Legnica 18.05.2019
Mistrzostwa Dolnego Śląska U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.82 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -0.7 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
2 2 e 1 13.04 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
3 9 e 1 13.65 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U16 DS -0.7 IV B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2019 4 LDK!
4 12 e 1 13.70 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS -0.7 IV B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0441/19 , 2019 4 LDK!
1 4 e 2 13.49 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS 0.0 IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2019 4 LDK!
2 5 e 2 13.50 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS 0.0 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2019 92
3 7 e 2 13.58 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS 0.0 IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
4 11 e 2 13.69 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS 0.0 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK!
5 15 e 2 13.96 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS 0.0 V SZOMBURG Tomasz Z/3230/19 2019 LDK!
1 6 e 3 13.52 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 05 U16 DS -2.6 IV WOŚ Michał Z/1304/19 2019 BEZ LDK!
2 8 e 3 13.61 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS -2.6 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2019 BEZ
3 10 e 3 13.69 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS -2.6 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
4 13 e 3 13.72 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -2.6 IV DMP U20 KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0616/18 , 2019 LDK! 84
5 14 e 3 13.93 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 05 U16 DS -2.6 V BENKOWSKI Henryk Z/0735/19 2019
6 16 e 3 13.97 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -2.6 V DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2019 5 76
1 3 e 4 13.37 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -1.0 IV BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK!
2 18 e 4 14.05 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -1.0 V SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK!
3 19 e 4 14.11 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -1.0 V SKRZYPACZ Adrian Z/1201/18 2019 5
4 22 e 4 14.38 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -1.0 V DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
4 23 e 4 14.38 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -1.0 V SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2019
6 35 e 4 15.35 ŁOKIETKO Natalia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -1.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1260/18 2019 5
1 21 e 5 14.33 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 04 U16 DS -1.8 V BENKOWSKI Henryk Z/0734/19 2019
2 24 e 5 14.39 ROCZYŃSKA Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -1.8 V MAKUCH Beata Z/2407/18 2019
3 25 e 5 14.41 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -1.8 V SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
4 26 e 5 14.50 MŁOCEK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -1.8 V POSACKI Ryszard Z/1743/18 2019 BEZ LDK!
5 27 e 5 14.53 OLBRYCH Barbara MKS Piast Głogów 04 U16 DS -1.8 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/3443/19 2019 LDK!
1 30 e 6 14.95 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.9 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
2 31 e 6 15.06 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.9 -- B.D. Z/0736/18 2019 BEZ LDK!
3 32 e 6 15.12 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1342/19 2019
4 36 e 6 15.43 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.9 -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2019
5 37 e 6 15.50 GOSTHORSKA Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -0.9 -- MAKUCH Beata Z/2416/18 2019
1 38 e 7 15.52 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -1.3 -- GOLEC Dominik Z/0462/18 2019 BEZ LDK!
2 39 e 7 15.56 MARKIEWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -1.3 -- MAKUCH Beata Z/2405/18 2019 BEZ
3 40 e 7 15.65 HEREZO Małgorzata MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -1.3 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2530/19 2019
4 41 e 7 15.66 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -1.3 -- MAKUCH Beata Z/2412/18 2019 BEZ
5 42 e 7 15.94 GARYGA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -1.3 -- MAKUCH Beata Z/2401/18 2019 BEZ
1 17 e 8 13.99 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -1.0 V JANECZEK Jarosław Z/1268/18 2019 5 LDK!
2 29 e 8 14.88 WITIW Miriam MLKS Echo Twardogóra 04 U16 DS -1.0 -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar , Z/4418/18 , 2019 LDK!
3 33 e 8 15.14 KOZAK Matylda OLA Dolnośląskie 05 U16 DS -1.0 -- WYGODZKA Ewa BEZ LDK!
4 43 e 8 16.04 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -1.0 -- WYROBA Piotr Z/0439/19 2019
1 20 e 9 14.11 KLAG Alicja MKS MOS Wrocław 04 U16 DS 0.0 V SOBCZYK Tomasz Z/2956/19 2019
2 28 e 9 14.78 ALEKSANDROWICZ Maria MKS MOS Wrocław 04 U16 DS 0.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1333/19 2019
3 34 e 9 15.31 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 05 U16 DS 0.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2019
1 f 1 13.30 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS -0.8 IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 13.64 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS -0.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2019 BEZ
3 f 1 13.66 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -0.8 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK!
4 f 1 13.84 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U16 DS -0.8 V B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2019 4 LDK!
1 f 2 12.77 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -1.0 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
2 f 2 12.83 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS -1.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
3 f 2 13.33 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -1.0 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2019 98
4 f 2 13.38 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -1.0 IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2019 4 LDK!
5 f 2 13.41 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -1.0 IV BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK!
6 f 2 13.81 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 05 U16 DS -1.0 V WOŚ Michał Z/1304/19 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.06 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 42.46 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
3 4 s 1 43.58 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS III PRZEORSKI Marek Z/0722/17 2019 4 LDK!
4 5 s 1 43.74 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 05 U16 DS III B.D. B.D. , Z/0661/19 , 2019 5 LDK!
5 7 s 1 44.53 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS III POSACKI Ryszard Z/1745/18 2019 3 LDK!
6 9 s 1 45.01 KICULA Tamara WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1268/18 2019 5 LDK!
1 6 s 2 44.29 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS III BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
2 8 s 2 44.79 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/3230/19 2019 LDK!
3 11 s 2 45.81 KRUPA Milena KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS IV B.D. SKRZYPACZ Adrian , Z/0854/18 , 2019 4 LDK!
4 12 s 2 45.89 BISKUP Oliwia GKS Start Długołęka 05 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0735/19 2019
5 13 s 2 45.90 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 04 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2773/18 2019 5
6 18 s 2 47.26 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
1 16 s 3 46.98 OLBRYCH Barbara MKS Piast Głogów 04 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/3443/19 2019 LDK!
