Sosnowiec 18.06.2014
Mistrzostwa ¦l±ska Dzieci 2014
60 m K
1 4 e 1 9.68 NEUKIRCH Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 -- LDK!
2 6 e 1 9.91 HYBA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3186/17 2019 5
3 8 e 1 10.10 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
4 12 e 1 10.64 KUCHARSKA Nikola MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 --
5 13 e 1 11.48 CZERWIŃSKA Wiktoria MOSM Tychy 03 U12 SL 0.0 --
6 14 e 1 11.50 OLBRICH Krystyna KB MOSiR Jastrzębie 04 U12 SL 0.0 --
1 3 e 2 9.64 NAJDO Paulina MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL 0.0 --
2 5 e 2 9.86 DˇBROWSKA Emilia GKS Piast Gliwice 03 U12 SL 0.0 -- HOLIK Elżbieta HOLIK Elżbieta BEZ LDK!
3 9 e 2 10.34 KIERZEK Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 --
4 11 e 2 10.61 ¦LOSARCZYK Katarzyna MOSM Tychy 03 U12 SL 0.0 --
5 15 e 2 11.62 KALINO Paulina AZS-AWF Katowice # 06 U12 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/1532/19 2019 LDK!
6 17 e 2 11.75 MIKA Amelia UKS Chromik Mysłowice # 06 U12 SL 0.0 --
1 1 e 3 8.92 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL 0.0 -- KMIEĆ Wojciech # Z/2997/17 2019 2
2 2 e 3 9.39 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL 0.0 -- B.D. CHRIST Marek # , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
3 7 e 3 9.93 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
4 10 e 3 10.41 SZCZEPANIAK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U12 SL 0.0 --
5 16 e 3 11.69 PACUŁA Magdalena MOSM Tychy 04 U12 SL 0.0 --
1 f 1 8.85 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL 0.0 -- KMIEĆ Wojciech # Z/2997/17 2019 2
2 f 1 9.37 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL 0.0 -- B.D. CHRIST Marek # , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
3 f 1 9.72 HYBA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/3186/17 2019 5
4 f 1 9.79 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
5 f 1 10.28 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
6 f 1 10.39 NEUKIRCH Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 -- LDK!
7 f 1 10.84 NAJDO Paulina MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL 0.0 --
100 m K
1 14 e 1 14.38 METLERSKA Anna MKS-MOS Katowice 01 U14 SL +0.8 V
2 18 e 1 14.75 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.8 -- JONDA Czesław # Z/4241/15 2019 3
3 20 e 1 15.00 GUZY Vanessa RMKS Rybnik 01 U14 SL +0.8 -- LDK!
4 23 e 1 15.14 GRABCZYK Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.8 --
5 27 e 1 15.27 MAZIK Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.8 --
6 33 e 1 16.22 KO¦CIELNIAK Weronika MOSM Tychy 02 U14 SL +0.8 --
1 12 e 2 14.12 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +0.2 V
2 22 e 2 15.12 OSIECKA Julia TS AKS Chorzów 01 U14 SL +0.2 --
3 25 e 2 15.20 WITEK Małgorzata TS AKS Chorzów 01 U14 SL +0.2 --
4 26 e 2 15.22 SKRZYPCZYK Marta CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +0.2 -- MICHALSKA Alicja Z/3213/16 2018 4 LDK!
5 30 e 2 15.76 GRZYWACZ Antonina TS AKS Chorzów 02 U14 SL +0.2 --
6 31 e 2 15.78 KULI¦ Karolina CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +0.2 --
1 3 e 3 13.44 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U14 SL 0.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2018 3
2 9 e 3 13.93 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL 0.0 V BOJKO Bogdan # Z/1672/16 2018 3
3 13 e 3 14.26 TYCHOWSKA Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U14 SL 0.0 V
4 24 e 3 15.16 PIETRYGA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL 0.0 --
1 1 e 4 13.26 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.3 IV
2 2 e 4 13.36 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +0.3 IV OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
3 5 e 4 13.63 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL +0.3 IV FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
4 8 e 4 13.91 POLAK Sandra UKS Trójka Mikołów 01 U14 SL +0.3 V #
5 10 e 4 13.94 PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.3 V PASZTA Anna # Z/4778/15 2016 3 LDK!
