Kielce 18.05.2019
Mistrzostwa województwa ¶więtokrzyskiego (S, U20, U18) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 19 s 1 15.56 JUSZCZAK Katarzyna KKL Kielce 07 U14 SK -1.2 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3389/19 , 2019 LDK!
2 21 s 1 16.60 BARAŃSKA Gabriela KKL Kielce 07 U14 SK -1.2 -- LDK!
3 22 s 1 16.98 TOPOREK Gabriela KKL Kielce 09 U12 SK -1.2 -- B.D. Z/3401/19 2019 LDK!
4 23 s 1 17.43 RĘBOSZ Nikola KKL Kielce 08 U12 SK -1.2 -- B.D. Z/3397/19 2019 LDK!
5 24 s 1 17.47 MARKS Julia KKL Kielce 09 U12 SK -1.2 -- B.D. Z/3395/19 2019 LDK!
6 25 s 1 18.51 STOKOWIEC Anna KKL Kielce 09 U12 SK -1.2 -- B.D. Z/3512/19 2019 LDK!
1 14 s 2 14.46 PULUT Maja KKL Kielce 06 U14 SK -1.7 V B.D. Z/2300/19 2019 LDK!
2 15 s 2 14.51 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK -1.7 -- TIETIERIN Paweł Z/2297/19 2019
3 16 s 2 14.58 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U18 SK -1.7 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2018 4 LDK!
4 17 s 2 15.05 DZIARMAGA Julia UKS Żaczek Połaniec 05 U16 SK -1.7 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/2334/18 , 2019 BEZ LDK!
5 18 s 2 15.38 PALIŃSKA Wiktoria UKS Żaczek Połaniec 05 U16 SK -1.7 -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3726/19 2019 LDK!
6 20 s 2 16.20 CISZEK Gabriela KKL Kielce 06 U14 SK -1.7 -- B.D. Z/3689/19 2019 LDK!
1 6 s 3 13.53 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +0.1 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK!
2 7 s 3 13.70 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +0.1 IV B.D. Z/1485/19 2019 5
3 8 s 3 13.72 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK +0.1 IV SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2019 4 LDK!
4 10 s 3 14.00 ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK +0.1 -- B.D. SARNA Mirosława , Z/1399/17 , 2019 BEZ LDK!
5 11 s 3 14.19 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 05 U16 SK +0.1 V OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3936/18 , 2019 5 LDK!
6 12 s 3 14.25 BANA¦ Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U16 SK +0.1 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/0884/18 , 2019 5 LDK!
7 13 s 3 14.41 TRELA Anna KKL Kielce 06 U14 SK +0.1 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3510/19 , 2019 LDK!
1 1 s 4 12.66 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 03 U18 SK -1.2 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 4 13.17 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -1.2 III WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK!
3 3 s 4 13.28 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK -1.2 IV SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2019 2 LDK!
4 4 s 4 13.35 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK -1.2 IV WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
5 5 s 4 13.48 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK -1.2 IV DMP U20 SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2019 3 LDK! 92
6 9 s 4 13.79 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U20 SK -1.2 IV DMP DMP U20 WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3 39 82
200 m K
1 12 s 1 28.81 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK -1.6 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3386/19 , 2019 BEZ LDK!
2 15 s 1 31.49 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U14 SK -1.6 -- B.D. Z/3385/19 2019 LDK!
3 16 s 1 31.98 JUSZCZAK Katarzyna KKL Kielce 07 U14 SK -1.6 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3389/19 , 2019 LDK!
4 17 s 1 35.67 MARKS Julia KKL Kielce 09 U12 SK -1.6 -- B.D. Z/3395/19 2019 LDK!
5 18 s 1 35.77 RĘBOSZ Nikola KKL Kielce 08 U12 SK -1.6 -- B.D. Z/3397/19 2019 LDK!
1 5 s 2 27.30 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK +0.5 III B.D. Z/1703/17 2019 3
2 6 s 2 27.42 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK +0.5 IV WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2019 3 LDK!
