Bielsko-Biała 25 - 26.05.2019
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U18, U20, S [DMP] [DMP U20]
200 m K
1 1 s 1 25.33 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL +2.4 II KMIEĆ Wojciech Z/2997/17 2019 2
2 2 s 1 25.56 WYPPICH Zuzanna UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +2.4 II KRUPA Iwona Z/1634/16 2019 2
3 3 s 1 25.62 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +2.4 II PRENCEL Piotr Z/2281/17 2019 4 LDK!
4 4 s 1 26.60 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.4 III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2019 3 LDK!
5 5 s 1 26.63 ZAGAJSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +2.4 III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1403/16 2019 2
6 8 s 1 27.21 CITAK Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +2.4 III ROLAK Dorota Z/0792/17 2019 3
  s 1 DNF GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL +2.4 -- FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK!
1 6 s 2 26.74 BˇK Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.8 III FOJCIK Dorota Z/2439/16 2019 BEZ
2 7 s 2 27.03 CZAJKOWSKA Magda UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +1.8 III KRUPA Iwona Z/0800/17 2019 2
3 10 s 2 27.90 HABICIAK Justyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +1.8 IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2855/17 2019 4 LDK! 93
4 11 s 2 28.03 BARTUSEK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL +1.8 IV B.D. Z/2569/19 2019
5 12 s 2 28.09 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 03 U18 SL +1.8 IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
1 14 s 3 28.41 SZCZEPAŃSKA Iga MUKS SZS Cieszyn 03 U18 SL +2.4 IV WERNER Mirosław Z/1370/17 2019 4
2 15 s 3 28.72 PIZNAL Weronika SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2570/19 2019
3 16 s 3 28.83 KOPKA Malwina CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +2.4 -- HEPPNER Beata WRÓBLEWSKA Aleksandra Z/4002/17 2019 LDK!
4 18 s 3 29.06 SROKOL Karolina MKS Czechowice-Dziedzice 02 U18 SL +2.4 -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3370/18 2019 BEZ 79
5 20 s 3 29.13 PRZEWODOWSKA Weronika MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +2.4 -- ROLAK Dorota Z/3474/17 2019 BEZ
6 21 s 3 29.60 BˇK Aleksandra MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +2.4 -- ROLAK Dorota Z/2211/19 2019
1 9 s 4 27.54 MRÓZ Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +3.1 IV MORKA Piotr Z/0723/18 2019 BEZ
2 13 s 4 28.33 PAWŁOWSKA Iwona KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +3.1 IV RU¦NIAK Stefan Z/2993/18 2019 5
3 17 s 4 28.87 WAŁGA Hanna MUKS SZS Cieszyn # 03 U18 SL +3.1 -- WERNER Mirosław Z/1373/17 2019 5
4 19 s 4 29.10 ZWARDOŃ Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 02 U18 SL +3.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1647/17 2019 79
1 1 s 5 25.20 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U20 SL +2.1 II KRUPA Iwona Z/0004/15 2019 2
2 2 s 5 25.59 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +2.1 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
3 3 s 5 26.18 MICHALAK Antonia TL Athletics Jastrzębie # 01 U20 SL +2.1 II STA¦KIEWICZ Jakub # Z/1555/16 2019 2
4 4 s 5 26.83 MARCZEWSKA Ewa CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +2.1 III DMP U20 CIUK Marek Z/3211/16 2019 2 109
1 5 s 6 26.87 WO¦ Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL +2.0 III CIUK Marek Z/2463/18 2019 4
2 6 s 6 27.43 LEGASZEWSKA Maria GKS Piast Gliwice 00 U20 SL +2.0 IV RAMUS Józef Z/1426/17 2019 4
3 7 s 6 27.59 SZCZYRBA Ewa MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +2.0 IV KOTUŁA Krzysztof Z/2781/15 2019 3
4 8 s 6 28.84 KUBOSZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL +2.0 -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna # Z/0901/17 2019 4 82
1 1 s 7 26.54 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +2.6 III KRUPA Iwona Z/1733/15 2019 4
2 2 s 7 26.87 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +2.6 III KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
