Zamość 26.05.2019
3. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2019. I rzut ligi U16 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.33 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.8 II DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK! 109 142
2 2 s 1 12.98 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.8 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 13.24 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.8 IV NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
4 4 s 1 13.60 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.8 IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
5 6 s 1 13.96 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.8 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK! 76
6 18 s 1 17.91 FILIPEK Hanna MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.8 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4513/17 2019 LDK!
1 5 s 2 13.78 ANTONIUK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.3 IV CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/5721/18 2019 LDK!
2 8 s 2 14.11 PSZCZOŁA Weronika MKL Nefryt Lubartów 04 U16 LU +0.3 V NOWAK Wiesław LESZCZYŃSKI Damian Z/3421/18 2019 LDK!
3 9 s 2 14.18 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU +0.3 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK! 71
4 11 s 2 14.37 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.3 V GDAŃSKI Andrzej
5 13 s 2 14.96 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.3 -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
6 16 s 2 15.67 SKOWROŃSKA Julia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +0.3 -- CHMIELARZ Mirosław B.D. CHMIELARZ Mirosław Z/1143/19 2019 LDK!
7 17 s 2 15.97 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.3 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
1 7 s 3 14.09 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -0.3 V WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
2 10 s 3 14.24 GMYZ Dominika KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.3 V KUCHARSKI Marek Z/4053/19 2019
3 12 s 3 14.75 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 05 U16 LU -0.3 --
4 14 s 3 15.32 PALUCH Anna AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -0.3 -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3184/19 , 2019 LDK!
5 15 s 3 15.48 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -0.3 -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
1 5 s 4 12.98 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +0.3 III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
2 9 s 4 13.28 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU +0.3 IV JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
3 10 s 4 13.83 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.3 -- KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
4 11 s 4 14.06 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU +0.3 -- WILCZEK Janusz Z/0825/17 2019 BEZ LDK!
5 12 s 4 14.08 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.3 -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
6 13 s 4 14.87 MAJDAŃSKA Magdalena KS Agros Zamość 02 U18 LU +0.3 -- BIKOWSKI Wojciech Z/2235/19 2019
1 1 s 5 12.35 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.7 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/5236/15 , 2019 1 LDK!
2 2 s 5 12.47 BIAŁACH Marzena KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.7 II DMP DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/5234/15 2019 2 100 135
3 3 s 5 12.73 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.7 II DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK! 124
4 4 s 5 12.88 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -0.7 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK!
5 6 s 5 13.01 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -0.7 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
6 7 s 5 13.16 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -0.7 III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
7 8 s 5 13.24 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.7 IV HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
200 m K
1 1 s 1 26.85 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -1.6 III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
2 3 s 1 27.59 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU -1.6 IV JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
3 5 s 1 28.91 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -1.6 -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
4 7 s 1 29.24 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -1.6 -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK! 77
1 2 s 2 27.18 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -0.6 III TUSTANOWSKA Jolanta Z/4503/17 2019 3 LDK!
2 4 s 2 28.18 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -0.6 IV B.D. Z/3526/19 2019
3 6 s 2 29.08 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -0.6 -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
4 8 s 2 29.92 DOWHUN Żaneta MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -0.6 -- WILCZEK Janusz Z/0825/17 2019 BEZ LDK!
5 9 s 2 30.47 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U18 LU -0.6 -- JĘDRYS Andrzej B.D. Z/0108/17 2018
300 m K
1 2 s 1 41.41 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
2 3 s 1 42.70 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU -- HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
3 4 s 1 43.71 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU III B.D. Z/3169/19 2019
4 8 s 1 45.31 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU IV WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
5 10 s 1 46.74 MAGRYTA Katarzyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2700/16 2019 3 LDK!
6 16 s 1 51.14 CYRANKIEWICZ Aleksandra AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/1251/19 2019 LDK!
1 1 s 2 41.13 SZELIGA Martyna MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/3852/18 2019 2 LDK!
2 7 s 2 44.80 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU III MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
3 11 s 2 47.42 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU V JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2019 BEZ LDK!
4 12 s 2 47.75 KOGUT Nikola MKS Agros Chełm 04 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4923/18 2019 5 LDK!
5 5 s 2 44.18 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0874/19 , 2019 LDK!
6 20 s 2 55.91 TARNOWSKA Dominika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/1161/19 2019 LDK!
1 9 s 3 45.64 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
2 13 s 3 47.82 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
3 15 s 3 50.73 KASPRZAK Jadwiga AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/4618/17 2019 LDK!
4 17 s 3 52.13 KOCIUBA Julia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula Z/1249/19 2019 LDK!
5 19 s 3 55.28 SKOWROŃSKA Julia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław B.D. CHMIELARZ Mirosław Z/1143/19 2019 LDK!
