Piła 25 - 26.05.2019
WZLA Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20. Mityng okręgowy [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.85 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 99 U23 WP -1.3 III JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2019 3
2 2 s 1 13.21 ZENKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 04 U16 WP -1.3 IV GRAŚ Jarosław Z/2679/17 2019 3
3 3 s 1 13.50 ŁODYGA Aleksandra UKS Olimp Duszniki 04 U16 WP -1.3 IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3930/17 2019 4
4 4 s 1 14.35 NOBIK Julia UKS Olimp Duszniki 05 U16 WP -1.3 V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3402/17 2019 3
1 2 e 1 12.51 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP -0.1 II B.D. Z/2210/19 2019
2 5 e 1 12.82 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 02 U18 WP -0.1 III ZIELIŃSKA Janina Z/2687/16 2019 2
3 8 e 1 13.13 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -0.1 III DMP U20 NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 106
4 13 e 1 13.61 KRAMSKA Monika LUKS Orkan Września 03 U18 WP -0.1 IV KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0409/17 2019 4 LDK!
5 14 e 1 13.65 SŁOWIŃSKA Wiktoria KS Gwardia Piła 03 U18 WP -0.1 IV MARCINIAK Roman Z/5030/18 2019 4
6 19 e 1 14.09 DUBIAŁ Dominika UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -0.1 -- GÓRSKA Hanna Z/0531/17 2019 5 LDK!
7 21 e 1 14.13 GUMNA Laura MKS Baszta Szamotuły 02 U18 WP -0.1 -- ZIELIŃSKA Janina Z/3790/16 2019 BEZ
8 23 e 1 15.17 MAZUREK Aleksandra OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -0.1 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2940/18 2019 5
1 3 e 2 12.61 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -0.1 II WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2019 3
2 6 e 2 13.07 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP -0.1 III SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2019 2
3 9 e 2 13.15 MRUGALSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -0.1 III CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna , Z/0922/16 , 2019 2 LDK!
4 10 e 2 13.33 STAŚKOWIAK Anna UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP -0.1 IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1524/16 2019 4
5 12 e 2 13.56 KŁODAWSKA Nikola UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP -0.1 IV BERLIŃSKI Florian Z/2662/17 2019 5 LDK!
6 16 e 2 13.83 MAŁECKA Julia MKS Baszta Szamotuły 02 U18 WP -0.1 -- ZIELIŃSKA Janina Z/2690/16 2019 4
7 20 e 2 14.09 KLIMASZYK Anastazja OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -0.1 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1133/17 2019 BEZ
8 22 e 2 14.45 WINCIOR Zuzanna OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -0.1 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/3375/18 2019 BEZ
1 1 e 3 12.50 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP +0.3 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
2 4 e 3 12.82 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +0.3 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2019 2 LDK!
3 7 e 3 13.12 KOSTKA Marianna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.3 III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0289/17 2019 3 LDK!
4 15 e 3 13.67 RZEPECKA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +0.3 IV GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0295/17 , 2019 4 LDK!
1 11 e 4 13.47 OSTRYCHARCZYK Ines KS Gwardia Piła 03 U18 WP -2.5 IV CHWAŁEK Jarosław Z/0229/17 2019 3 LDK!
2 17 e 4 13.84 ARNING Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -2.5 -- B.D. Z/4059/19 2019
3 18 e 4 13.90 SZWANKE Anna OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -2.5 -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2939/18 2019 4
1 e 5 12.16 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +0.4 II PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 2 e 5 13.05 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/0591/15 2019 3
3 3 e 5 13.15 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/0794/16 2019 2
4 4 e 5 13.34 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.4 IV WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
5 7 e 5 13.83 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.4 -- #
1 1 e 6 12.81 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP -1.4 III DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2 120
2 5 e 6 13.57 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP -1.4 IV GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
3 6 e 6 13.61 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -1.4 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
1 1 f 1 12.15 ZIMNA Marta LUKS Orkan Września 02 U18 WP +1.7 I B.D. Z/2210/19 2019
2 2 f 1 12.32 DZIAMSKA Julia UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP +1.7 II PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0868/15 2019 2
3 3 f 1 12.57 BŁASZCZYK Nikola LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP +1.7 II WOŹNIAK Bernard Z/4219/18 2019 3
4 4 f 1 12.67 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 02 U18 WP +1.7 II ZIELIŃSKA Janina Z/2687/16 2019 2
5 5 f 1 12.84 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP +1.7 III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0952/16 2019 2 LDK!
6 6 f 1 12.99 ŁUKIANOWSKA Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +1.7 III DMP U20 NALEPA Marek Z/2643/17 2019 4 112
7 7 f 1 13.07 KOSTKA Marianna MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +1.7 III GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0289/17 2019 3 LDK!