2 17 s 3 47.18 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
3 19 s 3 47.49 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS V KNULL Elżbieta WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0480/19 , 2019 BEZ LDK!
1 3 s 4 43.13 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS III B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0441/19 , 2019 4 LDK!
2 21 s 4 48.94 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1340/19 2019
3 23 s 4 49.63 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1301/18 2019 BEZ
4 24 s 4 50.63 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2019
5 28 s 4 52.68 WEREMKOWICZ Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2412/18 2019 BEZ
1 10 s 5 45.09 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 05 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2019 BEZ
2 22 s 5 49.05 MŁOCEK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1743/18 2019 BEZ LDK!
3 25 s 5 51.30 RUTKOWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS -- B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0443/19 , 2019 LDK!
4 26 s 5 51.31 WITIW Miriam MLKS Echo Twardogóra 04 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar CZAJKOWSKI Waldemar , Z/4418/18 , 2019 LDK!
5 29 s 5 53.45 GARYGA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2401/18 2019 BEZ
1 14 s 6 46.42 ABRAMOWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS IV POSACKI Ryszard Z/1409/19 2019
2 15 s 6 46.80 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS V DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
3 20 s 6 48.51 ALEKSANDROWICZ Maria MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1333/19 2019
4 27 s 6 51.42 WOŹNIAK Zofia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1342/19 2019
600 m K
1 1 s 1 1:44.71 KOPEĆ Sylwia SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0099/19 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:45.88 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0855/18 2019 3
3 3 s 1 1:48.06 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS V GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:49.51 KARAMON Aleksandra MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS V SZCZUPAK Andrzej Z/2029/18 2019 5
5 5 s 1 1:49.78 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 1:50.10 SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 1:51.81 SADOWSKA Amelia MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. KUCZA Roman , Z/1305/18 , 2019 LDK!
8 8 s 1 1:55.67 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2019 LDK!
9 9 s 1 2:05.01 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 05 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1785/19 2019 LDK!
10 10 s 1 2:19.36 BOGUCKA Jagoda MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS -- B.D. Z/1712/19 2019
11 11 s 1 2:21.92 MRÓZ Angelika MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/3259/19 2019 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:19.53 WIŚNIEWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/4930/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:20.06 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna Z/5048/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 3:24.85 BANASIK Marcelina WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/1275/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 3:32.68 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2019 LDK!
5 5 s 1 3:38.24 WIŚNIOWSKA Zuzanna MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -- KNULL Elżbieta BARAŃSKA-SZURLEJ Anna , Z/1923/17 , 2019 5 LDK!
6 6 s 1 3:55.55 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/1146/19 , 2019 LDK!
7 7 s 1 3:57.01 BUSZEWSKA Zuzanna MKS Siechnice 05 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2553/19 2019
2000 m K
1 1 s 1 7:13.53 KRUPA Urszula KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS III WOŚ Michał Z/1302/19 2019
2 2 s 1 7:32.81 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2019 4 LDK!
3 3 s 1 7:48.58 CZERNIAK Antonina MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS V DRÓŻDŻ Tomasz Z/0436/19 2019
4 4 s 1 7:57.35 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS V JANECZEK Jarosław B.D. Z/0467/19 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 7:58.64 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS V ROSTKOWSKA Anna Z/0544/19 2019 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.09 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +0.6 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 12.16 ZAORSKA Natalia MKS Piast Głogów 05 U16 DS +0.6 II B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4334/18 , 2019 4 LDK!
3 4 s 1 12.72 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.6 III POSACKI Ryszard Z/1746/18 2019 4 LDK!
4 5 s 1 13.21 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS +0.6 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
5 6 s 1 13.27 KOBA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.6 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0711/18 2019 5
6 9 s 1 14.30 SMUSZ Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +0.6 V POSACKI Ryszard Z/1413/19 2019
1 3 s 2 12.50 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 05 U16 DS 0.0 III B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2019 BEZ LDK!
2 7 s 2 13.52 MIAŻDŻYK Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS 0.0 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0706/18 2019 5
3 8 s 2 14.12 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS 0.0 V MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
4 10 s 2 14.87 CHLASTAWA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS 0.0 -- POSACKI Ryszard Z/1408/19 2019
5 11 s 2 15.22 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS 0.0 -- POSACKI Ryszard Z/1745/18 2019 3 LDK!
6 12 s 2 15.24 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2413/18 2019
200 m pł K
1 1 s 1 32.43 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -2.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
2 2 s 1 32.81 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -2.1 IV POSACKI Ryszard Z/1746/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 32.85 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -2.1 IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 33.55 KRUK Julia ULKS Muflon Bielawa 04 U16 DS -2.1 IV SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0852/18 , 2019 4 LDK!
5 7 s 1 35.28 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS -2.1 V KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
1 6 s 2 35.08 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.5 V B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK!
2 9 s 2 39.55 CHLASTAWA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +1.5 -- POSACKI Ryszard Z/1408/19 2019
1 5 s 3 33.92 ZAORSKA Julia MKS Piast Głogów 05 U16 DS -2.1 IV B.D. KARPOWICZ Tadeusz , Z/4333/18 , 2019 BEZ LDK!
2 8 s 3 36.59 GUZOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -2.1 -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/1405/19 , 2019 BEZ LDK!
3 10 s 3 40.22 MARKIEWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -2.1 -- MAKUCH Beata Z/2405/18 2019 BEZ
4x100 m K
1 1 s 1 51.67 BRĘCZEWSKA Zofia
DATTNER Emilia
DONAJ Jagoda
KRUPA Milena
KS AZS AWF Wrocław 04
04
04
04
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
B.D. SKRZYPACZ Adrian
Z/0853/18
Z/0855/18
Z/1201/18
, Z/0854/18
2019
2019
2019
, 2019
4
3
5
4
2 2 s 1 51.97 KOZŁOWSKA Zofia
GABIŃSKA Oliwia
RUGOWSKA Anna
KUBIS Paulina
WLKS Wrocław 05
05
04
04
U16 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/1144/19
Z/0741/18
Z/0742/18
Z/0743/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
4
4
3
3 4 s 1 53.85 KRĘŻLIK Julia
ŻABSKA Emilia
FILA Urszula
ALEKSANDROWICZ Maria
MKS MOS Wrocław 05
04
04
04
U16 DOL -- SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/1334/19
, Z/1259/18
Z/3230/19
Z/1333/19
2019
, 2019
2019
2019

