Jelenia Góra 25.05.2019
Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 i U20. Kwalifkacje sztafet do OOM [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.10 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.2 I KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 6 e 1 12.74 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.2 II DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 123
3 9 e 1 12.96 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
4 11 e 1 13.09 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK! 108
5 17 e 1 13.61 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS +1.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2019 3
6 21 e 1 13.73 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.2 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
7 25 e 1 14.07 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +1.2 -- WYSOCKA Wanda POSACKI Ryszard , Z/0831/17 , 2019 5 LDK!
8 32 e 1 14.84 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS +1.2 -- GOLEC Dominik Z/0849/18 2019 BEZ
1 2 e 2 12.22 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.8 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
2 7 e 2 12.86 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.8 III KNULL Mariusz Z/2239/19 2019
3 12 e 2 13.11 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.8 III PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
4 14 e 2 13.26 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.8 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2019 101
5 16 e 2 13.53 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +0.8 IV SZOMBURG Tomasz Z/3230/19 2019 LDK!
6 24 e 2 14.02 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.8 -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
7 26 e 2 14.18 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.8 -- DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ 71
1 3 e 3 12.51 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +1.7 II DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK! 134
2 5 e 3 12.68 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.7 II SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
3 10 e 3 13.02 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +1.7 III SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
4 13 e 3 13.21 MAKUCH Maria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +1.7 IV MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0887/16 , 2019 4 LDK!
5 18 e 3 13.65 HAWRYLAK Izabela GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.7 IV BEDNAREK Agata Z/0127/16 2019 4
6 22 e 3 13.85 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +1.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4
7 28 e 3 14.31 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0728/18 2019 5
  e 3 DQ PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.7 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
1 8 e 4 12.90 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.7 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
2 15 e 4 13.43 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.7 IV DMP U20 POSACKI Ryszard Z/0832/17 2019 4 LDK! 94
3 19 e 4 13.66 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS +0.7 IV B.D. Z/2983/19 2019
4 23 e 4 13.93 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/1992/17 2019 4
5 27 e 4 14.19 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.7 -- ROSTEK William Z/2101/17 2019 5
1 4 e 5 12.64 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -0.3 II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
2 20 e 5 13.70 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -0.3 IV DMP U20 KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0616/18 , 2019 LDK! 85
3 29 e 5 14.55 DWORAKOWSKA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS -0.3 -- B.D. Z/3677/19 2019
4 30 e 5 14.56 KRZEMIEŃ Alicja MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -0.3 -- KORDASIEWICZ Damian Z/3622/19 2019
5 31 e 5 14.80 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5
1 1 e 6 12.40 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS +1.3 II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 138
2 2 e 6 12.49 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS +1.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
3 3 e 6 13.05 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +1.3 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
4 4 e 6 13.34 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U20 DS +1.3 IV B.D. Z/3614/15 2019 LDK!
5 5 e 6 13.52 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS +1.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
6 6 e 6 13.67 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +1.3 IV ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2164/16 2019 BEZ
  e 6 DNF BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS +1.3 -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
1 f 1 11.99 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.9 I KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 f 1 12.17 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.9 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
3 f 1 12.42 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +0.9 II DMP U20 ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK! 138
4 f 1 12.68 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.9 II SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
5 f 1 12.73 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.9 II SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
6 f 1 12.77 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.9 III DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 122
7 f 1 12.82 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.9 III KNULL Mariusz Z/2239/19 2019
8 f 1 12.87 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.9 III SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
1 f 2 12.34 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS -0.3 II KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
2 f 2 12.46 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS -0.3 II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK! 136
3 f 2 13.04 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -0.3 III KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
4 f 2 13.05 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -0.3 III SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
5 f 2 13.53 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS -0.3 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
6 f 2 13.75 STUPIEC Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -0.3 IV ŁOMAŃSKI Dariusz Z/2164/16 2019 BEZ
200 m K
1 1 s 1 24.96 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +3.2 II SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
2 2 s 1 25.11 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 03 U18 DS +3.2 II BENKOWSKI Henryk Z/0251/17 2019 2
3 3 s 1 25.41 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +3.2 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 25.64 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +3.2 II ROSTEK William Z/4785/18 2019 4
5 5 s 1 25.71 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS +3.2 II ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2019 3 LDK!
1 6 s 2 25.84 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS +0.5 II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
2 7 s 2 26.53 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.5 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK! 115
3 8 s 2 26.91 BRASEWICZ Paulina KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS +0.5 III SKRZYPACZ Adrian Z/0545/19 2019
4 9 s 2 27.02 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.5 III SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK!
5 10 s 2 27.80 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.5 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK! 95
6 20 s 2 29.92 LIGIŻYŃSKA Angelika KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS +0.5 -- DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/2097/18 2019 4 LDK! 71
1 11 s 3 27.86 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS 0.0 IV DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/3230/19 2019 LDK! 94
2 12 s 3 28.02 DRZYMAŁA Weronika KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS 0.0 IV DMP U20 B.D. Z/0968/17 2019 4 LDK! 91
3 13 s 3 28.39 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS 0.0 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
4 14 s 3 28.53 MASAJADA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2738/17 2019 4
5 15 s 3 28.69 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz Z/1992/17 2019 4
6 19 s 3 29.64 PIEKARCZYK Patrycja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0728/18 2019 5
1 18 s 4 29.56 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.2 -- WYSOCKA Wanda POSACKI Ryszard , Z/0831/17 , 2019 5 LDK!