8 8 f 1 13.09 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP +1.7 III SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2019 2
1 1 f 2 12.10 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U20 WP +1.1 I PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 2 f 2 12.57 ŚWIDERSKA Weronika LUKS Start Nakło 00 U20 KP +1.1 II DMP U20 JANKOWSKI Marcin Z/0023/15 2019 2 131
3 3 f 2 13.16 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +1.1 III WALCZAK Michał Z/0794/16 2019 2
4 4 f 2 13.22 GRZELAK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +1.1 IV WALCZAK Michał Z/0591/15 2019 3
5 5 f 2 13.27 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +1.1 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
6 6 f 2 13.32 KALINA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +1.1 IV WALCZAK Michał Z/0592/15 2019 3
6 7 f 2 13.32 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +1.1 IV GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
200 m K
1 1 w 1 29.40 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP +0.5 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2019 3 525
2 2 w 1 29.71 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP +0.5 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 503
3 3 w 1 34.99 KOSIK Natalia KS Gwardia Piła 03 U18 WP +0.5 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1112/17 2019 BEZ LDK! 191
400 m K
1 2 s 1 60.35 PLUTA Daria MKL Jarocin 03 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2019
2 6 s 1 61.97 SZYMKOWIAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP III B.D. ZAWORSKI Marek B.D. , Z/0221/17 , 2019 3 LDK!
3 10 s 1 63.63 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2019 5 LDK!
4 12 s 1 66.20 MATUSZCZAK Gabriela MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0300/17 2019 4 LDK!
5 13 s 1 67.37 PAŁUKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz Z/2836/18 2019 5
6 14 s 1 68.71 NOWAKOWSKA Zuzanna OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -- MOTYL Edward Z/0635/17 2019 BEZ
7 15 s 1 72.79 SIELSKA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- NALEPA Marek
1 1 s 2 57.99 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U18 WP II PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
2 3 s 2 60.63 SZCZEPANIAK Zuzanna LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP III WOŹNIAK Bernard Z/0449/16 2019 2
3 4 s 2 60.86 URBANIAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP III CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna Z/3794/16 2019 3 LDK!
4 5 s 2 61.57 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3912/17 2019 3
5 7 s 2 62.19 KOZŁOWSKA Nikola LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1470/17 2019 3
6 8 s 2 63.18 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2019 5 LDK!
7 9 s 2 63.37 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2019 3
8 11 s 2 64.81 PANEK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- DMP U20 NALEPA Marek Z/3782/16 2019 4 79
1 5 s 3 62.41 MATAN Zuzanna MKL Jarocin 01 U20 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
2 6 s 3 64.85 SKOWRON Hanna MKL Jarocin 01 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/2247/18 2019 BEZ
3 7 s 3 65.64 DUFFY Ewelina OŚ AZS Poznań 00 U20 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0707/15 2019 4
1 1 s 4 57.11 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP II KACZOR Mieczysław Z/1648/15 2019 1
2 2 s 4 59.36 JANKOWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U20 WP III HEMMERLING Andrzej Z/6373/15 2019 2 LDK!
3 3 s 4 59.75 KĘDZIA Kamila MUKS Kadet Rawicz 01 U20 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/4625/15 2019 2
4 4 s 4 60.66 GÓRAL Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP III ZIELIŃSKA Janina Z/3990/18 2019 4
1500 m K
1 1 s 1 4:47.81 PAWEŁCZYK Julia MKL Jarocin 02 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/2910/16 2019 2
2 2 s 1 4:51.38 WYROŚLAK Martyna KS Gwardia Piła 02 U18 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/3659/16 2019 3 LDK!
3 3 s 1 4:58.73 MAZUR Wiktoria MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0290/17 2019 3 LDK!
4 4 s 1 4:59.00 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP IV SADOWSKI Waldemar Z/1424/17 2019 4
5 5 s 1 4:59.71 KURASZ Justyna KS Gwardia Piła 03 U18 WP IV CHWAŁEK Jarosław Z/4898/18 2019 5
6 6 s 1 5:16.07 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2019 4 LDK!
7 7 s 1 5:16.12 WOLF Paulina PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1574/17 2019 5
8 8 s 1 5:37.01 MAĆKOWIAK Milena MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/0308/17 2019 5
9 9 s 1 5:37.40 BUSZKA Miriam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/1612/19 2019
10 10 s 1 5:40.61 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKA Hanna ZDONEK Filip , Z/0850/17 , 2019 5 LDK!