4


4 5 s 1 54.10 ROCZYŃSKA Zofia
MIAŻDŻYK Karolina
KOBA Zuzanna
KRÓL Zofia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05
04
04
04
U16 DOL -- MAKUCH Beata
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/2407/18
Z/0706/18
Z/0711/18
Z/0754/19
2019
2019
2019
2019

5
5

5 7 s 1 57.97 WICHUŁA Maja
BISKUP Oliwia
KISZKIEL Marta
GUT Agata
GKS Start Długołęka 04
05
04
04
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata
Z/2773/18
Z/0735/19
Z/0734/19
, Z/1283/18
2019
2019
2019
, 2019
5


4
1 3 s 2 53.42 BUK Matylda
GAMROT Zuzanna
KOPEĆ Sylwia
RUTKOWSKA Aleksandra
SSMKS Parasol Wrocław 05
05
05
05
U16 DOL -- GOLEC Dominik B.D.
B.D. SZYRWIEL Aleksandra
GOLEC Dominik
B.D. SZYRWIEL Aleksandra
Z/0093/19
, Z/0441/19
Z/0099/19
, Z/0443/19
2019
, 2019
2019
, 2019
BEZ
4
BEZ

2 6 s 2 54.69 CHLASTAWA Karolina
PUZIO Izabela
BRZEZIŃSKA Karina
SZYMAŃSKA Aleksandra
MKS Bolesłavia Bolesławiec 05
04
04
04
U16 DOL -- POSACKI Ryszard
POSACKI Ryszard
POSACKI Ryszard
POSACKI Ryszard
Z/1408/19
Z/1745/18
Z/1746/18
Z/1744/18
2019
2019
2019
2019

3
4
5
3 8 s 2 61.17 JAKIEL Gabriela
KACZOR Agata
PIECHURSKA Sylwia
WRZESIŃSKA Zuzanna
MKS Szerszeń Bogatynia 05
05
05
04
U16 DOL -- DRÓŻDŻ Tomasz
DRÓŻDŻ Tomasz
WYROBA Piotr
WYROBA Piotr
Z/0437/19
Z/0438/19
Z/0439/19
Z/0733/18
2019
2019
2019
2019



