Wrocław 15.06.2014
Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików
100 m K
1 s 1 12.27 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +0.2 II
2 s 1 12.34 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.2 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
3 s 1 12.52 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS +0.2 II
4 s 1 12.68 WYRZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +0.2 II #
5 s 1 12.72 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.2 II B.D. Z/0988/12 2016 3
6 s 1 12.78 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS +0.2 III #
7 s 1 13.05 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +0.2 III
8 s 1 13.22 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS +0.2 --
1 s 2 12.76 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.5 III #
2 s 2 12.77 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.5 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
3 s 2 12.96 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.5 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
4 s 2 13.16 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.5 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
5 s 2 13.41 GRĘDZIŃSKA Adrianna LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +0.5 IV #
6 s 2 13.47 DZIKOWSKA Adrianna SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS +0.5 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0012/12 2015 3
1 s 3 13.42 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -1.1 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
2 s 3 13.80 KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS -1.1 IV B.D. BEZ
3 s 3 13.87 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -1.1 --
4 s 3 14.00 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -1.1 --
5 s 3 14.08 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS -1.1 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
6 s 3 14.28 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 98 U18 DS -1.1 --
1 s 4 13.75 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 IV
2 s 4 13.79 GŁOWINKOWSKA Agata MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 IV
3 s 4 13.97 NOWAKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 -- #
4 s 4 14.33 WITKOWSKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 --
5 s 4 14.89 ŁYKO Ewa MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 --
1 e 1 12.72 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 99 U16 DS -2.0 II B.D. # Z/0719/15 2017 2
2 e 1 12.93 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS -2.0 III
3 e 1 13.02 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -2.0 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
4 e 1 13.03 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -2.0 III
5 e 1 13.33 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS -2.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
6 e 1 13.49 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -2.0 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
7 e 1 13.81 JEZIORO Aleksandra MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -2.0 V # LDK!
8 e 1 14.14 JANIK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -2.0 V #
1 e 2 13.71 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS -0.5 IV
2 e 2 14.04 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -0.5 V
3 e 2 14.20 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.5 V
4 e 2 14.24 ŁUKASIŃSKA Alicja WLKS Wrocław 99 U16 DS -0.5 V #
5 e 2 14.38 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -0.5 V # LDK!
6 e 2 14.45 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS -0.5 V
7 e 2 14.79 PACHELSKA Agnieszka UKS Piast Bolków 00 U16 DS -0.5 -- #
8 e 2 14.94 WOJCIECHOWSKA Anna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.5 --
1 e 3 13.71 ZAJĄC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS +0.9 IV
2 e 3 14.26 BOJKO Martyna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.9 V
3 e 3 14.37 ANTONOWICZ Zuzanna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS +0.9 V
4 e 3 14.51 ZAWALNICKA Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS +0.9 -- #
5 e 3 14.57 SIEROCIUK Katarzyna WLKS Wrocław 99 U16 DS +0.9 -- #
6 e 3 14.73 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS +0.9 -- GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3
7 e 3 19.94 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.9 -- #
1 e 4 13.69 KOWHAN Jowita MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS +1.9 IV
2 e 4 13.76 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +1.9 IV SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
3 e 4 14.28 DIŁAJ Martyna WLKS Wrocław 01 U14 DS +1.9 V #
4 e 4 14.38 KLUS Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +1.9 V
5 e 4 14.42 KOZŁOWSKA Monika MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS +1.9 V #
6 e 4 14.43 DUŚ Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +1.9 V #
1 f 1 12.52 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 99 U16 DS +0.2 II B.D. # Z/0719/15 2017 2
2 f 1 12.71 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.2 II B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
3 f 1 13.11 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS +0.2 III CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
4 f 1 13.18 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.2 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
5 f 1 13.55 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS +0.2 IV
6 f 1 13.85 KOWHAN Jowita MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS +0.2 V
300 m K
1 s 1 42.64 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS II
2 s 1 43.48 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 99 U16 DS III B.D. # Z/0719/15 2017 2
3 s 1 43.84 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS III
4 s 1 44.92 JEZIORO Aleksandra MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS III # LDK!
5 s 1 46.11 WEG Emilia MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS IV
6 s 1 46.18 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS IV
7 s 1 46.38 ZIELENIECKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS IV
8 s 1 47.35 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS V LDK!
1 s 2 46.49 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS IV #
2 s 2 47.71 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V ROSTEK William # Z/1079/15 2019 4
3 s 2 48.27 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V # LDK!