1 1 s 2 4:48.23 STYŚ Aleksandra MKL Jarocin 01 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1355/15 2019 1
2 2 s 2 4:55.28 KOPEĆ Julia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP III B.D. CHMIELARZ Lucyna , Z/1153/18 , 2019 3
3 3 s 2 4:55.49 KOPEĆ Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP III CHMIELARZ Lucyna Z/1152/18 2019 2
4 4 s 2 4:56.06 LUBOJAŃSKA Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/2402/17 2019 2
5 5 s 2 5:00.37 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/5283/15 2019 3
6 6 s 2 5:29.71 NOWAK Katarzyna OŚ AZS Poznań 01 U20 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2048/18 2019 BEZ
7 7 s 2 6:07.02 ŁUKASIEWICZ Daria OŚ AZS Poznań 00 U20 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2047/18 2019 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 13.67 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U18 WP 0.0 I PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 15.70 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP 0.0 II BIERŁA Dawid Z/0705/17 2019 3
3 3 s 1 15.72 SZUŁCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Gostyń 02 U18 WP 0.0 II SADOWSKI Waldemar Z/1425/17 2019 2
4 4 s 1 16.69 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP 0.0 III GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2019 3 LDK!
5 5 s 1 17.68 RYDELLEK Wiktoria PLKS Gwda Piła 02 U18 WP 0.0 IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0943/16 2019 4 LDK!
1 1 w 1 17.90 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP +1.0 -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 499
2 2 w 1 22.68 KOSIK Natalia KS Gwardia Piła 03 U18 WP +1.0 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1112/17 2019 BEZ LDK! 118
  w 1 DNF KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP +1.0 -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2019 3 0
100 m pł K
1 1 s 1 14.64 WESOŁOWSKA Kaja MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.5 II GOŚCINIAK Marcin Z/1328/15 2019 1
2 2 s 1 15.26 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U20 WP +0.5 II CHWAŁEK Jarosław Z/1465/15 2019 2
3 3 s 1 15.75 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +0.5 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
4 4 s 1 17.50 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP +0.5 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
5 5 s 1 18.44 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP +0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ
4x100 m K
1 1 s 1 48.88 DAMS Wiktoria
MAJEWSKA Marika
MATUSIAK Maria
ZIMNA Marta
LUKS Orkan Września 03
02
02
02
U18 WLP -- B.D. B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław
KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
B.D.
, Z/0414/17
Z/2685/16
Z/3408/16
Z/2210/19
, 2019
2019
2019
2019
3
1
4

2 2 s 1 50.54 KOSTKA Marianna
URBANIAK Jagoda
RZEPECKA Zuzanna
MRUGALSKA Nikola
MKS Juvenia Puszczykowo 03
02
03
02
U18 WLP -- GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin
CHMIELARZ Lucyna CHMIELARZ Lucyna
Z/0289/17
Z/3794/16
, Z/0295/17
, Z/0922/16
2019
2019
, 2019
, 2019
3
3
4
2
3 3 s 1 52.44 PLUTA Daria
KRAWCZYK Wiktoria
MRÓWCZYŃSKA Marlena
JĘDRASZAK Roksana
MKL Jarocin 03
02
02
02
U18 WLP -- GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
GOŚCINIAK Mateusz
Z/1869/19
Z/3912/17
Z/0915/16
Z/2912/16
2019
2019
2019
2019

3
BEZ
2
4 4 s 1 52.75 KUPCZYK Aleksandra
LOSY Anna
SZCZEPANIAK Paulina
ŻYŁKA Marta
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02
03
03
03
U18 WLP -- B.D.
GRZEGOROWSKA Kamila
GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Marek
Z/0696/19
Z/1076/18
Z/1080/18
Z/1089/18
2019
2019
2019
2019

4
4
3
5 5 s 1 53.16 POLL Roksana
SZYMKOWIAK Zofia
PAŁUKA Agnieszka
ROZMIAREK Ewelina
UKS Orkan Środa Wlkp. 02
03
03
02
U18 WLP -- KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek
B.D. ZAWORSKI Marek B.D.
SZOSTAK Janusz
KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek
Z/0949/16
, Z/0221/17
Z/2836/18
Z/0952/16
2019
, 2019
2019
2019
1
3
5
2
  s 1 DNF SZWANKE Anna
KLIMASZYK Anastazja
WINCIOR Zuzanna
MAZUREK Aleksandra
OŚ AZS Poznań 03
02
02
03
U18 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
CIEŚLICKA Elżbieta
Z/2939/18
Z/1133/17
Z/3375/18
Z/2940/18
2019
2019
2019
2019
4
BEZ
BEZ
5
1 1 s 2 49.83 GRZELAK Hanna
KALINA Olga
LOSY Aleksandra
BENEDYKCIŃSKA Natalia
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01
01
01
00
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Marek
Z/0591/15
Z/0592/15
Z/0794/16
Z/0590/15
2019
2019
2019
2019
3
3
2
1
  s 2 DQ PIASZCZYŃSKA Ewa
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
05
05
05
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1077/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2019
2019
2019
2019

4
4
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP IV ZIELIŃSKA Janina Z/5284/15 2019 3
2 2 f 1 1.45 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
3 3 f 1 1.40 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
4 4 f 1 1.30 ŻOK Zofia UMKS Iskra Wolsztyn 01 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2450/17 2019 BEZ
1 1 f 2 1.60 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
2 2 f 2 1.60 POLL Roksana UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek Z/0949/16 2019 1 LDK!
