Kraków 25.05.2019
Mistrzostwa wojwództwa małopolskiego U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.27 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.5 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 112 144
2 2 s 1 12.96 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU -1.5 III JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
3 3 s 1 13.28 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.5 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2019 2 LDK!
4 4 s 1 13.29 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK -1.5 IV WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 13.30 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -1.5 IV DMP U20 GIZA Maciej Z/3285/18 2019 4 LDK! 100
6 8 s 1 13.40 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA -1.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
7 9 s 1 13.55 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -1.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
8 11 s 1 13.86 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -1.5 V SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/3189/18 , 2019 3 LDK!
1 6 s 2 13.32 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +1.9 IV ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK!
2 7 s 2 13.39 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +1.9 IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
3 10 s 2 13.65 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +1.9 IV WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2019 5 LDK!
4 12 s 2 14.71 PŁONKA Rozalia LKS Brzezina Osiek 05 U16 MA +1.9 -- BULKIEWICZ Jan # Z/2265/19 2019
5 13 s 2 14.79 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +1.9 -- WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2019 5 LDK!
6 14 s 2 15.02 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +1.9 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2019 BEZ LDK!
7 15 s 2 17.62 PUDLIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +1.9 -- GIZA Maciej Z/0266/19 2019 LDK!
1 2 e 1 12.67 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
2 3 e 1 13.14 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.4 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
3 5 e 1 13.38 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA +0.4 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
4 7 e 1 13.94 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA +0.4 -- GIZA Andrzej Z/3960/17 2019 LDK!
5 8 e 1 14.01 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
6 10 e 1 14.76 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.4 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2486/19 2019
1 1 e 2 12.66 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.3 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3 90 127
2 4 e 2 13.36 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA -0.3 IV KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
3 6 e 2 13.56 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA -0.3 IV ZALEWSKA Ewa Z/1737/17 2019 BEZ
4 9 e 2 14.09 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U18 MA -0.3 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2019 5
1 1 e 3 12.81 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -1.0 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 2 e 3 12.94 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -1.0 III DMP DMP U20 GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK! 75 114
3 3 e 3 13.31 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.0 IV DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2019 3 58 99
4 4 e 3 13.61 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA -1.0 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
5 5 e 3 14.15 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA -1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
6 6 e 3 14.47 ZARZYCKA Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -1.0 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2678/18 2019 BEZ 19 66
1 f 1 12.51 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.6 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3 98 134
2 f 1 12.56 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.6 II GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
3 f 1 12.85 LIBERDA Zuzanna MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA +0.6 III PERUCKI Wiesław Z/0846/18 2019 3
4 f 1 13.25 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA +0.6 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
5 f 1 13.27 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.6 IV KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
6 f 1 13.55 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.6 IV ZALEWSKA Ewa Z/1737/17 2019 BEZ
1 f 2 12.63 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.7 II DMP DMP U20 GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK! 91 128
2 f 2 12.64 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.7 II PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
3 f 2 13.11 KRZYŻOWSKA Martyna KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.7 III DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/0419/17 2019 3 67 107
4 f 2 13.45 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.7 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
5 f 2 13.95 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.7 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
6 f 2 14.01 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
200 m K
1 1 s 1 26.06 BELOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.2 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/0080/17 2019 3
2 2 s 1 27.15 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.2 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
3 5 s 1 28.61 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +0.2 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2019
1 3 s 2 27.80 TABOR Maja UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA +2.4 IV KLIMEK Józef Z/3156/17 2019 4
2 4 s 2 28.09 SACHA Laura KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +2.4 IV ZALEWSKA Ewa Z/1737/17 2019 BEZ
3 6 s 2 29.32 GĄSŁOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +2.4 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2199/18 2019 LDK!
4 7 s 2 29.54 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +2.4 -- WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
5 8 s 2 30.51 IGLAR Patrycja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +2.4 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2486/19 2019 16 66
6 9 s 2 33.32 FRYŹLEWICZ Kamila UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +2.4 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2491/19 2019 1 44
1 1 s 3 26.43 LIBERDA Anna MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.1 III PERUCKI Wiesław Z/0845/18 2019 3
2 2 s 3 26.44 KONDERAK Martyna KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.1 III GIZA Andrzej Z/0903/17 2019 LDK!
3 3 s 3 26.69 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.1 III GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK!
4 4 s 3 28.08 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA +0.1 IV GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
5 5 s 3 28.48 LAGA Joanna LKS Kłos Olkusz 01 U20 MA +0.1 IV MENTLEWICZ Janusz Z/6011/15 2019 4
6 6 s 3 29.11 PIETRZAK Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA +0.1 -- WÓJCIK Teodor Z/2206/17 2019 BEZ
1 1 s 4 25.29 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.1 II GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK!
2 2 s 4 25.79 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU +1.1 II JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
3 4 s 4 27.05 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 86 Sen MA +1.1 III DMP KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3 66
4 5 s 4 27.13 KRZESZEWSKA Olga TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA +1.1 III GIZA Maciej Z/3285/18 2019 4 LDK!
5 6 s 4 27.37 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK +1.1 IV WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2019 4 LDK!
6 8 s 4 27.63 JAKUBOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA +1.1 IV SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/3189/18 , 2019 3 LDK!