6 11 e 4 14.08 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 01 U14 SL +0.3 V
7 17 e 4 14.69 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.3 -- #
1 15 e 5 14.45 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +1.0 V
2 21 e 5 15.04 LIS Wiktoria TS AKS Chorzów 01 U14 SL +1.0 --
3 28 e 5 15.46 DIRKS Weronika MOSiR Mysłowice # 02 U14 SL +1.0 --
4 29 e 5 15.53 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 02 U14 SL +1.0 -- #
5 32 e 5 16.06 SMOŁKA Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL +1.0 -- #
6 34 e 5 16.50 RYŁKO Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +1.0 -- B.D. DREJ Maciej # LDK!
1 4 e 6 13.55 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +1.7 IV ROLAK Dorota # Z/0903/15 2019 3
2 6 e 6 13.81 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.7 V B.D. # Z/2389/15 2019 1 LDK!
3 7 e 6 13.86 WIECZORKOWSKA Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.7 V
4 16 e 6 14.59 KORCIPA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.7 --
5 19 e 6 14.97 BARSZCZOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +1.7 --
1 f 1 13.38 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.7 IV
2 f 1 13.54 SOBÓR Wiktoria GKS Piast Gliwice 01 U14 SL +0.7 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4532/15 2018 3
3 f 1 13.60 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +0.7 IV OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
4 f 1 13.84 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL +0.7 V FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
5 f 1 14.05 PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.7 V PASZTA Anna # Z/4778/15 2016 3 LDK!
6 f 1 14.07 POLAK Sandra UKS Trójka Mikołów 01 U14 SL +0.7 V #
7 f 1 14.22 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL +0.7 V BOJKO Bogdan # Z/1672/16 2018 3
8 f 1 14.44 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 01 U14 SL +0.7 V
300 m K
1 1 s 1 44.58 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
2 2 s 1 45.32 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL IV #
3 3 s 1 46.18 JAWOREK Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL IV #
4 4 s 1 47.07 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V B.D. Z/2896/15 2019 1
5 6 s 1 47.79 ŁUŻNIAK Marta MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL V
6 7 s 1 47.89 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V B.D. 4
1 11 s 2 48.60 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL --
2 13 s 2 49.01 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
3 16 s 2 49.64 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL --
4 17 s 2 50.52 GRZESZNY Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
5 18 s 2 50.64 WO¬NICA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL -- BOJKO Bogdan # Z/1672/16 2018 3
6 20 s 2 50.80 KROTLIŃSKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PASZTA Anna BEZ LDK!
1 10 s 3 48.59 SORNOWSKA Joanna TS AKS Chorzów 02 U14 SL --
2 27 s 3 55.40 KUREK Natalia MOSiR Mysłowice # 02 U14 SL --
3 30 s 3 57.45 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1439/17 2018 3 LDK!
1 9 s 4 48.53 FULAR Oliwia TS AKS Chorzów 01 U14 SL --
2 21 s 4 51.49 WAWEŁCZYK Irena MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- #
3 25 s 4 53.27 SZAFRANIEC Faustyna MOSiR Łaziska Górne 02 U14 SL --
4 28 s 4 55.47 MALCHARCZYK Miriam MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
5 29 s 4 56.23 GIERASIŃSKA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
1 8 s 5 48.37 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL V #
2 14 s 5 49.46 MATEJA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PASZTA Anna BEZ LDK!
3 15 s 5 49.57 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2781/15 2019 3
4 19 s 5 50.71 KOZŁOWSKA Kamila GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
5 26 s 5 53.94 GOLCZYK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- B.D. BEZ
6 31 s 5 59.41 SIKORA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -- #
1 5 s 6 47.29 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech # Z/0229/15 2018 3
2 12 s 6 48.88 BULIK Ewelina MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
3 22 s 6 51.73 KAIK Daria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- LDK!
4 23 s 6 52.47 STOCKA Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- LDK!
5 24 s 6 52.97 GAWLIK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:47.48 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2019 3
1 1 s 1 2:01.25 KRZEMPEK Nadia UKS Brenna Górki # 03 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2945/15 2017 BEZ
2 2 s 1 1:49.27 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V B.D. Z/2788/15 2019 1
2 4 s 1 2:05.32 TRUBIC Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- JONDA Czesław # Z/2292/17 2019 BEZ
3 3 s 1 1:51.44 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -- CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
3 5 s 1 2:06.20 GRZEGORZYCA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- # LDK!
