Ruda ¦l±ska 18.05.2019
Mityng kwalifikacyjny [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.48 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.8 -- SPISAK Barbara Z/5604/18 2019 5 LDK!
2 2 s 1 8.62 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 06 U14 SL -1.8 -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
3 4 s 1 8.85 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2019 BEZ LDK!
4 7 s 1 9.07 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/4521/18 2019 BEZ LDK!
5 12 s 1 9.24 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2019 BEZ LDK!
6 15 s 1 9.37 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2019 BEZ LDK!
7 20 s 1 9.57 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.8 -- SPISAK Barbara Z/1747/19 2019 BEZ LDK!
1 14 s 2 9.30 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL +1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/2322/18 2019 BEZ LDK!
2 16 s 2 9.43 KSINIEWICZ Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3262/18 2019 BEZ
3 18 s 2 9.48 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2019 BEZ LDK!
4 23 s 2 9.63 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3265/18 2019 BEZ LDK!
5 24 s 2 9.66 PRZYBYŁEK Alicja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3268/18 2019 BEZ LDK!
6 32 s 2 10.49 PAWLAK Lidia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +1.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/3266/18 2019 BEZ LDK!
1 5 s 3 9.03 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/0001/19 2019 LDK!
2 6 s 3 9.06 KAPLER Paulina UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL +0.3 -- WAJDA Aleksandra Z/4519/18 2019 BEZ LDK!
3 9 s 3 9.12 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/3243/18 2019 BEZ LDK!
4 21 s 3 9.61 MYSZOR Łucja UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL +0.3 -- WAJDA Aleksandra Z/2321/18 2019 BEZ LDK!
5 21 s 3 9.61 KLUGE Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/3235/18 2019 BEZ LDK!
6 28 s 3 9.96 SKOWRON Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.3 -- GÓRKA Aleksander Z/4310/18 2019 BEZ
7 30 s 3 10.23 TRZEJA Jolanta AZS-AWF Katowice 06 U14 SL +0.3 --
8 36 s 3 10.71 ZEIDLER Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +0.3 -- GÓRKA Aleksander Z/4317/18 2019 BEZ
1 10 s 4 9.16 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 07 U14 SL -1.9 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2019 LDK!
2 10 s 4 9.16 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -1.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3236/18 2019 BEZ LDK!
3 13 s 4 9.29 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 06 U14 SL -1.9 -- OLSZAR Michał Z/3063/19 2019 LDK!
4 17 s 4 9.46 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 06 U14 SL -1.9 -- FOJCIK Dorota
5 19 s 4 9.55 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -1.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3230/18 2019 BEZ LDK!
6 25 s 4 9.69 PIWOWARCZYK Maja MOSM Tychy 06 U14 SL -1.9 -- GAWLINA Józef Z/3410/19 2019 BEZ
7 35 s 4 10.58 MARTIN Wanessa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3643/18 2019
1 3 s 5 8.82 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -1.5 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
2 8 s 5 9.09 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 06 U14 SL -1.5 -- FOJCIK Dorota
3 29 s 5 10.12 LIPNICKA Agnieszka MOSM Tychy 07 U14 SL -1.5 -- GAWLINA Józef Z/2941/19 2019
4 31 s 5 10.32 STROJNA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/3644/18 2019
5 33 s 5 10.57 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.5 -- B.D. Z/1798/19 2019
1 26 s 6 9.81 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/1808/19 2019
2 27 s 6 9.86 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 08 U12 SL -0.2 -- FOJCIK Dorota
3 33 s 6 10.57 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/1811/19 2019
4 37 s 6 10.81 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/1792/19 2019
5 38 s 6 10.82 CHOJNACKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/1794/19 2019
6 39 s 6 10.97 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.2 -- B.D. Z/1815/19 2019
100 m K
1 1 s 1 11.84 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.3 M OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 12.41 BRENDEL Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL +0.3 II DMP U20 CIUK Marek Z/3835/15 2019 1 138
3 3 s 1 12.47 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.3 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
4 4 s 1 12.50 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.3 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
5 7 s 1 12.84 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.3 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
6 11 s 1 13.05 GATNARCZYK Paulina RMKS Rybnik 04 U16 SL +0.3 III DMP U20 FOJCIK Dorota FOJCIK Dorota , Z/2500/18 , 2019 2 LDK! 110
7 15 s 1 13.17 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.3 III DMP CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2019 2 LDK! 64
1 5 s 2 12.79 CHROSTEK Klaudia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 06 U14 SL +0.2 III B.D. Z/3394/18 2019 4 LDK!
2 6 s 2 12.83 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL +0.2 III ROLAK Dorota Z/1500/16 2019 3
3 8 s 2 12.85 CICHY Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.2 III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2407/17 2019 3 LDK! 118
4 9 s 2 12.96 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.2 III DMP CIUK Marek Z/3211/16 2019 2 74
5 10 s 2 13.01 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL +0.2 III PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
6 12 s 2 13.07 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.2 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ 109
7 13 s 2 13.08 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.2 III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
8 28 s 2 13.64 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU +0.2 IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
1 14 s 3 13.12 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +1.1 III DMP U20 CIUK Marek Z/2463/18 2019 4 107
2 17 s 3 13.29 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +1.1 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
3 19 s 3 13.35 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.1 IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3458/15 2019 LDK! 98
4 21 s 3 13.43 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +1.1 IV DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/3419/18 , 2019 4 LDK! 94
5 22 s 3 13.52 TRˇBCZYŃSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +1.1 IV MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/2920/18 2019 5 LDK!
6 23 s 3 13.53 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +1.1 IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3613/17 2019 3 LDK!
7 26 s 3 13.62 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL +1.1 IV B.D. Z/3397/18 2019 4 LDK!
8 30 s 3 13.70 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL +1.1 -- WERNER Mirosław Z/2252/16 2019 4
1 16 s 4 13.20 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05 U16 SL +0.6 III DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2019 2 LDK!
2 18 s 4 13.31 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.6 IV MICHALSKA Alicja Z/1900/17 2019 4
3 25 s 4 13.61 KO¦CIELNA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.6 IV CIUK Marek Z/3318/19 2019
4 27 s 4 13.63 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.6 IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
5 29 s 4 13.69 KRYSTOSIK Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.6 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0936/19 2019 5 85
6 31 s 4 13.74 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U16 SL +0.6 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
7 34 s 4 13.78 WÓJCIK Julia UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +0.6 IV WAJDA Aleksandra Z/2313/18 2019 4 LDK!