2 22 s 4 30.76 PIETRZYK Sandra MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.2 -- SOBCZYK Tomasz Z/2858/18 2019 BEZ
3 24 s 4 31.24 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.2 -- ROSTEK William Z/2101/17 2019 5
4 26 s 4 31.54 FRANKOWICZ Dominika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS +0.2 -- GOLEC Dominik Z/0849/18 2019 BEZ
1 16 s 5 28.86 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS +1.0 -- B.D. Z/2983/19 2019
2 17 s 5 29.01 BRZOZOWIEC Zofia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +1.0 -- URBATZKA Natalia Z/0249/17 2019 BEZ
3 21 s 5 30.10 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.0 -- SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2019 BEZ
4 23 s 5 31.13 DWORAKOWSKA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS +1.0 -- B.D. Z/3677/19 2019
5 25 s 5 31.37 MICZKO Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS +1.0 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1402/19 2019
1 1 s 6 25.66 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS 0.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
2 2 s 6 25.91 GĄSIOR Adriana MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS 0.0 II CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2019 2 LDK!
3 3 s 6 25.95 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2
4 4 s 6 27.32 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS 0.0 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
5 5 s 6 28.66 KONIK Agata KS AZS AWF Wrocław 01 U20 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/0863/18 2019 4
400 m K
1 1 s 1 60.15 ROSA Julia SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS III DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/5625/15 2019 BEZ LDK! 112
2 2 s 1 60.47 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS III GOLEC Dominik Z/0492/17 2019 4
3 3 s 1 61.37 URYSZ Nadia WLKS Wrocław 03 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/4040/17 2019 3
4 8 s 1 65.75 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
5 9 s 1 66.52 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3938/17 2019 5
6 10 s 1 66.57 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4 71
1 4 s 2 61.65 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/5048/18 2019 3 LDK!
2 5 s 2 61.98 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/0855/18 2019 3
3 6 s 2 63.66 KLAG Alicja MKS MOS Wrocław 04 U16 DS IV DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/2956/19 2019 87
4 7 s 2 64.26 ŻABIEREK Nina Natalia MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS IV PRZEORSKI Marek Z/4749/17 2019 2 LDK!
5 11 s 2 70.40 MAĆKAŁA Amelia MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/0365/16 2019 BEZ 60
1 1 s 3 62.40 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
2 2 s 3 62.86 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2019 4
3 3 s 3 62.89 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS IV DMP U20 ROSTEK William Z/1079/15 2019 4 92
4 4 s 3 71.74 NICKA Klaudia MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2192/18 2019
800 m K
1 1 s 1 2:19.55 KRASZEWSKA Sandra KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 B.D. ROSTKOWSKA Anna Z/0966/17 2019 2 LDK! 117
2 2 s 1 2:24.10 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS III SZAŁEK Andrzej Z/1084/15 2019 3
3 3 s 1 2:26.48 PISKOREK Aleksandra MKS MOS Wrocław 01 U20 DS IV DMP U20 WOSIEK Jacek Z/3398/15 2019 3 96
4 4 s 1 2:29.85 ŁAKOTA Justyna SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0250/17 2019 BEZ LDK! 86
5 5 s 1 2:31.26 CYZA Oliwia UKS Sprint Legnica 02 U18 DS IV B.D. Z/3617/19 2019
6 6 s 1 2:38.81 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2019 4 LDK!
7 7 s 1 2:42.93 MŚCISZ Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- BIALIC Marek ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0718/17 , 2019 LDK!
8 8 s 1 2:45.18 ZIELONKO Zuzanna SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/0653/19 2019 LDK! 63
9 9 s 1 2:45.49 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -- DMP U20 ROSTKOWSKA Anna Z/0544/19 2019 LDK! 63
1500 m K
1 1 s 1 4:45.42 PIECHOWICZ Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 B.D. Z/5718/18 2019 BEZ LDK! 119
2 2 s 1 5:21.51 BASIAK Victoria KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- DMP U20 B.D. Z/2978/18 2019 5 LDK! 73
3 3 s 1 5:26.14 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2019 4 LDK!
4 4 s 1 5:58.24 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2019 BEZ
  s 1 DNF ROSTKOWSKA Anna KS SMS Szklarska Poręba # 80 Masters DS -- ROSTKOWSKI Piotr Z/0016/13 2019 BEZ
3000 m K
1 1 s 1 11:26.95 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
2 2 s 1 11:49.34 KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1086/15 2019 3
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.57 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.6 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 14.87 NAJWER Julia WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/2432/16 2019 4
3 3 s 1 15.05 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.6 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
4 4 s 1 15.14 ZOŁA Joanna MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.6 II SZCZUPAK Andrzej Z/2110/17 2019 BEZ
5 5 s 1 15.24 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +1.6 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK! 134
6 6 s 1 15.71 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.6 II BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
7 7 s 1 16.36 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 02 U18 DS +1.6 III BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2019 4 LDK!
8 8 s 1 16.39 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS +1.6 III OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK!
1 9 s 2 16.58 BARTNICKA Kaja WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS +0.2 III MALCZEWSKI Jacek Z/1104/15 2019 3
2 10 s 2 17.41 GRUDZIEŃ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS +0.2 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0253/17 2019 BEZ
3 11 s 2 17.64 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.2 IV POSACKI Ryszard Z/0832/17 2019 4 LDK!
4 12 s 2 17.77 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.2 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019
5 13 s 2 18.13 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 02 U18 DS +0.2 -- BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2019 BEZ LDK!
6 14 s 2 18.17 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.2 -- DMP U20 MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK! 65
7 15 s 2 19.39 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 03 U18 DS +0.2 -- BIELAWA Przemysław Z/3482/17 2019 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.41 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.9 II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK! 131
2 2 s 1 15.75 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS +0.9 II DMP U20 BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 125
3 3 s 1 15.78 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS +0.9 III KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
4 4 s 1 15.84 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.9 III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
400 m pł K K
1 1 s 1 65.98 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 02 U18 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0104/15 2019 4
2 5 s 1 70.26 ŻEBRACKA Milena MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0366/16 2019 3 LDK! 99
3 6 s 1 70.60 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 02 U18 DS IV BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2019 4 LDK!