3 3 s 7 27.52 CIUPEK Sylwia MKS Agros Chełm 00 U20 LU +2.6 IV ROLAK Dorota Z/5722/15 2019
4 4 s 7 29.12 KONIOR Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 05 U16 SL +2.6 V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2982/18 2019 BEZ LDK! 79
800 m K
1 1 s 1 2:10.13 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL I DMP U20 PASZTA Wiesław PASZTA Anna Z/1432/16 2019 2 LDK! 147
2 2 s 1 2:10.16 WÓJCIK Alicja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL I DMP U20 SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz Z/1162/17 2019 2 LDK! 147
3 3 s 1 2:13.08 GÓRNIAK Samanta MUKS SZS Cieszyn 02 U18 SL II WERNER Mirosław Z/1288/16 2019 2
4 4 s 1 2:18.70 GŁOWACKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 03 U18 SL III PASZTA Anna PASZTA Anna Z/1440/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 2:19.12 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 03 U18 SL III HELBIK Marzanna Z/1186/18 2019 2
6 6 s 1 2:23.74 ŁABU¦ Małgorzata MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1398/16 2019 BEZ
7 7 s 1 2:36.59 STĘPKA Patrycja UKS Czwórka Żory 03 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/4761/18 2019 5
8 8 s 1 2:39.60 KONOPKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2063/18 2019 5
9 9 s 1 2:53.35 PRUSKO Gabriela GKS Piast Gliwice 03 U18 SL -- DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5647/18 2019 BEZ LDK! 55
  s 1 DNF ŁOZIŃSKA Karolina AZS-AWF Katowice 02 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1306/16 2019 LDK!
1 1 s 2 2:14.89 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
2 2 s 2 2:16.49 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U23 SL II KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
3 3 s 2 2:17.35 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
4 4 s 2 2:18.36 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U23 SL III DMP LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2 75
5 5 s 2 2:20.91 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2019 BEZ
6 6 s 2 2:21.69 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
7 7 s 2 2:22.63 SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 00 U20 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1438/15 2019 4
8 8 s 2 2:22.95 LE¦NIAK Matylda GKS Piast Gliwice 04 U16 SL III DMP DMP U20 ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1177/19 2019 LDK! 57 107
9 9 s 2 2:23.41 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/0225/15 2019 3
10 10 s 2 2:24.08 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA III KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
  s 2 DNF FUSSEK Daria UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/0237/15 2019 3
1 w 1 2:51.43 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 449
  w 1 DNF BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard 3 0
5000 m K
1 1 s 1 18:48.84 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2019
2 2 s 1 18:50.41 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno 93 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/1002/11 2019 BEZ
3 3 s 1 19:14.40 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U20 SL III TOMALA Grzegorz Z/1407/15 2019 3 LDK!
4 4 s 1 19:45.97 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U20 SL IV JONDA Czesław Z/4241/15 2019 3
100 m pł J MŁ K
1 f 1 14.9 r GUTT Emilia RMKS Rybnik 03 U18 SL +1.2 -- DMP U20 FOJCIK Dorota Z/3619/16 2019 2 LDK! 140
2 f 1 15.1 r MERZOWICZ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +1.2 -- DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/1155/17 2019 2 LDK! 136
3 f 1 16.4 r WYSOCZAŃSKA Zofia MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.2 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0745/17 , 2019 3 LDK!
4 f 1 17.1 r RZYMAN Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.2 -- DMP U20 WIKTOR Dagmara JUSTYNIAK Joanna , Z/1985/16 , 2019 4 LDK! 92
5 f 1 17.6 r CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL +1.2 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata , Z/4415/17 , 2019 4 LDK!
