Kozienice 25.05.2019
9. Memoriał Marka Łuczyńskiego. Ogólnopolski mityng U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 12.30 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.4 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 s 1 12.39 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.4 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2 105 139
3 s 1 12.49 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU +0.4 II MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
4 s 1 13.33 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.4 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
5 s 1 13.44 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ +0.4 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
6 s 1 13.45 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.4 IV KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
7 s 1 13.95 CWALINA Izabela UKS Otrębusy 03 U18 MZ +0.4 -- GOLJANEK Janusz Z/3624/19 2019
1 2 e 1 13.17 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +0.9 III BARSKA Jolanta Z/0401/19 2019 4 LDK!
2 4 e 1 13.47 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.9 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
3 5 e 1 13.49 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +0.9 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
4 19 e 1 15.09 BRAUZE Antonina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.9 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2076/19 2019
5 27 e 1 15.91 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +0.9 -- B.D. Z/3865/19 2019
1 8 e 2 13.58 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +7.0 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
2 10 e 2 13.69 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 04 U16 SK +7.0 IV TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof Z/0156/17 2019 4 LDK!
3 12 e 2 14.33 GLIŃSKA Natalia UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ +7.0 V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0374/17 , 2019 5 LDK!
4 13 e 2 14.46 SUPERA Oliwia UKS Vis Skierniewice # 05 U16 LD +7.0 V KORWEK Joanna Z/0428/18 2019 5
5 18 e 2 14.84 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 05 U16 MZ +7.0 -- SZYMBORSKI Krzysztof Z/2293/18 2019 BEZ
6 26 e 2 15.68 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 07 U14 MZ +7.0 -- SOBIERAJ Aneta B.D. , Z/0389/19 , 2019 LDK!
1 3 e 3 13.46 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +2.8 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
2 6 e 3 13.56 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +2.8 IV KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
3 16 e 3 14.76 KWIATEK Karolina KLKS Juventa-Kobex Starachowice 05 U16 SK +2.8 -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2528/19 , 2019 LDK!
4 21 e 3 15.15 POLKOWSKA Katarzyna UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +2.8 -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/1100/18 , 2019 BEZ LDK!
1 1 e 4 13.08 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK +1.2 III DMP U20 SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2019 3 LDK! 108
2 7 e 4 13.56 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU +1.2 IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
3 14 e 4 14.65 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.2 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2019 5
4 22 e 4 15.31 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +1.2 -- SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/0390/19 , 2019 BEZ LDK!
5 24 e 4 15.37 POŁOSA Klaudia UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ +1.2 --
6 25 e 4 15.54 KOSTRZEWA Małgorzata UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +1.2 -- KORWEK Joanna Z/0427/18 2019 BEZ LDK!
1 11 e 5 13.83 FEDYNA Natalia UKS Victoria Józefów 05 U16 MZ +1.6 V PODRAŻKO Marian DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/3866/19 , 2019 LDK!
2 20 e 5 15.13 SKURZAK Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5440/18 2019 BEZ
3 23 e 5 15.34 LAUFER Jagoda UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5434/18 2019 BEZ
  9 e 6 13.69 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +1.3 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2019 5
  15 e 6 14.66 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 06 U14 MZ +1.3 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0392/19 2019 LDK!
  17 e 6 14.77 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.3 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019
1 f 1 12.93 MAKUŁA Adrianna KKL Kielce 05 U16 SK +1.0 III DMP U20 SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0155/17 2019 3 LDK! 115
2 f 1 13.31 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +1.0 IV BARSKA Jolanta Z/0401/19 2019 4 LDK!
3 f 1 13.34 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ +1.0 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
4 f 1 13.36 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +1.0 IV KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
5 f 1 13.43 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU +1.0 IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
6 f 1 13.53 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +1.0 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
7 f 1 13.76 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.0 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
300 m K
1 s 1 42.24 MISIAK Michalina UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2934/17 2019 3
2 s 1 42.26 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2019 4 LDK!
3 s 1 43.93 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
4 s 1 44.84 SZYMANOWSKA Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/2223/16 2019 4
5 s 1 45.26 MIELCZAREK Laura UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2222/16 2019 3
6 s 1 48.27 SOT Julia UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2866/18 2019 5 LDK!
1 s 2 48.38 GLIŃSKA Natalia UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0374/17 , 2019 5 LDK!