7 13 s 4 28.69 KOPREK Anna UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP +1.1 -- MEHLICH Ronald Z/0722/18 2019 4
1 3 s 5 27.01 BINIEK Martyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.8 III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0272/18 2019 2 LDK! 106
2 7 s 5 27.62 SRAGA Zuzanna KS Victoria Trzebinia 06 U14 MA +0.8 IV CZYŻ Paweł SIERKA Ewa , Z/4309/17 , 2019 3 LDK!
3 9 s 5 27.71 GAWIN Wiktoria KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.8 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3331/19 2019
4 10 s 5 28.32 MAJCHRZAK Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.8 IV WAŁASZEK Jarosław Z/4753/18 2019 5 LDK!
5 11 s 5 28.43 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +0.8 IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
6 12 s 5 28.66 PUDLIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.8 V GIZA Maciej Z/0266/19 2019 LDK!
7 14 s 5 31.42 CIĘCIWA Anna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA +0.8 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3679/17 2019 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.09 WSOŁEK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 01 U20 MA I GIZA Andrzej Z/1746/16 2019
2 2 s 1 59.86 BANAŚ Patrycja KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/1745/15 2019 3
3 3 s 1 60.75 SKIMINA Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0274/18 2019 2 LDK! 108
4 4 s 1 63.49 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4 45 88
5 5 s 1 64.57 GRUDZIEŃ Zuzanna SKS Kusy Kraków 04 U16 MA V MĘDRECKA Małgorzata B.D. Z/3681/17 2019 3 LDK!
6 6 s 1 65.47 LIPKOWSKA Klaudia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1887/17 2019 4 31 75
7 7 s 1 67.09 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5283/18 2019 BEZ LDK!
1 1 s 2 61.12 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 03 U18 SK III DMP DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/0149/17 2019 3 LDK! 65 105
2 2 s 2 62.24 SALA Emilia UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1543/16 , 2019 3 LDK!
3 3 s 2 65.90 ORMANIEC Łucja KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- GIZA Andrzej Z/3960/17 2019 LDK!
4 4 s 2 66.31 ŚWIERTA Emilia KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1887/18 2019 BEZ
5 5 s 2 67.48 CHMURA Julia UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3564/17 2019 5
6 6 s 2 68.93 SZYLAR Joanna MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina JASICZ Ryszard Z/0572/17 2019 5 LDK!
7 7 s 2 69.29 MENDEL Kinga MLUKS Tarnów 03 U18 MA -- GRECH Halina Z/0573/17 2019 5 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:13.03 SOWA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA II GRECH Halina Z/2094/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 2:19.37 BIELECKA Wiktoria KKL Kielce 00 U20 SK III B.D. Z/1703/17 2019 3
3 4 s 1 2:21.17 FIC Renata TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/3016/15 2019 112
4 5 s 1 2:22.55 KLĘSK Patrycja ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA III KUBICZ Wojciech Z/1252/16 2019 3 LDK!
5 7 s 1 2:23.65 BANAŚ Wiktoria SSR Olimp Strawczyn 03 U18 SK III WOŹNIAK Łukasz Z/0686/17 2019 2 LDK!
6 9 s 1 2:24.17 WENDT Joanna KS Słoneczko Busko Zdrój 00 U20 SK III PEREPICZKO Zdzisław Z/2788/16 2019 3
7 13 s 1 2:28.64 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK IV KATAN Wacław Z/1805/17 2019 4
  s 1 DNF SERAFIN Katarzyna KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0063/16 2019 3 LDK!
1 3 s 2 2:21.15 NAGIĘĆ Nikola TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA III DMP U20 GIZA Karolina GIZA Maciej Z/3191/18 2019 3 LDK! 112
2 6 s 2 2:23.20 SEREK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III GIZA Maciej Z/5229/18 2019 5 LDK!
3 8 s 2 2:23.78 HAJDUK Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2019 5 LDK!
4 10 s 2 2:26.09 DYDUCH Magdalena UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/1645/17 , 2019 4 LDK!
5 11 s 2 2:26.86 JAWORSKA Oliwia MLUKS Tarnów 01 U20 MA IV GRECH Halina Z/1358/16 2019 4 LDK!
6 12 s 2 2:27.25 ULIDOWSKA Alicja TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV GIZA Maciej Z/0277/18 2019 4 LDK!
7 14 s 2 2:49.18 SMOLARSKA Oliwia UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2675/18 2019 BEZ 59
1500 m K
1 1 s 1 4:53.09 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA III KLIMEK Józef Z/0910/15 2019 2
2 2 s 1 4:58.19 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3 47 96
3 3 s 1 4:59.64 MAKUCH Julia LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/4872/18 2019 4 LDK!
4 4 s 1 5:08.73 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV KUBICZ Wojciech Z/0054/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 5:09.76 CABAJ Anna LKS Kłos Olkusz 02 U18 MA IV MENTLEWICZ Janusz Z/1210/16 2019 4 LDK!
