Częstochowa 14.06.2014
Mistrzostwa ¦l±ska Młodzików 2014
100 m K
1 1 s 1 12.34 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL +0.9 II B.D. 2
2 2 s 1 13.06 KRACHULEC Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +0.9 III
3 3 s 1 13.46 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +0.9 IV
4 4 s 1 13.85 OZGA Aleksandra RKS ŁódĽ # 01 U14 LD +0.9 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
5 5 s 1 14.85 CEBULA Anna MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL +0.9 -- #
6 6 s 1 15.12 DUDEK Katarzyna LUKS Strzałków 03 U12 LD +0.9 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3728/17 2018 4
1 1 e 1 12.52 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
2 3 e 1 12.74 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL +1.1 II
3 7 e 1 13.12 ŁˇCKA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL +1.1 III #
4 9 e 1 13.13 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 99 U16 SL +1.1 III
5 13 e 1 13.45 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL +1.1 IV
6 16 e 1 13.59 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.1 IV
7 17 e 1 13.60 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.1 IV CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
1 2 e 2 12.63 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.9 II B.D. # Z/4569/15 2019 M
2 8 e 2 13.13 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL +1.9 III
3 10 e 2 13.14 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +1.9 III #
4 18 e 2 13.71 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL +1.9 IV #
  e 2 DQ SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0883/15 2019 2
1 4 e 3 12.79 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.8 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
2 21 e 3 13.00 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.8 III
2 5 e 3 13.00 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U16 SL +1.8 III
3 6 e 3 13.01 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +1.8 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
4 11 e 3 13.19 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.8 III
5 12 e 3 13.34 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U16 SL +1.8 IV
6 14 e 3 13.46 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +1.8 IV BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
1 24 e 4 13.90 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL +1.4 V #
2 27 e 4 13.99 JAWOR Marta MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL +1.4 V
3 30 e 4 14.17 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +1.4 V JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
4 32 e 4 14.27 WÓJCIK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.4 V
5 36 e 4 14.80 MAMZEROWSKA Weronika TS AKS Chorzów 00 U16 SL +1.4 --
6 42 e 4 15.65 KACZMAREK Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +1.4 -- CIUK Marek Z/3358/15 2018 3
1 19 e 5 13.73 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.6 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
2 20 e 5 13.74 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.6 IV KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
3 22 e 5 13.82 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.6 V
4 26 e 5 13.98 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +1.6 V MARMUR Stanisław # Z/2765/15 2019 BEZ
  e 5 DQ KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
1 21 e 6 13.75 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.4 IV
2 25 e 6 13.95 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.4 V
3 28 e 6 14.03 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.4 V
4 29 e 6 14.10 HAJDUŁA Martyna MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL +1.4 V PĘKALA Łukasz 5
5 31 e 6 14.19 KOZAKIEWICZ Sandra MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.4 V
6 33 e 6 14.29 NOWROTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +1.4 V
7 34 e 6 14.49 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.4 V
1 15 e 7 13.54 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U14 SL +1.7 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2018 3
2 35 e 7 14.79 WOSIK Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.7 -- #
3 37 e 7 14.81 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +1.7 -- MARMUR Stanisław # Z/2766/15 2019 BEZ
4 38 e 7 14.83 GADAMSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL +1.7 --
5 40 e 7 15.30 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.7 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2019 4
6 47 e 7 18.52 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.7 -- MICHALSKA Alicja Z/3898/15 2018 BEZ
1 23 e 8 13.83 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +1.6 V ROLAK Dorota # Z/0903/15 2019 3
2 39 e 8 15.28 BARSZCZOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +1.6 --
3 41 e 8 15.38 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2019 2 LDK!
4 43 e 8 15.79 SKRZYPCZYK Marta CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja Z/3213/16 2018 4 LDK!
5 44 e 8 15.94 KULI¦ Karolina CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.6 --
6 45 e 8 16.02 KOZIOŁ Martyna CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja BEZ
7 46 e 8 17.63 KOT Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL +1.6 -- MICHALSKA Alicja BEZ
1 1 f 1 12.35 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +2.3 II B.D. # Z/4569/15 2019 M
2 2 f 1 12.49 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +2.3 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
3 3 f 1 12.69 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL +2.3 II
4 4 f 1 12.85 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +2.3 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
5 5 f 1 13.05 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +2.3 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
6 6 f 1 13.12 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.3 III
7 7 f 1 13.13 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.3 III
300 m K
1 1 s 1 40.51 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 2 s 1 42.35 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL II
3 3 s 1 42.91 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL II
4 6 s 1 43.59 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III #
5 7 s 1 44.28 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
6 9 s 1 44.90 CIE¦LAR Julia MUKS SZS Cieszyn # 00 U16 SL III
1 4 s 2 43.38 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL III
2 5 s 2 43.55 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL III
3 8 s 2 44.81 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL III LDK!
4 10 s 2 45.00 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
6 11 s 2 45.13 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
1 12 s 3 45.31 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
2 13 s 3 45.60 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL IV JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0887/15 2019 4
3 18 s 3 47.98 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
  s 3 DQ WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- # LDK!
1 14 s 4 46.16 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 98 U18 SL --