4 s 2 48.87 WALIŃSKA Marta MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
5 s 2 49.07 DUŚ Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
6 s 2 50.83 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
7 s 2 52.44 BURDECKA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
8 s 2 53.88 EMERT Aleksandra MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
1 s 3 45.95 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 01 U14 DS IV KOBIAŁKA Kamil # Z/2803/15 2019 2
2 s 3 46.53 REGIŃSKA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
3 s 3 47.53 CHARECKA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS V
4 s 3 48.13 KNAPIK Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS V #
5 s 3 48.89 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3
1 s 4 45.87 MRÓZ Ewa WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS IV #
2 s 4 45.98 KOWHAN Jowita MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS IV
3 s 4 48.58 KOZŁOWSKA Monika MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -- #
4 s 4 50.50 SIKORSKA Daria MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
400 m K
1 s 1 56.47 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS I WOSIEK Jacek B.D. Z/1432/11 2018 2
2 s 1 56.70 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
3 s 1 57.77 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 Sen OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
4 s 1 59.68 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS III B.D. 3
5 s 1 61.52 JÓZIK Paulina LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III #
6 s 1 62.94 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS IV WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
1 s 2 60.51 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS III
2 s 2 62.96 BERKOWSKA Karolina MLKS Echo Twardogóra 96 U20 DS IV
3 s 2 64.94 STRZEMIŃSKA Wioletta MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS --
4 s 2 66.05 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/1634/14 , 2019 2
5 s 2 66.49 KANTOREK Paulina MKS MOS Wrocław 94 U23 DS --
6 s 2 76.88 FALTYN Renata SL GKS Olsza Olszyna 98 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0106/14 2015 BEZ
7 s 2 76.92 MOCZARSKA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 98 U18 DS --
600 m K
1 s 1 1:41.35 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 3
2 s 1 1:42.25 GÓROWSKA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS III
3 s 1 1:45.28 POSZWA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS IV #
4 s 1 1:47.31 RYBAK Katarzyna MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS V
5 s 1 1:49.61 SZUMIEL Daria SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS V #
6 s 1 1:49.88 MIKOŁAJCZAK Joanna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
7 s 1 1:51.28 MIKOŁAJCZAK Agata LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
8 s 1 1:55.93 PASZTETNIK Julia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 00 U16 DS -- B.D. B.D. BEZ
9 s 1 1:56.47 LIPIEC Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
1 s 2 1:49.40 BARANIECKA Roksana MLKS Echo Twardogóra 01 U14 DS V GRZESIAK Tomasz 5
2 s 2 1:51.47 LESIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0358/15 2015 3
3 s 2 1:52.93 CZERWIŃSKA Gabriela UKS Sprint Legnica 99 U16 DS --
4 s 2 1:56.68 WIRWIŃSKA Olga MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
5 s 2 2:00.01 PAWLUŚ Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/4540/15 2019 BEZ
6 s 2 2:02.01 KŁĘBCZYK Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS --
7 s 2 2:05.33 WRÓBLEWSKA Anna MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS --
8 s 2 2:15.82 BRZUCHALSKA Zuzanna MKS Szerszeń Bogatynia 03 U12 DS --
1000 m K
1 s 1 3:10.68 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
2 s 1 3:13.97 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1609/15 2019 2
3 s 1 3:15.83 DUCKA Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS IV #
4 s 1 3:16.80 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS IV # LDK!