3 8 s 2 27.91 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +0.5 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK! 93
4 10 s 2 28.24 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK +0.5 IV SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2019 4 LDK!
5 11 s 2 28.67 KRUSZCZAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +0.5 V TIETIERIN Paweł Z/2297/19 2019
6 13 s 2 28.84 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U20 SK +0.5 -- WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3
7 14 s 2 29.79 CHMIEL Natalia KKL Kielce 01 U20 SK +0.5 -- WO¬NIAK Łukasz Z/0878/16 2019 4 LDK!
1 1 s 3 25.93 ŻYWCZYK Natalia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 03 U18 SK +0.6 II OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz , Z/3192/17 , 2019 3 LDK!
2 2 s 3 26.24 BANA¦ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK +0.6 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
3 3 s 3 26.37 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK +0.6 III MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
4 4 s 3 27.23 MASTALERZ Idalia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK +0.6 III WO¬NIAK Łukasz Z/0031/18 2019 3 LDK!
5 7 s 3 27.55 GRZYB Ola MUKS Wisła Junior Sandomierz 04 U16 SK +0.6 IV MIREK Andrzej Z/2713/16 2019 3
6 9 s 3 28.04 FOREMNIK Jowita UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK +0.6 IV SZCZERBA Mariusz Z/2769/16 2019 3 LDK!
400 m K
1 6 s 1 65.09 STROJECKA Monika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- JAROS Kazimierz Z/5326/15 2019 4 LDK!
2 7 s 1 65.10 JARZˇBEK Klaudia SSR Olimp Strawczyn 04 U16 SK V WO¬NIAK Łukasz Z/3710/17 2019 4
3 8 s 1 65.55 SMOLARCZYK Julia UMKS Nadir Jędrzejów 05 U16 SK V SZCZERBA Mariusz Z/2613/18 2019 4
4 10 s 1 67.15 OLESINSKA Daria UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/0437/16 2019 BEZ LDK!
5 11 s 1 68.17 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 07 U14 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2019 LDK!
6 12 s 1 75.27 JARZˇBEK Zuzia SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK -- B.D. Z/1486/19 2019
7 13 s 1 83.58 XU Sofia KS Słoneczko Busko Zdrój 05 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2382/19 2019 LDK!
1 1 s 2 59.60 OSTROWSKA Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/2768/16 2019 3 LDK!
2 2 s 2 60.73 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III B.D. Z/1703/17 2019 3
3 3 s 2 61.03 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK III DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/0149/17 2019 3 LDK! 66 106
4 4 s 2 63.38 RÓWNICKA Kamila UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK IV BARTOSZ Bartłomiej Z/4621/17 2019 2
5 5 s 2 63.59 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2019 4 LDK!
6 9 s 2 66.46 CHMIEL Natalia KKL Kielce 01 U20 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/0878/16 2019 4 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:21.36 FIUTEK Karolina UMKS Nadir Jędrzejów 01 U20 SK III JAROS Kazimierz Z/1249/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 2:21.76 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 01 U20 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/1753/15 2019 2
3 3 s 1 2:24.31 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2019 3
4 4 s 1 2:24.37 BANA¦ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK III WO¬NIAK Łukasz Z/0686/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 2:31.97 WALĘCIAK Weronika UMKS Nadir Jędrzejów 02 U18 SK IV JAROS Kazimierz Z/1151/16 2019 BEZ
6 6 s 1 2:35.44 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 05 U16 SK V DMP U20 JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/2298/19 , 2019 BEZ LDK! 73
7 7 s 1 2:36.40 SPERCZYŃSKA Julia UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4623/17 2019 4 LDK!
8 8 s 1 2:44.68 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 06 U14 SK -- B.D. Z/3371/19 2019 LDK!
9 9 s 1 2:48.12 KARBOWNIK Zuzanna KKL Kielce 07 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3373/19 , 2019 BEZ LDK!
10 10 s 1 2:56.01 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 07 U14 SK -- B.D. Z/3392/19 2019 LDK!
