Wrocław 01.06.2019
39. Memoriał Feliksa Malanowski, 15. Memoriał Czesława Ząbeckiego [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 5 e 1 12.29 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS +0.6 II KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
2 7 e 1 12.53 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL +0.6 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
3 13 e 1 12.69 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.6 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
4 29 e 1 13.21 HOŁOŚ Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 01 U20 WP +0.6 IV DMP U20 B.D. Z/3321/19 2019 103
5 32 e 1 13.26 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.6 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
6 65 e 1 14.05 KISZKIEL Marta GKS Start Długołęka 04 U16 DS +0.6 V BENKOWSKI Henryk Z/0734/19 2019
1 6 e 2 12.49 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP +0.3 II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 11 e 2 12.63 KANICKA Inga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +0.3 II WALCZAK Michał Z/1058/18 2019 3 LDK!
3 28 e 2 13.19 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +0.3 III WALCZAK Michał Z/1077/18 2019 LDK!
4 43 e 2 13.64 FILA Urszula MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +0.3 IV SZOMBURG Tomasz Z/3230/19 2019 LDK!
5 54 e 2 13.89 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +0.3 V SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019
6 68 e 2 14.17 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 03 U18 WP +0.3 -- PTAK Krzysztof Z/2452/17 2019 3
7 70 e 2 14.23 GŁUCH Sofija WLKS Wrocław 05 U16 DS +0.3 V B.D. Z/0636/19 2019
1 8 e 3 12.58 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS +0.2 II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
2 22 e 3 13.10 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +0.2 III WALCZAK Michał Z/1055/18 2019 4 LDK!
3 38 e 3 13.43 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +0.2 IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2019 4
4 39 e 3 13.51 WASZKIEWICZ Hanna WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.2 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0556/19 2019
5 69 e 3 14.18 MŁOCEK Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.2 V POSACKI Ryszard Z/1743/18 2019 BEZ LDK!
1 2 e 4 12.10 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS +1.8 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
2 14 e 4 12.71 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +1.8 II DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 125
3 25 e 4 13.13 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +1.8 III B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK!
4 31 e 4 13.22 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS +1.8 IV GOLEC Dominik Z/0492/17 2019 4
5 33 e 4 13.28 MUSIELAK Wiktoria UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +1.8 IV GÓRSKI Dariusz Z/3037/16 2019 4
6 60 e 4 14.01 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +1.8 -- ROSTEK William Z/2101/17 2019 5
7 67 e 4 14.16 WICHUŁA Maja GKS Start Długołęka 04 U16 DS +1.8 V BENKOWSKI Henryk Z/2773/18 2019 5
1 4 e 5 12.19 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP +0.8 II ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
2 9 e 5 12.62 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.8 II SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
3 24 e 5 13.12 GUT Agata GKS Start Długołęka 04 U16 DS +0.8 III BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1283/18 , 2019 4 LDK!
4 34 e 5 13.31 KOZDROWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 03 U18 DS +0.8 IV KOBIAŁKA Kamil Z/5140/18 2019 3
5 64 e 5 14.05 BŁASZCZYK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +0.8 V WALCZAK Michał Z/1074/18 2019 4 LDK!
6 72 e 5 14.24 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +0.8 V POSACKI Ryszard Z/1411/19 2019
1 3 e 6 12.12 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.8 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 121
2 12 e 6 12.68 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.8 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
3 30 e 6 13.22 ŚLIWIŃSKA Emilia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP +0.8 IV KOŁODZIEJ Tomasz Z/0210/19 2019 4 LDK!
4 46 e 6 13.70 MĄCZYŃSKA Dominika ULKS Muflon Bielawa 05 U16 DS +0.8 IV SZEREMETA Jarosław Z/3417/18 2019 5 LDK!
5 50 e 6 13.78 BOGUSZ Julia UKS 12 Kalisz 04 U16 WP +0.8 IV KURZAJCZYK Robert Z/2721/18 2019 5 LDK!
6 74 e 6 14.38 DWORAKOWSKA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS +0.8 -- B.D. Z/3677/19 2019
1 1 e 7 12.00 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS 0.0 I KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
2 23 e 7 13.11 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS 0.0 III SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek , Z/2180/17 , 2019 3 LDK!
3 36 e 7 13.35 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP 0.0 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
4 45 e 7 13.68 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 05 U16 WP 0.0 IV WANGE Adrianna Z/2726/18 2019 BEZ LDK!
5 57 e 7 13.95 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS 0.0 V DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
6 59 e 7 13.99 GREGULEC Luiza UKS-MOS Opole 05 U16 OP 0.0 V LACH Magdalena Z/2735/18 2019 5 LDK!
7 66 e 7 14.08 NIEZGODA Natalia MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS 0.0 -- WYSOCKA Wanda POSACKI Ryszard , Z/0831/17 , 2019 5 LDK!
8 73 e 7 14.29 SMUSZ Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS 0.0 V POSACKI Ryszard Z/1413/19 2019
1 16 e 8 12.87 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 03 U18 ZP +1.2 III IWIŃSKA Anna Z/3530/18 2019 3 LDK!
2 27 e 8 13.17 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +1.2 III DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2019 105
3 41 e 8 13.59 MROWIEC Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS +1.2 IV DMP U20 KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/0616/18 , 2019 LDK! 88
4 51 e 8 13.79 SALAMAGA Malwina GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.2 IV B.D. BENKOWSKI Henryk , Z/2191/17 , 2019 5 LDK!
5 58 e 8 13.98 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U23 DS +1.2 -- GOLEC Dominik Z/0682/15 2019 4
6 76 e 8 14.68 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.2 -- B.D. Z/0736/18 2019 BEZ LDK!
7 82 e 8 15.34 NITARSKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +1.2 -- POSACKI Ryszard Z/1410/19 2019
1 10 e 9 12.62 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.7 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 35 e 9 13.33 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS +0.7 IV PRZEORSKI Marek Z/0722/17 2019 4 LDK!
3 42 e 9 13.61 KADYŁO Zofia MKS MOS Wrocław 06 U14 DS +0.7 IV HONDOWSKA Aneta SZOMBURG Tomasz , Z/0268/19 , 2019 LDK!
4 48 e 9 13.76 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +0.7 IV WALCZAK Michał Z/4987/18 2019 5 LDK!
5 55 e 9 13.90 ZAGÓRSKA Zuzanna WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.7 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0554/19 2019
6 75 e 9 14.40 PAWLUS Marta KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS +0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2739/17 2019 BEZ
1 17 e 10 12.95 MAKAROWSKA Maja MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.2 III KNULL Mariusz Z/2239/19 2019
2 20 e 10 13.09 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +1.2 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
3 49 e 10 13.77 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +1.2 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/1866/16 2019
4 52 e 10 13.80 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS +1.2 IV SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
5 56 e 10 13.92 DONAJ Jagoda KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +1.2 V SKRZYPACZ Adrian Z/1201/18 2019 5
6 61 e 10 14.02 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP +1.2 -- ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2019 2
7 79 e 10 14.85 FREUND Nikola KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS +1.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2851/18 2019
8 83 e 10 15.43 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +1.2 -- GOLEC Dominik Z/0462/18 2019 BEZ LDK!
1 19 e 11 13.08 GAJEWSKA Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP +0.6 III LACH Magdalena Z/3863/17 2019 LDK!
2 37 e 11 13.41 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP +0.6 IV ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
3 40 e 11 13.59 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.6 IV POSACKI Ryszard Z/1745/18 2019 3 LDK!
4 53 e 11 13.88 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS +0.6 -- B.D. Z/2983/19 2019
5 71 e 11 14.24 SZYMAŃSKA Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.6 V POSACKI Ryszard Z/1744/18 2019 5 LDK!
6 77 e 11 14.80 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +0.6 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2019
1 15 e 12 12.79 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +0.7 III WALCZAK Michał Z/1091/18 2019 4 LDK!
2 18 e 12 13.07 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U23 WP +0.7 III BIEDERMANN Roman Z/3264/15 2019
3 44 e 12 13.66 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.7 IV SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
4 63 e 12 14.04 JARIKRE Jessica MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.7 -- ŁOŚ Dariusz Z/1992/17 2019 4
5 80 e 12 14.96 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.7 -- MAKUCH Beata Z/2413/18 2019
1 21 e 13 13.10 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.3 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK! 108
2 26 e 13 13.14 CZAJKA Olga LKS OSiR Pleszew 04 U16 WP +0.3 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2019 3
3 47 e 13 13.71 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS +0.3 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
4 62 e 13 14.03 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.3 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4
5 78 e 13 14.83 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.3 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
6 81 e 13 15.07 KRÓTKIEWICZ Aleksandra UKS 12 Kalisz 03 U18 WP +0.3 -- OLSZYNA Waldemar Z/1596/18 2019 BEZ
1 f 1 11.97 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 I DMP ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019 131
2 f 1 12.02 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U23 DS 0.0 I B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3620/15 , 2019
3 f 1 12.03 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS 0.0 I KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2019 2 LDK!