6 f 1 17.8 r KARWOWSKA Małgorzata SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.2 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1980/18 2019 5 LDK! 70
  f 1 DQ STANO Jagoda MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +1.2 -- ROLAK Dorota Z/0779/17 2019 BEZ
100 m pł K
1 f 1 14.49 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL +1.6 I SKALIK Joanna Z/2577/15 2019 1
2 f 1 14.66 KIEPURA Monika MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL +1.6 II JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0884/15 2019 2
3 f 1 15.81 MEHLICH Zofia UKS Komar Strzelce Opolskie 01 U20 OP +1.6 III DMP U20 MEHLICH Ronald Z/2036/17 2019 2 124
  f 1 DNF MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL +1.6 -- DMP DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
4x400 m K
1 1 s 1 4:08.08 MUSZYŃSKA Nina
JEZIAK Wiktoria
STUPAŁA Aleksandra
KOWALSKA Natalia
CKS Budowlani Częstochowa 03
02
03
03
U18 SLK -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
WRÓBLEWSKA Aleksandra HEPPNER Beata
LAMCH Czesław LAMCH Mariola
Z/0666/17
Z/3210/16
, Z/2024/18
Z/0669/17
2019
2019
, 2019
2019
2
4
5
3
2 2 s 1 4:09.29 CITAK Wiktoria
ŁABU¦ Małgorzata
MORAWSKA Marcelina
ZAGAJSKA Julia
MOS CSiR D±browa Górnicza 03
02
02
02
U18 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/0792/17
Z/1398/16
Z/0959/18
Z/1403/16
2019
2019
2019
2019
3
BEZ
BEZ
2
Tyczka K
1 f 1 3.64 CHAMOT Maja MKS Ustroń 03 U18 SL I KUBALA Magdalena Z/3368/15 2019 1
2 f 1 3.64 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
3 f 1 2.94 CHOLEWA Aleksandra MKS Ustroń 03 U18 SL III KUBALA Magdalena Z/2690/17 2019 3
4 f 1 2.84 BALCAR Martyna MKS Ustroń 04 U16 SL III KUBALA Magdalena Z/2689/17 2019 3
5 f 1 2.64 MACURA Zuzanna MKS Ustroń 04 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/1182/18 2019 4
  f 1 NM GÓRNY Kinga MKS Ustroń 02 U18 SL -- KUBALA Magdalena Z/3371/15 2019 1
W dal K
1 w 1 4.95 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL +0.9 IV B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 546
2 w 1 4.72 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +1.3 -- MARCINÓW Ryszard 3 485
Trójskok K
1 f 1 12.18 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U20 SL +3.0 I PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
2 f 1 11.15 GAWRY¦ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +3.4 III DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2019 2 LDK! 108
3 f 1 10.79 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +1.7 III CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
4 f 1 9.60 SZABLA Patrycja MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.9 -- SZCZYRK Janusz Z/1161/17 2019 5 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 50.07 POWCIOŁ Agata RMKS Rybnik 02 U18 SL II DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/3615/16 2019 1 LDK! 129
2 f 1 33.01 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2019 BEZ LDK!
3 f 1 32.48 TARNAWSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/4066/19 2019
Młot (4) K
1 f 1 33.78 RZACZEK Zuzanna RMKS Rybnik 01 U20 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/2794/19 2019 100
Oszczep (500) K
1 f 1 35.67 GAMROTEK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL IV SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0740/17 , 2019 5 LDK!
2 f 1 34.09 PIETRASZ Karolina MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/1157/17 2019 3 LDK!
3 f 1 30.68 DOBIES Julia MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3471/17 2019 4
4 f 1 28.41 KOSĘDKA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/2906/18 2019 BEZ
5 f 1 26.32 BĘC Marcela MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL -- PUDŁOWSKI Szymon Z/0784/17 2019 BEZ
6 f 1 26.06 KIELAR Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- DMP U20 PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/0554/17 , 2019 4 LDK! 61
1 w 1 21.98 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard 3 326
2 w 1 21.09 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL -- B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK! 309
Oszczep (600) K
1 f 1 40.72 BEDNAREK Aleksandra AZS-AWF Katowice 01 U20 SL II STOCHAJ Piotr # Z/6409/15 2019 1
2 f 1 33.65 MOJŻYSZEK Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL IV DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0623/17 2019 3 97
3 f 1 29.88 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 01 U20 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ
4 f 1 29.77 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL -- DMP KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4 46
5 f 1 29.58 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U20 SL -- DMP DMP U20 RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3 46 80
6 f 1 28.64 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
7 f 1 26.55 PASTOR Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 98 U23 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2607/16 2019 BEZ
7-bój J MŁ K
1 f 1 3721 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice 03 U18 SL III B.D. CHRIST Marek , Z/2802/17 , 2019 3 LDK!
