Lidzbark Warmiński 08.05.2016 Mityng otwarcia sezonu |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.39 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.4 | IV | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.47 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | -2.4 | IV | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.69 | PETNIUNAS Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.4 | IV | # | LDK! | |||||||
4 | 5 | s | 1 | 14.01 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U16 | WN | -2.4 | V | |||||||||
5 | 7 | s | 1 | 14.16 | BIAŁAS Bogna | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -2.4 | -- | |||||||||
6 | 10 | s | 1 | 14.59 | DEPUTAT Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.4 | -- | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 13.99 | KITEWSKA Wioleta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.3 | V | # | LDK! | |||||||
2 | 6 | s | 2 | 14.04 | ŻUK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.3 | -- | # | ||||||||
3 | 12 | s | 2 | 14.66 | STRUGIŃSKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U14 | PM | -2.3 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 13 | s | 2 | 14.88 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.3 | -- | # | ||||||||
5 | 14 | s | 2 | 14.90 | ADAMOWICZ Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -2.3 | -- | # | ||||||||
6 | 17 | s | 2 | 15.19 | JABŁOŃSKA Alicja | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -2.3 | -- | # | ||||||||
1 | 8 | s | 3 | 14.19 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik # | 2002 | U16 | WN | -2.6 | V | |||||||||
2 | 9 | s | 3 | 14.27 | BUJALSKA Julia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U14 | WN | -2.6 | V | LDK! | ||||||||
3 | 11 | s | 3 | 14.64 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.6 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 3 | 15.10 | PIONTKOWSKA Zuzanna | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U16 | WN | -2.6 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 16 | s | 3 | 15.13 | BARASZKIEWICZ Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.6 | -- | B.D. | LDK! | |||||||
150 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 19.24 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 19.28 | POTASZNIK Alicja | RLTL GGG Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 19.96 | BIELECKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 20.21 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 20.52 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | ||||||
1 | 6 | s | 2 | 20.54 | KOTEWICZ Kinga | KS Zamek Kurzętnik # | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 2 | 21.34 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 22.69 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik # | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 23.53 | JABŁOŃSKA Alicja | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 25.12 | DOŁKOWSKA Magdalena | MOS Zatoka Braniewo | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 28.42 | ŻUK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.8 | IV | # | ||||||||
2 | 6 | s | 1 | 30.03 | TARMASEWICZ Martyna | MKS Truso Elbląg | 2003 | U14 | WN | -2.8 | V | LDK! | ||||||||
3 | 7 | s | 1 | 30.11 | LASKIEWICZ Zofia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U14 | WN | -2.8 | V | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 25.98 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -2.0 | II | # | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 26.64 | BIELECKA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -2.0 | III | # | ||||||||
3 | 4 | s | 2 | 28.69 | BIAŁAS Bogna | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -2.0 | -- | |||||||||
4 | 5 | s | 2 | 29.12 | DEPUTAT Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.0 | -- | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.51 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 43.62 | POŁUJAŃSKA Oliwia | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | III | B.D. | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 44.24 | KITEWSKA Wioleta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | III | # | LDK! | ||||||||
4 | 16 | s | 1 | 48.89 | SUMIŃSKA Jolanta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 44.67 | PETNIUNAS Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | III | # | LDK! | ||||||||
2 | 5 | s | 2 | 45.55 | RUMIŃSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | IV | LDK! | |||||||||
3 | 7 | s | 2 | 46.01 | GREBER Karolina | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 47.01 | MARZEC Karolina | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 3 | 45.79 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | |||||||
2 | 11 | s | 3 | 48.40 | LASKIEWICZ Zofia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U14 | WN | V | LDK! | |||||||||
3 | 13 | s | 3 | 48.49 | TARMASEWICZ Martyna | MKS Truso Elbląg | 2003 | U14 | WN | V | LDK! | |||||||||
4 | 14 | s | 3 | 48.63 | KUCZYŃSKA Katarzyna | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
5 | 18 | s | 3 | 50.90 | ZIÓŁEK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | |||||||
1 | 9 | s | 4 | 47.48 | DALIDOWICZ Maja | MKS Truso Elbląg | 2002 | U16 | WN | V | # | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 4 | 47.76 | STAWICKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | |||||||
3 | 12 | s | 4 | 48.48 | PIONTKOWSKA Zuzanna | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U16 | WN | V | # | LDK! | ||||||||
4 | 15 | s | 4 | 48.81 | ADAMOWICZ Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
5 | 17 | s | 4 | 50.69 | HERMAN Kornelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:41.37 | POŁUJAŃSKA Oliwia | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | III | B.D. | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:46.84 | ZIULEWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:48.16 | MARZEC Karolina | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:48.35 | KULHAWIK Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | V | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:50.17 | KUCZYŃSKA Katarzyna | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:50.28 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/2102/15 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:54.90 | GARBOWSKA Aniela | MOS Zatoka Braniewo | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:56.27 | GODLEWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:59.46 | KRAUSHAR Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 4 | LDK! | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:01.94 | BUCZYŃSKA Kinga | MOS Zatoka Braniewo | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:02.78 | OZIMEK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:04.83 | MARCINIAK Paulina | MOS Zatoka Braniewo | 1998 | U20 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/0535/14 | 2015 | BEZ | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:05.40 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:12.89 | GREBER Karolina | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:14.22 | ADAMOWICZ Pola | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:15.25 | PĘTLICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:25.12 | PODLEWSKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:42.15 | TRZECIAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | II | PODOLAK Kazimierz | Z/1260/11 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:56.81 | BUDZIŁEK Martyna | UKS Siódemka Ostrołęka | 1996 | U23 | MZ | III | DĄBROWSKI Dariusz # | Z/0397/12 | 2024 | 3 | ||||||
