Warszawa 18 - 19.05.2019
Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Wielobojach 2019. 1. Inter Europol Mityng [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 2 s 2 24.70 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ -0.1 I ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2
2 3 w 1 24.94 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +0.5 II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M 892
3 5 w 1 25.16 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.5 II PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 872
4 6 w 1 25.30 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM +0.5 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 859
1 4 w 2 25.08 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -0.1 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M 879
2 9 w 2 26.28 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.1 III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 773
  w 2 DNF SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -0.1 -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 0
1 1 w 3 26.03 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.7 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2 795
2 2 w 3 26.38 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.7 III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 764
3 3 w 3 26.59 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.7 III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 746
4 4 w 3 28.31 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -0.7 IV MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 607
5 5 w 3 28.45 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.7 IV MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2 596
6 6 w 3 28.72 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -0.7 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3 575
7 7 w 3 29.45 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.7 -- GOS Piotr Z/6248/15 2019 2 521
8 8 w 3 30.67 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -0.7 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4 436
1 1 w 4 27.24 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -1.0 III WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 692
2 2 w 4 27.25 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -1.0 III ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5 691
3 3 w 4 28.18 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -1.0 IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 617
4 4 w 4 28.20 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -1.0 IV B.D. Z/0757/15 2019 2 615
5 5 w 4 28.51 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -1.0 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 591
6 6 w 4 28.51 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -1.0 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 591
7 7 w 4 28.86 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -1.0 -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 565
1 w 5 27.98 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.3 IV OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019 632
2 w 5 28.32 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -1.3 IV GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 606
3 w 5 29.38 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -1.3 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2019 4 LDK! 526
4 w 5 29.46 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -1.3 -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 520
5 w 5 30.05 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -1.3 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 479
6 w 5 31.49 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -1.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019 383
100 m pł J MŁ K
1 6 w 1 16.49 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM +0.2 III GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 655
2 7 w 1 16.70 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +0.2 III ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5 631
3 9 w 1 19.11 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM +0.2 -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 380
4 11 w 1 21.24 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019 207
  w 1 DQ CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +0.2 -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2019 4 LDK! 0
1 2 w 2 15.82 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -0.4 III RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 736
2 3 w 2 15.97 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.4 III B.D. Z/0757/15 2019 2 718
3 10 w 2 20.51 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.4 -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 261
4 12 w 2 24.10 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -0.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019 53
1 1 w 3 15.34 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.5 II DMP U20 WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 797 132
2 4 w 3 16.00 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM -0.5 III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 714
3 5 w 3 16.43 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -0.5 III ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 662
4 8 w 3 17.86 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -0.5 -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 503
100 m pł K
3 3 w 1 14.29 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -0.6 I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M 938
4 4 w 1 14.33 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.6 I DMP PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 932 124
5 5 w 1 14.55 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM -0.6 II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 902
2 7 w 2 14.70 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP -0.9 II KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M 882
4 9 w 2 15.21 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -0.9 II BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 814
5 10 w 2 16.53 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ -0.9 III RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 651
1 1 w 3 15.05 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ -0.6 II RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 835
2 2 w 3 15.39 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -0.6 II BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2 791
3 3 w 3 15.60 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ -0.6 II RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 764
4 5 w 3 17.36 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -0.6 -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3 556
1 4 w 4 16.58 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -0.9 III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 645
2 6 w 4 18.48 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -0.9 -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2 440
