Żerków 18.05.2019
Mityng Okregowy - Żerków 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 45 s 1 14.20 STAROSTA Karolina MKL Jarocin 04 U16 WP -0.2 V B.D. Z/1758/19 2019
2 53 s 1 14.67 BURDZIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 05 U16 WP -0.2 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/5225/18 2019 BEZ
3 54 s 1 15.05 KLEMM Martyna MKL Jarocin 06 U14 WP -0.2 -- B.D. Z/3755/19 2019
4 56 s 1 15.20 SIEKACZ Amelia MKL Jarocin 05 U16 WP -0.2 -- B.D. Z/1759/19 2019
5 58 s 1 15.56 WŁODARCZAK Oliwia UKS Sportowiec Borowo 05 U16 WP -0.2 -- B.D. Z/3144/19 2019
1 19 s 2 13.28 PLUTA Daria MKL Jarocin 03 U18 WP +1.4 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2019
2 29 s 2 13.62 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 04 U16 WP +1.4 IV GOŚCINIAK Mateusz B.D. , Z/0688/19 , 2019 3 LDK!
3 40 s 2 13.93 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 04 U16 WP +1.4 V GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2019 3
4 46 s 2 14.21 ZIELIŃSKA Maja MKL Jarocin 04 U16 WP +1.4 V B.D. Z/1757/19 2019
5 48 s 2 14.37 MIKOŁAJCZAK Martyna MKL Jarocin 04 U16 WP +1.4 V B.D. Z/1760/19 2019
1 20 s 3 13.34 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.8 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
2 36 s 3 13.78 SKOWRON Hanna MKL Jarocin 01 U20 WP +0.8 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/2247/18 2019 BEZ
3 55 s 3 15.09 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP +0.8 -- BIERŁA Dawid Z/0747/18 2019 BEZ
1 35 s 4 13.75 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 07 U14 WP +0.6 IV GÓRSKI Dariusz Z/4212/18 2019 BEZ
2 49 s 4 14.45 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP +0.6 V BIERŁA Dawid Z/0746/18 2019
3 50 s 4 14.56 DRABIŃSKA Julia UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP +0.6 -- BERLIŃSKI Florian Z/4265/18 2019 BEZ
4 52 s 4 14.62 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP +0.6 -- BIERŁA Dawid Z/0745/18 2019 BEZ
5 57 s 4 15.50 HAŁAJDA Wiktoria UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP +0.6 -- B.D. Z/1647/19 2019
1 38 s 5 13.85 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 05 U16 WP +0.9 V CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2019
2 41 s 5 14.01 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP +0.9 -- B.D. Z/4059/19 2019
3 44 s 5 14.08 KLIMASZYK Anastazja OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +0.9 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1133/17 2019 BEZ
4 47 s 5 14.29 STEFANIAK Daria UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.9 -- BIERŁA Dawid Z/0703/17 2019 5
5 51 s 5 14.61 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 06 U14 WP +0.9 -- BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2019
1 26 s 6 13.59 MATAN Zuzanna MKL Jarocin 01 U20 WP +0.9 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
2 28 s 6 13.62 BOGUSZ Julia UKS 12 Kalisz 04 U16 WP +0.9 IV KURZAJCZYK Robert Z/2721/18 2019 5 LDK!
3 30 s 6 13.64 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 05 U16 WP +0.9 IV WANGE Adrianna Z/2726/18 2019 BEZ LDK!
4 37 s 6 13.78 PUTIATYCKA Aleksandra LKS Maraton Turek 02 U18 WP +0.9 IV B.D. Z/3817/17 2019 BEZ
5 39 s 6 13.85 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +0.9 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
6 42 s 6 14.02 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.9 -- GÓRSKA Hanna Z/0531/17 2019 5 LDK!
1 21 s 7 13.41 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 04 U16 WP +1.3 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2019 4
2 25 s 7 13.57 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +1.3 IV BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2019 5 LDK!
3 32 s 7 13.67 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +1.3 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
4 33 s 7 13.68 IWAN Weronika OŚ AZS Poznań 05 U16 WP +1.3 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/2936/18 2019 4
5 34 s 7 13.69 RZEPECKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +1.3 IV GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0295/17 , 2019 4 LDK!
6 43 s 7 14.07 SZWANKE Anna OŚ AZS Poznań 03 U18 WP +1.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2939/18 2019 4
1 14 s 8 13.06 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -0.3 III WOŹNIAK Bernard Z/0449/16 2019 2
2 18 s 8 13.25 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U18 WP -0.3 IV B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2019 3 LDK!
3 22 s 8 13.44 ŁODYGA Aleksandra UKS Olimp Duszniki 04 U16 WP -0.3 IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3930/17 2019 4
4 23 s 8 13.49 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -0.3 IV GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
5 27 s 8 13.59 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 02 U18 WP -0.3 IV B.D. Z/2622/17 2019 LDK!
6 31 s 8 13.66 KRAMSKA Monika LUKS Orkan Września 03 U18 WP -0.3 IV KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0409/17 2019 4 LDK!
1 4 s 9 12.60 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +2.2 II WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2019 3
2 5 s 9 12.72 ŁYSKOWKA Maja UKS 12 Kalisz 04 U16 WP +2.2 II KURZAJCZYK Robert KORYTKOWSKI Andrzej Z/1052/18, Z/4909/19 2019, 2019 LDK!