6 6 s 1 5:35.80 JURCZAK Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2493/19 2019 2 66
7 7 s 1 5:41.97 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
3000 m K
1 1 s 1 10:23.56 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz Z/0843/12 2019
2 2 s 1 10:27.90 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz Z/1342/14 2018
3 3 s 1 11:21.50 CZAJA Agata Maria UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2488/19 2019
4 4 s 1 11:35.16 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/5252/18 2019 BEZ
5 5 s 1 12:03.45 KOWALCZYK Elżbieta ULKS Fajfer 2001 Łapanów 02 U18 MA -- KARAŚ Stanisław Z/1199/18 2019 BEZ
6 6 s 1 12:48.32 PUTOWSKA Paulina KS Olkusz 02 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5403/18 2019
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.97 CIESIELSKA Kinga KKL Kielce 03 U18 SK +1.2 III DMP U20 WRONA Agnieszka TIETIERIN Paweł Z/0126/17 2019 2 LDK! 120
2 2 s 1 14.20 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.1 I DMP U20 GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK! 155
2 2 s 1 16.03 WÓJCIK Gabriela MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +1.2 III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0065/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 15.37 SROKA Paulina KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA +0.1 II DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa ŚLUSARCZYK Ewa Z/2699/18 2019 3 LDK! 131
3 3 s 1 17.26 BAŁDYS Magdalena KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +1.2 IV KOŁODZIEJ Roman Z/4143/17 2019 4
4 4 s 1 17.50 FOLWARSKA Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +1.2 IV WÓJCIK Teodor Z/1860/17 2019 4
5 5 s 1 17.68 MICHOŃ Emilia KU AZS PWSZ w Tarnowie 04 U16 MA +0.1 IV WAŁASZEK Jarosław B.D. Z/3773/17 2019 5 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.61 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +0.1 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
4 4 s 1 15.54 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U20 OP +0.1 II DMP U20 MEHLICH Ronald Z/2036/17 2019 2 129
400 m pł K K
1 1 s 1 65.00 RYBKA Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA II DMP U20 GIZA Maciej Z/0389/16 2019 3 LDK! 127
2 2 s 1 66.29 KIELIAN Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III GIZA Maciej GIZA Maciej Z/1264/15 2019 2 LDK!
3 3 s 1 66.40 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3 79 119
4 4 s 1 66.93 NAJBEREK Weronika MLUKS Tarnów 03 U18 MA III JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. # Z/0083/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 71.59 BURLIGA Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/0061/17 , 2019 3 LDK!
6 6 s 1 73.01 STRZELEC Oliwia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech B.D. Z/0053/17 2019 2 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:09.43 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK II SOCHA Tomasz Z/0482/17 2019 2
2 2 s 1 7:18.54 MAŁEK Monika UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0509/16 2019 3
4x100 m K
1 1 s 1 51.24 KRZESZEWSKA Olga
SKIMINA Emilia
NAGIĘĆ Nikola
BINIEK Martyna
TS Wieliczanka Wieliczka 05
04
05
04
U16 MLP -- GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Karolina GIZA Maciej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
Z/3285/18
Z/0274/18
Z/3191/18
Z/0272/18
2019
2019
2019
2019
4
2
3
2
2 2 s 1 52.45 SACHMERDA Wiktoria
TUCHOWSKA Zuzanna
WALUŚ Karolina
KOS Katarzyna
MKS Tempo Kęty 03
04
04
01
U20 MLP -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz
SYSAK Tomasz
Z/0064/17
Z/0600/18
Z/0599/18
Z/3414/15
2019
2019
2019
2019
3
3
5
3
3 3 s 1 53.53 PUDLIK Patrycja
JAKUBOWSKA Alicja
HAJDUK Zuzanna
ULIDOWSKA Alicja
TS Wieliczanka Wieliczka 04
05
04
04
U16 MLP -- GIZA Maciej
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej
GIZA Maciej
Z/0266/19
, Z/3189/18
, Z/2054/18
Z/0277/18
2019
, 2019
, 2019
2019

3
5
4
4x400 m K
1 1 s 1 4:16.74 BURLIGA Zuzanna
DYDUCH Magdalena
LISZKA Faustyna
SALA Emilia
UKS bieganie.pl Stryszawa 02
03
02
02
U18 MLP -- KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
, Z/0061/17
, Z/1645/17
Z/5269/18
, Z/1543/16
, 2019
, 2019
2019
, 2019
3
4
BEZ
3
2 2 s 1 4:26.43 STRZELEC Oliwia
KLĘSK Patrycja
KOWALCZYK Elżbieta
PUT Maria
ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03
02
02
03
U18 MLP -- KUBICZ Wojciech B.D.
KUBICZ Wojciech
KARAŚ Stanisław
KUBICZ Wojciech
Z/0053/17
Z/1252/16
Z/1199/18
Z/0054/17
2019
2019
2019
2019
2
3
BEZ
2
  s 1 DQ SEREMET Łucja
MENDEL Kinga
SZYLAR Joanna
NAJBEREK Weronika
MLUKS Tarnów 02
03
03
03
U18 MLP -- GRECH Halina
GRECH Halina
GRECH Halina JASICZ Ryszard
JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D.
Z/3274/17
Z/0573/17
Z/0572/17
Z/0083/17
2019
2019
2019
2019
BEZ
5
5
2
Wzwyż K
1 f 1 1.60 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
2 f 1 1.56 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA III SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
1 f 2 1.52 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD IV GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
1 f 3 1.56 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA III DMP U20 ZAPART Stanisław Z/3049/18 2019 4 105
2 f 3 1.44 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA V SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
3 f 3 1.40 FILIP Małgorzata LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/2280/18 2019 BEZ
W dal K
1 f 1 5.14 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.1 III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2997/15 2019 2 LDK! 91
2 f 1 5.01 SACHMERDA Wiktoria MKS Tempo Kęty 03 U18 MA +0.7 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0064/17 2019 3 LDK!