3 7 w 4 20.83 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ -0.9 -- GOS Piotr Z/6248/15 2019 2 237
  w 4 DNF GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -0.9 -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4 0
Wzwyż K
2 2 w 1 1.74 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ I ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M 903
2 2 w 1 1.74 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 903
7 7 w 1 1.65 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS II PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 795
8 8 w 1 1.62 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ II RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 759
9 10 w 1 1.59 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 724
10 9 w 1 1.59 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP III KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M 724
1 1 w 2 1.65 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 795
2 2 w 2 1.62 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ II DMP DMP U20 RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 759 85 121
3 3 w 2 1.59 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ III DMP U20 GOS Piotr Z/6248/15 2019 2 724 112
4 4 w 2 1.59 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 724 78 112
5 5 w 2 1.41 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4 523
6 6 w 2 1.38 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3 491
7 7 w 2 1.32 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2 429
7 8 w 2 1.32 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2 429
1 1 w 3 1.56 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 689
2 2 w 3 1.53 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 655
3 3 w 3 1.50 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB IV WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 621
4 4 w 3 1.50 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 621
5 5 w 3 1.47 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM IV ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 588
6 7 w 3 1.44 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 555
7 6 w 3 1.44 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 555
8 8 w 3 1.38 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5 491
9 9 w 3 1.32 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2 429
10 10 w 3 1.26 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019 369
11 11 w 3 1.23 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2019 4 LDK! 340
12 12 w 3 1.17 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019 284
  w 3 NM MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 0
Kula (3) K
1 1 w 1 11.85 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2019 2 LDK! 651
2 2 w 1 10.36 WENDOWSKA Klaudia MKS Sambor Tczew 03 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0094/17 2019 3 553
3 3 w 1 9.85 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U18 ZP IV RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz Z/5290/15 2019 2 LDK! 520
4 4 w 1 9.57 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- B.D. Z/0757/15 2019 2 501
5 5 w 1 9.50 GAJEWSKA Patrycja KS Wejher Wejherowo 02 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/0214/17 2019 2 LDK! 497
6 6 w 1 9.26 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5092/18 2019 5 481
7 7 w 1 9.17 KO¦CIANEK Daria AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/2635/16 2019 3 475
8 8 w 1 8.72 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GO¬DZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4 446
9 9 w 1 8.53 ŁASKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 02 U18 PM -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0507/16 2019 2 434
10 10 w 1 8.29 BOBROWICZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 03 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0774/19 2019 418
11 11 w 1 7.99 BIELSKA Oliwia KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna Z/2052/17 2019 4 LDK! 399
12 12 w 1 7.74 CZARNOCKA Nikoleta WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/1032/17 2019 4 LDK! 383
13 13 w 1 6.35 LENNON Julia AZS-AWF Warszawa 03 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/1462/19 2019 294
Kula (4) K
1 1 w 1 14.19 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS I PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 807
2 2 w 1 13.60 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 96 Sen KP I KOHUTEK Artur B.D. Z/0584/12 2019 M 767
3 3 w 1 13.58 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 Sen PM I MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM 766
5 5 w 1 11.82 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II ZAMECZNIK Jacek Z/4081/11 2019 M 649
8 8 w 1 10.38 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 97 U23 MZ III DMP RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3 554 69
10 10 w 1 9.02 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U23 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 465
1 1 w 2 11.61 SŁOCKA Julia AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/3990/15 2019 1 635
2 2 w 2 10.41 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 556
3 3 w 2 10.40 CHAŁUPKA Milena KS Warszawianka W-wa 00 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0222/16 2019 1 556
4 4 w 2 9.45 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/2433/15 2019 2 494
5 5 w 2 9.44 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U20 MZ IV GOS Piotr Z/6248/15 2019 2 493
6 6 w 2 9.17 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U23 MZ -- BOROŃ Adam Z/4018/15 2019 3 475
7 7 w 2 8.52 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 00 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3923/15 2019 4 433
8 8 w 2 7.70 PILARSKA Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 00 U20 MZ -- MIERZEJEWSKI Marek Z/0772/15 2019 2 380
100 m M
1 1 w 1 10.88 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -0.1 I RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M 888
2 2 w 1 10.94 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -0.1 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 874
3 6 w 1 11.27 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP -0.1 II PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 801
4 8 w 1 11.49 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ -0.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 755
5 9 w 1 11.65 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -0.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 721
1 3 w 2 11.08 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ +1.1 II RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 843
2 4 w 2 11.18 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP +1.1 II PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 821
3 5 w 2 11.25 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.1 II ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 806
4 7 w 2 11.41 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ +1.1 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 771
