Opole 18.05.2019
Mistrzostwa województwa opolskiego U16, U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.20 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -1.8 III DMP U20 NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4 104
2 2 s 1 13.62 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP -1.8 IV GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 13.71 ¦LIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -1.8 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
4 5 s 1 14.21 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -1.8 V WALCZAK Michał Z/4987/18 2019 5 LDK!
5 7 s 1 14.44 WILCZYŃSKA Magdalena UKS-MOS Opole 04 U16 OP -1.8 V MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4389/18 , 2019 4 LDK!
1 8 s 2 14.51 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 05 U16 OP -4.7 -- DZIUBA Jacek Z/2388/19 2019 LDK!
2 9 s 2 14.78 BRODZIAK Dominika MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -4.7 -- KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1851/18 2019 5 LDK!
3 10 s 2 14.83 HOC Emilia MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -4.7 -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1392/18 , 2019 5 LDK!
4 11 s 2 14.88 LACH Alicja UKS-MOS Opole 06 U14 OP -4.7 -- OWCZAREK Konrad # Z/0206/19 2019 5 LDK!
5 12 s 2 15.06 TULIK Agniszka UKS-MOS Opole 04 U16 OP -4.7 -- LACH Magdalena Z/0207/19 2019 5 LDK!
6 14 s 2 15.44 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP -4.7 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0939/18 2019 BEZ LDK!
1 4 s 3 14.01 IWANOWSKA Paulina LUKS Namysłów 05 U16 OP -2.5 V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/2691/18 2019 BEZ LDK!
2 6 s 3 14.21 DI BIASE Alessandra LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -2.5 V ZOK Roman Z/3030/19 2019 LDK!
3 13 s 3 15.43 UCHMANOWICZ Anna MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -2.5 -- PIERÓG Paweł Z/1201/19 2019 LDK!
4 15 s 3 15.81 GRZESIUK Karolina MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -2.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1502/19 2019 LDK!
5 16 s 3 16.12 SIECZKOWSKA Domonika MMKS Kędzierzyn KoĽle 06 U14 OP -2.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4787/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 4 12.58 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS 0.0 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 2 s 4 12.95 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS 0.0 III DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 114
3 3 s 4 13.01 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS 0.0 III SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
4 4 s 4 13.17 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS 0.0 III SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 4 13.30 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP 0.0 IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 100
6 6 s 4 13.32 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS 0.0 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK! 99
7 7 s 4 13.37 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP 0.0 IV LACH Magdalena Z/3863/17 2019 LDK!
1 8 s 5 13.54 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -2.8 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2019 4 LDK!
2 9 s 5 13.64 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS -2.8 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
3 10 s 5 14.09 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.8 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2852/18 2019 4
4 11 s 5 14.17 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -2.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3082/17 2019 4 LDK!
5 14 s 5 14.37 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.8 -- ŁO¦ Dariusz Z/1992/17 2019 4
6 16 s 5 14.59 KOPREK Anna UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -2.8 -- MEHLICH Ronald Z/0722/18 2019 4
1 12 s 6 14.23 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -2.8 -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek Z/1943/16 2019 BEZ LDK!
2 13 s 6 14.30 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -2.8 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
3 15 s 6 14.50 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -2.8 -- ROSTEK William Z/2101/17 2019 5
4 17 s 6 14.84 LECZOWICZ Daria LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -2.8 -- ZOK Roman Z/1263/18 2019 BEZ
5 18 s 6 14.97 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -2.8 -- ZOK Roman Z/1374/17 2019 BEZ
6 19 s 6 15.35 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.8 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
1 1 s 7 12.58 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS -1.7 II KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
2 2 s 7 12.81 GˇSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS -1.7 III DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 120
3 3 s 7 13.52 HOŁO¦ Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -1.7 IV DMP U20 B.D. Z/3321/19 2019 91
4 4 s 7 13.67 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -1.7 IV WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
5 5 s 7 13.94 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -1.7 -- ROSTEK William Z/1079/15 2019 4
1 1 s 8 12.93 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -2.0 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
2 2 s 8 13.26 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS -2.0 -- B.D. Z/0487/13 2019
200 m K
1 1 s 1 26.33 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS -1.7 III BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 3 s 1 27.10 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.7 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK! 105
3 4 s 1 27.53 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.7 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK! 99
4 7 s 1 28.01 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS -1.7 IV BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
1 2 s 2 26.49 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -1.8 III ROSTEK William Z/4785/18 2019 4
2 5 s 2 27.74 WALIDUDA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -1.8 IV ZOK Roman ZOK Roman , Z/1380/17 , 2019 4 LDK!
3 6 s 2 27.78 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.8 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK!
4 9 s 2 28.77 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS -1.8 -- BEDNAREK Agata Z/0127/16 2019 4
5 11 s 2 29.37 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -1.8 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
6 13 s 2 29.79 KOPREK Anna UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -1.8 -- MEHLICH Ronald Z/0722/18 2019 4
1 8 s 3 28.41 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -2.9 IV LACH Magdalena Z/3863/17 2019 LDK!
2 10 s 3 29.31 KOCIOŁEK Julia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.9 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/2852/18 2019 4
3 18 s 3 29.40 CHUDY Agata MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP -2.9 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/3692/17 2019 4 LDK!
4 19 s 3 29.40 RATAJ Małgorzata MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -2.9 -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek Z/1943/16 2019 BEZ LDK!
5 12 s 3 29.59 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.9 -- ŁO¦ Dariusz Z/1992/17 2019 4
1 14 s 4 30.03 STASIAK Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -2.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/3082/17 2019 4 LDK!