2 f 1 2141 BOGUCKA Jagoda AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard 3
200 m M
1 1 s 1 21.41 KULIGOWSKI Michał RMKS Rybnik 02 U18 SL +2.8 M DMP U20 FOJCIK Dorota Z/2963/17 2019 3 164
2 3 s 1 22.45 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +2.8 II ROLAK Dorota # Z/3197/16 2019 2
3 4 s 1 22.48 GRZYWACZ Kacper CTL ORLĘTA Częstochowa 02 U18 SL +2.8 II KASIŃSKI Marek Z/2136/17 2019 3
4 5 s 1 22.77 ZALEWSKI Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +2.8 II SKALIK Joanna Z/0743/17 2019 3 LDK!
5 6 s 1 22.95 DRABIK Szymon UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +2.8 III KRUPA Iwona Z/3998/18 2019 4
6 8 s 1 23.21 PAJˇK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +2.8 III JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna Z/1981/16 2019 3 LDK!
7 10 s 1 23.32 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 03 U18 SL +2.8 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2019 3
1 2 s 2 22.39 WILCZYŃSKI Kamil LKS Pogórze Skoczów 02 U18 SL +1.6 II KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5660/15 2019 2
2 7 s 2 23.06 WRÓBEL Michał UKS Czwórka Żory 02 U18 SL +1.6 III KRUPA Iwona Z/5054/18 2019 4
3 9 s 2 23.26 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 03 U18 SL +1.6 III STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
4 11 s 2 23.71 TATARCZYK Brunon MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +1.6 IV ROLAK Dorota Z/1393/16 2019 4
5 12 s 2 24.11 ŻUCHOWSKI Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 03 U18 SL +1.6 IV DMP U20 LDK! 92
1 13 s 3 24.36 WÓJCIK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL +2.1 IV ROLAK Dorota Z/1298/19 2019
2 14 s 3 24.73 ¦WIERCZEK Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +2.1 -- MORKA Piotr Z/1017/18 2019 4
3 15 s 3 24.83 CHLUBA Michał MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL +2.1 -- KOTUŁA Krzysztof Z/1147/17 2019 5 LDK!
4 16 s 3 24.95 GRZEMPA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/4402/18 2019 BEZ LDK! 79
5 17 s 3 25.46 FENDER Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +2.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1986/18 2019 5 LDK!
1 1 s 4 22.14 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 00 U20 SL +1.3 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
2 2 s 4 22.18 SIKORSKI Jakub AZS-AWF Katowice 01 U20 SL +1.3 II MARKOWSKI Jacek Z/4779/15 2019 II
3 3 s 4 22.21 TARADAJ Bartosz MKS-MOS Katowice 01 U20 SL +1.3 II ROLAK Dorota Z/5732/15 2019 1
4 4 s 4 22.50 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +1.3 II KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1
5 5 s 4 22.83 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice 00 U20 SL +1.3 III MATUSIŃSKI Aleksander Z/4651/15 2019 2
6 9 s 4 24.03 BŁA¦ Paweł MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL +1.3 IV WERNER Mirosław Z/2462/18 2019 3
1 6 s 5 23.62 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +3.4 IV BIELA Marek Z/4608/15 2019 3
2 7 s 5 23.87 PŁACHECKI Robert MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +3.4 IV JUSTYNIAK Joanna BIELA Marek , Z/3474/15 , 2019 4 LDK!