2 s 2 49.75 OLSZEWSKA Pola RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ --
3 s 2 49.84 KWIATEK Karolina KLKS Juventa-Kobex Starachowice 05 U16 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2528/19 , 2019 LDK!
4 s 2 51.96 BRAUZE Antonina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2076/19 2019
5 s 2 52.47 SKURZAK Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5440/18 2019 BEZ
6 s 2 55.90 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 08 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2019 BEZ LDK!
1 s 3 48.52 CIURZYŃSKA Amelia UKS Filipides Teresin 06 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0392/19 2019 LDK!
2 s 3 50.84 BEZUCH Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/5683/18 2019
3 s 3 53.71 SIBORENKO Klaudia niest. Warszawa 08 U12 MZ --
4 s 3 63.32 DANISZEWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 04 U16 MZ -- B.D. Z/2130/19 2019
1 s 4 47.70 ŁUKOWSKA Zuzanna RK Athletics Warszawa 07 U14 MZ V KACZMAREK Aneta
2 s 4 48.41 MADAJCZAK Aleksandra BKS Wataha Warszawa 05 U16 MZ V SZYMBORSKI Krzysztof Z/2293/18 2019 BEZ
3 s 4 50.27 SZCZERBA Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0391/19 2019 BEZ
4 s 4 52.35 LAUFER Jagoda UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5434/18 2019 BEZ
5 s 4 56.46 STANISŁAWSKA Viktoria niest. Warszawa 05 U16 MZ --
  s 5 49.37 KOWALCZYK Amelia RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- JADCZAK Bożena KILAR Krystian # , Z/4938/19 , 2019
  s 5 54.44 SAMSEL Weronika MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej # Z/5364/18 2019 BEZ
1 s 5 41.74 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0160/17 2019 2
2 s 5 46.41 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
3 s 5 47.18 CWALINA Izabela UKS Otrębusy 03 U18 MZ -- GOLJANEK Janusz Z/3624/19 2019
600 m K
1 1 s 1 1:41.07 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:42.81 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 LDK!
3 3 s 1 1:44.27 MARCZAK Izabela WLKS Nowe Iganie 05 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2404/19 2019 LDK!
4 4 s 1 1:46.09 PERYT Maja KLKS Juventa-Kobex Starachowice 04 U16 SK V KUBIEC Dawid Z/5354/18 2019 4 LDK!
5 5 s 1 1:46.12 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 05 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2019 BEZ LDK!
6 7 s 1 1:48.10 WIERZBA Ewelina OKS Start Otwock 04 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3393/16 2019 4
7 8 s 1 1:50.76 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof JANUCHTA Krzysztof , Z/2298/19 , 2019 BEZ LDK!
8 9 s 1 1:54.10 BERENT Magdalena UKS Victoria Józefów 04 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2933/17 2019 BEZ
9 11 s 1 2:04.37 SADOWSKA Martyna UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ --
10 12 s 1 2:04.92 STÓJ Natalia UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2867/18 2019 BEZ LDK!
1 6 s 2 1:47.62 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 06 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/0836/18 2019 BEZ
2 10 s 2 1:55.38 WÓLTAŃSKA Izabela MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4046/19 2019
3 13 s 2 2:07.21 ZAWADKA Marta WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2403/19 2019 LDK!
1000 m K
1 f 1 3:02.27 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ II MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
2 f 1 3:04.97 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2019 4 LDK!
3 f 1 3:08.12 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ III MISZTAL Janusz Z/2895/18 2019 4 LDK!
4 f 1 3:13.15 WOJNAR Weronika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 03 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/0162/18 2019 4
5 f 1 3:21.98 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/1255/17 2019 5
6 f 1 3:23.80 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 04 U16 SK V B.D. Z/0487/19 2019 LDK!
7 f 1 3:44.89 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/0255/19 2019
8 f 1 3:59.45 ZAGRAJEK Amelia LUKS Boguszyce 05 U16 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0222/19 , 2019 LDK!
9 f 1 4:11.18 MAKOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4045/19 2019
80 pł K
1 f 1 12.03 SKOWRONEK Anna KKL Kielce 04 U16 SK +0.1 II SARNA Mirosława JANUCHTA Krzysztof Z/0148/17 2019 2 LDK!
2 f 1 13.10 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.1 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
3 f 1 14.43 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +0.1 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 14.58 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +0.1 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2019 5
  f 1 DNF POLKOWSKA Katarzyna UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +0.1 -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/1100/18 , 2019 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.58 LODKOWSKA Amelia UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ III B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2019 4 LDK!