4
Wzwyż K
1 f 1 1.55 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U16 DS III BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1310/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 1.55 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2019
3 f 1 1.50 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 1.45 BORUCZKOWSKA Emilia KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS IV WOŚ Michał Z/1303/19 2019 BEZ
5 f 1 1.45 WRZESIŃSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0733/18 2019 4
6 f 1 1.40 WACHNICKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0539/19 2019 LDK!
6 f 1 1.40 LEWANDOWSKA Aleksandra GKS Start Długołęka 04 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/4206/18 2019 BEZ
8 f 1 1.40 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019
9 f 1 1.40 DRELICHOWSKA Karina UKS Orlica Domaniów 05 U16 DS V MIKODA Lilla Z/1148/19 2019 BEZ LDK!
10 f 1 1.35 DRELICHOWSKA Kinga UKS Orlica Domaniów 05 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/1147/19 2019 5 LDK!
11 f 1 1.35 WOLSKA Martyna ULKS Muflon Bielawa 05 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/0046/19 2019 LDK!
12 f 1 1.30 SMUSZ Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1413/19 2019
13 f 1 1.30 JÓŹWIAK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/4339/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 1.20 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1411/19 2019
Tyczka K
1 f 1 2.20 CZERNIAK Zuzanna MKS MOS Wrocław 05 U16 DS V ŁOŚ Dariusz Z/2921/19 2019
2 f 1 2.10 ANYSZCZY Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0535/19 2019 LDK!
  f 1 NM KURIATA Marta MKS Osa Zgorzelec # 05 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna WOCHNA Robert , Z/0534/19 , 2019 LDK!
W dal K
1 f 1 5.10 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.8 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
2 f 1 4.76 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS +1.6 V SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
3 f 1 4.73 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -0.9 V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019
4 f 1 4.72 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 05 U16 DS +0.8 V WOŚ Michał Z/1304/19 2019 BEZ LDK!
5 f 1 4.21 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +0.9 -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 52
6 f 1 4.17 WACHNICKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS +1.3 -- WOCHNA Robert Z/0539/19 2019 LDK!
7 f 1 4.17 RUTKOWSKA Aleksandra SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS +1.1 -- B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0443/19 , 2019 LDK!
8 f 1 4.15 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +2.9 -- MARKOWSKI Tomasz Z/1255/18 2019 5 LDK!
9 f 1 3.90 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +1.6 -- POSACKI Ryszard Z/1411/19 2019
10 f 1 3.88 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS +0.9 -- WOŚ Michał Z/1301/18 2019 BEZ
11 f 1 3.81 ORAWIEC Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.3 -- POSACKI Ryszard
12 f 1 3.80 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +1.2 -- WYROBA Piotr Z/0439/19 2019
13 f 1 3.75 CHMIELOWSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.2 -- POSACKI Ryszard Z/1747/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3.64 KOZAK Matylda OLA Dolnośląskie 05 U16 DS +0.7 -- WYGODZKA Ewa BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.11 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 10.67 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 92
3 f 1 10.15 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK!
4 f 1 9.57 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 04 U16 DS V B.D. Z/5324/18 2019 5
5 f 1 9.05 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS V DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0709/18 2019 5 72
6 f 1 8.98 LADACH Kamila MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0537/19 2019 LDK!
7 f 1 8.52 CHMIELOWSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1747/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 7.88 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0533/19 2019 LDK!
9 f 1 7.84 SATORA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0619/18 , 2019 LDK!
10 f 1 7.77 WRÓBEL Małgorzata MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS -- B.D. Z/2924/19 2019
11 f 1 7.34 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2413/18 2019 51
12 f 1 6.99 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
13 f 1 6.28 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2414/18 2019 BEZ
14 f 1 6.22 PAJĄK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2406/18 2019
15 f 1 5.16 MARGOL Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0818/19 2019
16 f 1 4.95 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/3456/19 2019
  f 1 NM MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1257/18 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM SARZYŃSKA Amelia MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/2882/18 2019 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.03 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS III BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK!
2 f 1 28.10 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS IV MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
3 f 1 25.80 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1255/18 2019 5 LDK!
4 f 1 25.60 MAZURKIEWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1257/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 23.61 DWORNIKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 04 U16 DS -- B.D. CZAJKOWSKI Waldemar , Z/4411/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 22.95 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1293/18 2019 5