4 f 1 12.17 NADŁONEK Joanna MKL Szczecin 03 U18 ZP 0.0 II ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/2017/17 , 2019 2 LDK!
5 f 1 12.32 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U20 DS 0.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
6 f 1 12.45 LACHELE Susane KS Gwardia Piła 00 U20 WP 0.0 II MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
7 f 1 12.54 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U20 SL 0.0 II BIELA Marek Z/4607/15 2019 2
8 f 1 12.55 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS 0.0 II KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
1 f 2 12.37 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.2 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 f 2 12.66 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.2 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
3 f 2 12.68 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
4 f 2 12.73 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.2 II DMP U20 ROSTEK William Z/4785/18 2019 4 124
5 f 2 12.96 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.2 III SZOMBURG Tomasz Z/1920/17 2019 3 LDK!
6 f 2 13.01 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin 03 U18 ZP +0.2 III IWIŃSKA Anna Z/3530/18 2019 3 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.72 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 I ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2019
2 2 s 1 24.78 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS 0.0 I ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
3 3 s 1 24.84 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS 0.0 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
4 4 s 1 25.58 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS 0.0 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/2191/15 2019
5 5 s 1 25.65 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS 0.0 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0545/14 2019
1 6 s 2 25.96 PODWIKA Lena MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.6 II ROSTEK William Z/4785/18 2019 4
2 7 s 2 26.44 SAMIEC-TALAR Karolina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS +0.6 III KUCZA Roman KUCZA Roman B.D. , Z/0450/17 , 2019 3 LDK!
3 8 s 2 26.63 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U23 WP +0.6 III BIEDERMANN Roman Z/3264/15 2019
4 10 s 2 26.87 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 01 U20 DS +0.6 III STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
1 9 s 3 26.66 CZAJKA Olga LKS OSiR Pleszew 04 U16 WP +0.4 III KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/4198/18 2019 3
2 11 s 3 26.95 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.4 III SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/3446/17 2019 4 LDK!
3 12 s 3 27.28 SIURDYBAN Karolina SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS +0.4 III GOLEC Dominik Z/0492/17 2019 4
4 15 s 3 27.45 PAŁKA Martyna SSMKS Parasol Wrocław 01 U20 DS +0.4 IV GOLEC Dominik Z/0501/17 2019 4
5 21 s 3 27.75 TÓRZ Oliwia OŚ AZS Poznań 01 U20 WP +0.4 IV BIEDERMANN Roman Z/4190/19 2019
1 13 s 4 27.42 BUDZIŃSKA Anastazja LKS Polkowice 05 U16 DS +0.4 IV B.D. B.D. , Z/0661/19 , 2019 5 LDK!
2 14 s 4 27.43 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 04 U16 WP +0.4 IV GOŚCINIAK Mateusz B.D. , Z/0688/19 , 2019 3 LDK!
3 18 s 4 27.58 BRĘCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS +0.4 IV SKRZYPACZ Adrian Z/0853/18 2019 4
4 26 s 4 28.08 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS +0.4 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/1866/16 2019
5 27 s 4 28.35 GOŹDZIEWICZ Julia UKS 12 Kalisz 05 U16 WP +0.4 IV WANGE Adrianna Z/2726/18 2019 BEZ LDK!
6 33 s 4 29.41 CISZAK Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.4 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/2430/16 2019 4
1 16 s 5 27.56 KRÓL Zofia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS +0.6 IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0754/19 2019
2 22 s 5 27.83 PUZIO Izabela MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.6 IV POSACKI Ryszard Z/1745/18 2019 3 LDK!
3 25 s 5 28.06 NICPOŃ Paulina LZS KL Kotwica Brzeg 05 U16 OP +0.6 IV ZOK Roman Z/0394/19 2019 5 LDK!
4 28 s 5 28.38 NOWAK Zuzanna WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +0.6 IV ZAJDEL Jadwiga Z/2421/16 2019 BEZ
5 29 s 5 28.90 KRAUSE Wiktoria MKS MOS Wrocław 03 U18 DS +0.6 -- SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek Z/1919/17 2019 5 LDK!
6 34 s 5 29.68 KANIA Aleksandra UKS Sprint Legnica 02 U18 DS +0.6 -- B.D. Z/2983/19 2019
1 17 s 6 27.58 KUNCEWICZ Tamara MKL 12 Jelenia Góra 04 U16 DS +0.3 IV PRZEORSKI Marek Z/0722/17 2019 4 LDK!
2 20 s 6 27.72 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.3 IV POSACKI Ryszard Z/0832/17 2019 4 LDK!
3 31 s 6 29.14 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław 99 U23 DS +0.3 -- GOLEC Dominik Z/0682/15 2019 4
4 32 s 6 29.33 JAROCKA Kamila UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2849/18 2019 5
5 36 s 6 29.95 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.3 V POSACKI Ryszard Z/1746/18 2019 4 LDK!
1 39 s 7 30.52 RUTKOWSKA Natalia WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.4 -- B.D. Z/0736/18 2019 BEZ LDK!
2 42 s 7 31.37 PIETRZYK Milena MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.4 -- ROSTEK William Z/2101/17 2019 5
3 43 s 7 31.78 DWORAKOWSKA Wiktoria SSMKS Parasol Wrocław 02 U18 DS -0.4 -- B.D. Z/3677/19 2019
4 44 s 7 31.86 FREUND Nikola KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2851/18 2019
5 47 s 7 34.12 JASINA Daria SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -0.4 -- GOLEC Dominik Z/0462/18 2019 BEZ LDK!
1 19 s 8 27.71 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP -0.6 IV ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
2 23 s 8 27.98 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -0.6 IV BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK!
3 30 s 8 28.99 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 05 U16 DS -0.6 V WOŚ Michał Z/1304/19 2019 BEZ LDK!
4 35 s 8 29.76 SMUSZ Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -0.6 V POSACKI Ryszard Z/1413/19 2019
5 37 s 8 30.17 KNULL Wiktoria MLKS Sokół Lubin 05 U16 DS -0.6 V KNULL Elżbieta WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0480/19 , 2019 BEZ LDK!
6 40 s 8 30.93 BŁASZCZYK Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -0.6 -- WALCZAK Michał Z/1074/18 2019 4 LDK!
1 24 s 9 28.01 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 04 U16 DS +0.1 IV B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2019 4 LDK!
2 38 s 9 30.40 KRIKS Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +0.1 -- POSACKI Ryszard Z/1411/19 2019
3 41 s 9 31.29 KRĘŻLIK Julia MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1334/19 2019
4 45 s 9 32.12 WILCZYŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/2413/18 2019
5 46 s 9 32.41 NITARSKA Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +0.1 -- POSACKI Ryszard Z/1410/19 2019
400 m K
1 1 s 1 56.98 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1634/14 , 2019 2
2 3 s 1 60.44 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U18 OP III KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1511/17 2019 3 LDK!
3 4 s 1 60.76 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 02 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/2474/18 2019 3
4 6 s 1 61.65 STOKŁOSA Nicola AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 98 U23 OP III ŻYŻYK Genowefa Z/2011/16 2019 2
5 12 s 1 64.41 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0564/14 2019
  s 1 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
1 2 s 2 60.08 PANCYLEJKO Ewelina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III LACH Magdalena Z/2882/16 2019 3 LDK!
2 5 s 2 61.18 PIETRASZKO Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS III SZAŁEK Andrzej Z/1084/15 2019 3
3 8 s 2 63.35 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U20 DS IV DMP U20 ROSTEK William Z/1079/15 2019 4 89
4 9 s 2 63.46 JANKOWSKA Gracjana MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV GOŚCINIAK Marcin Z/0292/17 2019 3 LDK!
5 11 s 2 64.31 BUCZNA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP IV DMP U20 LACH Magdalena Z/1349/17 2019 BEZ LDK! 83
6 14 s 2 64.67 STRZAŁKA Julia WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS --
7 15 s 2 65.19 BALASZCZUK Julia KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0359/16 2019
8 17 s 2 67.54 GRZECHOWIAK Lena KS AZS AWF Wrocław 03 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3938/17 2019 5
1 7 s 3 62.12 BALICKA Kornelia UKS Dąb Suchy Las 03 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek , Z/1528/17 , 2019 3 LDK!
2 10 s 3 63.48 KONURY Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/5045/18 2019 5
3 13 s 3 64.60 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1076/18 2019 4
4 16 s 3 66.64 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP V MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
5 18 s 3 68.76 PRZYSTAŚ Anna KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1279/18 2019 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:38.18 TROCHOLEPSZA Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 04 U16 WP II GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin Z/0297/17 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:38.67 URBANIAK Kalina UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP II B.D. TYLAK Łukasz , Z/1531/17 , 2019 2 LDK!
3 3 s 1 1:39.28 GAMROT Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS III B.D. SZYRWIEL Aleksandra , Z/0441/19 , 2019 4 LDK!
4 4 s 1 1:39.71 KOKOSZKA Zofia MKS Iskra Pszczyna 04 U16 SL III BIELA Marek Z/0803/18 2019 2 LDK!