2 f 1 1.40 ŁYSIK Gabriela MKS Pułtusk 04 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/0225/18 2019 4
3 f 1 1.35 PIOTROWSKA Aleksandra UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1456/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 1.35 ZAWADZKA Ida UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2077/19 2019 BEZ
3 f 1 1.35 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2019 5 LDK!
6 f 1 1.35 RUTKA Angelika MKS Pułtusk 05 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4049/19 2019
6 f 1 1.35 DĄBKOWSKA Magdalena MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4460/18 2019 BEZ
8 f 1 1.30 GOS Natalia MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/2876/17 2019 4
8 f 1 1.30 LIWIŃSKA Patrycja MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/0224/18 2019 BEZ
8 f 1 1.30 KOSTRZEWA Małgorzata UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0427/18 2019 BEZ LDK!
8 f 1 1.30 HOMEL Patrycja UKS Otrębusy 05 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/4742/19 2019 BEZ LDK!
8 f 1 1.30 BIENIAS Nicole UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2019 5
13 f 1 1.30 JURCZAK Joanna UKS MTE Milanówek 07 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2906/19 2019 LDK!
14 f 1 1.20 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 08 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2019 BEZ LDK!
15 f 1 1.20 RYŚ Magda UKS Otrębusy 06 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian BEZ LDK!
16 f 1 1.20 DĄBKOWSKA Izabela MKS Pułtusk 05 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4047/19 2019
1 f 2 1.55 DZIDO Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP DMP U20 DZIDO Dariusz Z/2226/16 2019 2 68 103
2 f 2 1.35 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- DZIDO Dariusz
2 f 2 1.35 JABŁOŃSKA Maja UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/3516/16 2019 4
W dal K
1 f 1 4.78 BIBIK Anna UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +0.7 V BARSKA Jolanta Z/0401/19 2019 4 LDK!
2 f 1 4.74 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD +1.4 V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 4.71 BOREK Alicja KKL Kielce 05 U16 SK -0.7 V DMP U20 JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2019 5 LDK! 68
4 f 1 4.67 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +1.1 V KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
5 f 1 4.52 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +1.2 V CZYŻ Maciej Z/2219/16 2019 4
6 f 1 4.50 DYŻAKOWSKA Alicja UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.8 V B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5437/18 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 4.46 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +2.3 -- KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
8 f 1 4.32 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +2.5 -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
9 f 1 4.24 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ +3.3 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2019 5
10 f 1 4.18 ŁACH Wiktoria MKS Pułtusk 04 U16 MZ -1.4 -- KRYSIAK Sławomir # Z/4461/18 2019 5
11 f 1 4.15 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.5 -- GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
12 f 1 3.92 FOLWARSKA Ida UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +1.0 -- SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/0390/19 , 2019 BEZ LDK!
13 f 1 3.73 DĄBKOWSKA Izabela MKS Pułtusk 05 U16 MZ +2.0 -- KRYSIAK Sławomir Z/4047/19 2019
14 f 1 3.72 RUTKA Angelika MKS Pułtusk 05 U16 MZ +4.5 -- KRYSIAK Sławomir Z/4049/19 2019
15 f 1 3.39 MADEJ Nina UKS MTE Milanówek 07 U14 MZ +1.5 -- SOBIERAJ Aneta B.D. , Z/0389/19 , 2019 LDK!
16 f 1 3.39 STANISŁAWSKA Viktoria niest. Warszawa 05 U16 MZ 0.0 --
17 f 1 3.29 URBAŃCZYK Joanna UKS MTE Milanówek 06 U14 MZ +1.1 -- B.D. Z/3865/19 2019
1 f 2 5.17 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +3.2 III BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
  3.40 RUTKA Angelika MKS Pułtusk 05 U16 MZ -1.9 -- KRYSIAK Sławomir Z/4049/19 2019
  3.71 TARNOWSKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -0.1 -- KORWEK Joanna Z/0429/18 2019 3 LDK!
  4.12 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 04 U16 MZ -0.8 -- CZYŻ Maciej Z/1256/17 2019 5
  4.28 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +0.8 -- GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
  5.01 KŁOSIŃSKA Anna UKS Vis Skierniewice 03 U18 LD +0.6 IV BARSKA Jolanta Z/2460/17 2019 3
Kula (3) K
1 f 1 10.36 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 05 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/1553/18 , 2019 5 LDK!