8 39 s 4 14.02 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.6 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2019 4 LDK!
1 24 s 5 13.59 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +1.3 IV B.D. Z/2569/19 2019
2 31 s 5 13.74 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.3 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK! 83
3 33 s 5 13.77 GAJEWSKA Patrycja MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +1.3 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0446/18 2019 5 LDK!
4 36 s 5 13.85 MARCZEWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.3 V MICHALSKA Alicja Z/3048/18 2019 5 LDK!
5 37 s 5 13.87 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +1.3 -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/1084/17 , 2019 5 LDK!
6 42 s 5 14.07 DASZYŃSKA Karolina UKS Trójka Mikołów 05 U16 SL +1.3 V WAJDA Aleksandra Z/2320/18 2019 5 LDK!
1 20 s 6 13.36 MUNARI Sabrina LKS Pszczyna 05 U16 SL +2.4 IV KŁÓSKA Karolina Z/4639/18 2019 BEZ LDK!
2 35 s 6 13.81 SZCZEPAŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 03 U18 SL +2.4 -- WERNER Mirosław Z/1370/17 2019 4
3 38 s 6 13.97 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +2.4 V WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2314/18 2019 4 LDK!
4 43 s 6 14.10 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +2.4 V KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2019 BEZ
5 45 s 6 14.17 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +2.4 V HOMA Wioleta Z/1518/19 2019
6 52 s 6 14.37 SŁOMIŃSKA Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +2.4 V JUSTYNIAK Joanna Z/1999/18 2019 5 LDK!
1 40 s 7 14.04 PRZYBYLSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.2 -- CIUK Marek Z/3320/19 2019
2 48 s 7 14.28 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.2 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 24
3 53 s 7 14.48 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.2 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
4 55 s 7 14.57 SVETLICIC Hana UKS Trójka Mikołów 05 U16 SL +0.2 -- WAJDA Aleksandra Z/2325/18 2019 BEZ LDK!
5 56 s 7 14.76 LIPSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL +0.2 -- ROLAK Dorota Z/0909/18 2019 BEZ
6 58 s 7 14.97 ROZMUS Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.2 -- KOBĘDZA Jan Z/3369/18 2019 BEZ
7 61 s 7 15.24 ZAJˇC Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.2 -- SITARSKI Michał Z/3814/18 2019 BEZ LDK!
1 47 s 8 14.27 BIAŁOBRZEWSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.9 V SPISAK Barbara Z/0003/19 2019 BEZ LDK!
2 50 s 8 14.36 JAREK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +0.9 -- SKALIK Joanna # Z/0744/17 2019 BEZ
3 50 s 8 14.36 KO¦CIUCH Klara CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.9 -- CIUK Marek Z/3319/19 2019
4 54 s 8 14.52 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +0.9 -- HYJEK Katarzyna # Z/1002/18 2019 BEZ
5 57 s 8 14.86 MAJDAK Wiktoria MKS Żywiec 05 U16 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna FIJAK Krystyna , Z/5027/18 , 2019 5
6 62 s 8 15.48 BŁASZCZYK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +0.9 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna SITARSKI Michał , Z/4494/18 , 2019 BEZ LDK!
1 41 s 9 14.05 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.9 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2570/19 2019 74
2 44 s 9 14.12 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL +1.9 V CHRIST Marek Z/1532/19 2019 LDK!
3 46 s 9 14.18 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL +1.9 V SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK!
4 49 s 9 14.29 LETOCHA Nadia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +1.9 V KOTUŁA Krzysztof Z/0960/19 2019
5 59 s 9 15.03 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL +1.9 -- KOBĘDZA Jan Z/3160/19 2019 BEZ
6 60 s 9 15.14 DUDA Patrycja AZS-AWF Katowice 07 U14 SL +1.9 -- CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/2780/18 , 2019 BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.24 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.5 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 2 s 1 25.31 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL +0.5 II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
3 3 s 1 26.00 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.5 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
4 5 s 1 26.23 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.5 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
5 10 s 1 26.58 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 01 U20 SL +0.5 III STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1555/16 2019 2
6 19 s 1 27.95 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU +0.5 IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
1 3 s 2 26.00 LEGIERSKA Zuzanna MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL +0.2 II WERNER Mirosław Z/4618/15 2019 2
2 7 s 2 26.26 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.2 III KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
3 8 s 2 26.31 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +0.2 III PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
4 12 s 2 26.76 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +0.2 III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
5 18 s 2 27.46 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL +0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3
6 20 s 2 27.96 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U23 SL +0.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
1 5 s 3 26.23 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL 0.0 II MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK!
2 9 s 3 26.57 GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL 0.0 III FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
3 13 s 3 26.98 THAMM Milena MKS-MOS Katowice 05 U16 SL 0.0 III DUDAŁA Piotr Z/3486/18 2019 2 LDK!
4 14 s 3 27.12 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL 0.0 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
5 15 s 3 27.20 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL 0.0 III ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
6 31 s 3 29.30 WˇSOWICZ Alicja MCKiS Jaworzno 02 U18 SL 0.0 -- BEDNARCZYK Józef Z/1454/17 2019 4
1 22 s 4 28.18 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -0.2 IV B.D. Z/2569/19 2019
2 26 s 4 29.12 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.2 V SPISAK Barbara SPISAK Barbara Z/3645/18 2019 4 LDK!
3 27 s 4 29.13 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -0.2 -- ROLAK Dorota Z/3474/17 2019 BEZ
4 28 s 4 29.15 FRANIEL Agata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -0.2 V SPISAK Barbara SITARSKI Michał , Z/5009/18 , 2019 5 LDK!
5 44 s 4 30.71 ¦WIĘCICKA Maja GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -0.2 -- DMP RAMUS Józef Z/2319/17 2019 5 LDK! 15
1 17 s 5 27.36 WYSOCZAŃSKA Zofia MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.0 IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0745/17 , 2019 3 LDK!
2 24 s 5 28.75 SZCZEPAŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 03 U18 SL +1.0 -- WERNER Mirosław Z/1370/17 2019 4
3 29 s 5 29.17 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL +1.0 -- CIUK Marek Z/3210/16 2019 4 LDK!
4 33 s 5 29.70 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +1.0 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 73
5 35 s 5 29.90 BˇK Aleksandra MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +1.0 -- ROLAK Dorota Z/2211/19 2019
6 38 s 5 30.05 NOWAK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL +1.0 V PRENCEL Piotr Z/4379/17 2019 5 LDK!