1 6 s 4 44.56 FABIAŃCZYK Martyna MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/2592/16 2019 2 LDK!
2 14 s 4 50.63 LEŚNIAK Natalia KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5746/18 2019
3 18 s 4 54.30 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
400 m K
1 1 s 1 58.13 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2019 2 94 128
2 2 s 1 62.24 KOCOT Katarzyna AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/1037/18 2019 3
3 4 s 1 62.91 TARACHA Weronika AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/0351/16 , 2019 3 LDK!
4 6 s 1 62.98 SAPKO Julia KS Agros Zamość 01 U20 LU IV LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/3892/16 , 2019 4 LDK!
5 7 s 1 63.34 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV DMP DMP U20 ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4 46 89
1 5 s 2 62.96 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U18 LU IV BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2019 3 LDK!
2 8 s 2 65.18 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK!
3 10 s 2 66.50 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
4 11 s 2 67.95 MIEDZIAK Natalia KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0344/16 2019 BEZ LDK!
1 3 s 3 62.43 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU IV B.D. Z/3526/19 2019
2 9 s 3 65.20 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4250/19 2019
3 12 s 3 69.10 DUDEK Aleksandra MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LDK!
4 13 s 3 72.42 SKRZYŃSKA Karina KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/2766/19 2019
600 m K
1 1 s 1 1:46.21 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU V JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:49.71 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz # , Z/0514/19 , 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:50.69 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU -- GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 1:51.10 ULANOWSKA Julia KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- SĘTOWSKA-DRYK Ewelina JĘDRYS Andrzej B.D. , Z/3945/17, Z/4862/19 , 2018, 2019 LDK!
5 5 s 1 1:53.64 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz , Z/4405/17 , 2019 LDK!
6 6 s 1 1:56.27 MACKIEWICZ Magdalena AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta TUSTANOWSKA Jolanta , Z/3183/19 , 2019 LDK!
7 7 s 1 1:57.07 PRZYCZYNA Magdalena KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0993/18 2019 5 LDK!
8 8 s 1 1:59.54 SZPINDOWSKA Julia MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/3325/19 2019 LDK!
9 9 s 1 1:59.89 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
10 10 s 1 2:19.74 FILIPEK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4514/17 2019 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:23.79 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2019 3
2 2 s 1 2:26.96 RACHAŃSKA Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 02 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3608/16 2019 4
1000 m K
1 1 s 1 3:22.31 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
2 2 s 1 3:36.36 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/5696/18 , 2019 LDK!
3 3 s 1 4:12.10 KOWALCZYK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- BIELECKA Marzanna B.D. , Z/2375/19 , 2019 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:09.37 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 5:33.81 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK! 67
80 pł K
1 1 s 1 12.76 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU +0.8 III MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 13.82 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +0.8 V B.D. Z/2380/19 2019
3 7 s 1 19.67 FILIPEK Hanna MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.8 -- CHMIELARZ Mirosław Z/4513/17 2019 LDK!
1 3 s 2 13.83 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU -0.4 V B.D. Z/2377/19 2019
2 4 s 2 14.21 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 07 U14 LU -0.4 V MURAT Tomasz Sławomir BEZ
3 5 s 2 15.05 ANTONIUK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -0.4 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/5721/18 2019 LDK!
4 6 s 2 15.22 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU -0.4 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
200 m pł K
1 1 s 1 31.06 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.6 II NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
2 2 s 1 32.61 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 04 U16 LU -0.6 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2019 3 LDK!
3 3 s 1 35.83 WDOWIAK Wiktoria MKS Agros Chełm 05 U16 LU -0.6 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/4350/18 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 38.81 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U18 LU -0.6 -- JĘDRYS Andrzej B.D. Z/0108/17 2018
Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU IV DMP U20 MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK! 75
W dal K
1 f 1 4.87 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU 0.0 IV B.D. Z/3169/19 2019
2 f 1 4.41 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.5 -- STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz # , Z/0514/19 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 4.19 BĄK Alicja TS Start Lublin 04 U16 LU +0.5 -- BOBRZYK Wojciech Z/3899/18 2019 BEZ
1 f 2 4.54 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU 0.0 -- KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 8.75 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 8.70 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
3 3 f 1 8.66 WYSZYŃSKA Wiktoria MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5723/18 2019 LDK!