3 8 s 5 23.89 STRZOP Adrian KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL +3.4 IV DMP U20 CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/3189/16 2019 3 97
4 10 s 5 24.21 ZIĘBA Mateusz MKS-MOSM Bytom 00 U20 SL +3.4 IV DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/0970/18 2019 BEZ 91
5 11 s 5 24.34 SZYMCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL +3.4 IV HYJEK Katarzyna Z/0558/19 2019
6 12 s 5 24.92 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 01 U20 SL +3.4 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2019 BEZ
7 13 s 5 24.99 PALA Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 01 U20 SL +3.4 --
1 1 s 6 21.90 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +2.1 I KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 2 s 6 21.97 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ +2.1 II BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2019 M
3 3 s 6 22.13 POKORA Dawid LKS Orzeł Namysłów 02 U18 OP +2.1 II POKORA Tomasz Z/0669/16 2019 2
4 4 s 6 22.14 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U23 SL +2.1 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
5 5 s 6 22.18 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice 99 U23 SL +2.1 II HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
6 6 s 6 23.50 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U23 SL +2.1 III WERNER Mirosław Z/1546/16 2019 4
800 m M
1 1 s 1 1:57.45 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL III DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2019 2 66
2 2 s 1 1:57.65 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice 95 Sen SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0900/12 2019 2
3 3 s 1 1:58.27 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL III LAMCH Czesław Z/2051/16 2019
4 4 s 1 2:03.01 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL -- KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2019 BEZ
5 5 s 1 2:05.44 CIĘŻKOWSKI Piotr KS Cracovia 1906 Kraków 04 U16 MA IV DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/2381/18 2019 4 LDK! 24 81
6 6 s 1 2:12.42 BUBAŁA Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL -- PRENCEL Piotr Z/4427/15 2019 BEZ
1 1 s 2 1:59.02 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
2 2 s 2 1:59.57 PASZKO Mikołaj SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 01 U20 SL III DMP U20 KOS Kamil Z/2311/18 2019 3 109
3 3 s 2 2:02.33 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U20 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0896/15 2019 3
4 4 s 2 2:03.18 SITKOWSKI Jan CKS Budowlani Częstochowa 01 U20 SL IV DMP DMP U20 CIUK Marek Z/1899/17 2019 3 34 91
5 5 s 2 2:03.76 ŁADAK Michał UKS Olimpia Zabrze 01 U20 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/2730/17 2019 3
6 6 s 2 2:04.17 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/1392/16 2019 4
7 7 s 2 2:06.69 RACZEK Piotr MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0266/17 2019 3
8 8 s 2 2:10.39 WÓJCIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U20 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1297/19 2019
9 9 s 2 2:16.79 ŻMIJA Łukasz MUKS SZS Cieszyn 01 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/1683/16 2019 BEZ
1 1 s 3 2:01.49 CITAK Miłosz MOS CSiR D±browa Górnicza 03 U18 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0785/17 2019 3
2 2 s 3 2:02.94 RÓŻAŃSKI Bartłomiej GKS Piast Gliwice 02 U18 SL IV DMP ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1822/17 2019 3 LDK! 35
3 3 s 3 2:07.49 KORGÓL Bartosz GKS Piast Gliwice 02 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1464/19 2019 4
4 4 s 3 2:08.54 HUTNY Jakub MKS Żywiec 03 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/3750/17 2019 4
5 5 s 3 2:26.08 KUC Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL -- MORKA Piotr Z/0741/17 2019 BEZ
5000 m M
1 1 s 1 14:58.29 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL II DMP LAMCH Czesław Z/2758/16 2019 2 80
2 2 s 1 15:39.44 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U23 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1072/13 2019 3
3 3 s 1 15:49.09 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U23 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
4 4 s 1 16:16.32 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 91 Sen SL III CIEPŁAK Maciej B.D. B.D. Z/0930/13 2019 2
5 5 s 1 17:10.24 GRZELKA Cyprian MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL IV MORKA Piotr Z/0560/19 2019
6 6 s 1 17:23.23 KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 01 U20 SL IV MORKA Piotr Z/2520/19 2019
7 7 s 1 17:44.55 MOLA Mateusz MUKS SZS Cieszyn 00 U20 SL -- WERNER Mirosław Z/2461/18 2019 BEZ
  s 1 DNF KOŻDOŃ Jarosław TL ROW Rybnik 84 Masters SL -- CIEPŁAK Maciej Z/0617/17 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 f 1 14.24 WIEWIÓRKA Paweł MKS-MOS Katowice 02 U18 SL +0.1 II ROLAK Dorota # Z/3197/16 2019 2
2 f 1 14.52 ŻYŁA Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 02 U18 SL +0.1 II SKALIK Joanna Z/0305/16 2019 2 LDK!