5 s 1 3:21.59 MOCZYDLAK Karolina MKS MOS Wrocław # 99 U16 DS IV #
6 s 1 3:27.52 BARTOSZEWICZ Angelika UKS Piast Bolków 99 U16 DS V #
7 s 1 3:29.04 ADAMCZYK Joanna SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS V #
8 s 1 3:29.94 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS V URBATZKA Natalia # Z/2643/15 2018 4
9 s 1 3:37.58 SZCZEPUŁA Agnieszka MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
10 s 1 3:39.23 WIECZOREK Nina WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS -- #
11 s 1 3:54.80 ŁASKA Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1082/15 2018 3
12 s 1 3:58.62 KARPOWICZ Maja UKS Piast Bolków 00 U16 DS --
  s 1 DNF PIERZGA Aleksandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS -- GRZYBEK Grzegorz # Z/1085/15 2018 2
1500 m K
1 s 1 5:01.41 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
  s 1 DNF SZMIT Anna MKS MOS Wrocław 95 U20 DS -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.31 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -2.6 III
2 s 1 17.03 PACHULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -2.6 IV
3 s 1 17.54 DAĆKO Justyna MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS -2.6 V #
4 s 1 18.04 NIECHCIAŁ Agnieszka WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS -2.6 V #
5 s 1 19.67 MENDELSKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -2.6 --
6 s 1 21.49 ZAWALNICKA Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS -2.6 -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.66 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -1.6 II B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
  s 1 DNF BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -1.6 --
100 m pł K
1 s 1 14.12 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -1.6 I
1 s 1 14.78 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -1.6 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
2 s 1 15.54 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -1.6 II
2 s 1 15.68 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS -1.6 II
3 s 1 16.26 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS -1.6 III #
300 m pł K
1 s 1 49.67 GŁÓD Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV #
2 s 1 50.47 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS IV GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
3 s 1 50.97 PACHULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
4 s 1 52.70 DAĆKO Justyna MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS V #
5 s 1 52.87 SIKORSKA Julia SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS V #
6 s 1 53.35 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1040/15 2019 3
7 s 1 61.25 OLSZOWA Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS --
4x100 m K
1 s 1 52.94 RAJEWSKA Alicja
KURLETO Klaudia
SMOLEŃ Sylwia
MISZTAL Natalia
MKS MOS Wrocław 99
00
99
99
U16 DOL -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz


, Z/3620/15
, 2019

2 s 1 53.37 REGIŃSKA Natalia
KWASZCZ Dominika
PACHULSKA Martyna
DOBIECH Paulina
MKS Bolesłavia Bolesławiec 99
99
99
00
U16 DOL --
B.D.

Z/0719/15
2017
2
3 s 1 55.34 MRÓZ Ewa
NIECHCIAŁ Agnieszka
ZAWALNICKA Adrianna
KNAPIK Wiktoria
WKS Oleśniczanka Oleśnica 00
99
99
99
U16 DOL --


4 s 1 55.58 ZDANOWICZ Paulina
WIĘCKOWSKA Angelika
GAŁUCKA Karolina
KOWHAN Jowita
MKS Osa Zgorzelec 99
99
99
00
U16 DOL --

WOCHNA Robert
Z/1040/15
2019
3
5 s 1 55.80 MAJCHRZYK Zofia
GŁÓD Oliwia
SIKORSKA Julia
DEJEWSKA Marta
LKS Górnik Wałbrzych 00
99
00
99
U16 DOL --


6 s 1 57.25 SIKORSKA Daria
MENDELSKA Natalia
KLUS Klaudia
GÓRKA Beata
MKS MOS Wrocław 00
00
00
00
U16 DOL --


ROSTEK William
Z/1079/15
2019
4
7 s 1 57.93 MALINOWSKA Aleksandra
KLOCH Aleksandra
SZPUNDA Izabela
WITTEK Adrianna
WKS Śląsk Wrocław 99
99
99
99
U16 DOL --


Wzwyż K
1 f 1 1.55 BRYŁKA Justyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS III
2 f 1 1.35 ZDANOWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
3 f 1 1.30 BIAŁY Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
4 f 1 1.30 ZIELIŃSKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS -- #
5 f 1 1.20 DOBIECH Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 1.80 ZDANOWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
1 f 1 1.80 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1040/15 2019 3
1 f 1 3.80 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2018 1
2 f 1 3.40 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1364/11 2017 2
3 f 1 3.10 ADASZAK Daria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
4 f 1 2.60 CEBULAK Kaja MKS MOS Wrocław 96 U20 DS IV
5 f 1 2.00 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS --
6 f 1 2.00 FABIJAN Maria MKS MOS Wrocław 01 U14 DS V ŁOŚ Dariusz # Z/3602/15 2016 BEZ
  f 1 NM ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 97 U18 DS -- #
  f 1 NM RYŚ Aleksandra MKS MOS Wrocław 96 U20 DS --
W dal K
1 f 1 5.01 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.9 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0507/15 2019
1 f 1 5.99 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS 0.0 I
2 f 1 4.80 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS +0.6 IV
2 f 1 5.82 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 I #
3 f 1 4.79 BRYŁKA Justyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS +0.3 V
3 f 1 5.68 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS 0.0 II KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
4 f 1 4.71 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.2 V B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
4 f 1 5.27 KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +0.3 III B.D. BEZ
5 f 1 4.62 GRZYBOWSKA Oliwia MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS 0.0 V