2 15 s 4 30.53 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -2.5 -- ROSTEK William Z/2101/17 2019 5
3 16 s 4 30.61 WALIDUDA Justyna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -2.5 -- ZOK Roman Z/1374/17 2019 BEZ
4 17 s 4 31.00 JAŃDZIAK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -2.5 -- LACH Magdalena Z/3849/17 2019 BEZ LDK!
1 1 s 5 26.55 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS -3.7 III KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
2 2 s 5 27.56 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP -3.7 IV DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
3 3 s 5 27.91 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -3.7 IV WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
1 1 s 6 25.97 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -3.7 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 2 s 6 26.15 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -3.7 II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
300 m K
1 2 s 1 43.66 JASZCZAK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP III LACH Magdalena # Z/2201/17 2019 3 LDK!
2 3 s 1 44.34 MAZUR Zuzanna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3706/17 , 2019 4 LDK!
3 4 s 1 46.00 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2019 LDK!
4 6 s 1 50.23 SZATNY Maria UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/2857/18 2019 BEZ LDK!
5 7 s 1 52.29 JANUSZ Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1855/18 2019 5 LDK!
1 1 s 2 43.29 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP III WALCZAK Michał Z/1091/18 2019 4 LDK!
2 5 s 2 50.16 WI¦NIEWSKA Natalia LUKS Namysłów 05 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/3088/19 2019 LDK!
3 8 s 2 54.51 SIECZKOWSKA Domonika MMKS Kędzierzyn KoĽle 06 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4787/18 2019 BEZ LDK!
4 9 s 2 56.85 KUCHCIAK Angelika LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP -- NALEPA Marek
400 m K
1 1 s 1 61.27 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2019 2
2 2 s 1 62.74 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS IV DMP U20 ROSTEK William Z/1079/15 2019 4 93
1 1 s 2 58.56 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
1 1 s 3 62.23 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
2 2 s 3 62.90 TWARÓG Anna LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP IV PILCH Danuta ZOK Roman , Z/3066/19 , 2019 LDK!
3 3 s 3 64.86 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- DMP U20 NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4 79
4 4 s 3 66.19 GAŁKA Ada LUKS Podium Kup 03 U18 OP -- SZARZYŃSKA Barbara BU¦KO Przemysław , Z/3704/17 , 2019 4 LDK!
5 5 s 3 70.77 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2019 BEZ 58
600 m K
1 1 s 1 1:45.09 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:46.52 BˇBELEWSKA Daria LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP V ZOK Roman Z/3027/19 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:48.85 JASZCZAK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP V LACH Magdalena # Z/2201/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 1:49.16 DOROŻYŃSKA Joanna LUKS Namysłów 04 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/0173/19 2019 LDK!
5 5 s 1 1:50.60 ZIÓŁKOWSKA Maja LUKS Podium Kup 06 U14 OP -- BU¦KO Przemysław Z/2565/18 2019 BEZ
6 6 s 1 1:51.28 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 2:01.20 KRYSIAK Amelia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1211/19 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:06.51 GACH Kamila MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1960/19 , 2019 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:24.80 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 2:30.93 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2019 4
3 3 s 1 2:31.86 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV LACH Magdalena Z/1349/17 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:32.11 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/3248/19 2019
5 5 s 1 2:32.36 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2019 4 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:13.42 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 3:23.53 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP V SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2019 5 LDK!
3 3 s 1 3:28.40 KROK Agnieszka UKS-MOS Opole 04 U16 OP V JANAS Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 3:30.02 MIKO¦ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V NALEPA Marek Z/4127/18 2019 BEZ
5 5 s 1 3:44.00 KROLL Paulina UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1230/19 2019 LDK!
6 6 s 1 3:52.93 KLECZA Karolina MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1207/19 2019 BEZ LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:31.84 BIEGANOWSKA Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 81 Masters OP I ŻABIŃSKI Mariusz Z/4372/11 2019
2 2 s 1 5:00.61 DŁUGOSZ Paulina MKS Siechnice # 97 U23 DS -- B.D. SOBCZYK Tomasz , Z/3884/19 , 2019
1 1 s 2 5:19.89 MURZA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/3247/19 2019
2 2 s 2 5:37.82 HAŁUPKA Martyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2749/18 2019 BEZ
1 1 s 3 5:07.60 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2019 3 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.50 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -1.9 III SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 12.77 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -1.9 III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 12.81 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.9 III MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 12.94 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP -1.9 III ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
5 5 s 1 13.09 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP -1.9 IV GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
6 6 s 1 13.48 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -1.9 IV ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
1 7 s 2 14.24 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP -3.2 V LACH Magdalena Z/2803/18 2019 5 LDK!
2 8 s 2 14.84 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -3.2 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK!
3 9 s 2 15.99 DZIAŁOWSKA Dominika UKS-MOS Opole 04 U16 OP -3.2 -- LACH Magdalena Z/4360/18 2019 5 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.73 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP -1.1 II SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 16.39 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS -1.1 III BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
3 3 s 1 16.62 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -1.1 III OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK!
4 4 s 1 17.31 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -1.1 IV DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 80
100 m pł K
1 1 s 1 14.62 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -1.9 II DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019 113
1 1 s 2 14.80 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -1.9 II SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
2 2 s 2 15.57 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -1.9 II DMP DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1 81 128
3 3 s 2 15.70 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U20 OP -1.9 II DMP U20 MEHLICH Ronald Z/2036/17 2019 2 126
200 m pł K
1 1 s 1 31.96 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -1.8 III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 32.14 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP -1.8 III ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
3 3 s 1 32.94 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -1.8 IV ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 33.59 WOJTAS Marta UKS-MOS Opole 05 U16 OP -1.8 IV LACH Magdalena Z/2803/18 2019 5 LDK!
