Lublin 18.05.2019
2. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2019. Mistrzostwa województwa U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 26 s 1 13.88 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -2.3 -- B.D. Z/4250/19 2019
2 32 s 1 14.11 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU -2.3 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK! 72
3 33 s 1 14.22 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU -2.3 V GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
4 40 s 1 14.66 CHŁOPEK Kinga AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -2.3 -- B.D. Z/2378/19 2019
5 41 s 1 14.69 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -2.3 -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
6 44 s 1 15.08 SZOT Małgorzata AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -2.3 -- KITLIŃSKA Agnieszka B.D. , Z/2376/19 , 2019 LDK!
7 46 s 1 15.27 BIERNACKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -2.3 -- MAKARUK Tadeusz Z/3802/19 2019
8 47 s 1 15.71 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -2.3 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
1 17 s 2 13.32 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU -1.0 IV JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
2 18 s 2 13.34 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -1.0 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
3 24 s 2 13.79 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU -1.0 IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
4 25 s 2 13.84 SOLLICH Zuzanna niest. Lublin 06 U14 LU -1.0 V
5 28 s 2 13.90 SZYMAŃSKA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK -1.0 -- MOMOT Krzysztof Z/3179/18 2019 4
6 34 s 2 14.30 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU -1.0 V GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2019
7 35 s 2 14.35 LASOTA Patrycja UKS Technik Radom 04 U16 MZ -1.0 V WAŚNIEWSKI Marcin Z/3623/18 2019 BEZ LDK!
8 45 s 2 15.27 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07 U14 LU -1.0 -- MURAT Tomasz Sławomir BEZ
1 29 s 3 13.96 ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -1.4 -- GOS Piotr Z/4756/18 2019 3
2 37 s 3 14.41 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm # 04 U16 LU -1.4 V LESZCZYŃSKI Damian Z/5069/19 2019 LDK!
3 42 s 3 15.05 ŻYDEK Barbara AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -1.4 -- B.D. Z/2379/19 2019
4 43 s 3 15.07 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 05 U16 LU -1.4 -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2019
1 14 s 4 13.20 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -1.7 III DMP KĘDRA Stanislaw Z/3316/19 2019 63
2 16 s 4 13.27 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -1.7 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
3 19 s 4 13.45 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU -1.7 IV HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
4 20 s 4 13.49 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU -1.7 IV GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
5 21 s 4 13.53 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -1.7 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
6 22 s 4 13.60 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -1.7 IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2019 4 LDK! 88
1 1 s 5 11.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ -1.5 I JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 2 s 5 12.40 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -1.5 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK!
3 3 s 5 12.43 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.5 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 103 137
4 4 s 5 12.45 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU -1.5 II DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK! 102 136
5 6 s 5 12.74 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -1.5 II WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
6 11 s 5 13.03 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -1.5 III ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2019 2
1 5 s 6 12.71 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -0.9 II JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3
2 7 s 6 12.93 ADAMCZYK Julia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -0.9 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2019 2 LDK! 115
3 8 s 6 12.94 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.9 III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK! 114
4 9 s 6 13.02 DZIEDZIC Justyna AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.9 III DANIELCZUK Paweł Z/5966/15 2019 2
5 10 s 6 13.03 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -0.9 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK!
6 12 s 6 13.07 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.9 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
7 13 s 6 13.17 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -0.9 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
8 23 s 6 13.62 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.9 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
1 15 s 7 13.23 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -0.9 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
2 27 s 7 13.88 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.9 V BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
3 30 s 7 14.06 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 06 U14 MZ -0.9 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0392/19 2019 LDK!
3 31 s 7 14.06 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU -0.9 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK! 73
5 36 s 7 14.36 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU -0.9 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
6 38 s 7 14.52 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -0.9 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2019 5 LDK!
7 39 s 7 14.65 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.9 -- ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4
200 m K
1 15 s 1 27.53 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.8 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
2 16 s 1 27.67 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.8 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
3 17 s 1 27.90 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.8 IV B.D. Z/4250/19 2019
4 18 s 1 27.98 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +0.8 IV B.D. Z/3169/19 2019
5 21 s 1 28.21 CZYŻ Letina RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.8 IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0378/17 , 2019 4 LDK!
1 1 s 2 25.05 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.8 II DMP U20 ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK! 145
2 2 s 2 25.18 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.8 II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
3 3 s 2 25.49 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.8 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
4 4 s 2 25.62 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +0.8 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
4 5 s 2 25.62 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.8 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
6 6 s 2 25.68 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.8 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
7 30 s 2 30.27 PSZCZOŁA Weronika MKS Agros Chełm # 04 U16 LU +0.8 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/5069/19 2019 LDK!