4 4 f 1 8.61 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
5 5 f 1 8.47 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
6 6 f 1 8.16 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
7 7 f 1 6.54 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
1 1 f 2 14.99 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU I DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK! 146
2 2 f 2 10.81 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
3 3 f 2 10.25 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
4 4 f 2 7.31 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3
Kula (4) K
1 1 f 1 8.80 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 25.71 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
2 2 f 1 24.28 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
3 3 f 1 23.20 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
4 4 f 1 21.40 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
5 5 f 1 20.57 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
6 6 f 1 19.22 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 31.60 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU IV NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
2 f 1 28.51 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
3 f 1 28.28 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
4 f 1 25.64 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK! 81
Młot (3) K
1 f 1 48.32 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU II DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK! 122
2 f 1 39.23 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3 92
3 f 1 27.72 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
4 f 1 17.73 ULICKA Karolina KS Agros Zamość 03 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4241/19 2019
1 1 f 2 44.10 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
2 2 f 2 42.45 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 2 41.81 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
4 4 f 2 34.85 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
5 5 f 2 31.94 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU V TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
6 6 f 2 24.43 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
Młot (4) K
1 f 1 51.51 KUFEL Aleksandra AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I WIEJAK Izydor B.D. Z/6096/15 2019 1 LDK!
2 f 1 46.55 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2019 1 LDK! 102 140
Oszczep (500) K
1 f 1 22.40 KRZYŻANOWSKA Paula KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3758/19 2019
100 m M
1 1 s 1 11.50 JANDA Bartosz AZS UMCS Lublin 93 Sen LU -0.6 III JAROS Marek B.D. Z/3977/18 2018 3
2 2 s 1 11.58 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -0.6 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 11.75 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -0.6 III DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK! 51 98
4 4 s 1 11.82 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -0.6 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 11.89 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.6 IV DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3 92
1 6 s 2 12.04 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.1 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
2 7 s 2 12.10 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.1 IV CHMIELEWSKI Marek
3 8 s 2 12.13 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.1 IV DMP U20 B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK! 84
4 9 s 2 12.17 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.1 IV GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
5 10 s 2 12.19 WÓJTOWICZ Mateusz TS Start Lublin 02 U18 LU +0.1 IV BOBRZYK Wojciech Z/4190/18 2019 BEZ
6 11 s 2 12.22 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.1 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2019 5 LDK!
7 12 s 2 12.58 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.1 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
1 s 3 11.93 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.9 IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
2 s 3 12.07 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU -0.9 IV MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
3 s 3 12.14 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -0.9 IV TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
4 s 3 12.24 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -0.9 V DMP U20 KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK! 80
5 s 3 12.68 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU -0.9 V BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
6 s 3 13.18 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU -0.9 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
1 s 4 12.02 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +0.7 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
2 s 4 12.52 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU +0.7 V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
3 s 4 12.64 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU +0.7 V JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
4 s 4 12.98 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU +0.7 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
5 s 4 13.21 PANASIEWICZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.7 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/4521/17 2019 LDK!
6 s 4 13.51 KAŃSKI Kacper AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +0.7 -- JAROS Urszula Z/1676/19 2019
200 m M
1 1 s 1 23.33 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU -0.4 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
2 2 s 1 23.88 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -0.4 IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
1 3 s 2 24.17 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +1.8 IV CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK!
2 4 s 2 24.48 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.8 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
3 6 s 2 24.56 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.8 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
4 10 s 2 25.30 LISIECKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +1.8 -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0824/17 2019 5 LDK!
5 11 s 2 25.80 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU +1.8 -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
1 5 s 3 24.51 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU +0.3 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
2 7 s 3 24.78 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.3 -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/5263/18 2019 BEZ LDK!
3 8 s 3 24.95 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.3 -- DMP B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK! 27
4 9 s 3 25.05 WÓJTOWICZ Mateusz TS Start Lublin 02 U18 LU +0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/4190/18 2019 BEZ
300 m M
1 1 s 1 39.29 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 40.08 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 40.61 SITAREK Wiktor AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KUŚMIREK Paweł TUSTANOWSKA Jolanta , Z/4713/17 , 2019 5 LDK!
4 4 s 1 41.67 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
1 5 s 2 42.07 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
2 6 s 2 42.66 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
3 7 s 2 45.36 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4054/19 2019
4 8 s 2 46.06 JAROSZ Dawid MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/4055/19 2019
400 m M
1 2 s 1 51.07 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3 120
2 3 s 1 51.37 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
3 6 s 1 52.82 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU IV ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
4 7 s 1 52.92 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
5 10 s 1 55.24 BARWIŃSKI Piotr AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/3001/15 2019 4 LDK!
6 13 s 1 56.78 WRÓBEL Sebastian KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/5109/15 2019 3
1 1 s 2 50.88 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 87 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
2 9 s 2 54.68 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01 U20 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/3976/18 2019 BEZ
3 12 s 2 55.36 ADAMEK Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- JAROS Urszula JAROS Urszula , Z/2096/17 , 2019 BEZ LDK!
4 15 s 2 57.05 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- B.D. # Z/4248/19 2019 4
5 17 s 2 60.08 KLUCZEK Szymon KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/0035/17 , 2019 5 LDK!