5 f 1 5.15 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS 0.0 III
6 f 1 4.59 ZAJĄC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS 0.0 V
6 f 1 5.15 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS 0.0 III
7 f 1 4.27 MAJCHRZYK Zofia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS +0.2 --
7 f 1 5.05 CHOLEWA Marta WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS 0.0 IV
8 f 1 4.24 ANTONOWICZ Zuzanna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS +0.9 --
8 f 1 4.75 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.1 -- ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
9 f 1 4.17 WITKOWSKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 --
9 f 1 4.20 ALEKSANDROWICZ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 --
10 f 1 3.47 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS 0.0 --
10 f 1 4.18 KNAPIK Wiktoria WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS 0.0 -- #
11 f 1 3.24 SOPOĆKO Izabela MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS 0.0 --
11 f 1 4.16 WOJCIECHOWSKA Anna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 --
12 f 1 3.88 BRASUŃ Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS 0.0 --
13 f 1 3.76 ZATYLNA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS 0.0 --
  f 1 NM BOJKO Martyna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 10.68 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
1 f 1 12.27 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III B.D. B.D. # Z/0003/13 2019 1
2 f 1 10.62 CHMIELEWSKA Paulina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
2 f 1 12.06 SOBIESIŃSKA Patrycja UKS Piast Bolków 98 U18 DS III
3 f 1 10.40 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS IV
3 f 1 10.52 WIĘCKOWSKA Angelika MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV
4 f 1 9.40 ORCZYKOWSKA Natalia MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
4 f 1 10.44 WALTHER Natalia MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS IV #
5 f 1 9.34 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
5 f 1 9.95 PAULIŃSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
6 f 1 8.31 GRZEŚKÓW Oliwia MKS Piast Lwówek Śląski 98 U18 DS -- #
6 f 1 9.54 RATAJCZYK Kinga WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS V #
7 f 1 9.48 ŁYZIN Amira WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS V #
8 f 1 9.24 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1126/15 2019 3
9 f 1 7.95 PRZYTULECKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
10 f 1 7.54 FIGURA Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
11 f 1 7.25 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
12 f 1 7.02 ŻYGADŁO Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
13 f 1 7.02 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
14 f 1 6.98 WALNIK Karolina MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
15 f 1 6.70 PETKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
Kula (4) K
1 f 1 8.39 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław 95 U20 DS --
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.48 OGROTNIK Karolina MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS II
2 f 1 34.11 KRZYWAŃSKA Blanka MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS III
3 f 1 33.58 PAULIŃSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS III
4 f 1 32.08 ŚLEDZIŃSKA Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
5 f 1 29.42 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
6 f 1 29.07 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
7 f 1 23.90 CHMIELEWSKA Paulina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
8 f 1 23.18 OLIASZ Katarzyna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
9 f 1 22.22 CZABAN Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
10 f 1 21.92 WOŹNIAK Dominika MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS --
11 f 1 18.38 KAWAŁKO Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
12 f 1 13.45 ŁYZIN Amira WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS -- #
Dysk (1) K
1 f 1 55.45 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS M
2 f 1 47.01 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019
Młot (3) K
1 f 1 45.37 OGROTNIK Karolina MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS III
2 f 1 38.65 ŚLEDZIŃSKA Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
3 f 1 37.07 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
4 f 1 36.40 WIĘCKOWSKA Angelika MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV
5 f 1 29.70 WÓJCIK Karolina MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1126/15 2019 3
6 f 1 28.20 WOŹNIAK Dominika MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS V
7 f 1 28.17 OLIASZ Katarzyna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
8 f 1 26.81 RAWSKA Paulina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
9 f 1 25.90 KAWAŁKO Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
10 f 1 23.24 CZABAN Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
11 f 1 20.71 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
  f 1 NM KUMOŚ Beata SL GKS Olsza Olszyna 97 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0063/13 2015 4
  f 1 NM KRZYWAŃSKA Blanka MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS --
Oszczep (500) K
1 f 1 31.59 KAMIŃSKA Aleksandra UKS Piast Bolków 99 U16 DS V
2 f 1 28.64 SZUMIEJKO Adrianna WLKS Wrocław 99 U16 DS V #
3 f 1 27.01 RATAJCZYK Kinga WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS -- #
4 f 1 24.11 STĘPIEŃ Agnieszka MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
5 f 1 23.03 PIEKARZ Wiktoria MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- LDK!