1 25 s 6 29.02 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.9 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/2024/18 , 2019 5 LDK!
2 30 s 6 29.29 HYBA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +0.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3186/17 2019 5
3 32 s 6 29.43 MAGIERA Julia MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +0.9 -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/1084/17 , 2019 5 LDK! 28 75
4 34 s 6 29.82 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2570/19 2019
5 40 s 6 30.25 ZAKRZEWSKA Dominika GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.9 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/4536/17 2019 4 LDK! 69
1 11 s 7 26.70 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -0.1 III MORKA Piotr Z/1004/18 2019 3
2 23 s 7 28.32 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK!
3 48 s 7 31.18 SIUDA Nikola SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2630/19 2019 LDK!
4 49 s 7 31.63 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -0.1 -- SITARSKI Michał Z/3815/18 2019 BEZ LDK!
1 39 s 8 30.15 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL -0.7 V HOMA Wioleta Z/1518/19 2019
2 41 s 8 30.36 KRAWCZYK Maja GKS Piast Gliwice 05 U16 SL -0.7 -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1176/19 2019 LDK! 68
3 47 s 8 30.96 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL -0.7 -- CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
1 16 s 9 27.30 BˇBEL Karolina AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.3 III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2019 4 LDK!
2 20 s 9 27.96 MUNARI Sabrina LKS Pszczyna 05 U16 SL -0.3 IV KŁÓSKA Karolina Z/4639/18 2019 BEZ LDK!
3 37 s 9 30.01 WALICKA Anna AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.3 V CHRIST Marek Z/0966/19 2019 LDK!
4 43 s 9 30.54 GOŁĘBIEWSKA Alicja AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -0.3 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0816/18 2019 5 LDK!
1 36 s 10 29.91 SCHYMCZYK Kinga UKS Olimpia Zabrze 06 U14 SL 0.0 V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1772/19 2019
2 42 s 10 30.48 GRUBA Patrycja TL ROW Rybnik 06 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał Z/3063/19 2019 LDK!
3 45 s 10 30.81 SIKORSKA Marcelina AZS-AWF Katowice 06 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0819/18 2019 4 LDK!
4 46 s 10 30.92 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan Z/3160/19 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 55.86 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL I CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 2 s 1 59.19 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
3 3 s 1 59.52 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2019 2
4 4 s 1 59.94 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
5 6 s 1 60.33 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 01 U20 SL III B.D. Z/2788/15 2019 1
6 10 s 1 62.05 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
1 7 s 2 60.97 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
2 8 s 2 61.26 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
3 11 s 2 62.23 PIENIEK Vanessa MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0452/18 2019 3 LDK! 97
4 13 s 2 64.60 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
5 14 s 2 64.68 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
6 20 s 2 67.43 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
1 5 s 3 60.27 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
2 12 s 3 63.79 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2019 3
3 16 s 3 65.09 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2993/18 2019 5 77
4 17 s 3 65.26 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK!
1 9 s 4 62.00 GŁˇBEK Sabina LKS Pszczyna 04 U16 SL III KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna , Z/1185/18 , 2019 3 LDK!
2 15 s 4 64.80 PASTUSZAK Roksana KB MOSiR Jastrzębie 05 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub Z/2640/18, Z/4524/19 2019, 2019 LDK!
3 18 s 4 66.21 PALKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V SITARSKI Michał Z/5612/18 2019 BEZ LDK!
4 19 s 4 66.71 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0947/19 2019 BEZ
5 21 s 4 68.72 LATAK Laura UKS Olimpia Zabrze 05 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2070/18 2019 5
800 m K
1 1 s 1 2:18.37 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U23 SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
2 2 s 1 2:22.15 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
3 3 s 1 2:22.25 LUBIŃSKA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/1981/18 2019 4 LDK! 109
4 6 s 1 2:29.67 KOZIK Karolina MOSM Tychy 03 U18 SL IV GAWLINA Józef Z/2138/17 2019 3
5 7 s 1 2:29.96 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0959/18 2019 BEZ
6 12 s 1 2:37.17 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- DMP DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2019 3 17 71
7 15 s 1 2:46.65 SZARZYŃSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- SITARSKI Michał RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/3646/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 2 2:25.37 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2019 3 LDK!
2 5 s 2 2:27.92 ERING Emilia MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0929/19 2019 BEZ
3 8 s 2 2:31.33 WERESZKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0906/18 2019 5
4 9 s 2 2:32.73 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL V SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2019 5 LDK!
5 10 s 2 2:34.16 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL -- B.D. Z/2178/19 2019
6 11 s 2 2:34.90 CENKIER Weronika MOSiR Łaziska Górne 05 U16 SL V B.D. Z/3971/18 2019 BEZ
7 13 s 2 2:38.48 LISOWSKA Daria MOSM Tychy 05 U16 SL -- B.D. Z/2935/19 2019
8 14 s 2 2:40.90 TYLUS Roksana MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0454/18 2019 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:13.42 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2019 3
2 2 s 1 5:14.38 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U20 SL -- JONDA Czesław Z/4241/15 2019 3
3 3 s 1 5:30.17 FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2019 3
400 m pł K K
1 1 s 1 59.53 JA¬WIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice 98 U23 SL I PIETRZAK Michał B.D. Z/0651/15 2019
2 2 s 1 64.59 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
3 3 s 1 71.30 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL IV DMP ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3 49
4 4 s 1 76.84 KOWALCZYK Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/4417/17 , 2019 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 50.31 BRAMBERGER Paulina
BˇK Agata
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
RMKS Rybnik 02
02
03
03
U18 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
Z/3458/15
Z/2439/16
Z/3619/16
Z/3624/16
2019
2019
2019
2019

BEZ
2
3
2 2 s 1 51.91 MUSZYŃSKA Nina
KO¦CIELNA Patrycja
TOBOREK Aleksandra
PRZYBYLSKA Weronika
CKS Budowlani Częstochowa 03
03
03
03
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
LAMCH Czesław LAMCH Mariola
CIUK Marek
Z/0666/17
Z/3318/19
Z/3613/17
Z/3320/19
2019
2019
2019
2019
2

3

3 3 s 1 52.14 GÓRSKA Dominika
TKOCZ Zofia
BARTUSEK Karolina
HYBA Martyna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03
03
03
03
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna
PRENCEL Piotr
B.D.