1 5 s 2 33.97 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -2.8 IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
2 6 s 2 35.14 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -2.8 V ZOK Roman Z/3029/19 2019 BEZ LDK!
3 7 s 2 35.70 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 05 U16 OP -2.8 V DZIUBA Jacek Z/2388/19 2019 LDK!
400 m pł K K
1 2 s 1 63.48 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U23 OP II BU¦KO Przemysław Z/0925/15 2019 2
1 1 s 1 67.53 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK! 112
1 3 s 1 70.53 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP IV DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
2 3 s 1 67.12 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III DMP ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2019 2 74
3 3 s 1 75.43 KUNICKA Emilia LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- ZOK Roman Z/5119/18 2019 5
1 1 s 2 62.73 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
1 1 s 2 66.01 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0794/16 2019 2
1 2 s 2 74.26 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK! 83
2 2 s 2 67.87 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS III DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2 110
2 4 s 2 69.68 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS -- B.D. Z/0487/13 2019
3 4 s 2 73.98 STRZAŁKA Julia WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS --
4x100 m K
1 1 s 1 49.44 PODWIKA Lena
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 02
03
03
03
U18 DOL -- ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz
Z/4785/18
, Z/2180/17
Z/3446/17
Z/1920/17
2019
, 2019
2019
2019
4
3
4
3
2 2 s 1 54.16 LECZOWICZ Daria
TWARÓG Anna
WALIDUDA Klaudia
WALIDUDA Justyna
LZS KL Kotwica Brzeg 03
03
03
03
U18 OPL -- ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
ZOK Roman
Z/1263/18
, Z/3066/19
, Z/1380/17
Z/1374/17
2019
, 2019
, 2019
2019
BEZ

4
BEZ
1 1 s 2 49.81 GRZEGOROWSKA Julia
LOSY Aleksandra
KALINA Olga
BENEDYKCIŃSKA Natalia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00
01
01
00
U20 WLP --
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
Z/0794/16
Z/0592/15
Z/0590/15
2019
2019
2019
2
3
1
1 1 s 3 49.77 PIASZCZYŃSKA Ewa
PODRUCZNA Julia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
05
05
05
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1077/18
Z/4988/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2019
2019
2019
2019

5
4
3
2 2 s 3 50.73 HAWRYLAK Izabela
BENKOWSKA Hanna
BOLUK Kamila
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 02
02
03
03
U18 DOL -- BEDNAREK Agata
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/0127/16
Z/0104/15
Z/1282/18
Z/0251/17
2019
2019
2019
2019
4
4
4
2
3 3 s 3 60.11 BˇBELEWSKA Daria
BˇBELEWSKA Klaudia
NICPOŃ Paulina
DI BIASE Alessandra
LZS KL Kotwica Brzeg 06
06
05
06
U16 OPL -- ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Roman
Z/3027/19
Z/3028/19
Z/0394/19
Z/3030/19
2019
2019
2019
2019
5
BEZ
5

4 4 s 3 61.01 ZALEWSKA Natalia
STASIAK Oliwia
STRZEMPEK Agnieszka
RATAJ Małgorzata
MMKS Kędzierzyn KoĽle 05
02
02
02
U18 OPL -- SKRZYDLEWSKI Marek
SKRZYDLEWSKI Marek
DOMIN Adam
SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek
Z/0939/18
Z/3082/17
Z/0251/16
Z/1943/16
2019
2019
2019
2019
BEZ
4
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.60 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK!
2 f 1 1.50 ¦LUSARCZYK Paulina UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV LACH Magdalena Z/2840/18 2019 4 LDK!
3 f 1 1.50 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/1066/18 2019 4 LDK!
4 f 1 1.45 CZECHOWSKA Sandra LUKS Namysłów 05 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/3727/19 2019 LDK!
5 f 1 1.45 JACULA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP IV NALEPA Marek
6 f 1 1.40 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06 U14 OP V OWCZAREK Konrad # Z/4183/19 2019 LDK!
6 f 1 1.40 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP V WALCZAK Michał Z/1084/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1.40 BARSZCZEWSKA Nikola MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek Z/1501/19 2019 BEZ LDK!
9 f 1 1.40 MAJ Joanna LUKS Namysłów 05 U16 OP V WOLAK Bożena GŁOWACKI Leszek , Z/3084/19 , 2019 LDK!
10 f 1 1.35 WALENDOWSKA Nel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/1083/18 2019 BEZ LDK!
11 f 1 1.35 WILCZYŃSKA Magdalena UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4389/18 , 2019 4 LDK!
12 f 1 1.30 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 06 U14 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2019 BEZ LDK!
1 f 2 1.55 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS III BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
2 f 2 1.55 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4 103
3 f 2 1.50 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
4 f 2 1.45 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2019 4 LDK! 75
5 f 2 1.40 GAŁUSZKA Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan OSIEWACZ Stefan , Z/1230/17 , 2019 5 LDK!
1 f 3 1.70 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP I WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
1 f 4 1.60 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
2 f 4 1.55 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
Tyczka K
1 f 1 3.70 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP ŁO¦ Dariusz B.D. Z/0249/15 2019 144
2 f 1 3.00 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/0099/14 2019 1
1 f 2 4.00 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/3600/15 2019 1 177
2 f 2 2.90 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2 79 123
W dal K
1 f 1 6.07 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS +2.0 I B.D. B.D. Z/0003/13 2019 1
2 f 1 6.02 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 Sen WP +3.0 I JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
3 f 1 5.26 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +3.2 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
4 f 1 4.84 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +2.6 -- KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
5 f 1 4.68 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 97 U23 WP +3.2 -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2019
  f 1 NM WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS 0.0 -- DMP KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
1 f 2 5.13 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP +1.2 III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
2 f 2 4.64 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +3.4 -- NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4
1 f 3 5.16 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +4.4 III WALCZAK Michał Z/4988/18 2019 5 LDK!