s | 1 | DNF | PACHOLCZYK Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -- | B.D. | 3 | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 19.57 | SUMIŃSKA Jolanta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.0 | -- | |||||||||
2 | 3 | s | 1 | 20.29 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -2.0 | -- | # | ||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.70 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | -2.0 | III | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 46.19 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.08 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | +0.3 | IV | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.94 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | -0.1 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.84 | PUZIO Agnieszka | MKS Truso Elbląg | 2002 | U16 | WN | -0.2 | -- | LDK! | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.30 | WOJSIAT Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | III | B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.67 | WIECHA Wanesa | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.62 | ZYCH Sylwia | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U20 | WN | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.45 | KORZENIEWSKA Justyna | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1997 | U20 | WN | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.54 | TADAJ Ewa | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 24.86 | WIECHA Wanesa | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 41.73 | MENDYK Izabela | UKS Sokół Węgorzewo | 1998 | U20 | WN | II | PIĄTEK Mirosław # | Z/1007/14 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 40.59 | ZYCH Sylwia | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U20 | WN | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 25.28 | TADAJ Ewa | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 47.20 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | I | GRENDA Jan | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.94 | WOJSIAT Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | B.D. | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 23.06 | GÓRALCZYK Anna | UKS Atos Woźnice | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 23.04 | SUSKA Gabriela | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2002 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 17.25 | PÓŁTORAK Julia | UKS Nidka Ruciane-Nida | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 48.86 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno | 1994 | U23 | WN | I | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.19 | WOJSIAT Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | IV | B.D. | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.18 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -2.8 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2024 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 11.42 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | -2.8 | III | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.64 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -2.8 | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | |||||
4 | 4 | s | 1 | 11.69 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.8 | III | # | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 11.93 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.8 | IV | |||||||||
6 | 11 | s | 1 | 12.13 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | -2.8 | IV | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 11.84 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | +1.6 | IV | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | |||||
2 | 7 | s | 2 | 12.03 | ZABOLEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | +1.6 | IV | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 12.06 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | +1.6 | IV | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 12.08 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | +1.6 | IV | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 12.10 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U20 | WN | +1.6 | IV | |||||||||
6 | 12 | s | 2 | 12.16 | JAKSINA Jakub | KS Podlasie Białystok # | 2001 | U16 | PD | +1.6 | IV | # | ||||||||
1 | 13 | s | 3 | 12.25 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -2.1 | V | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
2 | 14 | s | 3 | 12.84 | COŁTA Kamil Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.1 | -- | |||||||||
3 | 15 | s | 3 | 12.91 | TRZCIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -2.1 | -- | |||||||||
4 | 16 | s | 3 | 13.65 | PARDO Nikodem | UKS Atos Woźnice # | 2003 | U14 | WN | -2.1 | -- | |||||||||
150 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.11 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.57 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2024 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 17.14 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 17.70 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 17.77 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 18.00 | PLISZKA Jakub | PKS Gwardia Szczytno | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
3 | 7 | s | 2 | 18.02 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 18.21 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
5 | 9 | s | 2 | 18.68 | TRZECIAK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8 | s | 1 | 25.33 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -2.8 | V | LDK! | ||||||||
2 | 9 | s | 1 | 25.65 | GIBAS Seweryn | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -2.8 | -- | LDK! | ||||||||
3 | 10 | s | 1 | 26.03 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -2.8 | -- | LDK! | ||||||||
4 | 11 | s | 1 | 26.22 | TRZCIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -2.8 | -- | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 24.12 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -1.4 | IV | |||||||||
2 | 5 | s | 2 | 24.21 | KRASOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1999 | U18 | WN | -1.4 | IV | ADAMCZYK Dariusz | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 25.28 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -1.4 | V | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
1 | 1 | s | 3 | 22.37 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -1.4 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2024 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 3 | 22.76 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -1.4 | II | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | |||||
3 | 3 | s | 3 | 23.49 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -1.4 | III | # | ||||||||