5 5 s 1 1:41.18 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/1057/18 2019 4 LDK!
6 7 s 1 1:42.90 CIEŚLIK Wiktoria KS SMS Szklarska Poręba 04 U16 DS III ROSTKOWSKA Anna Z/5048/18 2019 3 LDK!
7 8 s 1 1:43.39 CHOCIANOWSKA Hanna LKLA Krokus Astromal Leszno 04 U16 WP IV B.D. PTAK Krzysztof , Z/2453/17 , 2019 3 LDK!
8 9 s 1 1:43.85 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U14 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2019 4 LDK!
9 11 s 1 1:44.44 DATTNER Emilia KS AZS AWF Wrocław 04 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0855/18 2019 3
10 15 s 1 1:46.24 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 06 U14 DS V BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2019 BEZ LDK!
11 16 s 1 1:46.84 KROK Agnieszka UKS-MOS Opole 04 U16 OP V JANAS Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2019 5 LDK!
12 17 s 1 1:47.42 KRUPA Urszula KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS V WOŚ Michał Z/1302/19 2019
1 6 s 2 1:42.88 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 05 U16 WP III ZDONEK Filip Z/0987/19 2019
2 10 s 2 1:44.41 DUDEK Agnieszka MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1853/18 , 2019 4 LDK!
3 12 s 2 1:44.57 STEMPNIAK Paulina UKS Piątka Jarocin 04 U16 WP IV SZYMKOWIAK Marcin Z/1642/18 2019 4
4 13 s 2 1:44.85 KOŁODZIEJ Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1858/18 , 2019 5 LDK!
5 14 s 2 1:45.43 BANASIK Marcelina WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS IV JANECZEK Jarosław Z/1275/18 2019 4 LDK!
6 18 s 2 1:47.94 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS V GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2019 BEZ LDK!
7 19 s 2 1:48.53 PERZ Marianna UKS Dąb Suchy Las 04 U16 WP V GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna Z/0924/18 2019 BEZ LDK!
8 20 s 2 1:49.69 MIKOŚ Gabriela LKS Orkan Ostrzeszów 04 U16 WP V NALEPA Marek Z/4127/18 2019 BEZ
9 21 s 2 1:50.84 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 04 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/1031/19 2019 LDK!
10 22 s 2 1:51.33 SŁOMIAN Jagoda WKS Oleśniczanka Oleśnica 04 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1270/18 2019 5 LDK!
11 28 s 2 1:58.86 BIEGAŃSKA Gabriela KS SMS Szklarska Poręba 05 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/0544/19 2019 LDK!
12 30 s 2 2:09.01 PIECHURSKA Sylwia MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0439/19 2019
1 23 s 3 1:51.41 ABRAMOWICZ Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- POSACKI Ryszard Z/1409/19 2019
2 24 s 3 1:53.98 LISOWSKA Martyna GKS Start Długołęka 05 U16 DS -- BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1354/19 , 2019 LDK!
3 25 s 3 1:55.21 SZCZODRZYŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 05 U16 WP -- TYLAK Łukasz Z/2660/17 2019 BEZ LDK!
4 26 s 3 1:56.16 KOT Aldona UKS Achilles Leszno 05 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/4213/18 2019 BEZ
5 27 s 3 1:57.06 KRYSIAK Amelia MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek Z/1211/19 2019 BEZ LDK!
6 29 s 3 2:02.36 CHUDY Julia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1852/18 2019 5 LDK!
7 31 s 3 2:12.00 BUSZEWSKA Zuzanna MKS Siechnice 05 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2553/19 2019
800 m K
2 2 s 1 2:23.50 MORSZNER Zofia MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP III GOŚCINIAK Marcin Z/0293/17 2019 5 LDK!
3 3 s 1 2:27.41 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 99 U23 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/0782/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 2:28.38 CYZA Oliwia UKS Sprint Legnica 02 U18 DS IV B.D. Z/3617/19 2019
5 5 s 1 2:30.54 NAJDEK Ewa MKS Siechnice 98 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0549/17 2019
6 6 s 1 2:41.08 WARDĘGA Weronika SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0491/17 2019 4 LDK!
7 7 s 1 2:51.85 KRAWIEC Laura SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0464/18 2019 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 5:02.14 SIKORA Julia SSMKS Parasol Wrocław 03 U18 DS IV GOLEC Dominik Z/0489/17 2019 4
2 2 s 1 5:03.19 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U18 OP IV KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz Z/1319/16 2019 3 LDK!
3 3 s 1 5:22.54 MURZA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 01 U20 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/3247/19 2019
4 4 s 1 5:31.39 RABIEGA Wiktoria UKS Achilles Leszno 03 U18 WP -- GÓRSKA Hanna ZDONEK Filip , Z/0850/17 , 2019 5 LDK!
5 5 s 1 5:33.88 NIWCZYK Karolina UKS Achilles Leszno 02 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/0365/18 2019
6 6 s 1 5:36.92 DUDKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 05 U16 WP -- B.D. Z/1828/19 2019
7 7 s 1 6:04.02 SZUMACHER Apolonia MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/1146/19 , 2019 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.06 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS +1.1 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 12.39 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.1 II KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2019 3
3 3 s 1 12.48 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.1 III KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
4 4 s 1 12.89 BRZEZIŃSKA Karina MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +1.1 III POSACKI Ryszard Z/1746/18 2019 4 LDK!
5 6 s 1 13.09 RACZKOWSKA Natalia UKS-MOS Opole 05 U16 OP +1.1 IV MUSIAŁ Mirosław ŻYŻYK Genowefa , Z/4803/18 , 2019 5 LDK!
1 5 s 2 13.06 GABIŃSKA Oliwia WLKS Wrocław 05 U16 DS 0.0 IV KOBIAŁKA Kamil Z/0741/18 2019 4 LDK!
2 7 s 2 13.19 GUDEK Aleksandra UKS-MOS Opole 04 U16 OP 0.0 IV ŻYŻYK Genowefa JASIŃSKI Cyprian Z/4784/17 2019 3 LDK!
3 8 s 2 13.64 PIĄTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP 0.0 IV PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5
4 9 s 2 15.17 SOMPEL Małgorzata UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2409/18 2019
5 10 s 2 16.45 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS 0.0 -- KUCZA Roman Z/1306/18 2019 5
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.06 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.0 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 15.61 TYLAK Martyna MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +1.0 II SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/0839/17 , 2019 LDK!
3 3 s 1 16.04 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +1.0 III SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
4 4 s 1 16.44 BOLUK Kamila GKS Start Długołęka 03 U18 DS +1.0 III BENKOWSKI Henryk Z/1282/18 2019 4
5 5 s 1 16.71 OLSZOWA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +1.0 III POSACKI Ryszard Z/0832/17 2019 4 LDK!
6 6 s 1 17.00 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP +1.0 IV DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4 95
100 m pł K
1 1 s 1 14.28 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS 0.0 I DMP PYRA Dawid B.D. Z/1760/12 2019 126
2 2 s 1 15.45 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP 0.0 II DMP DMP U20 MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1 85 130
3 3 s 1 15.71 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS 0.0 II KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
4 4 s 1 15.82 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS 0.0 III KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
5 5 s 1 16.50 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS 0.0 III DMP U20 BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK! 111
4x100 m K
1 1 s 1 48.11 GÓRECZNA Julia
TARNOWSKA Nikola
TYLAK Martyna
WAWROWSKA Emilia
MLKS Sokół Lubin 03
02
03
03
U18 DOL -- KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej
KNULL Mariusz KNULL Mariusz
SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz
, Z/1924/17
Z/1663/16
, Z/0839/17
, Z/0325/17
, 2019
2019
, 2019
, 2019
2
2

3
2 2 s 1 49.35 PODWIKA Lena
KRAUZE Martyna
LÜDTKE Martyna
SITEK Zuzanna
MKS MOS Wrocław 02
03
03
03
U18 DOL -- ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek
SZOMBURG Tomasz
Z/4785/18
, Z/2180/17
Z/3446/17
Z/1920/17
2019
, 2019
2019
2019
4
3
4
3
3 3 s 1 50.37 HAWRYLAK Izabela
BENKOWSKA Hanna
BOLUK Kamila
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 02
02
03
03
U18 DOL -- BEDNAREK Agata
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/0127/16
Z/0104/15
Z/1282/18
Z/0251/17
2019
2019
2019
2019
4
4
4
2
4 4 s 1 51.39 URYSZ Nadia
KOZDROWSKA Wiktoria
WASZKIEWICZ Hanna
NAJWER Julia
WLKS Wrocław 03
03
02
02
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/4040/17
Z/5140/18
Z/0556/19
Z/2432/16
2019
2019
2019
2019
3
3

4
5 5 s 1 52.90 KUNICKA Emilia
LECZOWICZ Daria
TWARÓG Anna
WALIDUDA Klaudia
LZS KL Kotwica Brzeg 03
03
03
03
U18 OPL -- ZOK Roman
ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
Z/5119/18
Z/1263/18
, Z/3066/19
, Z/1380/17
2019
2019
, 2019
, 2019
5
BEZ

4
6 6 s 1 53.48 KUPCZYK Aleksandra
RAUK Marta
ŻYŁKA Marta
SZCZEPANIAK Paulina
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02
02
03
03
U18 WLP -- B.D.