3 8 s 9 12.84 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP +2.2 III GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
4 13 s 9 12.97 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP +2.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2019 2
5 15 s 9 13.11 KOSTKA Marianna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +2.2 III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0289/17 2019 3 LDK!
6 24 s 9 13.56 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP +2.2 IV SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2019 2
1 6 s 10 12.78 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP +0.2 III JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2019 3
2 7 s 10 12.83 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
3 10 s 10 12.86 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +0.2 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2019 2 LDK!
4 11 s 10 12.90 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP +0.2 III ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
5 17 s 10 13.20 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP +0.2 III CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0922/16 , 2019 2 LDK!
  s 10 DQ DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP +0.2 -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
1 1 s 11 12.38 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.2 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 2 s 11 12.56 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP +0.2 II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
3 3 s 11 12.57 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.2 II B.D. Z/2210/19 2019
4 9 s 11 12.86 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.2 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
5 12 s 11 12.94 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań 95 Sen WP +0.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
6 16 s 11 13.13 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.2 III REJEWSKI Robert Z/0789/15 2019 2
200 m K
1 50 s 1 30.28 CYBAK Michalina CKS Helios Czempiń 06 U14 WP +0.8 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2975/19 2019
2 53 s 1 30.98 WALCZAK Paulina UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP +0.8 -- BIERŁA Dawid Z/0747/18 2019 BEZ
1 41 s 2 29.23 MARLIKOWSKA Wiktoria MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP +1.4 V ŚWITAŁA Aldona Z/4088/18 2019 5
2 52 s 2 30.33 BURDZIAK Zuzanna OŚ AZS Poznań 05 U16 WP +1.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/5225/18 2019 BEZ
3 61 s 2 34.52 BARTLAKOWSKA Zofia UKS Sportowiec Borowo 04 U16 WP +1.4 -- ITKOWIAK Beata Z/2567/17 2019 BEZ
1 32 s 3 28.13 IWAN Weronika OŚ AZS Poznań 05 U16 WP +1.9 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/2936/18 2019 4
2 47 s 3 29.60 BUCHERT Martyna UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP +1.9 -- B.D.
3 56 s 3 31.33 SOBIESKA Kornelia UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP +1.9 -- ITKOWIAK Beata Z/2574/17 2019 BEZ
1 36 s 4 28.42 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 04 U16 WP +1.3 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2019 3
2 45 s 4 29.34 PAŹDZIOR Marta UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP +1.3 -- ITKOWIAK Robert Z/2703/18 2018 5
3 59 s 4 31.66 STANISŁAWKA Agata UKS Piątka Jarocin 05 U16 WP +1.3 -- B.D. Z/0165/19 2019
4 60 s 4 32.16 MARCINIAK Julia UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP +1.3 -- ITKOWIAK Beata Z/2573/17 2019 BEZ
1 17 s 5 27.02 PLUTA Daria MKL Jarocin 03 U18 WP +0.2 III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2019
2 39 s 5 28.92 MRÓWCZYŃSKA Marlena MKL Jarocin 02 U18 WP +0.2 -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0915/16 2019 BEZ
3 44 s 5 29.31 SKOWRON Hanna MKL Jarocin 01 U20 WP +0.2 -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2247/18 2019 BEZ
1 10 s 6 26.31 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 04 U16 WP +1.4 III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2019 3 LDK!
2 11 s 6 26.35 ŁYSKOWKA Maja UKS 12 Kalisz 04 U16 WP +1.4 III KURZAJCZYK Robert KORYTKOWSKI Andrzej Z/1052/18, Z/4909/19 2019, 2019 LDK!
3 22 s 6 27.43 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +1.4 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
4 25 s 6 27.92 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U23 WP +1.4 -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
1 48 s 7 30.08 ROSIEJKA Joanna UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP +1.3 V BIERŁA Dawid Z/0745/18 2019 BEZ
2 54 s 7 31.02 CINCIO Martyna UKS Piątka Jarocin 04 U16 WP +1.3 -- SZYMKOWIAK Marcin Z/1641/18 2019 BEZ
3 55 s 7 31.08 SZÓSTEK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP +1.3 -- BIERŁA Dawid Z/0746/18 2019
4 58 s 7 31.59 POMYKAŁA Zuzanna UKS Sportowiec Borowo 04 U16 WP +1.3 -- ITKOWIAK Beata Z/2708/18 2019 BEZ
1 49 s 8 30.11 STEFANIAK Daria UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +1.9 -- BIERŁA Dawid Z/0703/17 2019 5
2 51 s 8 30.29 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 06 U14 WP +1.9 -- BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2019
3 57 s 8 31.40 BAŁDYKA Łucja UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP +1.9 -- B.D. Z/0146/19 2019
1 40 s 9 28.99 WOŹNIAK Karolina UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP +1.8 -- ITKOWIAK Beata Z/2704/18 2019 5
2 42 s 9 29.25 PUTIATYCKA Aleksandra LKS Maraton Turek 02 U18 WP +1.8 -- B.D. Z/3817/17 2019 BEZ
3 43 s 9 29.29 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +1.8 -- GÓRSKA Hanna Z/0531/17 2019 5 LDK!
4 46 s 9 29.45 KLIMASZYK Anastazja OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +1.8 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1133/17 2019 BEZ
1 24 s 10 27.73 ŁODYGA Aleksandra UKS Olimp Duszniki 04 U16 WP +2.0 IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3930/17 2019 4
2 28 s 10 28.06 KRAMSKA Monika LUKS Orkan Września 03 U18 WP +2.0 IV KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0409/17 2019 4 LDK!