4 4 s 1 1:54.27 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- # LDK!
4 7 s 1 2:07.14 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice # 03 U12 SL -- PĘKALA Łukasz BONK Stanisław # , Z/3436/11 , 2019
5 7 s 1 1:56.24 CHRAPEK Natalia UKS Brenna Górki # 01 U14 SL --
5 11 s 1 2:13.48 PTAK Alicja UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL -- #
6 8 s 1 1:56.35 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice # 02 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/0994/15 2019 BEZ
6 12 s 1 2:14.14 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1146/17 2019 5 LDK!
7 10 s 1 1:57.03 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL -- # LDK!
7 14 s 1 2:16.12 WICHARY Zofia UKS Chromik Mysłowice # 04 U12 SL --
8 11 s 1 1:58.01 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna # Z/1432/16 2019 2 LDK!
9 14 s 1 2:00.35 GRÓSZCZYK Eliza UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL --
10 21 s 1 2:06.60 ZIMIŃSKA Maja UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
  s 1 DNF SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom # 03 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1161/17 2019 5 LDK!
1 5 s 2 1:54.64 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/6386/15 2017 4
1 2 s 2 2:01.76 PORWOLIK Bernadeta UKS Trójka Mikołów 04 U12 SL -- WAJDA Aleksandra # 2 LDK!
2 9 s 2 1:56.42 SZCZYGIEŁ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała # 02 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/2565/19 2019
2 3 s 2 2:02.94 SOLECKA Karolina GKS Piast Gliwice 03 U12 SL --
3 12 s 2 1:58.69 SZULIERZ Kamila MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/2780/15 2019 BEZ
3 6 s 2 2:07.06 JAGIEŁO Zofia MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław # Z/1150/17 2019 5 LDK!
4 13 s 2 2:00.09 CHUJEBA Patrycja UKS Brenna Górki # 02 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2950/15 2016 BEZ
4 8 s 2 2:11.22 BROŻEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL --
5 16 s 2 2:02.52 FELIKS Weronika MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
5 9 s 2 2:11.86 ŁOSOŃ Oliwia MOSM Tychy 03 U12 SL --
6 17 s 2 2:02.73 JANKOWSKA Aleksandra MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL -- SZENDERA Józef BEZ
6 10 s 2 2:11.97 TABAKA Emilia MOSM Tychy 04 U12 SL --
7 19 s 2 2:02.95 PIETREK Marta UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
7 13 s 2 2:15.40 REJDAK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL -- LDK!
8 22 s 2 2:07.97 KRÓLAK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL -- RUSZEL Piotr LAMCH Mariola # Z/2608/15 2016 BEZ LDK!
8 15 s 2 2:21.01 DZIEDZIC Angelika UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/2072/18 2019 5
9 23 s 2 2:08.56 JARLACZYŃSKA Hanna MOSM Tychy 01 U14 SL --
9 16 s 2 2:27.10 JARLACZYŃSKA Hanna MOSM Tychy 01 U14 SL --
10 26 s 2 2:11.86 AKSAMIT Natalia UKS Olimpia Zabrze 02 U14 SL -- #
10 17 s 2 2:27.51 SOCHA Julia KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL --
11 18 s 2 2:37.98 SPAŁEK Zuzanna MOSiR Mysłowice # 03 U12 SL -- SZENDERA Józef BEZ
1 6 s 3 1:55.36 POLAKOWSKA Małgorzata UKS Trójka Mikołów 02 U14 SL --
2 15 s 3 2:01.55 MACIEJOK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL --
3 18 s 3 2:02.77 BRUDNY Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
4 20 s 3 2:06.35 KOSTRO Marzena MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL --
5 24 s 3 2:10.86 RY¦ Weronika UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL --
6 25 s 3 2:11.56 CHYC Martyna MOSiR Mysłowice # 02 U14 SL -- SZENDERA Józef BEZ
7 27 s 3 2:12.66 HEROK Martna MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
8 28 s 3 2:17.07 SKÓLSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -- #
9 29 s 3 2:25.03 JANKOWSKA Paulina MKS-MOS Katowice 02 U14 SL --
1000 m K
1 1 s 1 3:19.11 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U14 SL IV CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
2 2 s 1 3:22.46 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U14 SL IV CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
3 3 s 1 4:00.65 OTRZONSEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.38 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
2 2 f 1 1.30 FIJAK Zuzanna MKS Żywiec 01 U14 SL -- B.D. BEZ
3 3 f 1 1.20 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
W dal K
  f 1 3.78 BARSZCZOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +1.5 --
  f 1 3.91 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.6 --
  f 1 4.06 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -1.3 --
  f 1 4.08 KU¬NIK Aleksandra GKS Piast Gliwice 02 U14 SL +0.9 --
  f 1 4.17 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +1.3 -- ROLAK Dorota # Z/0903/15 2019 3
1 1 f 1 4.52 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -0.8 V CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
2 2 f 1 4.37 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.6 -- # LDK!