4 | 6 | s | 3 | 24.22 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -1.4 | IV | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 39.99 | OBOLEWICZ Daniel | UKS Jedynka Bartoszyce | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 1 | 40.72 | GIBAS Seweryn | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
3 | 8 | s | 1 | 41.10 | WITEK Marcin | niest. Olsztyn | 1980 | Masters | WN | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 9 | s | 1 | 41.19 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | V | LDK! | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 37.39 | PLISZKA Jakub | PKS Gwardia Szczytno | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 2 | 37.56 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U20 | WN | -- | B.D. | |||||||||
3 | 3 | s | 2 | 38.05 | ZABOLEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 39.32 | KRASOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1999 | U18 | WN | -- | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 41.55 | KAMIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | V | # | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 3 | 39.51 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | IV | LDK! | |||||||||
2 | 11 | s | 3 | 43.55 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
3 | 12 | s | 3 | 46.78 | DZIADUSZEK Michał | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.69 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | III | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.28 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 53.69 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 54.98 | TRZECIAK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 55.23 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | B.D. | |||||||||
3 | 6 | s | 2 | 57.06 | COŁTA Kamil Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 7 | s | 2 | 62.80 | SZPARAK Ryszard | niest. Olsztyn | 1951 | Masters | WN | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:30.19 | OBOLEWICZ Daniel | UKS Jedynka Bartoszyce | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:30.74 | ZALEWSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:40.54 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:44.19 | DANIEL Łukasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:45.37 | ZYGAŁKO Dominik | MOS Zatoka Braniewo | 2003 | U14 | WN | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:57.22 | DAŃKÓW Andrzej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2003 | U14 | WN | -- | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:04.58 | ADAMOWICZ Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:15.21 | SKOCZYLAS Daniel | UKS Jedynka Bartoszyce | 2004 | U14 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:46.42 | ZAHORSKI Grzegorz | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U18 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/2557/15 | 2015 | 4 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:54.27 | PICHAL Kacper | PKS Gwardia Szczytno | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:02.08 | DZIADUSZEK Michał | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:03.73 | DRASZKIEWICZ Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:06.06 | TKACZUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:08.45 | ZIMIŃSKI Dobrosław | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:14.33 | DOBYRN Bartosz | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0258/16 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 3:27.61 | ZYSKOWSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:13.45 | REGINIA Dariusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:22.80 | KOZŁOWSKI Bartosz | MKS Truso Elbląg | 1996 | U23 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:37.21 | SUDUJKO Ryszard | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:38.24 | SIEMIĄTKOWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U23 | WN | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.71 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.4 | -- | B.D. | ||||||||
s | 1 | DNF | TRZECIAK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -2.4 | -- | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.58 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 45.24 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.90 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | III | B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.55 | SAMSEL Szymon | UKS Nidka Ruciane-Nida | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.50 | RÓŻEWICZ Jan | UKS Nidka Ruciane-Nida | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.08 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | -0.3 | IV | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.47 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | -0.1 | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 5.41 | SAMSEL Szymon | UKS Nidka Ruciane-Nida | 2001 | U16 | WN | +0.3 | -- | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.94 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | +0.9 | IV | # | |||||||||
f | 1 | NM | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | 0.0 | -- | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.40 | JÓŹWIAK Szymon | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.21 | MAŚLI Igor | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 11.50 | ŁUKASZEWSKI Jakub | niest. Olsztyn | 2001 | U16 | WN | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 11.30 | ROMANOWICZ Bartłomiej | niest. Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 7.20 | RUCIŃSKI Kacper | MKL Jurand Szczytno # | 2002 | U16 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | Z/3674/16 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.93 | OPCZYŃSKI Marek | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U20 | WN | III | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.40 | ĆWIK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 1994 | U23 | WN | III | BUKOWIECKI Maciej | Z/3506/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.17 | DĄBROWSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 26.26 | MAŚLI Igor | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 24.20 | RUCIŃSKI Kacper | MKL Jurand Szczytno # | 2002 | U16 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | Z/3674/16 | 2024 | LDK! | ||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 44.79 | OPCZYŃSKI Marek | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U20 | WN | II | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.52 | RÓŻEWICZ Jan | UKS Nidka Ruciane-Nida | 2001 | U16 | WN | V | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 55.13 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk | 1999 | U18 | PM | III | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 74.72 | ĆWIK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 1994 | U23 | WN | M | BUKOWIECKI Maciej | Z/3506/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 53.53 | MARTYNIUK Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U23 | WN | III | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.9758858680725 sekund |