1 19 s 3 28.00 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU 0.0 IV MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
2 20 s 3 28.07 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU 0.0 IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
3 23 s 3 28.90 KAPUŚNIAK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU 0.0 -- KĘDRA Stanislaw Z/3317/19 2019
4 26 s 3 29.58 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU 0.0 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
5 27 s 3 29.81 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU 0.0 V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
6 31 s 3 30.97 TYMOSZUK Monika AZS UMCS Lublin 02 U18 LU 0.0 -- JAROS Urszula JAROS Urszula , Z/1729/17 , 2017 LDK!
1 7 s 4 25.88 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +1.3 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
2 8 s 4 25.89 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU +1.3 II DMP WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2 92
3 9 s 4 26.09 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +1.3 II ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2019 2
4 10 s 4 26.17 OSIŃSKA Martyna RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +1.3 II DMP U20 JADCZAK Bożena # Z/5568/15 2019 3 122
5 11 s 4 26.27 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.3 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
6 14 s 4 27.32 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU +1.3 IV HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
1 12 s 5 27.21 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU 0.0 III DMP DMP U20 NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK! 63 103
2 13 s 5 27.24 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU 0.0 III JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
3 22 s 5 28.89 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ 0.0 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
4 24 s 5 29.22 SOLLICH Zuzanna niest. Lublin 06 U14 LU 0.0 V
5 25 s 5 29.29 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU 0.0 -- ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4
6 28 s 5 30.00 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU 0.0 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
7 29 s 5 30.14 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 06 U14 MZ 0.0 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0392/19 2019 LDK!
8 32 s 5 32.89 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU 0.0 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
400 m K
1 7 s 1 62.70 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK!
2 11 s 1 64.13 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2019 BEZ LDK!
3 14 s 1 65.00 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
4 15 s 1 65.71 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK!
5 16 s 1 66.27 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU V KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
6 24 s 1 73.04 PAJĄK Sandra RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- JADCZAK Bożena Z/3524/17 2019 BEZ LDK!
1 1 s 2 55.18 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 2 s 2 58.76 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
3 3 s 2 59.96 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU III WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2019 1 LDK!
4 4 s 2 60.17 CIESIELSKA Anna UKS Filipides Teresin 97 U23 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1639/13 2019 3 LDK!
5 6 s 2 62.24 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DMP DMP U20 ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2019 3 55 97
6 8 s 2 63.01 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
7 9 s 2 63.27 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 02 U18 PK IV MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019 3
8 10 s 2 63.42 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2019 3
1 5 s 3 61.21 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2019 3 LDK!
2 13 s 3 64.87 PODKAŃSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- B.D. B.D. Z/1707/16 2019 BEZ
3 17 s 3 66.33 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
4 19 s 3 67.67 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 03 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/0089/17 2018 3 LDK!
5 20 s 3 67.76 ZIELIŃSKA Oliwia MKL Nefryt Lubartów 03 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/0090/17 2019 5 LDK!
6 21 s 3 68.48 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej B.D. Z/0108/17 2018
7 22 s 3 68.69 MIEDZIAK Natalia KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0344/16 2019 BEZ LDK!
1 12 s 4 64.83 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
2 18 s 4 66.50 ULANOWSKA Julia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V SĘTOWSKA-DRYK Ewelina JĘDRYS Andrzej B.D. , Z/3945/17, Z/4862/19 , 2018, 2019 LDK!
3 23 s 4 69.06 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
800 m K
1 s 1 2:20.33 ŚWIĆ Aleksandra KS Podlasie Białystok 01 U20 PD III ŚWIĆ Aneta Z/2033/15 2019 4
2 s 1 2:20.34 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
3 s 1 2:24.98 KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/1037/18 2019 3 50 101
4 s 1 2:25.74 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
5 s 1 2:25.83 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
6 s 1 2:26.43 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU IV JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
7 s 1 2:27.40 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU IV B.D. Z/3526/19 2019
8 s 1 2:28.16 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
9 s 1 2:28.61 FAŁDROWICZ Dorota RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0389/17 , 2019 4 LDK!
10 s 1 2:30.34 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ IV MISZTAL Janusz Z/2895/18 2019 4 LDK!