B.D.
WALCZAK Marek
GRZEGOROWSKA Kamila
Z/0696/19
Z/4191/19
Z/1089/18
Z/1080/18
2019
2019
2019
2019


3
4
1 1 s 2 49.68 PIASZCZYŃSKA Ewa
KLAR Oliwia
ADAMCIO Dagmara
KANICKA Inga
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
05
05
05
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/1077/18
Z/1091/18
Z/1055/18
Z/1058/18
2019
2019
2019
2019

4
4
3
2 2 s 2 52.89 WICHUŁA Maja
BISKUP Oliwia
KISZKIEL Marta
GUT Agata
GKS Start Długołęka 04
05
04
04
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata
Z/2773/18
Z/0735/19
Z/0734/19
, Z/1283/18
2019
2019
2019
, 2019
5


4
3 3 s 2 53.81 BRZEZIŃSKA Karina
KRIKS Oliwia
PUZIO Izabela
SZYMAŃSKA Aleksandra
MKS Bolesłavia Bolesławiec 04
05
04
04
U16 DOL -- POSACKI Ryszard
POSACKI Ryszard
POSACKI Ryszard
POSACKI Ryszard
Z/1746/18
Z/1411/19
Z/1745/18
Z/1744/18
2019
2019
2019
2019
4

3
5
4x400 m K
1 1 s 1 4:09.25 URYSZ Nadia
NAJWER Julia
KOZDROWSKA Wiktoria
ZAGÓRSKA Zuzanna
WLKS Wrocław 03
02
03
02
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
Z/4040/17
Z/2432/16
Z/5140/18
Z/0554/19
2019
2019
2019
2019
3
4
3

2 2 s 1 4:10.72 BENKOWSKA Hanna
BOLUK Kamila
HAWRYLAK Izabela
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 02
03
02
03
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata
BENKOWSKI Henryk
Z/0104/15
Z/1282/18
Z/0127/16
Z/0251/17
2019
2019
2019
2019
4
4
4
2
3 3 s 1 4:23.43 BEDNARZ Patrycja
KUNICKA Emilia
WALIDUDA Klaudia
TWARÓG Anna
LZS KL Kotwica Brzeg 03
03
03
03
U18 OPL -- ZOK Roman ZOK Roman
ZOK Roman
ZOK Roman ZOK Roman
PILCH Danuta ZOK Roman
, Z/1377/17
Z/5119/18
, Z/1380/17
, Z/3066/19
, 2019
2019
, 2019
, 2019
BEZ
5
4

Wzwyż K
1 f 1 1.62 TWARDOWSKA Emilia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP II WALCZAK Michał Z/1059/18 2019 3 LDK!
2 f 1 1.62 ZABŁOCKA Adrianna LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB II CZERNIK Edward CZERNIK Edward , Z/0910/16 , 2019 LDK!
3 f 1 1.59 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
4 f 1 1.56 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP III DMP U20 NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4 105
5 f 1 1.51 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 04 U16 DS IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/1310/18 , 2019 4 LDK!
6 f 1 1.51 FURMAŃSKA Martyna LUKS Namysłów 03 U18 OP IV GLOWACKI Leszek Z/1556/17 2019 3
7 f 1 1.51 TOMASZEWSKA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 01 U20 DS IV BANASZEK Grzegorz BANASZEK Grzegorz Z/3135/15 2019 2 LDK!
8 f 1 1.46 ŻYŁKA Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/1089/18 2019 3
9 f 1 1.46 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław 01 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
9 f 1 1.46 LEWANDOWSKA Aleksandra GKS Start Długołęka 04 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/4206/18 2019 BEZ
9 f 1 1.46 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP IV WALCZAK Michał Z/1084/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 1.41 JANIK Michalina WLKS Wrocław # 00 U20 DS -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0578/17 2019
12 f 1 1.41 BORUCZKOWSKA Emilia KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS V WOŚ Michał Z/1303/19 2019 BEZ
14 f 1 1.41 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK!
14 f 1 1.41 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS V ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2019 2 LDK!
16 f 1 1.31 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 04 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2019 4
16 f 1 1.31 ALEKSANDROWICZ Nikola UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2415/18 2019 57
16 f 1 1.31 MĄCZYŃSKA Dominika ULKS Muflon Bielawa 05 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/3417/18 2019 5 LDK!
16 f 1 1.31 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2805/15 2019 2
20 f 1 1.31 BLOK Natalia KS AZS AWF Wrocław 05 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1341/19 2019
Tyczka K
1 f 1 3.86 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław 01 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3600/15 2019 1 170
2 f 1 3.66 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS I DMP ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0249/15 2019 140
3 f 1 3.26 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 98 U23 MA II ZAPART Stanisław Z/0099/14 2019 1
W dal K
1 f 1 5.92 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U23 DS +1.2 I B.D. B.D. Z/0003/13 2019 1
2 f 1 5.46 JĘDRASZAK Roksana MKL Jarocin 02 U18 WP +1.6 II GOŚCINIAK Mateusz Z/2912/16 2019 2
3 f 1 5.33 GRZEGOROWSKA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP -0.7 III #
4 f 1 4.99 BARAN Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 03 U18 WP +0.5 IV PTAK Krzysztof Z/2452/17 2019 3
5 f 1 4.95 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 05 U16 WP +0.5 IV WALCZAK Michał Z/4988/18 2019 5 LDK!
6 f 1 4.94 WAWROWSKA Emilia MLKS Sokół Lubin 03 U18 DS +0.7 IV KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela KNULL Mariusz , Z/0325/17 , 2019 3 LDK!
7 f 1 4.85 KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.8 IV GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
8 f 1 4.80 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS +0.5 IV DMP U20 BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2019 LDK! 71
9 f 1 4.46 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS +1.1 -- SIERADZKI Andrzej Z/0385/18 2019 5
10 f 1 4.35 MARGASIŃSKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 05 U16 DS +0.8 -- WOŚ Michał Z/1304/19 2019 BEZ LDK!
11 f 1 4.33 KUPCZYK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP +0.7 -- B.D. Z/0696/19 2019
12 f 1 4.19 RAUK Marta KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP +1.2 -- B.D. Z/4191/19 2019
13 f 1 3.96 JAKIEL Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -1.2 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0437/19 2019
14 f 1 3.60 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS -0.2 -- MARKOWSKI Tomasz Z/1255/18 2019 5 LDK!
  f 1 NM WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS 0.0 -- DMP KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
Trójskok K
1 f 1 11.43 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +0.3 III SIERADZKI Andrzej Z/1122/15 2019 2
2 f 1 10.50 ROLSKA Barbara WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS +0.7 IV SIERADZKI Andrzej Z/3308/15 2019 3
3 f 1 10.29 TRZECIAK Kinga LKS Orkan Ostrzeszów # 01 U20 WP +1.0 IV B.D. Z/1034/15 2019
4 f 1 10.21 JĘDREJKO Gloria WKS Śląsk Wrocław 03 U18 DS +1.1 IV GIERCZYK Estera SIERADZKI Andrzej , Z/0459/17 , 2019 3 LDK!
5 f 1 10.08 GAŁKA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 03 U18 WP +0.5 -- NALEPA Marek NALEPA Marek Z/1161/18 2019 4
6 f 1 9.73 GRZYBOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 02 U18 DS +0.7 -- SIERADZKI Andrzej Z/3672/15 2019 4 LDK!
7 f 1 9.40 ŁAZAJ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -0.5 -- DMP U20 NALEPA Marek Z/2642/17 2019 4 66
  f 1 NM KANTECKA Zuzanna UKS Achilles Leszno 03 U18 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz GÓRSKA Hanna Z/0532/17 2019 5 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.86 LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
2 f 1 12.60 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM III WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
3 f 1 12.07 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS III DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK! 109
4 f 1 11.80 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
5 f 1 11.59 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88 103
6 f 1 11.31 PIOTROWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS III DMP U20 MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1258/18 2019 3 LDK! 100
7 f 1 10.71 WODNIK Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV NALEPA Marek NALEPA Marek Z/2645/17 2019 4
8 f 1 10.44 KORENDA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 04 U16 OP IV SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1859/18 , 2019 5 LDK!
9 f 1 9.65 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK!
10 f 1 9.65 WESOŁOWSKA Hanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS V DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/0709/18 2019 5 79
11 f 1 8.17 SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/1293/18 2019 5 61
12 f 1 6.97 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
13 f 1 6.54 ZENKA Michalina MLKS Polonia Środa Śląska 04 U16 DS -- KUCZA Roman Z/1306/18 2019 5
Kula (4) K
1 f 1 11.57 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
2 f 1 11.46 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.27 POHL Natalia WKS Śląsk Wrocław 04 U16 DS III MIKOŁAJCZYK Wiesława STANKIEWICZ Zbigniew , Z/0384/18 , 2019 3 LDK!
