Bielsko-Biała 25 - 26.05.2019
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U18, U20, S [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 11.88 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +1.8 I OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
1 2 e 1 12.49 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +0.6 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
2 6 e 1 13.24 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.6 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK! 102
3 7 e 1 13.29 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.6 IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3458/15 2019 LDK! 100
4 11 e 1 13.54 RYSAK Karolina MCKiS Jaworzno 03 U18 SL +0.6 IV BEDNARCZYK Józef Z/0927/18 2019 4
5 13 e 1 13.59 KO¦CIELNA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +0.6 IV CIUK Marek Z/3318/19 2019
6 17 e 1 14.02 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +0.6 -- DMP KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 31
7 20 e 1 14.58 JAREK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +0.6 -- SKALIK Joanna Z/0744/17 2019 BEZ
1 1 e 2 12.39 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +2.1 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
2 5 e 2 12.78 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.1 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ 122
3 8 e 2 13.44 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL +2.1 IV PASZTA Anna Z/3734/17 2019 5 LDK!
4 10 e 2 13.54 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +2.1 IV B.D. Z/2569/19 2019
5 16 e 2 13.90 NAPORA Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.1 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1156/17 2019 3 LDK! 78
6 19 e 2 14.48 KO¦CIUCH Klara CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.1 -- CIUK Marek Z/3319/19 2019
1 3 e 3 12.57 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.1 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
2 4 e 3 12.57 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +2.1 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
3 9 e 3 13.46 LOSE Małgorzata KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL +2.1 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
4 12 e 3 13.57 TOBOREK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.1 IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3613/17 2019 3 LDK!
5 14 e 3 13.75 PRZYBYLSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.1 IV CIUK Marek Z/3320/19 2019
6 15 e 3 13.80 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.1 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2570/19 2019 81
7 18 e 3 14.17 SALZBERG Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL +2.1 -- PRENCEL Piotr Z/2982/19 2019
2 e 4 12.85 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +1.8 III DMP CIUK Marek Z/3211/16 2019 2 80
3 e 4 13.04 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL +1.8 III ROLAK Dorota Z/0891/15 2019 2
4 e 4 13.05 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +1.8 III DMP U20 CIUK Marek Z/2463/18 2019 4 110
5 e 4 13.21 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL +1.8 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3476/15 , 2019 4 LDK! 103
1 e 5 12.59 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL -0.2 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
2 e 5 13.01 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -0.2 III DMP CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2019 2 LDK! 72
3 e 5 14.19 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -0.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2019 BEZ
1 f 1 12.22 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +0.6 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
2 f 1 12.26 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +0.6 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
3 f 1 12.59 MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +0.6 II KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK!
4 f 1 12.71 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +0.6 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
5 f 1 12.96 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.6 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ 114
6 f 1 13.21 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.6 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK! 103
7 f 1 13.32 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL +0.6 IV PASZTA Anna Z/3734/17 2019 5 LDK!
1 f 2 11.85 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U20 SL +0.4 M OLSZAR Michał Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 f 2 12.33 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +0.4 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
3 f 2 12.82 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.4 III DMP CIUK Marek Z/3211/16 2019 2 81
4 f 2 12.93 BARTOLEWSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.4 III DMP CIUK Marek LAMCH Mariola Z/3020/16 2019 2 LDK! 76
5 f 2 13.01 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +0.4 III DMP U20 CIUK Marek Z/2463/18 2019 4 111
6 f 2 13.23 OGÓROWSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL +0.4 IV ROLAK Dorota Z/0891/15 2019 2
7 f 2 13.44 PTAK Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL +0.4 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3476/15 , 2019 4 LDK! 94
8 f 2 14.18 OGÓROWSKA Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL +0.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0892/15 2019 BEZ
1 1 f 3 12.67 POHL Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL -0.1 II PRENCEL Piotr Z/0364/18 2019 2
2 2 f 3 12.75 CIESIELSKA Larysa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL -0.1 II ROLAK Dorota Z/1500/16 2019 3
3 3 f 3 13.23 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 Sen SL -0.1 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2019 3 62
4 4 f 3 13.36 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -0.1 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK! 97
5 5 f 3 13.70 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U23 SL -0.1 -- DMP ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3 42
200 m K
1 1 w 1 27.45 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.8 IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 675
2 2 w 1 28.61 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.8 -- MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard , Z/2172/17 , 2019 3 584
400 m K
1 1 s 1 58.62 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK!
2 2 s 1 58.85 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL II SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 59.34 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
4 4 s 1 59.88 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
5 6 s 1 62.11 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0800/17 2019 2
6 16 s 1 65.26 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2019 3
1 7 s 2 63.20 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK!
2 10 s 2 64.12 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DMP U20 RU¦NIAK Stefan Z/2993/18 2019 5 84
3 11 s 2 64.26 SZCZYPKA Roksana LKS Pogórze Skoczów 03 U18 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2288/16 2019 3
4 12 s 2 64.80 KINDRAT Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0559/19 2019
5 14 s 2 64.86 STUPAŁA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/2024/18 , 2019 5 LDK!
6 15 s 2 64.96 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
7 17 s 2 66.49 HYBA Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3186/17 2019 5
1 5 s 3 61.30 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
2 8 s 3 63.29 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/4761/18 2019 5
3 9 s 3 63.31 ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 02 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1306/16 2019 LDK!
4 13 s 3 64.81 WILK Magdalena MOSM Tychy 02 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/2852/17 2019 BEZ
5 18 s 3 67.16 BˇK Aleksandra MKS-MOS Katowice 02 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/2211/19 2019
1 1 s 4 56.96 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL II KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
2 2 s 4 57.10 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/2389/15 2019 1 LDK!
3 3 s 4 58.83 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
4 4 s 4 59.72 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 01 U20 SL III B.D. Z/2788/15 2019 1
5 5 s 4 60.14 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL III SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2
6 6 s 4 60.62 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 01 U20 SL III STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1555/16 2019 2
7 7 s 4 66.03 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0415/17 2019 4 73
1 1 s 5 55.35 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U23 SL I CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 2 s 5 59.52 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice 98 U23 SL III B.D. Z/0670/14 2019
2 3 s 5 59.52 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/0473/16 2019 4 LDK!