3 f 1 4.90 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA +2.3 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2019 75
4 f 1 4.89 CAFFREY Natalia WKS Wawel Kraków 02 U18 MA +0.2 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0115/16 2019 2 LDK! 74
5 f 1 4.55 ZĘBALA Alicja UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +1.0 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2482/19 2019 34 63
6 f 1 4.53 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -0.5 -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2019 5
7 f 1 3.89 BĄK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +1.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2696/19 2019
8 f 1 3.43 WESOŁOWSKA Edyta UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -1.1 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2498/19 2019
1 f 2 5.15 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA +1.3 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
1 f 3 4.99 TUCHOWSKA Zuzanna MKS Tempo Kęty 04 U16 MA +0.2 IV SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz Z/0600/18 2019 3 LDK!
2 f 3 4.86 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK +1.7 IV SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
Trójskok K
1 f 1 11.57 KUSIAK Julia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.5 II PERUCKI Wiesław Z/0912/15 2019 3
2 f 1 11.00 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U20 MA +0.2 III SYSAK Tomasz Z/3414/15 2019 3
1 f 2 11.54 KAMIŃSKA Kamila SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +0.8 II KADUSZKIEWICZ Dorota B.D. Z/0007/17 2019 3 LDK!
1 f 3 10.92 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK +0.1 III SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
2 f 3 10.76 KARLIŃSKA Natalia UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD +0.6 III GRABOLUS Marek Z/4046/18 2019 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 11.24 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U18 MA III DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2019 4
2 f 1 10.64 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4 92
3 f 1 9.20 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/1678/17 2019 4 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.90 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U20 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0390/16 2019 3 LDK! 105
2 f 1 9.30 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U20 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2019 4
3 f 1 8.52 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
4 f 1 8.20 LEŚNIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- B.D. Z/2927/19 2019
5 f 1 8.00 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2019 BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 34.40 BOGDAŃSKA Agata WKS Wawel Kraków 01 U20 MA III DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/3867/16 2019 3 115
2 f 1 26.81 LEŚNIAK Rafaela WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- DMP U20 B.D. Z/2927/19 2019 86
3 f 1 25.36 ZYGUŁA Gabriela WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -- MICHNIAK Jan Z/0390/16 2019 3 LDK!
1 f 2 23.51 BREJ Karolina UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3741/16 2019 4
2 f 2 23.29 WOSZCZYK Ewa TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1861/17 2019 4
Młot (3) K
1 f 1 33.49 MIŚKIEWICZ Alicja WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/0055/17 2019 3 LDK! 78
2 f 1 25.68 MYDLARZ Joanna LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan # Z/2264/19 2019
Oszczep (500) K
1 f 1 36.60 GRYSIAK Wiktoria WKS Wawel Kraków 03 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0026/17 2019 4 LDK! 95
2 f 1 34.94 KONIECZNA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA IV B.D. Z/1678/17 2019 4 LDK!
3 f 1 24.56 MACHAJ Kinga UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1734/17 2019 BEZ 56
4 f 1 22.72 GAJDA Anna WKS Wawel Kraków 03 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/0047/17 2019 5
5 f 1 20.27 SZULC Janina UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- B.D. Z/0634/19 2019
6 f 1 18.99 BĄK Natalia UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2696/19 2019 38
1 f 2 18.14 GALACIŃSKA Maja LKS Brzezina Osiek 05 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan # Z/2267/19 2019
Oszczep (600) K
1 f 1 30.53 SROKA Natalia MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1209/16 2019 4
2 f 1 28.01 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U20 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3737/16 2019 4
3 f 1 26.62 MŁOCEK Monika MKS Tempo Kęty 01 U20 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5982/15 2019 BEZ
100 m M
1 1 s 1 10.79 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.3 I DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK! 120 150
2 2 s 1 10.85 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 Sen MA -0.3 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
3 3 s 1 11.31 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.3 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
4 4 s 1 11.42 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -0.3 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
5 5 s 1 11.89 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -0.3 IV DMP U20 GIZA Maciej Z/3283/19 2019 LDK! 92
6 7 s 1 12.03 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA -0.3 IV KUKLA Rafał Z/1155/19 2019 LDK!
1 6 s 2 11.92 OŻÓG Rafał UKS bieganie.pl Stryszawa 04 U16 MA +2.4 IV KUKLA Rafał Z/2966/18 2019 3 LDK!
2 8 s 2 12.04 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +2.4 IV GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2019 3 LDK!