7 f 1 22.64 WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2744/19 2019 LDK!
8 f 1 20.63 MAZUR Małgorzata MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2963/19 2019
9 f 1 20.59 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2741/19 2019 LDK!
10 f 1 20.30 NOVOTNA Sara MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0538/19 2019 LDK!
11 f 1 18.78 AWREJCEWICZ Hanna MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/3456/19 2019
12 f 1 18.48 SATORA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0619/18 , 2019 LDK!
13 f 1 17.96 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
14 f 1 17.92 CZERNIAK Antonina MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0436/19 2019
15 f 1 17.80 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2019
  f 1 NM SOWA Angelika MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/3771/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 31.97 MAJCHER Nicola LKS Polkowice 04 U16 DS V B.D. Z/5324/18 2019 5
2 f 1 31.86 LIZAK Karolina WLKS Wrocław 04 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0681/18 2019 5
3 f 1 31.49 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS V WOCHNA Robert Z/0533/19 2019 LDK!
4 f 1 29.37 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2019
5 f 1 23.33 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2414/18 2019 BEZ 52
6 f 1 23.30 CIUNEL Martyna MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/3260/19 2019
7 f 1 22.28 ŻOŁNECZKO Julia GKS Start Długołęka 04 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3418/18 2019 BEZ
8 f 1 22.11 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1293/18 2019 5
9 f 1 16.31 PAJĄK Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2406/18 2019
Chód 3 km K
1 1 s 1 20:37.20 CICHOSZ Maria SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0094/19 2019 LDK!
2 2 s 1 21:20.57 KACZOR Agata MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0438/19 2019
3 3 s 1 21:52.46 KOZŁOWSKA Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1346/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 22:00.39 PACAN Amelia MLKS Echo Twardogóra 04 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2964/19 2019
5 s 1 25:39.28 DOBROWOLSKA Julia MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0536/19 2019 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.70 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -1.0 III GOLEC Dominik Z/0461/18 2019 3 LDK!
2 2 e 1 11.78 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS -1.0 IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
3 3 e 1 12.13 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -1.0 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz , Z/1184/18 , 2019 4 LDK!
4 4 e 1 12.29 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS -1.0 V PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2019 5 LDK!
5 5 e 1 12.34 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 04 U16 DS -1.0 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2019 5
1 7 e 2 12.55 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 04 U16 DS -1.0 V BENKOWSKI Henryk Z/1236/18 2019 5
2 9 e 2 12.77 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS -1.0 -- WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata WOŚ Michał , Z/0434/19 , 2019 LDK!
3 10 e 2 12.83 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS -1.0 -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2019 LDK!
1 11 e 3 12.90 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS -1.0 -- MATOSZ Wlodzimierz Z/0644/19 2019 BEZ LDK!
2 14 e 3 13.22 SULEWSKI Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -1.0 -- B.D. Z/0531/19 2019
3 16 e 3 13.39 ŚWIDERSKI Remigiusz KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -1.0 -- ROSTKOWSKA Anna Z/4439/18 2019 LDK!
4 17 e 3 13.49 KRZEMIEŃ Jakub GKS Start Długołęka 05 U16 DS -1.0 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/3686/19 , 2019 LDK!
5 18 e 3 13.84 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -1.0 -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
1 6 e 4 12.49 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS 0.0 V B.D. Z/3718/19 2019
2 8 e 4 12.55 KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS 0.0 V B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK!
3 12 e 4 13.16 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 04 U16 DS 0.0 -- BIELAWA Przemysław Z/0732/19 2019 LDK!
4 13 e 4 13.18 DYRKA Dominik WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS 0.0 -- SZAŁEK Andrzej Z/0652/19 2019 LDK!
5 15 e 4 13.30 LACNY Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS 0.0 -- JANECZEK Jarosław Z/0646/19 2019 LDK!
1 f 1 11.65 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -0.8 III GOLEC Dominik Z/0461/18 2019 3 LDK!
2 f 1 11.70 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS -0.8 III BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
3 f 1 12.07 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS -0.8 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz , Z/1184/18 , 2019 4 LDK!
4 f 1 12.16 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS -0.8 IV PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2019 5 LDK!
5 f 1 12.38 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 04 U16 DS -0.8 V BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2019 5
6 f 1 12.73 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -0.8 V B.D. Z/3718/19 2019
300 m M
1 1 s 1 39.04 SZUMOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS IV PRZEORSKI Marek Z/4748/17 2019 5 LDK!
2 2 s 1 39.13 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0639/19 2019
3 3 s 1 39.47 ARNISTA Jakub MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0381/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 39.92 MAJEWSKI Jędrzej MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS IV KNULL Mariusz Z/1568/18 2019 4