4 4 s 5 60.39 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
5 5 s 5 60.51 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2019 3 LDK!
6 6 s 5 64.03 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
600 m K
1 1 w 1 1:44.70 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 622
2 2 w 1 1:45.06 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 615
3 3 w 1 1:47.42 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL V SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK! 570
4 5 w 1 1:51.06 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 504
5 6 w 1 1:52.98 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 471
6 8 w 1 1:55.91 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 422
1 4 w 2 1:49.66 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK! 529
2 7 w 2 1:54.70 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK! 442
3 9 w 2 1:58.71 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK! 378
4 10 w 2 1:59.55 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK! 365
5 11 w 2 2:00.60 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK! 350
6 12 w 2 2:01.89 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ 331
  w 2 DNS SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK! 0
1500 m K
1 1 s 1 4:50.51 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
2 2 s 1 4:50.90 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 92 Sen SL III BONK Anna B.D. Z/1549/11 2019 1
3 3 s 1 4:58.88 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
4 4 s 1 5:01.61 JARECKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2998/18 2019 4 90
5 5 s 1 5:02.06 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
6 6 s 1 5:05.48 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
7 7 s 1 5:07.15 MORAWSKA Marcelina MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0959/18 2019 BEZ
8 8 s 1 5:15.90 NIEMCZYK Wiktoria MOSM Tychy 02 U18 SL -- B.D. Z/2178/19 2019
9 9 s 1 5:17.69 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2019 3
10 10 s 1 6:13.13 NAJBERG Daria UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/0802/17 2019 BEZ
3000 m K
1 1 s 1 10:21.91 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U20 SL II CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
2 2 s 1 10:40.16 LUBOWSKA Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL III DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3180/16 2019 2 109
3 3 s 1 10:49.99 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U20 SL III CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
4 4 s 1 10:51.56 CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/2286/16 2019 3
5 5 s 1 10:57.07 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U20 SL III TOMALA Grzegorz Z/1407/15 2019 3 LDK!
6 6 s 1 10:59.34 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2019 3 LDK!
7 7 s 1 11:10.49 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U20 SL IV CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
8 8 s 1 11:35.34 MURZA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP IV DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/3247/19 2019 83
9 9 s 1 11:59.74 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/3248/19 2019
80 pł K
1 1 w 1 12.63 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -0.1 III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 767
2 4 w 1 13.24 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK! 676
3 6 w 1 13.47 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK! 643
4 8 w 1 13.77 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -0.1 IV HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ 601
5 13 w 1 15.08 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -0.1 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK! 433
1 5 w 2 13.36 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -1.4 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK! 658
2 11 w 2 14.47 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -1.4 V PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 508
3 12 w 2 14.62 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -1.4 V HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK! 489
4 14 w 2 16.17 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -1.4 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK! 313
1 2 w 3 12.85 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +2.1 III MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 733
2 3 w 3 12.96 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +2.1 III MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 717
3 7 w 3 13.70 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +2.1 IV MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 610
4 9 w 3 14.09 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +2.1 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 558
5 10 w 3 14.11 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL +2.1 V SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK! 555
100 m pł J MŁ K
1 1 w 1 15.84 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.8 III B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 734
  w 1 DQ BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.8 -- DMP U20 MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard , Z/2172/17 , 2019 3 0
400 m pł K K
1 1 s 1 64.25 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
2 3 s 1 67.34 KLASIK Joanna TL ROW Rybnik 02 U18 SL III OLSZAR Michał Z/2263/16 2019 2 LDK!
3 5 s 1 69.43 ZIEMBA Zuzanna TS AKS Chorzów 03 U18 SL IV DMP ZIEMBA Dariusz Z/3589/17 2019 3 59
4 6 s 1 69.63 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL IV CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
5 8 s 1 70.66 JEZIAK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/3210/16 2019 4 LDK! 52 98
6 9 s 1 71.03 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 00 U20 SL IV DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3 50 96
1 2 s 2 65.59 MUSZYŃSKA Nina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL II DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/0666/17 2019 2 LDK! 85 123
2 4 s 2 67.55 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/2812/15 2019 2 LDK!
3 7 s 2 69.89 GRUBIAK Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/1954/16 2019 3
4 10 s 2 71.05 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
5 11 s 2 74.42 MODZELEWSKA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2996/18 2019 4 82
6 12 s 2 77.73 KOWALCZYK Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata TRˇBCZYŃSKA Żaneta , Z/4417/17 , 2019 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 5:25.97 ARIK Natalia MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1146/17 2019 5 LDK! 107
2 2 s 1 5:30.26 KOWALSKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/0669/17 2019 3 LDK! 102
3 3 s 1 5:52.82 GOŁĘBIEWSKA Natalia AZS-AWF Katowice 04 U16 SL IV CHRIST Marek Z/0817/18 2019 4 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 6:41.91 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 PASZTA Wiesław Z/2532/15 2019 1 159
2 2 s 1 7:25.44 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II B.D. Z/2896/15 2019 1
3 3 s 1 7:28.12 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II DMP U20 PASZTA Wiesław Z/1961/19 2019 121
4x100 m K
1 1 s 1 49.78 BRAMBERGER Paulina
BˇK Agata
GUTT Emilia
ROJEK Natalia
RMKS Rybnik 02
02
03
03
U18 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
Z/3458/15
Z/2439/16
Z/3619/16
Z/3624/16
2019
2019
2019
2019

BEZ
2
3
2 3 s 1 52.26 SALZBERG Wiktoria
TKOCZ Zofia
GÓRSKA Dominika
BARTUSEK Karolina
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02
03
03
03
U18 SLK -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
CZYŻ Katarzyna
B.D.