1 4 s 3 52.02 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU III B.D. Z/4249/19 2019
2 5 s 3 52.63 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU III B.D. Z/5265/18 2019 5
3 8 s 3 53.54 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD IV FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0032/17 , 2019 LDK!
4 11 s 3 55.29 WRONA Kuba AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5471/18 2019 4
5 14 s 3 57.01 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr
6 16 s 3 59.53 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2019 5 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:27.13 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU II KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
2 2 s 1 1:33.31 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0632/18 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:36.12 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU V B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
4 4 s 1 1:41.37 FRĄC Kacper TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/2322/19 2019
5 5 s 1 1:41.42 KAWALEC Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/2470/19 2019
6 6 s 1 1:41.77 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/3227/19 2019
7 7 s 1 1:42.27 KOS Jakub AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta Z/4456/17 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:42.37 SZALA Maciej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/1765/19 2019
800 m M
1 1 s 1 1:58.12 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
2 2 s 1 2:01.86 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU III ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
3 3 s 1 2:05.09 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU IV FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
4 4 s 1 2:06.12 ŁADNIAK Przemysław KS Agros Zamość 03 U18 LU IV KARPIŃSKA Magdalena ZAJĄC Janusz , Z/0989/18 , 2019 4 LDK!
5 5 s 1 2:07.64 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/1403/19 2019
6 6 s 1 2:09.17 WAWERSKI Ernest KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1728/18 2019 4
7 7 s 1 2:12.31 SOCHA Jakub LKS Znicz Biłgoraj 01 U20 LU -- JAMROZ Mieczyslaw
8 8 s 1 2:13.19 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
9 9 s 1 2:16.09 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D.
10 10 s 1 2:18.26 ALBRECHT Norbert KS Agros Zamość 01 U20 LU -- SWATOWSKI Wojciech Z/1727/18 2019 BEZ
1000 m M
1 1 s 1 2:57.30 ĆWIKLIŃSKI Adrian KS Agros Zamość 04 U16 LU V KUZDRA Dariusz # Z/1240/18 2019 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:30.49 PÓŁTORAK Bartłomiej KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/1226/19 2019
3 3 s 1 3:34.06 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2019 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:36.89 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
2 2 s 1 4:40.36 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2019 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.65 KOWALIK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław , Z/4518/17 , 2019 5 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.61 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU 0.0 -- B.D.
2 2 f 1 5.34 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU +0.1 -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
3 3 f 1 4.89 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU +0.2 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
4 4 f 1 4.78 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04 U16 LU +0.3 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2019 BEZ
5 5 f 1 4.60 PANASIEWICZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.9 -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/4521/17 2019 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 11.43 MIZIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 99 U23 LU 0.0 -- B.D.
Kula (5) M
1 1 f 1 11.61 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4304/19 2019
2 2 f 1 10.71 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
1 1 f 2 9.58 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 2 9.06 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
3 3 f 2 7.86 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
4 4 f 2 6.48 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05 U16 LU --
Kula (6) M
1 1 f 1 12.41 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU IV WIEJAK Izydor Z/3909/16 2019 2
2 2 f 1 10.92 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
Kula (7.26) M
1 1 f 1 12.01 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3 64
Dysk (1) M
1 1 f 1 31.05 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 1 29.08 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 26.44 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
4 4 f 1 25.17 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 46.59 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
2 2 f 1 42.48 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
3 3 f 1 42.37 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
4 4 f 1 36.11 JANIUK Patryk AZS UMCS Lublin 02 U18 LU IV B.D. Z/4304/19 2019
Dysk (2) M
1 1 f 1 50.10 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2019 1
2 2 f 1 44.22 BUKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 00 U20 LU II DMP WIEJAK Izydor Z/3909/16 2019 2 88
3 3 f 1 31.83 TUROS Piotr AZS UMCS Lublin 99 U23 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/1852/16 2019 3
Młot (5) M
1 f 1 32.34 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
2 f 1 15.87 SKIBA Bartłomiej KS Agros Zamość 05 U16 LU --
3 f 1 NM SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
1 1 f 2 60.98 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
2 2 f 2 54.17 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 3 f 2 40.18 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU IV BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 52.86 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
2 2 f 1 48.50 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2019 3 119
3 3 f 1 48.44 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 119
Młot (7.26) M
1 1 f 1 48.76 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
2 2 f 1 41.91 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 63
3 3 f 1 41.32 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2019 3 61
Oszczep (600) M
1 1 f 1 31.02 ŻÓRAWSKI Tymoteusz TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3830/18 2019 BEZ
2 2 f 1 25.40 HULAJKO Maksymilian MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4515/17 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 24.22 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 52.11 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4
Oszczep (800) M
1 1 f 1 46.14 BIELECKI Marcin MKS Unia Hrubieszów 98 U23 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0395/15 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.4619119167328 sekund