3 3 f 1 4.33 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +2.4 -- BIELA Marek # Z/4616/15 2018 3
4 4 f 1 4.31 RY¦ Urszula MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +0.6 --
5 5 f 1 4.27 TUCKA Dominika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +2.8 -- ROLAK Dorota # Z/0903/15 2019 3
6 6 f 1 4.24 MACHOWICZ Agnieszka MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +1.9 -- BIELA Marek # Z/4610/15 2017 BEZ
7 7 f 1 4.18 KU¬NIK Aleksandra GKS Piast Gliwice 02 U14 SL +3.1 --
8 8 f 1 4.10 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +3.1 --
9 9 f 1 4.07 MENDROWSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +2.6 --
10 10 f 1 3.87 STANISŁAWSKA Kinga MKS Żywiec 02 U14 SL +3.8 -- FIJAK Krystyna # BEZ
11 11 f 1 3.81 BARSZCZOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL +2.3 --
12 12 f 1 3.79 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL +1.5 --
13 13 f 1 3.75 KOMAR Julia GKS Piast Gliwice 01 U14 SL +0.1 --
14 14 f 1 3.63 JANIUREK Pola TS AKS Chorzów 02 U14 SL +1.5 --
15 15 f 1 3.32 DYRCZ Patrycja TS AKS Chorzów 01 U14 SL +0.2 --
W dal strefa K
1 1 f 1 4.30 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL +2.2 -- KMIEĆ Wojciech # Z/2997/17 2019 2
2 2 f 1 4.28 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 03 U12 SL +0.3 -- B.D. # 5
3 3 f 1 4.21 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
4 4 f 1 4.04 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 03 U12 SL +4.7 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5663/15 2019 4
5 5 f 1 3.92 NEUKIRCH Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +1.7 -- LDK!
6 6 f 1 3.91 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL +0.3 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/0666/17 2019 2 LDK!
7 7 f 1 3.83 SKOWROŃSKA Angelika GKS Piast Gliwice 03 U12 SL +1.0 -- HOLIK Elżbieta BEZ
8 8 f 1 3.49 KOT Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja BEZ
9 9 f 1 3.35 BUCHWALD Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 04 U12 SL +1.0 -- SITARSKI Michał # Z/3815/18 2019 BEZ LDK!
10 10 f 1 3.23 ZIMOWICZ Julia MKS-MOS Katowice 03 U12 SL +0.7 -- B.D. BEZ
11 11 f 1 3.16 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL +0.1 -- SITARSKI Michał # Z/2291/17 2019 BEZ LDK!
12 12 f 1 2.92 DUDAŁA Magdalena MKS-MOS Katowice 04 U12 SL 0.0 --
13 13 f 1 2.85 JEZIORSKA Klaudia MKS-MOS Katowice 03 U12 SL 0.0 -- B.D. BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 8.63 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
2 2 f 1 7.95 LE¦NIEWSKA Paulina GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
3 3 f 1 7.84 RAJCA Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
4 4 f 1 7.78 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
5 5 f 1 7.69 WAWRZYNCZOK Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
6 6 f 1 7.13 DZIEWIOR Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
Ppal (150) K
1 1 f 1 34.0 KOCUREK Julia UKS Brenna Górki # 03 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz BEZ
2 2 f 1 27.0 KOPER Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- #
3 3 f 1 26.0 KUCHARSKA Nikola MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL --
60 m M
1 5 e 1 9.28 NEUMAN Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
2 8 e 1 9.58 ZIÓŁKOWSKI Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 -- # LDK!