4 8 s 1 72.32 WOŹNIAK Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/2813/17 2019 4 LDK! 90
5 9 s 1 73.63 WOJNOWSKA Patrycja MKS Piast Głogów 02 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/2373/16 2019 BEZ LDK!
6 10 s 1 76.48 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2019 5 75
1 3 s 2 69.43 JACKOWSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0245/17 , 2019 3 LDK!
2 4 s 2 69.44 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
3 7 s 2 72.31 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019
4 11 s 2 76.92 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 03 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3482/17 2019 BEZ LDK!
1 2 s 3 67.69 WIELEWIS Emilia MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III SZYMAŃSKI Tomasz PIASECKI Grzegorz , Z/2597/17 , 2019 2 LDK!
2 12 s 3 77.55 RYNKIEIWCZ Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- DMP U20 KORDASIEWICZ Damian Z/3472/16 2019 BEZ LDK! 72
3 13 s 3 79.30 SIONEK Urszula UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- MAKUCH Beata STOLARCZYK Grzegorz , Z/0883/16 , 2019 BEZ LDK!
4 14 s 3 85.91 SŁOMIŃSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2076/17 2019 BEZ LDK!
1 s 4 63.54 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS II MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2019 2 LDK!
2 s 4 63.63 JANIK Michalina WLKS Wrocław # 00 U20 DS II DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019 135
3 s 4 64.46 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław 00 U20 DS II DMP U20 SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1609/15 2019 2 130
4 s 4 68.93 NOWAK Karolina WLKS Wrocław 97 U23 DS III B.D. Z/0487/13 2019
5 s 4 70.50 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U23 DS -- GOLEC Dominik Z/0682/15 2019 4
1500 m prz K
1 1 s 1 4:59.16 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS I B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
2 2 s 1 5:52.73 KOWALSKA Agata SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0248/17 2019 BEZ LDK! 81
3 3 s 1 6:18.12 WOŹNIAK Żaneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/1205/17 , 2019 5 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 7:41.50 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U20 LB III WISZ Mateusz Z/1352/18 2019 3
2 2 s 1 8:30.01 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2019 4 LDK! 87
4x100 m K
1 1 s 1 49.14 MAKAROWSKA Maja
GÓRECZNA Julia
TARNOWSKA Nikola
WAWROWSKA Emilia
MLKS Sokół Lubin 02
03
02
03
U18 DOL -- KNULL Mariusz
KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej
KNULL Mariusz KNULL Mariusz
KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz
Z/2239/19
, Z/1924/17
Z/1663/16
, Z/0325/17
2019
, 2019
2019
, 2019

2
2
3
2 2 s 1 49.36 PODWIKA Lena
LÜDTKE Martyna
KRAUZE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 02
03
03
03
U18 DOL -- ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz
Z/4785/18
Z/3446/17
, Z/2180/17
Z/1920/17
2019
2019
, 2019
2019
4
4
3
3
3 3 s 1 51.92 MŚCISZ Daria
OLSZOWA Małgorzata
JACKOWSKA Amelia
NIEZGODA Natalia
MKS Bolesłavia Bolesławiec 03
03
03
03
U18 DOL -- BIALIC Marek ŁOMAŃSKI Dariusz
POSACKI Ryszard
MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz
WYSOCKA Wanda POSACKI Ryszard
, Z/0718/17
Z/0832/17
, Z/0245/17
, Z/0831/17
, 2019
2019
, 2019
, 2019

4
3
5
4 4 s 1 52.67 JAROCKA Kamila
JANIK Michalina
BUK Aleksandra
CISZAK Emilia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03
00
01
02
U20 DOL -- STOLARCZYK Grzegorz
MARSZEWSKI Tomasz
STOLARCZYK Grzegorz
MARSZEWSKI Tomasz
Z/2849/18
Z/0578/17
Z/3394/15
Z/2430/16
2019
2019
2019
2019
5

3
4
5 5 s 1 55.50 BARTNICKA Kaja
GRUDZIEŃ Natalia
RZEPECKA Aniela
FRYZKOWSKA Klaudia
WKS Oleśniczanka Oleśnica 02
02
03
02
U18 DOL -- MALCZEWSKI Jacek
GRZYBEK Grzegorz
SZAŁEK Andrzej
GRZYBEK Grzegorz
Z/1104/15
Z/0253/17
Z/1983/19
Z/0255/17
2019
2019
2019
2019
3
BEZ

4
  s 1 DNF URYSZ Nadia
KOZDROWSKA Wiktoria
NAJWER Julia
ZAGÓRSKA Zuzanna
WLKS Wrocław 03
03
02
02
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/4040/17
Z/5140/18
Z/2432/16
Z/0554/19
2019
2019
2019
2019
3
3
4

4x400 m K
1 1 s 1 4:12.54 BENKOWSKA Hanna
BOLUK Kamila
HAWRYLAK Izabela
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 02
03
02
03
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata
BENKOWSKI Henryk
Z/0104/15
Z/1282/18
Z/0127/16
Z/0251/17
2019
2019
2019
2019
4
4
4
2
2 2 s 1 4:16.39 DRZYMAŁA Weronika
PIECHOWICZ Katarzyna
BIELAK Natalia
KRASZEWSKA Sandra
KS SMS Szklarska Poręba 03
02
02
02
U18 DOL -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D. ROSTKOWSKA Anna
Z/0968/17
Z/5718/18
Z/0442/16
Z/0966/17
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
3
2
3 3 s 1 4:24.29 BRZOZOWIEC Zofia
DZIEMIDOWICZ Ewa
ŁAKOTA Justyna
ROSA Julia
SL GKS Olsza Olszyna 02
02
02
02
U18 DOL -- URBATZKA Natalia
CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0249/17
Z/0129/16
Z/0250/17
Z/5625/15
2019
2019
2019
2019
BEZ
3
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.59 TURKIEWICZ Julia MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS III PRZEORSKI Marek Z/3449/16 2019 2 LDK!