3 3 f 2 1.55 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła 03 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/2673/17 , 2019 4 LDK!
4 4 f 2 1.50 WAJNERT Samanta LUKS Orkan Września 03 U18 WP IV CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław Z/0413/17 2019 3 LDK!
4 4 f 2 1.50 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP IV DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4 92
1 1 f 3 1.73 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 98 U23 WP I WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
2 2 f 3 1.45 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
3 3 f 3 1.30 JACULA Wiktoria LKS Orkan Ostrzeszów 05 U16 WP -- NALEPA Marek
1 1 w 1 1.49 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP IV KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 610
2 2 w 1 1.25 KOSIK Natalia KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1112/17 2019 BEZ LDK! 359
  w 1 NM KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2019 3 0
Tyczka K
1 1 f 1 2.80 KŁOSIŃSKA Lena MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/1337/15 2019 2
1 1 f 3 3.10 STĄPOREK Urszula SL Olimpia Poznań 03 U18 WP II CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof , Z/2179/17 , 2019 3 LDK!
2 2 f 3 2.90 CZERNIAWSKA Julia SL Olimpia Poznań 03 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2019 2
3 3 f 3 2.80 BĄCZYK Katarzyna SL Olimpia Poznań 03 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/3820/17 2019 3
4 4 f 3 2.50 BRIAŃSKA Nina SL Olimpia Poznań 05 U16 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/3724/19 2019
5 5 f 3 2.40 IDŹKOWSKA Antonina SL Olimpia Poznań 07 U14 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/5222/18 2019 BEZ LDK!
  f 3 NM NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 06 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/5174/18 2019 5 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.91 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.1 II ŚWITAŁA Aldona Z/2140/16 2019 1
2 2 f 1 11.51 MACIEJEWSKA Ewelina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP +1.3 II GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna # Z/0611/16 2019 3 LDK!
3 3 f 1 9.98 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -0.2 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
4 4 f 1 9.75 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +1.9 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4
5 5 f 1 9.70 JARMOLUK Weronika MKS Baszta Szamotuły 02 U18 WP +1.1 -- B.D. Z/2696/16 2019 BEZ
1 1 f 2 11.55 JĘDRYCZKA Aleksandra MUKS Kadet Rawicz 00 U20 WP +1.6 II ŚWITAŁA Aldona Z/4626/15 2019 2
2 2 f 2 10.30 LISIECKA Maria MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP -0.1 IV CHMIELARZ Lucyna Z/0792/15 2019 4
3 3 f 2 10.22 KAZIMIERSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U20 WP +0.1 IV BERLIŃSKI Florian Z/5076/15 2019 BEZ LDK!
  f 2 NM KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP 0.0 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5284/15 2019 3
Kula (3) K
1 1 f 1 9.78 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 04 U16 WP V SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2019 3 LDK!
2 2 f 1 9.52 KOSIOREK Wiktoria UKS Olimp Duszniki 05 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3932/17 2019 BEZ
1 1 f 2 12.95 KNIAT Zuzanna LUKS Orkan Września 03 U18 WP III PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław Z/0408/17 2019 2 LDK!
2 2 f 2 10.81 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
3 3 f 2 10.78 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2019 BEZ
4 4 f 2 10.56 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP IV WOŹNIAK Bernard Z/3812/17 2019 4
5 5 f 2 9.00 KRÓL Joanna PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5185/18 2018 5
6 6 f 2 8.88 NALEŻYTA Michalina UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3762/17 2019 BEZ LDK!
7 7 f 2 8.40 MAZUR Julia PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5186/18 2018 5
1 1 w 1 8.08 KUCZMYŁO Olga KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- KONTEK Robert CHWAŁEK Jarosław , Z/2680/17 , 2019 5 LDK! 405
2 2 w 1 7.29 KOSIK Natalia KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1112/17 2019 BEZ LDK! 354
3 3 w 1 5.31 KLIMCZAK Karolina KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław Z/1111/17 2019 3 228
Kula (4) K
1 1 f 1 10.58 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP III UNGER Krzysztof Z/5277/15 2019 2
2 2 f 1 9.98 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1230/15 2019 4
3 3 f 1 9.43 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
4 4 f 1 9.39 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP IV BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
5 5 f 1 9.33 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U20 WP IV SZOSTAK Janusz Z/0950/16 2019 3
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 32.70 SZAFRAN Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/2636/17 2019 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 31.55 ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0291/17 2019 3 LDK!