Z/2982/19
Z/2281/17
Z/3185/17
Z/2569/19
2019
2019
2019
2019

4
3

  s 1 DNF PRZYBYLSKA Weronika
KO¦CIELNA Patrycja
TOBOREK Aleksandra
MUSZYŃSKA Nina
CKS Budowlani Częstochowa 03
03
03
03
U18 SLK -- CIUK Marek
CIUK Marek
LAMCH Czesław LAMCH Mariola
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
Z/3320/19
Z/3318/19
Z/3613/17
Z/0666/17
2019
2019
2019
2019


3
2
  s 1 DQ PIZNAL Weronika
RZYMAN Oliwia
HABICIAK Justyna
SZAREK Oliwia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03
03
02
02
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/2570/19
, Z/1985/16
Z/2855/17
Z/0257/17
2019
, 2019
2019
2019

4
4
3
1 2 s 2 50.59 BARTOLEWSKA Julia
MARCZEWSKA Ewa
WO¦ Aleksandra
BIEDA Kamila
CKS Budowlani Częstochowa 01
01
01
01
U20 SLK -- CIUK Marek LAMCH Mariola
CIUK Marek
CIUK Marek
MICHALSKA Alicja
Z/3020/16
Z/3211/16
Z/2463/18
Z/1900/17
2019
2019
2019
2019
2
2
4
4
2 4 s 2 56.43 WYCHORSKA Anna
BATKO Agata
BRODA Julia
KIEPURA Monika
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
00
00
00
U20 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/0887/15
Z/0885/15
Z/4758/15
Z/0884/15
2019
2019
2019
2019
4
3
4
2
Wzwyż K
1 f 1 1.50 LABURDA Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3914/17 2019 4 92
2 f 1 1.45 DZIUBA Klaudia RMKS Rybnik 03 U18 SL IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/0752/17 2019 3 LDK! 75
3 f 1 1.40 BIAŁOBRZEWSKA Kamila TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2291/17 2019 BEZ LDK!
1 f 2 1.55 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP DMP U20 MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK! 68 103
2 f 2 1.40 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1900/17 2019 4
3 f 2 1.25 DUTKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0415/17 2019 4
1 1 w 1 1.48 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 599
2 2 w 1 1.27 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard , Z/2172/17 , 2019 3 379
1 w 2 1.51 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 632
1 w 2 1.51 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 632
3 w 2 1.48 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 599
4 w 2 1.42 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK! 534
4 w 2 1.42 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK! 534
6 w 2 1.39 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK! 502
7 w 2 1.39 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK! 502
8 w 2 1.36 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK! 470
8 w 2 1.36 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 470
10 w 2 1.36 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 470
11 w 2 1.30 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK! 409
12 w 2 1.24 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ 350
13 w 2 1.24 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK! 350
  w 2 DNS MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK! 0
W dal K
1 f 1 5.62 ¦LUSARCZYK Oliwia MOSM Tychy 03 U18 SL +1.2 II PRZYBYCIN Bogdan Z/0458/17 2019 3
2 f 1 5.36 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -0.5 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK!
3 f 1 5.21 ROJEK Natalia RMKS Rybnik 03 U18 SL -0.8 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/3624/16 2019 3 LDK! 97
4 f 1 5.09 SZAREK Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -0.8 IV JUSTYNIAK Joanna Z/0257/17 2019 3 LDK!
5 f 1 5.09 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.6 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
6 f 1 4.78 KURDZIEL Amelia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL +0.5 -- DMP U20 PASZTA Anna Z/3734/17 2019 5 LDK! 71
7 f 1 4.74 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +2.1 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0786/17 2019 5
8 f 1 4.41 CZUŻ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/2980/18 2019 5
  f 1 NM KAMIŃSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL 0.0 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0799/17 2019 BEZ
1 f 2 5.63 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +1.4 II PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
2 f 2 5.22 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +2.2 III CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
3 f 2 5.07 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL +1.8 IV DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ 64 86
4 f 2 5.00 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +1.7 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4 60 81
5 f 2 4.88 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +2.6 IV CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
6 f 2 4.40 BIEDA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +3.3 -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1900/17 2019 4 58
1 f 3 5.29 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL -0.6 III
2 f 3 5.02 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL -0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
3 f 3 4.73 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL +1.9 -- WERNER Mirosław Z/2252/16 2019 4
  4.54 WOLAK Debora MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +1.8 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0786/17 2019 5
  4.57 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -0.8 V HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK!
  4.75 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +2.0 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
  w 4.50 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.3 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK! 428
  w 4.72 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +1.4 V DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 485 69
  w 4.77 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +1.7 V CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 498
1 1 w 2 4.98 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP +1.1 IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 554
2 2 w 2 4.95 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +2.1 IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 546
3 3 w 2 4.81 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +3.3 IV HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK! 508
4 4 w 2 4.77 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL +2.8 V DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 498 70
5 5 w 2 4.68 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL +1.4 V JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK! 474
6 6 w 2 4.57 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.8 V MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 446
7 8 w 2 4.55 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +4.5 V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK! 441
8 7 w 2 4.55 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP +1.2 V DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 441
9 9 w 2 4.46 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +1.3 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK! 418
10 10 w 2 4.33 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL +0.7 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK! 386
11 11 w 2 4.30 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL +1.4 -- HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ 379
12 12 w 2 4.16 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL +0.8 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK! 345
13 13 w 2 4.14 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.8 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK! 340
Kula (3) K
1 f 1 12.82 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK!
2 f 1 10.41 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2019 4 LDK!
3 f 1 10.39 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2019 4 LDK! 88
4 f 1 10.25 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL IV WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2019 1 LDK!
5 f 1 9.91 FLASIŃSKA Maria MKS Czechowice-Dziedzice 05 U16 SL IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/2527/18 2019 5 82
6 f 1 9.90 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK!
7 f 1 9.80 SKRZEKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0553/17 2019 4 LDK!
8 f 1 8.88 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2019 BEZ LDK!
