Piaseczno 31.05.2019
2. Memoriał Sławomira Rosłona. Bursztynowa Liga [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 4 e 1 11.88 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +2.6 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
2 6 e 1 12.21 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +2.6 II DMP U20 B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK! 147
3 8 e 1 12.45 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +2.6 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
4 7 e 1 12.45 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +2.6 II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
5 9 e 1 12.70 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ +2.6 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
6 10 e 1 12.72 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +2.6 II OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
7 13 e 1 13.26 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ +2.6 IV GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
1 1 e 2 11.62 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +1.1 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 2 e 2 11.80 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +1.1 M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
3 3 e 2 11.82 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +1.1 M OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
4 5 e 2 12.09 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +1.1 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
5 11 e 2 12.81 ŻYŁOWSKA Anna UKS Victoria Józefów 01 U20 MZ +1.1 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2953/17 2019 4
6 12 e 2 12.91 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP +1.1 III WINOGRODZKI Artur Z/2279/16 2019 2 LDK!
7 15 e 2 13.47 WITKOWSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +1.1 IV JENDRYCH Marek Z/0362/17 2019 3
8 16 e 2 13.55 CHWAŁOWSKA Natalia UKS Otrębusy 05 U16 MZ +1.1 IV GOLJANEK Janusz Z/2131/18 2019 4 LDK!
1 14 e 3 13.27 GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa # 99 U23 MZ +0.8 -- B.D. B.D. , Z/4775/19 , 2019
2 17 e 3 13.56 PANASIUK Justyna UKS Otrębusy 03 U18 MZ +0.8 IV GOLJANEK Janusz Z/1176/18 2019 5
3 18 e 3 14.27 ZIELIŃSKA Agnieszka LUKS Boguszyce 05 U16 LD +0.8 V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0223/19 , 2019 LDK!
1 f 1 11.60 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.7 M JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 f 1 11.69 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ +0.7 M JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
3 f 1 11.90 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +0.7 I LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
4 f 1 12.18 MAŁKOWSKA Dominika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 02 U18 KP +0.7 II DMP U20 B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0674/16 , 2019 2 LDK! 148
5 f 1 12.23 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +0.7 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
6 f 1 12.50 LIPIŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan Z/2758/17 2019 2
7 f 1 12.66 MASZKIEWICZ Maja AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +0.7 II OBROCKI Bogdan Z/2152/16 2019 3
200 m K
1 1 s 1 24.10 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U23 PD +0.4 I DMP NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/1209/14 2019 140
2 2 s 1 24.49 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 Sen MZ +0.4 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
3 3 s 1 24.55 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 96 Sen MZ +0.4 I B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 4 s 1 24.71 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM +0.4 I DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł Z/3543/18 2019 2 LDK! 151
5 5 s 1 25.75 ZMARZŁA Weronika SKLA Sopot 01 U20 PM +0.4 II DMP U20 ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/5436/15 2019 2 LDK! 131
6 6 s 1 27.45 PRZYBYSZ Aleksandra UKS Varsovia Warszawa 01 U20 MZ +0.4 IV KUBIK Ilona Z/1363/18 2019 4
400 m K
1 1 s 1 54.88 ŁOZOWSKA Karolina AZS-AWF Katowice 99 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0304/15 2019
2 2 s 1 55.13 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. Z/0633/15 2019
1 3 s 2 56.96 JACHOREK Aleksandra SKLA Sopot 01 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/6243/15 2019 2 LDK!
2 4 s 2 56.97 PIETROŃ Monika niestowarzyszona 02 U18 II B.D. Z/2850/16 2019 LDK!
3 6 s 2 60.73 NIEMOŃSKA Weronika OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2179/16 2019 3
4 7 s 2 61.79 SZWARCZEWSKA Zofia OKS Start Otwock 02 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2182/16 2019 3
  s 2 DNF MURASIEWICZ Maja MKS Polonia Warszawa 02 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/5364/15 2019 2
1 5 s 3 60.37 GAJDA Sylwana AZS-AWF Warszawa # 99 U23 MZ III B.D. B.D. , Z/4775/19 , 2019
2 8 s 3 63.21 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. Z/0709/14 2019
3 9 s 3 63.61 KĘDZIOR Ewelina OKS Skra Warszawa 00 U20 MZ IV DMP U20 BUKIS-OWSIAK Anna Z/3950/15 2019 3 87
4 10 s 3 66.06 DEREZIŃSKA Hanna SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1873/18 2019 5 LDK!