2 17 s 4 47.50 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL V #
3 19 s 4 49.08 PAWLETA Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL --
4 20 s 4 49.91 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 00 U16 SL -- #
1 15 s 5 46.74 NAWROCKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V
2 16 s 5 47.32 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U14 LD V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2019 BEZ
3 21 s 5 52.02 WANTOWSKA Aleksandra RMKS Rybnik 99 U16 SL --
600 m K
1 1 s 1 1:37.39 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II B.D. # Z/3569/15 2019 1
2 2 s 1 1:40.24 BOROWSKA Kamila GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III
3 3 s 1 1:41.04 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
4 4 s 1 1:42.45 PIECHACZEK Małgorzata UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 00 U16 SL III FOLWARCZNY Weronika 3
5 5 s 1 1:42.71 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL III
6 6 s 1 1:44.23 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV #
7 7 s 1 1:44.26 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0885/15 2019 3
8 9 s 1 1:45.31 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL IV #
9 10 s 1 1:45.87 CYCOŃ Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL IV
10 14 s 1 1:47.02 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
11 15 s 1 1:47.07 SZYMALA Paulina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL V
12 22 s 1 1:51.84 KUC Daria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -- #
1 11 s 2 1:45.91 WOJTYŁA Marcelina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL IV
2 13 s 2 1:46.66 KWIECIŃSKA Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
3 16 s 2 1:47.15 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 00 U16 SL V
4 17 s 2 1:47.62 SOROKA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
5 18 s 2 1:48.31 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
6 19 s 2 1:48.43 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V # LDK!
7 20 s 2 1:49.62 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL V
8 21 s 2 1:49.76 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
9 23 s 2 1:51.89 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 00 U16 SL --
10 25 s 2 1:52.70 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2019 3
11 27 s 2 1:55.16 RAŻAKOWSKA Małgorzata MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
1 24 s 3 1:52.07 RUTKOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL --
2 26 s 3 1:54.15 PASEK Anna MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
3 29 s 3 1:57.20 TREJDA Joanna RMKS Rybnik 99 U16 SL --
4 34 s 3 1:57.82 WROTNIAK Sonia CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
5 35 s 3 2:00.13 MORCISZEK Dominika UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL --
6 36 s 3 2:00.65 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
7 39 s 3 2:08.10 WĘGRZYK Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
8 42 s 3 2:10.05 CEBRAT Paulina UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL --
9 43 s 3 2:10.46 SIKORA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
1 8 s 4 1:44.50 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 98 U18 SL --
2 12 s 4 1:46.50 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U23 SL --
3 28 s 4 1:57.05 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
4 30 s 4 1:57.51 GRUND Zuzanna MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
5 31 s 4 1:57.72 JAKUBIEC Paulina MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
6 32 s 4 1:57.80 MICHALIK Paulina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
7 33 s 4 1:57.81 MACHAŁA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
8 37 s 4 2:01.36 SOJKA Edyta MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
9 38 s 4 2:05.62 GRÓSZCZYK Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL --
10 40 s 4 2:08.65 KRÓLAK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola # Z/2608/15 2016 BEZ LDK!
11 41 s 4 2:09.90 SEIDEL Weronika UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL --
12 44 s 4 2:24.60 KISIO Julia MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
1000 m K
1 1 s 1 3:05.19 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 2 s 1 3:07.49 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U16 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
3 3 s 1 3:07.74 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
4 4 s 1 3:08.39 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
5 5 s 1 3:10.18 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
6 6 s 1 3:12.21 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL III
7 7 s 1 3:12.57 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
8 8 s 1 3:13.82 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U16 SL IV TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
9 9 s 1 3:14.19 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/2532/15 2019 1
10 10 s 1 3:14.61 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL IV KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
11 11 s 1 3:16.08 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL IV
12 12 s 1 3:18.23 GRZEBELEC Aleksandra LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4410/15 2016 BEZ
13 13 s 1 3:20.44 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
14 14 s 1 3:24.72 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V #
15 15 s 1 3:29.32 SIEDLACZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
16 16 s 1 3:29.71 MACHAŁA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.47 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.8 II
1 1 s 1 15.52 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +0.9 III ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
2 2 s 1 16.31 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +0.9 III
3 3 s 1 16.49 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.9 III #
3 3 s 1 18.12 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.8 V
4 4 s 1 18.74 OSTROWICZ Dominika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +0.9 -- MICHALSKA Alicja Z/3359/15 2018 BEZ
100 m pł J MŁ K
2 2 s 1 16.65 GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 98 U18 MA +0.8 III
300 m pł K
1 1 s 1 46.05 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL II
2 2 s 1 47.55 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III
3 3 s 1 49.63 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL IV
4 5 s 1 50.87 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
5 6 s 1 51.72 TROSKA Dagmara TS AKS Chorzów 00 U16 SL IV
1 4 s 2 50.18 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL IV HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
2 7 s 2 52.19 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
3 8 s 2 52.35 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ V
4 9 s 2 54.28 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U16 SL V ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
4x100 m K
1 s 1 50.73 SITEK Justyna
KARA¦ Klaudia
BARANEK Weronika
GLEGOŁA Aldona
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
99
99
99
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof

ŁUKASIAK Michał B.D.
Z/0883/15
Z/0650/15
2019
2019
2

2 s 1 51.05 BORYS Katarzyna
BARTOSZ Patrycja
HRUZIK Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
GKS Piast Gliwice 99
00
00
00
U16 SLK --
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/2912/15
Z/2913/15
2019
2019
2
3
3 s 1 51.31 BIAŁEK Jagoda
JASIK Karolina
ZAWRONEK Natalia
LEPA Klaudia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00
99
99
99
U16 SLK --

CZYŻ Katarzyna B.D.
Z/0656/15
2019

4 s 1 52.11 RAŻAKOWSKA Małgorzata
KLĘBOWSKA Wiktoria
KOZAKIEWICZ Sandra
STEFANOWICZ Magdalena
MKS-MOSM Bytom 99
00
99
00
U16 SLK --
B.D.

B.D.
Z/2776/15
Z/4569/15
2019
2019
1
M
5 s 1 52.91 WIECZORKOWSKA Laura
RYNDAK Wiktoria
RUSIN Anna
CZAPLA Adrianna
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
00
99
99
U16 SLK --


B.D.
Z/3569/15
2019
1
1 s 2 53.13 PARZYCH Weronika
SZYMURA Natalia
TREJDA Joanna
JABŁOŃSKA Julia
RMKS Rybnik 00
99
99
99
U16 SLK --
FOJCIK Dorota

Z/4712/15
2018
BEZ
2 s 2 54.54 KRĘTOSZ Natalia
OSTYŃSKA Justyna
KOMINEK Karina
GˇSIOREK Justyna
LUKS Zabrzeg 99
00
00
00
U16 SLK --
HOMA Wioleta

Z/4407/15
2019
3
3 s 2 55.08 DRAGAN Justyna
NOWROTEK Wiktoria
PALACZ Wiktoria
KWIECIŃSKA Joanna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00
99
99
99
U16 SLK --


4 s 2 55.68 JAUERNIG Karolina
MAMZEROWSKA Weronika
RUTKOWSKA Martyna
TROSKA Dagmara
TS AKS Chorzów 99
00
00
00
U16 SLK -- ZIEMBA Dariusz


Z/3187/15
2019
3
1 s 3 53.96 GREŃ Joanna
SŁOMIŃSKA Anna
KAWECKA Agata
MERTA Sandra
KS Sprint Bielsko-Biała 00
00
00
99
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna
MARMUR Stanisław

, Z/3466/15
Z/3468/15
, 2017
2019
BEZ
2
2 s 3 54.26 PEŁKA Zuzanna
TOMANEK Olga
KARPF Magdalena
EBERT Natalia
MKS-MOS Katowice 00
00
00
00
U16 SLK --


3 s 3 55.19 HAJDUŁA Martyna
ROIK Paulina
JAWOR Marta
PYKA Milena
MOSiR Mysłowice 99
00
00
00
U16 SLK -- PĘKALA Łukasz