3 29 s 10 28.10 RZEPECKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +2.0 IV GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0295/17 , 2019 4 LDK!
4 31 s 10 28.11 PYRKOWSKA Agata LKS Maraton Turek 02 U18 WP +2.0 IV B.D. Z/2622/17 2019 LDK!
1 16 s 11 26.95 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +1.4 III GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2019 1
2 34 s 11 28.22 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 05 U16 WP +1.4 IV WANGE Adrianna Z/2726/18 2019 BEZ LDK!
3 35 s 11 28.32 JAMIELUCHA Zuzanna OŚ AZS Poznań 05 U16 WP +1.4 IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/3134/19 2019
4 38 s 11 28.72 SZWANKE Anna OŚ AZS Poznań 03 U18 WP +1.4 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2939/18 2019 4
1 19 s 12 27.13 GRAMZA Oliwia OŚ AZS Poznań 04 U16 WP +2.4 III CIEŚLICKA Elżbieta Z/1134/17 2019 4
2 23 s 12 27.66 MATAN Zuzanna MKL Jarocin 01 U20 WP +2.4 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
3 30 s 12 28.10 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +2.4 IV BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2019 5 LDK!
4 33 s 12 28.20 TRÓJNARA Hanna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +2.4 IV KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. Z/3765/17 2019 4 LDK!
1 8 s 13 26.08 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +3.4 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
2 18 s 13 27.11 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 04 U16 WP +3.4 III GOŚCINIAK Mateusz B.D. , Z/0688/19 , 2019 3 LDK!
3 20 s 13 27.31 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +3.4 IV GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
1 14 s 14 26.92 KOSTKA Marianna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.2 III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0289/17 2019 3 LDK!
2 21 s 14 27.41 KOWALSKA Sara OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.2 IV REJEWSKI Robert Z/0789/15 2019 2
3 26 s 14 27.93 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U23 WP +0.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
4 27 s 14 28.04 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +0.2 IV ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
1 9 s 15 26.27 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +2.7 III WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2019 3
2 12 s 15 26.52 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP +2.7 III JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2019 3
3 15 s 15 26.94 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +2.7 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2019 2 LDK!
1 4 s 16 25.33 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP +3.0 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
2 7 s 16 25.81 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 98 U23 WP +3.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
3 13 s 16 26.70 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +3.0 III WOŹNIAK Bernard Z/0449/16 2019 2
4 37 s 16 28.69 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP +3.0 -- B.D. Z/4059/19 2019
1 3 s 17 25.22 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +2.8 II B.D. Z/2210/19 2019
2 5 s 17 25.47 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +2.8 II PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
1 1 s 18 24.80 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.3 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 2 s 18 24.97 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP +0.3 II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
3 6 s 18 25.77 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.3 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
400 m K
1 6 s 1 65.54 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 07 U14 WP V B.D. Z/1824/19 2019
2 16 s 1 73.13 KWIETNIEWSKA Julia UKS Skoczek Władysławów 06 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/4267/18 2019
1 7 s 2 68.79 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2019 5
2 8 s 2 69.12 PIETRZKIEWICZ Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 05 U16 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2834/18 2019 BEZ
3 10 s 2 71.24 WOJCIAK Gabriela UKS Sportowiec Borowo 05 U16 WP --
4 18 s 2 75.85 NOSEK Martyna UKS Sportowiec Borowo 04 U16 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2709/18 2019 BEZ
1 2 s 3 62.60 PÓŁROLNICZAK Katarzyna MKL Jarocin 02 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/4600/18 2019
2 4 s 3 63.59 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2019 3 LDK!
3 13 s 3 71.87 KRÓTKIEWICZ Aleksandra UKS 12 Kalisz 03 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/1596/18 2019 BEZ
4 19 s 3 76.06 JĘDYCZKOWSKA Zuzanna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP -- SADOWSKI Waldemar BEZ
1 11 s 4 71.29 DĄBROWSKA Agata CKS Helios Czempiń 06 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2974/19 2019
2 14 s 4 72.20 BARTKOWIAK Sylwia MKS-MOS Śrem 05 U16 WP -- B.D. Z/1822/19 2019
3 20 s 4 80.48 MATYJA Maria CKS Helios Czempiń 06 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2971/19 2019
4 21 s 4 85.07 ŁABENDZKA Alicja CKS Helios Czempiń 06 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2966/19 2019
1 12 s 5 71.42 URBAŃCZYK Karina UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0748/18 2019 BEZ
2 15 s 5 72.45 ŁĄCZNIAK Kinga UKS Przełaj Żerków 05 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/2593/17 2019 BEZ
3 17 s 5 74.71 TIL Zofia UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2575/17 2019 BEZ
1 1 s 6 61.89 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna Z/3794/16 2019 3 LDK!
2 3 s 6 63.03 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U23 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
3 5 s 6 65.35 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2019 4 LDK!
4 9 s 6 71.12 KASPRZAK Rozalia UKS Przełaj Żerków 05 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/2592/17 2019 5
800 m K
1 1 s 1 2:15.13 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 2:15.96 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP II CHMIELARZ Lucyna Z/1152/18 2019 2
3 3 s 1 2:20.10 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP III B.D. CHMIELARZ Lucyna , Z/1153/18 , 2019 3
4 4 s 1 2:21.27 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/5283/15 2019 3
5 5 s 1 2:22.54 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP III SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2019 4
6 6 s 1 2:23.24 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 05 U16 WP III ZDONEK Filip Z/0987/19 2019
7 7 s 1 2:25.21 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0290/17 2019 3 LDK!