2 f 1 34.79 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS III BANASZEK Grzegorz Z/0641/19 2019 LDK!
3 f 1 26.00 DIENSTBIER Hanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/1255/18 2019 5 LDK!
4 f 1 21.15 WYCHOWANIEC Maja LKS Górnik Wałbrzych 05 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2744/19 2019 LDK!
5 f 1 17.96 LANGA Samanta LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2741/19 2019 LDK!
6 f 1 15.66 MILKOWSKA Oliwia MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/4583/18 2019 BEZ
  f 1 NM SETERA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1293/18 2019 5
Dysk (1) K
1 f 1 54.08 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I DMP GLANC Żaneta B.D. Z/4809/11 2019 153
2 f 1 38.59 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 03 U18 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2019 2
3 f 1 35.68 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U23 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
4 f 1 31.23 ŚLACHCIAK Agata MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/0291/17 2019 3 LDK!
5 f 1 30.29 ŚLAWSKA Kamila LKS Górnik Wałbrzych 03 U18 DS IV KARPIŃSKI Franciszek ULIASZ Małgorzata # Z/1789/17 2019 3 LDK!
6 f 1 28.72 BABIK Aurelia LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS IV KUCZAJ Tomasz # Z/3175/19 2019 88
7 f 1 22.19 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U20 DS -- PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2019 2
Oszczep (500) K
1 f 1 37.72 RANECKA Kamila AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP III DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/3755/16 2019 3 LDK! 100
2 f 1 31.93 RUTKOWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna Z/1362/15 2019 3 LDK!
3 f 1 30.32 LIZAK Karolina WLKS Wrocław 04 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0681/18 2019 5
4 f 1 24.13 GREGULEC Luiza UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- LACH Magdalena Z/2735/18 2019 5 LDK!
5 f 1 23.15 NIKOŁAJEWSKA-WSZOŁEK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 05 U16 DS -- DMP U20 MAKUCH Beata Z/2414/18 2019 BEZ 52
6 f 1 22.99 PIĄTEK Karolina UKS-MOS Opole 05 U16 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2019 5
7 f 1 18.58 KWIATKOWSKA Alicja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 04 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0705/18 2019
  f 1 NM LEPA Roksana LKS Polkowice 03 U18 DS -- PIERZCHALA Robert Z/0443/17 2019 3
Oszczep (600) K
1 f 1 42.94 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019 107
100 m M
1 11 e 1 11.39 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP +0.7 III BIEDERMANN Roman B.D. 2
2 13 e 1 11.42 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP +0.7 III WALCZAK Michał Z/0690/19 2019
3 17 e 1 11.53 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.7 III WALCZAK Michał Z/1191/18 2019 BEZ
4 32 e 1 11.84 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01 U20 WP +0.7 IV B.D. Z/3249/19 2019
5 35 e 1 11.90 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.7 IV DMP U20 WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK! 92
6 42 e 1 12.23 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.7 V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0639/19 2019
7 60 e 1 13.45 KACZMAREK Dawid MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +0.7 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2529/19 2019
8 62 e 1 13.65 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS +0.7 -- B.D. Z/3033/19 2019
1 1 e 2 10.71 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 34 e 2 11.85 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS +0.2 IV KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
3 36 e 2 12.01 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +0.2 IV BIEDERMANN Roman Z/4189/19 2019
4 40 e 2 12.13 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS +0.2 IV MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2019 BEZ
5 44 e 2 12.26 OŚKO Kacper UKS Achilles Leszno 01 U20 WP +0.2 -- GÓRSKI Dariusz Z/3506/15 2019 BEZ
6 63 e 2 13.75 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 05 U16 DS +0.2 -- SOBCZYK Tomasz Z/3314/19 2019
1 6 e 3 11.14 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP +0.9 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
2 9 e 3 11.21 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.9 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2019 2
3 28 e 3 11.79 RADOMYSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.9 IV WOSIEK Jacek ROSTEK William , Z/1881/16 , 2019 BEZ LDK!
4 29 e 3 11.80 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS +0.9 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
5 49 e 3 12.42 SZCZEPANIAK Paweł UKS Achilles Leszno 05 U16 WP +0.9 V GÓRSKI Dariusz Z/4973/18 2019 BEZ
1 10 e 4 11.26 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +0.1 II ROSTEK William Z/2300/15 2019
2 21 e 4 11.69 CZTERNASTY Jan UKS Achilles Leszno 03 U18 WP +0.1 III GÓRSKI Dariusz Z/4011/18 2019 4
3 23 e 4 11.70 KOWALSKI Kacper MKL Szczecin 03 U18 ZP +0.1 III ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/2015/17 , 2019 3 LDK!
4 26 e 4 11.78 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
1 19 e 5 11.61 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS 0.0 III ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
2 20 e 5 11.67 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS 0.0 III KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
3 31 e 5 11.82 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U18 DS 0.0 IV KUCZA Roman Z/0448/17 2019 5
4 47 e 5 12.31 SIEDLECKI Maciej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP 0.0 V WALCZAK Michał Z/1079/18 2019 5 LDK!
5 48 e 5 12.39 STACHOWSKI Mateusz UKS Achilles Leszno 01 U20 WP 0.0 -- GÓRSKI Dariusz Z/3507/15 2019 BEZ
6 61 e 5 13.54 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS 0.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2019 BEZ
1 8 e 6 11.18 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
2 16 e 6 11.52 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP +0.6 III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
3 30 e 6 11.81 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 05 U16 DS +0.6 IV BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata , Z/5731/18 , 2019 5 LDK!
4 43 e 6 12.23 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.6 --
5 46 e 6 12.30 KOWALSKI Adam KS Stal LA Ostrów Wlkp. 91 Sen WP +0.6 -- WALCZAK Michał Z/5019/11 2019
6 58 e 6 13.09 FALTYN Patryk MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP +0.6 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/1206/19 2019 LDK!
7 59 e 6 13.27 DOŁOSZYŃSKI Dominik UKS Piast Bolków 04 U16 DS +0.6 -- WÓJCIAK Tomasz Z/1314/18 2019 BEZ LDK!
1 12 e 7 11.41 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP +0.5 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
2 15 e 7 11.47 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +0.5 III GOLEC Dominik Z/0461/18 2019 3 LDK!
3 37 e 7 12.05 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.5 IV KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2019 4 LDK!
4 45 e 7 12.26 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04 U16 DS +0.5 V BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2019 LDK!
5 51 e 7 12.53 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS +0.5 -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
6 57 e 7 13.09 WIECZOREK Łukasz UKS-MOS Opole 04 U16 OP +0.5 -- ŻYŻYK Genowefa Z/4201/18 2019 BEZ
1 3 e 8 10.99 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP -0.1 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
2 4 e 8 11.04 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS -0.1 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
3 14 e 8 11.44 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/0689/19 2019
4 18 e 8 11.54 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -0.1 III WALCZAK Michał Z/0651/19 2019 LDK!
5 53 e 8 12.56 SKOCZEŃ Filip MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -0.1 V RYSZEWSKI Jacek Z/1209/19 2019 BEZ LDK!
6 56 e 8 12.70 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 05 U16 DS -0.1 V B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2019 LDK!
1 7 e 9 11.18 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.5 II DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 128
2 24 e 9 11.72 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS -0.5 III WOŚ Michał Z/0444/19 2019
3 27 e 9 11.78 BRZOZOWSKI Dominik MKL Szczecin 03 U18 ZP -0.5 IV SKRODZKI Dariusz B.D. # , Z/2022/17 , 2019 3 LDK!
4 39 e 9 12.09 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.5 IV ROSTEK William Z/1301/19 2019
5 41 e 9 12.16 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -0.5 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
6 50 e 9 12.46 GIDZIŃSKI Michał WLKS Wrocław 04 U16 DS -0.5 V KOBIAŁKA Kamil Z/0638/19 2019
7 52 e 9 12.55 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS -0.5 V WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata WOŚ Michał , Z/0434/19 , 2019 LDK!
8 54 e 9 12.61 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP -0.5 V WALCZAK Michał Z/0649/19 2019 LDK!
1 2 e 10 10.95 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.1 II ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
2 5 e 10 11.05 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP +0.1 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
3 22 e 10 11.70 KOGUT Andrzej WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.1 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1613/15 2019 4
4 25 e 10 11.78 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS +0.1 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
5 33 e 10 11.84 LEWANDOWSKI Jan WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.1 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0970/17 2019 4
6 38 e 10 12.06 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.1 IV DMP U20 STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4 86
7 55 e 10 12.64 FORMICKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 05 U16 DS +0.1 V PRZEORSKI Marek Z/1460/19 2019 LDK!