CZYŻ Katarzyna
Z/3185/17
Z/2281/17
Z/2569/19
Z/3186/17
2019
2019
2019
2019
3
4

5
1 4 s 2 52.56 CYRULIŃSKA Oliwia
CICHOCKA Anastazja
CAŁUS Barbara
TRˇBCZYŃSKA Nadia
CKS Budowlani Częstochowa 05
04
04
05
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
MICHALSKA Alicja TRˇBCZYŃSKA Żaneta
, Z/3419/18
Z/2921/18
Z/2922/18
Z/2920/18
, 2019
2019
2019
2019
4
3
5
5
2 5 s 2 52.68 OZIĘBŁO Wanessa
CICHY Laura
MAJKA Emilia
SZCZYRBA Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04
04
05
04
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
, Z/4612/17
Z/2407/17
Z/1563/18
Z/2410/17
, 2019
2019
2019
2019
4
3
BEZ
3
3 6 s 2 52.74 WALICKA Anna
STĘPIEŃ Dagmara
PLAMINIAK Roksana
BˇBEL Karolina
AZS-AWF Katowice 05
05
05
05
U16 SLK -- CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
Z/0966/19
, Z/0820/18
, Z/0818/18
Z/0814/18
2019
, 2019
, 2019
2019

3
4
4
4 7 s 2 57.07 SIKORSKA Marcelina
KALINO Paulina
DUDA Patrycja
KARMELITA Julia
AZS-AWF Katowice 06
06
07
07
U14 SLK -- CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
CHRIST Marek CHRIST Marek
CHRIST Marek
Z/0819/18
Z/1532/19
, Z/2780/18
Z/1533/19
2019
2019
, 2019
2019
4

BEZ

5 8 s 2 57.92 WI¦NIOWSKA Zofia
PORWOLIK Oliwia
ABSYL Wiktoria
WÓJCIK Magdalena
UKS Trójka Mikołów 07
07
07
07
U14 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2322/18
Z/2317/18
Z/2319/18
Z/2316/18
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2019 4 92
2 f 1 1.45 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK!
2 f 1 1.45 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL IV DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2019 4 LDK! 46 75
4 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3980/17 2019 4 LDK! 68
5 f 1 1.40 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U18 SL -- DMP U20 SITARSKI Michał Z/0752/17 2019 3 LDK! 68
6 f 1 1.40 ŁUKASZCZYK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/4376/17 2019 5 LDK!
7 f 1 1.40 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2291/17 2019 BEZ LDK!
8 f 1 1.30 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
9 f 1 1.30 MARCINIAK Anna MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -- DMP KOBĘDZA Jan B.D. KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/1863/19 , 2019 BEZ LDK! 20
10 f 1 1.25 STRONCZEK Natalia RMKS Rybnik 06 U14 SL -- FOJCIK Dorota
11 f 1 1.25 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
12 f 1 1.25 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 06 U14 SL -- FOJCIK Dorota
13 f 1 1.20 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 08 U12 SL -- FOJCIK Dorota
Tyczka K
1 f 1 3.60 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
2 f 1 3.40 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
3 f 1 3.20 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL II KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
4 f 1 2.80 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
5 f 1 2.60 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/1182/18 2019 4
  f 1 NM BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL -- KUBALA Magdalena Z/2689/17 2019 3
W dal K
1 f 1 5.54 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL +0.4 II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
2 f 1 5.23 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +0.4 III PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
3 f 1 5.23 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.4 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK! 99
4 f 1 5.00 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL +1.1 --
5 f 1 4.98 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
6 f 1 4.92 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
7 f 1 4.88 FRˇCKOWIAK Julia MCKiS Jaworzno 99 U23 SL +2.0 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/3788/19 2019
8 f 1 4.67 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -0.1 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0786/17 2019 5
9 f 1 4.61 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.4 -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
10 f 1 4.61 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.2 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
11 f 1 4.58 GÓRCZEWSKA Daria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL +0.7 V B.D. Z/3397/18 2019 4 LDK!
12 f 1 4.49 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL +0.6 -- WERNER Mirosław Z/2252/16 2019 4
13 f 1 4.42 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -0.6 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
14 f 1 4.40 DEC Hanna UKS Trójka Mikołów 04 U16 SL +0.7 -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2314/18 2019 4 LDK!
15 f 1 4.14 ZABROCKA Nikola GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.2 -- DMP U20 RAMUS Józef Z/4595/17 2019 5 LDK! 49
16 f 1 4.10 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL +0.3 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK!
17 f 1 4.06 KAMIŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +0.6 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0799/17 2019 BEZ
18 f 1 3.67 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +0.1 -- HYJEK Katarzyna # Z/1002/18 2019 BEZ
W dal strefa K
1 f 1 4.72 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 06 U14 SL -0.8 -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2019 LDK!
2 f 1 4.62 KARMELITA Julia AZS-AWF Katowice 07 U14 SL -0.5 -- CHRIST Marek Z/1533/19 2019 LDK!
3 f 1 4.36 YOUSSEF Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.1 -- SPISAK Barbara SPISAK Barbara Z/3645/18 2019 4 LDK!
4 f 1 4.36 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 07 U14 SL -0.2 -- FIJAK Krystyna Z/2514/19 2019 LDK!
5 f 1 4.21 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL +1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 4.16 TOMASZEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.7 -- B.D. Z/0008/19 2019 BEZ
7 f 1 4.12 KOBIERSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3236/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 4.11 RZESZUTEK Kornelia UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -1.8 -- WAJDA Aleksandra Z/4521/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 4.04 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 3.98 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.3 -- WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 3.97 JANUSZKIEWICZ Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.1 -- SPISAK Barbara Z/0007/19 2019 BEZ LDK!
12 f 1 3.96 CZYŻ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/3212/18 2019 BEZ LDK!
13 f 1 3.90 KAPLER Paulina UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/4519/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3.80 MOJ Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -2.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/3243/18 2019 BEZ LDK!
15 f 1 3.79 WI¦NIOWSKA Zofia UKS Trójka Mikołów 07 U14 SL -0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/2322/18 2019 BEZ LDK!
16 f 1 3.63 MYSZOR Łucja UKS Trójka Mikołów 06 U14 SL -0.9 -- WAJDA Aleksandra Z/2321/18 2019 BEZ LDK!