5 11 s 3 66.45 JAWOROWSKA Marianna SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1597/17 2019 4 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:37.73 STRZEŻYSZ Małgorzata AZS-AWF Warszawa 04 U16 MZ II WRONA Grzegorz Z/5070/18 2019 4
2 2 s 1 1:41.92 MULTAN Julianna SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1874/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:43.01 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 04 U16 LD IV MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2019 LDK!
4 4 s 1 1:48.56 DĘBECKA Barbara SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1866/18 2019 5 LDK!
5 5 s 1 1:49.85 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2019 5 LDK!
6 6 s 1 1:50.30 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 06 U14 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 2:00.72 KUCIAK Natalia SRS Kondycja Piaseczno 06 U14 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1871/18 2019 BEZ LDK!
8 8 s 1 2:04.65 HOFMAN Maja UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 06 U14 MZ -- B.D.
9 9 s 1 2:05.98 BŁACHNIO Klaudia SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław LDK!
10 10 s 1 2:06.93 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław , Z/2113/19 , 2019 LDK!
11 11 s 1 2:08.56 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3746/19 , 2019 LDK!
12 12 s 1 2:30.39 KLIMOWICZ Hanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3743/19 , 2019 LDK!
800 m K
1 f 1 2:03.64 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice 91 Sen SL M B.D. Z/4322/11 2019
3 f 1 2:06.16 KORBUT Milena AZS-AWF Katowice 00 U20 SL I MARMUR Stanisław Z/2389/15 2019 1 LDK!
4 f 1 2:06.38 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U20 PM I DMP U20 SZAŁACH Krzysztof Z/1548/15 2019 1 163
5 f 1 2:06.84 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1 135
6 f 1 2:06.85 BRONOWSKA Zuzanna Mazovia ProActiv Ciechanów 01 U20 MZ I ADAMSKI Robert # Z/1766/15 2019
7 f 1 2:08.48 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I DMP U20 KOWAL Piotr Z/2937/15 2019 2 154
8 f 1 2:09.31 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin 01 U20 ZP I BINDASZEWSKI Wiesław Z/1567/15 2019 1
9 f 1 2:11.62 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 99 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/5219/15 2019 1 LDK!
  f 1 DNF KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków 96 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0698/12 2019 M
  f 1 DNF MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 98 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
1 f 2 2:10.08 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok # 99 U23 PD I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. , Z/1051/15 , 2019
2 f 2 2:13.28 TYPER Michalina MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1317/16 2019 2 136
3 f 2 2:15.17 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona 00 U20 II LEANDRO Jean Marc Z/2075/15 2019
4 f 2 2:16.55 BRELA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ II OBROCKI Bogdan Z/2319/15 2019 2
5 f 2 2:16.89 JASTRZĘBSKA Magdalena WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2072/15 2019 2 LDK!
6 f 2 2:17.66 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/3468/15 2019 2 LDK!
7 f 2 2:19.92 KSIĘŻOPOLSKA Julia WLKS Nowe Iganie 02 U18 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3529/17 2019 3 LDK!
8 f 2 2:25.39 CIEPAŁ Natasza AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ IV JENDRYCH Marek Z/0364/17 2019 3
5000 m K
8 8 s 2 17:52.30 DAWIDZIUK Diana MKS Agros Chełm 94 Sen LU II B.D. B.D. 3
29 37 s 2 21:02.08 RĘBIŚ Joanna SRS Kondycja Żabieniec 75 Masters MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0715/12 2013 3
W dal K
1 f 1 5.49 JÓŹWIACZUK Katarzyna OKS Skra Warszawa 01 U20 MZ -1.8 II RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław Z/3955/15 2019 1 LDK!
2 f 1 5.46 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U20 MZ -1.8 II GOLJANEK Janusz Z/3963/15 2019 1
3 f 1 5.25 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 04 U16 KP -1.1 III WINOGRODZKI Artur Z/2279/16 2019 2 LDK!