3 11 e 1 10.12 SZAFRON Robert MOSM Tychy 03 U12 SL 0.0 --
4 13 e 1 10.32 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław # Z/1163/17 2019 5 LDK!
5 18 e 1 11.22 WYSTOP Mateusz TS AKS Chorzów 03 U12 SL 0.0 -- B.D. BEZ
1 2 e 2 8.85 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 -- # LDK!
2 3 e 2 9.07 MACIˇG Daniel CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL 0.0 -- LAMCH Czesław BEZ LDK!
3 4 e 2 9.12 BOGURSKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 --
4 6 e 2 9.30 RODENKO Paweł LKS Pogórze Skoczów 03 U12 SL 0.0 --
5 7 e 2 9.39 GAWRON Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 --
6 14 e 2 10.38 KURZAWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL 0.0 --
7 16 e 2 10.69 JANKOWIAK Kacper MOSiR Łaziska Górne 03 U12 SL 0.0 --
1 1 e 3 8.75 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
2 9 e 3 9.87 KUBAS Kacper MOSiR Łaziska Górne 03 U12 SL 0.0 -- #
3 10 e 3 10.07 WIENCEK Piotr KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL 0.0 --
4 12 e 3 10.22 KOCIK Olaf MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL 0.0 --
5 15 e 3 10.54 SOBOTA Jakub MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL 0.0 -- SZCZYRK Janusz LDK!
6 17 e 3 10.90 LUBASKI Jakub TKKF Czarni Katowice 06 U12 SL 0.0 -- B.D. BEZ
1 f 1 8.90 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
2 f 1 8.92 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 -- # LDK!
3 f 1 9.06 MACIˇG Daniel CKS Budowlani Częstochowa 03 U12 SL 0.0 -- LAMCH Czesław BEZ LDK!
4 f 1 9.23 BOGURSKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 --
5 f 1 9.28 GAWRON Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 --
6 f 1 9.39 ZIÓŁKOWSKI Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 -- # LDK!
7 f 1 9.55 RODENKO Paweł LKS Pogórze Skoczów 03 U12 SL 0.0 --
8 f 1 10.20 NEUMAN Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
100 m M
1 6 e 1 13.32 DŁUŻNIAK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.7 --
2 9 e 1 13.49 LISOŃ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL +0.7 --
3 11 e 1 14.02 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.7 --
4 12 e 1 14.10 LAWRENTIEW Adrian TS AKS Chorzów 01 U14 SL +0.7 --
5 13 e 1 14.35 ZWOLIŃSKI Michał GKS Piast Gliwice 01 U14 SL +0.7 --
6 16 e 1 15.21 WAŁASZKIEWICZ Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/3209/19 2019
1 1 e 2 12.41 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +1.5 V MARKOWSKI Jacek # Z/4779/15 2019 II
2 3 e 2 12.87 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL +1.5 --
3 5 e 2 13.11 IGNASZAK Jakub MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL +1.5 -- SZENDERA Józef BEZ
4 7 e 2 13.34 SZARANIEC Hubert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.5 --
5 10 e 2 13.53 MOL Jakub MKS-MOS Katowice 02 U14 SL +1.5 -- #
6 14 e 2 14.68 TROSZKA Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 01 U14 SL +1.5 --
7 15 e 2 14.95 WASILEWSKI Robert UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL +1.5 --
1 2 e 3 12.87 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL +1.8 -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
2 4 e 3 12.99 ŻOGAŁA Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +1.8 --
3 8 e 3 13.45 DULSKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.8 -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
4 17 e 3 16.04 MUSZAK Krystian MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL +1.8 --
5 18 e 3 16.18 SERWATKA Mateusz KB MOSiR Jastrzębie 02 U14 SL +1.8 --
6 19 e 3 16.98 PRYCIUK Janusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +1.8 -- B.D. DREJ Maciej LDK!
1 f 1 12.73 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +1.5 V MARKOWSKI Jacek # Z/4779/15 2019 II
2 f 1 12.85 SOWA Karol CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL +1.5 -- CIUK Marek LAMCH Mariola # Z/3837/15 2019 2 LDK!