17 f 1 3.58 TRZEJA Jolanta AZS-AWF Katowice 06 U14 SL +0.4 --
18 f 1 3.57 KLUGE Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -1.3 -- CZYŻ Katarzyna Z/3235/18 2019 BEZ LDK!
19 f 1 3.55 ZAGÓRSKA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.2 -- B.D. Z/1818/19 2019 BEZ
20 f 1 3.50 GAWLAS Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -0.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/3230/18 2019 BEZ LDK!
21 f 1 3.34 TARGAS Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.6 -- B.D. Z/1819/19 2019
22 f 1 3.30 NOWAK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.5 -- GÓRKA Aleksander Z/4305/18 2019 BEZ
23 f 1 3.10 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL -0.6 -- B.D. Z/1804/19 2019
24 f 1 2.79 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/1817/19 2019
Trójskok K
1 f 1 10.85 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -0.2 III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
2 f 1 10.72 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.6 IV DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK! 95
3 f 1 10.42 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.9 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
4 f 1 9.80 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.5 -- SZCZYRK Janusz Z/1161/17 2019 5 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 10.31 JATKOWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 07 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0556/17 , 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.95 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK!
1 f 2 9.41 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 76
Kula (4) K
1 f 1 8.29 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL -- RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2019
2 f 1 8.26 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL V DMP KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 30
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.31 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
2 f 1 28.27 OZIĘBŁO Wanessa MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4612/17 , 2019 4 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 37.24 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II BONK Stanisław Z/3030/15 2019 2
2 f 1 35.28 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 119
3 f 1 35.11 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice 98 U23 SL III BONK Stanisław B.D. Z/0682/14 2019 2
4 f 1 34.02 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
5 f 1 30.65 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK! 101
6 f 1 30.40 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U20 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2019 3 100
7 f 1 29.92 LE¦NIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA IV DMP U20 B.D. Z/2927/19 2019 98
8 f 1 29.28 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2019 3
9 f 1 27.93 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2019 BEZ LDK! 91
10 f 1 23.93 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK! 74
11 f 1 22.61 MIAŁKOWSKA Bianka MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/2904/18 2019 5
12 f 1 22.55 KOŁODZIEJ Dominika MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/2903/18 2019 BEZ
13 f 1 21.38 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2019 4 LDK!
14 f 1 20.43 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- PĘKALA Łukasz BONK Stanisław , Z/3436/11 , 2019
Młot (3) K
1 f 1 51.12 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL II DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2019 1 LDK! 133
2 f 1 38.42 MI¦KIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2019 3 LDK! 90
3 f 1 29.84 TARNAWSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4066/19 2019
1 f 2 42.95 GEMBALCZYK Emilia RMKS Rybnik 04 U16 SL III DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/5482/18 2019 5 103
2 f 2 29.97 ZIÓŁKOWSKA Nicole MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon Z/0912/18 2019 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 41.68 BŁASZCZYK Kamila WLKS Wrocław 99 U23 DS III B.D. B.D. Z/4278/15 2019 LDK!
2 f 1 38.02 DRAB Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP RUSZEL Piotr B.D. Z/4377/15 2019 68
Oszczep (500) K
1 f 1 32.29 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
2 f 1 30.12 DOBIES Julia MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3471/17 2019 4
3 f 1 29.99 KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2906/18 2019 BEZ
4 f 1 25.66 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2291/17 2019 BEZ LDK!
5 f 1 25.40 BĘC Marcela MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0784/17 2019 BEZ
6 f 1 25.35 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2019 4 LDK! 59
7 f 1 16.66 PERUŻYŃSKA Julia RMKS Rybnik 04 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/2505/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 41.12 BEDNAREK Aleksandra AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II STOCHAJ Piotr # Z/6409/15 2019 1
2 f 1 33.52 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
3 f 1 30.17 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3 83
4 f 1 29.26 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -- DMP KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4 44
60 m M
1 1 s 1 7.72 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U14 SL +0.5 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 7.99 GIED¬ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.5 -- SPISAK Barbara Z/0006/19 2019 BEZ LDK!
3 6 s 1 8.68 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 06 U14 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2019
4 7 s 1 8.80 RATKA Szymon MOSM Tychy 06 U14 SL +0.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2019
5 10 s 1 9.08 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.5 -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2019 BEZ LDK!
6 11 s 1 9.21 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07 U14 SL +0.5 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2019 BEZ LDK!
7 19 s 1 9.67 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.5 -- SPISAK Barbara Z/1713/19 2019 BEZ LDK!
1 17 s 2 9.63 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.0 -- SPISAK Barbara Z/3059/19 2019 BEZ LDK!
2 17 s 2 9.63 SKOWRONEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3271/18 2019 BEZ
3 23 s 2 10.03 RY¦ Marcin TL ROW Rybnik 07 U14 SL -1.0 -- OLSZAR Michał Z/4979/18 2019 BEZ LDK!
4 24 s 2 10.10 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -1.0 -- GÓRKA Aleksander Z/4309/18 2019 BEZ
5 27 s 2 10.49 WI¦NIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 09 U12 SL -1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/2329/18 2019 BEZ LDK!
6 29 s 2 10.63 DZWONEK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL -1.0 -- GÓRKA Aleksander Z/4297/18 2019 BEZ
1 3 s 3 8.04 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06 U14 SL -1.1 -- ROLAK Dorota Z/1953/19 2019 LDK!
2 4 s 3 8.22 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL -1.1 -- KOBĘDZA Jan Z/3572/19 2019
3 8 s 3 8.85 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06 U14 SL -1.1 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2019 BEZ LDK!
4 9 s 3 8.90 ZIMNY Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 06 U14 SL -1.1 -- KASIŃSKI Marek Z/2953/19 2019
5 13 s 3 9.34 DOMAŃSKI Jacek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL -1.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/1744/19 2019
6 20 s 3 9.71 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL -1.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2546/19 2019 LDK!
1 5 s 4 8.58 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/3163/19 2019 LDK!
2 12 s 4 9.25 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 07 U14 SL -0.6 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2019 BEZ LDK!
3 21 s 4 9.83 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 07 U14 SL -0.6 -- B.D. Z/3409/19 2019
4 26 s 4 10.45 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL -0.6 -- GÓRKA Aleksander Z/4299/18 2019
1 22 s 5 9.88 GROSS Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1814/19 2019
2 30 s 5 10.64 OKOLUS Maks SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 10 U12 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2526/19 2019 LDK!