8 8 s 1 2:25.45 STAŃCZAK Weronika UKS Jedynka Gostyń 01 U20 WP IV SADOWSKI Waldemar Z/1456/15 2019 2
9 10 s 1 2:26.95 BIELECKA Patrycja niestowarzyszona 03 U18 IV B.D. Z/1423/17 2019
10 11 s 1 2:26.96 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2019 4 LDK!
11 16 s 1 2:32.07 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2019 3 LDK!
1 12 s 2 2:26.99 BARTKOWIAK Wiktoria MKS-MOS Śrem 05 U16 WP IV B.D. Z/1823/19 2019
2 13 s 2 2:27.31 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP IV B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2019 3 LDK!
3 17 s 2 2:34.50 NOWAK Katarzyna OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2048/18 2019 BEZ
4 18 s 2 2:35.12 PAWLAK Zofia LKS Maraton Turek 01 U20 WP -- B.D. Z/3458/19 2019
5 19 s 2 2:36.43 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0308/17 2019 5
6 20 s 2 2:37.73 ROŻEK Olga MKS-MOS Śrem 05 U16 WP -- B.D. Z/1825/19 2019
7 23 s 2 2:43.92 KOT Aldona UKS Achilles Leszno 05 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/4213/18 2019 BEZ
8 24 s 2 2:44.50 TOMASZEWSKA Weronika UKS 12 Kalisz 02 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0641/17 2019 BEZ
9 30 s 2 2:56.90 JURGA Otylia MKS-MOS Śrem 05 U16 WP -- B.D. Z/1821/19 2019
1 9 s 3 2:26.47 BIELECKA Karolina niestowarzyszona 03 U18 IV B.D. Z/1422/17 2019
2 14 s 3 2:28.50 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2019 5 LDK!
3 15 s 3 2:29.57 STEMPNIAK Paulina UKS Piątka Jarocin 04 U16 WP IV SZYMKOWIAK Marcin Z/1642/18 2019 4
4 21 s 3 2:40.97 PRUCHNIEWICZ Wiktoria UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/4123/19 2019 BEZ
5 22 s 3 2:42.63 JUSZCZAK Małgorzata UKS Skoczek Władysławów 01 U20 WP -- B.D. Z/3012/19 2019
6 25 s 3 2:44.96 OWCZARZ Joanna UKS Piątka Jarocin 05 U16 WP -- B.D. Z/3131/19 2019
7 26 s 3 2:46.71 BUSZKA Miriam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1612/19 2019
8 27 s 3 2:46.84 ANTKOWIAK Klaudia UKS 12 Kalisz 06 U14 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1601/18 2019 BEZ LDK!
9 28 s 3 2:47.01 JARZYNIAK Julia MKL Jarocin 05 U16 WP -- B.D. Z/1761/19 2019
10 29 s 3 2:52.07 KURZAWA Marta MKL Jarocin 04 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1775/18 , 2019 5 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.53 WŁOSZCZYK Liwia UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP +2.1 III B.D. Z/4328/18 2019 5
2 2 s 1 12.68 TRÓJNARA Hanna UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +2.1 III KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. Z/3765/17 2019 4 LDK!
3 3 s 1 12.96 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06 U14 WP +2.1 III BIERŁA Dawid Z/0749/18 2019 4
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.81 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.4 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 16.05 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP +1.4 III SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2019 2
100 m pł K
1 1 s 1 14.88 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.4 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2019 1
  s 1 DNF NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP +0.4 -- HEMMERLING Andrzej Z/1653/15 2019 2 LDK!
200 m pł K
1 3 s 1 32.48 WŁOSZCZYK Liwia UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP +0.8 III B.D. Z/4328/18 2019 5
2 4 s 1 33.52 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 06 U14 WP +0.8 IV BIERŁA Dawid Z/0749/18 2019 4
3 5 s 1 38.07 STOLAREK Otylia UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP +0.8 -- BERLIŃSKI Florian Z/2932/18 2019 BEZ
1 1 s 2 30.27 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP +1.2 -- ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
2 2 s 2 31.06 DAMS Wiktoria LUKS Orkan Września 03 U18 WP +1.2 -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/0414/17 , 2019 3 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2019 1 LDK!
2 2 f 1 1.60 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U23 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
3 3 f 1 1.50 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
3 3 f 1 1.50 WAJNERT Samanta LUKS Orkan Września 03 U18 WP IV CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0413/17 2019 3 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.47 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP -0.9 II GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
2 2 f 1 5.33 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.8 III ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
3 3 f 1 5.25 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +1.0 III ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
4 4 f 1 5.16 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 96 Sen WP +0.5 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0938/12 2019 2
5 5 f 1 5.16 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +0.6 III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
6 6 f 1 5.07 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 99 U23 WP 0.0 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0379/15 2019 2
7 7 f 1 4.93 CIESIELSKA Natalia MKL Jarocin 00 U20 WP +0.3 IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1554/15 2019 3
8 8 f 1 4.78 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP -1.3 -- CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
9 9 f 1 4.75 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.3 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
10 10 f 1 4.75 BUCZKOWSKA Anastazja MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.2 -- CHMIELARZ Lucyna Z/0917/16 2019 4 LDK!
11 11 f 1 4.73 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 04 U16 WP +0.5 V GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2019 3 LDK!