2 f 3 5.06 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +3.5 IV WALCZAK Michał Z/1055/18 2019 4 LDK!
3 f 3 4.93 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06 U14 OP +3.5 IV OWCZAREK Konrad # Z/4183/19 2019 LDK!
4 f 3 4.73 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP +1.6 V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK!
5 f 3 4.68 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP +2.6 V DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK!
6 f 3 4.57 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +2.5 V MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
7 f 3 4.24 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP +2.8 -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
8 f 3 4.17 MAŃKA Hanna UKS-MOS Opole 05 U16 OP +2.4 -- LACH Magdalena LDK!
9 f 3 4.14 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP +2.9 -- NALEPA Marek Z/1157/18 2019 4
10 f 3 4.12 ZALEWSKA Natalia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP +2.6 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/0939/18 2019 BEZ LDK!
11 f 3 4.06 ¦LIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP +3.5 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
12 f 3 3.75 JACULA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP +1.9 -- NALEPA Marek
  f 3 NM RAK Alicja MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata Z/2888/15 2019 2 LDK!
1 f 4 6.06 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +2.0 I WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
2 f 4 5.30 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +5.0 III #
3 f 4 4.97 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +1.9 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
4 f 4 4.84 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów # 01 U20 WP +3.9 IV B.D. Z/1034/15 2019
  3.81 MAŃKA Hanna UKS-MOS Opole 05 U16 OP +2.0 -- LACH Magdalena LDK!
  4.33 KOKOT Katarzyna LUKS Podium Kup 04 U16 OP +1.3 -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek Z/3892/17 2019 3 LDK!
  4.88 KLESZNO Maja UKS-MOS Opole 06 U14 OP +1.9 IV OWCZAREK Konrad # Z/4183/19 2019 LDK!
  4.93 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +1.5 -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
  5.12 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +1.5 III WALCZAK Michał Z/4988/18 2019 5 LDK!
  5.85 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 Sen WP +1.4 I JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
Trójskok K
1 f 1 12.10 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +4.3 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2019 112
  f 1 NM KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 Sen WP 0.0 -- JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
1 f 2 11.12 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +3.8 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
2 f 2 10.56 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +3.0 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
3 f 2 8.50 PAŁOSZ Klaudia MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U20 OP +3.9 -- DOMIN Adam Z/4058/18 2019 LDK!
1 f 3 9.92 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.7 -- DMP U20 NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4 73
2 f 3 9.76 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +3.3 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
3 f 3 9.58 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +2.0 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4
4 f 3 9.39 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP +2.0 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2019 BEZ LDK!
5 f 3 9.26 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +2.2 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2019 4 LDK!
  9.08 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.7 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0747/16 2019 4 LDK!
  10.51 ROLSKA Barbara WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +1.8 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
  11.02 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U20 DS +1.8 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
Kula (3) K
1 f 1 11.12 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U18 OP III GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2019 3
2 f 1 10.59 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2019 4 LDK!
3 f 1 9.70 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2019 4 LDK!
4 f 1 7.79 NOWOTNA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1234/17 2019 5 LDK!
5 f 1 7.11 STRZEMPEK Agnieszka MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- DOMIN Adam Z/0251/16 2019 BEZ LDK!
1 f 2 10.50 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2019 5 LDK!
2 f 2 9.18 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4045/18 2019 5 LDK!
3 f 2 8.69 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK!
4 f 2 8.26 WO¬NICZKA Zuzanna LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/2771/18 , 2019 5 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 8.98 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.50 KOREJBA Oliwia MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/1083/19 2019 BEZ LDK!
2 f 1 25.03 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP V SKRZYDLEWSKI Marek Z/4045/18 2019 5 LDK!
3 f 1 24.36 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 18.04 POOR Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 08 U12 WP --
Dysk (1) K
1 f 1 30.28 SOLECKA Wiktoria LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GŁOWACKI Leszek GLOWACKI Leszek , Z/1561/17 , 2019 3
2 f 1 26.33 WIECHOWSKA Agata MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1562/17 , 2019 4 LDK!
3 f 1 25.34 STRZEMPEK Agnieszka MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP -- DOMIN Adam Z/0251/16 2019 BEZ LDK!
4 f 1 24.39 MAĆKÓW Izabela LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan OSIEWACZ Stefan , Z/1233/17 , 2019 5 LDK!
5 f 1 19.95 LENSKA Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/1958/16 2019 BEZ 58
1 f 2 28.94 TOMASZEWSKA Aurelia LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV DMP U20 NALEPA Marek Z/2559/19 2019 4 95
Młot (3) K
1 f 1 47.26 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK! 119
2 f 1 47.12 DWORNIKOWSKA Dominika MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 KOZANECKA Anna Z/1688/16 2019 2 LDK! 118
3 f 1 39.49 SCHNEIDER Daria LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz Z/1225/17 2019 4 LDK!
4 f 1 26.89 NOWOTNA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1234/17 2019 5 LDK!
1 f 2 33.51 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 04 U16 OP V ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/5458/18 , 2019 BEZ LDK!
2 f 2 24.38 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2019 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 36.06 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U20 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4493/15 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 38.16 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/3755/16 2019 3 LDK! 102
2 f 1 32.82 KLAMA Laura LUKS Podium Kup 02 U18 OP IV DZIUBA Jacek Z/3452/16 2019 2 LDK!