11 s 1 2:30.43 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV DMP DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/0351/16 , 2019 3 LDK! 33 85
12 s 1 2:31.41 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
13 s 1 2:36.92 SAPKO Marta KS Agros Zamość 03 U18 LU -- WDOWIAK Aneta B.D. , Z/3904/16 , 2019 5 LDK!
14 s 1 2:38.00 OKRZESIK Aneta RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5098/18 , 2019 4 LDK!
15 s 1 2:38.20 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
16 s 1 2:58.18 SKRZYŃSKA Karina KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2766/19 2019
80 pł K
1 1 s 1 12.43 GADAJSKA Wiktoria RLTL ZTE Radom 06 U14 MZ -0.8 III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 13.15 BROŻYNA Nikola UKS Technik Radom 05 U16 MZ -0.8 IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/1554/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 14.18 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -0.8 V B.D. Z/2380/19 2019
4 4 s 1 14.25 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -0.8 V B.D. Z/2377/19 2019
100 m pł J MŁ K
4 4 s 1 18.82 CZERWONKA Aneta AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -1.4 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3952/18 2019 5 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.62 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -1.4 II DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019 113
2 2 s 1 15.37 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -1.4 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1 87
3 3 s 1 17.19 ORDOWICZ Jadwiga RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ -1.4 IV DMP U20 GOS Piotr Z/4756/18 2019 3 92
Wzwyż K
1 1 f 1 1.76 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 2 f 1 1.55 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP DMP U20 DZIDO Dariusz Z/2226/16 2019 2 68 103
3 3 f 1 1.45 GOS Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV GOS Piotr Z/4755/18 2019 3
4 4 f 1 1.40 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- DZIDO Dariusz
5 5 f 1 1.30 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- DMP MAKARUK Tadeusz DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga Z/5015/18 2019 LDK! 20
6 6 f 1 1.30 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2019
7 7 f 1 1.25 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2019 14
W dal K
1 1 f 1 5.45 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU 0.0 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2 89
2 2 f 1 5.28 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.4 III DMP U20 WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2019 3 103
3 3 f 1 5.01 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +1.5 IV B.D. Z/3169/19 2019
4 4 f 1 5.00 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +3.4 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
5 5 f 1 4.77 TERLIKOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +3.0 V
6 6 f 1 4.70 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.9 -- KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
7 7 f 1 4.51 SUSZCZYŃSKA Karolina niest. Lublin 07 U14 LU +0.5 V
8 8 f 1 4.22 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU +1.9 -- MAKARUK Tadeusz DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga Z/5015/18 2019 LDK!
9 9 f 1 4.19 KUCEWICZ Weronika niestowarzyszona 07 U14 +1.5 --
10 10 f 1 4.07 BĄK Alicja TS Start Lublin 04 U16 LU +1.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/3899/18 2019 BEZ
11 11 f 1 3.58 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU +2.3 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2019
12 12 f 1 3.05 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +1.9 -- MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1
  3.54 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU +0.7 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2019
  4.74 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU +1.0 V GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 14.35 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK! 142
2 2 f 1 11.39 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK III SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
3 3 f 1 11.21 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK!
4 4 f 1 10.74 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
5 5 f 1 9.92 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
6 6 f 1 8.46 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
7 7 f 1 7.86 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3
1 1 f 2 7.94 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
2 2 f 2 7.66 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
3 3 f 2 6.68 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2928/18 2019 BEZ
4 4 f 2 5.94 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 06 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3757/19 2019
Kula (4) K
1 1 f 1 10.15 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP DMP U20 DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3 65 109
2 2 f 1 5.88 DELEŻUK Karolina KS Agros Zamość 01 U20 LU -- B.D. Z/1881/18 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 20.69 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
Dysk (1) K
1 1 f 1 31.96 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK! 106
2 2 f 1 29.12 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
3 3 f 1 26.78 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
Młot (2) K
1 1 f 1 36.74 WASIECZKO Barbara AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4072/19 2019
2 2 f 1 35.72 ŻELAZO Zuzanna AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4071/19 2019
3 3 f 1 33.05 DOBOSZ Antonina AZS UMCS Lublin 06 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/4073/19 2019
Młot (3) K
1 1 f 1 49.32 SZADY Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK II DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/0407/18 2019 3 126
2 2 f 1 42.69 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 1 40.16 DUSZKIEWICZ Maria LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/5254/18 2019 5 94
4 4 f 1 40.07 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
5 5 f 1 39.83 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
6 6 f 1 22.21 STAREK Karolina KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2928/18 2019 BEZ
7 7 f 1 16.81 BARABAN Anita KS Wisła Puławy 06 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3757/19 2019
8 8 f 1 12.26 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
1 1 f 2 47.25 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU III DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK! 119
2 2 f 2 41.20 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3 97
3 3 f 2 29.42 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
Młot (4) K
1 1 f 1 51.88 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U23 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
2 2 f 1 50.06 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019 118
3 3 f 1 48.65 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I WIEJAK Izydor B.D. Z/6096/15 2019 1 LDK!