12 12 f 1 4.36 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 07 U14 WP +1.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/4212/18 2019 BEZ
13 13 f 1 4.31 PYCZEK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -0.1 -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0299/17 2019 5 LDK!
14 14 f 1 4.29 ZIELIŃSKA Maja MKL Jarocin 04 U16 WP +1.5 -- B.D. Z/1757/19 2019
15 15 f 1 4.27 BUCHERT Martyna UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP +0.3 -- B.D.
16 16 f 1 4.26 JESIOŁOWSKA Gabriela UKS Sprinter Słodków 05 U16 WP +0.1 --
17 17 f 1 4.13 SIEKACZ Amelia MKL Jarocin 05 U16 WP +0.9 -- B.D. Z/1759/19 2019
18 18 f 1 4.05 STAROSTA Karolina MKL Jarocin 04 U16 WP -1.1 -- B.D. Z/1758/19 2019
19 19 f 1 3.98 MIKOŁAJCZAK Martyna MKL Jarocin 04 U16 WP -3.2 -- B.D. Z/1760/19 2019
20 20 f 1 3.96 CYBAK Michalina CKS Helios Czempiń 06 U14 WP -0.6 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2975/19 2019
21 21 f 1 3.80 KLEMM Martyna MKL Jarocin 06 U14 WP +0.6 -- B.D. Z/3755/19 2019
22 22 f 1 3.58 DĄBROWSKA Agata CKS Helios Czempiń 06 U14 WP -1.4 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2974/19 2019
23 23 f 1 3.54 MATYJA Maria CKS Helios Czempiń 06 U14 WP +0.8 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2971/19 2019
  f 1 NM MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.79 LUDWICZAK Jolanta UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka , Z/1249/17 , 2019 3 LDK!
2 2 f 1 9.00 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 8.55 OGRODOWCZYK Sandra UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -- B.D. Z/5190/18 2019 BEZ
Kula (4) K
1 1 f 1 9.36 MICHALAK Łucja UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP IV B.D. Z/4185/18 2019 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 39.49 MIGDAŁEK Alicja UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0867/15 2019 3
2 2 f 1 36.56 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1339/16 2019 3
3 3 f 1 24.97 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2019 BEZ LDK!
4 4 f 1 24.37 JESSA Roksana UKS Sportowiec Borowo 02 U18 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2576/17 2019 BEZ
5 5 f 1 23.73 GRYPCZYŃSKA Dominika UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP -- ITKOWIAK Robert Z/2714/18 2018 BEZ
1 1 f 2 28.65 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 05 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2019 BEZ
2 2 f 2 12.88 KŁONICKA Joanna UKS Sportowiec Borowo 05 U16 WP -- B.D. Z/3142/19 2019
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:37.27 BIESZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP II ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. Z/3763/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 15:56.77 BŁAŻEJEWSKA Amelia UKS 12 Kalisz 03 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0642/17 2019 3
3 3 s 1 16:03.82 HACZYK Marta UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- B.D. BIERŁA Dawid , Z/0007/18 , 2019 2 LDK!
4 4 s 1 16:04.76 WIŚNIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 05 U16 WP III WIŚNIEWSKI Paweł Z/1053/18 2019 3 LDK!
5 5 s 1 16:14.81 FRIEBE Angelika UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/2591/17 2019 3
6 6 s 1 16:53.34 KASPRZAK Amelia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0699/17 2019 3
7 7 s 1 17:14.21 WALCZAK Weronika UKS Przełaj Żerków 04 U16 WP III BIERŁA Dawid Z/2595/17 2019 5
8 8 s 1 18:14.03 ŚLEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 06 U14 WP IV B.D. Z/2816/18 2019 BEZ
9 9 s 1 19:53.75 CZACZYK Zuzanna UKS Przełaj Żerków 07 U14 WP V B.D. Z/1648/19 2019
100 m M
1 19 s 1 12.01 PIĘTA Marcin OŚ AZS Poznań 04 U16 WP +1.2 IV BIEDERMANN Roman Z/3905/19 2019
2 33 s 1 13.13 FECHNER Krzysztof UKS Olimp Duszniki 06 U14 WP +1.2 -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0011/19 2019
3 34 s 1 13.16 SMUŁCZYŃSKI Dominik UKS Przełaj Żerków 05 U16 WP +1.2 -- WYDUBA Roman Z/0267/18 2019
4 35 s 1 14.08 MELCER Bartosz OŚ AZS Poznań 03 U18 WP +1.2 --
1 18 s 2 11.94 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U18 WP +1.8 IV CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2019 3 LDK!
2 28 s 2 12.48 WALCZAK Michał LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.8 -- B.D. Z/2209/19 2019
3 32 s 2 12.73 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04 U16 WP +1.8 V ŚWITAŁA Aldona Z/0714/19 2019 BEZ
4 36 s 2 14.77 ŁESZYK Maksymilian OŚ AZS Poznań 04 U16 WP +1.8 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2937/18 2019 BEZ
  s 2 DQ SIWCZYŃSKI Kacper UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +1.8 -- BERLIŃSKI Florian Z/4268/18 2019 BEZ
1 23 s 3 12.12 WIŚNIEWSKI Jakub LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.8 IV KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0411/17 2019 LDK!
