!
6 21 s 3 24.07 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +0.5 IV BIELA Marek Z/4608/15 2019 3
7 23 s 3 24.08 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +0.5 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
8 34 s 3 25.65 SZWEJKOWSKI Filip WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.5 -- PAŚ Mariusz SOBCZYK Grzegorz # Z/2462/16 2018 LDK!
1 13 s 4 23.35 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.7 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2019
2 22 s 4 24.07 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.7 IV WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4
3 24 s 4 24.12 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA +0.7 -- GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2019
4 25 s 4 24.18 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.7 IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019
5 26 s 4 24.28 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +0.7 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2019 3 LDK!
6 29 s 4 24.98 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.7 -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
7 30 s 4 25.04 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA +0.7 V KUKLA Rafał Z/1155/19 2019 LDK!
8 35 s 4 26.10 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.7 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2019 4
1 17 s 5 23.70 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +2.4 IV HOMA Wioleta Z/2034/18 2019 5
2 20 s 5 23.84 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +2.4 IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
3 27 s 5 24.72 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.4 -- KOS Kamil JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2019 BEZ LDK!
4 28 s 5 24.91 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA +2.4 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2019 4
5 31 s 5 25.19 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA +2.4 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2019 4 LDK!
6 32 s 5 25.41 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +2.4 -- WÓJCIK Teodor Z/3348/19 2019
7 36 s 5 27.76 BANACH Gabriel KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA +2.4 -- BRACHMAN Tomasz Z/2700/18 2019
400 m M
1 1 s 1 50.13 BARYŚ Benedykt LKS Omega Kleszczów 97 U23 LD II URBANIAK Mateusz Z/0477/15 2019 2
2 2 s 1 50.51 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA III KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 52.63 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2362/17 2019 104
4 4 s 1 52.77 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2019 3
5 5 s 1 53.50 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2019 4 LDK!
1 6 s 2 54.08 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL IV KOS Kamil Z/2311/18 2019 3
2 7 s 2 55.99 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2019 4
3 8 s 2 57.20 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2019 BEZ
4 9 s 2 57.29 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/2453/18 2019 5
5 10 s 2 59.18 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
6 11 s 2 60.46 MORCINEK Szymon UKS Chromik Mysłowice 04 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/2398/19 2019 BEZ
7 12 s 2 62.50 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -- B.D. Z/1300/19 2019 BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:49.48 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U23 LD I KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
2 2 s 1 1:49.66 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 88 Sen MA I CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
3 3 s 1 1:51.53 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 Sen MA I B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/5219/11 , 2019
4 4 s 1 1:52.20 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2019 108
5 5 s 1 1:52.89 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U20 DS II ADAMEK Marek Z/1124/15 2019 2
6 6 s 1 1:53.37 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
7 7 s 1 1:53.77 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP KRÓL Zbigniew B.D. Z/1189/14 2019 2 95
8 9 s 1 1:55.25 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019 83
9 12 s 1 1:56.46 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
10 13 s 1 1:56.47 NOVOSAD Oleksandr KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II B.D. BRACHMAN Tomasz B.D. 2
11 18 s 1 1:59.01 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 03 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2019 2 LDK!
12 20 s 1 1:59.71 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U23 MA III MENTLEWICZ Janusz Z/2131/15 2019 2
1 8 s 2 1:53.98 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
2 10 s 2 1:56.04 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
3 11 s 2 1:56.07 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2019 2
4 14 s 2 1:56.52 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2
5 15 s 2 1:56.72 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II DMP MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2019 72
6 16 s 2 1:56.79 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
7 19 s 2 1:59.13 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
8 21 s 2 1:59.99 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3 50 107
9 24 s 2 2:03.36 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA IV DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2019 3 33 90
10 25 s 2 2:03.78 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 02 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2019 4
11 26 s 2 2:04.51 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA IV WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2019 3
  s 2 DNF DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018
1 17 s 3 1:58.69 DUBUS Adrien KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA III MIREK Wacław B.D.
2 22 s 3 2:02.19 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK! 38 96
3 23 s 3 2:03.12 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4 34 91
4 27 s 3 2:05.12 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK!
5 28 s 3 2:08.28 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK!