6 f 1 19.56 RASZEWSKA Weronika MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
  f 1 NM FIGURA Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
Chód 3 km K
1 s 1 19:53.14 REGNER Kornelia MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
2 s 1 20:08.35 NESTOROWICZ Alicja MKS Piast Lwówek Śląski 99 U16 DS V #
3 s 1 20:38.29 MAGOŃSKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
4 s 1 23:54.25 SOBIESINSKA Sara WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS -- #
  s 1 DQ PIĘTKA Agnieszka WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS -- #
100 m M
1 s 1 10.98 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS 0.0 II ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
2 s 1 11.02 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS 0.0 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 s 1 11.05 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 s 1 11.07 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS 0.0 II
5 s 1 11.08 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS 0.0 II B.D. 3
6 s 1 11.18 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
7 s 1 11.81 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS 0.0 --
1 s 2 11.46 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 Sen ZP +0.9 III B.D. 3
2 s 2 11.70 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +0.9 III
3 s 2 11.79 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.9 IV KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
4 s 2 11.80 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 91 Sen DS +0.9 -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
5 s 2 12.00 FUDZIAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +0.9 IV #
6 s 2 12.02 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS +0.9 IV
7 s 2 12.75 GREMPKA Jakub LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +0.9 -- #
1 s 3 12.31 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.7 -- ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
2 s 3 12.53 KOTUŁA Patryk UKS Sprint Legnica 97 U18 DS +1.7 --
3 s 3 12.61 OCHYRA Marcin LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +1.7 -- B.D. 3
4 s 3 12.80 KOZIOŁ Przemysław niest. Wrocław 73 Masters DS +1.7 -- B.D. B.D. BEZ
5 s 3 13.03 SKRZYPACZ Krystian MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +1.7 --
1 e 1 11.43 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS +0.1 III #
2 e 1 12.08 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice 99 U16 DS +0.1 IV KNULL Mariusz # Z/4271/15 2016 3
3 e 1 12.26 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 V
4 e 1 12.34 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.1 V B.D. B.D. B.D. 3
5 e 1 12.56 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS +0.1 V BIALIC Marek # Z/1162/15 2017 3 LDK!
6 e 1 12.62 KONARSKI Mateusz WLKS Wrocław 00 U16 DS +0.1 V #
7 e 1 12.76 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 --
8 e 1 12.76 BIEGUN Marcin MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS +0.1 --
1 e 2 11.93 KLESZCZYŃSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +1.8 IV #
2 e 2 12.31 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +1.8 V
3 e 2 12.90 DAUKSZA Damian LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS +1.8 -- LDK!
4 e 2 13.19 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 99 U16 DS +1.8 -- PIERZCHALA Robert Z/2190/15 2019 4
5 e 2 13.22 ŚMIGIELSKI Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +1.8 --
6 e 2 13.52 FIEDOROWICZ Patryk LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS +1.8 -- #
7 e 2 13.52 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U14 DS +1.8 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew # Z/3307/15 2019 4
8 e 2 13.54 DUBIEL Paweł MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS +1.8 -- #
1 e 3 12.45 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 01 U14 DS -0.7 V #
2 e 3 12.50 JASIŃSKI Kacper GSZS Nowogrodziec 00 U16 DS -0.7 V
3 e 3 12.86 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 99 U16 DS -0.7 -- PIERZCHALA Robert Z/2186/15 2018 4
4 e 3 13.02 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.7 --
5 e 3 13.25 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 00 U16 DS -0.7 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
6 e 3 13.26 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 01 U14 DS -0.7 -- #
7 e 3 14.12 DWILEWICZ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.7 --
8 e 3 14.15 DRZYMONT Kacper MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS -0.7 --
1 f 1 11.47 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS +1.3 III #
2 f 1 11.95 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice 99 U16 DS +1.3 IV KNULL Mariusz # Z/4271/15 2016 3
3 f 1 12.02 KLESZCZYŃSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +1.3 IV #
4 f 1 12.15 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +1.3 IV
5 f 1 12.49 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U16 DS +1.3 V B.D. B.D. B.D. 3
6 f 1 12.65 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +1.3 V
7 f 1 12.68 JASIŃSKI Kacper GSZS Nowogrodziec 00 U16 DS +1.3 V
8 f 1 12.68 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS +1.3 V BIALIC Marek # Z/1162/15 2017 3 LDK!
300 m M
1 s 1 33.66 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 Sen DS -- B.D. 1
2 s 1 33.76 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS -- WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
3 s 1 33.97 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS --
4 s 1 34.34 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS --
1 s 2 37.58 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
2 s 2 37.97 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS III ROSTEK William # Z/2300/15 2019
3 s 2 37.99 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III
4 s 2 38.68 BADORA Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS III
5 s 2 38.96 TREPKA Szymon MKS MOS Wrocław 99 U16 DS III
6 s 2 40.07 ZIELIŃSKI Jakub SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS IV URBATZKA Natalia # Z/2649/15 2016 4
7 s 2 40.14 FOLTA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna # 99 U16 DS IV
8 s 2 40.71 ŁOBODA Konrad MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V
1 s 3 39.69 KONARSKI Mateusz WLKS Wrocław 00 U16 DS IV #
2 s 3 39.97 SKAŁUBIŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS IV
3 s 3 40.17 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS IV BIALIC Marek # Z/1162/15 2017 3 LDK!