5 7 s 1 40.14 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/0644/19 2019 BEZ LDK!
6 9 s 1 40.77 PIĘTA Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS V JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław , Z/1273/18 , 2019 4 LDK!
1 6 s 2 40.08 SZEWCZYK Kamil GKS Start Długołęka 04 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/1236/18 2019 5
2 8 s 2 40.35 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS IV WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata WOŚ Michał , Z/0434/19 , 2019 LDK!
3 10 s 2 41.47 DOŁOSZYŃSKI Dominik UKS Piast Bolków 04 U16 DS V WÓJCIAK Tomasz Z/1314/18 2019 BEZ LDK!
4 13 s 2 44.01 ŚWIDERSKI Remigiusz KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/4439/18 2019 LDK!
1 5 s 3 40.04 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
2 11 s 3 41.50 CISZEWSKI Jan MKS Piast Głogów 04 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/0732/19 2019 LDK!
3 12 s 3 43.42 BIERNAT Maksymilian KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -- B.D. Z/3718/19 2019
4 14 s 3 45.81 LACNY Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0646/19 2019 LDK!
5 15 s 3 47.66 DYRKA Dominik WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0652/19 2019 LDK!
600 m M
1 s 1 1:34.72 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2019 3 LDK!
2 s 1 1:35.53 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 04 U16 DS V BIELAWA Przemysław Z/0857/18 2019 3 LDK!
3 s 1 1:39.47 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 05 U16 DS V BEDNAREK Agata Z/1355/19 2019
4 s 1 1:39.78 SOBKOWIAK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/1312/19 2019 BEZ LDK!
5 s 1 1:42.29 MARSZAŁEK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/3796/19 , 2019 LDK!
6 s 1 1:43.43 DZIAŁOSZEK Karol WLKS Wrocław 05 U16 DS -- B.D. Z/2540/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:42.68 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS III GOLEC Dominik Z/0465/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 2:45.75 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/0098/19 2019 5 LDK!
3 3 s 1 2:54.23 BANAŚ Szymon UKS Sokół Żmigród 04 U16 DS V B.D. Z/1210/18 2019 3
4 4 s 1 3:19.26 DURTKA Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0833/19 , 2019 BEZ LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:35.43 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0664/19 2019 BEZ
2 2 s 1 6:35.68 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS V GOLEC Dominik Z/1589/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 7:14.36 KARKULOWSKI Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/1352/19 2019
4 4 s 1 7:26.19 MIERZWA Karol GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/2772/18 , 2019 BEZ LDK!
  s 1 DNF PALIŃSKI Mariusz UKS Piast Bolków 05 U16 DS -- WÓJCIAK Tomasz B.D. Z/2317/19 2019 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.28 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04 U16 DS +1.1 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2019 LDK!
2 3 s 1 17.65 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS +1.1 IV WOCHNA Robert Z/0529/19 2019
3 4 s 1 18.48 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS +1.1 V WOCHNA Robert Z/0528/19 2019
4 8 s 1 19.14 MATUSZEWSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS +1.1 -- SZAŁEK Andrzej Z/1317/19 2019 LDK!
5 9 s 1 19.52 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 05 U16 DS +1.1 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2019 BEZ LDK!
1 2 s 2 17.20 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05 U16 DS -0.9 IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2019 BEZ LDK!
2 5 s 2 18.61 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -0.9 -- FLOREK Dariusz B.D. , Z/3035/19 , 2019 LDK!
3 6 s 2 18.98 JACKIEWICZ Dawid MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -0.9 -- KUBALA Łukasz Z/1365/19 2019
4 7 s 2 19.01 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 05 U16 DS -0.9 -- BIELAWA Przemysław Z/4207/18 2019 BEZ LDK!
5 10 s 2 19.88 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -0.9 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2019 BEZ LDK!
6 11 s 2 24.96 MROZOWSKI Szymon MKS Piast Głogów 04 U16 DS -0.9 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0856/18 2019 BEZ LDK!
200 m pł M
1 1 s 1 28.95 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04 U16 DS -1.0 IV BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2019 LDK!
2 2 s 1 29.17 WOŁYŃSKI Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -1.0 IV SZAŁEK Andrzej Z/0645/19 2019 LDK!
3 3 s 1 29.69 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -1.0 V B.D. Z/1299/18 2019 5
4 4 s 1 30.10 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -1.0 V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2960/19 2019 LDK!
5 5 s 1 30.40 MROK Radosław MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -1.0 V WOCHNA Robert Z/0529/19 2019
1 6 s 2 31.19 JACKIEWICZ Dawid MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -0.9 -- KUBALA Łukasz Z/1365/19 2019
2 7 s 2 32.28 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 05 U16 DS -0.9 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2019 BEZ LDK!
3 8 s 2 33.03 WRÓBEL Jakub MKS Piast Głogów 05 U16 DS -0.9 -- BIELAWA Przemysław Z/4207/18 2019 BEZ LDK!
4 9 s 2 34.49 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 05 U16 DS -0.9 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2019 BEZ LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 46.93 SKRZEK Bartłomiej
SZEWCZYK Kamil
BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 05
04
04
05
U16 DOL -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata
, Z/1353/19
Z/1236/18
Z/2774/18
, Z/5731/18
, 2019
2019
2019
, 2019