6 29 s 3 2:09.08 MORDALSKI Jacek KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/3863/19 2019
7 30 s 3 2:11.11 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2019 3 70
8 31 s 3 2:11.66 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2019 BEZ
9 32 s 3 2:18.25 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA -- KUKLA Rafał Z/5690/18 2019 BEZ LDK!
10 33 s 3 2:18.61 ŚLUSAREK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2689/18 2019 BEZ
11 34 s 3 2:20.02 SZYMCZAK Piotr ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4111/17 2019 5 LDK!
12 35 s 3 2:35.12 ŚWIERCZEK Oskar KS Olkusz 03 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5720/18 2019
1500 m M
1 1 s 1 4:16.33 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
2 2 s 1 4:17.63 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
3 3 s 1 4:22.31 DURLAK Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3067/16 2019 3 LDK!
4 4 s 1 4:22.88 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
5 5 s 1 4:23.61 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2019 80
6 6 s 1 4:23.86 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2019 4
7 7 s 1 4:25.57 PAJĄK Aleksander ULKS Lipinki 02 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1531/19 2019
8 8 s 1 4:26.55 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U23 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2019 BEZ
9 9 s 1 4:28.36 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -- PERUCKI Wiesław # Z/2707/19 2019
10 10 s 1 4:40.49 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
11 11 s 1 4:50.77 ŚWIĄTKOWSKI Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2676/18 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.33 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0021/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 16.38 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.3 IV KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
3 3 s 1 16.60 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.3 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2019 4 LDK! 83
4 4 s 1 17.22 SEKUŁA Jakub ULKS Lipinki 03 U18 MA +0.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4809/18 2019 4 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.55 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.3 II DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3 128
400 m pł M
1 1 s 1 53.27 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I DMP GIZA Andrzej Z/0044/13 2019 1 123
2 2 s 1 53.42 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. Z/1519/14 2019 121
3 3 s 1 56.29 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
4 4 s 1 58.70 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
5 5 s 1 66.73 BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2019 4 11 67
Wzwyż M
1 f 1 1.87 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL III BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
2 f 1 1.65 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2019
3 f 1 1.60 KORSAK Mikołaj TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3628/19 2019
4 f 1 1.55 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 7.56 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL +0.1 I B.D. Z/2974/11 2019
2 f 1 7.28 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U23 MA +1.3 I WAŁASZEK Jarosław Z/2369/15 2019 M
3 f 1 7.01 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +1.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
4 f 1 6.96 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -0.2 II DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3 88 128
5 f 1 6.95 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA +0.6 II ZAPART Stanisław B.D. Z/1284/12 2019 1
6 f 1 6.72 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA +1.1 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
7 f 1 6.37 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.1 III ZAPART Stanisław # Z/5971/15 2019 3
8 f 1 6.32 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.7 III SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2019 3 LDK!
9 f 1 6.28 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 Sen MA +1.4 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
10 f 1 6.09 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA +0.5 IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2019 4
11 f 1 5.87 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA +0.6 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
12 f 1 5.75 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +0.6 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
13 f 1 5.46 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.9 -- SKOCZEŃ Marcin Z/1350/18 2019 BEZ
14 f 1 5.39 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +1.5 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2019 BEZ 13 63
15 f 1 5.32 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +1.7 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2487/19 2019 11 61
16 f 1 5.27 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA +0.6 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
17 f 1 5.17 TOMASIAK Kacper UKS Junior Kamesznica 03 U18 SL +0.2 -- B.D. Z/3206/19 2019
18 f 1 4.52 GUT-BOROWY Klaudiusz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA +0.9 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/5401/18 2019
  f 1 NM FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
Kula (5) M
1 f 1 13.28 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
2 f 1 10.84 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2019 4
3 f 1 10.48 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
4 f 1 9.32 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
Kula (6) M
1 f 1 11.62 PÓŁTORAK Aleksander TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/5764/15 2019 4 93
2 f 1 10.68 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
Kula (7.26) M
1 f 1 15.43 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków 81 Masters MA I B.D. 1
Oszczep (700) M
1 f 1 42.62 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
2 f 1 42.46 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
3 f 1 36.76 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
Oszczep (800) M
1 f 1 42.91 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.868636131287 sekund