4 s 3 42.73 MIKOŁOWSKI Mateusz SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS -- #
5 s 3 43.23 DAUKSZA Damian LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- LDK!
6 s 3 46.52 DRZYMONT Kacper MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS --
1 s 4 42.75 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS --
2 s 4 43.15 SZURYGA Bartosz SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS -- #
3 s 4 43.66 LEPCZYŃSKI Mateusz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. BEZ
4 s 4 44.15 FIEDOROWICZ Patryk LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
5 s 4 44.58 WALCZAK Kamil MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS --
6 s 4 44.93 JASIŃSKI Kacper GSZS Nowogrodziec 00 U16 DS --
7 s 4 45.21 POSŁUSZNY Piotr MKS MOS Wrocław # 01 U14 DS -- #
8 s 4 46.81 PREIS Patryk ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 00 U16 DS -- B.D. BEZ
400 m M
1 s 1 49.31 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS II #
2 s 1 49.62 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
3 s 1 51.22 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U23 DS III
4 s 1 54.16 KOTUŁA Patryk UKS Sprint Legnica 97 U18 DS IV
5 s 1 54.98 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
6 s 1 58.11 PASIK Sebastian SL GKS Olsza Olszyna 98 U18 DS --
  s 1 DNF STĘPNIAK Radosław niest. Wrocław # 71 Masters DS -- B.D. Z/1258/19 2019 BEZ
600 m M
1 s 1 1:30.28 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 3
2 s 1 1:31.36 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 99 U16 DS III #
3 s 1 1:31.81 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 99 U16 DS III
4 s 1 1:32.56 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV #
5 s 1 1:32.98 ŻUKOWSKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV #
6 s 1 1:35.32 KAWKA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS V
7 s 1 1:35.75 WODNICKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V
8 s 1 1:37.25 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/2117/15 2019 4 LDK!
9 s 1 1:37.63 JANKOWSKI Daniel ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 00 U16 DS V B.D. BEZ
10 s 1 1:39.04 WIATRAK Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS V #
11 s 1 1:39.82 NOWAK Szymon LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V
12 s 1 1:43.50 LECH Dominik MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
13 s 1 1:48.10 WILK Wiktor MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U14 DS -- # LDK!
14 s 1 2:10.21 PAWLAK Oskar MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
1000 m M
1 s 1 2:53.50 WANTUCH Michał MKS Piast Głogów 99 U16 DS V
2 s 1 2:55.41 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/2793/15 2019 2
3 s 1 2:56.21 LINSTEDT Michał SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS V #
4 s 1 2:56.55 SZYMAŃSKI Emanuel LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS V
5 s 1 3:03.27 CIESIELSKI Ryszard SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS --
6 s 1 3:06.79 MICHALSKI Dominik MKS MOS Wrocław # 99 U16 DS -- #
7 s 1 3:07.01 KANIKOWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
8 s 1 3:09.33 STEFANIAK Damian MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
9 s 1 3:17.42 MAJCHER Michał MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
10 s 1 3:27.89 BUDZIK Dorian MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U14 DS --
11 s 1 3:31.02 KAMIŃSKI Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2467/15 2019 3
1500 m M
1 s 1 4:01.80 GŁÓD Piotr MKS MOS Wrocław 95 U20 DS II
2 s 1 4:04.12 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U23 DS III #
3 s 1 4:07.24 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U23 OP III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
4 s 1 4:09.31 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
5 s 1 4:13.60 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U20 DS IV B.D. B.D. #
6 s 1 4:14.75 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
7 s 1 4:15.58 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS IV
8 s 1 4:17.12 GRZYWNA Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS IV
9 s 1 4:24.91 GZEŚKÓW Wojciech GLKS Świdnica 97 U18 DS -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/0783/13 2016 3
  s 1 DNF LIS Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U18 DS -- #
2000 m M
1 s 1 6:13.02 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV #
2 s 1 6:20.98 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba # 00 U16 DS V B.D. Z/2602/15 2019 2
3 s 1 6:35.61 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS V
4 s 1 6:50.70 ORDA Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS -- #