3 f 1 12.86 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL +1.5 --
4 f 1 13.17 IGNASZAK Jakub MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL +1.5 -- SZENDERA Józef BEZ
5 f 1 13.22 ŻOGAŁA Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +1.5 --
6 f 1 13.34 SZARANIEC Hubert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.5 --
7 f 1 13.49 DULSKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.5 -- LAMCH Mariola # 5 LDK!
8 f 1 13.52 DŁUŻNIAK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.5 --
300 m M
1 1 s 1 42.46 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL V # LDK!
2 3 s 1 44.55 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/2777/15 2019 1
3 5 s 1 46.46 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
4 9 s 1 48.81 WOJTYŁA Wojciech LKS Pogórze Skoczów 01 U14 SL --
5 11 s 1 50.62 ZIELIŃSKI Oliwier UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
6 12 s 1 51.12 SIKORA Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL -- #
1 2 s 2 43.42 GRYCH Marek CKS Budowlani Częstochowa 01 U14 SL --
2 4 s 2 45.26 PTAK Bartosz MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3840/15 2019 3
3 13 s 2 51.46 CISZEWSKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL --
4 16 s 2 52.78 WASILEWSKI Robert UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL --
1 7 s 3 47.83 JACH Jakub KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL --
2 10 s 3 49.44 PINIOR Rafał TL ROW Rybnik 01 U14 SL --
3 15 s 3 52.43 WIECZOREK Szymon UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
1 6 s 4 46.99 SU¦LIK Radosław UKS Chromik Mysłowice # 01 U14 SL -- SZENDERA Józef # 4
2 8 s 4 47.84 PIECZONKA Kamil UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
3 14 s 4 51.48 TROSZKA Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 01 U14 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:37.86 PIECHACZEK Adam UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 01 U14 SL V FOLWARCZNY Weronika 5
1 1 s 1 1:50.07 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 03 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
2 2 s 1 1:39.33 KAPS Tomasz MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL V KOTUŁA Krzysztof # Z/2774/15 2019 4
2 2 s 1 1:55.86 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/2297/17 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:41.13 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019
3 4 s 1 1:56.01 MAŃDOK Łukasz MOSiR Łaziska Górne 03 U12 SL -- BONK Anna # Z/3969/18 2018 BEZ
3 3 s 1 1:56.01 GRUND Jakub TKKF Czarni Katowice 04 U12 SL -- B.D. BEZ
4 5 s 1 1:45.56 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2019 2 LDK!
4 5 s 1 1:56.07 KUCZERA Samuel UKS Brenna Górki # 03 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2946/15 2016 BEZ
5 6 s 1 1:45.82 OLE¦ Dawid UKS Brenna Górki # 02 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/2949/15 2016 BEZ
5 7 s 1 1:58.09 DOMAGAŁA Mateusz UKS Chromik Mysłowice # 04 U12 SL --
6 7 s 1 1:46.11 AUGUSTYNIAK Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
6 8 s 1 1:58.12 RADZIEJEWSKI Oskar MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL -- LDK!
7 8 s 1 1:51.01 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 02 U14 SL -- MORKA Piotr # Z/1669/16 2019 3
7 10 s 1 1:59.40 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1159/17 2019 2 LDK!
8 9 s 1 1:52.15 OLBRY¦ Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- #
8 17 s 1 2:11.53 SEKULA Szymon UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL -- #
9 10 s 1 1:55.63 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/1419/16 2017 BEZ
9 20 s 1 2:15.78 SZCZYGIEŁ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- #
10 13 s 1 2:12.95 KUBEREK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL --
10 22 s 1 2:26.48 BIAŁOWˇS Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL -- # LDK!
11 23 s 1 2:27.84 OLE¦ Daniel UKS Brenna Górki # 03 U12 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/2948/15 2016 BEZ
1 4 s 2 1:43.32 KIRSZNIOK Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
1 6 s 2 1:56.25 WˇSOWICZ Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 04 U12 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja LDK!