9 f 1 8.43 KASIŃSKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3573/18 2019 4 LDK! 64
1 13 1 5.92 MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
1 1 w 1 8.15 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 409
1 1 w 1 9.06 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK! 468
2 2 w 1 7.50 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard MARCINÓW Ryszard , Z/2172/17 , 2019 3 367
2 2 w 1 8.31 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK! 419
3 3 w 1 8.08 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK! 405
4 4 w 1 7.83 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK! 388
5 5 w 1 7.61 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP -- DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK! 374
6 6 w 1 7.54 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK! 370
7 7 w 1 7.20 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK! 348
8 8 w 1 7.08 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK! 340
9 9 w 1 6.99 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK! 334
10 10 w 1 6.92 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ 330
11 11 w 1 6.85 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK! 325
12 12 w 1 6.71 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019 316
13 14 w 1 5.88 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK! 264
Kula (4) K
1 f 1 14.12 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL I DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1 152
2 f 1 10.88 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III DMP RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK! 77
3 f 1 10.50 SZKOP Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3214/16 2019 2 LDK!
4 f 1 10.30 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III BONK Stanisław Z/3030/15 2019 2
5 f 1 8.73 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3
6 f 1 8.52 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
7 f 1 7.88 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
8 f 1 7.10 BIBER Bernadetta UKS Sprint ZSME Żywiec 01 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/2869/18 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 27.12 SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.85 DRÓZD Wiktoria GKS Piast Gliwice 03 U18 SL III DMP U20 RUTYNA Wojciech Z/2316/17 2019 2 LDK! 117
2 f 1 31.15 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK! 103
3 f 1 29.83 FORY¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0783/17 2019 3
4 f 1 28.62 NAWROT Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1608/16 2019 4 LDK! 94
5 f 1 27.48 WYDERKA Izabela MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1577/16 2019 4 LDK!
6 f 1 26.63 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2019 1 LDK!
7 f 1 26.14 JUSTYNIAK Anna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1991/16 2019 BEZ LDK! 84
8 f 1 25.36 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- PĘKALA Łukasz BONK Stanisław , Z/3436/11 , 2019
9 f 1 23.24 KOŁODZIEJ Dominika MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/2903/18 2019 BEZ
  f 1 NM KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2019 4 LDK!
1 f 2 40.07 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL II BONK Stanisław Z/3030/15 2019 2
2 f 2 39.06 NOWAK Barbara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U20 SL II KURDZIEL Andrzej Z/2012/17 2019 1
3 f 2 35.64 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno 99 U23 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
4 f 2 33.99 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL III DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK! 113
5 f 2 31.31 SOBIK Klaudia RMKS Rybnik 01 U20 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4896/15 2019 3 103
5-bój K MŁ K
  f 2303 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019
  f 2353 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
  f 2644 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
1 f 1 2692 STĘPIEŃ Dagmara AZS-AWF Katowice 05 U16 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 2667 KLAMA Julia LUKS Podium Kup 04 U16 OP III DZIUBA Jacek Z/2739/18 2019 3 LDK!
3 f 1 2624 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP III MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
4 f 1 2551 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 04 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/1394/18 2019 4 LDK!
5 f 1 2498 MOJŻYSZEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 04 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/4868/18 2019 4 LDK!
6 f 1 2447 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 05 U16 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0818/18 , 2019 4 LDK!
7 f 1 2366 CICHOCKA Anastazja CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2921/18 2019 3 LDK!
8 f 1 2316 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 05 U16 SL IV MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2019
9 f 1 2237 PAPIERNIK Laura MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL V HYJEK Katarzyna Z/1905/19 2019 LDK!
10 f 1 2143 DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 05 U16 SL V SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/3718/18 , 2019 BEZ LDK!
11 f 1 2098 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2019 5 LDK!
12 f 1 1991 KUCHARSKA Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 04 U16 SL -- HYJEK Katarzyna Z/1002/18 2019 BEZ
  f 1 DNF MANDELA Emilia UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- MARCINÓW Jakub LACH Magdalena # , Z/1270/16 , 2019 4 LDK!
  f 1 DNF SZCZYRBA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2410/17 2019 3 LDK!
Chód 5 km K
1 1 s 1 33:43.08 GOŁˇBEK Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1025/18 2019 5
  s 1 DNF WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U20 SL -- MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
100 m M
1 3 s 1 11.09 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +0.2 II DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 95
2 4 s 1 11.33 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL +0.2 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
3 6 s 1 11.73 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL +0.2 III PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
4 9 s 1 11.83 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.2 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
5 10 s 1 11.89 WOJTAL Sebastian AZS-AWF Katowice 04 U16 SL +0.2 IV CHRIST Marek Z/3587/18 2019 5 LDK!
6 13 s 1 12.37 WITOS Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL +0.2 V DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4249/17 2019 BEZ LDK! 76
7 14 s 1 12.39 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.2 V B.D. Z/2620/19 2019 LDK!
1 1 s 2 10.88 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -0.3 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 2 s 2 11.05 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -0.3 II DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 98
3 5 s 2 11.60 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP -0.3 III MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
4 7 s 2 11.77 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL -0.3 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
5 8 s 2 11.77 WIˇCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 04 U16 SL -0.3 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2019 4 LDK! 97
6 11 s 2 12.01 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.3 IV DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK! 88
7 12 s 2 12.02 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -0.3 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
8 15 s 2 12.69 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 04 U16 SL -0.3 V ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/3936/19 2019 LDK!
1 1 e 1 10.79 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.9 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
2 7 e 1 11.60 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.9 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK! 105
3 10 e 1 12.00 GATNAR Sławomir RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.9 IV DMP U20 FOJCIK Dorota # Z/2964/17 2019 BEZ LDK! 88
4 12 e 1 12.22 LIZAK Tomasz MKS Żywiec 03 U18 SL +1.9 -- B.D. Z/3293/18 2019 5
5 17 e 1 13.40 BOGACKI Arkadiusz TL ROW Rybnik 03 U18 SL +1.9 -- OLSZAR Michał Z/2968/18 2019 BEZ LDK!
1 2 e 2 11.01 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +3.3 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
2 4 e 2 11.28 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +3.3 II DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK! 122
3 6 e 2 11.43 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +3.3 III DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019 114
4 8 e 2 11.90 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +3.3 IV DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2019 3 LDK!