2 f 1 1.59 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2019 3 112
2 f 1 1.59 KALENIK Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKA Małgorzata Z/3623/17 2019 4 LDK!
4 f 1 1.53 KUTEK Maja GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2188/17 2019 4
5 f 1 1.53 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
6 f 1 1.50 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
7 f 1 1.50 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
8 f 1 1.40 STRZELCZYK Gabriela GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2192/17 2019 5
  f 1 NM MIERZWA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- POSACKI Ryszard Z/0835/17 2019 BEZ LDK!
Tyczka K
1 f 1 4.10 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS M DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2019 1 183
W dal K
1 f 1 5.55 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.3 II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2019 3 LDK!
2 f 1 5.44 POLEROWICZ Ada LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS +1.1 II BANASZEK Grzegorz Z/3133/15 2019 2 LDK!
3 f 1 5.25 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS +0.6 III CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK!
4 f 1 5.20 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +0.9 III DMP U20 ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK! 96
5 f 1 5.19 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS +1.3 III BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK!
6 f 1 5.07 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +1.1 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
7 f 1 5.05 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +0.5 IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
8 f 1 4.81 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +0.3 IV KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
9 f 1 4.58 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +1.6 V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK!
10 f 1 4.51 BEDEŁEK Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.8 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1623/16 2019 3
11 f 1 4.37 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +0.8 -- DMP U20 B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK! 57
12 f 1 4.13 SZCZĘSNA Laura SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS +1.4 -- DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/2729/18 2019 BEZ LDK! 49
  f 1 NM STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS 0.0 -- DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.26 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +0.2 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
2 f 1 11.25 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 03 U18 WP +1.2 III PTAK Krzysztof Z/2452/17 2019 3
3 f 1 10.89 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +0.7 III KOKOT Zdzisław Z/1601/15 2019 3
4 f 1 10.50 DZIURA Wiktoria LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +1.1 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof Z/1498/15 2019 4
5 f 1 10.44 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +0.6 IV SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
6 f 1 9.96 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS +0.5 -- GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.18 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
2 f 1 11.66 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS III DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK! 104
3 f 1 11.58 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5
4 f 1 11.50 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88 102
5 f 1 11.28 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 100
6 f 1 10.46 FRYZKOWSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS IV GRZYBEK Grzegorz Z/0255/17 2019 4
7 f 1 9.43 KOWALSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4338/18 2019 BEZ
8 f 1 9.33 GRZESIAKOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1202/18 2019 5
Kula (4) K
1 f 1 12.28 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS II KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
2 f 1 12.11 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
3 f 1 10.31 CHABINIAK Gabriela MKS Piast Lwówek Śląski 01 U20 DS III BIALIC Katarzyna Z/0416/16 2019 3 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 38.33 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK!
2 f 1 36.43 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
3 f 1 33.80 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK! 113
4 f 1 28.75 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
5 f 1 28.25 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK!
6 f 1 27.08 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS IV DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK! 88
7 f 1 26.72 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88
8 f 1 25.60 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS -- DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3 81
9 f 1 24.70 KIERZKOWSKA Kaja MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- DMP U20 WOCHNA Robert Z/1040/16 2019 4 LDK! 77
Młot (3) K
1 f 1 55.65 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS I DMP U20 KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2019 1 LDK! 145
2 f 1 46.75 FAJKOWSKA Julia MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III DMP U20 B.D. B.D. KOZANECKA Anna , Z/2417/16 , 2019 3 LDK! 117
3 f 1 40.39 SENKOWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz Z/2924/17 2019 5 95
4 f 1 40.08 DELIJEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/1042/16 2019 4 LDK!
5 f 1 29.14 CHOROSZEWICZ Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U16 DS V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/3925/17 2019 BEZ LDK! 71
Młot (4) K
1 f 1 46.34 SCHUBERT Jagoda MLKS Echo Twardogóra 01 U20 DS II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar Z/3490/15 2019 2 139
2 f 1 34.48 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
Oszczep (500) K
1 f 1 40.71 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2019 2 LDK! 113
2 f 1 38.56 RZEŹNICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS III DMP U20 WOCHNA Robert Z/2812/17 2019 2 LDK! 103
3 f 1 37.49 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
4 f 1 36.90 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2019 3 LDK!
5 f 1 34.37 DZIEMIDOWICZ Ewa SL GKS Olsza Olszyna 02 U18 DS IV DMP U20 CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław Z/0129/16 2019 3 LDK! 88
6 f 1 31.21 SYSAK Hanna MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna Z/0464/17 2019 5 LDK!
7 f 1 29.16 CZACHARA Kaja MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Marek Z/0467/17 2019 5 LDK!
8 f 1 26.31 SIKORA Iga MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna Z/0466/17 2019 BEZ LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 36.22 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2019 3 110
2 f 1 27.18 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
3 f 1 23.95 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
Chód 5 km K
1 1 s 1 26:56.89 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS II GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3
2 s 1 32:18.32 KANIKOWSKA Weronika MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1207/17 2019 4 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.88 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
2 3 e 1 11.48 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.4 III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
3 6 e 1 12.01 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.4 IV KNULL Mariusz Z/2794/18 2019 4
4 9 e 1 12.11 ŻYLUK Jakub MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.4 IV KNULL Mariusz Z/2240/19 2019
5 11 e 1 12.81 ZAJĄC Jakub KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS +0.4 -- B.D. Z/2484/17 2019 BEZ LDK!
1 2 e 2 11.06 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.8 II DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 135
2 4 e 2 11.82 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.8 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
3 5 e 2 11.97 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.8 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2019 4 LDK!