PASZTA Wiesław
Z/2532/15
2019
5
1
Wzwyż K
1 2 f 1 1.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV #
1 3 f 1 1.45 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV
1 1 f 1 1.50 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U20 SL IV
2 2 f 1 1.35 HYRA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
3 1 f 1 1.45 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
4 5 f 1 1.40 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2018 4
5 4 f 1 1.40 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
6 6 f 1 1.35 PISAREK Gabriela MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL --
7 7 f 1 1.35 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
8 8 f 1 1.30 PIWOŃ Sylwia TS AKS Chorzów 00 U16 SL --
Tyczka K
1 1 f 1 2.92 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U14 SK III WRONA Agnieszka Z/3633/15 2019 1 LDK!
1 1 f 1 3.82 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA M #
2 3 f 1 2.82 PIELA Patrycja UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III
2 2 f 1 2.92 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
3 2 f 1 2.82 DZIENDZIEL Klaudia UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III
4 5 f 1 2.72 KĘDZIERSKA Sylwia MKS Ustroń 99 U16 SL III
4 4 f 1 2.72 PŁONKA Agnieszka MKS Ustroń 00 U16 SL III
6 6 f 1 2.62 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U14 SK IV WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3
7 7 f 1 2.42 KRAWIECKA Patrycja KKL Kielce 00 U16 SK IV
8 8 f 1 2.42 MUSIAŁ Julia MKS Ustroń 02 U14 SL IV
9 9 f 1 2.42 KUNICKA Kinga UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4675/15 2016 BEZ
10 10 f 1 2.32 GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U14 SL V KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
11 11 f 1 2.32 SZKUCIK Marta UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL V
12 12 f 1 2.12 SZLĘK Dominika MKS Ustroń 00 U16 SL V
13 13 f 1 2.02 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U12 SL V KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
  f 1 NM WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U20 SL --
W dal K
  f 1 3.88 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.7 --
  f 1 3.95 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +0.9 -- ROLAK Dorota # Z/0903/15 2019 3
  f 1 4.40 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +1.1 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
  f 1 4.53 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.9 V
  f 1 4.57 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.9 V BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
1 1 f 1 5.04 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +1.9 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
1 1 f 1 5.25 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U20 OP +1.9 III
2 2 f 1 4.97 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.2 IV
3 3 f 1 4.90 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U16 SL +1.6 IV
4 5 f 1 4.88 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.5 IV KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
5 4 f 1 4.88 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +2.6 IV BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
6 6 f 1 4.85 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL +1.9 IV #
7 7 f 1 4.79 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +1.1 V #
8 8 f 1 4.73 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +1.4 V RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
9 9 f 1 4.61 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.2 V
10 10 f 1 4.58 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +2.9 V
11 11 f 1 4.57 SZKUDLAREK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +0.3 V
12 12 f 1 4.57 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL +2.3 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
13 13 f 1 4.50 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.7 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
14 14 f 1 4.47 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +2.4 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
15 15 f 1 4.39 OLSZEWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +2.8 --
16 16 f 1 4.35 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.8 --
17 17 f 1 4.33 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +2.4 --
18 18 f 1 4.32 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +1.9 --
19 19 f 1 4.29 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U14 SL +2.4 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2018 3
20 20 f 1 4.17 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.8 -- # LDK!
21 21 f 1 4.12 KOCKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.4 -- #
22 22 f 1 4.07 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
23 23 f 1 4.03 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +2.5 -- ROLAK Dorota # Z/0903/15 2019 3
24 24 f 1 3.76 BUGLA Martyna RMKS Rybnik 00 U16 SL +1.5 -- #
25 25 f 1 3.58 BARSZCZOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +0.9 --
26 26 f 1 3.44 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +0.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/4758/15 2019 4
Kula (3) K
1 1 f 1 11.12 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
1 1 f 1 12.35 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
2 2 f 1 10.73 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA IV B.D. BEZ
2 2 f 1 11.09 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL III
3 3 f 1 10.58 MAKSYMOWICZ Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL IV
3 3 f 1 10.59 KOZERA Marlena LUKS Strzałków 98 U18 LD IV
4 4 f 1 8.13 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
4 4 f 1 10.26 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
5 5 f 1 10.26 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
6 6 f 1 9.73 MAZUR Aleksandra LUKS Zabrzeg 00 U16 SL V KOBĘDZA Jan # Z/5729/15 2016 4
7 7 f 1 9.45 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL V #
8 8 f 1 9.05 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL V BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
9 9 f 1 8.56 DZIURZYŃSKA Monika MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
10 10 f 1 8.46 BAŁDYGA Justyna MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
11 11 f 1 7.21 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.24 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL II
2 2 f 1 35.82 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
3 3 f 1 33.39 CIE¦LOK Zuzanna RMKS Rybnik 99 U16 SL III
4 4 f 1 32.98 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
5 5 f 1 24.07 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V KOBĘDZA Jan # Z/4538/15 2019 4
6 6 f 1 23.83 BAŁDYGA Justyna MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
Dysk (1) K
1 1 f 1 25.77 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
Młot (3) K
1 1 f 1 39.63 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL IV #
1 1 f 1 48.85 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
2 2 f 1 27.17 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 00 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam # Z/4664/15 2019 4
Młot (4) K
1 1 f 1 53.80 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.16 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
1 1 f 1 38.87 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
2 2 f 1 28.27 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V KOBĘDZA Jan # Z/4538/15 2019 4
2 2 f 1 31.14 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 98 U18 MA -- B.D. BEZ
3 3 f 1 27.37 SOBIK Simona RMKS Rybnik 00 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/4317/15 2018 4