3 31 s 5 11.43 ŁAPOT Franciszek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1810/19 2019
4 32 s 5 11.70 BAGIŃSKI Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL 0.0 -- B.D. Z/1795/19 2019
1 14 s 6 9.40 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 09 U12 SL +0.9 -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2019 LDK!
2 15 s 6 9.41 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 09 U12 SL +0.9 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2019 LDK!
3 16 s 6 9.62 WÓJCIK Paweł SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 09 U12 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1998/18 2019 LDK!
4 25 s 6 10.31 WÓJCIK Miłosz MOSM Tychy 09 U12 SL +0.9 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2943/19 2019
5 28 s 6 10.54 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 10 U12 SL +0.9 -- SITARSKI Michał Z/3694/19 2019
6 33 s 6 12.59 ZEMRYS Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +0.9 -- B.D. Z/1797/19 2019
100 m M
1 1 s 1 10.96 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.2 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 1 s 1 10.96 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.2 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
3 3 s 1 10.99 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +0.2 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
4 3 s 1 10.99 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.2 II MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
5 5 s 1 11.02 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +0.2 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 137
6 8 s 1 11.27 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +0.2 II BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
7 44 s 1 16.35 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U23 SL +0.2 -- PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
1 6 s 2 11.19 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 Sen SL +0.7 II DMP RAMUS Józef B.D. Z/4061/11 2019 1 87
2 7 s 2 11.24 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL +0.7 II BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
3 9 s 2 11.44 STRYCZEK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +0.7 III DMP U20 HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan , Z/1076/17 , 2019 2 LDK! 113
4 11 s 2 11.54 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +0.7 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
5 12 s 2 11.58 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U20 SL +0.7 III BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2019 3
6 14 s 2 11.61 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.7 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
7 38 s 2 12.87 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.7 -- CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3837/15 2019 2 LDK!
1 12 s 3 11.58 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.3 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK! 106
2 15 s 3 11.79 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
3 16 s 3 11.90 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +0.3 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019 92
4 17 s 3 11.92 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.3 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
5 26 s 3 12.32 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.3 -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK! 24 77
1 19 s 4 11.96 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +0.5 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
2 21 s 4 12.05 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL +0.5 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
3 22 s 4 12.06 PALETKO Łukasz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +0.5 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2530/18 2019 5 86
4 23 s 4 12.15 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.5 IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/3695/18 2019 5 LDK! 83
5 24 s 4 12.29 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.5 -- DMP U20 FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2019 BEZ LDK! 78
6 25 s 4 12.30 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +0.5 -- JONDA Czesław Z/2288/17 2019 5 LDK!
7 29 s 4 12.50 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.5 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK! 73
1 20 s 5 12.00 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL +0.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
2 28 s 5 12.42 ZYCHOWICZ Bartłomiej MKS Żywiec 05 U16 SL +0.8 V FIJAK Krystyna Z/4167/18 2019 5
3 29 s 5 12.50 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/2213/19 2019
4 32 s 5 12.59 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL +0.8 V KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2019 BEZ
5 33 s 5 12.65 NIEWIEM Wiktor MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.8 V KOTUŁA Krzysztof Z/0459/18 2019 5 LDK!
6 34 s 5 12.68 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/0958/18 2019 BEZ
7 35 s 5 12.69 MALORNY Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL +0.8 V KOTUŁA Krzysztof Z/0942/19 2019 BEZ
1 18 s 6 11.93 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +0.9 IV LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
2 31 s 6 12.56 CZˇSTKIEWICZ Tomasz MKS-MOS Katowice 03 U18 SL +0.9 -- ROLAK Dorota Z/5629/18 2019 BEZ
3 36 s 6 12.74 PALECZNY Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.9 V JUSTYNIAK Joanna Z/4867/18 2019 BEZ LDK!
4 37 s 6 12.81 PAJˇK Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 06 U14 SL +0.9 -- KOBĘDZA Jan Z/3572/19 2019
5 39 s 6 12.93 SPYRA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2320/19 2019 LDK!
1 10 s 7 11.51 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +0.6 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
2 27 s 7 12.37 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK!
3 40 s 7 13.03 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 04 U16 SL +0.6 -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2019
4 41 s 7 13.06 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL +0.6 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2019 BEZ
5 42 s 7 13.34 GANCARCZYK Bartosz MOSM Tychy 04 U16 SL +0.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2934/19 2019
6 43 s 7 13.53 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3455/19 2019 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.08 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -1.0 II MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 22.13 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL -1.0 II DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3 139
3 3 s 1 22.54 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -1.0 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
4 5 s 1 23.04 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -1.0 III KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
5 8 s 1 23.14 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -1.0 III ROLAK Dorota # Z/3197/16 2019 2
1 4 s 2 23.02 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL -0.7 III KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
2 6 s 2 23.09 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL -0.7 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
3 9 s 2 23.23 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -0.7 III SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
4 10 s 2 23.45 FULARSKI Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL -0.7 III PĘKALA Łukasz Z/3074/18 2019 3
5 11 s 2 23.49 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 97 U23 SL -0.7 III BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1205/14 2019 2
1 7 s 3 23.12 PUTO Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL -0.4 III DMP HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan , Z/2303/17 , 2019 2 LDK! 71
2 12 s 3 23.85 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL -0.4 IV STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
3 13 s 3 23.86 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL -0.4 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
1 15 s 4 23.94 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL 0.0 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
2 16 s 4 24.47 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL 0.0 V CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
3 19 s 4 25.48 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL 0.0 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK! 73
4 20 s 4 25.77 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL 0.0 -- LAMCH Czesław Z/3695/18 2019 5 LDK!
5 21 s 4 25.84 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL 0.0 -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2019 5 LDK!
6 23 s 4 26.08 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL 0.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK!
1 14 s 5 23.88 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL -0.1 -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
2 17 s 5 24.58 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -0.1 -- ROLAK Dorota Z/1393/16 2019 4
3 18 s 5 25.27 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -0.1 -- ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
4 22 s 5 26.04 SZOTA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -0.1 -- JONDA Czesław Z/2288/17 2019 5 LDK!
5 24 s 5 26.84 JANKOWSKI Wojciech MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -0.1 -- ROLAK Dorota Z/3476/18 2019 5
1 25 s 6 27.66 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
2 26 s 6 28.00 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -0.3 -- PRENCEL Piotr SPISAK Barbara Z/4373/17 2019 BEZ LDK!