2 2 f 1 26.84 WALCZAK Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3717/16 2019 BEZ
3 3 f 1 26.28 SZABLEWSKA Dominika LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/3812/17 2019 4
4 4 f 1 24.77 TYCZYŃSKA Zuzanna UKS Olimp Duszniki 03 U18 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1340/16 2019 4
5 5 f 1 24.58 JANUS Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/4000/17 2019 4 77
1 1 f 2 38.68 ZARAŚ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 01 U20 WP II UNGER Krzysztof Z/5277/15 2019 2
2 2 f 2 24.56 PICK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP -- BOK Aleksandra Z/3588/18 2019 BEZ
1 1 f 3 38.55 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2019 2
100 m M
1 1 s 1 10.90 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP +0.9 I GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
2 2 s 1 11.12 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP +0.9 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
3 3 s 1 11.20 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP +0.9 II WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
4 4 s 1 11.81 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP +0.9 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4
5 5 s 1 12.36 ŚWIDERSKI Hubert UKS Olimp Duszniki 04 U16 WP +0.9 V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/4954/18 2019 BEZ
6 6 s 1 12.69 KUCHTA Jan UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP +0.9 V GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna , Z/2814/18 , 2019 BEZ LDK!
7 7 s 1 13.38 FECHNER Krzysztof UKS Olimp Duszniki 06 U14 WP +0.9 -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0011/19 2019
1 2 e 1 11.30 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP -1.0 II OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2019 3 LDK!
2 4 e 1 11.51 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -1.0 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1986/19 , 2019 LDK!
3 9 e 1 12.06 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -1.0 IV BIEDERMANN Roman Z/4189/19 2019
4 10 e 1 12.06 PIASEK Fryderyk MKS Baszta Szamotuły 02 U18 WP -1.0 IV ZIELIŃSKA Janina Z/2980/19 2019
5 11 e 1 12.12 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -1.0 IV WALCZAK Michał Z/1082/18 2019 3
6 12 e 1 12.16 WIŚNIEWSKI Jakub LUKS Orkan Września 02 U18 WP -1.0 IV KACZOR Adam PAWLAK Przemysław Z/0411/17 2019 LDK!
1 1 e 2 11.28 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP +0.2 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
2 3 e 2 11.39 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP +0.2 III WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
3 5 e 2 11.68 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +0.2 III SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2019 3
4 6 e 2 11.74 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +0.2 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5446/18 2019 4 LDK!
5 7 e 2 11.85 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.2 IV GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2019 4
6 8 e 2 11.95 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 02 U18 WP +0.2 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2019 4 LDK!
7 13 e 2 12.18 KABATA Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP +0.2 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4078/17 2019 3 LDK!
8 14 e 2 12.55 SKIBICKI Zdzisław AZS-AWF Gorzów 82 Masters LB +0.2 --
1 3 e 3 10.96 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP +0.7 II RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2019 1
2 5 e 3 11.14 BORYSIEWICZ Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.7 II JAGACIAK Jarosław Z/1156/18 2019 2
3 6 e 3 11.30 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.7 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
4 8 e 3 11.45 FLORKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP +0.7 III JAGACIAK Jarosław Z/0510/17 2019 3
5 10 e 3 11.58 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.7 III WALCZAK Michał Z/0689/19 2019
6 12 e 3 11.98 TECŁAW Sebastian KS Gwardia Piła 01 U20 WP +0.7 IV GRAŚ Jarosław Z/3518/15 2019 4
7 14 e 3 12.23 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +0.7 -- JAGACIAK Jarosław Z/1151/18 2019 BEZ
1 1 e 4 10.72 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +3.1 I WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 2 e 4 10.77 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +3.1 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
3 4 e 4 11.13 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP +3.1 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
4 7 e 4 11.34 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +3.1 III REJEWSKI Robert Z/2943/16 2019 2
5 9 e 4 11.58 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +3.1 III WALCZAK Michał Z/1191/18 2019 BEZ
6 11 e 4 11.80 WITA Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +3.1 IV BOK Aleksandra Z/1859/19 2019 4
7 13 e 4 12.13 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +3.1 IV GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2019 BEZ
1 1 f A 10.94 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -0.9 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
3 2 f A 11.12 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP -0.9 II WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
5 3 f A 11.18 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 98 U23 WP -0.9 II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2019
7 4 f A 11.84 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 04 U16 WP -0.9 IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2019 4
9 5 f A 12.37 ŚWIDERSKI Hubert UKS Olimp Duszniki 04 U16 WP -0.9 V PLUCIŃSKI Krzysztof Z/4954/18 2019 BEZ
11 6 f A 13.83 FECHNER Krzysztof UKS Olimp Duszniki 06 U14 WP -0.9 -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0011/19 2019
1 1 f 1 11.31 DUDZIAK Maciej MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP -0.1 III OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2375/17 2019 3 LDK!