3 f 1 29.32 NOWAK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- DMP U20 WINNY Antoni Z/3783/16 2019 BEZ 72
4 f 1 29.23 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
5 f 1 25.10 SIELSKA Alicja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U18 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej Z/5293/15 2019 2 LDK!
6 f 1 24.93 BAZYLI Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- ŻYŻYK Genowefa Z/4773/18 2019 BEZ
1 f 2 27.21 NOWAK Nadia LUKS Namysłów 04 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2695/18 2019 3 LDK!
2 f 2 24.16 KĘDZIA Paulina LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- BU¦KO Przemysław Z/2687/19 2019
3 f 2 20.50 LACH Alicja UKS-MOS Opole 06 U14 OP -- OWCZAREK Konrad # Z/0206/19 2019 5 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.84 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019 110
1 f 2 28.12 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/2036/17 2019 2
100 m M
1 1 s 1 12.08 ZABŁUDOWSKI Oliwier UKS-MOS Opole 05 U16 OP -0.5 IV JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/3032/19 , 2019 LDK!
2 2 s 1 12.48 ZAWADKA Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -0.5 V SACZKO Andrzej # Z/2734/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 13.03 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 06 U14 OP -0.5 -- OWCZAREK Konrad # Z/2853/18 2019 BEZ LDK!
4 4 s 1 13.14 MOTYKA Dominik MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -0.5 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/2745/18 2019 BEZ LDK!
5 5 s 1 13.15 JAGLARZ Adam MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -0.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4363/18 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 13.23 FALTYN Patryk MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -0.5 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1206/19 2019 LDK!
7 7 s 1 13.49 KLIMOWICZ Kacper LUKS Podium Kup 05 U16 OP -0.5 -- ROMAŃCZYK Małgorzata BU¦KO Przemysław , Z/3655/19 , 2019 LDK!
8 8 s 1 13.78 NIEDZIOCHA Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP -0.5 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1958/19 2019 LDK!
1 7 s 2 12.76 GALACKI Denis MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -3.3 -- SACZKO Andrzej Z/4132/17 2019 5 LDK!
2 8 s 2 12.80 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -3.3 -- DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! 67
1 1 s 3 11.60 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -1.2 III DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 105
2 2 s 3 11.80 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -1.2 IV SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
3 3 s 3 11.85 KRY¦ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -1.2 IV SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2019 3
4 4 s 3 11.90 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -1.2 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 3 12.04 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -1.2 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
6 6 s 3 12.34 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -1.2 -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2019 2 LDK!
1 1 s 4 11.19 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.6 II ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
2 2 s 4 11.31 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.6 III ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
3 3 s 4 11.59 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -2.6 III WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
4 4 s 4 11.64 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS -2.6 III ROSTEK William Z/2300/15 2019
5 5 s 4 12.04 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.6 IV ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
6 6 s 4 12.34 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.6 -- ROSTEK William Z/1301/19 2019
1 1 s 5 11.28 MICHAŁOWICZ Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP -3.5 II DMP ZIEMBA Krzysztof Z/1698/16 2019 1 81
2 2 s 5 11.66 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -3.5 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
3 3 s 5 11.86 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -3.5 -- ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
4 4 s 5 12.56 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Masters SL -3.5 -- DMP WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ 16
5 5 s 5 12.59 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 91 Sen WP -3.5 -- WALCZAK Michał Z/5019/11 2019
200 m M
1 1 s 1 23.20 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -2.1 III WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
1 1 s 1 23.23 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -2.2 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK! 110
2 2 s 1 23.39 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.2 III BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 24.20 KRY¦ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -2.2 IV SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2019 3
4 4 s 1 24.87 FIGURA Gracjan LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP -2.2 -- ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1218/17 , 2019 2 LDK!
1 5 s 2 24.95 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.3 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK!
2 6 s 2 24.99 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -2.3 -- WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
3 7 s 2 25.50 KRAWCZYK Dominik AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -2.3 -- LACH Magdalena LACH Magdalena
4 8 s 2 25.87 FRˇCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 03 U18 DS -2.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2019 BEZ
1 1 s 3 21.85 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -1.4 I WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 2 s 3 22.25 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -1.4 II DMP U20 ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! 136
3 3 s 3 22.43 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -1.4 II ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
4 4 s 3 22.59 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP -1.4 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
5 5 s 3 23.48 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS -1.4 III ROSTEK William Z/2300/15 2019
1 6 s 4 24.03 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -2.1 IV WALCZAK Michał Z/1191/18 2019 BEZ
2 7 s 4 24.20 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.1 IV ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
3 8 s 4 24.88 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -2.1 -- ROSTEK William Z/1301/19 2019
4 9 s 4 25.13 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -2.1 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2019 4
5 10 s 4 25.79 GRINBERG Nikolas MUKS Gim 2 Nysa 01 U20 OP -2.1 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/2215/19 2019
300 m M
1 1 s 1 38.12 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP III WALCZAK Michał Z/0651/19 2019 LDK!
2 2 s 1 39.59 MAŁASIŃSKI Dastian LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 04 U16 OP IV BODASZEWSKI Kazimierz Z/0940/18 2019 5
3 3 s 1 40.51 ZAWADKA Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/2734/18 2019 5 LDK!
4 4 s 1 40.59 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP V WALCZAK Michał Z/0649/19 2019 LDK!
5 5 s 1 42.10 KRYNICKI Michał UKS-MOS Opole 04 U16 OP V LACH Magdalena Z/0205/19 2019 LDK!
6 6 s 1 46.56 MOTYKA Dominik MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/2745/18 2019 BEZ LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.87 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 53.87 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
3 3 s 1 54.29 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1075/18 2019 3
4 4 s 1 55.30 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
5 5 s 1 58.05 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 03 U18 OP -- SZCZUŻEWSKI Andrzej B.D. , Z/0633/19 , 2019 LDK!