5
5
5
2 2 s 1 48.40 DZIAŁOSZEK Karol
GIDZIŃSKI Michał
SADŁOWSKI Hugo
ROGALA Jan
WLKS Wrocław 05
04
04
04
U16 DOL -- B.D.
KOBIAŁKA Kamil
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
KOBIAŁKA Kamil
Z/2540/19
Z/0638/19
Z/0639/19
Z/2838/18
2019
2019
2019
2019



5
3 3 s 1 48.93 KAMIŃSKI Mateusz
RYDAROWICZ Piotr
SULEWSKI Patryk
MROK Radosław
MKS Osa Zgorzelec 05
04
04
04
U16 DOL -- B.D. B.D.
B.D.
B.D.
WOCHNA Robert
, Z/3559/19
Z/0530/19
Z/0531/19
Z/0529/19
, 2019
2019
2019
2019




4 4 s 1 49.99 WRÓBEL Jakub
CISZEWSKI Jan
WRÓBEL Dominik
GEREGA Bartosz
MKS Piast Głogów 05
04
04
04
U16 DOL -- BIELAWA Przemysław
BIELAWA Przemysław
BIELAWA Przemysław
BIELAWA Przemysław
Z/4207/18
Z/0732/19
Z/0857/18
Z/0733/19
2019
2019
2019
2019
BEZ

3

5 5 s 1 50.76 ARNISTA Jakub
MAŁY Samuel
CIUNEL Olaf
ROMANOWSKI Filip
MKS Szerszeń Bogatynia 04
04
05
04
U16 DOL -- WYROBA Piotr
DRÓŻDŻ Tomasz
WYROBA Piotr
DRÓŻDŻ Tomasz
Z/0381/18
Z/0731/18
Z/0435/19
Z/0732/18
2019
2019
2019
2019
4
BEZ