4 4 f 1 26.51 WASILEWSKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
5 5 f 1 26.12 OSUCH Oliwia LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
6 6 f 1 23.12 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 99 U16 SL -- #
7 7 f 1 19.31 HEBLIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:56.90 UJMA Daria CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL III
2 2 s 1 17:18.22 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III
3 3 s 1 17:28.48 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
4 4 s 1 17:42.21 LUBECKA Paulina LUKS Zabrzeg 99 U16 SL IV KOBĘDZA Jan Z/0366/15 2016 4
5 5 s 1 18:12.27 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/4404/15 2016 4
6 6 s 1 18:29.12 DAROWNA Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL IV #
7 7 s 1 18:51.98 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL IV MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
8 8 s 1 19:01.53 KIKUT Agnieszka MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V
9 9 s 1 19:12.18 SOCHA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V
10 10 s 1 19:22.72 JANIKOWSKA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V
11 11 s 1 19:28.68 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V #
12 12 s 1 19:33.57 KUDŁACIK Gabriela LUKS Zabrzeg 00 U16 SL V
100 m M
1 1 s 1 11.62 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U23 SL +1.9 III
2 2 s 1 11.83 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL +1.9 IV
3 3 s 1 12.25 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 98 U18 SL +1.9 --
4 4 s 1 12.42 TRUBIC Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +1.9 --
5 5 s 1 13.43 JONYGA Dominik RMKS Rybnik 98 U18 SL +1.9 --
1 1 e 1 11.51 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.4 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 2 e 1 11.53 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +0.4 III
3 13 e 1 12.44 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +0.4 V
4 22 e 1 13.14 BEDNAREK Jakub MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +0.4 --
5 27 e 1 13.43 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +0.4 -- #
  e 1 DQ PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +0.4 -- HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
1 3 e 2 11.63 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +2.6 III HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
2 4 e 2 11.69 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.6 III
3 5 e 2 11.82 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.6 IV
4 18 e 2 12.87 BOBIŃSKI Dawid MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +2.6 --
5 19 e 2 12.88 MŁYNARSKI Szymon TS AKS Chorzów 00 U16 SL +2.6 --
1 7 e 3 11.97 GÓRALSKI Karol UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL +2.8 IV
2 9 e 3 12.06 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL +2.8 IV HOMA Wioleta Z/4446/15 2015 BEZ
3 10 e 3 12.13 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +2.8 IV #
4 11 e 3 12.15 SZWAGIERCZAK Maciej TS AKS Chorzów 99 U16 SL +2.8 IV
5 15 e 3 12.71 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +2.8 V MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
6 16 e 3 12.81 CYWIŃSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +2.8 --
7 25 e 3 13.40 TRZECIAKIEWICZ Marek UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL +2.8 --
1 12 e 4 12.27 RAJWA Jakub TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.9 V
2 17 e 4 12.83 WIECZORKIEWICZ Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL +0.9 -- HYJEK Katarzyna # Z/2576/15 2019 4
3 20 e 4 12.91 PRYCIUK Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.9 -- #
4 26 e 4 13.41 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.9 -- BORYKA Ireneusz # Z/5554/15 2019 4
5 32 e 4 13.74 WIECZOREK Tomasz TS AKS Chorzów 00 U16 SL +0.9 --
1 6 e 5 11.85 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL +0.4 IV
2 8 e 5 11.99 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +0.4 IV RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
3 24 e 5 13.35 MROZIŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +0.4 --
4 30 e 5 13.53 OLEJNIK Filip CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +0.4 -- #
5 31 e 5 13.66 WIĘCŁAWEK Daniel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.4 --
6 33 e 5 14.04 MICHALIK Kamil MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +0.4 --
7 35 e 5 15.50 BITNER Jan CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +0.4 -- LAMCH Mariola LAMCH Mariola # Z/3366/16 2017 5 LDK!
1 14 e 6 12.71 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL +0.9 V CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 23 e 6 13.29 DULSKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +0.9 -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
3 28 e 6 13.52 KYSIAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL +0.9 -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
4 29 e 6 13.53 KACZMARCZYK Kacper LUKS Strzałków 02 U14 LD +0.9 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3256/16 2019 4
5 34 e 6 14.72 WIELAND Dawid MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +0.9 --
1 1 f 1 11.33 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +2.4 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 2 f 1 11.55 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +2.4 III
3 3 f 1 11.70 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +2.4 III HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
4 4 f 1 11.82 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.4 IV
5 5 f 1 11.83 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL +2.4 IV
6 6 f 1 11.89 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL +2.4 IV
7 7 f 1 12.09 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +2.4 IV RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
8 f 1 12.12 GÓRALSKI Karol UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL +2.4 IV
300 m M
1 1 s 1 35.84 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -- B.D. 2
1 1 s 1 36.92 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ II TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
2 2 s 1 36.45 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
2 2 s 1 37.56 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
3 3 s 1 38.02 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL III BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
3 3 s 1 39.18 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 98 U18 SL --
4 4 s 1 39.13 NOREK Jakub TS AKS Chorzów 99 U16 SL IV
4 4 s 1 40.98 PISTELOK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL V
5 6 s 1 40.27 KOWAL Bartłomiej GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV
5 5 s 1 43.95 JONYGA Dominik RMKS Rybnik 98 U18 SL --
6 6 s 1 44.17 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
1 5 s 2 39.26 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL IV
2 7 s 2 40.40 WOLNIK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL IV
3 8 s 2 40.50 DUDAR Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL IV HYJEK Katarzyna # Z/2589/15 2019 4
4 9 s 2 41.04 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL V SKALIK Joanna # Z/1443/15 2019 2
5 11 s 2 41.48 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
  s 2 DQ ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL -- BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
1 10 s 3 41.28 KOCHAN Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
2 12 s 3 41.81 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 00 U16 SL V
3 15 s 3 43.05 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL --
4 18 s 3 43.84 SIEKA Aleksander MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- SZENDERA Józef BEZ
1 13 s 4 42.11 BORKOWSKI Antoni CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V MICHALSKA Alicja 4
2 14 s 4 42.33 JABŁOŃSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V #
3 16 s 4 43.25 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
4 17 s 4 43.69 BOSY Daniel RMKS Rybnik 00 U16 SL --
5 19 s 4 44.18 JASIŃSKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
6 20 s 4 50.79 UJMA Jan CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:27.94 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL II
2 2 s 1 1:29.98 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
3 3 s 1 1:30.19 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III
4 4 s 1 1:30.69 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
5 5 s 1 1:31.66 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
6 6 s 1 1:33.18 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL IV
7 7 s 1 1:33.57 CHWAŁEK Mikołaj UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL IV #
8 9 s 1 1:36.41 KACHEL Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL V
9 10 s 1 1:37.03 PRZEDZIŃSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL V
10 20 s 1 1:39.43 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3031/15 2017 3
11 22 s 1 1:40.10 SZMYT Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
1 8 s 2 1:35.97 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL V #
2 11 s 2 1:37.29 GAJECKI Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0879/15 2018 BEZ
3 14 s 2 1:38.71 BORKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V #
4 16 s 2 1:39.10 GELLEN Mateusz MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
5 17 s 2 1:39.10 BERGER Sebastian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL V #
6 18 s 2 1:39.14 PIECHACZEK Adam UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 01 U14 SL V FOLWARCZNY Weronika 5
7 19 s 2 1:39.20 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0896/15 2019 3
8 24 s 2 1:41.07 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
9 25 s 2 1:41.65 PAŁKA Krzysztof MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
10 26 s 2 1:45.42 MAREK Marcin MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
1 12 s 3 1:38.08 PACHOLE Szymon GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V #
2 13 s 3 1:38.59 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V
3 15 s 3 1:38.82 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL V MARMUR Stanisław # Z/6395/15 2019 3
4 21 s 3 1:39.71 WIĘCEK Krzysztof MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
5 23 s 3 1:40.47 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
6 27 s 3 1:46.81 BOBIŃSKI Adrian MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
7 28 s 3 1:49.45 BABKIEWICZ Damian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
8 29 s 3 1:50.00 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
9 30 s 3 1:52.09 NEJMAN Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
10 31 s 3 1:53.16 STASIACZEK Dawid MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
1000 m M
1 1 s 1 2:43.83 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U16 SL IV BOJKO Bogdan # Z/2225/16 2018 3
2 2 s 1 2:44.15 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL IV HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
3 3 s 1 2:45.83 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. # Z/3240/15 2019
4 4 s 1 2:49.08 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2019
5 5 s 1 2:53.00 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
6 6 s 1 2:54.15 WALECZKO Mario MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL V
7 7 s 1 2:56.61 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
8 8 s 1 2:56.72 KRZYŻANEK Kacper MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
9 10 s 1 3:00.67 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL --
10 11 s 1 3:01.65 SULIGA Marcel CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- #
11 13 s 1 3:02.59 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
1 9 s 2 2:58.24 BOŻEK Patryk UKS Chromik Mysłowice # 00 U16 SL V PĘKALA Łukasz BEZ
2 12 s 2 3:02.42 TWOREK Damian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
3 14 s 2 3:03.89 LIS Przemysław UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL --
4 15 s 2 3:05.48 WEIDEMAN Dawid UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 99 U16 SL -- FOLWARCZNY Weronika BEZ
5 16 s 2 3:16.57 WACHOWICZ Bartosz UKS Czwórka Żory 00 U16 SL --
6 17 s 2 3:18.12 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
7 18 s 2 3:24.68 SZYMAŃSKI Dominik MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
8 19 s 2 4:03.49 BRZĘCKI Igor RMKS Rybnik 00 U16 SL --
2000 m M
1 1 s 1 6:11.68 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
2 2 s 1 6:12.33 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa # 99 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/2051/16 2019
3 3 s 1 6:13.64 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
4 4 s 1 6:24.46 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
5 5 s 1 6:26.28 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
6 6 s 1 6:47.02 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2019 3
7 7 s 1 6:52.12 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
3000 m M
1 1 s 1 8:55.56 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III
2 2 s 1 9:25.66 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna # Z/1072/13 2019 3
3 3 s 1 9:29.32 PIˇTKOWSKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL IV
  s 1 DNF KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL -- #
  s 1 DNF TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL -- LAMCH Czesław B.D. Z/1844/11 2016 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.38 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +1.7 III RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
2 2 s 1 17.90 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.7 V
3 3 s 1 18.16 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +1.7 V OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
300 m pł M
1 2 s 1 41.95 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL III SKALIK Joanna Z/2515/15 2018 3
2 3 s 1 42.73 BˇK Artur MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
3 4 s 1 43.22 UCHNAST Piotr MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL IV
4 5 s 1 43.47 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
5 7 s 1 45.88 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL V KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
1 1 s 2 40.31 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
2 6 s 2 43.78 SZUMIŃSKI Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL IV
3 8 s 2 46.66 STANISZEWSKI Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
4 9 s 2 48.10 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4109/15 2018 4
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.87 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
2 2 s 1 64.22 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
3 3 s 1 65.91 ZALASIŃSKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
400 m pł M
  s 1 DQ MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice # 96 U20 SL -- B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 6:37.43 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
2 2 s 1 7:00.54 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
3 3 s 1 7:02.15 KMIECIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
4x100 m M
1 s 1 46.07 DZIUBA Szymon
KALINOWSKI Kamil
KUBACKI Wojciech
TURSKI Krzysztof
MKS-SMS Victoria Racibórz 99
99
99
00
U16 SLK -- RZEPKA Marek