4 7 e 2 12.03 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.8 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4 87
5 8 e 2 12.09 BARSZCZEWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +0.8 IV PRZEORSKI Marek Z/0726/17 2019 4 LDK!
6 10 e 2 12.24 FRĄCKOWIAK Kamil GKS Start Długołęka 03 U18 DS +0.8 -- BENKOWSKI Henryk Z/3518/18 2019 BEZ
7 12 e 2 13.39 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2019 BEZ
1 e 3 11.00 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +1.9 II B.D. Z/3828/16 2019 3
2 e 3 11.76 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS +1.9 IV KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
3 e 3 11.80 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.9 IV DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! 96
4 e 3 11.89 ZDUNEK Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +1.9 IV MALCZEWSKI Jacek Z/0256/17 2019 4
5 e 3 12.20 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +1.9 IV SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
6 e 3 12.27 SIWEK Jakub MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS +1.9 -- PRZEORSKI Marek Z/2629/18 2019 5 LDK!
1 2 e 4 10.92 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U23 DS +0.4 II PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2019 M
2 3 e 4 10.96 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 II ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
3 5 e 4 11.19 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS +0.4 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2
4 6 e 4 11.61 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS +0.4 III WOŚ Michał Z/0444/19 2019
5 7 e 4 11.74 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 III ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
6 10 e 4 11.93 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 IV DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/3307/15 2019 4
7 11 e 4 11.98 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS +0.4 IV DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/1148/15 2019 4 89
1 1 e 5 10.75 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 I ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
2 4 e 5 11.13 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +0.4 II ROSTEK William Z/2300/15 2019
3 8 e 5 11.75 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +0.4 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
4 9 e 5 11.81 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +0.4 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
5 12 e 5 12.02 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.4 IV ROSTEK William Z/1301/19 2019
6 13 e 5 12.08 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS +0.4 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
7 14 e 5 12.45 SITKOWSKI Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.4 -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/3685/15 2019 BEZ 74
1 f 1 10.87 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
2 f 1 10.94 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.4 II DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 142
3 f 1 11.03 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 II B.D. Z/3828/16 2019 3
4 f 1 11.42 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.4 III SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK!
5 f 1 11.72 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.4 III WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 11.78 ZDUNEK Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +0.4 IV MALCZEWSKI Jacek Z/0256/17 2019 4
7 f 1 11.82 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS +0.4 IV KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
8 f 1 11.87 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.4 IV DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! 93
1 f 2 10.67 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.7 I ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK!
2 f 2 10.93 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.7 II ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
3 f 2 11.18 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +1.7 II ROSTEK William Z/2300/15 2019
4 f 2 11.56 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS +1.7 III WOŚ Michał Z/0444/19 2019
5 f 2 11.60 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +1.7 III GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
6 f 2 11.70 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.7 III ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
7 f 2 11.99 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +1.7 IV DZIUBIŃSKI Zbigniew Z/3307/15 2019 4
200 m M
1 1 s 1 21.52 SZACHNIEWICZ Szymon MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.5 I DMP U20 ROSTEK William Z/1867/17 2019 1 LDK! 160
2 2 s 1 21.72 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.5 I ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
3 3 s 1 22.11 POŁCZYK Łukasz KS SMS Szklarska Poręba 01 U20 DS +0.5 II ROSTKOWSKI Piotr Z/3012/17 2019 2
4 4 s 1 22.67 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +0.5 II ROSTEK William Z/2300/15 2019
5 5 s 1 22.75 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +0.5 II PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
6 9 s 1 23.45 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U23 DS +0.5 III PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2019 M
1 6 s 2 23.34 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +0.7 III KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
1 7 s 2 23.34 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +0.7 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
3 8 s 2 23.44 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.7 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2019 4
4 11 s 2 23.72 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +0.7 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
5 12 s 2 23.81 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.7 IV ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
6 13 s 2 23.92 MAĆKAŁA Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +0.7 IV SZAŁEK Andrzej Z/0551/17 2019 4
1 10 s 3 23.66 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS +0.8 IV WOŚ Michał Z/0444/19 2019
2 14 s 3 24.11 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.8 IV ROSTEK William Z/1301/19 2019
3 15 s 3 24.22 FIAŁKOWSKI Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS +0.8 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/1148/15 2019 4
4 16 s 3 25.52 SITKOWSKI Paweł UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.8 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/3685/15 2019 BEZ
1 1 s 4 22.00 GRUZD Wiktor MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.4 II KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # Z/2442/16 2019 2 LDK!
2 2 s 4 22.08 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
3 3 s 4 22.25 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.4 II BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
4 4 s 4 22.27 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 II B.D. Z/3828/16 2019 3
5 6 s 4 23.07 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.4 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK! 114
6 7 s 4 23.44 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
1 5 s 5 22.74 KONDERLA Jakub KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS +0.2 II WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr # , Z/1136/16 , 2019 LDK!
2 9 s 5 24.20 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.2 IV WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK!
3 10 s 5 24.31 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.2 IV KNULL Mariusz Z/2794/18 2019 4
4 11 s 5 24.35 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS +0.2 IV KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
5 13 s 5 24.69 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.2 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2019 4 LDK!