11 11 s 1 2:57.33 PISARSKA Emma KKL Kielce 06 U14 SK -- B.D. B.D. Z/3396/19 2019 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:05.79 SIEDLARZ Kinga SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK IV WO¬NIAK Łukasz Z/0557/16 2019 3
2 2 s 1 5:28.68 LEWINOWSKA Iga KKL Kielce 02 U18 SK -- DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/0815/16 2019 BEZ LDK! 6 70
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 16.40 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -3.0 III DMP U20 WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK! 111
  s 1 DQ ŁOS Izabela KKL Kielce 03 U18 SK -3.0 -- DMP U20 B.D. SARNA Mirosława , Z/1399/17 , 2019 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.34 KOŁODZIEJ Gabriela
MODRAS Gabriela
GRZYB Ola
GROMADA Wiktoria
MUKS Wisła Junior Sandomierz 05
02
04
02
U18 SWK -- MIREK Andrzej
MIREK Andrzej
MIREK Andrzej
MIREK Andrzej
Z/0465/19
Z/2710/16
Z/2713/16
Z/2712/16
2019
2019
2019
2019
4
3
3
3
2 2 s 1 51.60 SKOWRONEK Anna
KRUSZCZAK Oliwia
MASTERNAK Oliwia
MAKUŁA Adrianna
KKL Kielce 04
04
04
05
U16 SWK -- SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof
TIETIERIN Paweł
TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof
SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof
Z/0148/17
Z/2297/19
Z/0156/17
Z/0155/17
2019
2019
2019
2019
2

4
3
3 3 s 1 52.04 MUCHA Patrycja
ŻYWCZYK Natalia
KWIECIEŃ Julia
MATYSIAK Martyna
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 05
03
02
01
U20 SWK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz
OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz
OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz
OZDOBA Janusz
, Z/3936/18
, Z/3192/17
Z/3191/17
Z/3230/17
, 2019
, 2019
2019
2019
5
3
BEZ
3
4 4 s 1 55.58 BOBOŃ Natalia
BANA¦ Izabela
CHMIELEWSKA Martyna
SALA Izabela
KS Słoneczko Busko Zdrój 02
05
03
04
U18 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
Z/3735/16
, Z/0884/18
, Z/1731/17
, Z/3285/17
2019
, 2019
, 2019
, 2019

5
BEZ
4
5 5 s 1 56.15 DZIARMAGA Julia
KACZOR Joanna
SZYDŁOWSKA Julia
PALIŃSKA Wiktoria
UKS Żaczek Połaniec 05
03
04
05
U18 SWK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir
SZYDŁOWSKI Sławomir
, Z/2334/18
, Z/0689/17
, Z/3619/17
Z/3726/19
, 2019
, 2018
, 2019
2019
BEZ
4
4

4x400 m K
1 s 1 4:12.06 FIUTEK Karolina
STROJECKA Monika
RÓWNICKA Kamila
OSTROWSKA Dominika
UMKS Nadir Jędrzejów 01
01
04
01
U20 SWK -- JAROS Kazimierz
JAROS Kazimierz
BARTOSZ Bartłomiej
JAROS Kazimierz
Z/1249/15
Z/5326/15
Z/4621/17
Z/2768/16
2019
2019
2019
2019
2
4
2
3
2 s 1 4:12.78 MASTALERZ Idalia
JARZˇBEK Klaudia
SZYMKIEWICZ Julia
BANA¦ Wiktoria
SSR Olimp Strawczyn 04
04
01
03
U20 SWK -- WO¬NIAK Łukasz
WO¬NIAK Łukasz
WO¬NIAK Łukasz
WO¬NIAK Łukasz
Z/0031/18
Z/3710/17
Z/1753/15
Z/0686/17
2019
2019
2019
2019
3
4
2
2
3 s 1 4:21.64 BANA¦ Patrycja
ROKITA Katarzyna
KAWECKA Anna
WENDT Joanna
KS Słoneczko Busko Zdrój 00
03
07
00
U20 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
Z/1745/15
, Z/0131/17
Z/1988/19
Z/2788/16
2019
, 2019
2019
2019
3
4

3
Wzwyż K
1 f 1 1.55 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U20 SK III OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
2 f 1 1.45 KOŁODZIEJ Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 05 U16 SK IV MIREK Andrzej Z/0465/19 2019 4
3 f 1 1.45 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
4 f 1 1.40 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02 U18 SK -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK!