3 9 s 2 12.70 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +2.4 V BUJAS Marcin Z/3094/18 2019 BEZ
4 10 s 2 12.81 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +2.4 -- MENTLEWICZ Janusz Z/2453/18 2019 5
1 1 e 1 11.02 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.5 II KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 5 e 1 11.71 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.5 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
3 7 e 1 11.82 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA +0.5 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
4 11 e 1 12.20 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.5 IV ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
5 14 e 1 12.40 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2019
6 17 e 1 12.83 ORZEŁ Eryk SKS Kusy Kraków 03 U18 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4050/17 2019 BEZ
7 18 e 1 13.07 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.5 -- B.D. Z/1300/19 2019 BEZ
1 2 e 2 11.49 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA -0.3 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2019
2 8 e 2 11.84 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -0.3 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019 46 94
3 9 e 2 11.87 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -0.3 IV KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2019 4
4 12 e 2 12.22 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -0.3 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2019 81
5 13 e 2 12.30 KUGLIN Tomasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -0.3 -- WÓJCIK Teodor Z/3348/19 2019
1 3 e 3 11.51 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.3 III PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
2 4 e 3 11.57 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.3 III SKOCZEŃ Marcin Z/1350/18 2019 BEZ
3 6 e 3 11.74 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.3 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4 99
4 10 e 3 12.17 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.3 IV WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2019 BEZ
5 15 e 3 12.65 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA -0.3 -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
6 16 e 3 12.71 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U18 MA -0.3 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2019 5
1 1 e 4 11.16 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.3 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019 90 129
2 3 e 4 11.40 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA +0.3 III KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
3 4 e 4 11.49 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.3 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2019 2 66 110
4 6 e 4 11.59 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.3 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
5 8 e 4 12.28 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.3 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2019 4
6 9 e 4 12.40 MIRECKI Michał UKS Gminy Brzeszcze 01 U20 MA +0.3 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2229/16 2019 4
1 2 e 5 11.20 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA -1.1 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2
2 5 e 5 11.50 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -1.1 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3
3 7 e 5 11.76 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA -1.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
4 10 e 5 12.44 POLASZEK Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA -1.1 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1640/18 2019 BEZ 74
  e 5 DQ WOJDYŁO Justyn KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA -1.1 -- WAŁASZEK Jarosław
1 f 1 10.86 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA 0.0 I KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 f 1 11.46 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA 0.0 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
3 f 1 11.49 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA 0.0 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2019
4 f 1 11.54 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 III SKOCZEŃ Marcin Z/1350/18 2019 BEZ
5 f 1 11.79 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA 0.0 IV JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 11.81 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA 0.0 IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4 96
7 f 1 11.84 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA 0.0 IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019 46 94
1 f 2 11.04 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +1.7 II DMP DMP U20 PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019 99 136
2 f 2 11.12 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.7 II ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2
3 f 2 11.19 KWAŚNY Błażej UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA +1.7 II KUKLA Rafał Z/2360/17 2019 3
4 f 2 11.37 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +1.7 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2019 2 74 117
5 f 2 11.44 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +1.7 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3
6 f 2 11.49 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +1.7 III ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3
7 f 2 12.11 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +1.7 IV KUCZEK Piotr Z/2430/17 2019 4
8 f 2 12.28 FILIPEK Bartosz WKS Wawel Kraków 01 U20 MA +1.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2795/15 2019 3
200 m M
1 1 s 1 21.77 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA +0.4 I KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2859/16 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 22.90 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA +0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2019
3 3 s 1 22.93 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.4 III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2019 2 LDK!
4 4 s 1 23.64 PAWŁOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin Z/1350/18 2019 BEZ 102
5 5 s 1 23.91 MAJERCZAK Bartłomiej UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.4 IV JABŁOŃSKI Piotr Z/2485/19 2019
6 6 s 1 24.38 GOCH Szymon KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA +0.4 IV DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/3551/18 2019 4 88
7 7 s 1 24.52 KRZEMIEŃ Jan TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2982/16 2019 4
8 11 s 1 25.02 MUCHA Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2983/16 2019 BEZ
1 8 s 2 24.74 SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.8 -- B.D. Z/3345/19 2019
2 9 s 2 24.87 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3191/19 2019
3 10 s 2 24.94 ŁOBODA Marcin KU AZS PWSZ w Tarnowie 03 U18 MA +0.8 -- ZALEWSKA Ewa Z/0102/17 2019 4 LDK!
4 12 s 2 25.21 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 03 U18 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3459/19 2019
5 13 s 2 26.40 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.8 -- DMP DMP U20 B.D. Z/1300/19 2019 BEZ 8 65
6 14 s 2 26.46 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA +0.8 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2019 4
7 15 s 2 27.80 WOJDYŁA Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA +0.8 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2483/19 2019 0 54
1 1 s 3 22.24 KNAPCZYK Bartłomiej MKS Rabka-Zdrój 01 U20 MA +0.2 II PERUCKI Wiesław # Z/2687/18 2019
2 2 s 3 22.58 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.2 II DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4928/15 2019 2 88 127
3 3 s 3 23.19 SOLECKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.2 III DMP DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/1956/17 2019 3 69 111
4 4 s 3 23.76 LIŚKIEWICZ Zbigniew KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1978/17 2019 2
5 5 s 3 24.24 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +0.2 IV BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2019 3
6 6 s 3 24.86 IWAŃSKI Łukasz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.2 -- KUCZEK Piotr Z/2430/17 2019 4
7 7 s 3 25.59 WOJDYŁO Justyn KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław
1 1 s 4 21.97 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.0 II GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK!
2 2 s 4 22.46 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -1.0 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 131
3 3 s 4 23.09 MORDAKA Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 01 U20 LD -1.0 III MARSZAŁEK Rafał Z/6326/15 2019 3
4 4 s 4 23.65 WÓJCIK Damian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -1.0 IV GIZA Maciej Z/3283/19 2019 LDK!
5 5 s 4 23.86 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -1.0 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
1 6 s 5 24.65 BYDOŃ Oskar TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA +0.7 V GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0276/18 2019 3 LDK!
2 7 s 5 24.85 DANIEL Hieronim UKS Komar Strzelce Opolskie 00 U20 OP +0.7 -- MEHLICH Ronald Z/2043/17 2019 BEZ
3 8 s 5 26.60 PENKAL Emil LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +0.7 -- BUJAS Marcin Z/3094/18 2019 BEZ
4 9 s 5 26.65 BALANIUK Artemii LKS Kłos Olkusz 04 U16 MA +0.7 -- MENTLEWICZ Janusz Z/2453/18 2019 5
400 m M
1 1 s 1 51.19 BAKALARZ Jakub Kraków Athletics Team # 02 U18 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/2262/17 2019 LDK!