2 11 s 2 1:57.18 ZAIK Łukasz RMKS Rybnik 01 U14 SL --
2 9 s 2 1:58.61 FIJAK Tomasz MKS Żywiec 04 U12 SL -- FIJAK Krystyna # Z/3749/17 2019 5
3 12 s 2 1:59.40 HOLECZEK Jakub MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
3 11 s 2 2:01.11 DERECHOWSKI Szymon MOSM Tychy 03 U12 SL --
4 12 s 2 2:04.98 SROKA Nikodem MOSM Tychy 04 U12 SL --
4 14 s 2 2:15.04 MARKEFKA Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U14 SL --
5 13 s 2 2:08.67 OSTROWSKI Konrad MKS-MOSM Bytom 04 U12 SL --
6 14 s 2 2:09.34 MARCINIAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 04 U12 SL -- LAMCH Czesław MICHALSKA Alicja # Z/2073/18 2018 5 LDK!
7 15 s 2 2:09.36 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1154/17 2019 3 LDK!
8 16 s 2 2:10.35 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 04 U12 SL -- PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
9 18 s 2 2:11.67 SZCZYSZCZAJ Oskar MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL --
10 19 s 2 2:12.05 JANASZEK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL -- # LDK!
11 21 s 2 2:21.40 KANDORA Maciej MKS-MOSM Bytom 03 U12 SL --
1000 m M
1 1 s 1 3:00.84 GREŃ Radosław UKS Brenna Górki # 01 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/2850/15 2017 BEZ
2 2 s 1 3:09.67 HARAZIN Artur UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
3 3 s 1 3:11.14 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 3:22.51 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/1392/16 2019 4
5 5 s 1 3:24.49 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 01 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4318/15 2016 BEZ
6 6 s 1 3:25.59 KAZEN Marcel CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL -- RUSZEL Piotr 5
7 7 s 1 3:26.70 KACPROWSKI Jakub MOSM Tychy 02 U14 SL --
8 8 s 1 3:28.83 TURSKI Marek UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
9 9 s 1 3:37.98 SŁONKA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 02 U14 SL -- #
Wzwyż M
1 1 f 1 1.45 SCELINA Pio TS AKS Chorzów 01 U14 SL --
2 2 f 1 1.40 PŁASZCZYMˇKA Paweł TS AKS Chorzów 01 U14 SL --
W dal M
  f 1 4.65 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 01 U14 SL +1.3 --
  f 1 4.89 KSIˇŻEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +0.4 --
  f 1 5.23 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +2.0 --
1 1 f 1 5.24 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +3.8 --
2 2 f 1 5.02 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 01 U14 SL +4.2 --
3 3 f 1 4.94 KSIˇŻEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +4.9 --
4 4 f 1 4.75 TODA Miłosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +1.5 --
5 5 f 1 4.66 KACZMAREK Kamil MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL +2.1 --
6 6 f 1 4.45 KOSOWSKI Kamil RMKS Rybnik 01 U14 SL +0.4 -- SITARSKI Michał # Z/4893/15 2019 BEZ
7 7 f 1 4.02 RYDZ Jakub CKS Budowlani Częstochowa 02 U14 SL +1.4 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3369/16 2016 BEZ LDK!
8 8 f 1 3.60 MOTTO Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL +0.9 -- # LDK!
9 9 f 1 3.54 OGIERMAN Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL +0.3 -- # LDK!
10 10 f 1 3.35 ¦WIERCZYNA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U14 SL +2.0 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ
W dal strefa M
1 1 f 1 4.01 KEMPNY Maciej TS AKS Chorzów 03 U12 SL +1.9 -- PODCHUL Krzysztof # Z/4114/17 2018 5
2 2 f 1 3.92 STĘPIEŃ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +0.1 -- # LDK!
3 3 f 1 3.59 PRYCIUK Hubert MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +0.2 -- PASZTA Anna GÓRECKA Małgorzata # Z/3736/17 2019 BEZ LDK!
4 4 f 1 3.51 KACZOR Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U12 SL +0.8 -- GÓRECKA Małgorzata BEZ LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 11.59 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V
2 2 f 1 7.93 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U14 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1
3 3 f 1 7.60 KAZANECKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
4 4 f 1 6.71 PISAREK Kamil MOSM Tychy 01 U14 SL --
5 5 f 1 6.65 URBAŃCZYK Marcin MOSM Tychy 01 U14 SL --
6 6 f 1 5.36 OSTROWSKI Kamil MOSM Tychy 01 U14 SL --
Ppal (150) M
1 1 f 1 38.0 DYLONG Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9627201557159 sekund