3 27 s 6 28.13 TURSKI Jan Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3455/19 2019 LDK!
4 28 s 6 28.25 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2318/19 2019 LDK!
400 m M
1 1 s 1 50.41 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL II MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
2 2 s 1 50.72 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
3 3 s 1 51.19 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 95 Sen SL III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1875/11 , 2019 2
4 7 s 1 51.88 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL III KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2019 BEZ
5 12 s 1 52.83 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U23 SL -- DMP LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3 51
6 15 s 1 53.18 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL IV MARMUR Stanisław Z/6395/15 2019 3
1 5 s 2 51.68 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL III WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
2 9 s 2 52.64 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 00 U20 SL III BONK Anna Z/3903/18 2019 4
3 10 s 2 52.73 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL III LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3724/16 2019 3 LDK!
4 11 s 2 52.81 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
5 14 s 2 53.16 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/1392/16 2019 4
6 18 s 2 54.30 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
1 6 s 3 51.77 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL III BONK Anna Z/3904/18 2019 4
2 8 s 3 51.94 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL III MORKA Piotr Z/2588/15 2019 4
3 16 s 3 53.29 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
4 17 s 3 53.52 CHRU¦CIEL Marek CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Czesław , Z/2075/18 , 2019 3 LDK! 96
1 4 s 4 51.29 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
2 19 s 4 54.32 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2019 2 LDK!
3 21 s 4 55.38 ZDANOWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- DMP U20 PĘKALA Łukasz Z/4524/18 2019 5 80
4 22 s 4 55.53 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
5 25 s 4 57.08 SZYMCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0558/19 2019
6 27 s 4 58.32 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2019 BEZ LDK!
1 13 s 5 52.89 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK!
2 20 s 5 54.90 SZWED Damian UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2065/18 2019 4
3 26 s 5 57.87 POWOLNY Kewin MOS CSiR D±browa Górnicza 04 U16 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0780/17 2019 5
4 29 s 5 59.33 WYLOTEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2567/19 2019
1 23 s 6 56.42 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0451/18 2019 4 LDK! 73
2 24 s 6 56.79 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 05 U16 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4565/18 2019 5 LDK!
3 28 s 6 58.34 MAZUREK Maksymilian MKS-MOSM Bytom 05 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0450/18 2019 5 LDK!
4 30 s 6 62.13 WALA Piotr TL Athletics Jastrzębie # 05 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4519/19 2019 LDK!
5 31 s 6 69.17 RYNIAK Igor MOSM Tychy 05 U16 SL -- B.D. Z/2936/19 2019
800 m M
1 1 s 1 2:02.21 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 2:02.49 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
3 3 s 1 2:04.61 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2019
4 5 s 1 2:05.21 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0266/17 2019 3
5 6 s 1 2:05.84 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2019 3 LDK!
6 7 s 1 2:06.93 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/3750/17 2019 4
7 11 s 1 2:13.45 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2019
1 4 s 2 2:04.85 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4
2 8 s 2 2:09.53 HEĆKO Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2654/18 2019 4
3 9 s 2 2:09.58 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2019 5 LDK! 72
4 10 s 2 2:10.00 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 04 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2019 4 LDK!
5 12 s 2 2:15.99 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/2242/19 2019
6 13 s 2 2:26.79 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0741/17 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:09.98 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 95 Sen SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0900/12 2019 2
2 2 s 1 4:10.43 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2019 3
3 3 s 1 4:18.00 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
4 5 s 1 4:23.51 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2019 3
5 6 s 1 4:24.28 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- MORKA Piotr Z/2520/19 2019
6 7 s 1 4:24.75 GRZELKA Cyprian MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- MORKA Piotr Z/0560/19 2019
7 10 s 1 4:28.20 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
8 12 s 1 4:28.77 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- DMP LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4 12
8 11 s 1 4:28.77 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2019 BEZ
10 13 s 1 4:29.23 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -- ROLAK Dorota Z/1390/16 2019 4
11 17 s 1 4:35.06 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/0956/18 2019 BEZ
1 4 s 2 4:18.05 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0785/17 2019 3
2 8 s 2 4:26.32 PIWOŃSKI Jakub MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL -- B.D. Z/4218/18 2019 BEZ
3 9 s 2 4:27.64 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2898/18 2019 5
4 14 s 2 4:30.52 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 04 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/3749/17 2019 5
5 15 s 2 4:31.89 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL -- WERNER Mirosław # Z/2163/19 2019
6 16 s 2 4:31.98 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2212/19 2019
7 18 s 2 4:40.79 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 04 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2019 5
8 19 s 2 4:41.78 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2019 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 44.07 RECLIK Piotr
GARUS Kamil
LASKOWSKI Mikołaj
KULIGOWSKI Michał
RMKS Rybnik 03
02
02
02
U18 SLK -- SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
Z/3688/18
Z/3618/16
Z/0577/19
Z/2963/17
2019
2019
2019
2019
4
3
3
3
2 2 s 1 44.64 BROŻEK Tobiasz
¦WIERCZEK Jakub
GRZEGORZEWICZ Patryk
ZALEWSKI Tomasz
MKS-SMS Victoria Racibórz 03
03
02
03
U18 SLK -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna
MORKA Piotr
MORKA Piotr
SKALIK Joanna
, Z/0739/17
Z/1017/18
Z/0303/16
Z/0743/17
, 2019
2019
2019
2019
3
4
1
3
3 3 s 1 45.25 PALETKO Łukasz
PUTO Mateusz
MINORCZYK Borys
STRYCZEK Szymon
MKS Czechowice-Dziedzice 03
03
03
03
U18 SLK -- KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta B.D. KOBĘDZA Jan
KOBĘDZA Jan
HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan
Z/2530/18
, Z/2303/17
Z/1125/19
, Z/1076/17
2019
, 2019
2019
, 2019
5
2

2
4 4 s 1 47.16 JANKOWSKI Wojciech
TATARCZYK Brunon
CZˇSTKIEWICZ Tomasz
WIEWIÓRKA Paweł
MKS-MOS Katowice 03
02
03
02
U18 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/3476/18
Z/1393/16
Z/5629/18
Z/3197/16
2019
2019
2019
2019
5
4
BEZ
2
  s 1 DQ JANIA Mateusz
SZOTA Bartosz
PONISZOWSKI Wiktor
WYLOTEK Bartosz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03
03
02
03
U18 SLK -- SITARSKI Michał
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/2296/17
Z/2288/17
Z/3806/16
Z/2567/19
2019
2019
2019
2019
4
5
BEZ

Wzwyż M
1 f 1 1.85 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK! 108
2 f 1 1.80 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/2296/17 2019 4 LDK!