2 2 f 1 11.40 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
3 3 f 1 11.48 WITKE Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -0.1 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4092/17 2019 5
4 4 f 1 11.55 DUTKIEWICZ Filip PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -0.1 III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1986/19 , 2019 LDK!
5 5 f 1 11.73 KRYŚ Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -0.1 III SOBIERAJ Dawid NALEPA Marek Z/4126/18 2019 3
6 6 f 1 11.76 PAPROCKI Mateusz PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -0.1 IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/5446/18 2019 4 LDK!
7 7 f 1 11.84 CHUDY Adam LUKS Orkan Września 02 U18 WP -0.1 IV B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/2633/17 , 2019 4 LDK!
8 8 f 1 11.88 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -0.1 IV GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2019 4
1 1 f 2 10.65 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +2.1 M WALCZAK Michał Z/1067/17 2019 1
2 2 f 2 10.66 LEMPACH Jakub LKS Maraton Turek 01 U20 WP +2.1 I RYCZYŃSKI Zbigniew Z/3875/15 2019 1
3 3 f 2 10.74 ŻOK Łukasz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP +2.1 I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3718/16 2019 2
4 4 f 2 10.85 BORYSIEWICZ Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +2.1 I JAGACIAK Jarosław Z/1156/18 2019 2
5 5 f 2 11.06 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +2.1 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
6 6 f 2 11.10 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP +2.1 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
7 7 f 2 11.34 PIĄTKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +2.1 III REJEWSKI Robert Z/2943/16 2019 2
1 1 w 1 11.64 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP +1.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 723
1 1 w 2 11.55 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP +1.9 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 742
2 2 w 2 12.03 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +1.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 645
3 3 w 2 12.09 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 U18 WP +1.9 IV GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2019 5 633
400 m M
1 7 s 1 53.93 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/1075/18 2019 3
2 9 s 1 55.15 PYŻALSKI Dawid MKS Baszta Szamotuły 02 U18 WP -- OLEJNICKA Dominika Z/3789/16 2019 4
3 10 s 1 55.89 JĘDRZEJCZAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP -- OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika Z/2451/17 2019 4 LDK!
4 11 s 1 56.54 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/1462/16 2019 BEZ LDK!
5 12 s 1 57.19 CIESIELSKI Maksymilian MKS-MOS Śrem 02 U18 WP -- SMOLAREK Ireneusz Z/2892/18 2019 BEZ
6 13 s 1 59.88 LEWAŃSKI Mirosław UKS Olimp Duszniki 04 U16 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/3904/19 2019
1 1 s 2 51.12 BADEŁEK Marek MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP III ŚWITAŁA Aldona Z/0312/17 2019 2
2 2 s 2 51.49 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0845/17 2019
3 3 s 2 51.91 PATELA Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP III ŁUCZAK Bernadeta # Z/1505/15 2019
4 4 s 2 52.79 PRZYBYLSKI Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 03 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/4274/18 2019 5 LDK!
5 5 s 2 53.20 KOWALSKI Maciej OŚ AZS Poznań 03 U18 WP IV GRENDA Jan Z/0605/18 2019 2
6 6 s 2 53.38 KONEK Paweł PLKS Gwda Piła 02 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian Z/0206/17 2019 4 LDK!
7 8 s 2 54.14 GIEŁDA Filip MKS-MOS Śrem 02 U18 WP IV B.D. Z/5111/18 2019 BEZ
1 1 s 3 50.82 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2
2 2 s 3 51.08 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
3 3 s 3 51.77 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 00 U20 WP III MOTYL Edward Z/0793/15 2019 3
4 4 s 3 53.58 PILCH Eryk MKS Juvenia Puszczykowo 00 U20 WP IV JAGACIAK Jarosław Z/0506/17 2019 3
5 5 s 3 54.97 OLEJNICZAK Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1151/18 2019 BEZ
6 6 s 3 55.85 MACHOŃSKI Jakub MKL Jarocin 00 U20 WP -- B.D. Z/2384/16 2019 4
1 1 w 1 53.01 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 681
2 2 w 1 57.11 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2019 5 517
3 3 w 1 58.42 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 469
  w 1 DNF PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 0
1500 m M
1 1 s 1 4:13.23 PRZYBYLAK Tomasz OŚ AZS Poznań 01 U20 WP IV GRENDA Jan Z/0711/15 2019 2
2 2 s 1 4:16.36 LASECKI Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP IV NALEPA Marek Z/2401/17 2019 4
3 3 s 1 4:22.64 DZIUBA Filip PLKS Gwda Piła 01 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/6107/15 2019 4 LDK!