W dal K
1 f 1 4.60 TRELA Anna KKL Kielce 06 U14 SK -1.1 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3510/19 , 2019 LDK!
1 f 1 4.87 MATYSIAK Martyna UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 01 U20 SK +1.7 IV OZDOBA Janusz Z/3230/17 2019 3 LDK!
2 f 1 4.54 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 06 U14 SK +0.7 V JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3386/19 , 2019 BEZ LDK!
2 f 1 4.72 RESIAK Kamila SSR Olimp Strawczyn 05 U16 SK +1.9 V B.D. Z/1485/19 2019 5
3 f 1 4.04 PULUT Maja KKL Kielce 06 U14 SK +0.9 -- B.D. Z/2300/19 2019 LDK!
3 f 1 4.69 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK +2.5 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2019 4 LDK!
4 f 1 4.01 HILIUK Kornelia KKL Kielce 06 U14 SK +3.2 -- B.D. Z/3385/19 2019 LDK!
4 f 1 4.67 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02 U18 SK +2.1 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK!
5 f 1 3.55 BARAŃSKA Gabriela KKL Kielce 07 U14 SK -1.1 -- LDK!
5 f 1 4.12 KACZOR Joanna UKS Żaczek Połaniec 03 U18 SK +1.8 -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/0689/17 , 2018 4 LDK!
6 f 1 3.52 CISZEK Gabriela KKL Kielce 06 U14 SK -0.6 -- B.D. Z/3689/19 2019 LDK!
7 f 1 3.49 TOPOREK Gabriela KKL Kielce 09 U12 SK +1.0 -- B.D. Z/3401/19 2019 LDK!
8 f 1 3.28 STOKOWIEC Anna KKL Kielce 09 U12 SK +1.6 -- B.D. Z/3512/19 2019 LDK!
  4.47 KWIECIEŃ Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 02 U18 SK +0.9 -- OZDOBA Janusz OZDOBA Janusz Z/3191/17 2019 BEZ LDK!
  4.63 SALA Izabela KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK +1.6 V PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/3285/17 , 2019 4 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.25 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK II MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
2 f 1 8.56 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2019 5
3 f 1 7.34 CHMIELEWSKA Martyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1731/17 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 6.91 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2019
Dysk (1) K
1 f 1 33.04 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK III FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK!
2 f 1 12.46 CHMIELEWSKA Martyna KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1731/17 , 2019 BEZ LDK!
Młot (2) K
1 f 1 21.53 JASTRZˇB Emilia KKL Kielce 06 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2294/19 2019 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 72.64 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 Sen SK -- FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 f 1 57.04 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 03 U18 SK I DMP U20 FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2019 2 LDK! 148
3 f 1 22.41 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 31.84 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2019 5
2 f 1 28.73 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK V FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2019
3 f 1 25.06 BOBOŃ Natalia KS Słoneczko Busko Zdrój 02 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/3735/16 2019
100 m M
1 11 s 1 14.84 SŁOMA Antoni KKL Kielce 06 U14 SK -1.5 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3381/19 , 2019 BEZ LDK!
2 12 s 1 15.15 KOWALCZYK Jakub KS Słoneczko Busko Zdrój 06 U14 SK -1.5 -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/1637/18 , 2019 BEZ LDK!
3 13 s 1 16.01 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK -1.5 -- B.D. Z/3376/19 2019 LDK!
4 14 s 1 16.77 KUPISZ Jan KKL Kielce 08 U12 SK -1.5 -- B.D. Z/3393/19 2019 LDK!
5 15 s 1 17.08 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 10 U12 SK -1.5 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2019 LDK!