2 f 1 8.94 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
3 f 1 8.12 ŁOJSZCZYK Julia UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0423/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 8.02 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 7.05 RUTKOWSKA Klaudia UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0835/18 2019 BEZ
6 f 1 5.99 BOLEK Wiktoria UKS Vis Skierniewice 06 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3602/19 2019 BEZ LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.32 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP DMP U20 DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3 84 122
Oszczep (500) K
1 f 1 29.28 GOŁĄBEK Gabriela UKS Technik Radom 05 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/1553/18 , 2019 5 LDK!
2 f 1 26.83 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 24.63 ŁOJSZCZYK Julia UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0423/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 24.05 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
5 f 1 23.05 ŁACH Wiktoria MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/4461/18 2019 5
6 f 1 22.38 JASIŃSKA Hanna KKL Kielce 05 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0484/19 2019
7 f 1 21.06 RUTKOWSKA Klaudia UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0835/18 2019 BEZ
8 f 1 15.56 BOLEK Wiktoria UKS Vis Skierniewice 06 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3602/19 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 32.40 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3
100 m M
1 s 1 11.29 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -1.6 II MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
2 s 1 11.39 ŁUKASZEK Konstanty KS Agros Zamość 00 U20 LU -1.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/2121/17 2019 2
3 s 1 11.48 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU -1.6 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
4 s 1 11.82 WOJCICKI Kamil KS Wisła Puławy 00 U20 LU -1.6 IV MURAT Tomasz Sławomir
5 s 1 12.03 MIRKOWSKI Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -1.6 IV B.D. Z/5554/18 2018 4
6 s 1 12.28 KOWALSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 02 U18 LD -1.6 -- BARSKA Jolanta Z/3518/16 2017 BEZ
7 s 1 12.50 WITANOWSKI Adrian OKS Start Otwock 03 U18 MZ -1.6 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3933/19 2019
8 s 1 13.04 WRZOSEK Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ -1.6 -- B.D.
1 7 e 1 12.97 GĄSIOROWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +2.1 -- BARSKA Jolanta Z/0402/19 2019 LDK!
2 8 e 1 13.03 GAWLICZEK Igor UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +2.1 -- BARSKA Jolanta Z/0425/18 2019 LDK!
3 21 e 1 15.66 KOWALSKI Konstanty UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +2.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2073/19 2019
1 4 e 2 12.64 TOŚKA Adam MKS Pułtusk 04 U16 MZ +1.8 V KRYSIAK Sławomir Z/4050/19 2019
2 5 e 2 12.78 PAWŁOWSKI Jakub MKS Bielik Leszno 06 U14 MZ +1.8 -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/1776/19 , 2019 BEZ LDK!
3 14 e 2 13.52 GRZEJSZCZAK Nikodem UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +1.8 -- KORWEK Joanna Z/0403/19 2019 BEZ LDK!
4 15 e 2 13.56 WALAS Julian UKS Otrębusy 06 U14 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2130/18 2019 LDK!
5 17 e 2 14.00 ALEKSANDRZAK Szymon UKS Otrębusy 05 U16 MZ +1.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3615/18 2019 BEZ LDK!
6 19 e 2 14.21 TYMOSIAK Szymon UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +1.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2019 BEZ
1 1 e 3 11.84 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +1.2 IV KRAWCZAK Andrzej # Z/0226/18 2019 5
2 3 e 3 12.48 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 05 U16 MZ +1.2 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2019
3 6 e 3 12.80 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +1.2 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
4 13 e 3 13.51 TUCHARZ Patryk UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ +1.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2075/19 2019
5 18 e 3 14.18 BŁĘDOWSKI Wiktor UKS Technik Radom 06 U14 MZ +1.2 -- FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek , Z/1096/19 , 2019 LDK!
6 20 e 3 15.44 BIELEŃ Stanisław UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +1.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2080/19 2019
1 2 e 4 12.06 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +2.6 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 LDK!
2 9 e 4 13.23 BEDNARCZYK Maciek UKS Technik Radom 06 U14 MZ +2.6 -- FALIŃSKI Jacek Z/5084/18 2019 BEZ LDK!