5 9 e 2 11.95 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +3.3 IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK! 40 90
6 15 e 2 12.30 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +3.3 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2019 5 LDK! 78
1 3 e 3 11.26 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +2.1 II KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
2 5 e 3 11.38 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +2.1 III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
3 11 e 3 12.16 PAPLICKI Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.1 IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/3695/18 2019 5 LDK! 83
4 13 e 3 12.26 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.1 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK! 79
5 14 e 3 12.28 DˇBEK Kuba MKS-MOS Katowice # 03 U18 SL +2.1 -- DUDAŁA Piotr Z/5628/18 2019 BEZ
6 16 e 3 12.42 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK!
1 1 e 4 10.91 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.4 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 2 e 4 10.96 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +1.4 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 140
3 5 e 4 11.40 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +1.4 III HACZEK Mariusz Z/2868/18 2019 2
4 7 e 4 11.52 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U20 SL +1.4 III BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2019 3
5 11 e 4 12.08 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL +1.4 IV KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
6 12 e 4 12.45 NIBISZ Kamil MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.4 -- ROLAK Dorota Z/2213/19 2019
1 3 e 5 11.03 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL 0.0 II MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
2 4 e 5 11.31 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL 0.0 III SKALIK Joanna Z/1443/15 2019 2
3 6 e 5 11.48 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL 0.0 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
4 8 e 5 11.71 WAŁASZKIEWICZ Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL 0.0 III DMP U20 B.D. Z/3209/19 2019 100
5 9 e 5 11.84 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL 0.0 IV WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
6 10 e 5 12.00 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL 0.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ
7 13 e 5 12.80 BUCHACZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/0958/18 2019 BEZ
1 f 1 10.75 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.4 I FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3
2 f 1 11.07 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +0.4 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
3 f 1 11.25 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +0.4 II KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
4 f 1 11.37 GARUS Kamil RMKS Rybnik 02 U18 SL +0.4 III DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3618/16 2019 3 LDK! 117
5 f 1 11.50 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +0.4 III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
6 f 1 11.59 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.4 III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK! 105
7 f 1 11.80 MINORCZYK Borys MKS Czechowice-Dziedzice 03 U18 SL +0.4 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/1125/19 2019 96
1 f 2 10.84 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.6 I ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
2 f 2 10.85 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +0.6 I MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
3 f 2 10.95 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +0.6 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 141
4 f 2 11.17 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL +0.6 II SKALIK Joanna Z/1443/15 2019 2
5 f 2 11.28 MIROCHA Grzegorz UKS Sprint ZSME Żywiec 00 U20 SL +0.6 II HACZEK Mariusz Z/2868/18 2019 2
6 f 2 11.41 KSIĘŻARCZYK Szymon MCKiS Jaworzno 01 U20 SL +0.6 III BEDNARCZYK Józef Z/3169/17 2019 3
7 f 2 11.43 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +0.6 III ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
8 f 2 11.55 WAŁASZKIEWICZ Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL +0.6 III DMP U20 B.D. Z/3209/19 2019 107
1 f 6 10.77 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL 0.0 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 f 6 10.79 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL 0.0 I DMP HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M 120
3 f 6 10.87 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL 0.0 I DMP HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1 113
4 f 6 11.28 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U23 SL 0.0 II BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
400 m M
1 1 s 1 48.54 GRZEGORZEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL II MORKA Piotr Z/0303/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 50.14 ZAJˇC Szymon UKS Trójka Mikołów 02 U18 SL II WAJDA Aleksandra Z/2112/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 50.50 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK!
4 4 s 1 50.64 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL III KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
5 6 s 1 51.85 SZTUK Kamil MOSiR Łaziska Górne 02 U18 SL III BONK Anna Z/3904/18 2019 4
6 10 s 1 52.92 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/1393/16 2019 4
7 12 s 1 53.09 WOJNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL IV LAMCH Czesław LAMCH Mariola Z/3724/16 2019 3 LDK!
1 5 s 2 51.71 SIMIŃSKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL III LAMCH Czesław Z/3696/18 2019 3 LDK!
2 7 s 2 52.02 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL III DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2019 3 LDK! 109
3 8 s 2 52.52 URBANEK Łukasz KB MOSiR Jastrzębie 03 U18 SL III STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
4 11 s 2 52.97 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
5 14 s 2 55.07 KORGÓL Bartosz GKS Piast Gliwice 02 U18 SL -- DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1464/19 2019 4 28 82
1 9 s 3 52.85 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL IV KRUPA Iwona Z/0803/17 2019 3
2 13 s 3 54.37 GIZICKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil JUSTYNIAK Joanna Z/0258/17 2019 BEZ LDK! 88
3 15 s 3 55.28 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
4 16 s 3 56.24 PONISZOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3806/16 2019 BEZ LDK!