6 6 s 1 59.04 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 02 U18 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2019
1 1 s 2 54.03 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS IV MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2019 4
2 2 s 2 54.87 CZERNIEC Dominik UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/2042/17 2019 3
3 3 s 2 58.59 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4 64
4 4 s 2 59.66 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/2043/17 2019 BEZ
1 1 s 3 49.39 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof Z/1090/14 2019 2
2 2 s 3 50.07 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
3 3 s 3 50.48 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 4 s 3 50.96 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
600 m M
1 1 s 1 1:29.49 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP III ZOK Roman PIERÓG Paweł # , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:40.45 TARNOWSKI Jacek LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2742/18 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:47.83 KULIK Dominik UKS-MOS Opole 04 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1505/19 2019 LDK!
4 4 s 1 1:50.27 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1210/19 , 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:57.42 RAK Filip LUKS Podium Kup 03 U18 OP III DZIUBA Jacek OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek Z/3466/16 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:58.87 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U23 OP III MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2019 3
1 1 s 2 2:01.77 POLAK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP III DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/2609/15 2019 4 98
1 1 s 3 1:58.60 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2019
2 2 s 3 2:07.01 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1512/17 2019 3 LDK!
3 3 s 3 2:09.84 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2244/19 2019
4 4 s 3 2:14.78 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0845/17 2019
5 5 s 3 2:15.60 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2019 BEZ LDK!
6 6 s 3 2:18.89 WANICKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/2089/17 , 2019 BEZ LDK!
7 7 s 3 2:19.27 MICHALAK Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0694/19 2019
1000 m M
1 1 s 1 2:59.36 ¦WIˇTEK Fabian LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V B.D. Z/1158/18 2019 BEZ
2 2 s 1 3:04.43 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 05 U16 OP -- B.D. Z/2477/19 2019
3 3 s 1 3:06.56 MIŁOSZ Adam LZS KL Kotwica Brzeg 06 U14 OP -- MARKOWSKI Mateusz B.D. ZOK Roman , Z/3031/19 , 2019 LDK!
4 4 s 1 3:14.57 STACHURSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0647/19 2019
1500 m M
1 1 s 1 3:59.09 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2019
2 2 s 1 4:03.30 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/2413/15 2019 3
3 3 s 1 4:18.73 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0986/16 2019 4
4 4 s 1 4:29.65 STASIK Marek MKS Siechnice 97 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2154/19 2019
1 1 s 2 4:44.95 RĘBISZ Szymon MUKS Gim 2 Nysa 01 U20 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1434/16 , 2019 BEZ LDK!
1 1 s 3 4:05.96 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4650/15 2019 3 LDK!
2 2 s 3 4:09.79 ADAMCZAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1073/18 2019 3
3 3 s 3 4:34.76 RETTIG Rafał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0695/19 2019
4 4 s 3 4:49.61 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 03 U18 OP -- B.D. Z/0632/19 2019
5 5 s 3 4:55.43 JANKOWSKI Marek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/0693/19 2019
110 m pł MŁ M
1 1 s 2 19.29 WIECZOREK Łukasz UKS-MOS Opole 04 U16 OP -1.8 -- ŻYŻYK Genowefa Z/4201/18 2019 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.72 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS -1.2 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 16.15 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -1.2 IV ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
3 3 s 1 16.26 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -1.2 IV DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK! 93
4 4 s 1 16.42 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -1.2 IV ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3
5 5 s 1 16.85 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP -1.2 -- PIERÓG Paweł Z/1399/18 2019 5
110 m pł M
1 1 s 1 15.77 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -1.2 III ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2019 3
  s 1 DNF PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -1.2 -- DMP ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
200 m pł M
1 1 s 1 29.25 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -3.2 IV SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 31.07 BRYLL Ignacy UKS-MOS Opole 04 U16 OP -3.2 -- LACH Magdalena Z/2804/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 31.75 WIECZOREK Łukasz UKS-MOS Opole 04 U16 OP -3.2 -- ŻYŻYK Genowefa Z/4201/18 2019 BEZ
400 m pł J MŁ M
1 2 s 1 56.16 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3 122
2 3 s 1 58.76 KOŁCZ Wiktor LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1560/17 2019 3
3 4 s 1 59.51 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP IV ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
4 5 s 1 59.99 ADAMCZYK Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/1399/18 2019 5
5 6 s 1 60.37 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP IV DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019 95
6 7 s 1 62.03 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- DMP U20 LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK! 83
1 1 s 2 55.73 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK! 126
400 m pł M
1 2 s 1 56.25 HABRYCH Bartosz LUKS Namysłów 01 U20 OP II GLOWACKI Leszek Z/3316/15 2019 2
2 3 s 1 61.85 SADOWSKI Jarosław MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/4532/17 2019 3
1 1 s 2 55.32 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 133
2 4 s 2 62.05 TOMALAK Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- DMP U20 NALEPA Marek Z/2404/17 2019 3 88
1 1 s 3 53.83 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 99 U23 OP I DMP ZIEMBA Krzysztof Z/2890/18 2019 2 115
2 2 s 3 55.56 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 96 Sen OP II DMP OLSZAŃSKI Paweł Z/1662/12 2019 2 93
3 3 s 3 57.08 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS III ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
2000 m prz M
1 1 s 1 6:44.43 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP IV JANAS Małgorzata MARCINÓW Ryszard # , Z/4073/17 , 2019 LDK!
