Szczecinek 18.05.2019
PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w biegu na 5000 metrów [DMP] [DMP U20]
5000 m K
1 1 s 1 16:20.61 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
2 2 s 1 16:38.74 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 99 U23 LB I DRACZYŃSKI Adam B.D. Z/1455/15 2019
3 3 s 1 17:11.61 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP I NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2019
4 4 s 1 17:14.19 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków 97 U23 MA I MIREK Wacław B.D. Z/0804/13 2019 1
5 5 s 1 17:14.27 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA I B.D. B.D. MIREK Wacław , Z/0143/14 , 2019
6 6 s 1 17:33.36 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
7 7 s 1 17:38.36 KACZMAREK Aleksandra OŚ AZS Poznań 98 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/3207/15 2019
8 8 s 1 17:42.58 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U23 LD II WOŹNIAK Jerzy B.D. Z/0966/15 2019
9 9 s 1 17:43.90 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2019
10 10 s 1 17:47.75 KUŚMIEREK Agnieszka LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD II BEDNARSKI Tomasz B.D. Z/2431/15 2019 2
11 11 s 1 18:04.54 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2019 2
12 12 s 1 18:16.45 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 98 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0143/16 2019 3
13 13 s 1 18:47.59 IZNEROWICZ Karolina LKS Omega Kleszczów 98 U23 LD III BEDNARSKI Tomasz Z/2429/15 2019 1
14 14 s 1 19:01.09 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U23 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/1598/14 2019 3
15 15 s 1 19:15.61 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U23 PM III DORSZYŃSKI Grzegorz Z/0309/15 2019 2
  s 1 DNF MEGGER Eliza LKS Pszczyna 99 U23 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2019
  s 1 DNF KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk 98 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/0526/14 2019 2
1 1 s 2 16:56.73 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2008/15 2019 1 LDK!
2 2 s 2 17:02.25 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I B.D. Z/2776/15 2019 1
3 3 s 2 17:33.64 MIKSZUTA Emilia SKLA Sopot 01 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1549/15 2019 1
4 4 s 2 17:45.39 KARPIUK Diana KS Podlasie Białystok 00 U20 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz Z/1889/15 2019 2 103
5 5 s 2 17:50.25 LATAŃSKA Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 01 U20 KP II LATAŃSKI Grzegorz Z/1980/15 2019 2 LDK!
6 6 s 2 17:54.61 JĘDRZEJCZAK Wiktoria RKS Łódź 01 U20 LD II DMP JASZCZAK Stanisław Z/2221/15 2019 3 98
7 7 s 2 18:00.05 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/0729/16 2019 2
8 8 s 2 18:17.92 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 00 U20 WN III PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
9 9 s 2 19:10.93 ZINCZENKO Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS III GOLEC Dominik Z/2851/15 2019 3
10 10 s 2 19:16.26 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL III DMP CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3 64
11 11 s 2 19:26.46 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL III PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019
12 12 s 2 19:28.43 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U20 SL III DMP CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3 59
13 13 s 2 19:42.11 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2019 3
14 14 s 2 20:10.60 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 01 U20 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2019 4
15 15 s 2 20:49.33 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 00 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1794/18 2019 3
  s 2 DNF ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice 01 U20 SL -- B.D. Z/2896/15 2019 1
  s 2 DNF GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL -- DMP CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
5000 m M
1 1 s 1 14:36.88 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
2 2 s 1 14:43.06 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
3 3 s 1 14:52.49 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
4 4 s 1 14:54.85 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II DMP WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2019 83
5 5 s 1 14:55.74 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
6 6 s 1 14:59.17 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA II MIREK Wacław Z/0469/15 2019
7 7 s 1 15:08.52 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U23 MA II B.D. Z/1674/14 2019 1
8 8 s 1 15:10.99 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U23 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2019 3
9 9 s 1 15:12.44 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
10 10 s 1 15:12.79 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
11 11 s 1 15:13.24 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U23 WP II GRENDA Jan B.D. Z/0699/16 2019
12 12 s 1 15:22.64 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL III LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
13 13 s 1 15:24.16 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U23 WP III GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2019
14 14 s 1 15:34.61 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 98 U23 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2019 2
15 15 s 1 15:38.84 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN III CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2019 3
16 16 s 1 15:39.75 JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk 99 U23 PM III ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2019 4
17 17 s 1 15:42.60 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
18 18 s 1 15:43.24 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
19 19 s 1 15:54.00 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97 U23 PM III WALENDZIAK Renata B.D. Z/1012/17 2019 3
20 20 s 1 16:06.99 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 99 U23 PM III BORUSIŃSKI Piotr Z/1917/17 2019 4
21 21 s 1 16:18.19 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice 99 U23 SL III PASZTA Wiesław B.D. Z/3240/15 2019
  s 1 DNF MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
  s 1 DNF HASIURA Jędrzej RKS Łódź 97 U23 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3524/15 2019 2
  s 1 DNF MARUSZEWSKI Arkadiusz ULKS MOSiR Sieradz 98 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/3276/15 2019 2
1 1 s 2 15:00.23 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 00 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2019 2
2 2 s 2 15:06.79 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS II B.D. Z/2602/15 2019 2
3 3 s 2 15:19.79 BUDZIŃSKI Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/1875/15 2019 3
4 4 s 2 15:25.33 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1856/15 2019 2
5 5 s 2 15:26.21 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
6 6 s 2 15:26.56 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 01 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/3951/15 2019
7 7 s 2 15:36.53 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III B.D. NIEBUDEK Sylwester , Z/2282/15 , 2019 3 LDK!
8 8 s 2 15:42.62 KWAPISZEWSKI Kacper OŚ AZS Poznań 00 U20 WP III GRENDA Jan Z/0013/15 2019 2
9 9 s 2 15:43.55 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ III JOBT Andrzej Z/1780/15 2019 3
10 10 s 2 15:48.73 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 01 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2213/15 2019 4
11 11 s 2 15:48.94 PRZESTRZELSKI Kajetan MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/5610/15 2019 3
12 12 s 2 15:50.23 MODZELEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 00 U20 PD III DMP ZALEWSKI Jan Z/2035/15 2019 3 44
13 13 s 2 16:04.03 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2
14 14 s 2 16:09.20 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U20 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
15 15 s 2 16:09.87 STRASZAK Piotr LKS Zorza Gdynia 00 U20 PM III WALENDZIAK Renata Z/1506/18 2019 4
16 16 s 2 16:10.42 OSET Piotr RKS Łódź 01 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/2215/15 2019 4
17 17 s 2 16:16.19 SADŁOWSKI Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U20 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/6060/15 2019 4
18 18 s 2 16:17.55 WILKOSZ Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 01 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/1063/16 2019 3
19 19 s 2 16:18.49 TOBERA Mieszko PLKS Gwda Piła 01 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/6110/15 2019 3
20 20 s 2 16:20.55 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 00 U20 MZ IV JOBT Andrzej Z/2323/15 2019
21 21 s 2 16:34.69 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2019 4
22 22 s 2 16:38.32 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U20 PM IV MARKOWICZ Eugeniusz Z/1944/15 2019 3
23 23 s 2 17:01.82 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/0932/16 2019 4
24 24 s 2 18:04.43 GLAPA Szymon MKL Jarocin 00 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1868/19 2019
  s 2 DNF RZEPECKI Mateusz ULKS MOSiR Sieradz 00 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/5000/15 2019
  s 2 DNF TRACZ Jakub OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- GRENDA Jan Z/0732/15 2019 3
  s 2 DNF WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław Z/1715/15 2019 3
  s 2 DNF MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 01 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4706330299377 sekund