2 2 s 1 53.18 GORCZYCA Jakub UKS Polfin Oświęcim 02 U18 MA IV KRZYZAK Stanislaw Z/3868/16 2019 3
3 3 s 1 54.52 SŁOTA Paweł KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/4271/17 2019 3
4 8 s 1 56.75 MOTYKA Adrian MUKS ILKUS Olkusz 03 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BORAWSKI Krzysztof Z/3390/18 2019 4
5 10 s 1 57.56 KIRYŁÓW Maksymilian TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2433/18 2019 BEZ
6 11 s 1 60.33 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 03 U18 OP -- SZCZUŻEWSKI Andrzej B.D. , Z/0633/19 , 2019 LDK!
1 4 s 2 54.65 SZWAJNOS Mateusz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA IV DMP DMP U20 B.D. Z/3345/19 2019 32 86
2 5 s 2 55.11 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
3 6 s 2 56.45 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 03 U18 SK -- DMP DMP U20 WOŹNIAK Łukasz Z/2480/18 2019 5 LDK! 18 73
4 7 s 2 56.65 WALCZAK Adam UKS Komar Strzelce Opolskie 03 U18 OP -- B.D. Z/0632/19 2019
5 9 s 2 57.26 DUSZA Jan UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/5279/18 2019 5
6 12 s 2 66.16 BANACH Gabriel KS AZS AWF Kraków 03 U18 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/2700/18 2019 35
1 1 s 3 51.76 PIETRZKO Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA III DMP U20 PAŚ Mariusz Z/2362/17 2019 112
2 2 s 3 52.86 JĘDRZEJAK Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 01 U20 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/3408/15 2019 4 LDK!
3 3 s 3 52.87 BULIŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/4806/15 2019 3
4 4 s 3 53.30 GÓRECKI Kamil UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA IV DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2695/19 2019 45 98
5 5 s 3 53.86 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA IV KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK!
6 6 s 3 54.63 JANECZEK Michał TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0273/18 2019 4 LDK! 86
7 7 s 3 57.07 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 04 U16 MA -- DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/3050/18 2019 5 70
  s 3 DNF HENKE Marek WKS Wawel Kraków 00 U20 MA -- DMP U20 MICHNIAK Jan Z/1859/16 2019 3
800 m M
1 1 s 1 1:53.65 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA II KLIMEK Józef Z/0911/15 2019 2
2 2 s 1 1:53.80 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2 136
3 3 s 1 1:54.02 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1 92 134
4 4 s 1 1:55.56 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA II MIREK Wacław Z/0525/13 2019 2
5 5 s 1 1:55.89 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/0721/18 2019 4 126
6 6 s 1 1:56.19 ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team # 02 U18 MA II SOBCZYK Grzegorz # Z/1440/16 2019 LDK!
7 7 s 1 1:58.41 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK III DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2 60 114
8 8 s 1 1:58.88 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA III KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
9 9 s 1 1:59.82 DĄBROWSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 98 U23 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz Z/5012/15 2018
10 10 s 1 2:00.93 SKIMINA Wiktor KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA III DMP DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/0079/17 2019 3 45 102
11 11 s 1 2:01.91 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 02 U18 SK III B.D. Z/2229/19 2019 BEZ
12 14 s 1 2:02.97 SIKORA Maciej UKS bieganie.pl Stryszawa 03 U18 MA IV KUKLA Rafał KUKLA Rafał Z/0063/17 2019 2 LDK!
1 12 s 2 2:02.10 ŚLIWIŃSKI Oskar KS AZS AWF Kraków 99 U23 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/1954/17 2019 3
2 13 s 2 2:02.14 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4 39 96
3 15 s 2 2:09.75 DYDUŁA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 00 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4576/18 2019 BEZ
4 16 s 2 2:20.43 TRZEBUNIAK Antoni UKS bieganie.pl Stryszawa 05 U16 MA -- KUKLA Rafał Z/5690/18 2019 BEZ LDK!
5 17 s 2 2:23.81 BŁAWUT Damian WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- B.D. Z/0001/17 2018 BEZ LDK!
6 18 s 2 2:36.61 ŚWIERCZEK Oskar KS Olkusz 03 U18 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/5720/18 2019
  s 2 DNF GORLICKI Kamil UKS Gimpel Nowy Targ # 00 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1975/17 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:21.71 MAREK Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA IV DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0271/18 2019 3 LDK! 84
2 2 s 1 4:21.87 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA IV DMP U20 BRACHMAN Tomasz Z/1001/19 2019 83
3 3 s 1 4:26.41 ZYGMUNT Łukasz TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- DMP U20 GIZA Maciej Z/1673/18 2019 3 LDK! 76
4 4 s 1 4:43.37 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/0606/15 2019 3
5 5 s 1 4:43.90 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
6 6 s 1 4:48.68 ZAGÓRSKI Kacper TS Wieliczanka Wieliczka 05 U16 MA -- GIZA Maciej GIZA Andrzej B.D. Z/3186/18 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:51.92 KALEMBKA Kamil MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6017/15 2019 BEZ
8 8 s 1 4:57.42 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 05 U16 MA -- B.D. WAŁASZEK Jarosław , Z/0742/19 , 2019 BEZ LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:00.70 RAPTA Paweł MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA III PERUCKI Wiesław Z/1694/17 2019 3
2 2 s 1 9:10.79 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK III KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
3 3 s 1 9:19.88 UCHACZ Kacper KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz Z/1781/18 2019 4
4 4 s 1 9:20.96 BIL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA IV DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2486/17 2019 3 102
5 5 s 1 9:35.50 DUDCZAK Michał UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U20 MA IV KLIMEK Józef Z/1757/17 2019 4
6 6 s 1 9:38.00 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U23 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2019 BEZ
7 7 s 1 9:40.40 BARCIK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA IV DMP U20 GIZA Maciej GIZA Andrzej Z/0074/17 2019 5 LDK! 95
8 8 s 1 9:40.50 RUDEK Dominik KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U20 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/1864/16 2019 4
9 9 s 1 9:47.98 MOLCZYK Jakub MLUKS Tarnów 02 U18 MA IV GRECH Halina Z/0082/17 2019 4 LDK!