3 f 1 15.68 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP +0.1 III DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK! 113
4 f 1 16.46 STOKŁOSA Aleks AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP +0.1 IV ŻYŻYK Genowefa Z/0665/16 2019 3
5 f 1 16.59 KOZIAR Bartosz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 02 U18 SL +0.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/0910/17 2019 4 LDK! 84
6 f 1 16.76 MRÓZEK Mikołaj GKS Piast Gliwice 03 U18 SL +0.1 -- DMP U20 RAMUS Józef RAMUS Józef Z/2322/17 2019 3 LDK! 79
7 f 1 17.70 GRZESIOWSKI Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 03 U18 SL +0.1 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1983/18 2019 5 LDK! 66
3000 m prz M
1 1 s 1 9:27.98 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik 91 Sen SL II CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3967/11 2019 2
2 2 s 1 9:48.84 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL III DMP NOWAK Monika Z/1856/11 2019 2 57
3 3 s 1 10:29.13 KARA¦ Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/1902/17 2019 4
4x400 m M
1 1 s 1 3:33.13 WOJNA Kacper
SIMIŃSKI Konrad
PIˇTEK Michał
PAPLICKI Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa 02
03
03
03
U18 SLK -- LAMCH Czesław LAMCH Mariola
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
Z/3724/16
Z/3696/18
Z/1831/18
Z/3695/18
2019
2019
2019
2019
3
3
3
5
2 2 s 1 3:41.01 WÓJCIK Paweł
CITAK Miłosz
ZAGAŁA Bartosz
HAJDUK Norbert
MOS CSiR D±browa Górnicza 03
03
03
03
U18 SLK -- ROLAK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/1298/19
Z/0785/17
Z/0798/17
Z/0775/17
2019
2019
2019
2019

3
4
2
3 4 s 1 3:45.61 GARUS Kamil
RAJCA Piotr
GATNAR Sławomir
TEBEL Pawel
RMKS Rybnik 02
02
02
02
U18 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
SITARSKI Michał
Z/3618/16
Z/0956/18
Z/2964/17
Z/4117/17
2019
2019
2019
2019
3
BEZ
BEZ
BEZ
1 3 s 2 3:45.56 DOMINAS Jakub
PALA Jakub
STRZOP Adrian
JAROMIN Mateusz
KS Sprint Bielsko-Biała 01
01
01
00
U20 SLK -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata

CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
Z/3190/16
Z/3189/16
Z/2749/15
2019
2019
2019
4
3
3
  s 2 DNF SITKOWSKI Jan
MROŻEK Jakub
WASZKIEWICZ Bruno
SOWA Karol
CKS Budowlani Częstochowa 01
01
00
01
U20 SLK -- CIUK Marek
LAMCH Czesław
LAMCH Czesław
CIUK Marek LAMCH Mariola
Z/1899/17
Z/1062/17
Z/3045/16
Z/3837/15
2019
2019
2019
2019
3
2
2
2
Tyczka M
1 f 1 4.64 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2019 1
2 f 1 4.04 KRZEMPEK Maciej UKS Olimp Mazańcowice 01 U20 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3523/16 2019 2
3 f 1 3.84 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U23 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
4 f 1 3.84 KEMPSKI Filip UKS Olimp Mazańcowice 02 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/3251/19 2019
5 f 1 3.54 KUNC Michał MKS Ustroń 05 U16 SL IV KUBALA Magdalena Z/4061/18 2019 5
6 f 1 3.44 BUCKI Dawid UKS Olimp Mazańcowice 03 U18 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/4103/17 2019 4
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U20 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
Trójskok M
1 f 1 13.20 CHLEBISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U20 SL +1.4 III KOTULSKI Krzysztof Z/1750/16 2019 3
2 f 1 13.10 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL +4.2 IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ 99
3 f 1 12.53 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +1.9 -- MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
4 f 1 12.41 BROŻEK Tobiasz MKS-SMS Victoria Racibórz 03 U18 SL +1.3 -- SZYJKA Beata SKALIK Joanna , Z/0739/17 , 2019 3 LDK!