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.59 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -1.6 II
2 s 1 16.23 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -1.6 III #
3 s 1 16.43 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -1.6 III
4 s 1 17.04 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -1.6 IV
5 s 1 17.38 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -1.6 IV NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
6 s 1 17.41 CHORBOTOWICZ Daniel MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -1.6 IV
7 s 1 18.10 KUSICIEL Joel MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -1.6 V
8 s 1 20.55 MAZUR Adam MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -1.6 --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.51 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.4 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0155/14 2019 3
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.59 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.4 II ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
2 s 1 14.96 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.4 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 s 1 15.34 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.4 II GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
  s 1 DNF SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +0.4 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
110 m pł M
1 s 1 14.23 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS +0.4 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
300 m pł M
1 s 1 42.01 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III
2 s 1 43.00 AFTYKA Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS III
3 s 1 43.38 KUSICIEL Joel MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
4 s 1 45.95 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS V OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1
5 s 1 47.29 MAZUR Adam MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS --
1 s 2 43.57 GWIAZDA Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP IV NALEPA Marek # Z/2736/16 2018 2
2 s 2 45.45 FERENC Łukasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
3 s 2 46.71 KUŚMIERCZAK Przemysław MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS --
4 s 2 48.34 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS -- GRZYBEK Grzegorz # Z/0942/15 2019 4
5 s 2 49.71 ORLIŃSKI Michał MKS Piast Głogów 94 U23 DS --
4x100 m M
1 s 1 47.16 KLUGIEWICZ Kacper
POSTUMENT Dariusz
TREPKA Szymon
MIŃCZUK Mateusz
MKS MOS Wrocław 99
99
99
00
U16 DOL --


KOKOT Zdzisław
Z/2692/15
2019
3
2 s 1 48.01 WOJNOWSKI Grzegorz
ROSIŃSKI Adrian
SZYMCZAK Bartłomiej
WEICHERT Marcin
MKS Piast Głogów 99
99
99
99
U16 DOL --
B.D. B.D. B.D.
BIELAWA Przemysław
Z/0952/15
2018
3
3
3 s 1 48.42 KUSICIEL Joel
POPŁAWSKI Kacper
KAWKA Kamil
STEC Dominik
MKS Bolesłavia Bolesławiec 99
99
00
99
U16 DOL --


4 s 1 49.30 CICHY Mateusz
PLATA Bartosz
KOŁODZIEJ Adrian
ŚMIGIELSKI Adrian
MKL 12 Jelenia Góra 99
99
99
99
U16 DOL --


5 s 1 49.60 BADORA Kacper
KLESZCZYŃSKI Kamil
ROGOWSKI Tomasz
MAKOWSKI Adam
MKS Osa Zgorzelec 99
99
99
00
U16 DOL --


ROSTEK William
Z/2300/15
2019

6 s 1 50.40 MOLAK Karol
ZIELIŃSKI Jakub
SZURYGA Bartosz
FOLTA Mateusz
LKS Górnik Wałbrzych 00
00
00
99
U16 DOL --
URBATZKA Natalia

Z/2649/15
2016
4
Wzwyż M
1 f 1 1.84 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III
2 f 1 1.80 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0155/14 2019 3
3 f 1 1.70 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS V
4 f 1 1.65 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP V SOBIERAJ Dawid # Z/2300/16 2018 2
5 f 1 1.60 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS --
6 f 1 1.60 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/0072/14 2018 2
7 f 1 1.50 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba # 00 U16 DS -- B.D. Z/2601/15 2019 2
Tyczka M
1 f 1 2.70 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
1 f 1 4.10 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
2 f 1 2.50 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/3254/15 2018 2
2 f 1 3.80 WAWRZYNIAK Michał MKS MOS Wrocław 98 U18 DS III
3 f 1 1.80 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/3604/15 2019 2
3 f 1 2.50 CHORBOTOWICZ Daniel MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
4 f 1 2.40 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
5 f 1 2.00 SOKOŁOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- PIASECKI Grzegorz # Z/0072/14 2018 2
6 f 1 1.80 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1161/15 2019 1 LDK!