4 f 1 4.78 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 05 U16 LD -1.3 V B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 4.43 TAJCHMAN Alicja UKS Otrębusy 04 U16 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2128/18 2019 5 LDK!
6 f 1 4.40 WÓJCIK Emila UKS Otrębusy 05 U16 MZ -0.4 -- GOLJANEK Janusz Z/2910/19 2019
7 f 1 3.74 MAGRYTA Natalia KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ +0.3 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3746/19 , 2019 LDK!
8 f 1 3.04 KLIMOWICZ Hanna KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 07 U14 MZ -0.1 -- CYNOWSKI Wojciech CYNOWSKI Wojciech , Z/3743/19 , 2019 LDK!
100 m M
1 1 e 1 10.63 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +2.1 M MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 2 e 1 10.64 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +2.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/1611/16 2019 M
3 3 e 1 10.68 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +2.1 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 130
4 7 e 1 10.93 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +2.1 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
5 10 e 1 11.14 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ +2.1 II WOJTKOWSKI Maciej Z/3997/15 2019 3
6 14 e 1 11.32 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +2.1 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2019 2
7 13 e 1 11.32 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ +2.1 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
8 15 e 1 11.34 BARON Jakub AZS-AWF Katowice 95 Sen SL +2.1 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0973/19 2019
1 5 e 2 10.86 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.7 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
2 6 e 2 10.89 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.7 I ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
3 9 e 2 10.98 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U23 MZ +0.7 II BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
4 11 e 2 11.18 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +0.7 II CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2
5 17 e 2 11.88 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.7 -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/3068/17 2019
1 4 e 3 10.73 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +1.3 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
2 8 e 3 10.96 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +1.3 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 140
3 12 e 3 11.27 JAWORSKI Mateusz OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.3 II DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0470/18 2019 3 123
4 16 e 3 11.52 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 02 U18 MZ +1.3 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0150/19 2019 109
1 f 1 10.68 GÓRNY Mateusz BKL Bełchatów 02 U18 LD +0.9 I MANTYK Łukasz Z/3147/17 2019 2 LDK!
2 f 1 10.68 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 93 Sen PD +0.9 I DMP SIENKIEWICZ Karol B.D. Z/1800/13 2019 1 130
3 f 1 10.70 ZIELIŃSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 99 U23 KP +0.9 I LEWANDOWSKI Jacek Z/1611/16 2019 M
4 f 1 10.80 BURDA Adam AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.9 I KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2019 LDK!
5 f 1 10.90 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice 99 U23 SL +0.9 I MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
6 f 1 10.97 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL +0.9 II DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2777/15 2019 1 140
7 f 1 10.98 GAJEWSKI Karol OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ +0.9 II BALCERZAK Piotr Z/5253/15 2019 1
8 f 1 10.99 CHARZYŃSKI Sebastian Mazovia ProActiv Ciechanów 00 U20 MZ +0.9 II ADAMSKI Robert Z/1781/15 2019
200 m M
1 1 s 1 21.30 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice 93 Sen SL +2.2 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2019 MM
2 2 s 1 21.38 SMOSARSKI Dominik KS AZS UWM Olsztyn 99 U23 WN +2.2 M LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0647/15 2019
3 3 s 1 22.01 GŁĘBOCKI Jan AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ +2.2 II DMP DMP U20 CUCH Tadeusz Z/3401/16 2019 2 109 143
4 5 s 1 22.58 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U23 MZ +2.2 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
5 7 s 1 23.61 ZIELIŃSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 01 U20 MZ +2.2 IV OBROCKI Bogdan Z/4218/15 2019 3
1 4 s 2 22.26 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 97 U23 KP +3.3 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0459/13 2019 2
2 6 s 2 22.79 GARSTECKI Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 00 U20 MZ +3.3 II OBROCKI Bogdan Z/4219/15 2019 3
3 8 s 2 24.35 JĘDRZEJEWSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 03 U18 MZ +3.3 IV JENDRYCH Marek Z/2006/18 2019 4
4 9 s 2 25.77 PROKOPIUK Robert KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 75 Masters MZ +3.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5747/18 2019 BEZ
5 10 s 2 26.85 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ +3.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.60 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 Sen MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 2 s 1 49.73 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin 98 U23 MZ II B.D. Z/1122/14 2019 2 LDK!