2 2 s 1 6:48.46 FURMAŃSKI Bartłomiej LUKS Namysłów 02 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1558/17 2019 4
1 s 2 7:06.11 LIPIŃSKI Jan LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- B.D. Z/2556/19 2019
1 1 s 3 6:17.08 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U23 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
4x100 m M
1 1 s 1 42.42 STEMPNIAK Piotr
WYKROTA Patryk
TUCZYŃSKI Michał
JANKOWSKI Tomasz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01
00
00
99
U23 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1191/18
Z/1067/17
Z/1066/17
Z/0837/15
2019
2019
2019
2019
BEZ
1
2
2
2 2 s 1 45.68 GALACKI Denis
SIWAKOWSKI Wojciech
KAŁWAK Marcin
SKOMSKI Bartosz
MMKS Kędzierzyn KoĽle 03
03
04
03
U18 OPL -- SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej
Z/4132/17
, Z/1951/16
Z/0937/18
, Z/1565/17
2019
, 2019
2019
, 2019
5
3
4
3
3 3 s 1 47.17 STOJANOWSKI Piotr
ZIMNIAK Kacper
ROBOTNIKOWSKI Jakub
KOWALSKI Adam
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
04
04
91
Sen WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0649/19
Z/0651/19
Z/1078/18
Z/5019/11
2019
2019
2019
2019


4

  s 1 DNF MISIOŁEK Adrian
STOPA Artur
KAWALER Wojciech
PYTLIK Krzysztof
KS AZS AWF Wrocław 96
99
98
95
Sen DOL -- ROSTEK William B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek B.D.
ROSTEK William B.D.
Z/1530/12
Z/0360/16
Z/0155/14
Z/1348/13
2019
2019
2019
2019
3

3
1
4x400 m M
1 1 s 1 3:33.53 DROZDOWSKI Damian
ADAMCIO Cyprian
KAROLEWSKI Marcin
CHMIELARZ Jakub
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03
03
02
02
U18 WLP -- GRZEGOROWSKA Kamila
GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
Z/1075/18
Z/0845/17
Z/0690/19
Z/0692/19
2019
2019
2019
2019
3



2 2 s 1 3:57.42 ADAMCZYK Kacper
RETTIG Rafał
MICHALAK Hubert
JANKOWSKI Marek
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03
02
02
03
U18 WLP --
GRZEGOROWSKA Kamila
GRZEGOROWSKA Kamila
GRZEGOROWSKA Kamila
Z/0695/19
Z/0694/19
Z/0693/19
2019
2019
2019



Wzwyż M
1 f 1 1.98 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS II STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1
1 f 2 1.65 MŁYŃCZAK Julian MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP V PIERÓG Paweł PIERÓG Paweł , Z/1400/18 , 2019 LDK!
1 f 3 1.92 KRZYWIŃSKI Bartosz LUKS Namysłów 02 U18 OP III GLOWACKI Leszek Z/2740/17 2019 3
2 f 3 1.80 FIAŁA Igor LUKS Namysłów 02 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1553/17 2019 4
3 f 3 1.75 SKOMSKI Bartosz MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1565/17 , 2019 3 LDK!
4 f 3 1.75 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
5 f 3 1.70 CYUNEL Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/3619/19 2019
1 f 4 2.00 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2019 2
2 f 4 1.95 PASTUSZKA Eryk LUKS Namysłów 01 U20 OP II GŁOWACKI Leszek Z/1767/17 2019
Tyczka M
1 f 1 4.10 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁO¦ Dariusz Z/0930/14 2019 2
  f 1 NM MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
1 f 2 4.50 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/3604/15 2019 2 142
2 f 2 3.90 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III ŁO¦ Dariusz Z/1870/17 2019 3
  f 2 NM NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/3897/18 2019 3
W dal M
1 f 1 7.63 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +2.0 I B.D. Z/4261/11 2019 1
2 f 1 7.47 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +2.0 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019 125
3 f 1 6.61 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.2 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
4 f 1 5.10 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Masters SL +1.9 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
1 f 2 6.32 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +1.0 III WALCZAK Michał Z/1078/18 2019 4 LDK!
2 f 2 5.47 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +1.8 -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK!
3 f 2 4.99 JAGLARZ Adam MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +1.9 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/4363/18 2019 BEZ LDK!
4 f 2 4.91 TARNOWSKI Jacek LUKS Podium Kup 04 U16 OP +1.6 -- DZIUBA Jacek Z/2742/18 2019 5 LDK!
5 f 2 4.77 KLIMOWICZ Kacper LUKS Podium Kup 05 U16 OP +1.8 -- ROMAŃCZYK Małgorzata BU¦KO Przemysław , Z/3655/19 , 2019 LDK!
6 f 2 4.72 NIEDZIOCHA Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 05 U16 OP +2.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/1958/19 2019 LDK!
7 f 2 4.59 ZABŁUDOWSKI Oliwier UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.8 -- JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/3032/19 , 2019 LDK!
8 f 2 4.29 CZERNIK Karol UKS-MOS Opole 06 U14 OP +3.0 -- OWCZAREK Konrad # Z/2853/18 2019 BEZ LDK!
1 f 3 6.22 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP +2.0 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2019 3 LDK!
2 f 3 6.05 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP +1.9 IV WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
3 f 3 5.86 ¦CIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +2.8 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
4 f 3 5.50 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U18 DS +2.2 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2019 4
5 f 3 5.44 STADNIK Michał MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP +3.2 -- PIERÓG Paweł Z/3618/19 2019
1 f 4 6.29 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +1.5 IV GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
2 f 4 6.20 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.8 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
3 f 4 5.79 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +2.3 -- KOKOT Zdzisław Z/0361/16 2019 4
  4.85 STADNIK Michał MULKS Juvenia Głuchołazy 03 U18 OP +1.5 -- PIERÓG Paweł Z/3618/19 2019
  5.21 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.7 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2019 4
  5.70 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.7 -- KOKOT Zdzisław Z/0361/16 2019 4
  6.49 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +2.0 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
Trójskok M
1 f 1 14.35 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +2.5 III DMP OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2019 1 88
1 f 2 11.63 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP +2.5 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2019 3 LDK!