1 8 s 6 24.20 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +1.8 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4
2 12 s 6 24.58 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U18 DS +1.8 -- KUCZA Roman Z/0448/17 2019 5
3 14 s 6 24.77 ŻYLUK Jakub MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.8 -- KNULL Mariusz Z/2240/19 2019
4 15 s 6 25.27 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +1.8 -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
5 16 s 6 25.28 ZDUNEK Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +1.8 -- MALCZEWSKI Jacek Z/0256/17 2019 4
6 17 s 6 27.88 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2019 BEZ
400 m M
1 1 s 1 51.06 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS III B.D. Z/2601/15 2019 2
2 2 s 1 51.46 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2019 4
3 3 s 1 53.37 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
4 4 s 1 54.31 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/0393/16 2019 3
5 5 s 1 55.70 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/2562/18 2019 BEZ
1 1 s 2 50.37 KRĘCZEWSKI Piotr SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS II GOLEC Dominik Z/0219/16 2019 3
2 2 s 2 51.58 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
3 3 s 2 52.06 KOROŚ Wojciech KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS III DMP U20 B.D. Z/5717/18 2019 BEZ LDK! 109
800 m M
1 s 1 1:54.30 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS II DMP U20 URBATZKA Natalia Z/0817/16 2019 3 133
2 s 1 1:54.78 SKIBIAK Kacper KS SMS Szklarska Poręba 00 U20 DS II B.D. Z/2602/15 2019 2
3 s 1 2:03.88 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/3667/15 2019 4
4 s 1 2:07.35 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS IV KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2019 4
5 s 1 2:07.58 MALIK Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS --
  s 1 DNF FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz Z/0942/15 2019 4
1 1 s 2 1:57.16 KULIK Robert MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS III WOSIEK Jacek CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0488/17 2019 3 LDK!
2 2 s 2 1:59.14 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS III MATOSZ Wlodzimierz # Z/0254/17 2019 2 LDK!
3 3 s 2 2:04.78 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS IV DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/0965/17 2019 4 LDK! 84
4 4 s 2 2:09.17 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2019 3 LDK! 72
5 5 s 2 2:09.99 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2019 3 LDK!
6 6 s 2 2:10.83 WIŚNIEWSKI Kryspin MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2586/19 2019
7 7 s 2 2:11.06 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 03 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2019 4
1500 m M
1 1 s 1 4:10.55 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS III JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2019 2
2 2 s 1 4:26.19 LEWANDOWSKI Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2586/17 2019 4
3 3 s 1 4:28.35 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 4:30.59 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 00 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3615/15 2019 4 LDK!
5 5 s 1 4:49.69 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4
3000 m M
1 1 s 1 9:02.20 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna 01 U20 DS III URBATZKA Natalia Z/2645/15 2019 3
2 2 s 1 9:22.34 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS IV ROSTKOWSKI Piotr Z/3933/17 2019 2 LDK!
3 3 s 1 9:31.28 GRUDA Adam KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS IV WOŚ Michał Z/1606/17 2019 LDK!
4 4 s 1 9:50.72 SKÓRKA Dominik KS SMS Szklarska Poręba 02 U18 DS IV DMP U20 B.D. Z/4675/18 2019 BEZ LDK! 91
5 5 s 1 10:23.81 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/0237/17 2019 4 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.86 ROJSZCZYK Szymon MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +1.0 II DMP U20 KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian , Z/2321/16 , 2019 2 LDK! 133
2 2 s 1 15.17 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS +1.0 III CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 15.61 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.0 III KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 16.18 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.0 IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 16.38 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +1.0 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
6 6 s 1 22.75 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 03 U18 DS +1.0 -- BIELAWA Przemysław Z/1953/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.36 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS +1.8 II DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3 133
2 2 s 1 15.88 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +1.8 III PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3
3 3 s 1 17.60 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS +1.8 -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ
  s 1 DQ GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +1.8 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.49 WIECZOREK Miłosz MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS II DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar OLSZAŃSKI Paweł , Z/0854/17 , 2019 2 LDK! 129
2 2 s 1 55.97 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS II DMP U20 GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK! 124
3 3 s 1 58.82 UZAREK Aleksander MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian , Z/2749/17 , 2019 4 LDK! 103
4 6 s 1 61.24 JAROSZ Szymon MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- PRZEORSKI Marek Z/0725/17 2019 5 LDK!
5 8 s 1 62.20 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- DMP U20 ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0456/16 2019 BEZ LDK! 81
1 4 s 2 59.68 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 03 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2442/17 2019 3
2 5 s 2 60.89 BŁASZCZYK Gaspar MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 KUBALA Łukasz Z/5360/18 2019 4 92
3 7 s 2 61.98 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 02 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/3826/16 2019 BEZ
4 9 s 2 62.45 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -- DMP U20 MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2019 BEZ 79
5 10 s 2 63.88 OSCINSKI Hubert WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- MALCZEWSKI Jacek Z/2820/17 2019 BEZ LDK!
400 m pł M
1 s 1 55.24 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U20 DS II DMP U20 OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1 134
2000 m prz M
1 1 s 1 6:24.07 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2019 3
2 2 s 1 6:27.95 PORĘBSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS IV MATOSZ Wlodzimierz Z/2026/15 2019 3
3 3 s 1 6:31.83 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/1911/15 2019 3 LDK!