4 4 f 1 40.09 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019 76
5 5 f 1 22.85 DELEŻUK Karolina KS Agros Zamość 01 U20 LU -- B.D. Z/1881/18 2019 BEZ
Oszczep (500) K
1 1 f 1 38.87 PRYGIEL Martyna RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ III DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin Z/1664/17 2019 LDK! 105
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.12 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ II WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
2 2 f 1 40.24 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin 99 U23 LU II DMP WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019 95
100 m M
1 12 s 1 11.62 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.4 III B.D. Z/4249/19 2019
2 14 s 1 11.63 LEMIESZEK Kacper KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5232/15 2019 2
3 28 s 1 12.42 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ +0.4 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
4 33 s 1 12.76 PAWŁOWSKI Jakub MKS Bielik Leszno 06 U14 MZ +0.4 -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/1776/19 , 2019 BEZ LDK!
5 36 s 1 12.94 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU +0.4 -- BIELECKA Marzanna B.D. # , Z/3491/19 , 2019 LDK!
6 37 s 1 13.13 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU +0.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
7 38 s 1 13.62 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04 U16 LU +0.4 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2019 BEZ
1 17 s 2 12.05 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.1 IV B.D. # Z/4248/19 2019 4
2 24 s 2 12.25 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.1 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2019 5 LDK!
3 26 s 2 12.33 WÓJTOWICZ Mateusz TS Start Lublin 02 U18 LU +0.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/4190/18 2019 BEZ
4 31 s 2 12.58 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.1 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2019 BEZ
5 32 s 2 12.71 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.1 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
6 34 s 2 12.84 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU +0.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
1 18 s 3 12.08 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.1 IV B.D. Z/5265/18 2019 5
2 23 s 3 12.21 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +0.1 V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 LDK!
3 25 s 3 12.33 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.1 V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
4 27 s 3 12.34 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +0.1 V DMP U20 KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK! 77
5 29 s 3 12.44 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ +0.1 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2019 5
6 30 s 3 12.46 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU +0.1 V KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2019 BEZ LDK!
7 35 s 3 12.88 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.1 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
1 10 s 4 11.48 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.2 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
2 20 s 4 12.15 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ +0.2 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
3 21 s 4 12.16 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +0.2 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
4 22 s 4 12.20 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +0.2 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
1 15 s 5 11.84 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.1 IV DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK! 46 94
2 16 s 5 12.04 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.1 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
3 19 s 5 12.10 CISEK Kacper AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.1 IV ADAMOWICZ Henryk Z/2658/18 2019 4
1 3 s 6 11.21 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.1 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
2 7 s 6 11.35 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU -0.1 III KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2
3 8 s 6 11.40 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.1 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
4 11 s 6 11.57 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -0.1 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
5 13 s 6 11.62 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.1 III MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2019 2
1 1 s 7 10.79 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.1 I DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK! 120 150
2 2 s 7 10.99 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -0.1 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0724/15 2019
3 4 s 7 11.27 ŁAWRUSZKO Michał AZS UMCS Lublin 96 Sen LU -0.1 II DMP WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1476/14 2019 2 82
4 5 s 7 11.30 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU -0.1 II WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2019 1
5 6 s 7 11.35 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.1 III BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2
6 9 s 7 11.44 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -0.1 III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2019 1 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.84 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.7 I GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 22.51 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.7 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3 91 129
3 4 s 1 22.84 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.7 III DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 120
4 5 s 1 22.85 KORCZ Bartosz RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ +0.7 III DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0565/17 2019 2 120
5 6 s 1 23.19 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.7 III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2019 1 LDK!