SKALIK Joanna
TRZOS Leszek
Z/0703/15
Z/2515/15
Z/2581/15
2019
2018
2019
1
3
1
2 s 1 47.39 PISTELOK Mateusz
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
WÓJCIK Mateusz
LUKS Zabrzeg 99
99
99
99
U16 SLK --
HOMA Wioleta

HOMA Wioleta
Z/0363/15
Z/4446/15
2019
2015
M
BEZ
3 s 1 48.05 GADZIK Robert
KOWAL Bartłomiej
MIZERA Mateusz
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 99
99
00
00
U16 SLK -- RAMUS Józef


¦NIEGÓRSKI Adam
Z/3036/15
Z/2910/15
2018
2019
4
2
4 s 1 49.35 JABŁOŃSKI Łukasz
KOZŁOWSKI Dominik
PIEKARCZYK Maciej
LATOS Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
00
00
00
U16 SLK --
JA¬WIŃSKI Krzysztof

RZEWNICKI Wiktor
Z/0878/15
Z/0964/18
2018
2018
3
4
1 s 2 46.56 KOZŁOWSKI Przemysław
KAMIŃSKI Krzysztof
SOLORZ Maciej
WILCZEK Bartosz
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98
98
98
98
U18 SLK -- PRENCEL Piotr B.D.
B.D.