2 24 s 3 12.18 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +1.8 IV JAGACIAK Jarosław Z/1151/18 2019 BEZ
3 26 s 3 12.28 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +1.8 -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2019 BEZ
4 29 s 3 12.49 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 05 U16 WP +1.8 V B.D. Z/4795/19 2019
5 30 s 3 12.58 ANDRZEJEWSKI Maciej UKS Achilles Leszno 05 U16 WP +1.8 V GÓRSKI Dariusz Z/4974/18 2019 BEZ
6 31 s 3 12.59 MACHOŃSKI Jakub MKL Jarocin 00 U20 WP +1.8 -- B.D. Z/2384/16 2019 4
1 17 s 4 11.91 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +0.2 IV CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2019 5 LDK!
2 20 s 4 12.04 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.2 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2019 4 LDK!
3 21 s 4 12.05 GUŹDZIOŁ Paweł UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP +0.2 IV WYDUBA Roman Z/3247/16 2019 4
4 22 s 4 12.07 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.2 IV GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2019 4
5 25 s 4 12.23 MARCINIAK Adrian LUKS Orkan Września 03 U18 WP +0.2 -- B.D. B.D. B.D. PAWLAK Przemysław , Z/4344/17 , 2019 LDK!
6 27 s 4 12.35 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 05 U16 WP +0.2 V GÓRSKI Dariusz Z/4973/18 2019 BEZ
1 6 s 5 11.23 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 81 Masters WP +0.9 II BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2019 2
2 10 s 5 11.46 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP +0.9 III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
3 13 s 5 11.64 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP +0.9 III JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2019 3
4 14 s 5 11.68 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 00 U20 WP +0.9 III MOTYL Edward Z/0793/15 2019 3
5 15 s 5 11.78 ŁYSIAK Łukasz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP +0.9 IV BIERŁA Dawid Z/3249/16 2019 3
6 16 s 5 11.84 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP +0.9 IV BERLIŃSKI Florian Z/0507/19 2019
1 5 s 6 11.21 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP 0.0 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
2 8 s 6 11.37 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP 0.0 III BIEDERMANN Roman B.D. 2
3 9 s 6 11.39 FLORKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP 0.0 III JAGACIAK Jarosław Z/0510/17 2019 3
4 11 s 6 11.53 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U20 WP 0.0 III REJEWSKI Robert Z/2943/16 2019 2
5 12 s 6 11.59 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP 0.0 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
1 1 s 7 10.88 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP +2.0 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
2 2 s 7 11.00 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +2.0 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
3 3 s 7 11.11 BORYSIEWICZ Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +2.0 II JAGACIAK Jarosław Z/1156/18 2019 2
4 4 s 7 11.15 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP +2.0 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
5 7 s 7 11.26 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 Sen WP +2.0 II HEMMERLING Andrzej Z/0931/12 2019 1
200 m M
1 14 s 1 24.10 CZEKAŁA Oskar UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP +0.1 IV BERLIŃSKI Florian Z/0507/19 2019
2 28 s 1 27.28 SMUŁCZYŃSKI Dominik UKS Przełaj Żerków 05 U16 WP +0.1 -- WYDUBA Roman Z/0267/18 2019
3 35 s 1 29.45 BRZOZOWSKI Mateusz CKS Helios Czempiń 06 U14 WP +0.1 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2977/19 2019
4 37 s 1 30.64 TOMCZAK Bartosz CKS Helios Czempiń 06 U14 WP +0.1 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2968/19 2019
1 25 s 2 25.46 WRÓBEL Paweł LUKS Orkan Września 05 U16 WP -0.3 V B.D. Z/4795/19 2019
2 27 s 2 26.05 MAKOWSKI Adam UKS Sportowiec Borowo 04 U16 WP -0.3 -- ITKOWIAK Beata Z/2710/18 2019 BEZ
3 29 s 2 27.42 TOMCZAK Łukasz UKS Sportowiec Borowo 04 U16 WP -0.3 -- B.D. Z/3143/19 2019
4 32 s 2 28.21 RYCZYŃSKI Mikołaj LKS Maraton Turek 05 U16 WP -0.3 -- RYCZYŃSKI Zbigniew Z/0992/19 2019
1 22 s 3 25.36 REMBECKI Arkadiusz SKS Unia Swarzędz 05 U16 WP +2.7 V BYTNIEWSKI Szymon Z/1650/19 2019
2 34 s 3 28.92 MELCER Bartosz OŚ AZS Poznań 03 U18 WP +2.7 --
3 36 s 3 30.29 ŁESZYK Maksymilian OŚ AZS Poznań 04 U16 WP +2.7 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2937/18 2019 BEZ
1 15 s 4 24.41 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +0.6 -- BIEDERMANN Roman Z/4189/19 2019
2 16 s 4 24.54 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP +0.6 -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2019 5 LDK!
3 30 s 4 27.45 MUSIAŁ Wiesław niest. Poznań 57 Masters WP +0.6 -- B.D. Z/0359/19 2019 BEZ
1 21 s 5 25.03 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +0.7 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
2 24 s 5 25.40 ANDRZEJEWSKI Maciej UKS Achilles Leszno 05 U16 WP +0.7 V GÓRSKI Dariusz Z/4974/18 2019 BEZ
3 26 s 5 25.79 WALCZAK Michał LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.7 -- B.D. Z/2209/19 2019
4 33 s 5 28.28 CIESIELSKI Maksymilian MKS-MOS Śrem 02 U18 WP +0.7 -- SMOLAREK Ireneusz Z/2892/18 2019 BEZ
1 19 s 6 24.81 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP -0.2 -- JAGACIAK Jarosław Z/1151/18 2019 BEZ
2 23 s 6 25.39 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -0.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2019 BEZ
3 31 s 6 27.46 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. 62 Masters WP -0.2 -- B.D. Z/4670/18 2019 BEZ
  s 6 DNF SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP -0.2 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2019 BEZ
1 13 s 7 24.09 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.1 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2019 4 LDK!