3 10 e 4 13.24 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +2.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2019 BEZ
4 11 e 4 13.34 WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +2.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2019 BEZ
5 12 e 4 13.44 NOWICKI Olaf kacper MKS Pułtusk 04 U16 MZ +2.6 -- KRYSIAK Sławomir Z/4044/19 2019
6 16 e 4 13.62 GRZELCZAK Dawid UKS Olimp Kozienice # 06 U14 MZ +2.6 --
1 f 1 11.67 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +2.8 III KRAWCZAK Andrzej # Z/0226/18 2019 5
2 f 1 12.07 BANACH Piotr RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ +2.8 IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2019 LDK!
3 f 1 12.36 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 05 U16 MZ +2.8 V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2019
4 f 1 12.43 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +2.8 V BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
5 f 1 12.53 TOŚKA Adam MKS Pułtusk 04 U16 MZ +2.8 V KRYSIAK Sławomir Z/4050/19 2019
6 f 1 12.58 GĄSIOROWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +2.8 V BARSKA Jolanta Z/0402/19 2019 LDK!
7 f 1 13.53 GAWLICZEK Igor UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +2.8 -- BARSKA Jolanta Z/0425/18 2019 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.87 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 39.61 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj UKS Technik Radom 05 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4548/18 2019 LDK!
3 4 s 1 40.82 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD V BARSKA Jolanta Z/3524/16 2019 4 LDK!
4 7 s 1 43.06 LINKA Mateusz MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/0223/18 2019 BEZ
5 10 s 1 44.44 ROSŁONIEC Piotr OKS Start Otwock 05 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/5523/18 2019 BEZ
6 15 s 1 51.22 ALEKSANDRZAK Szymon UKS Otrębusy 05 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3615/18 2019 BEZ LDK!
1 6 s 2 41.35 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 06 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/1101/18 2019 5
2 11 s 2 44.45 TUCHARZ Patryk UKS Sprint 2020 Warszawa 04 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2075/19 2019
3 13 s 2 49.29 BIELEŃ Stanisław UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2080/19 2019
4 14 s 2 49.65 DZIEDZIC Filip UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0404/19 2019 LDK!
1 3 s 3 40.80 PAWŁOWSKI Jakub MKS Bielik Leszno 06 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/1776/19 , 2019 BEZ LDK!
2 5 s 3 41.01 ZDYBEL Waldemar UKS Otrębusy 03 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3625/19 2019
3 8 s 3 43.39 WALAS Julian UKS Otrębusy 06 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2130/18 2019 LDK!
4 9 s 3 43.74 WRONKA Kacper UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2019 BEZ
5 12 s 3 48.05 TYMOSIAK Szymon UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2019 BEZ
600 m M
1 f 1 1:28.73 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 04 U16 SK III B.D. Z/0488/19 2019 LDK!
2 f 1 1:30.39 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
3 f 1 1:32.93 STACHURSKI Jakub KKL Kielce 04 U16 SK IV WOŹNIAK Łukasz Z/3001/18 2019 BEZ LDK!
4 f 1 1:34.94 MRÓZ Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/1954/18 2019 LDK!
5 f 1 1:37.13 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1:44.56 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0426/18 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1:50.49 KRAWCZYK Wiktor UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2070/19 2019 LDK!
8 f 1 1:53.44 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 05 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2019
9 f 1 1:58.18 WITKOWSKI Jan niest. Warszawa 08 U12 MZ --
1000 m M
1 f 1 2:52.84 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2019 5 LDK!
2 f 1 2:53.22 JANDUŁA Wiktor UKS Technik Radom 05 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/1552/18 2019 LDK!
3 f 1 2:54.28 MARCISZEWSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2128/19 2019 LDK!
4 f 1 2:57.78 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
5 f 1 3:14.36 MROCZKOWSKI Kacper MKS Pułtusk 05 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4048/19 2019
6 f 1 3:14.72 BAJORSKI Adam RLTL ZTE Radom 04 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/4547/18 , 2019 BEZ LDK!
7 f 1 3:15.27 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2019 BEZ
8 f 1 3:16.83 ADAMCZYK Maciej UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2306/17 2019 BEZ
110 m pł MŁ M
1 f 1 16.85 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +2.6 III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
2 f 1 20.11 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK +2.6 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.50 NOWICKI Olaf kacper MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4044/19 2019
2 f 1 1.50 LINKA Mateusz MKS Pułtusk 04 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/0223/18 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 5.20 CHYC Michał MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ +2.1 -- B.D. BEZ
1 f 1 5.67 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +2.6 V BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
2 f 1 5.06 KOWALSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 02 U18 LD 0.0 -- BARSKA Jolanta Z/3518/16 2017 BEZ
2 f 1 5.53 REGIEL Igor KKL Kielce 04 U16 SK +2.0 -- SARNA Mirosława Z/4768/17 2019 BEZ LDK!