1 7 s 2 12.64 BINKIEWICZ Krzysztof LZS Sigma OSIR Staszów 03 U18 SK -1.6 -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/2913/18 2019 BEZ
2 8 s 2 12.83 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -1.6 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
3 9 s 2 12.83 GˇSIOREK Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -1.6 -- B.D. Z/2494/19 2019
4 10 s 2 13.59 PAWŁOWSKI Bartosz KS Słoneczko Busko Zdrój 04 U16 SK -1.6 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/2988/19 2019
1 1 s 3 11.34 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U23 SK -1.5 III DMP TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2019 2 77
2 2 s 3 11.80 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -1.5 IV PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
3 3 s 3 12.04 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 04 U16 SK -1.5 IV B.D. Z/3513/19 2019
4 4 s 3 12.32 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK -1.5 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2019 5 LDK!
5 5 s 3 12.48 BĘBACZ Arkadiusz KKL Kielce 01 U20 SK -1.5 -- TIETIERIN Paweł Z/3358/16 2019 BEZ
6 6 s 3 12.54 GODZWON-SKOTNICKI Kacper UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK -1.5 V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3617/17 2019 4 LDK!
200 m M
1 s 1 25.50 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK -2.2 -- TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ
2 s 1 33.66 SŁOMA Antoni KKL Kielce 06 U14 SK -2.2 -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/3381/19 , 2019 BEZ LDK!
3 s 1 34.04 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 07 U14 SK -2.2 -- B.D. Z/3376/19 2019 LDK!
4 s 1 37.94 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 10 U12 SK -2.2 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2019 LDK!
1 s 2 22.99 CICHOŃSKI Bartłomiej KKL Kielce 99 U23 SK +0.1 III TIETIERIN Paweł Z/0725/16 2019 2
2 s 2 24.92 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK +0.1 -- WO¬NIAK Łukasz Z/2480/18 2019 5 LDK!
3 s 2 25.43 GˇSIOREK Jakub KKL Kielce 02 U18 SK +0.1 -- DMP U20 B.D. Z/2494/19 2019 73
400 m M
1 1 s 1 49.88 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK II TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 50.71 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1
3 3 s 1 50.78 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK III JÓ¬WIK Krzysztof Z/1819/16 2019 2
4 4 s 1 52.99 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK IV JÓ¬WIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2
5 5 s 1 55.34 WˇCHAŁA Adam KKL Kielce 04 U16 SK V B.D. Z/0488/19 2019 LDK!
6 6 s 1 58.90 SZCZEPAŃCZYK Kamil SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander Z/1516/17 2019 5
800 m M
1 6 s 1 2:28.31 BANA¦ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 02 U18 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0551/16 2019 BEZ LDK!
2 7 s 1 2:44.36 PIASECKI Bartłomiej KKL Kielce 06 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3377/19 2019 LDK!
3 8 s 1 2:58.69 STOKOWIEC Michał KKL Kielce 08 U12 SK -- B.D. Z/3398/19 2019 LDK!
4 9 s 1 3:14.39 PIWOWARCZYK Filip KKL Kielce 09 U12 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof Z/3378/19 2019 LDK!
1 1 s 2 2:10.41 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK V DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/3001/18 2019 BEZ LDK! 71
2 2 s 2 2:11.65 STRZESZKOWSKI Karol UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK V BARTOSZ Bartłomiej Z/0856/19 2019
3 3 s 2 2:12.79 ZDRAL Marek ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/3386/18 2019 5
4 4 s 2 2:14.84 ZBROSZCZYK Tomasz SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1311/17 2019 BEZ
5 5 s 2 2:15.98 WRZAŁEK Jakub UKS Żaczek Połaniec 04 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2215/18 2019 BEZ LDK!