2 17 s 7 24.58 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 05 U16 WP +1.1 V GÓRSKI Dariusz Z/4973/18 2019 BEZ
2 18 s 7 24.58 WIŚNIEWSKI Jakub LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.1 -- KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0411/17 2019 LDK!
4 20 s 7 24.91 MACHOŃSKI Jakub MKL Jarocin 00 U20 WP +1.1 -- B.D. Z/2384/16 2019 4
1 10 s 8 23.75 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.7 IV GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2019 4
2 11 s 8 23.77 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.7 IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK!
1 5 s 9 22.94 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.7 III WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
2 8 s 9 23.59 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP +0.7 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/4323/17 , 2019 5 LDK!
3 9 s 9 23.65 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP +0.7 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
1 3 s 10 22.58 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +2.4 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
2 4 s 10 22.66 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP +2.4 II GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
3 7 s 10 23.52 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 00 U20 WP +2.4 III MOTYL Edward Z/0793/15 2019 3
4 12 s 10 23.87 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U23 WP +2.4 -- PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
1 1 s 11 22.38 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP +0.1 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
2 2 s 11 22.55 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP +0.1 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
3 6 s 11 23.27 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.1 III REJEWSKI Robert Z/2943/16 2019 2
400 m M
1 18 s 1 60.64 BAŃKOWSKI Aleksander MUKS Kadet Rawicz 05 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4093/18 2019 BEZ
2 19 s 1 63.19 GOWGIEL Kacper UKS Piątka Jarocin 07 U14 WP -- B.D. Z/3132/19 2019
3 21 s 1 68.71 GRZEŚKOWIAK Kamil UKS Przełaj Żerków 05 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/0265/18 2019
1 5 s 2 52.76 CHMIEL Maciej UKS Piątka Jarocin 04 U16 WP IV B.D. Z/4327/18 2019 3
2 7 s 2 54.21 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01 U20 WP IV B.D. Z/3249/19 2019
3 14 s 2 58.46 KRUSZONA Szymon UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP -- ITKOWIAK Beata Z/2571/17 2019 BEZ
4 16 s 2 59.12 SZCZECIŃKI Szymon UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/1631/17 2019 5
1 11 s 3 55.87 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2019 4
2 12 s 3 56.31 KŁODAWSKI Kamil UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2663/17 2019 5
3 20 s 3 63.54 BZOWY Mateusz UKS Przełaj Żerków 06 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/2194/18 2019 BEZ
1 8 s 4 54.25 GIEŁDA Filip MKS-MOS Śrem 02 U18 WP IV B.D. Z/5111/18 2019 BEZ
2 13 s 4 56.90 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 04 U16 WP V B.D. Z/1477/19 2019
3 15 s 4 58.87 BURCHACKI Jakub UKS Przełaj Żerków 05 U16 WP -- B.D. WYDUBA Roman , Z/0752/18 , 2019 BEZ LDK!
4 17 s 4 59.51 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
1 3 s 5 51.83 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2019 2
2 6 s 5 53.27 BIELECKI Marek OŚ AZS Poznań 03 U18 WP IV MOTYL Edward Z/1573/18 2019 3
3 9 s 5 55.01 KAJDAN Hubert LUKS Orkan Września 04 U16 WP V PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/2364/17 2019 3 LDK!
4 10 s 5 55.82 KUŁDO Jakub OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- MOTYL Edward Z/1575/18 2019 3
1 1 s 6 50.17 DACHTERA Adam OŚ AZS Poznań 01 U20 WP II MOTYL Edward Z/0785/15 2019 3
2 2 s 6 50.37 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 00 U20 WP II B.D. OLSZYNA Waldemar , Z/1312/15 , 2019 2
3 4 s 6 52.62 DUDZIAK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III ŁUCZAK Bernadeta Z/1316/15 2019 2
800 m M
1 1 s 1 2:04.36 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta # Z/1505/15 2019
2 2 s 1 2:04.84 RÓŻAŃSKI Filip MKS-MOS Śrem 03 U18 WP IV SMOLAREK Ireneusz Z/2581/17 2019 4
3 3 s 1 2:12.90 CIECZKA Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5091/18 2019 LDK!
4 4 s 1 2:17.56 MATUSZAK Piotr MKL Jarocin 04 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1753/19 2019
5 5 s 1 2:17.94 WYSOCKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 05 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/4136/18 2019 BEZ
6 6 s 1 2:35.98 HANDKE Mikołaj UKS Jedynka Gostyń 04 U16 WP -- B.D. Z/1073/19 2019
7 7 s 1 2:40.14 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 06 U14 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2019
8 8 s 1 2:42.09 SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 06 U14 WP --
9 9 s 1 2:54.64 MAIK Tomasz CKS Helios Czempiń 05 U16 WP -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2972/19 2019
1500 m M
1 1 s 1 4:12.61 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U20 WP IV WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2019 3
2 2 s 1 4:15.21 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U23 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2019 3
3 3 s 1 4:19.25 DACHTERA Jan OŚ AZS Poznań 99 U23 WP -- MOTYL Edward Z/1578/16 2019 4
4 4 s 1 4:20.70 SZAJRYCH Aleksander UKS Sprinter Słodków 04 U16 WP IV ROSIAK Robert Z/0003/18 2019 3
5 5 s 1 4:21.66 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1462/16 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 4:28.36 KWIATKOWSKI Arkadiusz LUKS Orkan Września 03 U18 WP -- B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław , Z/0410/17 , 2019 5 LDK!