4 4 s 1 7:35.87 KOCHLEWSKI Wiktor MKS Piast Lwówek Śląski 03 U18 DS -- BIALIC Katarzyna BIALIC Marek , Z/0462/17 , 2019 5 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 42.25 ALEKSIAYUK Anton
MAKOWSKI Adam
SZACHNIEWICZ Szymon
BUGAJSKI Paweł
MKS MOS Wrocław 01
00
01
01
U20 DOL -- ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
ROSTEK William
Z/4298/19
Z/2300/15
Z/1867/17
Z/4584/15
2019
2019
2019
2019
BEZ

1
2
2 2 s 1 53.97 SOWA Wiktor
JÓZEŃKÓW Andrzej
FIAŁKOWSKI Filip
SITKOWSKI Paweł
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03
02
00
01
U20 DOL -- STOLARCZYK Grzegorz
MARSZEWSKI Tomasz
MARSZEWSKI Tomasz
MARSZEWSKI Tomasz
Z/4525/18
Z/0872/16
Z/1148/15
Z/3685/15
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
4
BEZ
3 3 s 1 47.77 BARSZCZEWSKI Mateusz
JAROSZ Szymon
SIWEK Jakub
ZABAWA Dominik
MKL 12 Jelenia Góra 03
03
03
02
U18 DOL -- PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek
Z/0726/17
Z/0725/17
Z/2629/18
Z/0724/17
2019
2019
2019
2019
4
5
5
BEZ
1 1 s 2 43.55 GRUZD Wiktor
KORDASIEWICZ Filip
ROJSZCZYK Szymon
WĘGRZYN Jakub
MKS Osa Zgorzelec 02
02
02
02
U18 DOL -- KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian ZIEMBA Artur KORDASIEWICZ Damian
WOCHNA Robert
Z/2442/16
Z/3471/16
, Z/2321/16
Z/1036/16
2019
2019
, 2019
2019
2
4
2
2
2 2 s 2 43.75 RADOMYSKI Mateusz
TABORSKI Andrzej
WISZNIOWSKI Mateusz
RYBA Kacper
MKS MOS Wrocław 02
03
02
02
U18 DOL -- WOSIEK Jacek ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz
BIALIC Marek ROSTEK William
WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek
, Z/1881/16
Z/1262/18
, Z/0409/16
, Z/2083/16
, 2019
2019
, 2019
, 2019
BEZ
3
3
BEZ
  s 2 DNF FRĄCKOWIAK Kamil
KAWIŃSKI Karol
BRZEZIŃSKI Konrad
WAWRZYNIAK Sebastian
GKS Start Długołęka 03
03
03
02
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/3518/18
Z/2847/17
Z/2442/17
Z/0178/16
2019
2019
2019
2019
BEZ
4
3
3
4x400 m M
1 1 s 1 3:31.13 KOROŚ Wojciech
RYMUT Konrad
SZMIT Patryk
KONDERLA Jakub
KS SMS Szklarska Poręba 02
03
03
02
U18 DOL -- B.D.
ROSTKOWSKI Piotr
ROSTKOWSKI Piotr
WÓJCIAK Tomasz ROSTKOWSKI Piotr
Z/5717/18
Z/0965/17
Z/3933/17
, Z/1136/16
2019
2019
2019
, 2019
BEZ
4
2

2 2 s 1 3:34.48 BŁASZCZYK Gaspar
GRUZD Wiktor
UZAREK Aleksander
WĘGRZYN Jakub
MKS Osa Zgorzelec 03
02
03
02
U18 DOL -- KUBALA Łukasz
KUBALA Łukasz KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian
WOCHNA Robert
Z/5360/18
Z/2442/16
, Z/2749/17
Z/1036/16
2019
2019
, 2019
2019
4
2
4
2
3 3 s 1 3:39.77 BRZEZIŃSKI Konrad
KAWIŃSKI Karol
FRĄCKOWIAK Kamil
WAWRZYNIAK Sebastian
GKS Start Długołęka 03
03
03
02
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/2442/17
Z/2847/17
Z/3518/18
Z/0178/16
2019
2019
2019
2019
3
4
BEZ
3
4 4 s 1 3:44.65 KAŁWIŃSKI Dawid
OSCINSKI Hubert
ZDUNEK Marcin
MACKAŁA Tomasz
WKS Oleśniczanka Oleśnica 03
03
03
03
U18 DOL -- MATOSZ Wlodzimierz
MALCZEWSKI Jacek
MALCZEWSKI Jacek
SZAŁEK Andrzej
Z/0254/17
Z/2820/17
Z/0256/17
Z/4043/19
2019
2019
2019
2019
2
BEZ
4

5 5 s 1 3:45.53 FIT Wiktor
GNYWKOWIEC Michał
JAKUBIK Patryk
MAĆKAŁA Szymon
WKS Oleśniczanka Oleśnica 99
00
01
00
U23 DOL -- GRZYBEK Grzegorz
GRZYBEK Grzegorz
MATOSZ Wlodzimierz
SZAŁEK Andrzej
Z/0942/15
Z/0550/17
Z/0393/16
Z/0551/17
2019
2019
2019
2019
4
3
3
4
6 6 s 1 3:53.22 JAROSZ Szymon
BARSZCZEWSKI Mateusz
SIWEK Jakub
ZABAWA Dominik
MKL 12 Jelenia Góra 03
03
03
02
U18 DOL -- PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek
PRZEORSKI Marek
Z/0725/17
Z/0726/17
Z/2629/18
Z/0724/17
2019
2019
2019
2019
5
4
5
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.80 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
2 f 1 1.80 BAŁUT Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/1400/19 2019
3 f 1 1.80 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2019 4 LDK! 99
4 f 1 1.75 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
5 f 1 1.75 MIŚKÓW Kasjan MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/2885/18 , 2019 3 LDK!
6 f 1 1.70 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 03 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2019 BEZ LDK!
7 f 1 1.60 RAKOCZY Kamil MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS -- KUBALA Łukasz Z/2159/16 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.80 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK! 154
2 f 1 4.20 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2019 2 130
3 f 1 4.00 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2019 3 122
4 f 1 3.80 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2019 3
5 f 1 3.60 KARABAN Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS III GRUMAN Bartosz Z/2483/15 2019 3
6 f 1 3.40 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS IV DMP U20 GĘBSKI Adam TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1684/16 2019 4 LDK! 99
7 f 1 3.20 KORDASIEWICZ Filip MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV DMP U20 KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/3471/16 2019 4 LDK! 92
8 f 1 3.00 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/1036/16 2019 2 LDK!
9 f 1 2.60 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
10 f 1 2.40 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK!