6 19 s 1 25.21 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.7 V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
1 3 s 2 22.55 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +0.4 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2 89
2 7 s 2 23.28 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.4 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
3 10 s 2 23.87 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.4 IV DMP U20 GDAŃSKI Andrzej # Z/3322/17 2019 3 97
4 11 s 2 24.04 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.4 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
1 8 s 3 23.30 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.2 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
2 13 s 3 24.32 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ +0.2 IV MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
3 15 s 3 24.83 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.2 -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5471/18 2019 4
4 16 s 3 24.83 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
5 18 s 3 25.15 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
1 14 s 4 24.66 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU 0.0 -- B.D. # Z/4248/19 2019 4
2 17 s 4 24.86 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU 0.0 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
3 20 s 4 25.36 WASIAK Piotr RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ 0.0 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4852/18 2019 BEZ
4 22 s 4 25.47 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU 0.0 V KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
5 26 s 4 26.20 SZCZEPANIAK Jakub RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ 0.0 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5097/18 2019 5
1 9 s 5 23.53 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU 0.0 III B.D. Z/4249/19 2019
2 12 s 5 24.13 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU 0.0 IV B.D. Z/5265/18 2019 5
3 21 s 5 25.46 KAMIŃSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 03 U18 LU 0.0 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/3950/18 2019 5 LDK!
4 23 s 5 25.79 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU 0.0 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2019 5 LDK!
5 24 s 5 25.95 PAWŁOWSKI Jakub MKS Bielik Leszno 06 U14 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/1776/19 , 2019 BEZ LDK!
6 25 s 5 26.13 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU 0.0 -- BIELECKA Marzanna B.D. # , Z/3491/19 , 2019 LDK!
300 m M
1 5 s 1 42.08 KRAKOWSKI Błażej AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- JAROS Urszula
2 6 s 1 43.99 KAŃSKI Kacper AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- JAROS Urszula Z/1676/19 2019
1 1 s 2 33.1 r HOŁUB Maciej AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/4557/15 2019
2 2 s 2 33.7 r MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
3 3 s 2 34.4 r KANIA Karol AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- JAROS Marek B.D. Z/0658/14 2019 2
4 4 s 2 35.6 r HOŁUB Krzysztof AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- JAROS Marek Z/2537/16 2019 2
400 m M
1 4 s 1 54.87 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw # Z/1403/19 2019
2 7 s 1 57.04 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
3 9 s 1 58.39 MRÓZ Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/1954/18 2019 LDK!
4 10 s 1 58.77 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK! 64
5 12 s 1 60.43 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK! 57
1 1 s 2 49.76 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
2 2 s 2 50.47 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 98 U23 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0705/16 2019
3 3 s 2 52.82 SZAJNER Wojciech RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ IV DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/5753/18 2019 3 LDK! 102
4 8 s 2 57.62 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
1 5 s 3 55.27 ANDRYSZCZYK Krystian RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ -- DMP U20 BŁASIŃSKI Artur Z/0385/17 2019 BEZ LDK! 81
2 6 s 3 56.07 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
3 11 s 3 60.07 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2019 5 LDK!
4 13 s 3 62.97 KAWALEC Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/2470/19 2019
800 m M
1 15 s 1 2:03.47 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
2 8 s 1 2:06.71 KLEBANOWSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 99 U23 MZ -- B.D. Z/4667/18 2019
3 9 s 1 2:06.76 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2019
4 11 s 1 2:06.96 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
5 13 s 1 2:09.03 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD -- FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0032/17 , 2019 LDK!
6 14 s 1 2:11.65 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr
7 7 s 1 2:17.12 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4307/19 2019
8 16 s 1 2:17.50 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1727/18 2019 BEZ
9 17 s 1 2:19.09 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
10 19 s 1 2:24.21 RUTKA Sebastian RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1090/19 , 2019 LDK!
11 20 s 1 2:37.92 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/3227/19 2019
1 1 s 2 2:00.44 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0519/15 2019 48
2 2 s 2 2:01.39 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ III B.D. Z/0039/13 2019 3
3 3 s 2 2:02.08 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
4 4 s 2 2:02.46 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU IV FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
5 5 s 2 2:02.87 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ IV MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
6 6 s 2 2:03.16 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U20 LU IV DMP DMP U20 SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3 34 91
7 10 s 2 2:06.86 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/3976/18 2019 BEZ 19 75
8 12 s 2 2:07.52 BARWIŃSKI Piotr AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- DMP DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/3001/15 2019 4 LDK! 17 74
9 18 s 2 2:21.70 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2019 5 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:07.05 KUCHARSKI Jarosław RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III DMP U20 TRZOS Leszek Z/2174/15 2019 3 109
2 2 s 1 4:07.77 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP DMP U20 ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3 47 108
3 3 s 1 4:22.54 KRAWCZYK Paweł RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/5479/15 2019 4
4 4 s 1 4:22.97 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/1754/16 2018 BEZ
5 5 s 1 4:23.50 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U18 LU -- KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
6 6 s 1 4:25.69 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D.