5 f 1 12.16 RACZYŃSKI Rafał RMKS Rybnik 01 U20 SL +2.5 -- WYPIÓR Aleksander Z/1512/18 2019 4
6 f 1 12.12 CIEŃ Marcel MOS CSiR D±browa Górnicza 02 U18 SL +2.5 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1407/16 2019 BEZ
7 f 1 11.95 SOPORSKI Tomasz MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL +2.7 -- DMP U20 JACYSZYN Lechosław Z/0786/19 2019 BEZ 74
  f 1 NM WOJTKOWIAK Mateusz MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/0456/18 2019 LDK!
  12.78 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL +1.5 IV DMP U20 SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ 91
  12.84 RACZYŃSKI Rafał RMKS Rybnik 01 U20 SL +1.2 IV WYPIÓR Aleksander Z/1512/18 2019 4
Młot (5) M
1 f 1 43.01 GEMBALCZYK Adam RMKS Rybnik 02 U18 SL IV DMP U20 WYPIÓR Aleksander Z/2773/19 2019 99
2 f 1 40.90 ¦WIERCZYŃSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. Z/4179/18 2019 BEZ LDK!
3 f 1 40.31 BANIK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 04 U16 SL IV DMP U20 KURDZIEL Andrzej Z/3735/18 2019 5 94
4 f 1 38.08 GWÓŻDŻ Tomasz RMKS Rybnik 03 U18 SL -- B.D. Z/2960/17 2019 3 LDK!
5 f 1 24.18 CZEKAŁA Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/2568/19 2019
6 f 1 19.19 KAMIŃSKI Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/3211/18 2019 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 f 1 46.94 WĘGRZYK Michał RMKS Rybnik 01 U20 SL III WYPIÓR Aleksander Z/4322/15 2019 1
2 f 1 34.48 NOWROT Tomasz TS AKS Chorzów 00 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/4898/15 2019 4
Młot (7.26) M
1 f 1 54.55 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL I DMP GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1 108
2 f 1 50.15 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów 94 Sen SL II DMP B.D. GRUDZIEŃ Adam , Z/2353/11 , 2019 2 92
Oszczep (700) M
1 f 1 51.92 NITECKI Kamil CKS Budowlani Częstochowa 02 U18 SL III DMP U20 RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # Z/2999/17 2019 3 LDK! 106
2 f 1 41.01 TEBEL Pawel RMKS Rybnik 02 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/4117/17 2019 BEZ
3 f 1 40.48 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 03 U18 SL -- BONK Stanisław Z/3500/17 2019 4
4 f 1 39.88 SZCZYRZYCA Marcin MCKiS Jaworzno 03 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1452/17 2019 5
5 f 1 38.33 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U18 SL -- SITARSKI Michał Z/2297/17 2019 5 LDK!
6 f 1 34.03 GANCAREK Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 03 U18 SL -- RUSZEL Piotr Z/4135/19 2019 5 LDK!
7 f 1 33.83 RYŁ Krzysztof UKS Komar Strzelce Opolskie 02 U18 OP -- B.D. Z/0631/19 2019
8 f 1 32.39 KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 02 U18 SL -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.473786830902 sekund