1 f 1 10.71 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP 0.0 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 f 1 10.89 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS 0.0 I ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
3 f 1 10.96 KRÓLIKOWSKI Szymon UKS Achilles Leszno 99 U23 WP 0.0 II GÓRSKI Dariusz Z/0236/16 2019 1
4 f 1 11.03 WOSICKI Józef OŚ AZS Poznań 97 U23 WP 0.0 II BIEDERMANN Roman B.D. B.D. Z/1617/14 2019 2
5 f 1 11.05 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS 0.0 II ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1
6 f 1 11.09 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS 0.0 II DMP U20 BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK! 133
7 f 1 11.15 SIENKIEWICZ Bartosz MKL Jarocin 01 U20 WP 0.0 II GOŚCINIAK Mateusz Z/1557/15 2019 2
8 f 1 11.15 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 00 U20 WP 0.0 II WALCZAK Michał Z/1066/17 2019 2
1 f 2 11.13 MAKOWSKI Adam MKS MOS Wrocław # 00 U20 DS +0.4 II ROSTEK William Z/2300/15 2019
2 f 2 11.30 PAWEŁCZYK Maciej WLKS Wrocław 01 U20 DS +0.4 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0693/18 2019 2
3 f 2 11.32 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 99 U23 WP +0.4 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2019
4 f 2 11.33 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.4 III WALCZAK Michał Z/0689/19 2019
5 f 2 11.41 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP +0.4 III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
6 f 2 11.42 WŁODARCZYK Michał KS AZS AWF Poznań 91 Sen WP +0.4 III BIEDERMANN Roman B.D. 2
7 f 2 11.44 KISIL Kamil SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS +0.4 III GOLEC Dominik Z/0461/18 2019 3 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.90 BUGAJSKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.9 I ROSTEK William Z/4584/15 2019 2
2 2 s 1 22.34 GRĄBCZEWSKI Mateusz WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.9 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/2421/17 2019 3
3 3 s 1 22.35 WISZNIOWSKI Mateusz MKS MOS Wrocław 02 U18 DS -0.9 II BIALIC Marek ROSTEK William , Z/0409/16 , 2019 3 LDK!
4 6 s 1 22.90 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.9 III B.D. Z/3828/16 2019 3
5 38 s 1 28.34 KACZMAREK Dawid MKS MOS Wrocław 05 U16 DS -0.9 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2529/19 2019
1 4 s 2 22.76 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U23 WP -0.1 II GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
2 7 s 2 22.98 STOPA Artur KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS -0.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0360/16 2019
3 8 s 2 23.07 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 00 U20 ZP -0.1 III IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
4 11 s 2 23.33 TABORSKI Andrzej MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.1 III DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/1262/18 2019 3 LDK! 108
1 5 s 3 22.82 TAMIOŁA Kornel MKL Szczecin 01 U20 ZP -0.5 III ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy , Z/4957/15 , 2019 3 LDK!
2 9 s 3 23.20 STEMPNIAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP -0.5 III WALCZAK Michał Z/1191/18 2019 BEZ
3 10 s 3 23.22 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 98 U23 DS -0.5 III STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
4 14 s 3 23.57 ALEKSIAYUK Anton MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -0.5 III ROSTEK William Z/4298/19 2019 BEZ
5 16 s 3 23.65 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -0.5 -- SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
6 17 s 3 24.01 GNYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -0.5 IV GRZYBEK Grzegorz Z/0550/17 2019 3
7 19 s 3 24.05 JANUKOWICZ Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS -0.5 IV WOŚ Michał Z/0444/19 2019
8 34 s 3 26.38 PAGELS Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -0.5 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1370/19 2019
1 12 s 4 23.43 GAWEŁ Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 01 U20 WP +0.3 III WALCZAK Michał Z/0689/19 2019
2 20 s 4 24.07 SOKOŁOWSKI Mariusz MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS +0.3 IV PRZEORSKI Marek Z/5637/15 2019 4 LDK!
3 23 s 4 24.55 SOWA Wiktor UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 03 U18 DS +0.3 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/4525/18 2019 4
4 24 s 4 24.62 RYBA Kacper MKS MOS Wrocław 02 U18 DS +0.3 -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/2083/16 , 2019 BEZ LDK!
5 26 s 4 24.71 BROWNLIE Adam MKS MOS Wrocław 01 U20 DS +0.3 -- ROSTEK William Z/1301/19 2019
6 27 s 4 24.75 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.3 -- KNULL Mariusz Z/2794/18 2019 4
1 21 s 5 24.28 STRAUBE Jakub MLKS Polonia Środa Śląska 02 U18 DS +0.3 IV KUCZA Roman Z/4181/18 2019 4
2 22 s 5 24.29 JENCZ Robert OŚ AZS Poznań 02 U18 WP +0.3 IV BIEDERMANN Roman Z/4189/19 2019
3 30 s 5 24.88 KUREK Aleksander MLKS Polonia Środa Śląska 03 U18 DS +0.3 -- KUCZA Roman Z/0448/17 2019 5
4 32 s 5 25.75 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 05 U16 DS +0.3 -- DMP U20 CZAJKOWSKI Waldemar Z/2960/19 2019 LDK! 71
5 33 s 5 26.15 GRINBERG Nikolas MUKS Gim 2 Nysa 01 U20 OP +0.3 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/2215/19 2019
1 18 s 6 24.04 AUGUSTYNIAK Janusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP -0.1 IV MARCINÓW Ryszard Z/2423/17 2019 3
2 28 s 6 24.76 JÓZEŃKÓW Andrzej UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 02 U18 DS -0.1 -- MARSZEWSKI Tomasz Z/0872/16 2019 BEZ
3 29 s 6 24.85 RYNIEC Patryk WLKS Wrocław 02 U18 DS -0.1 --
4 31 s 6 25.65 DUMAŃSKI Krzysztof KL Ziemia Kłodzka 04 U16 DS -0.1 -- WIJATYK Małgorzata WIJATYK Małgorzata WOŚ Michał , Z/0434/19 , 2019 LDK!
5 36 s 6 28.10 PYTLIK Jakub MKS MOS Wrocław 03 U18 DS -0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1993/17 2019 BEZ
6 37 s 6 28.20 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -0.1 -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
1 13 s 7 23.45 KUCHCIŃSKI Szymon WLKS Wrocław 02 U18 DS +0.4 III B.D. Z/3828/16 2019 3
2 15 s 7 23.63 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP +0.4 IV GRZEGOROWSKA Kamila Z/0845/17 2019
3 25 s 7 24.68 SADŁOWSKI Hugo WLKS Wrocław 04 U16 DS +0.4 V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/0639/19 2019
4 35 s 7 26.81 WIECZOREK Łukasz UKS-MOS Opole 04 U16 OP +0.4 -- ŻYŻYK Genowefa Z/4201/18 2019 BEZ
5 39 s 7 28.75 ORDOWSKI Sebastian MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS +0.4 -- B.D. Z/3033/19 2019
400 m M
1 1 s 1 49.16 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań 97 U23 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/0056/13 2019 1
2 2 s 1 50.08 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
3 3 s 1 50.92 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS III DMP SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0272/14 2019 1 75
4 4 s 1 51.77 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS III MATOSZ Wlodzimierz # Z/0254/17 2019 2 LDK!
5 5 s 1 51.77 ZIELEŹNIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U20 SL III BIELA Marek Z/4615/15 2019 2
6 10 s 1 55.35 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
1 6 s 2 52.67 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP III ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK!
2 7 s 2 54.12 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP IV ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
3 8 s 2 54.27 GÓRSKI Kacper UKS 12 Kalisz 01 U20 WP IV B.D. Z/3249/19 2019
4 11 s 2 55.38 MAĆKAŁA Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U20 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0551/17 2019 4
5 12 s 2 55.60 SZCZECH Kacper UKS Sprint Legnica 03 U18 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1618/17 2019 4
6 13 s 2 55.85 WOLSKI Norbert UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/2562/18 2019 BEZ
7 15 s 2 56.54 PAWELCZAK Karol MKS MOS Wrocław 00 U20 DS -- DMP U20 SOBCZYK Tomasz Z/5624/15 2019 4 72
8 16 s 2 56.66 OLSZAŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- ROSTEK William TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/0456/16 2019 BEZ LDK!
1 9 s 3 55.28 KOŁBUC Grzegorz UKS Sprint Legnica 01 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/3667/15 2019 4
2 14 s 3 56.04 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 00 U20 DS -- WOŚ Michał Z/0177/16 2019 BEZ
3 17 s 3 59.23 WALIDUDA Damian LZS KL Kotwica Brzeg 02 U18 OP -- ZOK Roman Z/1463/19 2019
600 m M
1 1 s 1 1:28.51 JACHEĆ Nikodem LZS KL Kotwica Brzeg 04 U16 OP III ZOK Roman PIERÓG Paweł # , Z/1264/18 , 2019 3 LDK!
2 2 s 1 1:30.31 MAJEWSKI Adam SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS III GOLEC Dominik Z/0465/18 2019 4 LDK!
3 3 s 1 1:30.56 JAWORSKI Oliwier SSMKS Parasol Wrocław 05 U16 DS III GOLEC Dominik B.D. Z/0098/19 2019 5 LDK!