W dal M
1 f 1 6.23 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +1.2 IV KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
2 f 1 6.20 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.2 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
3 f 1 6.13 KASZCZYC Kornel MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS +1.6 IV PIASECKI Grzegorz Z/4111/15 2019 3
4 f 1 5.84 RAK Jakub MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +0.9 -- KOKOT Zdzisław Z/0361/16 2019 4
1 f 2 6.29 SARGALSKI Szymon SL GKS Olsza Olszyna 03 U18 DS +1.7 IV URBATZKA Natalia Z/0130/16 2019 5
2 f 2 6.17 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.1 IV BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
3 f 2 6.04 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 03 U18 DS +1.2 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2019 5 LDK!
4 f 2 5.81 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.8 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2019 4 LDK!
5 f 2 5.45 GRUSZECKI Kornel MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.9 -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0243/17 , 2019 5 LDK!
6 f 2 5.23 TEPER Patryk MKS Piast Głogów 02 U18 DS +1.3 -- BIELAWA Przemysław Z/3993/18 2019 BEZ
7 f 2 5.17 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 03 U18 DS +1.3 -- BIELAWA Przemysław Z/1953/18 2019 BEZ LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.25 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 03 U18 DS +0.8 III KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2019 5 LDK!
2 f 1 12.57 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +1.5 -- DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3 87
3 f 1 12.03 KOZAK Marcin GKS Start Długołęka 02 U18 DS +1.3 -- BENKOWSKI Henryk Z/2187/17 2019 4
4 f 1 11.45 OLEJNIK Patryk WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS +0.6 -- SIERADZKI Andrzej Z/0066/19 2019
5 f 1 11.37 RADZIK Adam MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.4 -- WOCHNA Robert Z/2815/17 2019 5 LDK!
6 f 1 11.37 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 03 U18 DS +0.9 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2019 BEZ LDK!
7 f 1 11.15 HORODECKI Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS +0.5 -- PIASECKI Grzegorz KORDASIEWICZ Damian KORDASIEWICZ Damian Z/2325/16 2019 4 LDK!
8 f 1 11.04 KUNICKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS +1.7 -- PIASECKI Grzegorz Z/4673/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 17.24 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK! 139
2 f 1 16.83 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
3 f 1 15.30 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS II MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3
4 f 1 13.96 PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK! 106
5 f 1 12.12 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2816/17 2019 5 LDK!
6 f 1 11.78 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/0613/18 2019 5 LDK!
  f 1 NM KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2019 BEZ LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.63 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK!
2 f 1 14.24 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
3 f 1 12.25 STANKIEWICZ Jakub WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew Z/0766/18 2019 3
4 f 1 11.89 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/2287/15 2019 4 LDK! 96
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.75 ANDRZEJCZAK Jarosław MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS I DMP U20 KĘCKI Krzysztof CZAJKOWSKI Waldemar Z/0452/16 2019 2 LDK! 158
2 f 1 47.89 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
3 f 1 47.17 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS II DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK! 133
4 f 1 42.58 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK! 118
5 f 1 38.20 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK!
6 f 1 37.28 ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 02 U18 DS IV B.D.
7 f 1 36.24 PRZYBYLSKI Oliwier MKS Osa Zgorzelec 04 U16 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/1347/18 2019 3 LDK! 96
8 f 1 35.34 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 03 U18 DS IV B.D. Z/5326/18 2019 4
9 f 1 31.78 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS -- B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2019 4 LDK!
10 f 1 30.43 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2019 5 LDK!
11 f 1 30.43 KAWECKI Arkadiusz UKS Sokół Żmigród 03 U18 DS -- ŁYCZAKOWSKI Ludwik Z/1212/18 2019 5
12 f 1 25.64 MĄCZKA Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/0613/18 2019 5 LDK!
  f 1 NM PARTYKA Oskar LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata Z/1653/16 2019 3 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 55.98 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS I DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2019 1 LDK! 162
2 f 1 50.12 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS I STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
3 f 1 29.25 STANKIEWICZ Jakub WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew Z/0766/18 2019 3
Młot (5) M
1 f 1 56.00 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III DMP U20 MARCINÓW Józef Z/2190/17 2019 3 124
2 f 1 49.25 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2019 2 LDK!
3 f 1 46.02 GRZYWACZ Jakub MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS IV DMP U20 WOCHNA Robert Z/0680/18 2019 4 LDK! 104
4 f 1 37.53 POLOWY Klaudiusz MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4336/18 2019 5
5 f 1 34.79 CZERWIŃSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2816/17 2019 5 LDK!
6 f 1 32.07 GOŁĘBIOWSKI Konrad MKS Osa Zgorzelec 03 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/4340/18 2019 BEZ
Młot (6) M
1 f 1 36.85 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/2287/15 2019 4 LDK!
2 f 1 15.74 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS -- GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2019 4 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 54.81 JAKUBIK Aleksander UKS Sokół Żmigród 03 U18 DS III B.D. Z/0373/16 2019 3
2 f 1 52.71 OTOLIŃSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 03 U18 DS III DMP U20 B.D. CZAJKOWSKI Waldemar # , Z/4203/17 , 2019 4 LDK! 107
3 f 1 48.06 JASTRZĘBSKI Dawid GKS Start Długołęka 02 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew Z/0179/16 2019 4
4 f 1 41.32 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS V DMP U20 ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK! 82
5 f 1 40.92 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2019 BEZ LDK! 80
6 f 1 35.82 BIŻECKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- DMP U20 KWIECIŃSKI Rafał MARKOWSKI Tomasz , Z/1047/18 , 2019 BEZ LDK! 65
7 f 1 33.94 NOWAK Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -- DMP U20 GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0241/17 , 2019 5 LDK! 60
  f 1 NM CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS V DMP U20 CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2019 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 54.09 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2019 2
2 f 1 45.00 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS IV DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
3 f 1 42.86 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2019 4 LDK! 97
4 f 1 38.86 NIEDOŚPIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/3882/19 2019
5 f 1 32.14 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP -- PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.508395910263 sekund