2 f 2 11.33 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS +3.0 -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
1 f 3 13.77 MIKU¦KIEWICZ Julian LUKS Namysłów 01 U20 OP +2.9 III GLOWACKI Leszek Z/3318/15 2019 3
2 f 3 12.77 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +2.7 IV DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3 91
3 f 3 12.60 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +4.6 IV DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/0361/16 2019 4 87
  11.27 OLEJNIK Patryk WKS ¦l±sk Wrocław 03 U18 DS +0.5 -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
  12.33 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +2.0 -- DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3 82
  14.13 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +1.3 III DMP OSIEWACZ Stefan Z/0453/11 2019 1 81
Kula (5) M
1 f 1 13.03 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP IV DOMIN Adam SACZKO Andrzej Z/1938/16 2019 4 LDK!
2 f 1 12.00 CIELEŃ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1320/16 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 11.83 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/3463/16 2019 3 LDK!
4 f 1 11.14 MISIAK Adam UKS przy SP Międzybórz 02 U18 DS -- NALEPA Marek Z/2492/17 2019 BEZ
  f 1 NM KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP -- DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
1 f 2 14.72 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP III BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
2 f 2 13.51 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP III SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK!
3 f 2 11.75 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 2 10.82 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0935/18 2019 BEZ LDK!
5 f 2 10.65 BOHATYROWICZ Fabian MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/3408/17 2019 4 LDK!
6 f 2 10.36 GNATKOWICZ Maciej LUKS Namysłów 04 U16 OP -- GLOWACKI Leszek Z/5125/18 2019 BEZ LDK!
7 f 2 9.22 POSYPANKO Daniel MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1860/18 2019 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 12.43 KRÓL Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP IV DMP U20 B.D. Z/2746/18 2019 3 101
Kula (7.26) M
1 f 1 14.17 DU¦ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS II B.D. B.D. Z/0306/12 2019
Dysk (0.75) M
8 f 1 32.81 CISZEWSKI-TORZ Jarosław LKS Orkan Ostrzeszów 06 U14 WP -- NALEPA Marek Z/4793/19 2019
Dysk (1) M
1 f 1 54.69 BUCHWALD Jakub LUKS Podium Kup 04 U16 OP II BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław # , Z/3705/17 , 2019 2 LDK!
2 f 1 47.69 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP II SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK!
3 f 1 42.46 BOHATYROWICZ Fabian MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP III SACZKO Andrzej Z/3408/17 2019 4 LDK!
4 f 1 38.65 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP IV JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 38.21 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP IV NALEPA Marek Z/5453/18 2019 5
6 f 1 35.25 SZENFELD Patryk MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0935/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 35.05 GNATKOWICZ Maciej LUKS Namysłów 04 U16 OP V GLOWACKI Leszek Z/5125/18 2019 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.70 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2 122
2 f 1 42.62 MATERA Kacper LUKS Podium Kup 02 U18 OP III DZIUBA Jacek Z/3463/16 2019 3 LDK!
3 f 1 42.59 KOREJBA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 03 U18 OP III DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 38.10 ZYGMUND Alan MMKS Kędzierzyn KoĽle 02 U18 OP IV DOMIN Adam SACZKO Andrzej Z/1938/16 2019 4 LDK!
  f 1 NM WOJDYŁA Karol UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- B.D. Z/0635/19 2019
Dysk (2) M
1 f 1 50.19 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 f 1 37.12 DU¦ Mariusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS III B.D. B.D. Z/0306/12 2019
Młot (5) M
1 f 1 47.43 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2019 3 LDK!
2 f 1 47.21 ROGOŻYŃSKI Michael LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan , Z/1961/16 , 2019 3 LDK!
3 f 1 44.91 DYL Sebastian LUKS MGOKSiR Korfantów 03 U18 OP IV ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1217/17 , 2019 4 LDK!
1 f 2 26.89 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 05 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2019 LDK!
2 f 2 25.01 MˇKOSZ Gabriel LUKS MGOKSiR Korfantów 04 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4424/18 2019 LDK!
3 f 2 22.96 NOWAK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 04 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4422/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (500) M
3 f 1 30.04 CISZEWSKI-TORZ Jarosław LKS Orkan Ostrzeszów 06 U14 WP -- NALEPA Marek Z/4793/19 2019
Oszczep (600) M
1 f 1 34.91 CISZEWSKI-TORZ Jan LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP -- NALEPA Marek Z/5453/18 2019 5
2 f 1 31.42 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 49.78 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS IV DMP U20 B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2019 4 LDK! 102
2 f 1 46.82 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 02 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew Z/0179/16 2019 4
3 f 1 42.47 MISIAK Adam UKS przy SP Międzybórz 02 U18 DS -- NALEPA Marek Z/2492/17 2019 BEZ
4 f 1 39.69 PLESNER Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- NALEPA Marek Z/4324/18 2019 2
5 f 1 38.66 RYŁ Krzysztof UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- B.D. Z/0631/19 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 57.12 MUCHA Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP II DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/5898/15 2019 1 LDK! 83 128
  f 1 NM RACHWALIK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- DMP DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/5899/15 2019 3
1 f 2 57.12 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław 97 U23 DS II STANKIEWICZ Zbigniew B.D. Z/0602/13 2019 1
2 f 2 53.15 PIETRUSZEWSKI Maciej WKS ¦l±sk Wrocław 99 U23 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/3249/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.31209897995 sekund