3 3 s 1 50.58 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 52.02 SUCHOROWSKI Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/1530/19 2019 3 LDK!
5 5 s 1 54.18 MIESZKOWSKI Bartłomiej OKS Skra Warszawa 99 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1589/16 2019 4
6 6 s 1 56.84 PHAN-GRUCHAŁA Marcel SRS Kondycja Piaseczno 04 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/1487/17 2019 4 LDK!
800 m M
1 7 e 1 2:00.32 SALOMONOWSKI Jakub UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 02 U18 MZ III B.D. Z/1994/19 2019 4 LDK!
2 8 e 1 2:01.16 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice 00 U20 SL III MARMUR Stanisław Z/6395/15 2019 3
3 9 e 1 2:01.46 MOCH Łukasz AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0281/19 2019 99
4 10 e 1 2:01.49 TYMIŃSKI Piotr WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1001/17 2019 3
5 11 e 1 2:04.97 LUBELSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1011/16 2019 3 LDK!
1 1 e 2 1:53.06 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 03 U18 PM II KRÓL Krzysztof Z/1520/18 2019 2
2 2 e 2 1:53.76 LEWALSKI Kacper MKS Truso Elbląg 03 U18 WN II NAGY Czesław Z/0051/17 2019 2
3 3 e 2 1:55.70 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice 91 Sen SL II DMP B.D. B.D. B.D. , Z/0376/12 , 2019 2 79
4 4 e 2 1:58.04 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa 98 U23 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0430/15 2019 2
5 5 e 2 1:58.21 ROMBERG Adrian MKS-MOSM Bytom 03 U18 SL III SZCZYRK Janusz Z/1159/17 2019 2 LDK!
6 6 e 2 1:58.46 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 02 U18 SK III DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/1398/17 2019 2 60 114
1 f 1 1:47.25 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź 97 U23 LD M DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0185/13 2019 MM 159
2 f 1 1:48.63 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 01 U20 KP I DMP DMP U20 CZUBASZEK Jarosław Z/0931/16 2019 1 LDK! 144 169
3 f 1 1:49.11 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU I DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1 139
4 f 1 1:50.98 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 01 U20 SK I DMP DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3631/15 2019 1 120 150
5 f 1 1:51.98 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK II KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
6 f 1 1:52.05 SZKUDLAREK Jakub RKS Łódź 01 U20 LD II DMP DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/6308/15 2019 2 110 144
7 f 1 1:54.25 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa 98 U23 MZ II DMP B.D. B.D. Z/0177/14 2019 2 91
8 f 1 1:54.70 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U23 KP II DMP CZUBASZEK Jarosław Z/0552/15 2019 2 87
  f 1 DNF KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
  f 1 DNF RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
1 f 2 1:53.17 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U20 PM II KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
2 f 2 1:53.43 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2 137
3 f 2 1:53.93 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom 01 U20 SL II SZCZYRK Janusz Z/4236/15 2019 2 LDK!
4 f 2 1:54.07 WYDERKA Maciej MKS-MOSM Bytom 02 U18 SL II DMP U20 SZCZYRK Janusz Z/1315/16 2019 2 LDK! 134
5 f 2 1:56.18 POULAIN Kamil MKS Polonia Warszawa 98 U23 MZ II JOBT Andrzej B.D. Z/3372/15 2019 3
6 f 2 1:57.12 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie 99 U23 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
  f 2 DNF DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
  f 2 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 00 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2019 3
1000 m M
1 1 s 1 2:57.67 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 04 U16 MZ V TARASIUK Paweł Z/4501/18 2019 BEZ
2 2 s 1 3:00.30 MIELCAREK Ignacy SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1872/18 2019 LDK!
3 3 s 1 3:04.24 ŻEGNAŁEK Stanisław SRS Kondycja Piaseczno 05 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2114/19 2019
4 4 s 1 3:04.54 MAŁECKI Mateusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3485/19 2019 LDK!
5 5 s 1 3:17.81 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 07 U14 MZ -- B.D. ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0393/19 , 2019 BEZ LDK!
6 6 s 1 4:48.62 ŚWIĄTEK Stanisław UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 07 U14 MZ -- B.D.