Z/0326/14
2019
1

2 s 2 46.76 SZWAGIERCZAK Maciej
RAJWA Jakub
NOREK Jakub
JUZYSZYN Patryk
TS AKS Chorzów 99
99
99
99
U16 SLK --


3 s 2 47.93 BŁAŻKOWSKI Artur
KONSTANTYNOWICZ Wiktor
PA¬DZIERZ Adam
GWIŻDŻ Dawid
MKS-MOS Katowice 99
99
00
99
U16 SLK --
B.D. BONK Stanisław
MATUSIŃSKI Aleksander
, Z/3213/15
Z/4651/15
, 2019
2019
2
2
4 s 2 50.34 MICHALIK Kamil
BARAN Jakub
UCHNAST Piotr
BOBIŃSKI Dawid
MKS-MOSM Bytom 00
99
00
99
U16 SLK --


5 s 2 51.74 PRZEWOŻNY Mateusz
CZUDAK Jacek
PALIWODA Tomasz
WINKOWSKI Arkadiusz
MKS-MOS Katowice 99
99
00
00
U16 SLK --

ROLAK Dorota
Z/4109/15
2018
4
Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS V MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
1 2 f 1 1.65 LATOS Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V RZEWNICKI Wiktor Z/0964/18 2018 4
1 1 f 1 1.75 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
2 2 f 1 1.70 PLUTA Paweł CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
3 3 f 1 1.60 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
4 4 f 1 1.55 BROŻEK Samuel MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL --
5 5 f 1 1.55 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- #
6 6 f 1 1.45 CZUDAK Jacek MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
7 7 f 1 1.40 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
Tyczka M
1 1 f 1 3.22 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
1 1 f 1 3.52 DZIAŁOWSKI Jan KKL Kielce 01 U14 SK IV
2 2 f 1 2.72 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
2 2 f 1 3.22 MACIEJOWSKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 98 U18 SL IV
3 3 f 1 2.62 WRÓBEL Mateusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL --
4 4 f 1 2.42 KANIA Piotr UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL --
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
W dal M
1 1 f 1 6.27 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 98 U18 SL +1.6 IV
1 1 f 1 6.29 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.9 IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 2 f 1 5.90 JAWORSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL +2.0 IV
2 2 f 1 5.99 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL +1.9 IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
3 3 f 1 5.75 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +1.2 -- B.D.
3 3 f 1 5.85 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.4 V B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
4 4 f 1 5.53 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL +1.4 -- HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
4 4 f 1 5.84 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +1.7 V BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
5 5 f 1 5.66 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.2 V
6 6 f 1 5.55 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL +1.2 --
7 7 f 1 5.48 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.4 --
8 8 f 1 5.41 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.2 --
9 9 f 1 5.37 PRZEWOŻNY Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +1.8 --
10 10 f 1 5.33 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +2.0 -- RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
11 11 f 1 5.31 LATOS Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +2.6 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0964/18 2018 4
12 12 f 1 5.26 GAWRYSZ Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL +2.4 --
13 13 f 1 5.11 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +2.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0878/15 2018 3
14 14 f 1 4.86 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.7 -- #
15 15 f 1 4.05 KARPOWICZ Beniamin RMKS Rybnik 00 U16 SL +0.6 --
16 16 f 1 3.72 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL +0.5 --
Kula (5) M
1 1 f 1 11.52 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -- #
1 1 f 1 12.59 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 1 10.07 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
2 2 f 1 12.25 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
3 3 f 1 12.01 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 99 U16 SL V #
4 4 f 1 11.09 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
5 5 f 1 10.90 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL V BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
6 6 f 1 10.74 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
7 7 f 1 10.11 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
8 8 f 1 9.16 BEDNAREK Jakub MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
9 9 f 1 8.92 ANDERS Oskar MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
10 10 f 1 8.61 PODOGRODZKI Robert MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
11 11 f 1 8.10 PRYCIUK Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL -- #
Dysk (1) M
1 1 f 1 40.81 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 1 37.94 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL IV BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
3 3 f 1 37.82 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
4 4 f 1 35.80 SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL IV
5 5 f 1 35.69 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
6 6 f 1 30.42 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 99 U16 SL -- #
7 7 f 1 30.41 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
8 8 f 1 28.90 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
9 9 f 1 28.74 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
10 10 f 1 27.26 ANDERS Oskar MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 34.68 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 40.10 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U20 SL III GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. Z/3225/11 2019
Młot (5) M
1 1 f 1 46.13 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
1 1 f 1 48.82 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV #
2 2 f 1 33.06 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 99 U16 SL V #
2 2 f 1 48.55 HUCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA IV
3 3 f 1 28.81 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
4 4 f 1 27.62 LURANC Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
Młot (6) M
1 1 f 1 31.13 ŻYDZIAK Rafał TS AKS Chorzów 95 U20 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/1331/13 2015
Młot (7.26) M
1 1 f 1 51.28 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 46.55 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
2 2 f 1 37.53 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V #
3 3 f 1 37.16 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL V #
Oszczep (700) M
  f 1 NM MAKOWSKI Mirosław MKS-MOSM Bytom # 97 U18 SL --
Chód 3 km M
1 1 s 1 19:21.73 KUPCZEWSKI Arkadiusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.3819689750671 sekund