  s 2 DQ PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -- B.D. Z/2229/19 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:11.58 KOŁODZIEJ Adam MUKS Wisła Junior Sandomierz 01 U20 SK III MIREK Andrzej Z/2504/17 2019 1
2 2 s 1 4:23.45 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2019 BEZ
3 3 s 1 4:26.71 KĘDZIORA Adam KKL Kielce 01 U20 SK -- DMP DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/3731/16 2019 BEZ 14 75
4 4 s 1 4:28.04 PIETRZYKOWSKI Jakub KKL Kielce 03 U18 SK -- DMP U20 WO¬NIAK Łukasz Z/5507/18 2019 BEZ 74
5 5 s 1 4:41.00 GAWEŁ Kuba SSR Olimp Strawczyn 02 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz Z/1312/17 2019 BEZ
6 6 s 1 4:48.40 KOT Adrian UMKS Nadir Jędrzejów 04 U16 SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/0855/19 2019
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.75 LENARTOWICZ Eryk KKL Kielce 03 U18 SK -0.5 -- DMP U20 SARNA Mirosława TIETIERIN Paweł Z/0144/17 2019 5 LDK! 79
  s 1 DNF GˇSIOREK Jakub KKL Kielce 02 U18 SK -0.5 -- B.D. Z/2494/19 2019
4x100 m M
1 1 s 1 53.15 BRUTKOWSKI Krystian
PAWŁOWSKI Bartosz
KOWALCZYK Jakub
BANA¦ Dawid
KS Słoneczko Busko Zdrój 03
04
06
02
U18 SWK -- PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław
PEREPICZKO Zdzisław
Z/5065/18
Z/2988/19
, Z/1637/18
Z/0551/16
2019
2019
, 2019
2019
4

BEZ
BEZ
  s 1 DQ BĘBACZ Arkadiusz
LENARTOWICZ Eryk
REGIEL Igor
ZAJˇC Piotr
KKL Kielce 01
03
04
04
U20 SWK -- TIETIERIN Paweł
SARNA Mirosława TIETIERIN Paweł
SARNA Mirosława
B.D.
Z/3358/16
Z/0144/17
Z/4768/17
Z/3513/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
BEZ

4x400 m M
1 s 1 3:35.27 WˇCHAŁA Adam
MASACZYŃSKI Adam
ŁAKOMIEC Łukasz
JASIEŃCZUK Szymon
KKL Kielce 04
01
02
00
U20 SWK -- B.D.
JÓ¬WIK Krzysztof
JÓ¬WIK Krzysztof
JÓ¬WIK Krzysztof
Z/0488/19
Z/3631/15
Z/1398/17
Z/1819/16
2019
2019
2019
2019

1
2
2
  s 1 DNF GAWEŁ Kuba
SZCZEPAŃCZYK Kamil
TOMASZEWSKI Wiktor
ZBROSZCZYK Tomasz
SSR Olimp Strawczyn 02
03
03
02
U18 SWK -- WO¬NIAK Łukasz
NIWIŃSKI Aleksander
NIWIŃSKI Aleksander
WO¬NIAK Łukasz
Z/1312/17
Z/1516/17
Z/1515/17
Z/1311/17
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
4
BEZ
W dal M
1 f 1 5.84 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK -0.5 V SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
2 f 1 5.73 BRUTKOWSKI Krystian KS Słoneczko Busko Zdrój 03 U18 SK -0.1 -- PEREPICZKO Zdzisław Z/5065/18 2019 4 LDK!
3 f 1 5.71 FORTUŃSKI Jan KKL Kielce 03 U18 SK -0.2 -- DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/4775/17 2019 BEZ 71
4 f 1 5.46 BINKIEWICZ Krzysztof LZS Sigma OSIR Staszów 03 U18 SK +1.1 -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka Z/2913/18 2019 BEZ
5 f 1 5.34 ZAJˇC Piotr KKL Kielce 04 U16 SK +1.0 -- B.D. Z/3513/19 2019
1 f 2 3.38 SKUTA Bartosz KKL Kielce 07 U14 SK -0.5 -- B.D. Z/3379/19 2019 LDK!
2 f 2 3.30 KUPISZ Jan KKL Kielce 08 U12 SK -1.5 -- B.D. Z/3393/19 2019 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 6.81 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2019 BEZ LDK!
Młot (4) M
1 f 1 22.77 MYK Mateusz KKL Kielce 06 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2019 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 19.36 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 28.89 SALUS Rafał KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/0486/19 , 2019 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.7370569705963 sekund