10 10 s 1 9:48.88 ULIDOWSKI Andrzej niest. Kraków 71 Masters MA --
11 11 s 1 10:41.56 ŚWIĄTKOWSKI Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2676/18 2019 BEZ 74
  s 1 DNF SŁOWIK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 92 Sen MA -- WÓJCIK Teodor Z/2664/18 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 17.16 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 02 U18 MA -1.4 -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2019
2 2 s 1 17.21 PUCHAŁA Łukasz MKS Tempo Kęty 03 U18 MA -1.4 -- SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz , Z/0066/17 , 2019 3 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.99 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA -1.4 III DMP U20 WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3 116
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.64 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 02 U18 SK III DMP U20 TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2019 2 LDK! 118
2 s 1 61.04 HALUCH Karol KS AZS AWF Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/2463/16 2019 4 91
400 m pł M
1 s 1 55.68 KIDOŃ Piotr MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA II PERUCKI Wiesław PERUCKI Wiesław , Z/1693/17 , 2019 3
2 s 1 55.89 JASIEŃCZUK Szymon KKL Kielce 00 U20 SK II DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1819/16 2019 2 90 128
3 s 1 56.64 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U20 MA III WÓJCIK Teodor Z/2981/16 2019 3
  s 1 DQ BIGOS Marcin UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/1883/17 2019 4
2000 m prz M
1 1 s 1 6:49.84 ANTOSZ Wiktor MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA IV PERUCKI Wiesław # Z/2707/19 2019
2 2 s 1 7:20.04 CZERWIŃSKI Krzysztof UKS Budowlani Nowy Sącz 02 U18 MA -- KLIMEK Józef Z/0506/16 2019 BEZ
3 3 s 1 8:24.49 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 01 U20 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA Z/5624/18 2019 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 45.19 KUCZEK Piotr
KUFEL Maksymilian
ŁOBODA Marcin
WAŁASZEK Nikodem
KU AZS PWSZ w Tarnowie 02
02
03
03
U18 MLP -- KUCZEK Piotr
WAŁASZEK Jarosław
ZALEWSKA Ewa
WAŁASZEK Jarosław
Z/3620/19
Z/3846/19
Z/0102/17
Z/3822/17
2019
2019
2019
2019


4
2
2 2 s 1 45.86 MUCHA Mateusz
PAWŁOWSKI Michał
LENART Tymoteusz
KRZEMIEŃ Jan
TS Wieliczanka Wieliczka 02
02
02
02
U18 MLP -- WÓJCIK Teodor
SKOCZEŃ Marcin
SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej
WÓJCIK Teodor
Z/2983/16
Z/1350/18
Z/0242/16
Z/2982/16
2019
2019
2019
2019
BEZ
BEZ
3
4
1 1 s 2 43.61 KWAŚNY Błażej
SIKORA Maciej
OŻÓG Rafał
PIETRUSA Jakub
UKS bieganie.pl Stryszawa 01
03
04
02
U20 MLP -- KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
KUKLA Rafał
KUKLA Rafał KUKLA Rafał
Z/2360/17
Z/0063/17
Z/2966/18
, Z/2859/16
2019
2019
2019
, 2019
3
2
3
2
2 2 s 2 43.75 CHOJNOWSKI Kamil
SAMEL Jakub
SOLECKI Mikołaj
LIŚKIEWICZ Zbigniew
KS AZS AWF Kraków 00
01
01
00
U20 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ZAPART Stanisław
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/4928/15
Z/2528/16
Z/1956/17
Z/1978/17
2019
2019
2019
2019
2
3
3
2
3 3 s 2 45.64 SŁOWIK Maciej
JANECZEK Michał
BYDOŃ Oskar
WÓJCIK Damian
TS Wieliczanka Wieliczka 04
04
04
04
U16 MLP -- WÓJCIK Teodor
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej GIZA Andrzej
GIZA Maciej
Z/0086/18
Z/0273/18
Z/0276/18
Z/3283/19
2019
2019
2019
2019
3
4
3

4 4 s 2 47.48 MAJERCZAK Bartłomiej
SZWAJNOS Mateusz
GÓRECKI Kamil
DOMALIK Łukasz
UKS Gimpel Nowy Targ 02
02
01
02
U20 MLP -- JABŁOŃSKI Piotr
B.D.