5 17 s 3 58.28 NIKIEL Maciek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- KOS Kamil Z/1345/19 2019
6 18 s 3 59.02 KAWCZYK Kacper GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- DMP RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2099/18 2019 5 LDK! 5
1 1 s 4 49.20 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL II DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/4403/15 2019 1 102 139
2 2 s 4 49.61 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL II MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
3 3 s 4 50.04 WASZKIEWICZ Bruno CKS Budowlani Częstochowa 00 U20 SL II DMP DMP U20 LAMCH Czesław Z/3045/16 2019 2 88 131
4 4 s 4 50.07 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
5 5 s 4 52.24 POLAK Nikodem MOSiR Łaziska Górne 00 U20 SL III BONK Anna Z/3903/18 2019 4
6 9 s 4 53.51 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/1392/16 2019 4
1 6 s 5 52.52 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL III BIELA Marek Z/4608/15 2019 3
2 7 s 5 52.67 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6395/15 2019 3
3 8 s 5 53.36 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV CIUK Marek Z/1899/17 2019 3
4 10 s 5 56.84 SZYMCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL -- HYJEK Katarzyna Z/0558/19 2019
5 11 s 5 58.09 FISZER Michał MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1351/19 2019
1 1 s 6 51.09 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2019 2
2 2 s 6 52.16 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U23 SL III DMP LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3 59
3 3 s 6 52.69 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL III WERNER Mirosław Z/1546/16 2019 4
4 4 s 6 53.81 ROSÓŁ Sebastian AZS-AWF Katowice 99 U23 SL -- B.D. Z/0754/15 2019 2
5 5 s 6 55.39 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2019 BEZ
1000 m M
1 1 w 1 2:50.05 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL V MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK! 765
2 2 w 1 3:09.20 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2019 BEZ LDK! 577
3 3 w 1 3:11.68 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ 554
4 4 w 1 3:12.05 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK! 551
5 5 w 1 3:29.09 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 408
6 6 w 1 3:34.16 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK! 369
7 7 w 1 3:35.93 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK! 356
8 8 w 1 4:09.26 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK! 150
  w 1 DNS MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 0
1500 m M
1 1 s 1 3:59.02 MALINA Dawid TL ROW Rybnik 91 Sen SL II B.D. CIEPŁAK Maciej , Z/0420/14 , 2019 1
2 2 s 1 3:59.22 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL II LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
3 3 s 1 4:01.40 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 95 Sen SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0900/12 2019 2
4 4 s 1 4:14.08 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2
5 5 s 1 4:14.31 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2019 3
6 6 s 1 4:15.93 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/1669/16 2019 3
7 7 s 1 4:31.04 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2019 BEZ
8 8 s 1 4:33.38 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
9 9 s 1 4:41.27 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1683/16 2019 BEZ
10 10 s 1 4:44.08 BUREK Jan UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0695/17 2019 BEZ
11 11 s 1 4:49.78 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2019 BEZ 64
12 12 s 1 5:07.38 CHOJNACKI Szymon SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3721/18 2019 BEZ LDK! 56
13 13 s 1 5:13.04 PIER¦CIECKI Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL -- DMP U20 B.D. Z/3207/19 2019 53
3000 m M
1 1 s 1 8:36.14 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL II LAMCH Czesław Z/2758/16 2019 2
2 2 s 1 9:01.61 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL III B.D. Z/1863/11 2019 3
3 3 s 1 9:25.06 PIˇTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1831/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 9:25.72 BUCH Filip MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL IV MORKA Piotr Z/2944/16 2019 4
5 5 s 1 9:27.00 ŁĘSKI Bruno MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1154/17 2019 3 LDK! 100
6 6 s 1 9:33.92 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL IV WERNER Mirosław # Z/2163/19 2019
7 7 s 1 9:38.01 BIZOŃ Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/2212/19 2019
8 8 s 1 9:46.47 WIDAWSKI Bazyli MKS-MOS Katowice 03 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/2898/18 2019 5
9 9 s 1 9:48.30 HARĘŻA Maciej MKS-MOS Katowice 01 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/1390/16 2019 4
10 10 s 1 9:51.35 ŁUKASIK Michał UKS Olimpia Zabrze 02 U18 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2998/17 2019 4
11 11 s 1 9:58.34 KUDRYS Kazimierz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL IV DMP U20 KOS Kamil Z/1783/18 2019 89
12 12 s 1 9:59.01 RAJCA Piotr RMKS Rybnik 02 U18 SL IV DMP U20 FOJCIK Dorota Z/0956/18 2019 BEZ 88
13 13 s 1 10:51.72 KANDORA Marek MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0966/18 2019 BEZ
14 14 s 1 11:05.53 BIERONSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3191/16 2019 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 15.53 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +4.1 II MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK! 787
2 4 w 1 17.73 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +4.1 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK! 550
3 5 w 1 18.02 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +4.1 V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 522
4 6 w 1 19.36 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +4.1 -- HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ 401
5 7 w 1 20.84 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +4.1 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2019 BEZ LDK! 286
1 2 w 2 16.66 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +3.8 III SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 660
2 3 w 2 17.57 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +3.8 IV MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK! 566
3 8 w 2 21.80 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +3.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK! 221
4 9 w 2 22.66 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA +3.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK! 170
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.15 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3 122
2 2 s 1 57.94 KU¦ Miłosz MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL III DMP U20 HOMA Wioleta HOMA Wioleta , Z/1075/17 , 2019 3 LDK! 107
3 3 s 1 58.94 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP IV ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
4 4 s 1 59.57 OWCZORZ Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL IV DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/3181/16 2019 2 LDK! 99
5 5 s 1 62.85 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 63.62 JANKOWSKI Wojciech MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/3476/18 2019 5
7 7 s 1 65.90 PŁACZEK Mikołaj MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0557/19 2019
400 m pł M
1 1 s 1 54.26 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL I KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
2 3 s 1 57.89 KACPERAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2283/16 2019 110
3 4 s 1 58.83 PLATA Karol MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL III MORKA Piotr Z/0267/17 2019 3
4 7 s 1 61.55 DOMINAS Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3190/16 2019 4 91
5 8 s 1 61.91 ROZWADOWSKI Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL IV MORKA Piotr Z/2588/15 2019 4
1 2 s 2 56.61 BILIŃSKI Robin LUKS Podium Kup 01 U20 OP III DZIUBA Jacek Z/0971/16 2019 2 LDK!
2 5 s 2 59.39 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL IV KASIŃSKI Marek Z/2281/16 2019 3
3 6 s 2 59.70 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
2000 m prz M
1 1 s 1 5:48.94 O¦LIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 Sen SL -- MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
2 2 s 1 5:52.22 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 Sen SL -- MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0972/11 2019
3 3 s 1 6:08.17 MROŻEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL II DMP U20 LAMCH Czesław Z/1062/17 2019 2 125
4 4 s 1 6:12.89 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U20 SL III HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
5 5 s 1 6:35.98 WITKOWSKI Stanisław MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1313/16 2019 4 95
6 6 s 1 6:46.32 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP IV JANAS Małgorzata MARCINÓW Ryszard # , Z/4073/17 , 2019 LDK!