1 1 w 3 11.32 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.1 III DMP U20 SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 791 120
2 2 w 3 11.76 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +0.1 IV PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4 699
3 3 w 3 11.86 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD +0.1 IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 679
4 4 w 3 11.97 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM +0.1 IV KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 657
5 5 w 3 12.38 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD +0.1 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 578
6 6 w 3 12.51 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM +0.1 -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 554
1 1 w 4 11.82 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -4.3 IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 687
2 2 w 4 12.29 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -4.3 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019 595
3 3 w 4 12.63 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -4.3 -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 532
4 4 w 4 12.69 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -4.3 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 522
5 5 w 4 13.03 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -4.3 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 463
400 m M
1 1 w 1 49.02 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M 860
2 2 w 1 49.97 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 816
3 3 w 1 50.54 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 790
4 4 w 1 50.66 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 784
5 5 w 1 50.74 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 781
6 6 w 1 51.36 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 753
7 7 w 1 51.83 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 732
  w 2 DNF DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 0
  w 2 DNF WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 0
1 w 3 52.53 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD III KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 702
2 w 3 52.72 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 694
3 w 3 53.00 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 682
4 w 3 54.76 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4 608
5 w 3 56.48 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 541
6 w 3 57.48 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 503
1 1 w 4 53.13 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 676
2 2 w 4 55.17 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 592
3 3 w 4 55.70 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 571
4 4 w 4 56.92 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019 524
5 5 w 4 57.46 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 504
1000 m M
1 1 w 1 3:02.29 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ 642
2 2 w 1 3:04.03 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK! 625
3 3 w 1 3:08.09 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5 587
4 4 w 1 3:14.53 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ 529
5 5 w 1 3:17.32 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3 505
6 6 w 1 3:23.09 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK! 456
7 7 w 1 3:43.03 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ 305
  w 1 DNS WI¦NIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK! 0
110 m pł MŁ M
1 3 w 1 17.55 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM -0.5 IV ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5 568
2 6 w 1 20.22 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -0.5 -- BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ 332
3 7 w 1 21.42 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ 246
  w 1 DQ WI¦NIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -0.5 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK! 0
1 1 w 2 16.00 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD +0.2 III ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3 733
2 2 w 2 16.69 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.2 III BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ 657
3 4 w 2 18.29 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ +0.2 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK! 497
4 5 w 2 18.41 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.2 V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK! 486
Wzwyż M
1 w 1 2.04 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 840
2 w 1 1.95 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 758
3 w 1 1.86 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 679
4 w 1 1.86 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 679
5 w 1 1.86 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 679
6 w 1 1.83 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 653
7 w 1 1.77 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M 602
8 w 1 1.68 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 528
  w 1 NM HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 0
1 1 w 2 1.83 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM III KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 653
2 2 w 2 1.77 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 602
3 3 w 2 1.77 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 602
4 4 w 2 1.74 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 577
5 6 w 2 1.59 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 457
6 5 w 2 1.59 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4 457
1 1 w 3 1.77 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 602
2 2 w 3 1.74 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 577
3 3 w 3 1.68 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 528
4 4 w 3 1.68 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019 528
5 5 w 3 1.59 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 457
1 1 w 4 1.74 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM V ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5 577
2 2 w 4 1.65 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3 504
3 4 w 4 1.59 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK! 457
4 3 w 4 1.59 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK! 457
5 7 w 4 1.53 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ 411
6 5 w 4 1.47 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ 367
7 6 w 4 1.44 WI¦NIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK! 345
8 8 w 4 1.29 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ 244
W dal M
1 1 w 1 7.34 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP +0.1 I PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 896
2 2 w 1 7.19 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP 0.0 II DMP PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 859 104