3 f 1 4.95 WRZOSEK Krystian MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ +1.3 -- B.D.
3 f 1 5.35 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 04 U16 MZ +0.8 -- KRAWCZAK Andrzej # Z/0226/18 2019 5
4 f 1 4.83 ZDYBEL Waldemar UKS Otrębusy 03 U18 MZ +2.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3625/19 2019
4 f 1 5.06 GĄSIOROWSKI Mateusz UKS Vis Skierniewice 04 U16 LD +1.6 -- BARSKA Jolanta Z/0402/19 2019 LDK!
5 f 1 4.93 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 05 U16 MZ +1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2019 BEZ
6 f 1 4.83 TOŚKA Adam MKS Pułtusk 04 U16 MZ +1.1 -- KRYSIAK Sławomir Z/4050/19 2019
7 f 1 4.78 GAWLICZEK Igor UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +2.4 -- BARSKA Jolanta Z/0425/18 2019 LDK!
8 f 1 4.39 BEDNARCZYK Maciek UKS Technik Radom 06 U14 MZ +0.3 -- FALIŃSKI Jacek Z/5084/18 2019 BEZ LDK!
9 f 1 3.76 WITKOWSKI Jan niest. Warszawa 08 U12 MZ +2.0 --
10 f 1 3.71 KOWALSKI Konstanty UKS Sprint 2020 Warszawa 06 U14 MZ +0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2073/19 2019
  4.63 GAWLICZEK Igor UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD +1.6 -- BARSKA Jolanta Z/0425/18 2019 LDK!
  4.66 ZDYBEL Waldemar UKS Otrębusy 03 U18 MZ -0.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3625/19 2019
  4.84 CHYC Michał MLKS Pilica Białobrzegi 03 U18 MZ +1.0 -- B.D. BEZ
  5.40 JEDYNAK Kacper UKS Technik Radom 04 U16 MZ +0.4 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2019 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 9.05 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5100/18 2019 BEZ
2 f 1 7.75 OSTRZYŻEK Michał UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5088/18 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 7.05 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2019 BEZ
4 f 1 7.00 WALENDZIK Seweryn UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- B.D. Z/3935/19 2019
5 f 1 6.74 MAJEWSKI Bartosz UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2019 BEZ LDK!
1 f 2 9.81 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2019 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.87 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
Oszczep (600) M
1 f 1 38.64 ORLIKOWSKI Kamil UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0373/17 , 2019 4 LDK!
2 f 1 38.24 OSTRZYŻEK Michał UKS Technik Radom 05 U16 MZ V WAŚNIEWSKI Marcin WAŚNIEWSKI Marcin , Z/5088/18 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 38.05 BAJURSKI Norbert UKS Filipides Teresin 04 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0369/17 2019 BEZ LDK!
4 f 1 34.80 IŻMAŃSKI Oskar RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5100/18 2019 BEZ
5 f 1 28.99 MAJEWSKI Bartosz UKS Technik Radom 05 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 24.94 GRZEJSZCZAK Nikodem UKS Vis Skierniewice 05 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0403/19 2019 BEZ LDK!
7 f 1 24.43 KIEŁBIOWSKI Szymon RLTL ZTE Radom 05 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/5101/18 2019 BEZ
8 f 1 23.94 BŁĘDOWSKI Wiktor UKS Technik Radom 06 U14 MZ -- FALIŃSKI Jacek FALIŃSKI Jacek , Z/1096/19 , 2019 LDK!
9 f 1 20.80 ADAMCZYK Maciej UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2306/17 2019 BEZ
10 f 1 18.97 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2019 BEZ
11 f 1 18.80 WALENDZIK Seweryn UKS Herkules Sulejówek 05 U16 MZ -- B.D. Z/3935/19 2019
12 f 1 17.52 SZYMANIAK Igor UKS Vis Skierniewice 07 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/4164/19 2019 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 35.17 FALIŃSKI Filip UKS Technik Radom 03 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5085/18 2019 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 33.57 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.854212999344 sekund