JABŁOŃSKI Piotr
JABŁOŃSKI Piotr
Z/2485/19
Z/3345/19
Z/2695/19
Z/2487/19
2019
2019
2019
2019




Wzwyż M
1 f 1 1.62 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
2 f 1 1.58 KORSAK Mikołaj TS Wieliczanka Wieliczka 03 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3628/19 2019
1 f 2 1.80 SAMEL Jakub KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA IV DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/2528/16 2019 3 55 99
1 f 3 2.00 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
  f 3 NM NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
W dal M
1 f 1 7.21 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 01 U20 MA +0.4 II WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2019 3
2 f 1 7.06 KANTOR Amadeusz KS AZS AWF Kraków 00 U20 MA +2.9 II DMP DMP U20 KRAWCEWICZ Maria Z/1639/18 2019 3 95 133
3 f 1 6.66 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U20 MA -0.6 III WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
4 f 1 6.27 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +1.9 IV ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3
5 f 1 5.74 MACHAJ Dominik UKS Gimpel Nowy Targ 00 U20 MA +0.3 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/0717/18 2019 BEZ 25 72
6 f 1 4.32 GUT-BOROWY Klaudiusz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA +0.6 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/5401/18 2019
1 f 2 6.51 WAJDZIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 02 U18 MA -0.1 III KUKLA Rafał KUKLA Rafał , Z/2861/16 , 2019 3 LDK!
2 f 2 6.21 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA -0.2 IV SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2019 3 LDK!
3 f 2 6.14 GALIK Wojciech MKS Rabka-Zdrój 02 U18 MA -0.6 IV PERUCKI Wiesław Z/0848/18 2019 2
4 f 2 5.92 RĄCZKOWSKI Mateusz UKS Kobylanka 02 U18 MA -0.1 IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3889/17 2019 4
5 f 2 5.86 DOMALIK Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -0.1 -- DMP DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2487/19 2019 29 75
6 f 2 5.85 MIŚTAK Nikodem MLUKS Tarnów 03 U18 MA -0.1 -- JASICZ Ryszard GRECH Halina , Z/0081/17 , 2019 4 LDK!
7 f 2 5.39 ŚWIERZ Kacper UKS Kobylanka 03 U18 MA +0.1 -- DZIEDZIAK Jerzy Z/3743/16 2019 BEZ
1 f 3 6.57 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD -0.1 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
2 f 3 6.19 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U23 MA +0.3 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
3 f 3 5.74 RADECKI Sebastian UKS Gminy Brzeszcze 04 U16 MA 0.0 V WŁODARCZYK Mirosław Z/4452/18 2019 BEZ
Trójskok M
1 f 1 14.03 RUTOWICZ Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.9 III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2019 2
2 f 1 13.76 PODSIADŁY Adam UMLKS Pegaz Opoczno 00 U20 LD +0.3 III GRABOLUS Marek Z/4978/15 2019 3
3 f 1 12.52 NOWICKI Patryk UMLKS Pegaz Opoczno 02 U18 LD +2.0 -- GRABOLUS Marek Z/1639/16 2019 BEZ
1 f 2 13.18 LENART Tymoteusz TS Wieliczanka Wieliczka 02 U18 MA +0.5 IV DMP U20 SKOCZEŃ Marcin GIZA Maciej Z/0242/16 2019 3 LDK! 101
2 f 2 12.80 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 02 U18 MA +0.3 IV WŁODARCZYK Mirosław Z/1351/16 2019 4
1 f 3 13.86 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 01 U20 MA +0.7 III DMP DMP U20 ZAPART Stanisław Z/5971/15 2019 3 73 117
2 f 3 12.95 GŁÓWCZYK Piotr WKS Wawel Kraków 01 U20 MA +1.3 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/6457/15 2019 3 95
Kula (5) M
1 f 1 13.40 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
2 f 1 11.30 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2019 BEZ
3 f 1 10.46 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
4 f 1 10.34 DZIADKOWIEC Piotr UKS Gimpel Nowy Targ 02 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2492/19 2019 68
5 f 1 10.20 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2019 4
1 f 2 9.98 LEKS Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 04 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1987/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 11.42 KUŁACH Łukasz UKS Gimpel Nowy Targ 01 U20 MA IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2672/18 2019 4 92
2 f 1 11.38 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
3 f 1 9.68 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 35.14 BOBER Paweł UKS Kobylanka 03 U18 MA IV DZIEDZIAK Jerzy Z/3742/16 2019 3
2 f 1 31.86 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 02 U18 MA -- DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2019 BEZ 81
3 f 1 31.82 PRUSAK Mateusz SKS Kusy Kraków 03 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4052/17 2019 4
4 f 1 26.01 WOJDYŁA Karol UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- B.D. Z/0635/19 2019
Młot (5) M
1 f 1 29.86 WIERZBICKI Kajetan LKS Brzezina Osiek 04 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/2282/18 2019 BEZ
2 f 1 21.46 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
Oszczep (700) M
1 f 1 44.98 RAJZER Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3011/17 2019 4 LDK!
2 f 1 41.02 GACEK Damian ULKS Fajfer 2001 Łapanów 03 U18 MA -- B.D. Z/3791/17 2019 4
3 f 1 36.49 RYŁ Krzysztof UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- B.D. Z/0631/19 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 44.74 KUSIAK Jakub MKS Rabka-Zdrój 00 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/0497/17 2019 4
2 f 1 27.58 LASKOWSKI Piotr MUKS ILKUS Olkusz 00 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/6014/15 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.937258958817 sekund