4 4 s 1 4:23.32 DACHTERA Jan OŚ AZS Poznań 99 U23 WP -- MOTYL Edward Z/1578/16 2019 4
1 1 s 2 4:29.63 RÓŻAŃSKI Filip MKS-MOS Śrem 03 U18 WP -- SMOLAREK Ireneusz Z/2581/17 2019 4
2 2 s 2 4:33.27 JANICKI Dominik LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP -- B.D. Z/2555/19 2019
3 3 s 2 4:33.67 MATYJA Kamil OŚ AZS Poznań 02 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1807/18 2019 BEZ
4 4 s 2 4:35.59 SZCZUREK Kacper MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP -- OLEJNICKA Dominika Z/2379/17 2019 5
5 5 s 2 4:44.54 CIECZKA Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta Z/5091/18 2019 LDK!
6 6 s 2 4:59.19 ŻAK Mateusz OŚ AZS Poznań 03 U18 WP -- B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta , Z/1576/18 , 2019 4 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.62 JUSZCZAK Szymon UKS Przełaj Żerków 03 U18 WP +1.1 II WYDUBA Roman Z/0698/17 2019 2
2 2 s 1 15.63 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP +1.1 III GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK!
3 3 s 1 16.05 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP +1.1 IV ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
4 4 s 1 16.35 WYSOCKI Aleksander UKS Skoczek Władysławów 03 U18 WP +1.1 IV BERLIŃSKI Florian Z/1630/17 2019 BEZ
5 5 s 1 19.93 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 05 U16 WP +1.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.08 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP -0.7 III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
2 2 s 1 16.51 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września 00 U20 WP -0.7 IV KACZOR Adam Z/2063/16 2019 3
  s 1 DNF PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
2000 m prz M
1 1 s 1 6:34.98 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0870/16 2019 3
2 2 s 1 6:52.67 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 03 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2019 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:54.34 BARTCZAK Tobiasz LKS OSiR Pleszew 02 U18 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/3631/16 2019 BEZ
4 4 s 1 7:20.25 KOKOCIŃSKI Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 03 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1384/17 2019 5
1 1 s 2 7:01.88 LIPIŃSKI Jan LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP -- B.D. Z/2556/19 2019
2 2 s 2 7:30.81 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2019 BEZ
4x100 m M
1 1 s 1 44.68 ŁYSIAK Łukasz
MIKUSZEWSKI Konrad
GUŹDZIOŁ Paweł
JUSZCZAK Szymon
UKS Przełaj Żerków 02
02
02
03
U18 WLP -- BIERŁA Dawid
BIERŁA Dawid
WYDUBA Roman
WYDUBA Roman
Z/3249/16
Z/3250/16
Z/3247/16
Z/0698/17
2019
2019
2019
2019
3
3
4
2
2 2 s 1 45.20 KONEK Paweł
DUTKIEWICZ Filip
KABATA Filip
PAPROCKI Mateusz
PLKS Gwda Piła 02
03
03
03
U18 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
Z/0206/17
, Z/1986/19
Z/4078/17
Z/5446/18
2019
, 2019
2019
2019
4

3
4
3 3 s 1 45.28 WIŚNIEWSKI Jakub
CHUDY Adam
MARCINIAK Adrian
SURTEL Armand
LUKS Orkan Września 02
02
03
02
U18 WLP -- KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
B.D. B.D. B.D. PAWLAK Przemysław
B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław
Z/0411/17
, Z/2633/17
, Z/4344/17
, Z/4350/17
2019
, 2019
, 2019
, 2019

4

4
4 4 s 1 45.45 DROZDOWSKI Damian
TUCZYŃSKI Jakub
ADAMCIO Cyprian
KAROLEWSKI Marcin
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03
03
03
02
U18 WLP -- GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
GRZEGOROWSKA Kamila
WALCZAK Michał
Z/1075/18
Z/1082/18
Z/0845/17
Z/0690/19
2019
2019
2019
2019
3
3


5 5 s 1 46.38 DUDZIK Maciej
JĘDRZEJCZAK Jakub
ORLIK Miłosz
PYŻALSKI Dawid
MKS Baszta Szamotuły 96
03
03
02
Sen WLP --
OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika
OLEJNICKA Dominika OLEJNICKA Dominika
OLEJNICKA Dominika
Z/2451/17
Z/2378/17
Z/3789/16
2019
2019
2019
4
5
4
1 1 s 2 43.04 STEMPNIAK Piotr
TUCZYŃSKI Michał
WYKROTA Patryk
GAWEŁ Robert
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01
00
00
01
U20 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1191/18
Z/1066/17
Z/1067/17
Z/0689/19
2019
2019
2019
2019
BEZ
2
1

2 2 s 2 45.86 BORYSIEWICZ Paweł
PILCH Eryk
FLORKOWSKI Jakub
LIER Oskar
MKS Juvenia Puszczykowo 01
00
00
00
U20 WLP -- JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
JAGACIAK Jarosław
Z/1156/18
Z/0506/17
Z/0510/17
Z/0484/15
2019
2019
2019
2019
2
3
3
3
3 3 s 2 46.67 STOJANOWSKI Piotr
ZIMNIAK Kacper
ROBOTNIKOWSKI Jakub
JOPEK Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
04
04
05
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0649/19
Z/0651/19
Z/1078/18
Z/3104/19
2019
2019
2019
2019


4

Wzwyż M
1 1 w 1 1.40 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 317
1 1 w 2 1.64 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 496
2 2 w 2 1.61 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2019 5 472
3 3 w 2 1.55 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 426
Tyczka M
1 1 f 1 3.50 KRUGER Filip UMKS Iskra Wolsztyn 04 U16 WP IV B.D. Z/0637/18 2019 4
2 2 f 1 3.20 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 02 U18 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019
3 3 f 1 3.10 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 05 U16 WP V DZIAMSKI Krzysztof Z/3723/19 2019
4 4 f 1 2.20 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 07 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3722/19 2019 LDK!