7 7 s 1 4:33.20 KUBIAK Kacper MKL Jarocin 04 U16 WP V GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1776/18 , 2019 5 LDK!
8 8 s 1 4:45.01 BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/3631/16 2019 BEZ
9 9 s 1 4:47.48 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 03 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2019 5
110 m pł MŁ M
3 1 s 1 16.56 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.8 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
4 2 s 1 17.71 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.8 IV BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.92 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +0.8 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
2 3 s 1 16.08 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 03 U18 WP +0.8 IV KACZOR Adam Z/1164/18 2019 3
3 4 s 1 16.77 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +0.8 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
4 5 s 1 17.01 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +0.8 -- BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2019 BEZ
1 2 s 2 15.81 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.8 IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK!
110 m pł M
2 1 s 1 15.27 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 Sen WP +0.8 II HEMMERLING Andrzej Z/0931/12 2019 1
200 m pł M
1 3 s 1 29.67 SADOWSKI Fryderyk UKS Sportowiec Borowo 03 U18 WP +0.9 -- ITKOWIAK Beata Z/2705/18 2019 BEZ
2 5 s 1 32.52 JÓSKA Jonasz MUKS Kadet Rawicz 04 U16 WP +0.9 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0714/19 2019 BEZ
1 1 s 2 27.87 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +1.3 III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2019 3
2 2 s 2 28.95 GRZEGOREK Wiktor LUKS Orkan Września 03 U18 WP +1.3 -- KACZOR Adam Z/1164/18 2019 3
3 4 s 2 29.98 BERLIŃSKI Rafał UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +1.3 V BERLIŃSKI Florian Z/2667/17 2019 BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.96 KOWALSKI Bartosz LUKS Orkan Września 03 U18 WP II CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0412/17 2019 3 LDK!
2 2 f 1 1.85 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0484/15 2019 3
3 3 f 1 1.70 ŁUCZAK Bartosz LUKS Orkan Września 04 U16 WP V CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/1163/18 2019 5 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.41 YARUSHINSKIY Nikita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP +0.6 III KACZOR Mieczysław Z/3561/18 2019 3
2 2 f 1 6.37 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +0.1 III ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
3 3 f 1 6.37 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.6 III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK!
4 4 f 1 6.34 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 U18 WP -0.3 III B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2019 4 LDK!
5 5 f 1 6.21 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.1 IV KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
6 6 f 1 5.78 ROBAKOWSKI Dawid UKS Skoczek Władysławów 04 U16 WP +0.2 V WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0064/18 2019 5
7 7 f 1 5.66 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +1.3 -- ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
8 8 f 1 5.43 SKÓRKA Miłosz UKS Sprinter Słodków 03 U18 WP +0.3 -- ROSIAK Robert Z/2624/17 2019 BEZ
9 9 f 1 5.41 MUSIAŁ Wiesław niest. Poznań 57 Masters WP +0.3 -- B.D. Z/0359/19 2019 BEZ
10 10 f 1 5.07 SZUKAŁA Wojciech UKS Olimp Duszniki 04 U16 WP +0.1 -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/2959/19 2019
11 11 f 1 4.87 FECHNER Krzysztof UKS Olimp Duszniki 06 U14 WP +0.3 -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0011/19 2019
12 12 f 1 4.50 BRZOZOWSKI Mateusz CKS Helios Czempiń 06 U14 WP +1.1 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2977/19 2019
13 13 f 1 4.41 KOWALCZYK Igor CKS Helios Czempiń 06 U14 WP -1.0 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2973/19 2019
14 14 f 1 4.27 TOMCZAK Bartosz CKS Helios Czempiń 06 U14 WP +0.4 -- DUTKIEWICZ Janusz Z/2968/19 2019
Kula (6) M
1 1 f 1 13.61 KOSTKA Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/1366/15 2019 3
Oszczep (600) M
1 1 f 1 24.69 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 06 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 42.48 STACHOWIAK Artur UKS Sportowiec Borowo 02 U18 WP -- ITKOWIAK Robert Z/1468/16 2019 BEZ
2 2 f 1 39.40 ITKOWIAK Robert niest. Poznań 69 Masters WP --
3 3 f 1 36.75 CZERWIŃSKI Marcel UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna Z/0851/17 2019 4 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 51.97 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań 98 U23 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
2 2 f 1 44.01 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
Chód 5 km M
1 1 s 1 24:13.87 NOWOSTAWSKI Mikołaj UKS 12 Kalisz 02 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3310/16 2019 4
2 2 s 1 24:15.36 ALEKSANDROWICZ Dawid UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/3242/16 2019 4
3 3 s 1 27:44.04 CZACZYK Mateusz UKS Przełaj Żerków 02 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/3245/16 2019 BEZ
4 4 s 1 28:06.64 ROSIEWICZ Jan UKS 12 Kalisz 04 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/1598/18 2019 3
5 5 s 1 31:19.57 FRIEBE Nikodem UKS Przełaj Żerków 05 U16 WP V WYDUBA Roman Z/0750/18 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.521100997925 sekund