7 7 s 1 7:02.50 KISZKA Dawid CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- DMP U20 LAMCH Czesław Z/2242/19 2019 74
4x100 m M
1 1 s 1 43.46 RECLIK Piotr
GARUS Kamil
LASKOWSKI Mikołaj
KULIGOWSKI Michał
RMKS Rybnik 03
02
02
02
U18 SLK -- SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
FOJCIK Dorota
Z/3688/18
Z/3618/16
Z/0577/19
Z/2963/17
2019
2019
2019
2019
4
3
3
3
2 3 s 1 46.16 DRÓŻDŻ Marcin
WOJCIECHOWSKI Jacek
CIEŃ Marcel
HAJDUK Norbert
MOS CSiR D±browa Górnicza 02
02
02
03
U18 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
RZEWNICKI Wiktor
RZEWNICKI Wiktor
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1406/16
Z/1415/16
Z/1407/16
Z/0775/17
2019
2019
2019
2019
3
3
BEZ
2
3 5 s 1 47.37 DIDYK Krystian
ŻUCHOWSKI Aleksander
HERZYK Paweł
OWCZORZ Piotr
KS Sprint Bielsko-Biała 03
03
02
03
U18 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/3188/16
Z/3308/16
Z/3186/16
Z/3181/16
2019
2019
2019
2019
3
2
BEZ
2
4 7 s 1 48.04 FENDER Piotr
GRZEMPA Adam
KOZIAR Bartosz
PAJˇK Jakub
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03
03
02
02
U18 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna
Z/1986/18
Z/4402/18
Z/0910/17
Z/1981/16
2019
2019
2019
2019
5
BEZ
4
3
  s 1 DNF BROŻEK Tobiasz
GRZEGORZEWICZ Patryk
ŻYŁA Rafał
ZALEWSKI Tomasz
MKS-SMS Victoria Racibórz 03
02
02
03
U18 SLK -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna
MORKA Piotr
SKALIK Joanna
SKALIK Joanna
, Z/0739/17
Z/0303/16
Z/0305/16
Z/0743/17
, 2019
2019
2019
2019
3
1
2
3
1 2 s 2 45.11 NIBISZ Kamil
TARADAJ Bartosz
SURMA Dawid
KULESZA Oktawiusz
MKS-MOS Katowice 01
01
01
01
U20 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
Z/2213/19
Z/5732/15
Z/1392/16
Z/3195/16
2019
2019
2019
2019

1
4
3
2 4 s 2 47.07 WÓJCIK Kacper
SZASTAK Mateusz
BUCHACZ Kamil
PIEKARCZYK Patryk
MOS CSiR D±browa Górnicza 01
00
01
00
U20 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
ROLAK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1297/19
Z/0896/15
Z/0958/18
Z/0880/15
2019
2019
2019
2019

3
BEZ
2
3 6 s 2 47.73 ZAWADKA Tomasz
MAZUR Tobiasz
KAŁWAK Marcin
WI¦NIEWSKI Dominik
MMKS Kędzierzyn KoĽle 04
04
04
04
U16 OPL -- SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
SACZKO Andrzej
MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej
Z/2734/18
Z/0936/18
Z/0937/18
, Z/0938/18
2019
2019
2019
, 2019
5
4
4
5
Wzwyż M
1 f 1 1.95 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
2 f 1 1.85 MŁYNARSKI Bruno TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL III SITARSKI Michał Z/3184/17 2019 4 LDK!
3 f 1 1.85 ROZUMKIEWICZ Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL III DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4291/18 2019 3 LDK! 108
4 f 1 1.75 JANIA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL IV SITARSKI Michał Z/2296/17 2019 4 LDK!
5 f 1 1.70 KRUPA Konrad MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/1411/16 2019 BEZ
6 f 1 1.65 FILAR Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2853/17 2019 BEZ LDK! 73
7 f 1 1.50 LADA Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5649/18 2019 BEZ
1 f 2 2.00 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U20 OP II SACZKO Andrzej Z/2877/15 2019 2
2 f 2 1.75 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U20 SL IV DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/1465/19 2019 46 90
1 w 1 1.66 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA V SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK! 512
2 w 1 1.66 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK! 512
3 w 1 1.66 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 512
4 w 1 1.63 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 488
5 w 1 1.57 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- DMP DMP U20 HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ 441 18 65
6 w 1 1.51 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2019 BEZ LDK! 396
7 w 1 1.48 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK! 374
8 w 1 1.45 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK! 352
9 w 1 1.39 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK! 310
W dal M
1 f 1 6.83 LASKOWSKI Mikołaj RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.1 II DMP U20 SITARSKI Michał Z/0577/19 2019 3 121
2 f 1 6.75 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.6 III SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
3 f 1 6.42 DIDYK Krystian KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.5 III DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3188/16 2019 3 LDK! 100
4 f 1 6.41 RECLIK Piotr RMKS Rybnik 03 U18 SL +1.8 III DMP U20 SITARSKI Michał Z/3688/18 2019 4 100
5 f 1 6.30 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +2.3 III KRUPA Iwona Z/5053/18 2019 4
6 f 1 6.17 WOJCIECHOWSKI Jacek MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +1.3 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1415/16 2019 3
7 f 1 5.89 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.9 -- DMP RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 31
8 f 1 5.80 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -1.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2019 5 LDK!
9 f 1 5.68 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +1.5 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
10 f 1 5.54 MARKIEWICZ Kamil GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.8 -- RAMUS Józef Z/4512/18 2019 4 LDK!
11 f 1 5.00 TOMASIAK Kacper UKS Junior Kamesznica 03 U18 SL +1.9 -- B.D. Z/3206/19 2019
12 f 1 5.00 ROGOWICZ Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +0.7 -- RZEWNICKI Wiktor Z/0778/17 2019 5
1 f 2 6.52 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +0.6 III RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
2 f 2 6.11 KULESZA Oktawiusz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL -0.6 IV ROLAK Dorota Z/3195/16 2019 3
3 f 2 6.09 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL +1.0 IV KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2019 3
1 f 3 7.70 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL +3.2 I B.D. Z/2974/11 2019
2 f 3 6.40 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL +1.1 III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
3 f 3 6.38 WIECZOREK Jan MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL -0.7 III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2019 4 LDK!