3 f 1 1.45 JANUS Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U16 SL -- PRENCEL Piotr SPISAK Barbara Z/4373/17 2019 BEZ LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.70 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
2 f 1 4.00 GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
3 f 1 3.80 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
4 f 1 3.20 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/4061/18 2019 5
  f 1 NM BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2019 4
W dal M
1 f 1 6.43 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -0.6 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
2 f 1 6.43 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.2 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2019 3 LDK! 101
3 f 1 6.33 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.1 III RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
4 f 1 5.94 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL +0.3 IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4 78
5 f 1 5.91 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.1 IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3 77
6 f 1 5.77 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -0.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2019 3
7 f 1 5.76 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
8 f 1 5.44 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -0.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
9 f 1 5.20 ZYCHOWICZ Bartłomiej MKS Żywiec 05 U16 SL -2.0 -- FIJAK Krystyna Z/4167/18 2019 5
10 f 1 4.07 WALESZCZYK Mikołaj TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -1.8 -- SITARSKI Michał Z/1497/19 2019 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.78 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 06 U14 SL -0.3 -- FIJAK Krystyna Z/4169/18 2019 BEZ LDK!
2 f 1 5.17 ĆWIK Mateusz MKS-MOS Katowice 06 U14 SL +0.8 -- ROLAK Dorota Z/1953/19 2019 LDK!
3 f 1 4.66 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 07 U14 SL -1.0 -- B.D. Z/3163/19 2019 LDK!
4 f 1 4.55 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 06 U14 SL +1.5 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2019
5 f 1 4.54 RATKA Szymon MOSM Tychy 06 U14 SL -0.1 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2937/19 2019
6 f 1 4.45 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +1.4 -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 4.21 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 07 U14 SL -0.8 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 4.18 DOMAŃSKI Jacek TL Pogoń Ruda ¦l±ska 06 U14 SL +0.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/1744/19 2019
9 f 1 4.14 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 06 U14 SL -0.1 -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 4.10 DZIEDZIC Maksymilian SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 06 U14 SL +0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2546/19 2019 LDK!
11 f 1 4.08 OKRZESIK Maksymilian MKS Żywiec 07 U14 SL +1.1 -- FIJAK Krystyna Z/5216/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 3.74 BICZYCKI Franciszek MOSM Tychy 07 U14 SL -0.9 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3008/18 2019 BEZ
13 f 1 3.66 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +1.6 -- SPISAK Barbara # Z/4312/18 2019 BEZ LDK!
14 f 1 3.54 MUSIOŁ Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +0.1 -- GÓRKA Aleksander Z/4304/18 2019
15 f 1 3.52 JANIEC Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 08 U12 SL +0.5 -- GÓRKA Aleksander Z/4300/18 2019 BEZ
16 f 1 3.47 WI¦NIOWSKI Antoni UKS Trójka Mikołów 09 U12 SL -0.2 -- WAJDA Aleksandra Z/2329/18 2019 BEZ LDK!
17 f 1 3.30 NOWAK Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 10 U12 SL -0.8 -- SITARSKI Michał Z/3694/19 2019
18 f 1 3.28 WÓJCIK Miłosz MOSM Tychy 09 U12 SL +1.9 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2943/19 2019
19 f 1 3.26 ZAJDA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 07 U14 SL +0.1 -- GÓRKA Aleksander Z/4316/18 2019 BEZ
Trójskok M
1 f 1 12.42 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +0.9 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
2 f 1 12.37 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -0.1 -- DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2019 BEZ 82
3 f 1 12.19 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -0.8 -- DMP U20 SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ 79
4 f 1 12.19 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +1.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 15.19 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
2 f 1 14.02 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
3 f 1 13.86 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
4 f 1 9.03 KAMIŃSKI Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/3211/18 2019 BEZ LDK!
1 f 2 10.84 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06 U14 SL V BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2019 BEZ
2 f 2 9.79 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1498/19 2019 LDK!
  f 2 NM PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
Kula (6) M
1 f 1 11.37 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Kula (7.26) M
1 f 1 15.02 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U23 SL I PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
Dysk (1) M
1 f 1 54.41 PILARSKI Noel MKS-MOS Katowice 04 U16 SL II BONK Stanisław Z/3549/15 2019 2
2 f 1 20.89 KUKUŁA Adam MCKiS Jaworzno 06 U14 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/2597/19 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.98 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK! 135
2 f 1 39.95 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2019 3
3 f 1 38.86 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
4 f 1 37.12 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U18 SL IV DMP U20 B.D. Z/2960/17 2019 3 LDK! 99
5 f 1 36.57 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1304/16 2019 4 LDK! 97
6 f 1 35.08 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
7 f 1 34.71 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK! 90
8 f 1 34.30 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2019 4
9 f 1 30.82 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
10 f 1 22.69 ŁABA Daniel MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1153/17 , 2019 BEZ LDK!
  f 1 NM BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.44 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL II DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1 139
2 f 1 30.59 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 46.66 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
Młot (5) M
1 f 1 42.80 GEMBALCZYK Adam RMKS Rybnik 02 U18 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/2773/19 2019 98
2 f 1 40.86 KUTERASIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/1412/16 2019 BEZ
3 f 1 39.19 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/4179/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 24.14 CZEKAŁA Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2568/19 2019
5 f 1 19.66 KAMIŃSKI Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/3211/18 2019 BEZ LDK!
1 f 2 39.77 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2019 5 93
2 f 2 33.15 MAZUR Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 05 U16 SL V SITARSKI Michał Z/1498/19 2019 LDK!
Młot (7.26) M
1 f 1 52.81 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1 102
Oszczep (600) M
1 f 1 38.56 LISAK Jakub MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 04 U16 SL V B.D. Z/3162/19 2019 LDK!
2 f 1 30.36 SZOPNIEWSKI Rafał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 05 U16 SL -- B.D. Z/3404/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 37.83 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2019 5
2 f 1 35.80 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3500/17 2019 4
3 f 1 29.60 SIDOROWICZ Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL -- DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3208/19 2019 47
4 f 1 24.34 CZˇSTKIEWICZ Tomasz MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/5629/18 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.148072957993 sekund