3 3 w 1 7.04 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ -0.7 II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 823
4 4 w 1 6.90 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ +1.0 II DMP RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M 790 84
5 5 w 1 6.89 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -0.8 II DMP RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 788 84
6 6 w 1 6.82 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.1 II ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 771
7 7 w 1 6.74 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ +0.9 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 753
8 8 w 1 6.52 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ +0.7 III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 702
9 9 w 1 6.19 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 628
1 w 2 6.60 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP +0.8 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 720
2 w 2 6.08 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -0.4 IV KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 604
3 w 2 5.85 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD -0.4 -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 554
4 w 2 5.80 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD +0.1 -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 544
5 w 2 5.72 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ +0.3 -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4 527
6 w 2 5.64 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM +0.3 -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 510
1 1 w 3 6.32 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -0.1 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 657
2 2 w 3 6.25 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM 0.0 IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 641
3 3 w 3 5.65 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019 512
4 4 w 3 5.61 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -0.7 -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 504
5 5 w 3 5.32 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ +0.3 -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 445
1 1 w 4 5.98 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.8 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK! 582
2 2 w 4 5.52 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ +0.4 -- BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ 485
3 3 w 4 5.52 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM +1.2 -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5 485
4 4 w 4 5.31 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD +0.5 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3 443
5 5 w 4 5.23 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ +0.1 -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ 427
6 6 w 4 4.82 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ -1.0 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK! 348
7 7 w 4 4.56 WI¦NIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ +0.8 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK! 301
8 8 w 4 4.17 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ +0.3 -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ 234
Kula (5) M
1 1 w 1 12.74 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK! 651
2 2 w 1 12.02 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 02 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2019 4 LDK! 608
3 3 w 1 11.21 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 03 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2019 4 559
4 4 w 1 11.04 SYKA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 02 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/0301/19 2019 548
5 5 w 1 10.52 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 03 U18 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2019 2 LDK! 517
1 1 w 2 10.49 WI¦NIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK! 515
2 2 w 2 9.91 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3 480
3 3 w 2 9.60 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK! 462
4 4 w 2 8.46 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK! 394
5 5 w 2 8.46 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ 394
6 6 w 2 8.33 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM -- ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5 386
7 7 w 2 7.54 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ 339
8 8 w 2 7.43 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ 333
Kula (6) M
1 1 w 1 12.56 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3 640
2 2 w 1 12.20 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2 619
3 3 w 1 11.47 SOMMER Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/5375/15 2019 3 574
4 4 w 1 10.30 ŁOPATA Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 01 U20 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/2972/16 2019 3 504
5 5 w 1 9.81 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3 474
6 6 w 1 8.06 UHERA Roman KS Orzeł Warszawa 00 U20 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5615/18 2019 4 370
Kula (7.26) M
1 w 1 14.23 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 742
2 w 1 13.63 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁO¦ Dariusz Z/0686/14 2019 M 706
3 w 1 13.39 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/1592/12 2019 M 691
4 w 1 13.28 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2 684
5 w 1 13.27 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 684
6 w 1 13.26 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof Z/1156/12 2019 M 683
7 w 1 12.84 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 95 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof Z/4426/11 2019 2 657
8 w 1 12.25 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 Sen MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 622
9 w 1 11.56 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa 99 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0703/15 2019 1 580
5-bój M MŁ M
1 f 1 2665 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3
2 f 1 2603 FEISTER Błazej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 04 U16 PM IV ¦WIATCZYŃSKI Wojciech Z/0028/18 2019 5
3 f 1 2443 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK!
4 f 1 2321 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 05 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2019 BEZ LDK!
5 f 1 2363 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 04 U16 MZ IV BOROŃ Aldona Z/3569/18 2019 BEZ
6 f 1 2159 GŁASZCZKA Szymon GKS Wilga Garwolin 05 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/1006/19 2019 BEZ
7 f 1 1423 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 05 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4491/18 2019 BEZ
  f 1 DNF WI¦NIEWSKI Szymon UKS Kresy Otwock 04 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1109/18 2019 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.2807440757751 sekund