4 f 3 6.10 WÓJCIK Dawid MOSM Tychy 04 U16 SL +0.8 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2789/18 2019 4
5 f 3 5.37 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Masters SL -1.0 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
6 f 3 5.28 MISTEREK Mateusz MOSM Tychy 05 U16 SL -0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/3006/18 2019 4
7 f 3 4.54 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.5 -- B.D. Z/2620/19 2019 LDK!
  4.15 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +1.1 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2019 BEZ LDK!
  4.81 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +0.7 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK!
  6.27 UCHEREK Kacper UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.0 IV KRUPA Iwona Z/5053/18 2019 4
  7.55 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 90 Sen SL +1.7 I B.D. Z/2974/11 2019
1 1 w 1 5.84 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +2.5 V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 552
2 2 w 1 5.45 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL +2.2 -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK! 471
3 3 w 1 5.23 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL +3.5 -- HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ 427
4 4 w 1 5.14 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +2.2 -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 409
5 5 w 1 5.00 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP +1.9 -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK! 382
6 6 w 1 4.96 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +2.8 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK! 375
7 7 w 1 4.42 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA +3.9 -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2019 BEZ LDK! 276
8 8 w 1 4.35 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL +1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK! 264
9 9 w 1 3.87 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA +1.3 -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK! 185
Kula (5) M
1 f 1 15.15 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK!
2 f 1 14.70 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
3 f 1 13.96 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
4 f 1 11.42 CZEKAJSKI Bartłomiej MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2905/18 2019 5
5 f 1 11.17 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 10.19 KRAMER Konrad SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1347/19 2019 67
7 f 1 8.84 KAMIŃSKI Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/3211/18 2019 BEZ LDK!
1 1 w 1 12.88 MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK! 660
2 2 w 1 10.81 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK! 534
3 3 w 1 9.23 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL -- HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ 440
4 4 w 1 8.88 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK! 419
5 5 w 1 7.72 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK! 350
6 6 w 1 7.70 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK! 349
7 7 w 1 7.50 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK! 337
8 8 w 1 6.00 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2019 BEZ LDK! 249
9 9 w 1 4.70 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK! 174
Kula (6) M
1 f 1 14.72 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL II WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1
2 f 1 11.64 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
3 f 1 11.53 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL IV SKALIK Joanna Z/2595/15 2019 2
Kula (7.26) M
1 f 1 15.33 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL I KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 f 1 14.27 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U23 SL II PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
3 f 1 14.07 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL II B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
4 f 1 12.82 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice 99 U23 SL III KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
5 f 1 11.58 ZˇBKOWSKI Alan TS AKS Chorzów 99 U23 SL -- DMP GRUDZIEŃ Adam Z/3188/15 2019 3 58
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.21 KOSIÓR Dominik MCKiS Jaworzno 02 U18 SL II BEDNARCZYK Józef Z/4858/18 2019 3
2 f 1 48.81 OLSZYŃSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL II DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/1609/16 2019 2 LDK! 138
3 f 1 41.13 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III PUDŁOWSKI Szymon Z/0794/17 2019 3
4 f 1 39.02 KISIELOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 02 U18 SL III BONK Stanisław Z/3473/17 2019 BEZ
5 f 1 38.33 KULISZ Kamil MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL IV DMP U20 MARMUR Stanisław Z/1304/16 2019 4 LDK! 103
6 f 1 37.63 KASTELIK Igor MCKiS Jaworzno 03 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1449/17 2019 4
7 f 1 36.65 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U18 SL IV DMP U20 B.D. Z/2960/17 2019 3 LDK! 97
8 f 1 35.51 BORKOWSKI Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/5268/18 2019 4
9 f 1 35.36 KOCOT Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL IV PUDŁOWSKI Szymon Z/0796/17 2019 3
10 f 1 34.75 KSIˇŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2019 4 LDK! 91
Dysk (1.75) M
1 f 1 52.26 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL I DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1 150
2 f 1 40.28 ZAWOJSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL III SKALIK Joanna Z/2595/15 2019 2
3 f 1 36.95 GÓRSKI Patryk MCKiS Jaworzno 00 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1701/17 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 48.28 PUDŁOWSKI Szymon AZS-AWF Katowice 89 Sen SL I BONK Stanisław B.D. Z/0961/13 2019 1
2 f 1 39.58 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U23 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
3 f 1 37.88 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U23 SL III PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
4 f 1 37.13 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory 89 Sen SL III B.D. B.D. , Z/2224/11 , 2019 2
5 f 1 24.16 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
5-bój M MŁ M
1 f 1 2734 BARTŁOMIEJCZYK Radosław CKS Budowlani Częstochowa 04 U16 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2074/18 2019 2 LDK!
2 f 1 2528 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP IV SACZKO Andrzej # Z/0937/18 2019 4 LDK!
3 f 1 2263 ¦WIERCZEK Olaf MKS Czechowice-Dziedzice 04 U16 SL V HOMA Wioleta Z/2529/18 2019 BEZ
4 f 1 2248 WI¦NIEWSKI Dominik MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP V MAZERSKI Bartosz SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # , Z/0938/18 , 2019 5 LDK!
5 f 1 2066 GRZESIOWSKI Igor SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 05 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/18 2019 BEZ LDK!
6 f 1 1784 LISZKA Nikodem KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/2217/17 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1608 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 04 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/3886/16 , 2019 BEZ LDK!
8 f 1 1195 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 05 U16 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2019 BEZ LDK!
  f 1 DNF MAZUR Tobiasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0936/18 2019 4 LDK!
Chód 10 km M
1 1 s 1 58:36.59 DORS Łukasz Kabex LKS Podkowa Janów 02 U18 SL -- B.D. Z/3172/19 2019
2 2 s 1 58:50.89 KOŁEK Patryk Kabex LKS Podkowa Janów 02 U18 SL -- B.D. Z/3173/19 2019
3 3 s 1 59:11.76 MIZGAŁA Kacper Kabex LKS Podkowa Janów 03 U18 SL -- B.D. Z/3174/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.013050079346 sekund