1 1 f 2 4.35 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 84 Masters WP II
2 2 f 2 3.10 SIKORA Mateusz KS Gwardia Piła 01 U20 WP -- GRAŚ Jarosław Z/3517/15 2019 4
W dal M
1 1 w 1 5.75 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -1.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 533
1 1 w 2 6.15 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -1.2 IV DMP MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 619 42
2 2 w 2 5.77 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 U18 WP +0.4 -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2019 5 537
3 3 w 2 5.18 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP +0.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 417
Trójskok M
1 1 f 1 13.47 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP +1.1 III GOŚCINIAK Marcin Z/1368/15 2019 3
2 2 f 1 12.77 WASZAK Krzysztof LUKS Orkan Września 00 U20 WP +1.2 IV KACZOR Adam Z/2346/17 2019 3
1 1 f 2 12.69 ROGAL Nikodem MUKS Kadet Rawicz 02 U18 WP -0.1 IV ŚWITAŁA Aldona Z/2142/16 2019 4
2 2 f 2 12.48 BUDUJ Mikołaj MUKS Kadet Rawicz 03 U18 WP +0.3 -- ŚWITAŁA Aldona Z/0311/17 2019 3
3 3 f 2 11.95 SURTEL Armand LUKS Orkan Września 02 U18 WP -0.4 -- B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław , Z/4350/17 , 2019 4 LDK!
Kula (5) M
1 1 w 1 12.14 TARASIEWICZ Olivier MKL Toruń 02 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16 2019 3 615
2 2 w 1 10.90 BARTOSZEWICZ Bartosz KS Gwardia Piła 03 U18 WP -- GRAŚ Jarosław Z/2641/17 2019 5 540
3 3 w 1 8.93 RYSMAN Kacper UMKS Iskra Wolsztyn 02 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3055/16 2019 BEZ 422
Kula (6) M
1 1 w 1 9.57 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 460
Młot (5) M
1 1 f 1 61.45 ZIÓŁKOWSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP II CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/0930/16 , 2019 3 LDK!
2 2 f 1 53.01 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 04 U16 WP III BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2019 4
3 3 f 1 42.89 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 03 U18 KP IV DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2019 5 LDK! 99
4 4 f 1 40.39 KNOPKIEWICZ Hubert LUKS Orkan Września 03 U18 WP IV PAWLAK Przemysław Z/3347/19 2019
5 5 f 1 32.20 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2019 4 LDK!
6 6 f 1 27.23 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 03 U18 KP -- DMP U20 KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2019 5 LDK! 57
Oszczep (700) M
1 1 f 1 46.43 NAMYSŁ Jan MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV CHMIELARZ Lucyna ZIÓŁKOWSKA Joanna CHMIELARZ Lucyna , Z/2697/16 , 2019 4 LDK!
2 2 f 1 45.59 NYKAZA Mikołaj MKS Baszta Szamotuły 03 U18 WP IV UNGER Krzysztof Z/2377/17 2019 4 LDK!
3 3 f 1 40.87 CZERWIŃSKI Marcel UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKA Hanna GÓRSKA Hanna Z/0851/17 2019 4 LDK!
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.15 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U20 WP III SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
2 2 f 1 50.56 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U20 WP III BOK Aleksandra Z/5938/15 2019 3
3 3 f 1 50.22 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 01 U20 WP III ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
1 1 f 2 45.52 SKIBICKI Zdzisław AZS-AWF Gorzów 82 Masters LB --
2 2 f 2 35.04 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.465992927551 sekund