4 4 s 1 1:32.26 NOWAK Jan UKS 12 Kalisz 04 U16 WP IV B.D. Z/1477/19 2019
5 5 s 1 1:33.28 WRÓBEL Dominik MKS Piast Głogów 04 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0857/18 2019 3 LDK!
6 7 s 1 1:35.95 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS V MATOSZ Wlodzimierz Z/0644/19 2019 BEZ LDK!
7 8 s 1 1:37.22 SOBKOWIAK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 05 U16 DS V JANECZEK Jarosław Z/1312/19 2019 BEZ LDK!
8 10 s 1 1:38.94 OWCARZ Krystian GKS Start Długołęka 05 U16 DS V BEDNAREK Agata Z/1355/19 2019
9 11 s 1 1:39.86 SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0664/19 2019 BEZ
10 13 s 1 1:43.05 SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 06 U14 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz BEZ LDK!
1 6 s 2 1:34.87 DOMAŃSKI Karol LKS OSiR Pleszew 04 U16 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0796/19 2019
2 9 s 2 1:38.90 PALIŃSKI Mariusz UKS Piast Bolków 05 U16 DS V WÓJCIAK Tomasz B.D. Z/2317/19 2019 LDK!
3 12 s 2 1:41.14 JANAS Filip SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1589/18 2019 BEZ LDK!
4 14 s 2 1:43.32 PIETRUSZKA Maciej SSMKS Parasol Wrocław 04 U16 DS -- B.D. Z/3529/19 2019
5 15 s 2 1:47.03 TARNOWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 05 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek KOŁODZIEJ Tomasz , Z/1210/19 , 2019 BEZ LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:55.92 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław 00 U20 DS II WOSIEK Jacek Z/2793/15 2019 2
2 2 s 1 1:56.27 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/2413/15 2019 3
3 3 s 1 1:56.37 FRĄSZCZAK Patryk KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/1759/18 , 2019 2
4 4 s 1 1:56.97 PYTEL Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 02 U18 DS II JANECZEK Jarosław Z/1105/15 2019 2
5 5 s 1 1:57.63 CHMIELARZ Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 02 U18 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0692/19 2019
6 6 s 1 1:58.42 ZIENTALAK Mateusz MKS Zduńska Wola # 99 U23 LD III SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej # , Z/0227/16 , 2019
7 7 s 1 1:59.05 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 99 U23 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/0986/16 2019 4
8 8 s 1 1:59.35 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 94 Sen DS III B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
9 9 s 1 2:00.79 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS III WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
10 10 s 1 2:00.80 JAKUBIK Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U20 DS III MATOSZ Wlodzimierz Z/0393/16 2019 3
11 11 s 1 2:01.36 CZWAKIEL Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS III
12 13 s 1 2:02.83 MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 94 Sen DS -- B.D. BEZ
1 12 s 2 2:01.65 KLOS Roger UKS Olimpia Zabrze 93 Sen SL III KMIEĆ Wojciech Z/3199/17 2019 BEZ
2 14 s 2 2:04.35 KISIEL Jakub KS SMS Szklarska Poręba 88 Sen DS --
3 15 s 2 2:04.74 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2019 3
4 16 s 2 2:05.04 MALIK Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS IV
5 17 s 2 2:05.25 GALAS Kacper MKS Juvenia Puszczykowo 02 U18 WP IV ŁUCZAK Bernadeta Z/1462/16 2019 BEZ LDK!
6 18 s 2 2:06.31 BANASZAK Kacper LKS OSiR Pleszew 03 U18 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/1429/17 2019 3
7 19 s 2 2:06.33 KURAS Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS IV JANECZEK Jarosław Z/0252/17 2019 3 LDK!
8 20 s 2 2:07.88 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- DMP U20 ROSTKOWSKI Piotr Z/0965/17 2019 4 LDK! 73
9 21 s 2 2:09.87 JARZĘBECKI Mateusz KS SMS Szklarska Poręba 03 U18 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/0958/17 2019 3 LDK!
10 22 s 2 2:12.09 CZEKAJ Karol UKS Sprint Legnica 00 U20 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1752/17 2019 4
11 23 s 2 2:16.43 SZCZEPAŃSKI Tomasz LZS KL Kotwica Brzeg 03 U18 OP -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1378/17 , 2019 BEZ LDK!
12 24 s 2 2:18.21 BEHRENDT Paweł niest. Opole 87 Sen OP --
1500 m M
1 1 s 1 4:13.49 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/0710/14 2019 3
2 2 s 1 4:15.16 CZAK Daniel LZS KL Kotwica Brzeg 99 U23 OP -- MODRZEJEWSKI Kazimierz Z/1501/18 2019 3
3 3 s 1 4:20.35 CZAJKA Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 03 U18 OP IV DMP U20 JANAS Małgorzata MARCINÓW Ryszard # , Z/4073/17 , 2019 LDK! 86
4 4 s 1 4:23.30 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 01 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/0932/16 2019 4
5 5 s 1 4:24.79 DAŃKOWSKI Dominik UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 00 U20 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3388/15 2019
6 6 s 1 4:29.81 GRUDA Adam KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS -- WOŚ Michał Z/1606/17 2019 LDK!
7 7 s 1 4:32.63 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 01 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/2132/15 2019 BEZ
8 8 s 1 4:40.27 JAROSZ Dariusz UKS Piast Bolków 02 U18 DS -- WÓJCIAK Tomasz WÓJCIAK Tomasz Z/0237/17 2019 4 LDK!
9 9 s 1 4:48.86 POLAK Sebastian KL Ziemia Kłodzka 01 U20 DS -- WOŚ Michał Z/1758/18 2019
10 10 s 1 4:50.08 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 03 U18 DS -- WOŚ Michał Z/0399/17 2019
11 11 s 1 4:55.07 WEBER Marek UKS 12 Kalisz 03 U18 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/1602/18 2019 5
12 12 s 1 5:45.23 SZUMACHER Jan MLKS Polonia Środa Śląska 05 U16 DS -- B.D. B.D. , Z/1145/19 , 2019 LDK!
110 m pł MŁ M
4 4 s 1 16.68 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 04 U16 DS -0.1 III BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2019 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.90 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS -0.1 II GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 15.59 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -0.1 III ŻYŻYK Genowefa Z/3475/16 2019
3 3 s 1 15.90 GŁOWACKI Sambor AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03 U18 OP -0.1 IV DMP U20 ŻYŻYK Genowefa Z/2181/17 2019 LDK! 106
5 5 s 1 20.76 SZNAJDER Patryk MKS Piast Głogów 03 U18 DS -0.1 -- BIELAWA Przemysław Z/1953/18 2019 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
4 4 s 1 15.72 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP +0.3 III PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
5 5 s 1 16.42 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.3 III MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
110 m pł M
1 1 s 1 15.30 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.3 II DMP ROSTEK William B.D. Z/1348/13 2019 1 93
2 2 s 1 15.41 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław 95 Sen DS +0.3 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
3 3 s 1 15.70 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS +0.3 II ROSTEK William B.D. Z/1530/12 2019 3
4x100 m M
1 1 s 1 46.27 SKRZEK Bartłomiej
SZEWCZYK Kamil
BIAŁEK Kacper
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka 05
04
04
05
U16 DOL -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata
, Z/1353/19
Z/1236/18
Z/2774/18
, Z/5731/18
, 2019
2019
2019
, 2019

5
5
5
2 2 s 1 46.48 STOJANOWSKI Piotr
ZIMNIAK Kacper
ROBOTNIKOWSKI Jakub
JOPEK Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04
04
04
05
U16 WLP -- WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
WALCZAK Michał
Z/0649/19
Z/0651/19
Z/1078/18
Z/3104/19
2019
2019
2019
2019


4

1 1 s 2 43.96 RADOMYSKI Mateusz
RYBA Kacper
TABORSKI Andrzej
WISZNIOWSKI Mateusz
MKS MOS Wrocław 02
02
03
02
U18 DOL -- WOSIEK Jacek ROSTEK William
WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek
SZOMBURG Tomasz
BIALIC Marek ROSTEK William
, Z/1881/16
, Z/2083/16
Z/1262/18
, Z/0409/16
, 2019
, 2019
2019
, 2019
BEZ
BEZ
3
3
2 2 s 2 44.41 FRĄCKOWIAK Kamil
WAWRZYNIAK Sebastian
KAWIŃSKI Karol
BRZEZIŃSKI Konrad
GKS Start Długołęka 03
02
03
03
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/3518/18
Z/0178/16
Z/2847/17
Z/2442/17
2019
2019
2019
2019
BEZ
3
4
3
4x400 m M
1 1 s 1 3:35.34 BRZEZIŃSKI Konrad
KAWIŃSKI Karol
FRĄCKOWIAK Kamil
WAWRZYNIAK Sebastian
GKS Start Długołęka 03
03
03
02
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
Z/2442/17
Z/2847/17
Z/3518/18
Z/0178/16
2019
2019
2019
2019
3
4
BEZ
3
  s 1 DNF GONKIEWICZ Jan
SZEWCZYK Kamil
SKRZEK Bartłomiej
BIAŁEK Kacper
GKS Start Długołęka 05
04
05
04
U16 DOL -- BEDNAREK Agata BEDNAREK Agata
BENKOWSKI Henryk
B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
, Z/5731/18
Z/1236/18
, Z/1353/19
Z/2774/18
, 2019
2019
, 2019
2019
5
5

5
Wzwyż M
1 f 1 1.95 MOROŃ Michał MKS Iskra Pszczyna 02 U18 SL II BIELA Marek Z/3772/17 2019 2
2 f 1 1.95 CHMIELEWSKI Kevin WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U23 DS II SZAŁEK Andrzej B.D. Z/0947/15 2019
3 f 1 1.85 KLIMIUK Jakub Tomasz LKS Lubusz Słubice 02 U18 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2019
4 f 1 1.85 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław 99 U23 DS III DMP MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019 66
5 f 1 1.85 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. Z/0155/14 2019 3
6 f 1 1.75 ŚWIERGOCKI Eryk LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/3744/16 2019 3
7 f 1 1.75 KOZŁOWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- MAŃKA Bogumił B.D. Z/0744/15 2019
  f 1 NM ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ
Tyczka M
1 f 1 4.66 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS I DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/1161/15 2019 1 LDK! 148
2 f 1 4.46 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U23 LD II KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
3 f 1 4.26 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2019 2 132
4 f 1 4.16 KAŹMIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS II ŁOŚ Dariusz Z/0930/14 2019 2
4 f 1 4.16 NIEMCZYK Marcin MKS MOS Wrocław 01 U20 DS II DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/3897/18 2019 3 128
6 f 1 3.86 CHOMICZ Mikołaj MKS MOS Wrocław 01 U20 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1870/17 2019 3
7 f 1 3.66 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS III DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
8 f 1 2.66 MACKAŁA Tomasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 03 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/4043/19 2019
  f 1 NM JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
  f 1 NM OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 02 U18 DS -- DMP U20 GĘBSKI Adam TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela Z/1684/16 2019 4 LDK!