  f 1 NM KOWALSKI Bartosz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
W dal M
1 f 1 6.29 WALNICZEK Sebastian MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 IV
1 f 1 7.60 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 Sen LD -0.3 I B.D. # Z/4261/11 2019 1
2 f 1 6.15 KLESZCZYŃSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS +0.2 IV #
2 f 1 6.38 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.3 III KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
3 f 1 6.00 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 IV KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
4 f 1 5.79 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.2 V
4 f 1 6.08 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -0.7 IV
5 f 1 5.79 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.7 V #
5 f 1 5.87 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS +0.6 -- B.D. 3
6 f 1 5.73 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP 0.0 V SOBIERAJ Dawid # Z/2300/16 2018 2
6 f 1 5.76 SKRZYPACZ Krystian MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.4 --
7 f 1 5.57 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS +0.3 -- ROSTEK William # Z/2300/15 2019
7 f 1 5.71 OCHYRA Marcin LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS -0.6 -- B.D. 3
8 f 1 5.45 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +0.4 --
8 f 1 5.66 GREMPKA Jakub LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS 0.0 -- #
9 f 1 5.29 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS 0.0 --
10 f 1 5.27 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +1.0 --
11 f 1 4.54 HAJDASZ Dominik LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS 0.0 --
12 f 1 4.24 GARBIEC Patryk MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS +0.3 -- LDK!
13 f 1 4.20 WINIARSKI Patryk MKS Piast Lwówek Śląski 99 U16 DS 0.0 --
  f 1 NM DWILEWICZ Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 13.46 ŻELAZO Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS IV
1 f 1 14.42 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
2 f 1 13.02 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
2 f 1 13.10 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS IV KOTWICA Czesław B.D. # Z/0958/14 2019
3 f 1 11.66 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU V B.D. # Z/4325/15 2019 1
3 f 1 12.30 KUBACZYK Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS --
4 f 1 10.80 WILK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
4 f 1 11.41 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS --
5 f 1 10.67 HUSAK Dominik LKS Polkowice 99 U16 DS V B.D. Z/2185/15 2015 4
5 f 1 10.87 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS --
6 f 1 10.11 WAJER Ireneusz LKS Polkowice 99 U16 DS -- B.D. Z/2189/15 2016 4
6 f 1 10.35 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS --
7 f 1 10.04 STUDENNY Kamil MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
8 f 1 10.04 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
9 f 1 9.48 BUGAJSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
10 f 1 8.75 SKUPIN Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
11 f 1 8.65 GANCZARSKI Marcel UKS Piast Bolków 00 U16 DS --
Kula (6) M
1 f 1 16.90 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I B.D. B.D. Z/0306/12 2019
2 f 1 12.16 DELINOWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS IV
3 f 1 11.94 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
Dysk (1) M
1 f 1 50.13 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU II B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 f 1 46.32 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS II
3 f 1 42.65 ŻELAZO Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III
4 f 1 36.12 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 99 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2190/15 2019 4
5 f 1 33.12 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 2
6 f 1 30.75 BIERNACKI Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
7 f 1 29.78 RASZEWSKI Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
8 f 1 28.76 MAJOCHA Karol MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
9 f 1 25.45 JENDROŚKA Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. 5
10 f 1 23.03 KOPEREK Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
11 f 1 22.32 GANCZARSKI Marcel UKS Piast Bolków 00 U16 DS --
  f 1 NM SKUPIN Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 39.37 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
2 f 1 38.82 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS IV
3 f 1 33.62 KUBACZYK Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS --
4 f 1 21.36 STEFANOWSKI Maciej MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.05 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
2 f 1 30.62 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- B.D. B.D. Z/0306/12 2019
3 f 1 30.54 DELINOWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS --
Młot (5) M
1 f 1 45.97 WARCHOŁ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
2 f 1 45.92 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
3 f 1 38.96 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
4 f 1 31.58 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
5 f 1 27.72 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 2
6 f 1 26.07 BUGAJSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
7 f 1 24.30 MAJOCHA Karol MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
8 f 1 20.82 RASZEWSKI Bartosz LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
Oszczep (600) M
1 f 1 50.30 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III
2 f 1 45.02 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 99 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2186/15 2018 4
3 f 1 44.03 WAJER Ireneusz LKS Polkowice 99 U16 DS IV B.D. Z/2189/15 2016 4
4 f 1 42.57 MOLAK Karol LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS IV #
5 f 1 42.20 FIKIER Maciej UKS Sprint Legnica 99 U16 DS IV
6 f 1 42.13 BIERNACKI Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
7 f 1 36.57 SZAFIRSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS --
8 f 1 34.65 WILK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
9 f 1 31.61 KÖNIGSMAN Paweł MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- # LDK!
10 f 1 25.04 WINIARSKI Patryk MKS Piast Lwówek Śląski 99 U16 DS --
11 f 1 23.79 JENDROŚKA Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. 5
12 f 1 22.67 GARBIEC Patryk MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- LDK!
Chód 3 km M
1 s 1 14:47.99 OŚLAK Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS --
2 s 1 17:52.36 KWIECIŃSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
3 s 1 17:58.00 KORDYKA Patryk MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.9680469036102 sekund