1500 m M
1 1 s 1 4:00.51 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa 95 Sen MZ II DMP WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2 68
2 2 s 1 4:04.97 MORDEL Jan SRS Kondycja Piaseczno 01 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2077/15 2019 3 LDK!
3 3 s 1 4:05.53 BABIK Filip KS ENTRE.PL Team Warszawa 96 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof STANISLAWSKI Krzysztof B.D. , Z/3905/16 , 2019 3
4 4 s 1 4:12.32 GRZEGRZÓŁKA Szymon UKS Młodzik Warszawa 01 U20 MZ IV RADKE Karol Z/2535/18 2019 3 LDK!
5 5 s 1 4:18.45 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/1215/16 2019 3 LDK!
6 6 s 1 4:27.11 SZYMAŃSKI Dawid SRS Kondycja Piaseczno 03 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1877/18 2019 5 LDK!
7 7 s 1 5:09.46 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 79 Masters MZ -- B.D. Z/0612/19 2019
  s 1 DNF DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U23 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
5000 m M
1 s 1 14:32.32 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2019 1
2 s 1 14:57.72 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 Sen PD II DMP JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2 81
4 s 1 15:10.74 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
5 s 1 15:19.42 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa 92 Sen MZ III B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof , Z/5072/11 , 2019 2
5 23 s 1 19:51.07 NOWAK Stanisław niest. Warszawa 63 Masters MZ -- B.D. Z/0290/19 2019
6 s 1 15:24.75 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 94 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2019 2
7 s 1 15:26.25 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 Sen PD III DMP B.D. Z/1198/11 2019 2 59
8 s 1 15:26.98 PATECKI Marcin LKS Koluszki 89 Sen LD III B.D. TOMCZYK Antoni # , Z/4811/19 , 2019
9 s 1 15:29.46 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2019 2
10 s 1 15:43.66 PASEK Damian TS AKS Chorzów 85 Sen SL III DMP B.D. Z/2342/11 2019 3 48
11 s 1 15:44.72 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 Sen MZ III B.D. Z/2902/11 2019
12 s 1 15:57.90 KOVALCHUK Oleh AZS-AWF Warszawa 01 U20 MZ III B.D. Z/0283/19 2019
13 s 1 16:23.68 DUKAŁA Piotr niest. Poznań 84 Masters WP --
14 s 1 16:25.54 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 89 Sen SL -- DMP B.D. B.D. Z/3221/15 2019 BEZ 26
15 s 1 16:32.17 MIKULSKI Tomasz UKS Filipides Teresin 96 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1514/18 2019
16 s 1 16:34.47 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 00 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2019 BEZ LDK!
17 s 1 16:57.90 SKORUPA Kamil UKS Filipides Teresin 99 U23 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0639/18 2019 4 LDK!
  s 1 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 92 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0866/11 2019 2
  s 1 DNF SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
1 1 s 2 16:18.52 GOSK Dominik niestowarzyszony 92 Sen III
2 2 s 2 16:24.65 TABER Konrad niest. Warszawa 96 Sen MZ -- B.D. B.D. BEZ
3 3 s 2 17:05.76 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 79 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/5532/18 , 2019 BEZ
4 4 s 2 17:11.77 WIECZOREK Dariusz SSA Legia 1926 Warszawa 69 Masters MZ --
5 5 s 2 17:14.79 GÓRZYŃSKI Maciej niestowarzyszony 70 Masters --
6 6 s 2 17:23.69 PAJĄK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 89 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof ROSŁON Sławomir , Z/5077/15 , 2018 BEZ
7 7 s 2 17:52.11 ZASĘPA Sebastian niestowarzyszona 79 Masters --
17 21 s 2 19:41.98 FUDALEJ Marcin KKL Kielce 76 Masters SK --
W dal M
1 f 1 5.02 PROKOPIUK Robert KS Lider Grodzisk Mazowiecki # 75 Masters MZ -0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5747/18 2019 BEZ
2 f 1 4.73 CELIŃSKI Tomasz OKS Start Otwock 01 U20 MZ -1.4 --
3 f 1 4.65 ZDYBEL Waldemar UKS Otrębusy 03 U18 MZ -1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3625/19 2019
4 f 1 4.34 ABRAMOWICZ Jan UKS Otrębusy 03 U18 MZ -1.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3400/16 2019 5 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.4308948516846 sekund