W dal M
1 f 1 7.35 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów 91 Sen LD +0.6 I B.D. Z/4261/11 2019 1
2 f 1 7.33 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 96 Sen DS -0.5 I DMP KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2019 114
3 f 1 6.97 ZAZULA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 03 U18 DS +0.9 II GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz , Z/0240/17 , 2019 2 LDK!
4 f 1 6.52 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 02 U18 DS -1.1 III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2019 3
5 f 1 6.47 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.5 III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
6 f 1 6.45 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 04 U16 WP +0.6 III WALCZAK Michał Z/1078/18 2019 4 LDK!
7 f 1 6.22 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo 03 U18 WP -0.8 IV GOŚCINIAK Marcin B.D. ZIÓŁKOWSKA Joanna GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin , Z/0288/17 , 2019 3 LDK!
8 f 1 6.15 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +0.8 IV KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3
9 f 1 5.96 SZKRAPKO Kacper MLKS Sokół Lubin 00 U20 DS +0.9 IV KNULL Mariusz Z/1394/15 2019 4
10 f 1 5.89 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 03 U18 WP +0.6 -- WALCZAK Michał Z/1082/18 2019 3
11 f 1 5.85 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02 U18 OP -0.5 -- LACH Magdalena Z/1351/17 2019 4 LDK!
12 f 1 5.75 ROGALA Jan WLKS Wrocław 04 U16 DS +1.0 V KOBIAŁKA Kamil Z/2838/18 2019 5
13 f 1 5.56 GAPIŃSKI Mikołaj MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U20 DS +0.6 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/1401/19 2019 4
14 f 1 5.37 GARBACZEWSKI Karol MLKS Sokół Lubin 04 U16 DS +0.9 -- KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta KNULL Mariusz , Z/4296/17 , 2019 5 LDK!
15 f 1 5.23 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 04 U16 DS +0.9 -- GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2019 BEZ LDK!
16 f 1 4.67 PAGELS Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +0.5 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1370/19 2019
17 f 1 4.60 KUJAWIAKOWSKI Oskar MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS +0.5 -- POSACKI Ryszard Z/1412/19 2019
18 f 1 4.48 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 04 U16 DS +0.8 -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0732/18 2019 BEZ
19 f 1 3.82 CIUNEL Olaf MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS +0.5 -- WYROBA Piotr Z/0435/19 2019
  f 1 NM DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS 0.0 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2019 4 LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.17 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS +0.6 -- KOKOT Zdzisław B.D. Z/0432/13 2019 3
2 f 1 12.34 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U20 DS +0.4 -- DMP U20 KOKOT Zdzisław Z/2692/15 2019 3 82
3 f 1 11.82 CZERNIC Kamil AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00 U20 OP +0.7 -- MARCINÓW Ryszard Z/3527/19 2019
Kula (5) M
1 f 1 17.45 KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK! 141
2 f 1 17.08 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
3 f 1 14.65 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
4 f 1 13.07 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS IV ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
5 f 1 12.65 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP IV JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
6 f 1 12.27 SZELĄG Kacper MKL 12 Jelenia Góra 02 U18 DS -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/0723/17 2019 4
7 f 1 11.60 NOWAK Bruno LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP -- DMP U20 B.D. Z/2557/19 2019 83
8 f 1 10.20 SOCHA Paweł UKS Sprint Legnica 04 U16 DS -- KUBERSKI Mirosław Z/1613/17 2019 BEZ
9 f 1 9.32 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2019 LDK!
10 f 1 8.81 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS -- PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 15.16 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS II KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK!
2 f 1 13.45 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS III STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
3 f 1 10.70 STANKIEWICZ Jakub WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew Z/0766/18 2019 3
  f 1 NM KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 16.35 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. Z/3386/11 2019 1 128
2 f 1 13.77 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław 98 U23 DS II KOTWICA Czesław B.D. Z/0958/14 2019
3 f 1 13.66 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
4 f 1 12.00 WALCZAK Marek niestowarzyszony 80 Masters III
Dysk (1) M
1 f 1 53.74 WOJCIECHOWSKI Maciej LKS Górnik Wałbrzych 04 U16 DS II ULIASZ Małgorzata KARPIŃSKI Franciszek # , Z/0617/18 , 2019 2 LDK!
2 f 1 47.32 SOPA Mateusz UKS-MOS Opole 04 U16 OP II JASIŃSKI Cyprian JASIŃSKI Cyprian , Z/2914/18 , 2019 BEZ LDK!
3 f 1 35.94 CIEŚLIŃSKI Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 05 U16 DS IV PISTIOLIS Tomasz Z/1371/19 2019
4 f 1 27.34 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 05 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2019 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 44.78 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS III DMP U20 KUCZAJ Tomasz # Z/2796/17 2019 2 LDK! 125
2 f 1 43.87 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
3 f 1 35.46 NOWAK Bruno LKS Orkan Ostrzeszów 02 U18 WP IV B.D. Z/2557/19 2019
4 f 1 33.42 ADAMCZYK Krzysztof LKS Polkowice 02 U18 DS -- B.D.
5 f 1 33.27 BIERNAT Jan LKS Polkowice 03 U18 DS -- B.D. Z/5325/18 2019 5
6 f 1 30.64 JÓZEFOWICZ Jakub LKS Polkowice 03 U18 DS -- B.D. Z/5326/18 2019 4
7 f 1 29.65 ULIKOWSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 03 U18 DS -- SZYMAŃSKI Andrzej Z/3790/18 2019
  f 1 NM KANIK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- KARPIŃSKI Franciszek B.D. Z/3120/15 2019 2 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.41 TRYBULSKI Michał WKS Śląsk Wrocław 01 U20 DS II STANKIEWICZ Zbigniew Z/4492/15 2019 2
2 f 1 38.91 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2019 2
3 f 1 30.75 KACZOR Karol MKS Szerszeń Bogatynia 01 U20 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/1131/15 2019 4
Dysk (2) M
1 f 1 49.12 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 97 U23 DS I KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 f 1 41.83 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 82 Masters DS II KOKOT Zdzisław Z/3676/19 2019 2
Oszczep (700) M
1 f 1 44.26 MISIAK Adam UKS przy SP Międzybórz 02 U18 DS -- NALEPA Marek Z/2492/17 2019 BEZ
2 f 1 42.19 KOWALSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 02 U18 DS -- DMP U20 KARPIŃSKI Franciszek Z/1652/16 2019 BEZ LDK! 84
Oszczep (800) M
1 f 1 50.59 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2019 2
2 f 1 40.86 WASILEWICZ Jan MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP U20 GRUMAN Bartosz Z/5741/15 2019 4 LDK! 93
3 f 1 34.22 NIEDOŚPIAŁ Marcelin MKL 12 Jelenia Góra 01 U20 DS -- PRZEORSKI Marek Z/3882/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.991578102112 sekund