BEZ
6 6 s 1 50.97 DYRKA Dominik
LACNY Paweł
MATUSZEWSKI Dawid
PIĘTA Dawid
WKS Oleśniczanka Oleśnica 04
04
04
04
U16 DOL -- SZAŁEK Andrzej
JANECZEK Jarosław
SZAŁEK Andrzej
JANECZEK Jarosław JANECZEK Jarosław
Z/0652/19
Z/0646/19
Z/1317/19
, Z/1273/18
2019
2019
2019
, 2019



4
Wzwyż M
1 f 1 1.75 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ
2 f 1 1.60 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 04 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 1.60 LINIEWICZ Patryk MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/0528/19 2019
4 f 1 1.55 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 05 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 1.55 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 05 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1.55 RYDAROWICZ Piotr MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- B.D. Z/0530/19 2019
7 f 1 1.45 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- FLOREK Dariusz B.D. , Z/3035/19 , 2019 LDK!
7 f 1 1.45 WIATROWSKI Michał UKS Orlica Domaniów 04 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/1242/18 2019 LDK!
7 f 1 1.45 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2019 BEZ LDK!
9 f 1 1.45 KIDA Oliwier MKS Piast Głogów 05 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4329/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 1.40 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 05 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 1.35 KUJAWIAKOWSKI Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1412/19 2019
Tyczka M
1 f 1 2.50 WOJTUŚ Kacper MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- B.D. Z/0532/19 2019
2 f 1 2.20 JAZIENICKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- B.D. Z/3558/19 2019
3 f 1 2.00 DURTKA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/1151/19 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1.70 RATAJ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1153/19 2019 LDK!
  f 1 NM KAMIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/3559/19 , 2019 LDK!
W dal M
1 f 1 5.83 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.6 V KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2019 5
2 f 1 5.74 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS +1.1 V KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
3 f 1 5.42 GIDZIŃSKI Michał WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.3 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0638/19 2019
4 f 1 5.30 DANIEL Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS +0.5 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz , Z/1184/18 , 2019 4 LDK!
5 f 1 5.28 RYDAROWICZ Piotr MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS +1.1 -- B.D. Z/0530/19 2019
6 f 1 5.14 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +0.9 -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0666/19 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 5.10 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS 0.0 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2019 BEZ LDK!
8 f 1 5.04 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 04 U16 DS +0.3 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 4.69 POPRAWSKI Michał MKS Piast Głogów 05 U16 DS +0.5 -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4331/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 4.53 KUJAWIAKOWSKI Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +1.2 -- POSACKI Ryszard Z/1412/19 2019
11 f 1 4.18 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +1.6 -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
12 f 1 4.08 KIDA Oliwier MKS Piast Głogów 05 U16 DS +0.6 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4329/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 3.73 KAWAŁA Szymon MKS Piast Głogów 05 U16 DS +0.2 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2789/19 2019 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 10.88 KUJAWA Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4497/18 2019 5 LDK! 73
2 f 1 10.86 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 04 U16 DS V KUBERSKI Mirosław Z/1613/17 2019 BEZ
3 f 1 10.83 REGUŁA Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1049/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 8.80 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
5 f 1 8.68 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0731/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 7.38 TRZECIAK Michał MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/3262/19 2019
Dysk (1) M
1 f 1 49.01 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 48.05 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS II WOCHNA Robert Z/1347/18 2019 3 LDK!
3 f 1 39.08 REGUŁA Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/1049/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 31.40 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2019 LDK!
5 f 1 31.22 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS V PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
6 f 1 29.86 MAŁY Samuel MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0731/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 28.98 TRZECIAK Michał MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/3262/19 2019
8 f 1 24.52 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela CZAJKOWSKI Waldemar , Z/2961/19 , 2019 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 43.11 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 41.14 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2019 5
3 f 1 37.38 KOBASA Mariusz LKS Polkowice 04 U16 DS V B.D. Z/0659/19 2019
4 f 1 37.14 POWASEROWSKI Kornel LKS Polkowice 04 U16 DS V B.D. Z/5327/18 2019 BEZ
5 f 1 35.84 WOJTUŚ Kacper MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- B.D. Z/0532/19 2019
6 f 1 33.81 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela CZAJKOWSKI Waldemar , Z/2961/19 , 2019 LDK!
7 f 1 31.88 JAZIENICKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS -- B.D. Z/3558/19 2019
8 f 1 29.82 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2019 BEZ LDK!
9 f 1 25.02 POPEK Filip MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0666/19 , 2019 BEZ LDK!
10 f 1 22.51 BIELAS Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/5034/18 2019 BEZ
11 f 1 21.63 KARKULOWSKI Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/1352/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.182383060455 sekund