7 7 s 1 4:28.00 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
8 8 s 1 4:28.91 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 U20 LU -- DMP SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2019 4 11
9 9 s 1 4:36.16 ORACZKO Denis RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2019 3 LDK!
10 10 s 1 4:38.43 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2019 BEZ
11 11 s 1 4:47.62 JANDUŁA Wiktor UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/1552/18 2019 LDK!
12 12 s 1 4:55.66 BAGIŃSKI Łukasz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU --
13 13 s 1 5:03.49 BAJORSKI Adam RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/4547/18 , 2019 BEZ LDK!
110 m pł J MŁ M
  s 1 DNF KOLASIŃSKI Hubert RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ 0.0 -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2019 3 LDK!
  s 1 DNF JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 Sen LU II DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2019 1 99
2 2 f 1 1.95 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II DMP DMP U20 B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2019 2 LDK! 87 125
3 3 f 1 1.90 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 Sen LU III DMP SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 76
4 4 f 1 1.70 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU V DMP MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2019 5 37
W dal M
1 1 f 1 7.62 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +1.6 I DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M 137
2 2 f 1 6.71 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.9 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
3 3 f 1 6.51 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +1.4 III DMP HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK! 61
4 4 f 1 6.34 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U20 MZ +0.5 III DMP U20 ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/5571/15 2019 4 96
5 5 f 1 6.06 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU 0.0 IV DMP MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2019 3 38
6 6 f 1 6.05 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.3 IV CHMIELEWSKI Marek
7 7 f 1 5.86 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +1.2 -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2019 BEZ
8 8 f 1 5.26 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU 0.0 -- KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2019 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.97 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU +0.3 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
10 10 f 1 4.78 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -0.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
11 11 f 1 4.42 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04 U16 LU -0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2019 BEZ
12 12 f 1 4.39 BASAK Jakub TS Start Lublin 06 U14 LU +0.8 -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2019
  f 1 NM KRZEMIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur Z/4910/15 2019 2 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.87 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
2 2 f 1 11.70 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK!
3 3 f 1 11.25 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4304/19 2019
4 4 f 1 10.95 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.77 WYPCHŁO Mateusz UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1557/19 2019 LDK!
6 6 f 1 9.60 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2019 BEZ LDK!
1 1 f 2 8.43 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- PIRÓG Dariusz # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.76 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- DMP KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3 61
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 43.50 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
2 2 f 1 41.04 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 3 f 1 38.36 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU IV WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
4 4 f 1 34.57 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4304/19 2019
Dysk (2) M
1 1 f 1 31.79 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
Młot (4) M
1 1 f 1 27.50 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 06 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2019
Młot (5) M
1 1 f 1 60.81 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
2 2 f 1 55.21 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 3 f 1 37.90 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
1 f 2 43.23 WITAS Alan MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK IV MOMOT Krzysztof Z/3442/17 2019 5
2 f 2 38.58 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
Młot (6) M
1 1 f 1 69.26 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U18 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
2 2 f 1 55.90 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
3 3 f 1 51.50 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU II WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
4 4 f 1 49.55 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 121
5 5 f 1 48.95 FATYGA Jakub TS Start Lublin 01 U20 LU III WIEJAK Izydor Z/3164/16 2019 3
6 6 f 1 47.16 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2019 3 116
Młot (7.26) M
1 1 f 1 59.98 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U23 LU I DMP ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1 126
2 2 f 1 53.32 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U23 LU II ROSA Mikołaj Z/1400/13 2019 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 35.08 OSTRZYŻEK Michał UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5088/18 , 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 33.81 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 29.84 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5100/18 2019 BEZ
4 4 f 1 28.72 MAJEWSKI Bartosz UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2019 BEZ LDK!
5 5 f 1 27.45 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
6 6 f 1 24.52 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.71 GRZEGORZEK Jakub RLTL ZTE Radom 02 U18 MZ IV DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/1602/16 , 2019 4 LDK! 94
2 2 f 1 43.81 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU -- WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
3 3 f 1 37.55 KULA Przemysław RLTL ZTE Radom 03 U18 MZ -- DMP U20 WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2019 3 LDK! 70
4 4 f 1 37.32 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek # Z/5085/18 2019 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.98960518837 sekund